Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy brązowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych brązowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe brązowe do 1000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z brązowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla skrupulatnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza korzystnym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i nadzwyczajne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało nad wyraz sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle efektywna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych komponentów zapewnia filtrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele proponuje możliwość wyboru spośrod czterech rozmaitych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje efektywną filtracją dla stanowczo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® zawiadamia użytkownika o konieczności podmiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niepokaźny odgromnik.

  likwiduje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt znaczne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wytwarzaną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  szczególnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytworzone tylko we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i wytrzymałość naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć kabel przy pomocy przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są w dodatku wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest solidne,jednocześnie można je prosto rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,w dodatku rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i komfortowo obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EPF65-BR

Electrolux EPF65-BR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF65-BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF65-BR
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EPF65BR PowerForce o mocy 700 W, jest wyekwipowany w system Power Pro™, dla jeszcze sprawniejszej pracy. System łączy niezawodny silnik z dyszą DustPro™, która pozwala na produktywne odkurzanie jednocześnie twardych podłóg, jak i dywanów.


Samsung VC079HNJGGD

Samsung VC079HNJGGD Najniższa Cena Online

Samsung VC079HNJGGD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC079HNJGGD
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:brązowy;Do sierści:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:brązowy;Moc wejściowa:700 W;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom głośności:76 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;wymiary - głębokość:41,9 cm;wymiary - szerokość:24,6 cm;wymiary - wysokość:29,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini elektroszczotka, szczotka, szczotka do sierści zwierząt;ekran:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:beżowy/brązowy;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:brązowy;Moc wejściowa:750 W;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:45 cm;wymiary - szerokość:29,4 cm;wymiary - wysokość:33,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini elektroszczotka, szczotka, szczotka do sierści zwierząt;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10,5 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BCH6L256

Bosch BCH6L256 Najniższa Cena Online

Bosch BCH6L256 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH6L256
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Odkurzacz bezprzewodowy

  Bosch BCH6L2560


  Nowy, bezworkowy odkurzacz Bosch BCH6L2560 to wyśmienite urządzenie, które pomoże Ci utrzymać czystość podłóg w całym domu. Silnik o wielkiej mocy zasysa brud z każdego typu podłoża. Trzy poziomy mocy dopasowanie pracy odkurzacza do aktualnych potrzeb użytkownika i stopnia zabrudzenia podłóg. Niedługi czas ładowania akumulatorów pozwala wysprzatać nawet pokaźniejsze powierzchnie w ciągu krótkiego czasu. Wskaźnik naładowania akumulatorów oznajmia o gotowości Bosch BCH6L2560 do działania. Model ten jest nad wyraz lekki i komfortowy w użyciu. Ruchome złącze dyszy pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc jak na przykład przestrzeń pod szafami. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste.


  Odkurzaj dłużej na jednym ładowaniu
  nabywając odkurzacz akumulatorowy warto zwrócić uwagę na długość jego pracy. Ten model na jednym ładowaniu akumulatora potrafi pracować przez 60 minut, dzięki czemu spokojnie wystarczy na niejednokrotne odkurzenie całego mieszkania.


  Postaw na ekologiczną baterię
  Bateria litowo-jonowa nie posiada elementów toksycznych, dzięki temu jest naturalna. Jest także energooszczędna. Gdy odkurzacz nie jest użytkowany, bateria nie rozładowuje się, a w trybie gotowości pobiera nad wyraz mało prądu.


  pilnuj pracę odkurzacza
  Odkurzacz wyekwipowany został we wskaźnik SensorControl, który na bieżąco obserwuje pracę urządzenia sprawdzając, czy działa z słuszną mocą.


  Sprzątaj wydajnie, szybko i czysto
  Pomoże Ci w tym bezworkowa technika SensorBagless. Dzięki niej ten wymagający minimum obsługi odkurzacz posprząta prędko i wydajnie, bez dodatkowych kosztów.


  Zakres dostawy

  Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BCH6L2560
  Rączka
  Rura z paskiem
  Końcówka z turboszczotką
  Szczotka do tapicerki
  Szczelinówka
  Zasilacz uniwersalny
  ma kółko na śrubie, a nie na trzpieniu, końcówka działa normalnie, stan faktyczny widoczny na zdjęciu:
  zdjęcia z aukcji są zdjęciami producenta albo robione pod zamówienie dla naszej marki . Zabronione jest ich kopiowanie, stosowanie oraz powielane bez naszej zgody!


  Napięcie akumulatora 25,2 V
  marka Bosch
  Numer modelu BCH6L2560 (BCH6ATH25)
  odcień biały, metaliczny, czarny
  Waga przedmiotu 3 Kg
  rozmiary produktu 23,8 x 16 x 73,4 cm
  pojemność 0.9 l


  LPNHE081986274
  KD
  artykuł powystawowy / poprezentacyjny, 100% skuteczny technicznie (artykuł sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).
  możliwe ryski i otarcia oraz podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze. Artykuł zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.
  Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej producenta chyba iż w opisie przedmiotu pozostał pokaźnie podany inny okres.  GADU-GADU :

  nabywając na aukcji akceptują państwo jej treść, a także pełny regulamin i warunki gwarancyjne znajdujące się na stronie "O mnie"!
  *główna siedziba marki w miejscowości Niekłonice 3km od koszalina .
Eta 3492 90000

Eta 3492 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Eta 3492 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3492 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzanie bez wysiłku
  lubisz posiadać w domu porządek? Chcesz posprzątaćbłyskawicznie i bez wysiłku? Odkurzacz workowy ETA349290020 Canto II będzie w sam raz dla ciebie. Odkurzacz o mocy 700 W, cechuje cicha praca oraz spora objętość worka - 4 l, stanie się niezastąpionym pomocnikiem w Twoim gospodarstwie domowym.

  praktyczne atrybuty
  Odkurzacz Canto II jest zaopatrzony w efektywny filtr HEPA 13, który potrafi wychwycić choćby najmniejsze skażenia. Silnik ECO oszczędza energię i efektywnie odkurzając. ergonomiczna ukształtowana rękojeść zapewnia wygodne sprzątanie. Odkurzacz ma zasięg 11 m, dzięki temu dotrze do każdego zakamarka, bez konieczności przełączania kabla zasilającego.

  dodatkowe korzyści
  CANTO II ANIMAL ma możliwość: elektronicznej regulacji dla optymalnego ustawienia mocy ssącej oraz podświetlenia LED sygnalizujący ustawienie produktywności ssącej a także sygnalizację zapełnienia worka.

  Delikatny dla podłóg
  Przednie, obrotowe koło w zakresie 360 poziomów zezwala na poruszanie się w wszelkich kierunkach, natomiast miękkie, tylne kółka, nie niszczą delikatnych podłóg.

  produktywna filtracja
  Oprócz filtra HEPA 13, w zestawie znajdują się jeszcze 2 szt. Mikrofiltrów – ochronny wejściowy, a także wyjściowy. Worek posiada specjalną antybakteryjną warstwę eliminującą wzrost bakterii i uniemożliwiają ich rozprzestrzenianiu. Ponadto węgiel aktywny, neutralizuje zapachy a higieniczne zamykanie uniemożliwia wydostawaniu się odkurzonych nieczystości. Wysoka produktywność filtracji, powoduje, że odkurzacz wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki takie jak pyłki kwiatów czy roztocza itp. budowa worka powoduje, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  Bogate wyposażenie
  W zestawie znajduje się uniwersalna szczotka do komfortowego odkurzania równocześnie twardych podłóg jak i dywanów i turboszczotka do efektywniejszego odkurzania dywanów (zbierze włosy, a także sierść zwierząt). Szczotka parkietowa idealnie spełni oczekiwania na twardych podłogach (takich jak parkiety, panele czy kafelki). Oprócz tego w pakiecie znajduje się metalowa rura teleskopowa o długości 90 cm, ssawka szczelinowa do odkurzania wąskich i trudno przystępnych miejsc i ssawka do tapicerki.

  W pakiecie znajduje się dodatkowo worek: ETA ANTIBACTERIAL.

  Bezpieczeństwo głównie
  by przedłużyć żywotność Twojego odkurzacza Canto II, został on wyekwipowany w zabezpieczenie przeciwko przegrzaniu silnika, wskaźnik zapełnienia worka i zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka.

  komfortowe przechowywanie
  Odkurzacz workowy Canto II można przechowywać w 2 pozycjach – pionowej i poziomej. Natomiast praktyczny uchwyt ułatwia przenoszenie.

  ETA na ten artykuł udziela uzupełniającej przedłużonej gwarancji: 5 lat na silnik. Można ją zarejestrować: TU.

iLife A8

iLife A8 Najniższa Cena Online

iLife A8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iLife
 • Pełna nazwa odkurzacza: iLife A8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzacz sprzątający iLife A8
  Najpopularniejszy robot sprzątający!

  Europejska wtyczka ładująca | Polska dystrybucja | Gwarancja 12 miesięcy

  technika symulacji ludzkich oczu

  przełomowy system nawigacji PanoView opracowuje precyzyjną mapę otoczenia podczas pracy A8, aby oczyścić pokaźniejszą przestrzeń, nie pomijając ani nie powtarzając żadnych obszarów. Dzięki progresywnej technika system skanuje pomieszczenie w 360 stopniach. Poisada 36 czujników przestrzennych, a jego staranność to niesamowite 2 mm!

  Widok 360 stopni = brak martwych punktów

  Używając kamery na żywo do skanowania pomieszczeń i tworzenia panoramicznego widoku na otoczenie, A8 generuje własny systematyczny schemat czyszczenia, aby uniknąć ponawiania lub pomijania jakichkolwiek obszarów.

  i-Voice

  Inteligenty system i-Voice informuję (w języku angielskim) o tym co obecnie robi robot i czy nie wymaga Twojej pomocy.

  System czyszczenia CyclonePower

  Dzięki systemowi czyszczenia trzeciej generacji CyclonePower, A8 starannie sprzata bocznymi szczotkami, szczotką walcową, a także posiada silny system zasysania, a to wszystko działa jednocześnie. Główna rolka walcowa wciąga brud, kurz i inne śmieci bezpośrednio z podłogi lub dywanów, boczne szczotki efektywnie czyszczą wszystkie rogi i krawędzie, a solidny system zasysania wciąga cały zebrany brud do pojemnika.

  Atumatyczne dokowanie i ładowanie

  Robot A8 samoczynnie wraca do doku ładującego, gdy kończy mu się bateria. A8 zapamiętuje gdzie skończył pracę oraz zaplanowaną drogę sprzatania i wraca do niej bezpiśrednio po naładowaniu.

  Wszechstronne szczotki

  A8 jest zaopatrzony w dwie różnorodne szczotki. Pierwsza - szczotka z włosiem jest potężnym narzędziem do skrupulatnego czyszczenia dywanów i zbierania brudu, zaś druga - gumowa - najlepiej sprawuję się na twardych powierzchniach, również zbiera sierść i włosy które dzięki zaimplementowanej konstrukcji nie wkręcają się w szczotkę.

  nadzwyczajna stabilizacja i wykrywanie powierzchni

  stanowczo wielkie koła RoadRover stabilizują robota i umożliwiają mu poruszanie się po zróżnicowanych powierzchniach, jak jeszcze pozawalają na omijanie przeszkód. A8 dzięki ciągłemu skanowaniu otoczenia nie spadnie ze schodów i nie będzie się obijał o meble.

  Wyrafinowany design

  Robot sprzątający iLife A8 to nie tylko wydajność sprzątania, ale także stylowy i wytworny wygląd. Górna powłoka została wytwarzana ze szkła nadając unikatową głębie i charakter urządzenia. Warstwa, jaka została użyta do wykonania pokrywy nieskomplikowane usuwanie odcisków palców czy też smug. Kompaktowe rozmiary powodują ze Robot A8 dotrze do obszerniejszej liczba miejsc, lepsze sprzątanie i czystość.

  Zawartość zestawu:

  • Odkurzacz iLife A8
  • Stacja ładująca
  • Pilot plus baterie
  • 2 x boczne szczotki zapasowe
  • Turbo szczotka zapasowa
  • Szczotka czyszcząca
  • Europejski kabel zasilający
  • Instrukcja po polsku
  • Polska karta gwarancyjna

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Silence Force TW7260 Model: TW7260EA skuteczne i sprawne odkurzanie Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic łączy w sobie niezawodną sprawność odkurzania z funkcjonalną konstrukcją.

  Nowa szczotka 2w1 POWER AIR gładko przesuwa się po każdej powierzchni. Silence Force Cyclonic to precyzyjne odkurzanie jednocześnie podłóg twardych, jak i dywanów, wyjątkowo energooszczędny silnik, wyjątkowo cicha praca i przyciągający oko design.

  najkorzystniejsze odkurzanie wyjątkowa sprawność Zoptymalizowany przepływ powietrza i dwupozycyjna ssawka gwarantują wyjątkowo sprawne odkurzanie. Z myślą o właścicielach zwierząt dopełniające akcesoria Do urządzenia załączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt sprawne usuwanie sierści z dywanów, mebli i tapicerki samochodowej.

  nieszablonowa oszczędność prądu Silnik EffiTech Możesz sprawniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Wydajne sprzątanie każdej powierzchni Ssawka POWER AIR Nowa 2-pozycyjna szczotka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem równocześnie na dywanie, jak i twardej podłodze, jednocześnie zapewniając nieskomplikowane prowadzenie.

  Maksymalna autonomia obszerna objętość Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l pozwala na długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Znakomicie sprawdza się w mieszkaniach i domach o obfitej powierzchni.

  wygodne odkurzanie Cicha praca urządzenia produktywność i wyjątkowo cicha praca urządzenia na poziomie zaledwie 67 db(A) - porównywalnym z cichą rozmową. Nietrudne czyszczenie Przemyślany design Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym opróżnianiu i czyszczeniu.

  Wszystko to dla zwiększenia Twojej wygody. Produktywne zatrzymanie kurzu System filtracji cyklonicznej Odkurzacz Silence Force Cyclonic zagwarantuje najlepszą reemisję kurzu na poziomie zaledwie <0,02% co oznacza filtrację na poziomie >99,98% - aż tyle kurzu przechodzi poprzez system filtracji i zostaje w odkurzaczu.

  To wszystko dzięki wysokiej wydajności technologii cyklonowej. Maksymalna wygoda odkurzania powiększona ergonomia Odkryj nowy wymiar komfortu dzięki pokaźnym kółkom i komfortowym uchwytom, które pomagają w przenoszeniu odkurzacza.

  na dodatek, zgrabna i postępowa forma doskonale wpisuje się w estetykę każdego domu. Artykuł naprawialny - 10 lat nieskomplikowana naprawa artykułu Szybka i niedroga wysyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic to połączenie najwyższej sprawności zbierania zabrudzeń i energooszczędnej i cichej pracy zamkniętych w zgrabnej formie.

  Nowa, dwupozycyjna szczotka POWER AIR do dywanów i podłóg bez wysiłku przesuwa się po każdej powierzchni, pozbywając się kurzu ekspresowo i sprawnie. Zaawansowany system filtracji cyklonicznej wyjątkowo precyzyjnie oddziela kurz od powietrza.

  Pojemnik o obszerności 2,5 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania zbiornika, a ulepszona konstrukcja zapew...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy brązowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe brązowe do 1000 zł cena,
 • ranking z brązowymi domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe brązowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 1000 zł, odkurzacz domowy brązowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych brązowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych brązowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *