Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roborock,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roborock. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca genialnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją wydajnością. Robot zaopatrzony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa skutecznie. Kompletnie nowa szczotka główna oraz boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i staranniejsze, a 14 innowacyjnych technologicznie czujników zagwarantuje produktywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej progresywną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Ponadto kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie oraz konstrukcja

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak wielkiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz zdecydowanie szybciej. Ponadto urządzenie wspiera nowoczesna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w potężnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Firma postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która umożliwia użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak żeby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w konkretną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak obfitej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz niezbędna. Dzięki akumulatorowi o pojemności aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie użytkowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy minimalnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swoim klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie pozwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także zezwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej sprężyste włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty sprawności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  progresywna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi oferuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą pozwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Polepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw mieści:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego użytku
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe niebieskie do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki s5 max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu wyposażono go w znaczny zbiornik na wodę, precyzyjną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i dużo innych.

  w połączeniu z dokładnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, innowacyjną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swymi sprawami.mopuj raz za razem.zbiornik na wodę gromadzi aż 280 ml.

  to wystarczająco dużo, by trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie lub 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, dokładnej pompie perystaltycznej, użytkowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów poprzez ponad 1500 godzin.

  teraz wszystko, co musisz zrobić, aby codziennie cieszyć się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.każda kropla na twój rozkaz.w aplikacji wybierz odpowiednią ilość wody dla każdego typu podłogi, od niewielkiej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni.

  gdy robot początkuje mopować, pompuje wodę, by zwilżyć mop. Podczas czyszczenia znikomych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, zezwalając mopowi wyschnąć w trakcie powrotu do stacji bazowej.mopuj podłogi, nie dywany.nikt nie chce lubi mokrych dywanów.

  nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami albo kompletnie wyklucz pokoje z dywanami żeby mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi s5 max posprzątanie całego domu.

  używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, by uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza s5 max.równomierne czyszczenie zawsze.mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, że podłogi nie są optymalnie czyszczone.

  gdy wykorzystywana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozost


Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roborock H6 to doświadczenie Roborock w budowaniu odkurzaczy samoczynnych wykorzystane do stworzenia bezprzewodowego odkurzacza ręcznego, prowadzące do powstania nowego, bardziej skutecznego rozwiązania sprzątającego, które może być stosowane niezależnie albo jako uzupełnienie odkurzacza automatycznego.

  H6 to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz w którym zaimplementowano litowo-jonowy akumulator polimerowy....


Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Sprzątający Roborock Vacuum S5 MAX Specyfikacja:

  6970995781922

  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie
  Roborock S5 Max: co nowego?
  • Zbiornik na wodę. Nowy model ma większy pojemnik na wodę o pojemności 280 ml (w kontraście do 150 ml), który może wyczyścić mieszkanie o powierzchni 65 m2.
  • Kontrola poziomu wody. Teraz możesz kontrolować pojemność wody w aplikacji. Na minimalnych obszarach robot odcina wodę, gdy przechodzi przez miejsca, w których już był. Po zakończeniu zmywania robot odcina wyciek wody, żeby mop wyschł, gdy wraca do stacji dokującej.
  • Planowanie zmywania. Dzisiaj możesz zaplanować robota do mopa w określonym czasie.
  • Wybrane sprzątanie pokoju. Nowa funkcja zezwala na robotowi czyszczenie w określonym pomieszczeniu albo w kilku.
  • Planowanie pracy w określonym pokoju. Możesz sprawić, żeby robot pracował w określonym pomieszczeniu o określonej godzinie. W trybie zmywania robot czyści powierzchnie ponad 3 razy więcej za jednym razem, pozostawiając czystą podłogę połyskującą.
  • Strefy bez mopa. Nowa funkcja pozwala utrzymać dywany w stanie suchym, gdy robot myje. Po zdjęciu jednostki mopa bariery znikają. W razie zapotrzebowania możesz je pomieszać z wirtualnymi strefami zakazu (do odkurzania).
  • Dłuższy czas działania. Roborock S5 MAX działa do 180 minut na jednym ładowaniu.
  • Nowa efektywna nawigacja. W wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze, robot wykorzystuje inny wzór nawigacji, co oszczędza żywotność baterii i pozwala szybciej zakończyć pracę.

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować. Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, aby naładować akumulator do poziomu niezbędnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. Podczas gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, żeby uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu - mop. Ma większy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w kontraście do 150 ml Roborock S5 / S6. W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań Najnowszy Roborock S5 Max jest wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej starannego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części. Wybrane sprzątanie pokoju Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, aby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, jednoczyć albo dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz na dodatek zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5. Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma wydajny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki czemu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej. Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz też ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić oraz, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, by utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  wydajność czyszczenia

  Roborock S5 Max zapewnia 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,pasuje do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Powiększa siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, gwarantując najkorzystniejszy odbiór. Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest znakomity dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest nietrudny w utrzymaniu. Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Shark. Ranking TOP10 modeli

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:prędkie ładowanie (80% w 3 godziny);Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:90 minut;Moc wejściowa:480 W;Nazwa filtra:5-stopniowy, HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:1,46 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:sprężysta rura, rura;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini szczotka do kurzu, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Roborock Q7M52

Roborock Q7M52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona w pełni z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze sprawniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie równocześnie do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7MP02

Roborock Q7MP02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa wspaniale radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, wykonana kompletnie z gumy szczotka wyśmienicie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze skuteczniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz dostosować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Roborock Dyad

Roborock Dyad Najniższa Cena Online

Roborock Dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Dyad
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  roborock dyad suchy brud. Mokry brud. Żaden brud nie jest problemem. Pokonaj jednocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia, za jednym zamachem eliminuje brudną wodę udoskonalone sprzątanie od krawędzi do krawędzi porusza się ekspresowo i płynnie nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu pokonaj jednocześnie mokre, jak i suche zabrudzeniaspraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi dyadpower.

  jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho.oczyszcza się w trakcie sprzątaniapodczas gdy ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem.

  zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały cykl sprzątania.usuń brudną wodędoskonale eliminujący zabrudzenia system dyadpower zasysa brudną wodę w trakcie sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzidzięki pokaźniejszej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze.

  główna rolka o pełnej długości i dwie rolki tylne gwarantują ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.poruszaj się prędko i płynnieporuszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a nawet ludzi – za pomocą zwrotnej głowicy czyszczącej.

  dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak nietrudne w prowadzeniu, zarówno w przód, jak i w tył, że możesz to robić jednym palcem.nie wymaga czyszczenia po sprzątaniunaciśnij przycisk i automatycznie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki.

  po ich oczyszczeniu w zbiorniku skażenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje ci tylko go opróżnić.podczas sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, gwarantując najwyższą skuteczność sprzątania przez cały jego czas.mądrzejszy niż przeciętny mopsprzątaj mądrze, a nie ciężko.

  w walce z nieprzystępnymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które automatycznie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. Na dodatek, wskaźnik na ekranie pok


Roborock Q7M02

Roborock Q7M02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa wspaniale radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wytworzona kompletnie z gumy szczotka wyśmienicie sprawdzi się na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze produktywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie wyeliminować.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz przypasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roborock cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze domowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roborock, odkurzacz domowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach domowych Roborock, ranking odkurzaczy domowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.