Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roborock,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roborock. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 21
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o obszerności 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Dokładny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu potężna, wyprodukowana całkowicie z gumy szczotka rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze produktywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz przypasować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 stopni przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Precyzyjny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najszczególniej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytworzone przez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz też ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najmocniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany nadzwyczajnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zastosowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Gwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wyłapujące pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* ekspresowo i sprawnie usunie wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  wielki, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wytwarzany z materiału klasy E12*, spełnia jednocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym cyklu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 rodzaj mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 typ nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nadzwyczajnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technika sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w pełni gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock


  Zarządzaj wygodnie swoim robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, dostępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swym telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie uniemożliwiające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci albo zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zapewnia równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg przy pomocy robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie wystarczyć, aby pozbyć się zaschniętego brudu. Technika soniczna zaimplementowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze widocznie obszerniejszą efektywnością niżeli inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice samoczynnie unoszonego mopa, z stworzoną kompletnie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w efekcie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  przedstawiamy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technika wibracji sonicznych w pełni zmienia funkcję mycia podłóg. Teraz mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o objętości 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i produktywnie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który unosi się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podnosi się również, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co stanowczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą sprawnością. Wystarczy, żeby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa albo oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 lepszą, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, wydajniejsze sprzątanie!


  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Ulepszona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, skuteczniejsze sprzątanie.


  Nowa, całkowicie gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, produktywniejsze sprzątanie.


  znaczna moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, żeby pozbyć się małego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszelkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² wyposażony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który pozwala na zebranie obszerniejszej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o objętości 300 ml sprawne umycie do 200 m² podłóg w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  dokładne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w dokładną nawigację LiDAR, która stwarza szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje wnętrza na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  zobacz staranną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 w trakcie sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych, a także odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są samoczynnie oznaczane na każdej z twoich map, by uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 pozwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a choćby specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i dużo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najkorzystniejsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, aby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne uzupełniające akcesoria nie są wymagane.


  zaawansowane planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,scalić je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone wnętrza, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd produktu może ulec zmianie.

  konstrukcja
  typ pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor towaru Czarny
  kształt okrągły
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji mobilnych Tak
  produktywność
  Mycie na mokro Tak
  objętość na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  automatyczny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  typ szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  wariant nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  pojemność baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  wariant baterii Litowo-Jonowy
  Waga i rozmiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość towaru 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Roborock H7 480W 500 ml 160AWDługotrwałe sprzątanie. Łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek.ekstremalne ssanie o mocy 160AW. Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurz. Prędkie ładowanie w 2,5 godziny.

  Akcesoria z systemem magnetycznym MagBase™. Długi, 90-minutowy czas pracy NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr długookresowa mocRoborock H7, zasilany konkretną baterią, może pracować do 90 minut* bez konieczności jej ładowania.* Dotyczy pracy odkurzacza bez załączonych końcówek.

  prędkie ładowanieDzięki szybkiemu ładowaniu, odkurzacz jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 2,5 godziny. Arcytrudne ssanieSilnik o mocy 480W gwarantuje aż 160AW stałej mocy ssania. Dzięki czemu H7 nie tylko prosto zbiera kurz, okruchy i inne skażenia z podłogi, lecz także umożliwia dogłębne odkurzenie dywanów i wykładzin oraz dokładne oczyszczenie tapicerki mebli albo samochodu.

  Rozległa filtracja powietrza5-cio stopniowy system filtracji powietrza oraz użycie filtru HEPA pozwala na precyzyjne oczyszczenie powietrza z cząstek kurzu i alergenów, od roztoczy po pyłki. System wychwytuje do 99,99% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona.Roztocza 10-40 µmŁupież kota 1-15 µmŁupież psa 5-10 µmPyłki 12-100 µmPleśń 4-40 µmZanieczyszczenia powietrza 0,1-1 µm Mistrz zwinności w wadze piórkowejDzięki ultralekkiej baterii jednostka główna ważny mniej aniżeli butelka wody – zaledwie 1,46 kg.

  To zagwarantuje H7 mobilność i bezproblemowe docieranie do trudnodostępnych miejsc. Rozciągliwe przechowywanie akcesoriów Dzięki zaimplementowanym w akcesoria5 magnesom, możesz je wygodnie przymocować do znajdującej się w komplecie stacji z systemem MagBase™.

  > Przyczep do stacji dokującej > albo dowolnej powierzchni magnetycznej Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurzRoborock H7, podobnie jak poprzednik, wykorzystuje bezworkowy zbiornik na kurz.

  Nic nie stoi jednak na przeszkodzie,zastosować jednorazowego worka na kurz, dzięki czemu sprzątanie staje się jeszcze bardziej bezproblemowe. Worek na kurzSkuteczne sprzątanie, bez bałaganu.Użyj jednorazowego worka na kurz, by utrzymać zbiornik w idealnej czystości.powłoka antybakteryjna uniemożliwia rozwojowi 99,9% bakterii7.

  świetny dla alergików.podczas demontażu worka, zamyka się on automatycznie, co zapobiega wydostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń na zewnątrz.rozszerza objętość zbiornika na kurz do 560 ml, gwarantując dłuższe sprzątanie.Zbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlSzczotka wielopowierzchniowaPozwala na dogłębne i staranne czyszczenie, równocześnie dywanów jak i podłóg twardych.

  Nie trać czasu na zamianę szczotki. Dogłębne czyszczenie dywanów Po wykryciu dywanu, funkcja Auto Carpet Boost rozszerza siłę ssania odkurzacza, żeby odkurzanie było jeszcze dokładniejsze i sprawniejsze.

  50W mocy napędza wytrzymałą przekładnię planetarną o wysokim momencie obrotowym, by obracać antystatyczne włosie z włókna węglowego z szybkością blisko 4000 obr./min, co zagwarantuje maksymalną moc czyszczenia.

  Łatwiejszy w użyciuDzięki wyraźnemu ekranowi OLED sprawdzisz nie tylko aktualny tryb pracy urządzenia, ale także pozostały czas pracy baterii.Dzięki zastosowanej blokadzie, nie musisz stale trzymać spustu odkurzacza.

  Ten sam przełącznik pozwala także na aktywowanie blokady rodzicielskiej, co zapobiegnie przypadkowemu włączeniu urządzenia przez dzieci. Zmywalny filtr wielokrotnego stosowaniaPrzednie i tylne filtry, filtr cyklonowy i zbiornik na kurz można myć pod bieżącą wodą, aby zapewnić im dłuższą żywotność.

  niepokaźny hałasZaawansowane sterowanie przepływem powietrza ogranicza uciążliwe hałasy do minimum, bez konieczności zmniejszenia mocy silnika. Akcesoria w zestawieSzczotka wielopowierzchniowa - Przekładnia planetarna, silnik o mocy 50 W i włosie antystatyczne z włókna węglowego precyzyjniej oczyszczają dywany, jak dodatkowo nieprzeciętnie sprawdzą się na podłogach twardych.Rura - Aluminiowa rura jest trwała i zezwala na wygodne odkurzanie podłogi.

  Dzięki niej dosięgniesz także do wyżej położonych miejsc jak karnisze czy kratki wentylacyjne.Mini-szczotka - Napędzana silnikiem mini-szczotka nadzwyczajnie wciąga kurz z miękkich mebli. Perfekcyjnie sprawdzi się do czyszczenia foteli, kanap czy innych tapicerek oraz materacy.sprężysta rura - W połączeniu z ssawką szczelinową albo szczotką do kurzu wspaniale spełni oczekiwania podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.Szczotka do kurzu - Długie włosie jest doskonałe do ścierania kurzu i odkurzania płaskich powierzchni.Ssawka szczelinowa - Wąska i długa, doskonała do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i wąskich szczelin.

  SPECYFIKACJA technologicznAMoc ssąca: 160 AWNapięcie / Moc: 480 WMaksymalny czas pracy: 90 minZbiornik na kurz: 500 mlWorek na kurz: 560 mlWaga: 1,46 kgZmywalny filtr


Roborock Q7M02

Roborock Q7M02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa wspaniale radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wytworzona kompletnie z gumy szczotka wyśmienicie sprawdzi się na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze produktywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie wyeliminować.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz przypasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wodne. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7MP52

Roborock Q7MP52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa świetnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wytwarzana kompletnie z gumy szczotka genialnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których polikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze sprawniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

Roborock Q7M52

Roborock Q7M52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona w pełni z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze sprawniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie równocześnie do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  konkretny. Skuteczny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co nieskomplikowane i komfortowe czyszczenie. Zaopatrzony w przeróżne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o obszernej obszerności gwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  nowoczesny pięciostopniowy system filtracji umożliwia przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i niezawodnie zatrzymuje wewnątrz skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w produktywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie wyeliminować nie tylko mikro-kurz, lecz także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która gwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas wystarczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyposażony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem zwiększającym moc ssania i szczotkami zwiększającymi efektywność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 zaopatrzony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże zlikwidować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje skażenia i kurz z trudno dostępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce skutecznie eliminuje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki zwiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy szerokiej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w prawidłowym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z pokrywy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich cechy oczyszczające i rozszerzyć efektywność odkurzacza.

  wariant

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  typ filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  budowa

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka nieznaczna

  Masa netto

  1.4 kg


Roborock Dyad

Roborock Dyad Najniższa Cena Online

Roborock Dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Dyad
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock Dyad Pro 17000Pa Odkurzacz do pracy na sucho i mokro, podwójne rolki, samooczyszczanie, samosuszenie, czyszczenie krawędzi, EU

  Moc Ssąca 17000Pa

  wyekwipowany w głowicę czyszczącą DyadPower o mocy ssącej 17000Pa, odkurzacz Dyad Pro z łatwością pokona mokry i brudny bałagan.

  udoskonalone Wałki

  Design wałków dualnych pozwala obracać się w przeciwnych kierunkach by zapewnić, iż nie został pominięty żaden brud.

  udoskonalone Sprzątanie Krawędziowe

  Dzięki wałkowi pełnej długości oraz dwóm wałkom przednim zamiatającym bałagan o marginesie poniżej 1 milimetra kwadratowego ten odkurzacz bezprzewodowy potrafi luźno sprzątać po obu stronach.

  System Samo-czyszczący

  Roborock Dyad Pro samoczynnie przemienia Twoje wałki z brudnych w czyste w mgnieniu oka. Wszelki bałagan narobiony przez Twojego psa nie ma szans, gdyż ponad 99% brudu usuwane jest z wałków dzięki szorowaniu naprzemiennemu.

  System Samo-suszący

  Wałki suszone są samoczynnie za pomocą gorącego powietrza, dzięki czemu nie pozostaną na nich żadne nieprzyjemne zapachy. Dzięki trybowi suszenia cichego słyszeć będziesz tylko mruczenie swego kota.

  Sprzątanie Adaptacyjne z Inteligentnym Czujnikiem DirTect

  Dyad Pro automatycznie dopasowuje moc czyszczącą, a także przepływ wody dla doskonałego czyszczenia po wykryciu stopnia zabrudzenia podłogi. Wskaźnik LED na ekranie zawiadamia Cię, gdzie znajduje się brud, dzięki czemu wiesz, na którym miejscu się skoncentrować.

  Auto-dozowanie Środka Czyszczącego

  Dyad Pro wykorzystuje dozownik środka czyszczącego, który automatycznie dostosowuje się w zależności od plam podłogowych, by zapewnić Ci idealne czyszczenie. 1 niepokaźny kartridż środka czyszczącego obsługuje do 20 zbiorników wody czystej, wystarczając choćby na 6s.00 minut.

  Sterowanie Aplikacją i Alerty Głosowe

  Dyad Pro łatwo łączy się z aplikacją Roborock dla Twojej wygody, a instrukcje oraz status sprzątania w czasie rzeczywistym przekazywane będą alertami głosowymi.

  Wytrzymały Design gwarantujący Dłuższe, skuteczne Sprzątanie

  Dyad Pro wykorzystuje baterię z 30% wyższą skutecznością w kontraście do Dyad, gwarantując maksymalny zasięg sprzątania do 300 m. Kw. Na jednym ładowaniu.

  FAQ

  Dlaczego Dyad Pro jest cięższy od innych, podobnych produktów?

  Dyad Pro zaprojektowano z dualnymi wałkami. Głowica czyszcząca zaopatrzona jest w dwa zestawy silników, zębatek i wałków, przez co jest cięższa od podobnych produktów. Dodatkowa waga jest jednak zastosowana w głowicę czyszczącą, której ciężar spoczywa na podłodze, dzięki czemu nie ma dopełniającego obciążenia dla użytkownika. Waga rozszerza jeszcze nacisk głowicy czyszczącej w dół dla bardziej produktywnego sprzątania.

  Czy przed użyciem muszę odkurzyć lub pozamiatać podłogę?

  Dyad Pro jest to wszechstronny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho, dzięki czemu nie trzeba zamiatać ani odkurzać podłogi przed użyciem. Prosimy jednak pozbierać z podłogi większe śmieci, żeby nie utknęły one w środku odkurzacza.

  Zacznij sprzątać, a urządzenie będzie posuwać się naprzód.

  Dyad Pro wykorzystuje design przyczepności napędu przedniego, co zapewnia względnie konkretną siłę pociągową wprzód podczas sprzątania podłogi. W trakcie pchania do przodu jest ciągnięty przez urządzenie bez żadnego wysiłku. Musisz tylko opanować kierunek oraz siłę.

  Co można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Dyad Pro można użyć do posprzątania kurzu i brudu (takich jak brudne ślady butów, plamy po kawie i plamy po soku), minimalnych śmieci suchych (takich jak płatki śniadaniowe, kłaki i drobiny jedzenia), śmieci mokrych (takich jak ryż, owsianka, jajka i makaron) i płynów (takich jak woda, zupa i napoje) z podłogi.

  Czego nie można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Aby zapewnić normalne używanie, nie zaleca się używać Dyad Pro do sprzątania większych śmieci (takich jak torby plastikowe, chusteczki, wielkie kawałki papieru, tektura, i szerokie liście warzywne), przedmiotów ostrych (takich jak pęknięte szkło i śrubki), i obfitych ilości kurzu (takich jak odpady budowlane i gleba). Nie używać odkurzacza do sprzątania płynów o głębokości powyżej 1 cm.

  Czy można używać Dyad Pro do odkurzania włosów i sierści?

  Tak, lecz odkurzanie pokaźnych kłębów włosów może wywoływać zapchanie. Jeśli Twoja podłoga pełna jest zwykle włosów, które trzeba odkurzyć, zaleca się częstsze czyszczenie głowicy czyszczącej.

  W jakim otoczeniu mogę korzystać z Dyad Pro?

  Dyad Pro można używać do sprzątania wielu różnych typów podłóg domowych, w tym gładkich drewnianych bądź kafelkowanych podłóg. Nie zaleca się czyścić nim dywanów. Dyad Pro nie nadaje się do przestrzeni zewnętrznych, wnętrz samochodów i środowisk komercyjnych lub przemysłowych.

  Jak korzystać z funkcji samoczyszczenia?

  Umieść urządzenie na stojaku ładującym (stojak ładujący musi być podłączony do źródła zasilania), wciśnij przycisk samoczyszczenia celem samoczyszczenia. Poprzez rozpoczęciem samoczyszczenia, jeśli zbiornik wody brudnej okaże się prawie pełny lub poziom wody w zbiorniku wody czystej jest niski, prosimy najpierw opróżnić i napełnić zbiorniki celem zapewnienia płynnego samoczyszczenia. Możesz ponadto kontrolować samoczyszczenie przy pomocy aplikacji.

  Co robić, gdy w czasie używania zaplączą się dzianiny albo kable?

  Prosimy natychmiast przerwać, rozłożyć wałek szczotki, a także wyjąć zaplątane przedmioty.

  Jak ocenić, czy konieczna jest podmiana wałka szczotki?

  Jeśli wałek szczotki był w użyciu przez prawie lub ponad pół roku (można sprawdzić w aplikacji), i odczuwasz, że plamy wody na podłodze znacząco się rozszerzyły, a efekty sprzątania osłabły, wówczas trzeba wymienić wałek szczotki na nowy. Po zamianie wałka na nowy prosimy zresetować wałek szczotki w aplikacji.

  Czy urządzenie obsługuje łączność z aplikacją Mihome?

  Dyad Pro obsługuje tylko połączenie z aplikacją Roborock, nie Mihome.

  Jakie są środki bezpieczeństwa dla połączenia WiFi?

  1. W trakcie łączenia z WiFi nie używaj znaków chińskich ani specjalnych w nazwie użytkownika, zaleca się używać znaków angielskich i cyfr.

  2. WiFi obsługuje jedynie 2.4G. Jeśli używasz w domu routera 5G, możesz wyłączyć funkcję integracji podwójnej częstotliwości oraz używać sieci 2.4G niezależnie.

  3. Przy pierwszym uruchomieniu nastąpi domyślnie wejście w tryb rozprowadzania sieci. Jeśli niemożliwe jest nawiązanie połączenia, prosimy wcisnąć "przycisk samoczyszczenia" oraz "przycisk przełączania" równocześnie na 3 sekundy, po czym wejść w tryb rozprowadzania sieci po usłyszeniu dźwięku sygnałowego.

  Co mam zrobić po zakończeniu sprzątania?

  Prosimy po użyciu umieścić odkurzacz z powrotem w doku ładującym oraz uruchomić program samoczyszczenia. Po zakończeniu prosimy opróżnić zbiornik wody brudnej i spłukać go wodą celem uniknięcia przykrych zapachów.

  Dlaczego Dyad Pro nie ma funkcji dezynfekowania wodą elektrolizowaną?

  Woda elektrolizowana wykorzystuje z zasady pozostałości chloru w wodzie z kranu do generowania kwasu podchlorawego. Jednak kanon pozostałości chloru w wodzie z kranu jest większy albo równy aniżeli 0,3 mg/l, zaś w wodzie wyjściowej w rurociągu jest większy lub równy 0,05 mg/l, czyli istotnie poniżej 250 mg/l użytkowanego w głównej mierze w dezynfekcji. Dlatego także taka dezynfekcja przy użyciu wody z kranu nie tylko miałaby ograniczony efekt,elementy elektrolityczne redukowałyby żywotność pompy wodnej odkurzacza.

  Specyfikacja


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roborock cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze domowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roborock, odkurzacz domowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach domowych Roborock, ranking odkurzaczy domowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *