Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Concept. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Zagwarantuje dużą siłę ssania, długą solidność i maksymalną sprężystość zastosowań. Może pełnić rolę jednocześnie odkurzacza ręcznego, jak i pionowego i wygodnie odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i praktycznemu uchwytowi jest przystępny w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana konstrukcja dyszy podłogowej, która rozszerza jej stabilność. Jeśli w trakcie pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  rozciągliwy przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 oferuje maksymalną sprężystość. Rura przedłużająca z rozciągliwym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno dostępnych miejscach jest łatwe i nie sprawia wygięcia pleców.

  efektywny silnik BLDC
  znaczna moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zastosowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma mnóstwo zalet. Są one cichsze, bezawaryjne, energooszczędne i posiadają dłuższą żywotność niż silniki konwencjonalne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany przy pomocy odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w dyszę samojezdną, która powiększa siłę ssania, dzięki czemu można uzyskać wydajne sprzątanie w wyraźnie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest optymalna do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami powoduje, że jest nad wyraz delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest zaopatrzona w oświetlenie LED, dzięki czemu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci doskonałym światłem nawet w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki czemu zawsze będziesz mieć rewelacyjnie czyste wnętrze.

  nieznaczna turboszczotka
  oryginalna kompozycja i dopasowany wymiar tej szczotki pozwala zlikwidować każdy włos z mebli tapicerowanych i wszelkich miejsc, do których nie można dotrzeć przy pomocy sporej szczotki. Nadzwyczajnie pasuje do sprzątania po swoich futrzanych pupilach. efektywny filtr HEPA 13 zatrzymuje niepożądane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest wyposażony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza podczas nieznacznych prac porządkowych. Dzięki ergonomicznym akcesoriom w postaci długiej i niedługiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a choćby klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można w dodatku komfortowo odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od typu odkurzanej powierzchni można komfortowo regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest optymalna do twardych podłóg, wysoka do solidnie zabrudzonych powierzchni lub dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 gwarantuje całkowitą swobodę ruchów w trakcie sprzątania. Podczas pracy nie będzie przeszkadzał żaden przewód, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o objętości 2500 mAh, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki czemu można wygodnie odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma objętość 0,5 l i szczególnie prędko się go czyści. Po zapełnieniu starczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest stosowny na dodatek dla alergików. By utrzymać wysoką skuteczność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszystkich szczotek.


Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz samoczynny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest zaopatrzony w zaawansowaną nawigację laserową do precyzyjnego planowania czyszczenia, a także w tryb sterylizacji UVC.

  nadzwyczajna orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyekwipowany w nowoczesną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i kreuje staranną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną precyzyjnością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  wspaniale radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki znacznym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki temu zaschnięte plamy, brud i inne zanieczyszczenia są sprawnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która gwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie użytkowanymi lampami. Możesz jej używać za pomocą aplikacji mobilnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, obniża prędkość ruchu do połowy mocy i równocześnie ogranicza prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC podczas standardowego czyszczenia.

  konsekwencją będą doskonale zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyposażony w dwa pojemniki, dzięki którym może z łatwością sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o obszerności 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać stosowny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą znakomicie czyste i zdezynfekowane. Solidny silnik i wielka moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  znamionuje się wysoką produktywnością i w porównaniu z silnikami konwencjonalnymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do sporej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  oferuje 3 stopnie sprawności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można dodatkowo ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o szerokiej obszerności 5200 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować nawet 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką produktywnością, bezpieczeństwem i stabilnym cyklem. Ze względu na swoje atrybuty znajdują użycie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz automatycznie wraca do stacji dokującej. Przypasowany do twoich potrzebOdkurzacz automatyczny VR3210 jest zaopatrzony w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR) oraz dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne zwiększają zakres odkurzania i wyśmienicie sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach i w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kombinacji włosia i gumowych lameli. Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest genialna zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz sprawne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można użyć, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie rozszerza siłę ssania do maksimum, aby zapewnić naprawdę sprawne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swej pierwotnej wydajności. Czujka TOF - wyśmienita orientacjaRobot wyposażony jest w specjalny czujka zapewniający nadzwyczajną orientację wzdłuż ścian. Równocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód.

  Ten czujnik jest na dodatek stosowany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest przystępna w języku polskim i jest darmowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a równocześnie pilnować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz również w pełni sterować nim przy pomocy pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić precyzyjny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego wnętrza lub zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się samoczynnie o ustalonej godzinie, początkuje czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć obszerniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się w trakcie sprzątania, samoczynnie wyszuka stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie automatycznie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i tworzy mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są starannie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie automatycznie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, lecz tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci trzeba.

  Możesz użyć aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak w trakcie czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć skuteczność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki oraz TURBO, które powiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje przeciętne czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać precyzyjniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyszczególnić punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przesuwa się w wyróznione miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, aby robot Ci przeszkadzał w trakcie oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyekwipowany w innowacyjny system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może polikwidować do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z niedużymi dziećmi.Pozostałe cechy3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) detektor TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, rodzaje sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) objętość pojemnika na kurz: 600 ml pojemność zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj szybkie i produktywne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Akcentuje się skrajną mocą ssania i nowoczesnym designem. Bogaty komplet akcesoriów sprawia, że jest uniwersalnym pomocnikiem do niepokaźnych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce wygodnie odkurzysz choćby mokry brud. Arcytrudna wydajność Odkurzacz VP4353 jest zaopatrzony w Li-Ion baterię 18,5 V o objętości 2200 mAh, co zagwarantuje aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą produktywnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku objętości akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w poręczną rurę przedłużającą, dzięki której z łatwością zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz komfortowo odkurzać niepokaźne zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po konwencjonalny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje także specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, iż możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, skażeń i alergenów ze swego zwierzaka. Dodatkowo pomysłowa konstrukcja szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z elastycznym wężem CAR czyszczenie samochodu pomiędzy siedzeniami lub trudno przystępnymi miejscami będzie stanowczo proste i produktywne.

  Dzięki swej długości i elastyczności możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Nieznaczne akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest wyposażony w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz komfortowo odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie polikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Nieskomplikowane czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest nad wyraz szybkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, by wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne skażenia.

  dzisiaj opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Szybko Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.


Concept VR-3520

Concept VR-3520 Najniższa Cena Online

Concept VR-3520 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3520
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3 w 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC VR3520

  Inteligentny odkurzacz
  Odkurzacz automatyczny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas sprzątania. Nowoczesną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne wnętrza. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zapewnia do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.

  wspaniała orientacja
  innowacyjna nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i generuje precyzyjną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną precyzyjnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki obszernym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi oraz inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i równocześnie opróżnia pojemnik, dzięki temu unikasz kontaktu z kurzem. Robot zaopatrzony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki temu lokalizuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

  Rooplan
  Dzięki inteligentnej funkcji ROOMPLAN 3.0 i aplikacji zaoszczędzisz dużo czasu. Ta funkacja samoczynnie dzieli mapowane przestrzenie na poszczególne pomieszczenia, które starczy nazwać i zapisać. Dzięki czemu nie musisz wytwarzać osobnej strefy dla każdego pokoju. W aplikacji starczy zaznaczyć wybrane wnętrze, a robot będzie wiedział, gdzie należy posprzątać. Przy pomocy aplikacji możesz jeszcze ustawić harmonogram sprzątania, poziom mocy ssania, a także intensywność dozowania wody dla każdego pomieszczenia. Robot startuje o ustawionej godzinie, początkuje sprzątanie i wraca do stacji ładującej.

  automatyczne opróżnianie pojemnika
  W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot samoczynnie usuwa brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji albo w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Objętość worka wystarczy na 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego zamiany. Podstawowe wyposażenie obejmuje 6 worków, 6 szczotek bocznych i 3 zestawy filtrów.

  UVC lampa
  Odkurzacz samoczynny VR3520 zaopatrzony jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie używany np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował przy pomocy lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technikę UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

  Odkurzanie na kilku piętrach
  Odkurzacz samoczynny VR3520 nadaje się także do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niżeli to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, iż robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

  Odkurza i wyciera
  Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o obszerności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Przy pomocy aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia skażenia. Nasadka mopa jest wyposażona w tkaninę z mikrofibry, która zespala brud ze sobą i poleruje podłogę podczas sprzątania. Tkaninę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce.

  Długa solidność i pokaźna moc ssania
  Odkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy efektywności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o obfitej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy objętość baterii spadnie poniżej 15%, robot samoczynnie wraca do stacji ładującej.

  Do wszystkich rodzajów powierzchni
  Odkurzacz automatyczny VR3520 wyekwipowany jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg m.in. Dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest nadzwyczajna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Lokalizuje choćby najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i wspaniale czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach , a także w innych trudno dostępnych miejscach.

  Skuteczne czyszczenie dywanów
  Ta funkcja jest aktywowana, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Automatycznie powiększa moc ssania do maksimum, dzięki czemu zasysa nawet głęboko osadzony brud. Po powrocie do twardych podłóg powróci do swojej pierwotnej produktywności. Funkcji Turbo Carpet można zastosować, jeśli w robocie zainstalowana jest szczotka do dywanów i moc ssania jest ustawiona na poziom "auto".

  Sterowanie
  Robotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Home, która jest przystępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i nadzorować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz posiadać wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz ponadto ustawić język, w którym będzie się do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem progresywnych technologii lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

  Total Surface
  Dzięki funkcji samoczynnego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, iż odkurzacz nie poradzi sobie z pokaźniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, automatycznie wyszuka stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowana. Następnie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym przerwał.

  Czujniki uderzenia i upadku
  Robot zaopatrzony jest w specjalny sensor, który zapewnia genialną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Równocześnie broni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje minimalny dystans od wszystkich przeszkód. Ten czujnik służy dodatkowo do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  samoczynne sprzątanie
  Ten tryb służy do sprzątania całego gospodarstwa domowego. Robot wyszukuje i buduje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Poszczególne obszary są następnie starannie odkurzane jeden po drugim. Po zakończeniu czyszczenia automatycznie powróci do stacji ładującej.

  Sprzątanie stref
  przy pomocy aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, albo obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

  Lokalne sprzątanie
  Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. By osiągnąć staranniejsze sprzątanie, możesz przy pomocy aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przemieszcza się do wskazanej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną sprawnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ręczny odkurzacz 7,4 V Wet and Dry Riser Concept VP4350

  Wet & Dry – odkurzanie na sucho i na mokro

  Uzyskaj szybkie i sprawne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Eksponuje się ekstremalną mocą ssania i innowacyjnym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Dedykowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc oraz gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy

  Odkurzacz VP4350 został wyposażony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o objętości 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać choćby do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator cechuje się wyższą wydajnością i dłuższą żywotnością. Równocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku objętości akumulatora podczas kilkudziesięciu cykli ładowania.

  nieskomplikowane czyszczenie

  Czyszczenie VP4350 jest nad wyraz prędkie i łatwe. Naciśnij przycisk, żeby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym mieści się kurz i inne skażenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką

  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, nieprzeciętnie leży w dłoni i jest niezwykle komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niewiele znaczące skażenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Na dodatek żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał podczas pracy.

  technologiczne cechy:
  • Bateria 7,4 V, 2200 mAh
  • rodzaj baterii: litowo-jonowy
  • Siła ssania: 5 kPa
  • Czas odkurzania: do 20 min
  • Odkurzanie płynów
  • objętość pojemnika na kurz: 0,5 l
  • HEPA filtr 12
  • wyodrębnionie stanu baterii
  • Głośność: 68 dB
  • Waga: 1,08 kg
  • wymiary: 420 x 125 x 110 mm
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • Czas ładownia: 4 h
  Akcesoria:
  • Krótka ssawka szczelinowa
  • Ściągaczka
  • Stojak z funkcją ładowania
  • Ładowarka

Concept VP-4380

Concept VP-4380 Najniższa Cena Online

Concept VP-4380 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4380
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ RĘCZNY 18,5 V REAL FORCE VP4380
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 do prędkiego i produktywnego sprzątania. Wysoka moc ssania, długa żywotność i bogate wyposażenie wspaniałą czystość.

  prędkie sprzątanie
  Odkurzacz ręczny Real Force VP4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się wygodnie. Jest zawsze pod ręką, a sprzątenie nim jest nad wyraz prędkie i komfortowe. Dzięki zmotoryzowanej turboszczotce wydajnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.

  PET zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierści
  Czy masz zwierzaka, który wybrał Twoją kanapę jako swoje łóżko? Jeżeli tak - VP4380 z pewnością Ci pomoże. Dzięki specjalnej turboszczotce PET możesz z łatwością odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wyciągania tradycyjnego odkurzacza.

  ekstremalna wydajność
  Odkurzacz ręczny VP4380 umożliwia czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu. Jest zaopatrzony w solidny akumulator litowo-jonowy 18,5 V o pojemności 2200 mAh, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga arcytrudną moc ssania aż 8,2 kPa. Nic go nie powstrzyma. Dodatkowo 3 ergonomiczne diody LED oświetlą słabo widoczne miejsca.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4380 jest niezwykle prędkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, aby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym zawiera się kurz i inne zanieczyszczenia. Wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4380 jest lekki, znakomicie leży w rąk i jest nad wyraz komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie nieduże zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. Ponadto żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  Ręczny odkurzacz do domu i auta
  VP4380 ma bogaty pakiet akcesoriów. Oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki ma trzy ssawki szczelinowe o zróżnicowanych rozmiarach. Używane są z reguły do czyszczenia wąskich i trudno dostępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże wyeliminować kurz z książek, półek lub klawiatury komputera. Akcesoria obejmują w dodatku poręczny stojak.

  Odkryj moc czystości
  Real Force to połączenie skrajnej mocy i innowacyjnych rozwiązań technicznych. Wszystkie elementy tej linii są najkorzystniejszE w swojej kategorii i bezkonkurencyjne. Daj się olśnić siłą i perfekcyjną czystością. Skutkiem będzie nadzwyczajnie czysty dom.


Concept VP-8073

Concept VP-8073 Najniższa Cena Online

Concept VP-8073 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8073
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept VP8073 Solido Popielaty 700W NAJWAŻNIEJSZE parametry:Moc: 700WPojemność worka: 3lElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaParkowanie w pozycji pionowej i poziomejAutomatyczne zwijanie kablaPoziom Hałasu: 78dbFiltr: HEPA 12 wytworny wygląd i wysoką skutecznośćOdkurzasz w kółko, a jednak nie jesteś zadowolony z rezultatów? Dzięki silnikowi o mocy 700 W VP8073 może osiągnąć maksymalną sprawność.

  Dzięki kompaktowemu kształtowi odkurzacza jest przystępny w użyciu i eleganckim wyglądem. Ponadto możesz łatwo regulować moc odkurzacza przy pomocy elektronicznej kontroli mocy.Niski poziom hałasuJeśli myślisz, iż odkurzacz o wysokiej sprawności musi być hałaśliwi to jesteś w błędzie.

  Będziesz zaskoczony tym jak cichy jest VP8073.Worek XL 3 lBardzo obfity 3-litrowy worek wytworzony jest z progresywnej tkaniny SMS, która ma niemało zalet w porównaniu z konwencjonalnymi papierowymi workami: ma wysoką zdolność filtracji, jest ANTYBAKTERYJNA i wytrzymała na wilgoć.

  Pomaga w dodatku bronić silnik odkurzacza. Filtr HEPA 12 jest bardzo doceniany poprzez alergików: absorbuje do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą dostać się z powrotem do wnętrza podczas odkurzania, dzięki temu Twoje dom jest zdrowszy.

  Filtr można umyć i ponownie zastosować po wysuszeniu. Ssawka podłogowa ECOInnowacyjna ssawka podłogowa ECO w połączeniu z bezprecedensową konstrukcją silnika zwiększa skuteczność odkurzania. Mimo zmniejszonego zużycia energii moc ssania odkurzacza nie ogranicza się.

  Sawka podłogowa ECO przeznaczona jest do odkurzania dywanów i twardych powierzchni. Ssawka do tapicerkiDzięki ssawce do tapicerki można odkurzać sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Na dodatek pomoże Ci pozbyć się kurzu z mebli bez ich zadrapania.

  Można ją ponadto zastosować do czyszczenia parapetów. Szczelinowa ssawka ze szczoteczkąCzyszczenie w trudno dostępnych miejscach nie jest dla ciebie przeszkodą. Dzięki ssawce ze szczoteczką możesz łatwo i polikwidować kurz z mebli, grzejników i urządzeń kuchennych.

  parametry technologicznE:Zużycie energii: 700 WMoc ssania: 15 kPa7 stopni filtracjiZmywalny filtr HEPA 12Duża pojemność worka: 3 lW pakiecie znajduje się 1 worek odzieżowy i 1 worek papierowyElektroniczna regulacja mocyMetalowa rura teleskopowaZasięg działania: 8 mDługość przewodu: 5 mParkowanie w pozycji pionowej i poziomejZabezpieczenie przed zamknięciem bez workaAutomatyczne zwijanie kablaWaga: 4,4 kg (bez akcesoriów)Hałas: 78 dBKolor: metaliczny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Thomas. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-8223

Concept VP-8223 Najniższa Cena Online

Concept VP-8223 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8223
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Concept Refresh Animal 700W VP8223Odkurzacz workowy Refresh Animal Concept VP8223 z efektywnym silnikiem 700 W ECO jest ekspertem do wszelkich rodzajów podłóg. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Moc: 700WFiltr: HEPA 13Zasięg: 10mPojemność worka: 3,5LAutomatyczny zwijacz przewoduTeleskopowa ruraGumowe kółka Extra efektywnośćOdkurzacz workowy Refresh Animal VP8223 jest wyekwipowany w szczególnie produktywny silnik ECO o mocy 700 W.

  Możesz z łatwością regulować siłę ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Świetnie radzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów. Jest genialnym pomocnikiem przy regularnym sprzątaniu, a dzięki bogatym akcesoriom docenią go również właściciele czworonogów.

  Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu nadaje się ponadto dla alergików i astmatyków.Ciche sprzątanie bez ograniczeńOgromną zaletą tego modelu jest bardzo cicha praca, maksymalna głośność sięga zaledwie 69 dB.

  Dzięki 10-metrowemu zasięgowi łatwo wyczyścić choćby przestronne pomieszczenia. Antybakteryjny worek XLWyjątkowo spory worek o objętości 3,5 l wykonany jest z postępowej dzianiny SMS, która posiada szereg zalet w kontraście do tradycyjnych worków papierowych: ma wysokie atrybuty filtracyjne jest ANTYBAKTERYJNA.

  Oszczędza także silnik odkurzacza.Filtr HEPA 13 docenią zwłaszcza alergicy. Filtr pochłania do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą przedostać się z powrotem do wnętrza podczas odkurzania.

  skutkiem jest zdrowszy i czystszy dom. Stylowy i ergonomicznyElegancki design odkurzacza podkreślają chromowane komponenty, które prezentują się wyjątkowo estetycznie. Gumowane tylne koła są bezpieczne dla wszytskich podłóg, więc nie musisz się martwić o zarysowania.

  Odkurzacz zaopatrzony jest w funkcjonalny uchwyt ułatwiający przenoszenie i ma 2 pozycje parkowania, a także 2 opcje mocowania końcówki podłogowej. AAAA szczotka - numer jeden w odkurzaniuSpecjalny zarys szczotki podłogowej AAAA zagwarantuje maksymalną sprawność w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika.

  Możesz nią nieprzeciętnie odkurzyć wszystkie dywany, chodniki, schody czy meble tapicerowane. Po przełączeniu i wysunięcia włosia odkurzacz jest gotowy do czyszczenia wszystkich twardych podłóg. Obfita turboszczotkaTurboszczotka to perfekcyjny dobór do wszelkich rodzajów dywanów.

  Dzięki swojemu rozmiarowi spory zasięg, a odkurzanie zajmuje mniej czasu i wysiłku. Sama konserwacja jest łatwa, wystarczy zdemontować, wyczyścić i ponownie złożyć szczotkę. Niewielka turboszczotkaWyjątkowy design i niestandardowy rozmiar tej szczotki likwiduje każdy włos z mebli tapicerowanych oraz ze wszystkich miejsc, do których nie można otrzymać się dużą turboszczotką.

  nieprzeciętnie nadaje się do sierści. efektywny filtr HEPA lokalizuje niechciane bakterie i alergeny. Szczotka do parkietówSzczotka do parkietów jest przeznaczona do czyszczenia wszystkich twardych podłóg w gospodarstwie domowym.

  Jest specjalnie zaprojektowany do delikatnego czyszczenia, żeby nie zarysować ani w inny sposób nie uszkodzić podłogi. Extra długa szczotka szczelinowa CARCzyszczenie samochodu pomiędzy siedzeniami albo w trudno dostępnych miejscach będzie dużo łatwiejsze dzięki elastycznej szczotce szczelinowej, która dotrze w każde trudno dostępne miejsce.

  Ssawka szczelinowa ze szczoteczkąCzęścią podstawowego wyposażenia odkurzacza jest ponadto specjalna ssawka 2 w 1, będąca połączeniem ssawki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz wykorzystać jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno przystępnych miejsc (kaloryferów, szuflad, przestrzeni między materacami i tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę i delikatnie wyeliminować kurz z mebli, rolet, parapetów, książek czy klawiatur.Ssawka do tapicerkiOdkurzaj sofy, fotele, materace, łóżka albo wnętrza samochodów z ssawką do tapicerki.

  Delikatnie eliminuje wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając tkaniny obiciowej. Cechy technicznE:Moc: 700 WZmywalny filtr HEPA 13Pojemność sporego worka: 3,5 lElektroniczna kontrola mocyMetalowe rury teleskopoweDługość przewodu: 7 mPromień działania: 10 mPozycja parkowania pionowa i poziomaAutomatyczny zwijacz przewoduGumowane tylne kołaPrzednie koło obraca się o 360 °Głośnośc: 69 dBW zestawie 1x worek SMSKolor: niebieskiSzczotka AAAADuża turboszczotkaMała turboszczotkaSsawka do parkietówBardzo długa ssawka szczelinowa CARSsawka szczelinowa ze szczoteczką do kurzuSsawka do tapicerki


Concept VR-2020

Concept VR-2020 Najniższa Cena Online

Concept VR-2020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-2020
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty firmy CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji Odkurzacz samoczynny z mopem poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i na mokro.

  Concept VR2020 3w1 Perfect Clean Gyro Defender UVC został wyposażony w tryb sterylizacji UVC, pojemnik na tabletki zapachowe i oferuje wysoką moc ssania z czasem pracy do 120 minut na jednym ładowaniu.


Concept VP-8226

Concept VP-8226 Najniższa Cena Online

Concept VP-8226 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-8226
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VP8226 ODKURZACZ WORKOWY REFRESH PARQUET 700 W
  Odkurzacz workowy Refresh Parquet Concept VP8226 z wyjątkowo wydajnym silnikiem 700 W ECO jest ekspertem do wszelkich rodzajów podłóg. Akcentuje się cichą pracą, produktywną filtracją i zasięgiem 10 m.

  EXTRA efektywność
  Odkurzacz workowy Refresh Animal VP8226 jest wyposażony w niezwykle wydajny silnik ECO o mocy 700 W. Możesz łatwo regulować siłę ssania dzięki elektronicznemu sterowaniu. Idealnie radzi sobie z czyszczeniem twardych podłóg i dywanów. Jest idealnym pomocnikiem przy regularnym sprzątaniu, a dzięki bogatym akcesoriom docenią go w dodatku właściciele czworonogów. Zmywalny filtr HEPA 13 wychwytuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu, dzięki czemu pasuje też dla alergików i astmatyków.

  Ciche sprzątanie bez ograniczeń
  Ogromną zaletą tego modelu jest niezwykle cicha praca, maksymalna głośność sięga zaledwie 69 dB. Dzięki 10-metrowemu zasięgowi z łatwością wyczyścić nawet przestronne pomieszczenia.

  AAAA szczotka - numer jeden w odkurzaniu
  Specjalny kształt szczotki podłogowej AAAA gwarantuje maksymalną skuteczność w połączeniu z bezprecedensową konstrukcją silnika. Możesz nią nieprzeciętnie odkurzyć wszystkie dywany, chodniki, schody czy meble tapicerowane. Po przełączeniu i wysunięcia włosia odkurzacz jest gotowy do czyszczenia wszystkich twardych podłóg.

  Szczotka do parkietów
  Szczotka do parkietów jest przeznaczona do czyszczenia wszelkich twardych podłóg w gospodarstwie domowym. Jest specjalnie zaprojektowany do delikatnego czyszczenia, aby nie zarysować ani w inny sposób nie uszkodzić podłogi.

  Extra długa szczotka szczelinowa CAR
  Czyszczenie samochodu między siedzeniami lub w trudno dostępnych miejscach będzie dużo łatwiejsze dzięki rozciągliwej szczotce szczelinowej, która dotrze w każde trudno dostępne miejsce.

  Ssawka szczelinowa ze szczoteczką
  Częścią podstawowego wyposażenia odkurzacza jest ponadto specjalna ssawka 2 w 1, będąca połączeniem ssawki szczelinowej i szczotki do kurzu. Możesz użyć jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno dostępnych miejsc (kaloryferów, szuflad, przestrzeni pomiędzy materacami i tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę i delikatnie wyeliminować kurz z mebli, rolet, parapetów, książek czy klawiatur.

  Ssawka szczelinowa
  Odkurzaj sofy, fotele, materace, łóżka albo wnętrza samochodów z ssawką do tapicerki. Delikatnie likwiduje wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając dzianiny obiciowej.

  Antybakteryjny worek XL
  Wyjątkowo wielki worek o obszerności 3,5 l wykonany jest z postępowej tkaniny SMS, która ma szereg zalet w porównaniu do konwencjonalnych worków papierowych: ma wysokie cechy filtracyjne jest ANTYBAKTERYJNA. Oszczędza na dodatek silnik odkurzacza.Filtr HEPA 13 docenią zwłaszcza alergicy. Filtr pochłania do 99,9% roztoczy, pyłków i bakterii, które mogą przedostać się z powrotem do pomieszczenia w trakcie odkurzania. Wynikiem jest zdrowszy i czystszy dom.

  wyszukany i praktyczy
  wykwintny design odkurzacza podkreślają chromowane części, które prezentują się szczególnie estetycznie. Gumowane tylne koła są bezpieczne dla wszytskich podłóg, więc nie musisz się martwić o zarysowania. Odkurzacz zaopatrzony jest w poręczny uchwyt usprawniający przenoszenie i ma 2 pozycje parkowania oraz 2 opcje mocowania końcówki podłogowej.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Concept cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze domowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Concept, odkurzacz domowy Concept cena, opinie o odkurzaczach domowych Concept, ranking odkurzaczy domowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *