Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 700 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 700 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podnosi włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia skuteczne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Electrolux WQ61-40OG

Electrolux WQ61-40OG Najniższa Cena Online

Electrolux WQ61-40OG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ61-40OG
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Electrolux WELL Q6 18V 2100 mAhDzięki prostemu dostępowi do modułu ręcznego oraz dołączonym akcesoriom bezprzewodowy odkurzacz Well Q6 pozwala z łatwością i w mgnieniu oka sprzątać zróżnicowane powierzchnie — od podłogi po trudno przystępne zakamarki.

  NAJWAŻNIEJSZE typ: WELL Q6Typ filtracji: zmywalny filtr innowacyjnyNapięcie [V]: 18Pojemność pojemnika na kurz [l]: 0,3Rodzaj baterii: Li-ionPojemność baterii [mAh]: 2100Czas pracy przy najwyższym poziomie mocy [min.]: 13Czas pracy przy najniższym poziomie mocy, parkiet [min.]: 45Czas ładowania [h]: 4,5Poziom hałasu [dB]: 79 niezawodna produktywność odkurzania* — i to na dłużej.Osiowy układ cyklonowy gwarantuje niezwodną sprawność od początku do końca odkurzania choćby z pełnym pojemnikiem.

  **Do 45 minut czasu pracy, by odkurzyć jeszcze więcej powierzchni.*Zachowuje 99% początkowej mocy odkurzania wraz z wypełnieniem się zbiornika zgodnie z wersją IEC 62885-2 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9 przy maksymalnym ustawieniu mocy.

  **Pomiar przy Trybie Eco poręczna konstrukcja, żeby odkurzanie zawsze było wygodne.użyteczna budowa Well Q6, komfortowy uchwyt i nisko położony środek ciężkości to wygodniejsze odkurzanie podłóg.

  Moduł ręczny z podwójnym uchwytem zapewnia wygodne odkurzanie ponad powierzchnią podłogi, kiedy trzeba sięgnąć wysoko. 5-stopniowa filtracja powietrzaSystem oczyszczania w pięciu krokach z materiałem przefiltrowującym E10 usuwa do ***99,99% > 1 µm cząstek kurzu, aby zapewnić wyśmienicie czysty dom.***Pomiar zgodnie z normą ISO16890.

  Akcesoria do odkurzania przechowywane w stacji bazowej.Szczotka do kurzu i ssawka szczelinowa zapewniają dostęp do każdego zakamarku bez zapotrzebowania korzystania z innego sprzętu. Nieużywane akcesoria można przechować na samym odkurzaczu, dlatego właściwe narzędzie do każdego zadania jest za każdym razem pod ręką.

  Bezprzewodowy odkurzacz z wymiennym akumulatoremOdkurzacz z zasilaniem akumulatorowym, przenośny i komfortowy – zagwarantuje szybkie i przystępne sprzątanie. Odłączana szczotka obrotowaPo przekręceniu blokady szczotka na rolce zostanie zwolniona tak,aby można ją było z łatwością wyczyścić.

  Samostojąca budowaChcesz odebrać telefon albo zrobić sobie przerwę? Zaparkuj odkurzacz gdziekolwiek zechcesz. Osiowy system cyklonowyBardziej wydajny wentylator silnika i o 50% obszerniejszy filtr falisty, gwarantujący podwójną filtrację, rozszerzają sprawność działania odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technologicznAInstalacjaWaga netto [kg]: 3,36Wysokość [cm]: 110,5Długość [cm]: 25,5Szerokość [cm]: 14Kolor: zielonyDane technologiczneEtykieta Numer produktu (PNC): 900 277 515Typ: WELL Q6Typ filtracji: zmywalny filtr progresywnyNapięcie [V]: 18Pojemność pojemnika na kurz [l]: 0,3Rodzaj baterii: Li-ionPojemność baterii [mAh]: 2100Przechowywanie: uchwyt do montażu na ścianieElektroszczotka: takDługość części ręcznej [cm]: 13Akcesoria: brakSpecyfikacjaCzas pracy przy najwyższym poziomie mocy [min.]: 13Czas pracy przy najniższym poziomie mocy, parkiet [min.]: 45Poziom hałasu [dB]: 79Czas ładowania [h]: 4,5


Roidmi F8

Roidmi F8 Najniższa Cena Online

Roidmi F8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi F8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ● Silnik cyfrowy o mocy 100 000 obr / min, wydajna moc ssania 115 W, Opcja ssania tornado

  ● produktywność powietrza do 1100 l / min, ciśnienie 18 500 Pa, produktywne eliminowanie cząstek pyłu

  ● Czterokrotny system filtracji, 99% wydajności oczyszczania, unikając zatkania i utrzymywania długotrwałego ssania

  ● Inteligentne połączenie z aplikacją, by sprawdzić moc, czas czyszczenia, przypomnienie o opróżnieniu kurzu i zamianę filtra itp.

  ● zastosowana lampa sensorowa LED samoczynnie oświetla ciemne rogi

  ● innowacyjne magazynowanie, ładowanie i magazynowanie adsorpcji magnetycznej 2-w-1, oszczędzające miejsce

  ● Uchwyt pod kątem 270 stopni

  ● zastosowana bateria litowo-jonowa 2500 mAh, czas czuwania 55 minut

  ● 1,5 kg wagi odkurzacza, przenośny, łatwy do trzymania i podnoszenia

  ● Wielokrotna redukcja szumów, 75dB poziomu hałasu, ciche i wygodne sprzątanie

  Xiaomi Roidmi F8

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego wymiarami, a także konstrukcją. Genialne wyposażenie zwiększa sprawność oraz funkcjonalność urządzenia. Roidmi F8 perfekcyjnie sprawdza się podczas klasycznego odkurzania lecz i ponadto w nieprzystępnym terenie np. Wnętrza samochodu albo szafek.

  Xiaomi Roidmi F8 mocny silnik który jest podstawowym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na skażenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technika ta kumuluje zanieczyszczenia w zbite grupy co zwiększa pojemność kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

  Silnik o mocy 115 W kreuje obszerny przepływ powietrza równocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Gwarantuje to świetne efekty pracy oraz brak potrzeby kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz momentalnie pochłonie wszelkie skażenia.

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi wbudowaną baterie Litowo-jonową o pojemności 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w charakterystycznym trybie odkurzania. Roidmi F8 zaopatrzony pozostał również w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który zapewnia ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

  Wysokiej jakości szczotka, nadzwyczajnie zagarnia nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z podłogi. Wytworzona z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy przy pomocy jednego przycisku, aby po sprzątaniu starannie ją oczyścić. W pakiecie znajduje się także gumowa szczotka przeplatana włosiem. Dedykowana jest do pokaźniejszych skażeń lub dywanów.

  Xiaomi Roidmi F8 wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać zanieczyszczenia w pojemniku na kurz, zapobiegając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

  Xiaomi proponuje swoim klientom specjalną aplikacje mobilną za sprawą której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na skażenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i "miga wyłącznie światłem", możesz wyświetlić dane o problemie na telefonie.

  W komplecie znajduje się dodatek w postaci magnetycznej stacji ściennej. Perfekcyjne rozwiązanie pozwala na prędki dostęp do odkurzacza. Umiejscowienie Xiaomi Roidmi F8 na ścianie nie tylko że jest on zawsze pod ręką (gotowy do wykorzystania)również nie koliduje w rutynowych czynnościach.

  Elektryczna głowica wbudowane oświetlenie LED. Specjalne czujniki wykrywają zaciemnione miejsca automatycznie uruchamiając lampę tak by żaden brud nie umknął twojej uwadze.

  Specyfikacja

  producent: ROIDMI

  Model: XCQ01RM

  Materiał: Metal,PVC

  ● Napięcie znamionowe: 29.6V

  ● Moc znamionowa: 415W

  ● objętość baterii: 2500mAh

  ● Czas ładowania: 2.5 godziny

  ● objętość pojemnika na kurz: 0.4L

  ● Napięcie: 220V

  Waga: 2.5kg

  rozmiary: 25.60 x 15.70 x 117.80 cm

  Zawartość:

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Graef. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EUSC62-DB

Electrolux EUSC62-DB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC62-DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC62-DB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. • Towar skuteczny technologicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Cicheodkurzenie Bogaty komplet akcesoriów pokaźny zasięg pracy - 12m rewelacyjny do każdego typu podłóg Cichy odkurzacz producenta Electrolux UltraSilencer™ EUSC62-DB Electrolux UltraSilencer™ zapewnia rewelacyjną produktywność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, gwarantując cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC62-DB Ciche odkurzanie postępowa technologia izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu, a także zagwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  dzisiaj możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka efektywność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do rozmaitych rodzajów podłóg, umożliwia dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych oraz szczelin, przy zachowaniu małego hałasu.

  rewelacyjna zwrotność progresywny system Motion Control™ oraz szerokie miękkie koła zezwalają na łatwe przemieszczanie pomiędzy pokojami zapewniając jeszcze lepszą zwrotność i płynność skrętów. Dzięki temu odkurzacz nie rysuje podłóg prosto nim manewrować.

  szczególnie pokaźny zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki czemu ekspresowo i łatwo posprzątasz obfite powierzchnie bez zapotrzebowania ciągłej zmiany gniazdek. W dbałości o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer wyposażony został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. Dodatkowo odkurzacz ma 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o doskonałej produktywności. Akcesoria w komplecie Odkurzacz UltraSilencer posiada w zestawie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszystkich skażeń....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkowane w odkurzaczu cyklony produktywnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają w dodatku wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją produktywność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie wydajności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (starannie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skatalogowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do produktywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W sytuacji klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką sprawność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....


Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia wyjątkową wygodę sprzątania.

  artykuł charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko zezwala na prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. ProduktywnE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i użyteczny Lekka budowa i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają parametry takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nieskomplikowane PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, iż przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NieprzeciętnA WYGODA doskonałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla choćby do 75 minut w trybie małym. Genialny zarówno do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnIE sprawnE ODKURZANIE technologia cyklonu doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie poprzez długi czas.

  szybki I skutecznY Ultralekka budowa Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY innowacyjna bateria Urządzenie wyposażone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania. Produkt znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko pozwala na prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i funkcjonalny Lekka kompozycja i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają parametry takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Proste PRZECHO...


Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swoim funkcjom VC 5750 jest niezbędnym pomocnikiem w niewiele znaczących i pokaźnych mieszkaniach, a także w sklepach i biurach o znikomej powierzchni. Użyteczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż wyłącznie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany lub tapicerkę. System filtracji i pojemny zbiornik na kurz albo wodę gwarantuje komfortową pracę poprzez długi czas. Odkurzacz ma wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową, a także dwie końcówki do prania....

Redkey F10

Redkey F10 Najniższa Cena Online

Redkey F10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Redkey
 • Pełna nazwa odkurzacza: Redkey F10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Redkey F10 został zaprojektowany w oparciu o zapotrzebowania użytkowników, łącząc w sobie funkcjonalność i estetyczny wygląd. Stworzony żeby ułatwić sprzątanie każdego domu i mieszkania dużo uwydatniających go na tle konkurencji cech.

  Inteligentny sensor kurzu

  automatycznie dopasowuje moc ssania na jedno z pięciu osiągalnych ustawień na podstawie ilości wciąganego pyłu. Dzięki czemu odkurzacz osiąga lepszą wydajność i dłuższą pracę na baterii.

  Dzięki składanej konstrukcji możesz odkurzać pod meblami bez pochylania się.

  pokaźna siła ssania; 400W, 100000rpm dzięki bezszczotkowemu silnikowi.

  Wysokiej jakości wymienna bateria o objętości 2500 mAh pozwala na 60 minut ciągłej pracy co wystarcza na posprzątanie nawet znacznego domu albo mieszkania.

  Lampki na szczotce obrotowej pozwalają dojrzeć choćby najmniejsze drobinki kurzu.

  sprężysty uchwyt szczotki zezwala na wygodne sprzątanie w każdym miejscu a lekkie koła sprawiają,użytkowanie urządzenia jest mniej męczące

  przystępny demontaż powoduje, że czyszczenie kół i szczotek nie sprawia problemów, a opróżnianie zbiornika na kurz jednym przyciskiem ogranicza czas obsługi urządzenia do minimum.
  W komplecie znajduje się:
  1. Narzędzie szczelinowe
  2. Szczotka do kurzu 2 w 1
  3. pakiet bateryjny
  4. Elektryczna szczotka
  5. Stacja dokująca
  6. Główny korpus
  7. Aluminiowa tuba z możliwością łamania
  8. Ładowarka
  9. Filtr HEPA
  10. Instrukcja obsługi
  Specyfikacja:
  • Napięcie: 25,2 V
  • objętość baterii: 2500mAh
  • typ baterii: Wymienna bateria litowa
  • Napięcie znamionowe: 400 W
  • Moc szczotki podłogowej:30W
  • Czas ładowania: 5H
  • Silnik: 5 stopniowy
  • Żywotność baterii: progresywny 8 minut, Niski poziom 60 minut
  • Ssanie: 23Kpa
  • Moc ssania: 140 AW
  • Przepływ powietrza 15L/S
  • Światła szczotki: tak
  • Hałas ≤75dB
  • objętość pojemnika na kurz 0,6L
  • Filtr HEPA 99,97%
  • Waga netto 3,91 KG
  • Waga brutto 5.86 KG
  • rozmiary opakowania 290*245*623mm

Black&Decker SVJ520BF

Black&Decker SVJ520BF Najniższa Cena Online

Black&Decker SVJ520BF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker SVJ520BF
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy, litowo-jonowy odkurzacz 2 w 1 od BLACK+DECKER czyni codzienne obowiązki domowe nietrudnymi i błogimi. Lekki, odłączalny, ręczny odkurzacz z miękką szczotką nadaje się świetnie do czyszczenia każdej powierzchni z kurzu, sierści zwierząt jak i okruchów z płatków śniadaniowych.

  Zasilanie akumulatorem w technice Li-Ion o mocy 36 Wh zagwarantuje szybkie uprzątnięcie niepokaźnych domowych zanieczyszczeń. Technologia Smart Charge - pełne naładowanie poniżej 5 godzin. Technologia Smart Tech: czujka filtra sygnalizuje użytkownika o zapchaniu filtra i konieczności jego wyczyszczenia.

  technologia Smart Tech: sensor baterii - dioda LED oznajmia użytkownika o stanie naładowania akumulatora. Technologia Smart Tech: sensor podłogi - optymalizacja czasu pracy odkurzacza, dzięki powiększeniu siły ssania na dywanach i przełączaniu na tryb Eco na twardych podłogach.

  Dostarczany z wkładem zapachowym - odświeża Twój dom miłą wonią naturalnej bawełny podczas sprzątania. Technika bezprzewodowa 'grab & go' i o 15% niższa waga niżeli poprzedni model z akumulatorem NiMH zwiększają wygodę wykorzystywania.

  Funkcja wirowania Cyclonic Action pozwala na odwirowanie pokaźniejszych drobin od filtra i utrzymanie stałej efektywności zasysania. Konstrukcja z wąską końcówką nieprawdopodobnie powiększa dostęp do wąskich przestrzeni i zakamarków.

  Zbiornik, a także filtry można odłączać i spłukiwać dla szybkiego wyczyszczenia. Znaczny otwór wlotowy końcówki pozwalana zbieranie pokaźniejszych drobin. Wysoka efektywność dzięki potrójnemu systemowi filtracji.

  transparentny, bezworkowy zbiornik na brud usprawnia sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Tryb Intelligent Boost - zwiększenie siły ssania dla usunięcia nawet najmocniej niepodatnych drobin brudu.

  Baza ładująca dla nieskomplikowanego i wygodnego ładowania urządzenia....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 700 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 700 zł,
 • odkurzacze domowe do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 700 zł, odkurzacz domowy do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 700 zł, ranking odkurzaczy domowych do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *