Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Adler AD 7043

Adler AD 7043 Najniższa Cena Online

Adler AD 7043 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7043
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezworkowy odkurzacz ręczny Adler AD 7043

  Bezworkowy odkurzacz ręczny Adler AD 7043 sprawi, iż odkurzanie stanie się dużo komfortowojsze. Urządzenie spełni oczekiwania w czyszczeniu wielu pomieszczeń, jest asygnowane do różnorodnego typu podłóg.

  Dużą zaletą odkurzacza jest brak konieczności zmieniania worków i dotykania zebranych nieczystości. AD 7043 został wyekwipowany w pojemnik na odpadki, wystarczy go jedynie zwolnić i nacisnąć przycisk uwalniania kurzu,prędko i higienicznie pozbyć się zanieczyszczeń. Następnie wystarczy przemyć zbiorniczek wodą i osuszyć.

  Pojemnik na odpadki ma pojemność 0,7 l, wystarczy na kilka cykli sprzątania. Odkurzacz został także zaopatrzony w trzy nakładki do czyszczenia: dyszę szczelinową, owalną szczotkę 2 w 1, a także 1 szczotkę elektryczną. Dzięki wymiennym końcówkom można oczyścić panele, dywany i tapicerowane meble.

  Lampy LED przy szczotce ulepszoną kontrolę odkurzania, dzięki czemu mamy pewność,zebrany został każdy okruszek.

  Jedno naładowanie urządzenia na stacji dokującej zezwala na odkurzanie do 28 minut. W komplecie znajduje się uchwyt ścienny, który pozwala na unieruchomienie odkurzacza w schowku czy garażu.

  SPECYFIKACJA:

  • Moc: 100 W
  • Maksymalna moc: 250 W
  • Maksymalny czas pracy: do 28 min
  • objętość na kurz: 0,7L
  • Szczotka z lampami LED
  • Uchwyt ścienny
  • Stacja dokująca
  • waga netto: 2,3 kg
  • EAN: 5902934837071

  3 nakładki do czyszczenia:

  • Dysza szczelinowa,
  • Owalna szczotka 2 w 1
  • 1 szczotka elektryczna

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu przez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza unikatowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia skuteczne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne stopnie filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Philips FC 9729

Philips FC 9729 Najniższa Cena Online

Philips FC 9729 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9729
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Expert Odkurzacz bezworkowy FC9729/09 Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o genialnym odkurzaniu z pomocą szerokiej mocy ssania. Technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive genialne rezultaty w przypadku każdego rodzaju podłogi.
  Opracowany z myślą o rewelacyjnym zbieraniu kurzu* Zatrzymuje niewiele znaczące drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock
  • Etykieta energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 2 l
  Wysoka skuteczność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności — klasa A w następujących kategoriach: produktywności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.
  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 ekspresowo przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz. Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i sprawność, zapewniając wyśmienite efekty odkurzania.
  Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.
  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obfite cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  Filtr antyalergiczny o wydajności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air buduje nadzwyczajne uszczelnienie i lokalizuje 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach i innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.
  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje detektor, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.
  Łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.
  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką
  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe różowe. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najmocniej skutecznych modelach, jest zwykle wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa produktywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie stanowczo docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,też czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.świetną skuteczność urządzenia akcentuje zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dokładne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu jednocześnie wymagającym użytkownikom, szanującym sobie w głównej mierze funkcjonalność, jak i estetom, dla których poręczne urządzenia stanowią ponadto miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana wymiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza). Informacje technologicznE:typ: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa wydajności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4011 800 W 1,5 L Odkurzacz bezworkowy Amica VM 4011 o mocy 800 W, pojemności zbiornika systemu cyklonowego 1,5 l, zasięg pracy 8m, wyświetlacz LED NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc: 800 W objętość worka / zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l Zasięg pracy: 7 m Długość przewodu zasilającego: 4,3 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 db(A) Kolor: Czarny/srebrny Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! ekran LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni przypasowana jest moc silnika. Postępowy i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony sygnalizujące o tym, która z mocy jest aktualnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów. Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę. Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! efektywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki piękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  obfite twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt śladowe ssanie albo zbyt obfity pobór mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i sprawniej odkurzać rozmaitego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Regulacja mocy w rączce daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność poziomy i pionowy system parkowania Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na stosowne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania Zabezpieczenie przed przegrzaniem Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do wykorzystania Szczotka do szczelin i książek 2w1 zestaw akcesoriów dla rozszerzenia produktywności odkurzania Funkcje i właściwości rodzaj: Bezworkowy Filtr EPA 12: Filtr oczyszcza powietrze z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania.

  ekran LED: Wyraźny, progresywny ekran LED prezentuje cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. Regulacja mocy w rączce: Przyciski znajdujące się w uchwycie umożliwiają wygodne włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzacza.

  Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Jeśli temperatura urządzenia niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania. Zabezpieczenie silnika samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy: W łatwy sposób dostosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu.

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża: Regulacja mocy w rączce daje możliwość szybkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby. Stopnie i pionowy system parkowania: Specjalny system uchwytów na wąż zezwala na odpowiednie złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  Zdalne sterowanie odkurzaczem Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem: Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność. Uchwyt na rurze na nieznaczne wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Szczotka do szczelin i książek 2w1: zestaw akcesoriów dla zwiększenia produktywności odkurzania.

  Szczotka do parkietu: Specjalna szczotka uchroni Twój parkiet i delikatne powierzchnie przed zarysowaniami. Specjalna szczotka uchroni Twój parkiet i delikatne powierzchnie przed zarysowaniami: Turboszczotka skuteczniej klasyczna szczotka wyczyści dywany czy wykładziny z np.

  sierści Twojego pupila. SPECYFIKACJA

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Eta 1221 90000

Eta 1221 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1221 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1221 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: wariant: bezworkowy Moc 700 W Silnik ECO typ filtra: HEPA 2x przezroczysty zbiornik na kurz: 1,5 l Zasięg pracy: 10 m (kabel 7 m) Sterowanie elektroniczne Dwie pozycje przechowywania Przednie koło 360 stopni, ułatwia manewrowanie Tylne koła są miękkie, więc nie uszkadzają choćby delikatnych podłóg Średnica złącza akcesoriów 32 mm Akcesoria: szczotka uniwersalna, szczotka do parkietu, dysza szczelinowa, szczotka do tapicerki, niewielka szczotka z włosiem Poziom głośności: 79 dB rozmiary: Szerokość produktu 42.5 cm Wysokość produktu 34.5 cm Głębokość artykułu 26.5 cm kolor: czarny/niebieski


Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie seria:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:41,2 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak


Clatronic BS 1302

Clatronic BS 1302 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1302 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1302
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dane technologicznE:• technologia Eko-Cyklon • technika filtra bezworkowego • System poczwórnego mikrofiltra • Metalowa rura teleskopowa (długość ok. 92cm) • obszerny promień roboczy (ok. 8,30m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • Szczotka parkietowa • Końcówka 2w1: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Gumowane rolki, rewelacyjne do podłóg • użyteczny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Moc: 700W • Klasa efektywności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 28,0 kWh/rok • Klasa efektywności odkurzania dywanu: E • Klasa wydajności odkurzania podłogi twardej: B • Klasa reemisji kurzu: G • Poziom głośności dB(A): 85,0 • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz • wymiary: 250x330x380mm (SxWxG) • Waga: 5,30kg...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o świetnym odkurzaniu z pomocą obfitej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ doskonałe rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o wspaniałym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje nieznaczne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  niewielka turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 prędko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i efektywność, zapewniając nieprzeciętne efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ finezyjnie podwyższa włosie dywanu, aby mógł być on skrupulatnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają pokaźne cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air kreuje perfekcyjne uszczelnienie i wyłapuje 99,9% małych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.

  łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni.

  nieduża, obrotowa turboszczotka do łatwego usuwania włosów i kłaczków kurzu znikoma turboszczotka likwiduje sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Wyśmienicie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp

  skuteczność energetyczna A+

  Odkurzacz producenta Philips pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa skuteczności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  pojemność pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika szczególnie trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  drobna turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w pakiecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka niewiele znacząca

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla wygodnej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla wygodnej obsługi. Obszerna efektywność czyszczenia dzięki technice vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime precyzyjne i wydajne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – rozciągliwy parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka prędkość przepływu zagwarantuje nadzwyczajne oddzielanie kurzu od obszernych cząsteczek brudu i znikomych skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technologii vortex generuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z niezwykle grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza upraszczającym przepływ odkurzacz bezworkowy zagwarantuje najwyższą wydajność czyszczenia. Duże zabrudzenia i nieduży kurz są dzięki temu wspaniale od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a znikomy pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.innowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może ponadto zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean gwarantuje stale wysoką sprawność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego zezwala na funkcjonalną, wygodną obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odkInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe, odkurzacz bezworkowy cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych, ranking odkurzaczy bezworkowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *