Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 700 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V szybkość i staranne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na szybkie i staranne odkurzanie. Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na skrupulatne zbieranie zanieczyszczeń, choćby w trudno dostępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry atrybuty konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technologia PowerCyclone 7 Zmywalny filtr objętość pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o starannym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dopasowane do najróżniejszych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości przypasowane do rozmaitych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie poprzez 30 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o szerokiej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, sprawną pracę i precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długofalowe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA Projekt atrybuty konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń produktywność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 poręczność Uchwyt: Góra strony rodzaj kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i rozmiary Waga towaru: 2,43 kg Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Najniższa Cena Online

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 umożliwia prędkie i staranne odkurzanie, nawet trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu i nieszablonowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny objętość pojemnika na kurz: 0,4 l objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l cechy konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga towaru: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o dokładnym i wydajnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dobrane do przeróżnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dostosowane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego usuwający do 99% bakterii unikatowy system odkurzania i mycia pozwala usunąć choćby 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje trafną wilgotność na wszystkich twardych powierzchniach w trakcie czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie lub w pralce. Do wielu rodzajów skażeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost umożliwia szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki produktywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o szerokiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą prędkość, skuteczną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  poręczna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr gwarantuje wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długotrwałe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA: zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę standardowa nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* użyteczność Uchwyt: Góra strony objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można użyć: przejrzysty detergent lub sama woda typ kółek: Gumowe Projekt cechy konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga produktu: 2.1 wydajność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych


Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz dokładnie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów lub błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką produktywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie trwoniąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki czemu wyłapuje nawet najmniejsze skażenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej produktywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się dodatkowo nad wyraz prędkim czasem reakcji i namierza skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  użyteczna budowa

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najistotniej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego ergonomiczna kompozycja, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej pozwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w zestawie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w wielkim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o dużo łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie wydajnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, konstrukcja w zarysie litery V mieści dłuższe włosy i eliminuje je bardziej efektywnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność aniżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz skutecznie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodziewanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego stosowania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych elementów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się na dodatek obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się innowacyjnym designem, a szary kolor nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w zarysie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny Najniższa Cena Online

Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips PowerPro Compact FC9334/09 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Compact FC9334/09

  Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 3000 łączy w sobie drobne rozmiary i produktywność na najwyższym poziomie.

  Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu

  moc ssania

  Wysokowydajny silnik o mocy maksymalnej 900 W generuje dużą moc ssania, co zapewnia staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką wydajność odkurzania

  Nasadka TriActive i spora moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu*.

  technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania

  technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność oraz dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Moc wejściowa (IEC) 750 W

  Nadmuch (maks.) 27,8 l/sec

  Poziom głośności 76 dB

  Podciśnienie (maks.) 16,8 kPa

  Moc wejściowa (maks.) 900 W

  Zasięg działania 9 m

  Długość przewodu 6 m

  Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa

  wariant kółek Gumowe

  Nasadka TriActive umożliwia staranne sprzątanie na 3 sposoby

  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a duży otwór z przodu zasysa pokaźne kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.

  Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki

  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  śladowa i lekka budowa upraszcza przenoszenie

  Dzięki małej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia

  Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System oczyszczający Allergy H13 wykrywa >99,9% drobnych cząsteczek kurzu

  w całości uszczelniony system oczyszczający namierza >99,9% małych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.

  Łączenie ActiveLock nietrudne przypasowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock nietrudne dostosowanie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  Turboszczotka, wspaniała do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków

  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o adekwatnym czyszczeniu sierści i kłaczków, co zezwala na precyzyjniejsze czyszczenie.

  typowa nasadka

  Nasadka TriActive

  Akcesoria w komplecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Schowek na akcesoria Na zacisku na rurze

  Dodatkowa nasadka

  • Nasadka do twardych podłóg
  • Turboszczotka

  dane ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  objętość worka lub pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie stosowny dla alergików, inny
  oczyszczanie
  rodzaj bezworkowy
  rodzaj filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Tak
  Turboszczotka sprężone powietrze
  Końcówka do podłóg twardych Tak
  Akcesoria
  Akcesoria w pakiecie ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg, dysza do parkietu
  Dalsze atrybuty
  Długość kabla 6 m
  rodzaj rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  wymiary
  Szerokość towaru 28.1 cm
  Wysokość towaru 24.7 cm
  Głębokość produktu 41.0 cm
  Szerokość opakowania 33.0 cm
  Wysokość opakowania 32.0 cm
  Głębokość opakowania 52.0 cm
  Waga artykułu w opakowaniu 7.9 kg


Electrolux EL61H4SW, kolor czarny

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje artykułuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, idealną filtracją i komfortową regulacją siły ssania, odcień biały.błyskawiczne eliminowanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika polikwidujesz w dwóch nietrudnych krokach.niesłychana sprawność odkurzania*układ cyklonowy zagwarantuje bezawaryjną wydajność od początku do końca odkurzania choćby z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu większych aniżeli 1 mikrometr*, zapewniając czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek pokaźniejszych niż 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na niepokaźne wymiary i możliwość ustawienia pionowo albo poziomo, odkurzcaz jest szczególnie wygodny do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą ułatwiają manewrowanie i bronią powierzchnie w trakcie odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy DREAME V10

Odkurzacz pionowy DREAME V10 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy DREAME V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy DREAME V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie efektywny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego produktywnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zagwarantuje niezwykłą produktywność, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy i uzupełniające akcesoria w komplecie dostosowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro znakomicie sprawdzi się również w domach alergików - eliminuje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro akcentuje się niepowtarzalnym designem, który zezwala na efektywny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a choćby zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o obszerności 2500 mAh i inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie efektywności do 28 minut. Chcesz produktywnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb potężny, w którym urządzenie zezwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  doskonale zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została wyekwipowana w niezależny silnik oraz wielki wałek, który skrupulatnie zgarnia różnorodnego typu odpady - od obszerniejszych okruchów po nieznaczne cząsteczki kurzu. Pozwala na także dokładne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki powoduje, że nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,perfekcyjnie sprawdzi się także w domach właścicieli psów i kotów.

  uzupełniające akcesoria - wielość zastosowań

  załączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj wyekwipowaną w niezależny silnik szczotkę do materacy, żeby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 perfekcyjnie pasuje do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz również trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania choćby najdrobniejsze mikrocząsteczki i charakteryzuje się sprawnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zastosowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich wydajność została rozszerzona do nawet 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przyjazny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zastosowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz i zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać trafnego guzika. Przystępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego nawet problemu możesz także złożyć i rozłożyć V10 Pro oraz wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie dłoni. Co więcej, możliwe jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu - prosto ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz znamionuje się funkcjonalną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa budowa powodują,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. W dodatku, starannie przemyślany design urządzenia pozwolił znacząco zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o dużo bardziej wygodne - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W zestawie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) Najniższa Cena Online

Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Bgc21x350 odkurzacz bezworkowy (4242005284528)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC21X350 filtr HEPA efektywny odkurzacz bezworkowy o kompaktowej konstrukcji z wielkim pojemnikiem na kurz - dla szybszego odkurzania. Filtr HEPA: wspaniały dla alergików. Ponadto zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.

  Turboszczotka dla ekstra-starannych rezultatów odkurzania dywanów. Technologia Power AirCycle: wyższa sprawność odkurzania dzięki potrójnej cyrkulacji powietrza i potężnemu silnikowi Bosch. Power Control: stosowne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i wyjątkowemu systemowi zarządzania pracą silnika NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Odkurzacz bezworkowyMoc: 600WŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar LRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: samoczynnie Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% małe cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - wspaniały dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Turbo-moc do starannego odkurzaniaMożesz z łatwością osiągnąć najlepsze rezultaty z turboszczotką. Przy równoczesnym odkurzaniu i wyczesywaniu obrotowym wałkiem, turboszczotka wyjątkowo starannie eliminuje włókna, włosy, nitki i sierść z dywanów i wykładzin.

  Wyższa efektywność odkurzania, choćby gdy pojemnik na kurz się zapełni.Wysoka skuteczność choćby po zapełnieniu się pojemnika na kurz? Dzięki technice Power AirCycle i technologii silników Bosch jest to realne.

  starannie obliczony cyklon i stosowny przepływ powietrza powodują, iż powietrze krąży w pojemniku na kurz trzykrotnie, a solidna siła odśrodkowa oddziela kurz od powietrza. Czystsze powietrze i higieniczna obsługa dzięki dwóm filtrom.Podwójna higiena dzięki dwóm filtrom: jednemu pod pojemnikiem na kurz, a drugiemu z tyłu urządzenia, aby zapewnić czystsze powietrze w domu.

  w dodatku, dzięki przemyślanej konstrukcji pojemnik na kurz można w całości wyczyścić bez dotykania filtra, co zapewnia jeszcze bardziej higieniczną obsługę. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurz.wygodna obsługa jest ważna podczas odkurzania.

  Dzięki EasyClean System czyszczenie urządzenia jest istotnie łatwiejsze. Pojemnik na kurz wyjmuje się za naciśnięciem przycisku bez rozsypywania kurzu. Dzięki kolistemu kształtowi pojemnik na kurz jest łatwiejszy do czyszczenia, ponieważ skażenia nie gromadzą się w narożnikach.

  Łatwe, zajmujące mało miejsca przechowywanie węża. Przechowywanie odkurzacza zajmuje przestrzeń. Ale nie tak nad wyraz jak kiedyś! Dzięki prostemu rozwiązaniu do przechowywania węża, wąż można potężnie przymocować do urządzenia, oszczędzając miejsce.

  nieprzeciętny do przechowywania w małej przestrzeni, takiej jak szafka. Nieduże rozmiary z obszernym pojemnikiem na kurz - dla wygodnego odkurzania.Oszczędzaj czas i miejsce. Kompaktowy,efektywny odkurzacz gwarantuje łatwą i ergonomiczną obsługę dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji.

  wielki pojemnik na kurz gwarantuje jeszcze obszerniejszą wygodę, ponieważ rzadziej trzeba go opróżniać. Ponieważ urządzenie zajmuje niedużo miejsca, jest nietrudne do przechowywania. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćBezworkowy.

  Skutecznie, ekspresowo i czysto - bez konieczności użytkowania wymiennych worków. Brak dodatkowych kosztów.szczególnie wysoka skuteczność dzięki wysokiemu przepływowi powietrza highPower Airflow: mocny silnik ze zoptymalizowaną aerodynaiką.Poziom głośności: 78 db(A)HigienaFiltr HEPA: nieprzeciętny dla alergików.

  Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.Wysoka wydajność systemu separacji kurzu KomfortKompaktowy rozmiarCiężar: 4.711 kg (bez wyposażenia)Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Elektroniczna regulacja siły ssaniaWygodny, funkcjonalny uchwytPojemnik na kurz: rozmiar L.Rura teleskopowaPrzełączalna szczotka rolkowaAutomatyczne zwijanie kablaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaPromień działania: 10 mTyp filtra: HEPA hygienic filterZwijanie kabla: samoczynnieWymiary i wagaWymiary urządzenia: 290 x 301 x 446 mmCiężar - bez wyposażenia: 4,7 kgMasa brutto: 7,8 kgMasa netto (kg): 6,2 kgSzczegółowe dane techniczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 750 WAkcesoriaZawarte akcesoria: 1 x Ssawka szczelinowa, 1 x Ssawka do tapicerki

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz piorący DEDRA DED6605

Odkurzacz piorący DEDRA DED6605 Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący DEDRA DED6605 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz piorący DEDRA DED6605
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący DEDRA DED6605, wyposażony w postępowy zdalny system natryskowy i próżniowy, jest świetnym narzędziem do efektywnego i komfortowego sprzątania. Urządzenie posiada dwa tryby pracy: w pierwszym odkurzacz przeznaczony jest do czyszczenia na mokro i na sucho twardych powierzchni takich jak podłogi, w drugim funkcja odkurzacza piorącego umożliwia czyszczenie dywanów czy tapicerek na mokro i na sucho. To powoduje, że odkurzacz jest wielofunkcyjny i nadaje się do wielu zadań. Pojemny [20 litrowy] i wytrzymały zbiornik z tworzywa nienaturalnego, w który wyposażony został odkurzacz daje pewność, iż niezależnie od wielkości powierzchni do sprzątania, pomieści on dużą liczba brudu i wody, a co z tego wynika pozwoli skoncentrować się na pracy bez potrzeby częstego opróżniania. Odkurzacz wyposażony został w dwa znaczne tylne koła, które zapewniają stabilność i płynność ruchu, oraz dwa konkretne koła skrętne o uniwersalnym zaimplementowaniu, umożliwiające przystępne manewrowanie wokół mebli oraz w trudno przystępnych miejscach. W celu zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa użytkownikowi urządzenie ma dotykowy wyłącznik bezpieczeństwa, który zapewnia kontrolę i bezpieczeństwo w trakcie wykorzystywania, a jednocześnie jest prosty i instynktowny w obsłudze W pakiecie wraz z odkurzaczem znajdują się liczne akcesoria m.in. Szczotkę do prania dywanów, szczotkę do prania tapicerki czy zbiornik na wodę z detergentem atrybuty: Odkurzacz piorącY 2w1 DEDRA DED6605: Zdalny system natryskowy i próżniowy Dwa szerokie tylne koła, dwa z uniwersalnymi konkretnymi kołami skrętnymi Dotykowy wyłącznik bezpieczeństwa Dwie funkcje: Tryb 1: do czyszczenia na mokro i na sucho, do twardej podłogi Tryb 2: jako odkurzacz piorący do dywanów, do czyszczenia dywanów na mokro i na sucho Pojemny, wytrzymały zbiornik z tworzywa nienaturalnego Liczne akcesoria w zestawie informacje technologiczne: Moc: 1200W Napięcie: 220-240V. Częstotliwość: 50/60Hz. Siła ssania: 17kPa. Objętość zbiornika: 20l. Materiał zbiornika: tworzywo nienaturalne. Długość węża: 1,5m. Poziom hałasu: 76db. Wariant filtra: filtr nabojowy. Kompletacja: Odkurzacz piorący: 2 w 1. Szczotka do prania dywanów (1 szt). Szczotka do prania tapicerki (1 szt). Wąż z pilotem: 1,5m (1 szt). Zbiornik na wodę z detergentem: 4l (1 szt). Aluminiowa przedłużka: (2 szt). Dysza szczelinowa: (1 szt). Szczotka płaska: (1 szt). Filtr HEPA + filtr gąbkowy (po 1 szt).

Dreame T10, VTN1

Dreame T10, VTN1 Najniższa Cena Online

Dreame T10, VTN1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame T10, VTN1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci potrzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 wyróżnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci dokładnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zagwarantuje niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca wydajność

  Urządzenie wspaniale sprawdza się w walce z nawet najbardziej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki temu momentalnie usuwa zabrudzenia. Na zwiększoną sprawność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, progresywna technologia chłodzenia akumulatora oraz umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy typ powierzchni. Skutecznie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia siępraktyczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 perfekcyjnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw użytecznych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, niewielkich powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy prędko zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje też tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zapewnia niemal 100% produktywność czyszczenia dzięki lepszej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie usuwa kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,znakomicie nadaje się dodatkowo dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort wykorzystywania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, z łatwością go również podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie wynajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Jimmy Odkurzacz myjący hw8 – niebieski

Jimmy Odkurzacz myjący hw8 – niebieski Najniższa Cena Online

Jimmy Odkurzacz myjący hw8 – niebieski - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy Odkurzacz myjący hw8 – niebieski
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  kup Jimmy HW8 w najniższej realnej cenie 669 zł, ilość limitowana

  SPRZEDAŻ PONIŻEJ CENY HURTOWEJ!
  Kod rabatowy o wartości 330 zł
  Charakterystyka

  Oszczędź Czas Odkurzając i myjąc Podłogi jednocześnie

  łatwo zmywaj mokry i suchy bałagan, pozostawiając podłogi szybko suchymi i bez plam.

  Usuwaj wszystkiego rodzaju Brud z różnych Powierzchni

  JIMMY HW8 Pro dysponuje solidnym szorowaniem i ssaniem,z łatwością czyścić twardy, uporczywy bałagan bądź codzienne zanieczyszczenia podłóg, takie jak mleko, plamy po kawie, sierść, obszerne i śladowe cząstki itp.

  Można bezpiecznie stosować na wszystkiego rodzaju podłogach twardych, jak drewno impregnowane, kafelki, marmur, laminat, winyl itp.

  Inteligentny wyświetlacz LED

  Poziom Baterii, Samoczyszczenie, Tryb Czyszczenia, Zbiornik Wody Czystej Pusty, Zbiornik Wody Brudnej Pełny.

  Oddzielny Zbiornik na Wodę Czystą/Brudną

  Łatwe w instalacji i wyjmowaniu oddzielne zbiorniki na wodę czystą/brudną.

  Oddziela czystą wodę i środek czyszczący od suchych śmieci i wody brudnej, zezwalając Ci stale czyścić podłogę czystą wodą.

  Samoczyszczenie Jednym Dotknięciem

  prosto aktywuj funkcję samoczyszczenia za jednym naciśnięciem przycisku.

  Urządzenie wypłukuje wałek czyszczący i rury czystą wodą, dbając o czystość wałka czyszczącego i broniąc Twój dom przed brzydkimi zapachami.

  Miej pod ręką oddzielny przełącznik strumienia wody, użytkownik może zdecydować, kiedy i gdzie dokładnie spryskać czystą wodą, można też kontrolować iloś

  SpecyfikacjaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 700 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 700 zł,
 • odkurzacze domowe do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł, odkurzacz domowy do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 700 zł, ranking odkurzaczy domowych do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *