Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roborock,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roborock. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca genialnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją wydajnością. Robot zaopatrzony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki czemu działa skutecznie. Kompletnie nowa szczotka główna oraz boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i staranniejsze, a 14 innowacyjnych technologicznie czujników zagwarantuje produktywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej progresywną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Ponadto kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie oraz konstrukcja

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak wielkiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej oraz zdecydowanie szybciej. Ponadto urządzenie wspiera nowoczesna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w potężnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie demonstruje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Firma postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która umożliwia użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się automatycznemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak żeby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w konkretną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak obfitej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz niezbędna. Dzięki akumulatorowi o pojemności aż 5200 mAh samoczynny odkurzacz pracuje płynnie poprzez nawet 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie użytkowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy minimalnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swoim klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Postępowe oprogramowanie pozwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej przez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także zezwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej sprężyste włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty sprawności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  progresywna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi oferuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą pozwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Polepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  zestaw mieści:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego wykorzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego użytku
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  dane techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technika sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w pełni gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock


  Zarządzaj wygodnie swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, dostępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swym telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci albo zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg przy pomocy robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie wystarczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technika soniczna zaimplementowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze widocznie obszerniejszą efektywnością niżeli inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice samoczynnie unoszonego mopa, z stworzoną kompletnie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w efekcie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  przedstawiamy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technika wibracji sonicznych w pełni zmienia funkcję mycia podłóg. Teraz mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o objętości 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i produktywnie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podnosi się również, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co stanowczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą sprawnością. Wystarczy, żeby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa albo oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 lepszą, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, wydajniejsze sprzątanie!


  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, skuteczniejsze sprzątanie.


  Nowa, całkowicie gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, produktywniejsze sprzątanie.


  znaczna moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, żeby pozbyć się małego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszelkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² wyposażony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który pozwala na zebranie obszerniejszej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o objętości 300 ml sprawne umycie do 200 m² podłóg w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  dokładne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w dokładną nawigację LiDAR, która stwarza szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje wnętrza na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  zobacz staranną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 w trakcie sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych, a także odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są samoczynnie oznaczane na każdej z twoich map, by uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 pozwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a choćby specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i dużo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najkorzystniejsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, aby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne uzupełniające akcesoria nie są wymagane.


  zaawansowane planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,scalić je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone wnętrza, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd produktu może ulec zmianie.

  konstrukcja
  typ pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor towaru Czarny
  kształt okrągły
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji mobilnych Tak
  produktywność
  Mycie na mokro Tak
  objętość na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  automatyczny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  typ szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  wariant nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  pojemność baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  wariant baterii Litowo-Jonowy
  Waga i rozmiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość towaru 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roborock S7 MaxV+ ukazujemy odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV+ Roborock S7 MaxV+ to zrobotyzowany odkurzacz z dźwiękowym systemem mopowania wibracyjnego VibraRise, akumulatorem o objętości 5200 mAh i mocy ssania 5100 Pa.

  Dzięki funkcji podnoszenia nakładki mopa w przypadku wykrycia dywanu, jest to perfekcyjny odkurzacz automatyczny dla gospodarstw domowych z zróżnicowanymi rodzajami podłóg. Również rozmieszczenie pomieszczeń nie sprawi, iż Roborock S7 MaxV+ będzie problemem, dzięki połączeniu kamery i nawigacji laserowej LiDAR wytrzymuje choćby do 3 godzin sprzątania.

  Nie ma szans na kurz ani większe okruchy, system ssący HyperForce ma siłę 5100 Pa, zbiornik na kurz o objętości 400 ml może pomieścić naprawdę dużą ilość brudu a zbiornik na wodę o objętości 200 ml wystarczy do wytarcia ok 150 m2.

  Wszystko to możesz kontrolować przy pomocy aplikacji mobilnej Roborock lub dowolnego asystenta głosowego. Stacja samoopróżniająca Ta samoopróżniająca się stacja zapewni Ci do 8 tygodni wygody bez zmiany worka.

  Dzięki wysokiej jakości filtracji wykrywa do 99,99% brudu podczas ekstrakcji, dzięki czemu utrzymuje dom w czystości. Worki na śmieci o objętości 3 litrów są zamykane, dzięki czemu nie ma ryzyka rozsypania kurzu podczas podmiany.

  Inteligentne algorytmy odpylania dostosowują opróżnianie w zależności od używania, żeby zminimalizować zakłócenia. Opróżnianie można w dodatku kontrolować w aplikacji z dowolnego miejsca. Dzięki zmywalnym przednim i tylnym filtrom, a także koszowi na kurz każda część jest czysta i ma dłuższą żywotność.

  Mopowanie soniczne Przenieś sprzątanie swego domu na nowy poziom dzięki robotowi odkurzającemu Roborock S7 MaxV +, który jest wyposażony w technologię mopa dźwiękowego zdolną do 3000 drgań na minutę.

  Odkurzacz samoczynny likwiduje w ten sposób suche plamy, których inne roboty nie potrafią polikwidować, takie jak plamy z kawy lub zaschniętej żywności. Nie musisz choćby unikać dywanów w trakcie mopowania. Roborock S7 MaxV+ posiada specjalne ultradźwiękowe wykrywanie dywanu i automatycznie podnosi mop tak, że dywan tylko odkurza, bez zbędnego moczenia.

  udoskonalona szczotka główna Nowa szczotka główna wyprodukowana całkowicie z gumy jest trwalsza, lepiej odprowadza brud i utrudnia plątanie włosów. W dodatku główna szczotka dostosowuje się do ruchów robota odkurzającego, utrzymując go jak najbliżej podłoża i podnosząc lub opuszczając w razie zapotrzebowania.

  Można to porównać na przykład do działania układu zawieszenia samochodu. Odkurza i mopuje równocześnie Nadaj swym podłogom blask i higieniczną czystość. Wystarczy rozpocząć odkurzanie, dodać wodę do 200 ml pojemnika z elektronicznym dozowaniem, a Roborock S7 MaxV+ efektywnie poradzi sobie z każdą pracą na mokro i na sucho samodzielnie.

  Po pełnym naładowaniu gwarantuje do 3 godzin stałej pracy na 300 m2. Podwójna kamera, ulepszone widzenie, większa staranność Ogromną zaletą Roborock S7 MaxV+ jest system nawigacji, który został opracowany z myślą o Twoim domu.

  Podwójna kamera do rozpoznawania obiektów ReactiveAI 2.0 w połączeniu z nawigacją laserową LDS LiDAR zezwala na wykrywanie przeszkód na drodze, oszacowanie ich położenia i rozmiaru tak, żeby odkurzacz mógł je bezpiecznie ominąć.

  ponadto przedmioty te są oznaczone ikoną na mapie w aplikacji, dzięki czemu można je obejrzeć w domu i znaleźć zgubiony smoczek, rękawiczkę, klucze itp. Jeśli chodzi o kamerę w domu, prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe..

  Wszystkie obrazy przetworzone poprzez ReactiveAI są usuwane natychmiast po przechwyceniu. Widzi nawet w ciemności Nie tylko składa się z jednej z najkorzystniejszych kamer, jakie można znaleźć, ale ma dodatkowo wysokiej jakości system podczerwieni, który pozwala widzieć w ciemności i radować się wszystkimi jego funkcjami w dzień iw nocy.

  Możesz ekspresowo i produktywnie posprzątać swój dom o każdej porze dnia i nocy. Wielopoziomowe mapowanie Dzięki wielopoziomowemu systemowi mapowania rozpoznaje rozmaite piętra Twojego domu, dzięki czemu można go przypasować do wszystkich rodzajów pomieszczeń i przestrzeni.

  Na każdym piętrze można zdefiniować zróżnicowane strefy czyszczenia i zakazu ruchu. Obsługa poprzez aplikację przenośną Dzięki aplikacji Roborock możesz zaplanować, kiedy i jak niejednokrotnie Twój robotyczny pomocnik będzie odkurzał albo dać mu jednorazową instrukcję odkurzania, choćby jeśli musisz siedzieć w pracy.

  Możesz także sterować mocą ssania i korzystać z mapy 2D i 3D, aby zobaczyć trasę pokonywaną poprzez odkurzacz w trakcie pracy lub ustawić zabronione strefy czyszczenia i nazwać pokoje zgodnie ze swoimi pomysłami.

  Porównanie produktów Ten produkt Roborock S7 MaxV+ 105247 VS Poprzednio oglądany Roborock S7 Czarny VS lubiany Roborock S7 MaxV Ultra S7MU5200 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe marka Roborock > Odkurzacze samoczynne Roborock typ filtra HEPA > Odkurzacze automatyczne HEPA Czas pracy 180 min Czas ładowania? 6 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 66 do 70 dB > Odkurzacze automatyczne – od 66 do 70 dB Funkcje Funkcje Wirtualna ściana > Odkurzacze automatyczne – Wirtualna ściana Programator pracy > Odkurzacze automatyczne – Programator pracy Zdalne sterowanie > Odkurzacze automatyczne – Zdalne sterowanie automatyczny powrót do bazy Harmonogram Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze automatyczne – Odkurzanie zaimplementowane technologie Wirtualna Ściana samoczynny powrót do bazy sensor schody 2 w 1 odkurzanie i mopowania Robrock HyperForce sensor krawędzi cechy fizyczne kolor Czarne > Czarne Odkurzacze samoczynne pojemność worka/pojemnika [l]? 2,27 l Wysokość? 9.65 cm Model S7 MaxV Plus


Roborock Dyad

Roborock Dyad Najniższa Cena Online

Roborock Dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Dyad
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Geekbuying.pl to pierwszy lokalny dystrybutor współpracujący z Roborock w Polsce, głównie jako pierwsi jesteśmy w stanie zdobyć plan sprzedaży nowych produktów. Posiadamy nasze własne centrum serwisowe w Europie, wykorzystując oficjalne części zamienne, jesteśmy w stanie oferować prędkie usługi naprawy dla tego produktu.

  Charakterystyka

  Odkurzanie + zmywanie 2-w-1

  Oszczędzaj czas odkurzając i zmywając podłogi równocześnie. Z łatwością sprzątaj bałagan suchy i mokry, dzięki czemu podłoga prędko będzie sucha i bez plam.

  Usuwaj wszystkiego typu brud z różnorodnych powierzchni

  Dzięki solidnej mocy ssącej i szorującej możliwe jest nietrudne czyszczenie upartych, zaschniętych brudów bądź powszednich skażeń podłogowych, takich jak mleko, plamy po kawie, sierść, cząstki znikome i spore itp.

  Na Każdą Podłogę

  Można bezpiecznie stosować na podłogach twardych każdego rodzaju, w tym drewnianych, kafelkowych, marmurowych, laminowanych, winylowych itp.

  Inteligentny ekran LED

  Poziom baterii, samoczyszczenie, tryb czyszczenia, pusty zbiornik wody czystej, pełny zbiornik wody brudnej.

  Oddzielny Zbiornik Wody Czystej/Brudnej

  Łatwe w instalacji i wyjmowaniu oddzielnie zbiorniki wody czystej/brudnej. Dzięki czemu czysta woda i środek czyszczący są oddzielone od suchych śmieci i brudnej wody, pozwalając Ci cały czas czyścić podłogę czystą wodą.

  Samoczyszczenie Jednym Dotknięciem

  prosto aktywuj funkcję samoczyszczenia za jednym naciśnięciem guzika. Urządzenie wypłukuje szczotkę, a także przewody czystą wodą, dbając o czystość szczotki i higieniczny zapach Twego domu.

  Kontrola wody

  Do dyspozycji masz oddzielny spust strumienia wody, użytkownik może zdecydować, kiedy i gdzie precyzyjnie spryskać czystą wodą, liczba wody dodatkowo można kontrolować.


  Pozbądź się mokrego i suchego bałaganu

  Mokry i suchy brud znikną za jednym zamachem dzięki DyadPower
  Jedyny na świecie wieloszczotkowy odkurzacz mokry/suchy z silnikiem dwuwałkowym.

  Czyszczenie w trakcie sprzątania

  Kiedy sprzątasz podłogi, szczotki czyszczą się same. Koniec z jeżdżeniem po podłodze brudną szmatą. Zacznij zmywać podłogę świeżymi, czystymi szczotkami poprzez cały czas zmywania.

  Znikająca, Brudna Woda

  Wypełniona brudem przepuszczonym przez system DyadPower, brudna woda odsysana jest daleko wgłąb.
  A podłoga jest czysta i sucha.

  Lepsze Sprzątanie, Od Krawędzi do Krawędzi

  Lepsze sprzątanie pokaźniejszą liczbą wałków. Jeden pełnej długości wałek główny plus dwa wałki tylne równa się masywna moc czyszcząca. Aż do obydwu krawędzi głowicy czyszczącej, nie dając brudowi szans na ucieczkę.

  Przesuwaj momentalnie i Płynnie

  Płynnie odkurzaj wokół nóg krzeseł, nóg stołu, a także nóg ludzkich dzięki zwinnej głowicy czyszczącej. A dzięki dwóm wałkom kręcącym się w przeciwnych kierunkach, możesz popychać i ciągnąć jednym palcem.

  Sprzątanie bez udoskonalania

  Wciśnij przycisk i z brudnych wałków momentalnie zrób czyste. Po sprzątaniu brud stały oddzielany jest od brudnej wody w zbiorniku brudnym. Pozostaje tylko go opróżnić.

  Inteligentniejszy od zwykłego odkurzacza

  Odkurzaj mądrze, a nie ciężko. W walce z upartymi plamami, odkurzanie adaptacyjne rozszerza moc ssącą i poziom wody samoczynnie. W międzyczasie wskaźnik na ekranie sygnalizuje Cię, jak brudna jest Twoja podłoga. Teraz wiesz, na którym miejscu się skoncentrować.

  Nasłuchuj alertów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędu czy szukaniu podręcznika. Starczy słuchać alertów głosowych mówiących to, co musisz wiedzieć.

  Specyfikacja
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Camry o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Roborock E4

Roborock E4 Najniższa Cena Online

Roborock E4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock E4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock E4 nieskomplikowane i sprawne sprzątanie domu  O 10% szybszy

  Robot sprzątający Roborock E4 porusza się o 10% szybciej (w porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym).

  Rozsądne planowanie trasy

  Metodyczne sprzątanie, które nigdy nie jest przypadkowe. Samoczynny odkurzacz porusza się systematycznie, pasek przy pasku.

  Pełna kontrola dzięki aplikacji mobilnej na telefon

  Ustaw wszystko, od harmonogramu sprzątania po moc ssania, gdziekolwiek jesteś.

  Funkcja Hybrydowa

  Czystsze podłogi dzięki jednoczesnemu odkurzaniu i mopowaniu (system mopujący jest dodatkiem opcjonalnym).
  Perfekcja metodycznego sprzątania

  Roborock E4 czyści podłogi sprawniej i bardziej produktywnie. Każdy wykonywany przez niego ruch jest skrupulatnie monitorowany przy pomocy starannych czujników. W połączeniu z mapą pomieszczeń, jak i napotkanych przeszkód Roborock E4 nieprzeciętnie wie, gdzie już był i co trzeba jeszcze posprzątać.

  Odkurzacz porusza się do 10% szybciej w porównaniu z poprzednimi modelami, a obszerniejsza o 11% moc ssąca (W porównaniu z Roborock E2) i podwójna moc akumulatora gwarantuje dłuższe i skrupulatniejsze czyszczenie. Dzięki możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym), zlikwiduje nawet najdrobniejszy brud, który może zostać pominięty poprzez inne odkurzacze. Dzięki aplikacji ustawisz szczegółowe harmonogramy sprzątania, a nawet moc ssącą.

  prędki i rozsądny

  Dzięki żyroskopom, śledzeniu ruchu przy pomocy zastosowanego systemu OpticEyeTM, a także zderzakowi, robot sprzątający Roborock E4 ściśle śledzi nie tylko własne ruchy, lecz także wykrywa krawędzie pomieszczeń i znajdujące się na jego trasie przeszkody. Znakomicie wie, gdzie był i może obliczyć, dokąd musi się udać.

  Podwójny żyroskop

  wbudowane żyroskopy pilnują zmiany kąta ruchu i rozpoznają, czy robot został obrócony.

  System śledzenia ruchu

  Laserowy system śledzenia ruchu OpticEyeTM, oparty na diodach LED, pozwala na analizę przebytej trasy z wysoką częstotliwością.

  Wewnętrzny plan trasy

  Połączenie żyroskopu i informacji śledzenia ruchu wytwarza wewnętrzną mapę używaną do tworzenia logicznych ścieżek sprzątania.

  Ssanie wagi ciężkiej

  spora moc ssąca ma kluczowe znaczenie dla usuwania kurzu i innych drobin z dywanów i wykładzin, dlatego w Roborock E4 moc ssąca została rozszerzona o 11% (W porównaniu z Roborock E2). Specjalistyczna inżynieria przepływu powietrza, usprawnione kanały i strefa wysokiego ciśnienia statycznego, w kształcie dzwonu, utrzymują stałą moc ssania przez cały czas czyszczenia.
  Więcej niżeli odkurzanie

  Roborock E4 to więcej aniżeli odkurzacz. Dzięki zaimplementowanemu modułowi mopa (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) i możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi, polikwiduje ze swojej drogi wszelkie zanieczyszczenia, drobiny i kurz, pozostawiając podłogę czystą i błyszczącą. Pokaźniejszy o 28% zbiornik wody (W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym) i udoskonalony system mopujący (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) wykorzystuje innowacyjny system hydrauliczny, który dostosowuje przepływ wody do czyszczonej powierzchni.
  Głębiej i dalej

  Robot sprzątający Roborock E4 luźno pokonuje wzniesienia do wysokości 2 cm (Bez załączonego systemu zmywania), płynnie poruszając się po domu, bez problemu wjeżdżając na dywany czy przejeżdżając poprzez progi. Akumulator o objętości 5200 mAh pozwala na posprzątanie do 200 metrów kwadratowych powierzchni na jednym ładowaniu (Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, w trybie cichym, z całkowitą baterią i bez podłączonego systemu mopa).
  Bezwzględny dla włosów

  Dzięki uniemożliwiającej wplątywaniu się włosów szczotce głównej i szczotce bocznej, sprzątanie przebiega bez zakłóceń i przerw.
  Sprzątaj większe powierzchnie

  Dzięki funkcji automatycznego doładowania, Roborock E4 posprzątapokaźniejsze powierzchnie. W przypadku rozładowania się akumulatora w trakcie sprzątania robot wróci do stacji bazowej, a po jego doładowaniu dokończy przerwane zadanie.

  Wszystko w aplikacji

  By kontrolować robota starczy smartfon. Dzięki asygnowanej aplikacji możesz rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca na świecie, ustawić harmonogram sprzątania, wybrać tryby czyszczenia, sprawdzić postęp w czasie rzeczywistym i niemało więcej. A po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić na mapie czy robot posprzątał cały dom.
  Delikatny dla mebli

  Roborock E4 bez trudu rozpoznaje przeszkody. Po ich wykryciu, ostrożnie do nich podjeżdża delikatnie dotykając zderzakiem. Dzięki temu nie musisz się martwić o stan swych mebli, które pozostaną nieuszkodzone nawet po wielu cyklach sprzątania. Ponadto robot sprzątający Roborock E4 rewelacyjnie radzi sobie z czyszczeniem trudnych miejsc, dzięki temu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Bezwzględny dla włosów

  obszerna szczotka obrotowa zbiera sierść i włosy z każdym obrotem, a szczotka rogowa efektywnie oczyszcza rogi pokoju i miejsca trudno przystępne.

  Podłogi z twardego drewna

  Dzięki Roborock E4, podłogi będą błyszczały. Szeroka siła ssąca bez problemu likwiduje brud z podłogi, a zoptymalizowane czyszczenie krawędzi przyspiesza boczną szczotkę na krawędziach,usunąć uporczywy brud. Dzięki logicznej ścieżce sprzątania, odkurzacz czyści skrupulatnie i produktywnie, a w połączeniu z mopem wychwyci choćby najdrobniejszy pył.


  Dywany

  Gdy hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 wynajdzie się na dywanie, automatycznie zwiększa moc ssania, żeby sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze i bardziej staranne. Ponadto, dzięki filtrowi HEPA, oczyszcza zasysane powietrze nim wypuści je z powrotem.

  Więcej czyszczenia, mniej opróżniania

  spory zbiornik na kurz, o objętości aż 640 ml, sprawia, iż możesz go opróżniać wyraźnie rzadziej przy zachowaniu skuteczności sprzątania.

  Zmywalny filtr

  Dla zapewnienia maksymalnej żywotności (produkowane i testowane przez niezależną stronę trzecią, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009), filtr powietrza może być myty pod bieżącą wodą. Naturalnie przed włożeniem go z powrotem do odkurzacza, należy go skrupulatnie go wysuszyć.


  Ochrona mebli

  Aby ochronić Twoje meble, hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 samoczynnie zwalnia, gdy wykryje przeszkody na swej drodze.

  Systemy uniemożliwiające uwięzieniu

  Roborock E4 idealnie radzi sobie z czyszczeniem skomplikowanych miejsc, dzięki temu nie musisz się martwić, iż się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Głębokie czyszczenie dywanów

  Gdy samoczynny odkurzacz wykryje dywan, automatycznie rozszerza moc ssania do maksimum, by czyszczenie było jak najskuteczniejsze.

  Zoptymalizowane czyszczenie krawędzi

  Odkurzacz najpierw posprząta wewnętrzną część pomieszczenia, a na końcu pojedzie wokół krawędzi wnętrza, jak najbliżej ścian, aby sprzątanie było jak najbardziej skuteczne. Ponadto podczas czyszczenia krawędzi, gumowa 5-ramienna szczotka boczna urządzenia przyspieszy, żeby jak najdokładniej posprzątać wszelkie zakamarki.


  Specyfikacja
  • Funkcja odkurzania lub odkurzania i mopowania jednocześnie
  • Metodyczne poruszanie – pasek przy pasku
  • Aplikacja mobilna - Mi Home (j. Polski)
  • Komunikaty głosowe (j. Polski)
  • Dwustopniowa kontrola ilości wody
  • pojemność zbiornika na kurz: 640 ml
  • objętość zbiornika wody: 180 ml
  • Akumulator: litowo-jonowy 5200 mAh
  • Czas ładowania: poniżej 6 h
  • Czas pracy (max.): 200 min
  • Powierzchnia pracy (max.): 200 m²
  • Poziom głośności: 66 dB
  • wymiary: 35x35x9,05 cm
  • Waga: 3 kg

  Zawartość zestawu
  • GWARANCJA - 2 lata
  • W pełni wyekwipowany robot sprzątający Roborock E4
  • Instrukcja w języku polskim
  • Wodoodporna mata pod robota
  • Głowica myjąca/zbiornik na wodę wraz z ściereczką z mikrofibry
  • Zapasowy pakiet sączków do głowicy myjącej
  • Stacja ładująca wraz z kablem zasilającym


Roborock Q7MP52

Roborock Q7MP52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa świetnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wytwarzana kompletnie z gumy szczotka genialnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których polikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze sprawniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S5 Max Czarny

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa przez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować.

  Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, by naładować akumulator do poziomu potrzebnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. Podczas gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, aby uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu – mop. Ma obszerniejszy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w kontraście do 150 ml Roborock S5 / S6.

  W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań

  Najnowszy Roborock S5 Max jest wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej precyzyjnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swym miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części.

  Wybrane sprzątanie pokoju

  Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, aby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, dopasowywać lub dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz także zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5.

  Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma efektywny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej.

  Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz jeszcze ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić i, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, żeby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  skuteczność czyszczenia

  Roborock S5 Max zapewnia 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Powiększa siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najlepszy odbiór.

  Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest nieprzeciętny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest prosty w utrzymaniu.

  Specyfikacja:
  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie

  Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi

  Xiaomi Roborock S5 Max Black – bogata funkcjonalność i elegancja

  wyjątkowo wysmakowany, a zarazem poręczny i sprawny odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaprojektowany z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach, którzy cenią skuteczność urządzenia sprzątającego oraz jego estetykę. Nowy lepszy Xiaomi Roborock S5 Max Black może pracować non-stop poprzez 180 minut na jednym ładowaniu, a kiedy rozpoczyna mu brakować mocy samoczynnie szacuje liczba mocy koniecznej do zakończenia zadania i wraca do stacji ładowania, żeby ją pobrać. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black doładowuje się wyłącznie do poziomu potrzebnego do dokończenia sprzątania, a nie tak jak było to wcześniej do osiągnięcia 80% naładowania akumulatora. To pozwala sprzątać jeszcze szybciej i z większą efektywnością.

  Odkurzanie i mopowanie – Xiaomi Roborock S5 Max Black na podłogi dywanowe i twarde

  Xiaomi Roborock S5 Max Black to odkurzacz z funkcją mopa. Urządzenie zostało wyekwipowane w jeszcze większy zbiornik na wodę, co umożliwia jeszcze produktywniejsze mycie podłóg bez konieczności podmiany wody. W trybie mycia podłóg odkurzacz może przejść w górę po obszarze czyszczenia aż trzykrotnie, co przekłada się na czyszczenie mieszkania o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub domu o powierzchni 200 m2 (2600 m2) przy jednym uruchomieniu.

  Xiaomi Roborock S5 Max Black gwarantuje moc ssania sięgającą 2000 Pa i łatwo wspina się na przeszkody o wysokości do 20 mm, co efektywne czyszczenie także grubszych dywanów. Co ważne robot automatycznie rozpoznaje typ czyszczonej powierzchni i dostosowuje do niej siłę ssania, by zapewnić najbardziej słuszny efekt czyszczenia. Wyjmowana szczotka wspaniale sprawdza się w przestrzeniach zamieszkiwanych przez zwierzęta domowe – jest nieskomplikowana do demontażu i utrzymaniu w czystości.

  Mapowanie pomieszczeń i planowanie pracy

  W zależności do Twoich potrzeb i preferencji Xiaomi Roborock S5 Max Black może wysprzątać całe mieszkanie albo wyłącznie wyodrębnione pomieszczenia. Możesz zaplanować odkurzanie lub odkurzanie z mopowaniem. Urządzenie mapuje przestrzeń i dzieli ją na strefy, które możesz dowolnie nazywać, zespajać i rozdzielać dla jeszcze bardziej produktywnego zarządzania pracą odkurzacza.

  w dodatku nowy Xiaomi Roborock S5 Max Black został wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki informują Cię o stanie filtra, położeniu zbiornika na wodę i wszystkich innych nieprawidłowościach ustawienia urządzenia, które mogą zakłócić lub uniemożliwić efektywne wykonanie zaplanowanych zadań.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 300 W. Ranking TOP10 modeli

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 Bezprzewodowy odkurzacz stosowny sposób sprzątania Roborock H7 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z silnikiem o mocy 480 W. Dzięki sile ssania 160 AW i wyjątkowo lekkiej konstrukcji odkurzanie stanie się przyjemnością.

  starczy wcisnąć jeden przycisk, aby zacząć sprzątanie. 5-stopniowa filtracja z filtrem HEPA, oraz pojemny akumulator zezwalający na 90 minut pracy to tylko kilka z jego zalet. Roborock H7 i ciesz się czystym domem.

  wydajność i praca Urządzenie wspaniale spełni oczekiwania w walce z nawet największymi zabrudzeniami. Praktyczna elektroszczotka wykorzystuje 50W mocy, by osiągnąć prędkość blisko 4000 obr./min, sprawnie usuwając zabrudzenia z dywanów i zbierając drobinki znajdujące się na podłogach.

  5-stopniowa filtracja Koniec z kurzem, roztoczami i innymi alergenami. Dzięki zawansowanemu systemowi filtracji HEPA możesz pozbyć się nawet 99,9% cząstek o wielkości choćby 0,3 mikrona. Oddychaj świeższym powietrzem i ciesz się czystym domem dzięki Roborock H7.

  Zbiornik na zanieczyszczenia ma pojemność 0,5l, zezwalając Ci sprzątać bez przerw na jego opróżnianie. Kiedy zechcesz wyeliminować skatalogowany w nim brud, starczy nacisnąć jeden przycisk. To higieniczne rozwiązanie, które pozwala opróżnić zbiornik nie dotykając śmieci.

  Worek na kurz Odkurzacz pionowy Roborock H7 pozwala na montaż jednorazowego worka na kurz, nie musisz więc polegać na zbieraniu skażeń do opróżnianego zbiornika. Jednorazowy worek daje Ci możliwość równie sprawnego sprzątania, usprawniając pozbycie się zanieczyszczeń.

  podczas wyjmowania worka następuje jego samoczynne zamknięcie, dzięki czemu skażenia nie wydostają się na zewnątrz. Wykorzystując worek zwiększasz objętość zbiornika na kurz do 560 ml.


Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  konkretny. Skuteczny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co nieskomplikowane i komfortowe czyszczenie. Zaopatrzony w przeróżne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o obszernej obszerności gwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  nowoczesny pięciostopniowy system filtracji umożliwia przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i niezawodnie zatrzymuje wewnątrz skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w produktywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie wyeliminować nie tylko mikro-kurz, lecz także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która gwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas wystarczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyposażony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem zwiększającym moc ssania i szczotkami zwiększającymi efektywność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 zaopatrzony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże zlikwidować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje skażenia i kurz z trudno dostępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce skutecznie eliminuje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki zwiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy szerokiej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w prawidłowym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z pokrywy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich cechy oczyszczające i rozszerzyć efektywność odkurzacza.

  wariant

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  typ filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  budowa

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka nieznaczna

  Masa netto

  1.4 kg


Xiaomi RoboroCk H6

Xiaomi RoboroCk H6 Najniższa Cena Online

Xiaomi RoboroCk H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi RoboroCk H6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Czas pracy z funkcją Turbo:10 minut;Długość przewodu:0;Dominujący odcień:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwono-szary;Maksymalny czas pracy:90 minut;Moc wejściowa:420 W;Napięcie akumulatora:0;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0;Poziom hałasu:72 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Sterowanie w rączce:tak;Waga:1,4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roborock cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze domowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roborock, odkurzacz domowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach domowych Roborock, ranking odkurzaczy domowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *