Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Concept. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! Najniższa Cena Online

CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: CONCEPT robot sprzątający VR3520 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC Raty 10x0% do 15.04.2022!
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz automatyczny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zapewnia do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  wspaniała orientacja
  innowacyjna nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i generuje precyzyjną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną precyzyjnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki obszernym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi oraz inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i równocześnie opróżnia pojemnik, dzięki temu unikasz kontaktu z kurzem. Robot zaopatrzony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki temu lokalizuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja samoczynnie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które starczy nazwać i zapisać. Dzięki czemu nie musisz wytwarzać osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji starczy zaznaczyć wybrane wnętrze, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Przy pomocy aplikacji możesz jeszcze ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego pomieszczenia. Robot startuje o ustawionej godzinie, początkuje sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  automatyczne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot samoczynnie usuwa brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Objętość worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego zamiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz samoczynny VR3520 zaopatrzony jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie używany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz samoczynny VR3520 nadaje się także do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niżeli to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o obszerności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia skażenia. Nasadka mopa jest wyposażona w tkaninę z mikrofibry, która zespala brud ze sobą i poleruje podłogę podczas sprzątania. Tkaninę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa solidność i pokaźna moc ssania
  Odkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o obfitej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

  Do wszystkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest nadzwyczajna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Lokalizuje choćby najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i wspaniale czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach , a także w innych trudno dostępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie powiększa moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa nawet głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej produktywności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i nadzorować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz ponadto ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem progresywnych technologii lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z pokaźniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot zaopatrzony jest w specjalny sensor, który zapewnia genialną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Równocześnie broni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje minimalny dystans od wszystkich przeszkód. Ten czujnik służy dodatkowo do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  samoczynne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i buduje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie starannie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  przy pomocy aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, albo obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. By osiągnąć staranniejsze sprzątanie, możesz przy pomocy aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przemieszcza się do wskazanej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz do czyszczenia twarzy po2010 marki Concept

Odkurzacz do czyszczenia twarzy po2010 marki Concept Najniższa Cena Online

Odkurzacz do czyszczenia twarzy po2010 marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do czyszczenia twarzy po2010 marki Concept
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Concept Perfect Skin PO2010 Vacuum Cleanser produktywne czyszczenie porów i zaskórników przy pomocy technice próżniowej. Do każdego rodzaju skóry. 3 prędkości. 3 nasadki. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty niebanalny design sprawne czyszczenie porów i zaskórników za pomocą technice próżniowej Łagodny dla skóry 3 prędkości 3 nasadki (10 mm, 8,5 mm, 7,5 mm) Wodoodporność: IPX6 Ładowanie: ładowarka indukcyjna, kabel USB samoczynne wyłączanie po trzech minutach Napięcie: 5 V zużycie mocy: 2 W Prąd: 500 mA Bateria: litowo-jonowa Czas ładowania: 6 godz. Waga: 0,2 kg rozmiary: 19,5 x 6 x 4,5 cm Kolor: biały + różowo-złoty Profesjonalna pielęgnacja Dzięki technologii próżniowej odkurzacz Concept PO2010 pomoże w głębokim oczyszczeniu skóry. Przy kontakcie ze skórą urządzenie kreuje podciśnienie i za pomocą odsysania bardzo delikatnie i bezboleśnie oczyszcza pory, zaskórniki oraz likwiduje zanieczyszczenia i martwe komórki. Dzięki wymiennym nasadkom i możliwości ustawienia intensywności czyszczenia pasuje dla każdego, m.in. Osób o wrażliwej skórze. Regularne stosowanie poprawi ukrwienie twarzy i spowolni starzenie się komórek. Zafunduj sobie wysokiej jakości pielęgnację jak w salonie i uzyskaj świeższą, zdrowszą i młodziej wyglądającą skórę. Wymienne nasadki Odkurzacz wyekwipowany jest w trzy nasadki, które można z łatwością wymienić. Najszersza (10 mm) nadaje się do czyszczenia problematycznej strefy T, środkowa (8,5 mm) służy do czyszczenia porów na nosie, policzkach i brodzie, a najmniejsza (7,5 mm) jest wspaniała do wrażliwej skóry i miejscowego czyszczenia zaskórników. Właściwe wykorzystywanie Użyj odkurzacza do usuwania makijażu. Umieść podgrzewany ręcznik na czyszczonym miejscu,rozszerzyć pory i uzyskać najmocniej produktywny rezultat. Następnie załóż odpowiednią nasadkę i przed zastosowaniem sprawdź intensywność ssania rąk. Przesuwaj urządzenie płynnie i powoli po twarzy, nie ciągnij zbyt konkretnie i nie zatrzymuj się w jednym miejscu dłużej aniżeli 2 sekundy. Po oczyszczeniu zalecamy użycie środka do oczysczania porów. Jeśli chcesz oddać się prawdziwie elitarnej pielęgnacji, możesz skorzystać z urządzenia Hot Cool PO2020, które rozgrzewa Twoją skórę w trybie Hot, a pod koniec pielęgnacji w trybie Cool zamyka pory i koi skórę. Jakość wykonania Urządzenie jest lekkie i wyśmienicie leży w rąk. Jest wodoodporne dzięki temu można je czyścić pod bieżącą wodą. Wyekwipowane jest w wysokiej jakości zintegrowany akumulator Li-Ion z ładowaniem indukcyjnym poprzez kabel USB i funkcją automatycznego wyłączania po 3 minutach, co zapobiega przypadkowemu rozładowaniu. Kontrolka gwarantuje podgląd aktualnie ustawionej intensywności czyszczenia i jednocześnie ostrzega o konieczności ponownego naładowania. Ekskluzywny design Odkurzacz do twarzy PO2010 została stworzona w białym kolorze, który dopełniają szykowne elementy w odcieniu różowego złota. Jest częścią linii Perfect Skin, która obejmuje najwyższe modele do pielęgnacji Twojej skóry SPECYFIKACJA technologicznA interesujący design produktywne czyszczenie porów i zaskórników za pomocą technologii próżniowej Łagodny dla skóry 3 szybkości 3 nasadki (10 mm, 8,5 mm, 7,5 mm) Wodoodporność: IPX6 Ładowanie: ładowarka indukcyjna, przewód USB samoczynne wyłączanie po trzech minutach Napięcie: 5 V pobór mocy: 2 W Prąd: 500 mA Bateria: litowo-jonowa Czas ładowania: 6 godz. Waga: 0,2 kg wymiary: 19,5 x 6 x 4,5 cm Kolor: biały + różowo-złoty

vp8073 solido marki Concept

vp8073 solido marki Concept Najniższa Cena Online

vp8073 solido marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: vp8073 solido marki Concept
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept VP8073 Solido Popielaty 700W NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaParkowanie w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom Hałasu: 78dbFiltr: HEPA 12 wytworny wygląd i wysoką skutecznośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8073 może osiągnąć maksymalną sprawność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest przystępny w użyciu i eleganckim wyglądem. Ponadto możesz łatwo regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, iż odkurzacz o wysokiej sprawności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8073.Worek XL 3 lBardzo obfity 3-litrowy worek wytworzony jest z progresywnej tkaniny SMS, która ma niemało zalet w porównaniu z konwencjonalnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i wytrzymała na wilgoć.

  Pomaga w dodatku bronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest bardzo doceniany poprzez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą dostać się z powrotem do wnętrza podczas odkurzania, dzięki temu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie zastosować po wysuszeniu. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z bezprecedensową konstrukcją silnika zwiększa skuteczność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie ogranicza się.

  Sawka podłogowa ECO przeznaczona jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Na dodatek pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją ponadto zastosować do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz łatwo i polikwidować kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  parametry technologicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 stopni filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża pojemność worka: 3 lW pakiecie znajduje się 1 worek odzieżowy i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: metaliczny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny deeser ultimate vp4410 marki Concept

Odkurzacz ręczny deeser ultimate vp4410 marki Concept Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny deeser ultimate vp4410 marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny deeser ultimate vp4410 marki Concept
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szykowny pomocnik z skrajną sprawnością

  Odkurzacz ręczny Deeser Ultimate VP4410 to połączenie szykownego wzornictwa i najwyższej mocy ssania, które zawdzięcza wysokowydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC. Kompaktowy i ultralekki korpus zagwarantuje komfortową obsługę w trakcie codziennego sprzątania w domu i w samochodzie. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-Ion 11,1 V o obszerności 2200 mAh możesz sprzątać do 20 minut na jednym ładowaniu,, a podczas pracy kabel nie będzie przeszkadzał.

  poręczny i przystępny w czyszczeniu

  Odkurzacz zaopatrzony jest w stację ładującą, która służy w dodatku jako stojak na minimalne akcesoria. Opróżnianie pojemnika na kurz jest bardzo szybkie i przystępne. Starczy nacisnąć przycisk na korpusie odkurzacza by odłączyć pojemnik na kurz, oczyścić go i założyć ponownie. Twój pomocnik po chwili znów będzie gotowy do pracy.

  Filtracja wysokiej jakości

  Odkurzacz wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA 13, który może wyłapać do 99,9% cząsteczek takich jak kurz, pyłki czy dym papierosowy. Odkurzacze wyposażone w filtr HEPA 13 pomagają zapobiegać rozwojowi alergii na kurz, które mogą rozwinąć się w każdym wieku. Docenią go zwłaszcza rodziny z nieznacznymi dziećmi oraz alergicy. Dodatkowo filtr HEPA można prać, co przedłuża jego żywotność. Wystarczy wyjąć go z korpusu odkurzacza, opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia.

  Ssawka szczelinowa 2 w 1

  W wyposażeniu odkurzacza ręcznego VP4410 znajdziesz specjalną nasadkę 2 w 1, która jest połączeniem nasadki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz użyć jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno dostępnych miejsc (grzejniki, szuflady, przestrzenie między materacami a tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę do kurzu i delikatnie odkurzyć meble, rolety, parapety, książki albo klawiaturę.

  Ssawka do tapicerki

  za pomocą ssawki do tapicerki odkurzysz sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Ponadto pomoże zetrzeć kurz z mebli bez zarysowań. Możesz je w dodatku wykorzystać do czyszczenia parapetów.


odkurzacz workowy vp8350 marki Concept

odkurzacz workowy vp8350 marki Concept Najniższa Cena Online

odkurzacz workowy vp8350 marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz workowy vp8350 marki Concept
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ci potrzeba efektywnego, silnego i przychylnego pomocnika domowego? Umożliwiamy Ci wyśmienity wybór. Dzięki jego kompaktowym wymiarom możesz go przechowywać w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w znacznym domu czy w niepokaźnym mieszkaniu.

  W zestawie wynajdziesz ECO szczotkę podłogową asygnowaną do odkurzania dywanów, chodników i schodów. Po wciśnięciu przełącznika wysunie się szczecina idealna do obsługi twardych podłóg. Dzięki ssawce szczelinowej można z łatwością i błyskawicznie pozbyć się kurzu z mebli, grzejników i zakamarków kuchennych....


Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995)

Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995) Najniższa Cena Online

Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept Odkurzacz vp 8076 solido (8595631002995)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Solido VP8076 700W GranatowyOdkurzacz Concept VP8076 elegancki wygląd, a także niski poziom hałasu podczas pracy. Zalecane dla alergików i gospodarstw domowych z dziećmi. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8mParkowanie: w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom hałasu: 78db stylowy wygląd i wysoką sprawnośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8076 może osiągnąć maksymalną skuteczność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest przystępny w użyciu, a także stylowym wyglądem. Dodatkowo możesz łatwo regulować moc odkurzacza za pomocą elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, że odkurzacz o wysokiej wydajności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8076. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z bezprecedensową konstrukcją silnika rozszerza efektywność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie zmniejsza się.

  Sawka podłogowa ECO przeznaczona jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. TurboszczotkaCzy odkurzasz mieszkanie, a mimo to włosy pozostają na dywanie? Z dużą turboszczotką, która jednocześnie szczotkuje i odkurza nie będziesz miał już tego problemu.

  Turboszczotka to genialny dobór dla wszelkich typów dywanów. Dzięki swej wielkości ma wielki zasięg przez co odurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Ssawka do parkietówSsawka do parkietów to wspaniały dobór do czyszczenia podłóg PCV, parkietu i linoleum.

  Jest specjalnie zaprojektowana do twardych powierzchni, więc ich nie rysuje. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Ponadto pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją w dodatku użyć do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno przystępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz łatwo i polikwidować kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  Worek XL 3 lBardzo znaczny 3-litrowy worek wykonany jest z progresywnej dzianiny SMS, która ma mnóstwo zalet w porównaniu z konwencjonalnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i wytrzymała na wilgoć.

  Pomaga również bronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest wyjątkowo doceniany przez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą otrzymać się z powrotem do wnętrza w trakcie odkurzania, dzięki czemu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie użyć po wysuszeniu. Parametry technologicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 stopni filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża objętość worka: 3 lW zestawie znajduje się 1 worek konfekcyjny i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: niebieskiAkcesoria:Ssawka podłogowa dedykowana do odkurzania dywanów, chodników i bieżników.Ssawka do tapicerki Pomoże Ci wytrzeć kurz z parapetów albo z mebli bez ich zadrapania.Ssawka ze szczoteczką pomoże oczyścić przestrzenie za meblami, grzejnikami.Ssawka do parkietówTurboszczotkaZapasowe worki: SMS9000

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

CONCEPT odkurzacz pionowy VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V

CONCEPT odkurzacz pionowy VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V Najniższa Cena Online

CONCEPT odkurzacz pionowy VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: CONCEPT odkurzacz pionowy VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty producenta CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! zobacz: Tydzień okazji Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2 w 1 o pokaźnej mocy ssania i długiej żywotności, do rozciągliwego użytkowania.

  Concept VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy 25,2 V, dzięki któremu możesz sprzątać do 40 minut na jednym ładowaniu.


Concept Odkurzacz direct air vp4500

Concept Odkurzacz direct air vp4500 Najniższa Cena Online

Concept Odkurzacz direct air vp4500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept Odkurzacz direct air vp4500
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz do prędkiego sprzątania
  Odkurzacz pionowy 14,8 V Direct Air Concept VP4500 perfekcyjnie pasuje do szybkiego odkurzania twardych podłóg. Zaopatrzony jest w szczotkę z mikrofibry, która jest delikatna dla podłóg i zbiera wszelkie zabrudzenia. Dzięki lekkiej konstrukcji jest nieskomplikowany w obsłudze i każdy poradzi sobie z odkurzaniem. Waży zaledwie 1,54 kg, co czyni go jednym z najlżejszych modeli na rynku.

  Bezprzewodowa praca i dwa tryby efektywności
  Odkurzacz zaopatrzony jest w akumulator Li-Ion o objętości 2200 mAh, który gwarantuje mu maksymalną swobodę ruchów. Do wyboru są dwa poziomy mocy odkurzania. Po uruchomieniu odkurzacza pracuje w trybie podstawowym, który jest adekwatny do regularnego odkurzania twardych podłóg. Moc ssania sięga 10 kPa. Jeśli Ci trzeba odkurzyć obszerniejsze zabrudzenia, możesz skorzystać z trybu MAX z mocą ssania 20 kPa. Przy wykorzystaniu maksymalnej mocy czas pracy odkurzacza ulega skróceniu. O aktualnym stanie baterii informują 3 lampki kontrolne umieszczone pod przyciskami sterującymi.

  solidny silnik BLDC zagwarantuje wysoką moc ssania
  Wysoka moc ssania to zaleta silnika BLDC. Jest to nowo zastosowany cyfrowy bezszczotkowy silnik prądu stałego, który ma mnóstwo zalet. Wspomniany silnik jest cichszy, bardziej bezusterkowy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność niż silniki tradycyjne.

  Odkurzacz ręczny do nieznacznych porządków w domu i w samochodzie
  przy pomocy jednego przycisku w mgnieniu oka otrzymasz odkurzacz ręczny, który docenisz zwłaszcza przy nieznacznych porządkach. Dzięki uniwersalnej ssawce szczelinowej 2 w 1 delikatnie wyczyścisz blat kuchenny, szuflady i inne trudno dostępne miejsca, a przy pomocy ssawki obicia sof, foteli, łóżka czy wnętrza samochodu. Na wyposażeniu znajduje się na dodatek użyteczny uchwyt ścienny.


Concept Odkurzacz pionowy akumulatorowy VP4520 Direct Air Dual

Concept Odkurzacz pionowy akumulatorowy VP4520 Direct Air Dual Najniższa Cena Online

Concept Odkurzacz pionowy akumulatorowy VP4520 Direct Air Dual - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept Odkurzacz pionowy akumulatorowy VP4520 Direct Air Dual
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Podwójna turboszczotka skraca czas sprzątania
  Odkurzacz pionowy VP4520 wyekwipowany jest w nowoczesną turboszczotkę Dual Brush. To konstrukcja zaopatrzona w dwie szczotki z mikrofibry, które są wyjątkowo delikatne dla twardych podłóg i wychwytują wszelkie zabrudzenia. Podczas odkurzania szczotki obracają się względem siebie i zasysają brud do pojemnika na kurz. Dzięki czemu sprzątanie zajmuje mniej czasu.

  Kompaktowa budowa z całkowicie obrotowym przegubem zapewniającym... (zobacz więcej)


odkurzacz vp5075 minis marki Concept

odkurzacz vp5075 minis marki Concept Najniższa Cena Online

odkurzacz vp5075 minis marki Concept - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz vp5075 minis marki Concept
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   ergonomiczny i zwinny pomocnik - odkurzacz cyklonowy CONCEPT VP 5075. Ma silnik o mocy 700 W i system próżniowy pomogą utrzymać porządek w całym domu. Dzięki sile odśrodkowej, działającej na zanieczyszczenia w trakcie obracania się zasysanego powietrza wewnątrz pojemnika, skażenia i kurz są odwirowywane do pojemnika zbiorczego.

  Zmywalny filtr HEPA 10 zagwarantuje to,że powietrze po odkurzaniu pozostaje czyste. Pojemność pojemnika cyklonowego wynosi 1,5 l, dzięki czemu można wygodnie odkurzyć całe mieszkanie. Poza odkurzaniem bez obłoków pyłu Twój cyklon ułatwi Ci na dodatek pracę, ponieważ nie musisz zawracać sobie głowy workami.

  Odkurza cyklonowy Minis pracuje bez worków. Wszystkie skażenia zbierane są w pojemniku, który można opróżnić w łatwy sposób. Wystarczy nacisnąć na przycisk i opróżnić zawartość bez jej dotykania.

  Samo opróżnianie pojemnika jest w zupełności higieniczne. Znakomity pomocnik w każdym domu, w którym klasyczny odkurzacz zajmuje zbyt dużo miejsca. Już z samej nazwy Minis można wywnioskować, że odkurzacz jest minimalny.

  nad wyraz nadaje się do niewiele znaczących mieszkań, w których oszczędność przestrzeni jest priorytetem. Możesz również przechowywać go w szafie, by nie wpadać na niego, chodząc po mieszkaniu. Oprócz podstawowych akcesoriów z metalową rurą teleskopową można zastosować ssawkę podłogową, która jest przeznaczona do odkurzania dywanów, chodników i bieżników, a po przestawieniu klapki i wysunięcia szczotki ponadto do twardych podłóg.

  Metalowa rura teleskopowa zezwala na komfortowe czyszczenie bez nadwyrężania pleców. Szczelinowa końcówka ze szczoteczką posłuży do odkurzenia trudno dostępnych miejsc, dzięki której nic już nie będzie przeszkodą.

  Dzięki ssawce szczelinowej ze szczotką osiągalne jest przedostanie się do wąskich przestrzeni w samochodzie, za meblami, kaloryferem czy szafką kuchenną. Parametry: filtr HEPA 10 metalowe rury teleskopowe Akcesoria: 1x ssawka podłogowa 1x ssawka szczelinowa ze zdejmowaną szczotkąInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Concept cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze domowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Concept, odkurzacz domowy Concept cena, opinie o odkurzaczach domowych Concept, ranking odkurzaczy domowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *