Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Concept. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Concept. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Concept VP-4205

Concept VP-4205 Najniższa Cena Online

Concept VP-4205 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4205
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Jeśli nie chcesz spędzać całego popołudnia, sprzątając, odkurzacz Concept VP4205 to nieprzeciętny dobór. To odkurzacz pionowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym. Oznacza to,świetnie czyści dywany i wyciera twarde podłogiw Twoim domu.

  Wszystko to bez zbędnego wirowania kurzu, co docenią zwłaszcza osoby z astmą czy alergiami. Właśnie dowiedziałaś się, iż wpadną niespodziani goście, a Ty jeszcze nie zdążyłaś posprzątać? VP4205 to genialny dobór nie tylko do szybkiego sprzątania, dzięki obfitej objętości baterii pozwoli Ci na komfortowe odkurzenie całego mieszkania.

  Odkurzacz jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, także podczas pracy nie będzie Ci przeszkadzał żaden kabel, a odkurzanie stanie się nagle stanowczo komfortowe. Cechy technologiczne: odkurzacz pionowy, odkurzacz ręczny i mop w 1 wariant akumulatora: Li-Ion objętość baterii: 2000 mAh napięcie: 21,6 V filtr HEPA turboszczotka mechaniczna objętość pojemnika na wodę: 150 ml objętość pojemnika na kurz: 300 ml dioda LED przystępny demontaż czas eksploatacji w zakresie 1 procesu załadowania: 40 min czas ładowania: 3,5 godz.

  zużycie mocy: 90/200 W Akcesoria: 1x dzianina na mop adapter - długość kabla 150 cm filtr z możliwością czyszczenia długa dysza szczelinowa dysza ze szczotką


Concept VP-4160

Concept VP-4160 Najniższa Cena Online

Concept VP-4160 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4160
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Mighty VP4160 firmy Concept pomoże Ci wydajnie posprzątać cały dom. Zaopatrzono go w wysokiej jakości silnik DC o wysokiej mocy,dzięki któremu siła ssąca jest wysoka.

  Prosto i szybko można odkurzyć nim dowolny rodzaj podłóg, a dzięki wyjmowanej jednostce ręcznej można odkurzyć jeszcze zabrudzenia z tapicerki, mebli, szuflad i innych źle przystępnych miejsc. Wyznacza się wykwintnym srebrnym designem z postępowym podświetleniem LED na rączce.

  właściwości technologiczne: 2w1 - odkurzacz i odkurzacz ręczny rodzaj akumulatora: Li-Ion pojemność baterii: 2500 mAh napięcie: 25,2 V czas eksploatacji w zakresie 1 procesu załadowania: 55 min czas ładowania: 4-6 godz.

  silnik DC 3x dioda LED zmywalny filtr HEPA 11 przycisk do nietrudnego wyjęcia pojemnika turboszczotka mechaniczna uchwyt składany Akcesoria 2x nieduże akcesoria adapter - długość kabla 180 cm stacja ładująca


Concept VP-4150

Concept VP-4150 Najniższa Cena Online

Concept VP-4150 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4150
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Mighty VP4150 firmy Concept pomoże Ci wydajnie posprzątać cały dom. Zaopatrzono go w wysokiej jakości silnik DC o wysokiej mocy,dzięki któremu siła ssąca jest wysoka.

  Prosto i szybko można odkurzyć nim dowolny rodzaj podłóg, a dzięki wyjmowanej jednostce ręcznej można odkurzyć też zabrudzenia z tapicerki, mebli, szuflad i innych źle dostępnych miejsc. Wyznacza się gustownym biało-srebrnym designem z postępowym podświetleniem LED na rączce.

  zaopatrzono go w wysokiej jakości baterię Li-Ion o obszerności 2000 mAh,która zapewni komfort odkurzania bez kabla. Na jeden cykl ładowania wytrzyma aż do 50 minut, także pozwoli Ci odkurzyć całe mieszkanie.

  Bateria Li-Ion charakteryzuje się wysoką wydajnością i długą żywotnością. Równocześnie nie sprawia problemów z powodu tzw. Efektu pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić w ciągu zaledwie kilkudziesięciu cykli ładowania do trwałego spadku obszerności baterii.

  Odkurzacz dysponuje 2 poziomami prędkości: wysoka do osiągnięcia maksymalnej produktywności ssącej i ECO do odkurzania standardowego właściwości technologiczne: 2w1 - odkurzacz i odkurzacz ręczny wariant akumulatora: Li-Ion objętość baterii: 2000 mAh napięcie: 21,6 V czas eksploatacji w zakresie 1 procesu załadowania: 50 min czas ładowania: 4-5 godz.

  objętość pojemnika na kurz: 0,5 l silnik DC 3x dioda LED zmywalny filtr HEPA 11 przycisk do przystępnego wyjęcia pojemnika turboszczotka mechaniczna uchwyt składany Akcesoria: 1x małe akcesoria adapter - długość kabla 180 cm stacja ładująca

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Concept CP3000

Concept CP3000 Najniższa Cena Online

Concept CP3000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept CP3000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Więcej czasu dla Ciebie - 3 w 1 Czy potrafisz sobie wyobrazić, że możesz posprzątać dom albo mieszkanie o sporo szybciej? To nie sen, ale rzeczywistość z bezprecedensowym odkurzaczem i mopem parowym w jednym marki Concept.

  Możesz zapomnieć o konwencjonalnym odkurzaczu, przy pomocy CP3000 prosto odkurzysz i wymyjesz wszystkie powierzchnie, które znajdują się w domu albo mieszkaniu. A wszystko to bez niepotrzebnego unoszenia się kurzu.

  Alergicy będą zadowoleni. Mop parowy perfekcyjnie czyste podłogi bez zastosowania wiadra i wody? To realne - wystarczy napełnić zbiornik o pojemności 730 ml wodą, przymocować osłonę, a w ciągu 30 sekund można z łatwością dozować parę przy pomocy dyszy.

  Mop jest wyposażony w specjalny uchwytkomfortowoj przechowywać kabel. Moc magicznej pary Czy masz dość wydawania znacznych pieniędzy na środki czystości i chemiczne detergenty, które mogą zagrażać Twojemu zdrowiu? Wykorzystaj niezwykłe działanie pary.

  Temperatura powyżej 80 ° C bezawaryjnie zabija 99% wszystkich bakterii występujących w domu. W tej kategorii CP3000 jest nie do pokonania. Przystępna i intuicyjna obsługa CP3000 Steam Cleaner olśni Cię prostą i intuicyjną obsługą.

  Możesz zdecydować, czy chcesz odkurzyć lub zmyć podłogę albo wykonać obie te czynności jednocześnie i zaoszczędzić czas. W zależności od rodzaju podłogi można też regulować ilość dostarczanej pary.

  Sprzątanie będzie przyjemnością. Pojemnik i filtr wodny aby wysprzątać mieszkanie wystarczy pojemnik cyklonowy o wielkości 1000 ml. Opróżnianie samego pojemnika jest całkowicie higieniczne. Wystarczy nacisnąć przycisk, by opróżnić pojemnik z brudu i kurzu.

  Twój dom będzie lśnił. Filtr wody neutralizuje minerały zawarte w wodzie, które ograniczają sprawność czyszczenia parą. Możesz użyć zwykłej wody z kranu w mopie parowym. Żeby przedłużyć żywotność urządzenia, zalecamy podmianę filtra co 80 - 100 godzin....


Concept VP-6200

Concept VP-6200 Najniższa Cena Online

Concept VP-6200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 3 w 1 o pokaźnej mocy ssania i długiej żywotności, do sprężystego stosowania. Concept VP6200 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyekwipowany w wymienny akumulator litowo-jonowy 39,6 V, za pomocą którego można czyścić do 60 minut na jednym ładowaniu.

Concept VP-4420

Concept VP-4420 Najniższa Cena Online

Concept VP-4420 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4420
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworny pomocnik z arcytrudną sprawnością Odkurzacz ręczny VP4420 Perfect Clean to połączenie szykownego designu i najwyższej mocy ssania, którą zawdzięcza wysokowydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC.

  Kompaktowy i ultralekki korpus gwarantuje wygodną obsługę podczas codziennego sprzątania w domu i w samochodzie. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-Ion 11,1 V o pojemności 2200 mAh możesz sprzątać do 20 minut na jednym ładowaniu, a podczas pracy przewód nie będzie przeszkadzał.

  praktyczny i nieskomplikowany w czyszczeniu Odkurzacz wyposażony jest w stację ładującą, która służy dodatkowo jako stojak na nieznaczne akcesoria. Opróżnianie pojemnika na kurz jest bardzo prędkie i przystępne. Starczy nacisnąć przycisk na korpusie odkurzacza by odłączyć pojemnik na kurz, oczyścić go i założyć ponownie.

  Twój pomocnik po chwili znów będzie gotowy do pracy. Filtracja wysokiej jakości Odkurzacz zaopatrzony jest w wysokowydajny filtr HEPA 13, który może wyłapać do 99,9% cząsteczek takich jak kurz, pyłki czy dym papierosowy.

  Odkurzacze wyekwipowane w filtr HEPA 13 pomagają uniemożliwiać rozwojowi alergii na kurz, które mogą rozwinąć się w każdym wieku. Docenią go zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi, a także alergicy. W dodatku filtr HEPA można prać, co przedłuża jego żywotność.

  wystarczy wyjąć go z korpusu odkurzacza, opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Ssawka szczelinowa 2 w 1 W wyposażeniu odkurzacza ręcznego VP4420 wynajdziesz specjalną nasadkę 2 w 1, która jest połączeniem nasadki szczelinowej i szczotki do kurzu.

  Możesz wykorzystać jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno przystępnych miejsc (grzejniki, szuflady, przestrzenie między materacami a tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę do kurzu i delikatnie odkurzyć meble, rolety, parapety, książki albo klawiaturę.

  Ssawka do tapicerki przy pomocy ssawki do tapicerki odkurzysz sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. W dodatku pomoże zetrzeć kurz z mebli bez zarysowań. Możesz je jeszcze zastosować do czyszczenia parapetów.

  elastyczna ssawka CAR Czyszczenie samochodu między siedzeniami lub trudnodostępnymi miejscami będzie dużo łatwiejsze z sprężystym wężem CAR. Dzięki swej długości i sprężystości możesz posprzątać w każdym trudnodostępnym miejscu.

  Linia Perfect Clean Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Wystarczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 60 cm. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-5151

Concept VP-5151 Najniższa Cena Online

Concept VP-5151 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-5151
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty marki CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! przejrzyj: Tydzień okazji Odkurzacz bezworkowy o mocy 800 W i pojemności wynoszącej 2 litry.

  Concept VP5151 FURIOUS Animal 800 W wyposażony jest w filtr HEPA 13, regulację mocy, a także miękkie tylne koła. Pasuje do wszystkich rodzajów podłóg. Bogate wyposażenie.


Concept VP-5200

Concept VP-5200 Najniższa Cena Online

Concept VP-5200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-5200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz cyklonowy o mocy 700 W proponuje 6 poziomów filtracji. Concept VP5200 zaopatrzony jest w pojemnik na kurz o obszerności 1,2 litra i poręczne akcesoria do sprzątania całego gospodarstwa domowego.

Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj szybkie i produktywne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Akcentuje się skrajną mocą ssania i nowoczesnym designem. Bogaty komplet akcesoriów sprawia, że jest uniwersalnym pomocnikiem do niepokaźnych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce wygodnie odkurzysz choćby mokry brud. Arcytrudna wydajność Odkurzacz VP4353 jest zaopatrzony w Li-Ion baterię 18,5 V o objętości 2200 mAh, co zagwarantuje aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą produktywnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku objętości akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w poręczną rurę przedłużającą, dzięki której z łatwością zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz komfortowo odkurzać niepokaźne zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po konwencjonalny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje także specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, iż możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, skażeń i alergenów ze swego zwierzaka. Dodatkowo pomysłowa konstrukcja szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z elastycznym wężem CAR czyszczenie samochodu pomiędzy siedzeniami lub trudno przystępnymi miejscami będzie stanowczo proste i produktywne.

  Dzięki swej długości i elastyczności możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Nieznaczne akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest wyposażony w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz komfortowo odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie polikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Nieskomplikowane czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest nad wyraz szybkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, by wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne skażenia.

  dzisiaj opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Szybko Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Thomas. Ranking TOP10 modeli

Concept VP-6110

Concept VP-6110 Najniższa Cena Online

Concept VP-6110 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6110
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYDZIEŃ OKAZJI: -20% z kodem CONCEPT-20 na wybrane produkty producenta CONCEPT (do 12.12.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! zobacz: Tydzień okazji Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2 w 1 o pokaźnej mocy ssania i długiej żywotności, do rozciągliwego użytkowania.

  Concept VP6110 ICONIC Animal Smart 25,2 V jest wyposażony w wymienny akumulator litowo-jonowy 25,2 V, dzięki któremu możesz sprzątać do 40 minut na jednym ładowaniu.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Concept opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Concept cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Concept,
 • odkurzacze domowe Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Concept, odkurzacz domowy Concept cena, opinie o odkurzaczach domowych Concept, ranking odkurzaczy domowych Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.