Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Roborock,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Roborock. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886)

Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus Czarny (6970995784886)
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nadzwyczajnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Roborock Odkurzacz dyad

Roborock Odkurzacz dyad Najniższa Cena Online

Roborock Odkurzacz dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Odkurzacz dyad
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock Dyad Pro 17000Pa Odkurzacz do pracy na sucho i mokro, podwójne rolki, samooczyszczanie, samosuszenie, czyszczenie krawędzi, EU

  Moc Ssąca 17000Pa

  wyekwipowany w głowicę czyszczącą DyadPower o mocy ssącej 17000Pa, odkurzacz Dyad Pro z łatwością pokona mokry i brudny bałagan.

  udoskonalone Wałki

  Design wałków dualnych pozwala obracać się w przeciwnych kierunkach by zapewnić, iż nie został pominięty żaden brud.

  udoskonalone Sprzątanie Krawędziowe

  Dzięki wałkowi pełnej długości oraz dwóm wałkom przednim zamiatającym bałagan o marginesie poniżej 1 milimetra kwadratowego ten odkurzacz bezprzewodowy potrafi luźno sprzątać po obu stronach.

  System Samo-czyszczący

  Roborock Dyad Pro samoczynnie przemienia Twoje wałki z brudnych w czyste w mgnieniu oka. Wszelki bałagan narobiony przez Twojego psa nie ma szans, gdyż ponad 99% brudu usuwane jest z wałków dzięki szorowaniu naprzemiennemu.

  System Samo-suszący

  Wałki suszone są samoczynnie za pomocą gorącego powietrza, dzięki czemu nie pozostaną na nich żadne nieprzyjemne zapachy. Dzięki trybowi suszenia cichego słyszeć będziesz tylko mruczenie swego kota.

  Sprzątanie Adaptacyjne z Inteligentnym Czujnikiem DirTect

  Dyad Pro automatycznie dopasowuje moc czyszczącą, a także przepływ wody dla doskonałego czyszczenia po wykryciu stopnia zabrudzenia podłogi. Wskaźnik LED na ekranie zawiadamia Cię, gdzie znajduje się brud, dzięki czemu wiesz, na którym miejscu się skoncentrować.

  Auto-dozowanie Środka Czyszczącego

  Dyad Pro wykorzystuje dozownik środka czyszczącego, który automatycznie dostosowuje się w zależności od plam podłogowych, by zapewnić Ci idealne czyszczenie. 1 niepokaźny kartridż środka czyszczącego obsługuje do 20 zbiorników wody czystej, wystarczając choćby na 6s.00 minut.

  Sterowanie Aplikacją i Alerty Głosowe

  Dyad Pro łatwo łączy się z aplikacją Roborock dla Twojej wygody, a instrukcje oraz status sprzątania w czasie rzeczywistym przekazywane będą alertami głosowymi.

  Wytrzymały Design gwarantujący Dłuższe, skuteczne Sprzątanie

  Dyad Pro wykorzystuje baterię z 30% wyższą skutecznością w kontraście do Dyad, gwarantując maksymalny zasięg sprzątania do 300 m. Kw. Na jednym ładowaniu.

  FAQ

  Dlaczego Dyad Pro jest cięższy od innych, podobnych produktów?

  Dyad Pro zaprojektowano z dualnymi wałkami. Głowica czyszcząca zaopatrzona jest w dwa zestawy silników, zębatek i wałków, przez co jest cięższa od podobnych produktów. Dodatkowa waga jest jednak zastosowana w głowicę czyszczącą, której ciężar spoczywa na podłodze, dzięki czemu nie ma dopełniającego obciążenia dla użytkownika. Waga rozszerza jeszcze nacisk głowicy czyszczącej w dół dla bardziej produktywnego sprzątania.

  Czy przed użyciem muszę odkurzyć lub pozamiatać podłogę?

  Dyad Pro jest to wszechstronny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho, dzięki czemu nie trzeba zamiatać ani odkurzać podłogi przed użyciem. Prosimy jednak pozbierać z podłogi większe śmieci, żeby nie utknęły one w środku odkurzacza.

  Zacznij sprzątać, a urządzenie będzie posuwać się naprzód.

  Dyad Pro wykorzystuje design przyczepności napędu przedniego, co zapewnia względnie konkretną siłę pociągową wprzód podczas sprzątania podłogi. W trakcie pchania do przodu jest ciągnięty przez urządzenie bez żadnego wysiłku. Musisz tylko opanować kierunek oraz siłę.

  Co można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Dyad Pro można użyć do posprzątania kurzu i brudu (takich jak brudne ślady butów, plamy po kawie i plamy po soku), minimalnych śmieci suchych (takich jak płatki śniadaniowe, kłaki i drobiny jedzenia), śmieci mokrych (takich jak ryż, owsianka, jajka i makaron) i płynów (takich jak woda, zupa i napoje) z podłogi.

  Czego nie można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Aby zapewnić normalne używanie, nie zaleca się używać Dyad Pro do sprzątania większych śmieci (takich jak torby plastikowe, chusteczki, wielkie kawałki papieru, tektura, i szerokie liście warzywne), przedmiotów ostrych (takich jak pęknięte szkło i śrubki), i obfitych ilości kurzu (takich jak odpady budowlane i gleba). Nie używać odkurzacza do sprzątania płynów o głębokości powyżej 1 cm.

  Czy można używać Dyad Pro do odkurzania włosów i sierści?

  Tak, lecz odkurzanie pokaźnych kłębów włosów może wywoływać zapchanie. Jeśli Twoja podłoga pełna jest zwykle włosów, które trzeba odkurzyć, zaleca się częstsze czyszczenie głowicy czyszczącej.

  W jakim otoczeniu mogę korzystać z Dyad Pro?

  Dyad Pro można używać do sprzątania wielu różnych typów podłóg domowych, w tym gładkich drewnianych bądź kafelkowanych podłóg. Nie zaleca się czyścić nim dywanów. Dyad Pro nie nadaje się do przestrzeni zewnętrznych, wnętrz samochodów i środowisk komercyjnych lub przemysłowych.

  Jak korzystać z funkcji samoczyszczenia?

  Umieść urządzenie na stojaku ładującym (stojak ładujący musi być podłączony do źródła zasilania), wciśnij przycisk samoczyszczenia celem samoczyszczenia. Poprzez rozpoczęciem samoczyszczenia, jeśli zbiornik wody brudnej okaże się prawie pełny lub poziom wody w zbiorniku wody czystej jest niski, prosimy najpierw opróżnić i napełnić zbiorniki celem zapewnienia płynnego samoczyszczenia. Możesz ponadto kontrolować samoczyszczenie przy pomocy aplikacji.

  Co robić, gdy w czasie używania zaplączą się dzianiny albo kable?

  Prosimy natychmiast przerwać, rozłożyć wałek szczotki, a także wyjąć zaplątane przedmioty.

  Jak ocenić, czy konieczna jest podmiana wałka szczotki?

  Jeśli wałek szczotki był w użyciu przez prawie lub ponad pół roku (można sprawdzić w aplikacji), i odczuwasz, że plamy wody na podłodze znacząco się rozszerzyły, a efekty sprzątania osłabły, wówczas trzeba wymienić wałek szczotki na nowy. Po zamianie wałka na nowy prosimy zresetować wałek szczotki w aplikacji.

  Czy urządzenie obsługuje łączność z aplikacją Mihome?

  Dyad Pro obsługuje tylko połączenie z aplikacją Roborock, nie Mihome.

  Jakie są środki bezpieczeństwa dla połączenia WiFi?

  1. W trakcie łączenia z WiFi nie używaj znaków chińskich ani specjalnych w nazwie użytkownika, zaleca się używać znaków angielskich i cyfr.

  2. WiFi obsługuje jedynie 2.4G. Jeśli używasz w domu routera 5G, możesz wyłączyć funkcję integracji podwójnej częstotliwości oraz używać sieci 2.4G niezależnie.

  3. Przy pierwszym uruchomieniu nastąpi domyślnie wejście w tryb rozprowadzania sieci. Jeśli niemożliwe jest nawiązanie połączenia, prosimy wcisnąć "przycisk samoczyszczenia" oraz "przycisk przełączania" równocześnie na 3 sekundy, po czym wejść w tryb rozprowadzania sieci po usłyszeniu dźwięku sygnałowego.

  Co mam zrobić po zakończeniu sprzątania?

  Prosimy po użyciu umieścić odkurzacz z powrotem w doku ładującym oraz uruchomić program samoczyszczenia. Po zakończeniu prosimy opróżnić zbiornik wody brudnej i spłukać go wodą celem uniknięcia przykrych zapachów.

  Dlaczego Dyad Pro nie ma funkcji dezynfekowania wodą elektrolizowaną?

  Woda elektrolizowana wykorzystuje z zasady pozostałości chloru w wodzie z kranu do generowania kwasu podchlorawego. Jednak kanon pozostałości chloru w wodzie z kranu jest większy albo równy aniżeli 0,3 mg/l, zaś w wodzie wyjściowej w rurociągu jest większy lub równy 0,05 mg/l, czyli istotnie poniżej 250 mg/l użytkowanego w głównej mierze w dezynfekcji. Dlatego także taka dezynfekcja przy użyciu wody z kranu nie tylko miałaby ograniczony efekt,elementy elektrolityczne redukowałyby żywotność pompy wodnej odkurzacza.

  Specyfikacja

Roborock S8 - biały - mopowanie

Roborock S8 - biały - mopowanie Najniższa Cena Online

Roborock S8 - biały - mopowanie - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8 - biały - mopowanie
 • Ilość ofert: 32
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najmocniej progresywne technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™ i system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE typ: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki temu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty samoczynnie w trakcie i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.automatyczne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom choćby w wilgotnych warunkach.samoczynne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala choćby na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy w dodatku obie szczotki.samoczynne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę podczas sprzątania dla rozszerzenia sprzątanej powierzchni do choćby 300 m2.automatyczne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™idealny duet sprzątającyZupełnie świeże podwójne gumowe szczotki ułatwiają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a nawet z dywanów i chodników.Zupełnie świeże podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są z łatwością usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% wydajniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 poprawiliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, iż strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej prędkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej prędkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione samoczynnie żeby zmaksymalizować wydajność sprzątania oraz uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas podczas mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, aby trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technologii obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, równocześnie w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, produktywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najkorzystniejsza z dróg, za każdym razemSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie formuje szczegółową mapę, by wytyczyć najbardziej optymalną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja przez aplikacjęInteligentne polecanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może z łatwością utknąć są automatycznie polecane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na znikomych powierzchniach.

  Możesz także rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj efektywniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz szybkiego i produktywnego sprzątania, jako iż Twój robot może utworzyć mapę nawet 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem oraz wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.szybkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu niż wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, aby oszczędzać energię elektryczną, a także zmniejszyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wyszczególnione pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu albo na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862)

Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający q7 max czarny (6970995784862)
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o obszerności 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Dokładny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu potężna, wyprodukowana całkowicie z gumy szczotka rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze produktywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz przypasować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 stopni przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Precyzyjny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najszczególniej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytworzone przez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz też ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najmocniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany nadzwyczajnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zastosowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o obszerności 2,5 l. Gwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wyłapujące pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* ekspresowo i sprawnie usunie wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  wielki, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wytwarzany z materiału klasy E12*, spełnia jednocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym cyklu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 rodzaj mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 typ nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6

Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6 Najniższa Cena Online

Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Odkurzacz bezprzewodowy h6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  konkretny. Skuteczny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co nieskomplikowane i komfortowe czyszczenie. Zaopatrzony w przeróżne przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz efektywnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o obszernej obszerności gwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  nowoczesny pięciostopniowy system filtracji umożliwia przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i niezawodnie zatrzymuje wewnątrz skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  unikatowa moc

  RoboRock H6 jest wyposażony w produktywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie wyeliminować nie tylko mikro-kurz, lecz także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która gwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas wystarczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli potrzebujesz więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyposażony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem zwiększającym moc ssania i szczotkami zwiększającymi efektywność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 zaopatrzony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże zlikwidować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje skażenia i kurz z trudno dostępnych miejsc. Smukła nasadka na rozciągliwej rurce skutecznie eliminuje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki zwiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy szerokiej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w prawidłowym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można łatwo wyjąć z pokrywy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich cechy oczyszczające i rozszerzyć efektywność odkurzacza.

  wariant

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  typ filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  budowa

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka nieznaczna

  Masa netto

  1.4 kg


Roborock Q7m02 (biały) robot odkurzający (6970995784855)

Roborock Q7m02 (biały) robot odkurzający (6970995784855) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7m02 (biały) robot odkurzający (6970995784855) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7m02 (biały) robot odkurzający (6970995784855)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa wspaniale radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe eliminowanie brudusolidna, wytworzona kompletnie z gumy szczotka wyśmienicie sprawdzi się na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze produktywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie wyeliminować.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz przypasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Q7M52 (czarny) Robot odkurzający ROBOROCK (6970995784862)

Q7M52 (czarny) Robot odkurzający ROBOROCK (6970995784862) Najniższa Cena Online

Q7M52 (czarny) Robot odkurzający ROBOROCK (6970995784862) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Q7M52 (czarny) Robot odkurzający ROBOROCK (6970995784862)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona w pełni z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze sprawniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie równocześnie do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) Najniższa Cena Online

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q Revo Biały 5500 Pa Doświadcz prostej przyjemności inteligentnego sprzątania dzięki Q Revo. Dzięki mocnym funkcjom i bezproblemowej technologii Q Revo sprawia, iż konserwacja, czyszczenie, nawigacja i obsługa są proste.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Bateria: 5200mAh wymiary odkurzacza: 353x350x96,5 mm rozmiary stacji: 561x340x487 mm Waga: 3,7 kg Czas działania: do 180 min Czas ładowania: do 6 godzin Pokonywanie przeszkód: do 2 cm Moc ssania: 5500 Pa Kolor: Biały Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Pożegnaj się z brudną robotą Ułatw sobie życie dzięki czyszczeniu bez wykorzystania rąk, dzięki wielofunkcyjnej stacji dokującej, która ogranicza konserwację do minimum.

  Samoczyszczenie Obraca i szoruje nakładki mopa wzdłuż podstawy doku, żeby utrzymać je w czystości po każdym odkurzaniu. Samoschnący w całości wysusza mopy ciepłym powietrzem o temperaturze 45°C, uniemożliwiając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnym zapachom.

  Samoopróżniający się pozwala na 7 tygodni bez opróżniania. Samonapełniające się automatycznie napełnia zbiornik na wodę przy maksymalnym zasięgu mopowania do 400 m2. Zdejmowana podstawa prosto zdejmij podstawę dokującą dla wygody czyszczenia.

  Podwójnie wirujące mopy Oglądaj, jak plamy znikają kompletnie Podwójne mopy obracają się, dociskając, bez wysiłku usuwając plamy i zawsze pozostawiając nieskazitelną podłogę. Prędkość wirowania 200 obr/min.

  automatyczne podnoszenie mopa Mopuj i odkurzaj za jednym razem Mopy samoczynne podnoszą się w trakcie odkurzania dywanów i powrotu do stacji dokującej, dzięki czemu podłogi i dywany są czyszczone za jednym razem, bez pozostawiania brudnych smug.

  Podnoszenie mopa 7 mm. Skrajne ssanie 5500 Pa Pozbądź się bałaganu Dzięki ekstremalnemu ssaniu 5500 Pa kurz i brud są z łatwością wychwytywane z rozmaitych rodzajów podłóg, co udoskonala sprzątanie domu. Kompletnie gumowa szczotka Czyść błyskawicznie bez splotów Pożegnaj się ze splątanymi włosami i przywitaj się ze skutecznym czyszczeniem przy pomocy gumowej szczotki, która dostosowuje się do nierównego podłoża, zapewniając maksymalną wydajność czyszczenia.

  Reaktywne unikanie przeszkód Brudne pokoje? Bez obaw! Q Revo łatwo wyłapuje potencjalne zagrożenia i unika ich, więc nie musisz się martwić o zbieranie ich z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.

  Inteligentne sugestie dotyczące stref No-Go Zones Ryzykowne obszary? Nie zbliżaj się! w przypadku schodów i miejsc, w których łatwo utknąć, Q Revo może je wykryć i zasugerować jako "strefy bez wyjścia".

  W ten sposób nie musisz się martwić, iż utknie albo przypadkowo się przewróci. Nawigacja PreciSense LiDAR Mądrzejszy niż możesz sobie wyobrazić momentalnie skanuje, aby poznać środowisko domowe i buduje szczegółowe mapy, żeby znaleźć słuszną trasę do sprzątania domu.

  Niestandardowe procedury czyszczenia Czyść tak, jak chcesz Ustaw procedury sprzątania w aplikacji, aby posprzątać cały dom, określone pokoje lub wykorzystywane obszary, takie jak kuchnia. Kontrola głosu wystarczy powiedzieć Dzięki Amazon Alexa, Google Home albo Apple Siri Shortcuts możesz zacząć sprzątać swój dom albo określone pokoje po prostu przy pomocy głosu.

  Szybsze ładowanie momentalnie wznów sprzątanie dzięki ładowaniu szybszemu o 30% niż wcześniej i wykorzystaj w pełni niskie ceny energii, ładując poza godzinami szczytu. Zrób coś dla środowiska. SPECYFIKACJA technologicznA Kolor: Biały Model ze stacją opróżniającą Nawigacja: Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Aktywna dzianina: Tak, podwójna ściereczka obrotowa Unikanie przeszkód: Tak, zaawansowane samoczynne napełnianie wodą: Tak, na stacji samoczynne pranie mopa: Tak, na stacji automatyczne suszenie mopa: Tak, na stacji samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz: Tak, na stacji Wirtualna ściana/strefy no-go: Tak Strefa bez mopa: Tak przystępnych kilka planów pięter: Tak Sprzątanie poszczególnych pomieszczeń: Tak samoczynna regulacja mocy: Tak Dynamiczna szybkość szczotki bocznej: Tak Przegląd trasy czyszczenia: Tak rodzaj pojemnika na wodę: Elektroniczne dozowanie wody Wibracyjne czyszczenie na mokro: Mop obrotowy Ustawienia dla dywanów: Inteligentne automatyczne podnoszenie mopa Lokalizacja robota odkurzającego: Tak Moc ssania: 5500 Pa Bateria: 5200 mAh Głośność (dB): 63dB W zestawie 1x odkurzacz 1x pojemnik na kurz 1x pojemnik na wodę 1x ściereczka do czyszczenia na mokro 1x stacja samoopróżniająca i samooczyszczająca


Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:antykolizyjny, laserowy, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:automatyczne czyszczenie mopa, funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:samoczynny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, szybkie ładowanie;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Roborock Q Revo;pojemność zbiornika:0,35 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;typ:robot sprzątający;kolekcja:Roborock Q Revo;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna, szczotka gumowa;Wysokość:9,65 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny Najniższa Cena Online

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D starannie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód i zagrożeń, jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i przeznaczonym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować adekwatnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę pomiędzy nimi.

  precyzyjność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zastosowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu w trakcie sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty, aby sprzątanie było jak najszczególniej skrupulatne i dokładne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym przez moduł LiDAR, aplikacja skrupulatnie demonstruje układ domu, by zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. Podczas sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Potrzebujesz posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swojego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz nawet wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo za pomocą mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki lecz też sugeruje wspaniałą kolejność sprzątania w zależności od rodzaju pomieszczenia. Podczas sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są automatycznie regulowane w celu uzyskania maksymalnej skuteczności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR producenta Roborock, nawigacja w domu jest szybka i wydajna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo posiadają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany poprzez system ReactiveAI jest używany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  stanowczo powiększona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, żeby powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? nadzwyczajnie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest automatycznie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Pozwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego cyklu sprzątania.

  technologia sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na zawsze zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty powoduje, iż mopowanie soniczne jest skuteczniejsze i bardziej efektywne.

  ulepszona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana budowa turboszczotki produkowana została całkowicie z gumy, dzięki czemu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. W dodatku jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów niżeli w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla sprawnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w serii S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie sprawniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz ulepszony, dzięki czemu możesz robić więcej niż tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Wbudowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  samoczynne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to całkowicie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, ale także umyje ściereczkę mopa, a choćby uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, dużo możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najszczególniej nowoczesną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  automatyczne mycie ściereczki mopa

  unikalny system przemywający ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie oraz po zakończeniu cyklu, dla zapewnienia maksymalnej skuteczności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja samoczynnie uzupełnia zbiornik na wodę robota podczas sprzątania, zapewniając umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym procesu sprzątania, stacja samoczynnie opróżni zbiornik na kurz w robocie,zawsze był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko gwarantuje maksymalną higienę i adekwatny poziom filtracji, ale też sprawia, że robot jest praktycznie bezobsługowy nawet poprzez 7 tygodni.

  szybkie ładowanie

  Dzięki zastosowaniu funkcji szybkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze standardową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania w trakcie procesu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,jednocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się podczas sprzątania

  w trakcie gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami przez cały cykl sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  świetnie likwidujący zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę w trakcie sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.

  ulepszone sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki pokaźniejszej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości oraz dwie rolki tylne gwarantują ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się prędko i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a nawet ludzi – przy pomocy zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak nieskomplikowane w prowadzeniu, równocześnie w przód, jak i w tył, że możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i automatycznie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku skażenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  podczas sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą efektywność sprzątania poprzez cały jego czas.

  Mądrzejszy aniżeli przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z skomplikowanymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które automatycznie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. Na dodatek, wskaźnik na ekranie pokazuje informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów albo szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, ale i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym również sobie poradzi dzięki przeznaczonemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych poprzez producenta w trybie automatycznym, z prędkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie nadaje się do wykorzystywania na powierzchniach ubraniowych, należy ponadto uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technologicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  szybkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  ilość szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  pojemność baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  objętość zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 poziomów

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 PaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Roborock cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Roborock,
 • odkurzacze domowe Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Roborock, odkurzacz domowy Roborock cena, opinie o odkurzaczach domowych Roborock, ranking odkurzaczy domowych Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *