Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Leifheit. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Leifheit. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Leifheit,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Leifheit. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Leifheit, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Leifheit ReguluS AQua PowerVaC Darmowa wysyłka

Leifheit ReguluS AQua PowerVaC Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Leifheit ReguluS AQua PowerVaC Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Leifheit
 • Pełna nazwa odkurzacza: Leifheit ReguluS AQua PowerVaC Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyczyść podłogi w mgnieniu oka za pomocą bezprzewodowego odkurzacza Regulus Aqua PowerVac producenta Leifheit. Nie tylko odkurza większe zabrudzenia,jednocześnie myje podłogę. Dzięki skutecznemu akumulatorowi z odkurzaczem Regulus Aqua PowerVac możesz odkurzać do 22 minut na powierzchni 65 m² przy jednym ładowaniu.

  Pozwoli to zaoszczędzić czas i wysiłek dzięki temu połączonemu urządzeniu czyszczącemu. Akumulator litowo-jonowy 24 V sprawia, że nie przeszkadzają Ci już żadne kable, a urządzenie jest dostępne i pod ręką.

  Za sprawą smukłej, zwinnej konstrukcji i niedużej wadze zaledwie 3,3 kg jest prosty w obsłudze (choćby w ciasnych przestrzeniach). Ten odkurzacz do pracy na mokro ma dwa ustawienia czyszczenia: tryb Eco i Turbo gwarantujące maksymalną moc.

  Obrotowe rolki z mikrofibry o szybkości do 3000 obr./min usuwają brud w mgnieniu oka, a uciążliwe plamy nie mają szans i można je zlikwidować prawie bez wysiłku. Dopływ wody da się regulować niezależnie, za naciśnięciem przycisku, dzięki czemu znakomicie pasuje do czyszczenia podłóg z płytek, tworzyw sztucznych i kamienia i uszczelnionych podłóg drewnianych.

  Aby mieć pewność, iż rolki czyszczące pozostają zawsze czyste, odkurzacz podłogowy również system samooczyszczania, w którym brudna woda jest stale z nich usuwana. Inteligentny system Tank Control Technology powiadamia Cię, gdy zbiornik brudnej wody jest pełny.

  Zbiornik świeżej wody i zbiornik brudnej wody są nieskomplikowane do wyjęcia i można je bezproblemowo napełniać i opróżniać. Na dodatek za sprawą użytecznej funkcji podstawki urządzenie można ustawić w dowolnym miejscu.

  Dzięki odkurzaczowi Leifheit dni noszenia wiadra z wodą do mycia podłóg należą już do przeszłości!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Leifheit 11926

Leifheit 11926 Najniższa Cena Online

Leifheit 11926 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Leifheit
 • Pełna nazwa odkurzacza: Leifheit 11926
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Dwa urządzenia w jednym: akumulatorowy odkurzacz do podłóg i odczepiany akumulatorowy odkurzacz ręczny
  • Bez przeszkadzającego kabla - sprawny odkurzacz akumulatorowy do prędkiego odkurzania w każdym zakamarku
  • Wymienny akumulator litowo-jonowy 20V o długiej żywotności umożliwia odkurzanie poprzez 40 minut bez przerwy
  • Ssawka do podłóg z napędem elektrycznym i technologią DuoBristle: gęste miękkie i twarde włosie likwiduje jednocześnie obfite zabrudzenia

  jak i niewielki kurz

  • Bezworkowa technika cyklonowa: obfita siła ssania bez drogich wymiennych worków a w konsekwencji oszczędność pieniędzy
  • Odkurzacz do podłóg i odkurzacz ręczny posiadają dwa poziomy siły ssania: eco i turbo
  • Dzięki sześciu umieszczonym z przodu diodom LED zauważysz brud nawet w ciemnych zakamarkach i pod meblami
  • Miękkie kółka zezwalają na odkurzanie delikatnych podłóg takich jak panele podłogowe parkiety i podłogi winylowe
  • Ze stacją ładującą dzięki której odkurzacz jest za każdym razem gotowy do pracy
  • Z trzema zróżnicowanymi ssawkami do odkurzacza ręcznego: szczotką do fug albo sufitu oraz do mebli tapicerowanych z nakładką w formie szczotki i bez
  • Składany drążek upraszcza przechowywanie
  • Filtr Easy Clean do mycia pod bieżącą wodą

  detale artykułu

  • Utrzymanie czystości naprawdę może być aż tak proste! Nowy odkurzacz akumulatorowy Regulus PowerVac 2in1 to wszechstronne urządzenie o sporych możliwościach do codziennego odkurzania: skuteczny odkurzacz do podłóg i poręczny odkurzacz ręczny w jednym. Tym odkurzaczem wyczyścisz wszystkie podłogi, schody, a choćby trudno dostępne narożniki, bez przeszkadzającego kabla. Za pomocą odkurzacza ręcznego oraz optymalnych ssawek bez problemu odkurzysz meble, poduszki czy samochód, usuwając z nich kurz, okruchy i sierść. Wymienny akumulator litowo-jonowy 20V o pokaźnej mocy pozwala na odkurzanie nawet poprzez 40 minut. Elektryczna ssawka do podłóg wykonana w technologii DuoBristle zagwarantuje czyste podłogi. Obracająca się szczotka ssawki o gęstym włosiu odkurza wyjątkowo dokładnie: twarde włosie usuwa spore zabrudzenia, a miękkie śladowy kurz. Bezworkowa technika cyklonowa rozszerza skuteczność odkurzania. Jeżeli będzie potrzebna większa moc, wówczas zarówno odkurzacz do podłóg jak i odkurzacz ręczny można z łatwością przełączyć z trybu „eco" na tryb „turbo" powiększając tym samym siłę ssania. To rozciągliwe i zwrotne urządzenie dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc i bez problemu odkurzy podłogę nawet pod niskimi meblami. 6 umieszczonych z przodu diod LED pozwala dojrzeć zabrudzenia na każdej podłodze i oświetla ciemne zakamarki. Miękkie kółka umożliwiają produktywne odkurzanie nie tylko płytek czy wykładzin dywanowych o krótkim włosiu, ale także delikatnych podłóg takich jak parkiety, panele podłogowe czy podłogi winylowe, nie uszkadzając wrażliwych powierzchni. Po odkurzeniu po prostu opróżnia się pojemnik na kurz - bez worków i bez dodatkowych kosztów. Odkurzacz ma składany drążek, dzięki temu zajmuje szczególnie niedużo miejsca. Po skończonej pracy można go ponadto przechowywać na stacji ładującej. W ten sposób będzie za każdym razem gotowy do ponownego użycia. Bez kabla, szeroka moc ssania i za każdym razem pod ręką - nowy odkurzacz akumulatorowy Regulus PowerVac 2w1 marki Leifheit!
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1 Najniższa Cena Online

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Leifheit
 • Pełna nazwa odkurzacza: Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują obszerniejszej rozciągliwości przy odkurzaniu Zaletą odkurzacza bezprzewodowego Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V jest nie tylko brak kabla,głównie fakt, że może ono perfekcyjnie pełnić funkcję zarówno bezprzewodowego odkurzacza podłogowego, jak i komfortowego odkurzacza podręcznego. Na tym polega jego uniwersalność – a przy tym gwarantuje nieograniczony zasięg. Brak worka i trwały akumulator Bezworkowa technika cyklonowa daje urządzeniu odpowiednią moc do skutecznego usuwania kurzu, a przy tym pozwala zaoszczędzić na zakupie drogich worków. System filtracyjny EPA skutecznie zatrzymuje kurz zasysany wraz powietrzem, a następnie wydmuchuje na zewnątrz genialnie czyste powietrze. Trwały akumulator litowo-jonowy 20 V w odkurzaczu bezprzewodowym Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V może działać nawet do 40 minut – z niezmienną efektywnością dzięki technologii BristlePro. Skuteczne likwidowanie brudu Gęste włosie turboszczotki efektywnie usuwa brud ze wszelkich rodzajów podłóg. Cztery diody LED na froncie urządzenia pozwalają dokładnie namierzyć miejsca, gdzie przeważnie zbiera się się kurz, np. W ciemnych narożnikach albo pod meblami. Po zakończeniu sprzątania odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V odstawiamy do stacji ładowania, aby w mgnieniu oka przygotować go do następnego zadania.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Leifheit opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Leifheit cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Leifheit,
 • odkurzacze domowe Leifheit jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Leifheit, odkurzacz domowy Leifheit cena, opinie o odkurzaczach domowych Leifheit, ranking odkurzaczy domowych Leifheit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *