Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, iż sprzątanie staje się prędkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów lub błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego zezwala na wygodne czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który znamionuje się wysoką skutecznością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu lepszej technologii. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu wyłapuje nawet najmniejsze skażenia i samoczynnie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się ponadto nad wyraz szybkim czasem reakcji i namierza zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania rozszerza na dywanach, wnikając w jego włókna.

  ergonomiczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najszczególniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi pokaźniejszego problemu. Kształt urządzenia i jego praktyczna budowa, pozwalają na wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a załączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych albo klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w szerokim stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o mnóstwo łatwiejsze. Większa średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie wydajnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów krótkiej i średniej długości. Natomiast, budowa w zarysie litery V gromadzi dłuższe włosy i eliminuje je bardziej efektywnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyposażono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz sprawnie eliminuje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona oraz zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie dane jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć nieprzewidzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i innowacyjny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystywania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się ponadto obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się postępowym designem, a szary odcień nadaje szykownego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Compact FC9334/09

  Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie znikome wymiary i sprawność na najwyższym poziomie.

  Ciesz się dokładnym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu

  moc ssania

  Wysokowydajny silnik o mocy maksymalnej 900 W wytwarza dużą moc ssania, co zapewnia skrupulatne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką efektywność odkurzania

  Nasadka TriActive i duża moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu*.

  technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania

  technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność oraz dużą moc ssania przez dłuższy czas.

  Moc wejściowa (IEC) 750 W

  Nadmuch (maks.) 27,8 l/sec

  Poziom głośności 76 dB

  Podciśnienie (maks.) 16,8 kPa

  Moc wejściowa (maks.) 900 W

  Zasięg działania 9 m

  Długość przewodu 6 m

  Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa

  rodzaj kółek Gumowe

  Nasadka TriActive zezwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby

  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a obszerny otwór z przodu zasysa duże kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki

  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieduża i lekka budowa ułatwia przenoszenie

  Dzięki niewielkiej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia

  Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System odfiltrowujący Allergy H13 wykrywa >99,9% niedużych cząsteczek kurzu

  w całości uszczelniony system oczyszczający namierza >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.

  Łączenie ActiveLock nietrudne dobranie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock nietrudne dostosowanie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  Turboszczotka, rewelacyjna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków

  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o trafnym czyszczeniu sierści i kłaczków, co pozwala na precyzyjniejsze czyszczenie.

  standardowa nasadka

  Nasadka TriActive

  Akcesoria w zestawie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Schowek na akcesoria Na zacisku na rurze

  Dodatkowa nasadka

  • Nasadka do twardych podłóg
  • Turboszczotka

  informacje ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  pojemność worka albo pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie trafny dla alergików, inny
  przefiltrowanie
  typ bezworkowy
  wariant filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Tak
  Turboszczotka sprężone powietrze
  Końcówka do podłóg twardych Tak
  Akcesoria
  Akcesoria w zestawie ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg, dysza do parkietu
  Dalsze cechy
  Długość kabla 6 m
  typ rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  rozmiary
  Szerokość artykułu 28.1 cm
  Wysokość towaru 24.7 cm
  Głębokość towaru 41.0 cm
  Szerokość opakowania 33.0 cm
  Wysokość opakowania 32.0 cm
  Głębokość opakowania 52.0 cm
  Waga artykułu w opakowaniu 7.9 kg


Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zeegma. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 producenta Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najmocniej skutecznych modelach, jest zwykle wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa produktywności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie stanowczo docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,też czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.świetną skuteczność urządzenia akcentuje zastosowanie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu małych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m przewód, dzięki którym odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  w dodatku, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci przystosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dokładne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu jednocześnie wymagającym użytkownikom, szanującym sobie w głównej mierze funkcjonalność, jak i estetom, dla których poręczne urządzenia stanowią ponadto miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana wymiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza). Informacje technologicznE:typ: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa wydajności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: krystaliczny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o świetnym odkurzaniu z pomocą obfitej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ doskonałe rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o wspaniałym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje nieznaczne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  niewielka turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  unikatowa technika Exclusive PowerCyclone 8 prędko przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i efektywność, zapewniając nieprzeciętne efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ umożliwia sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ finezyjnie podwyższa włosie dywanu, aby mógł być on skrupulatnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają pokaźne cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka produktywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air kreuje perfekcyjne uszczelnienie i wyłapuje 99,9% małych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.

  łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni.

  nieduża, obrotowa turboszczotka do łatwego usuwania włosów i kłaczków kurzu znikoma turboszczotka likwiduje sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Wyśmienicie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nieskomplikowany dostęp

  skuteczność energetyczna A+

  Odkurzacz producenta Philips pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa skuteczności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  pojemność pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika szczególnie trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  drobna turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w pakiecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka niewiele znacząca

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Ergonomiczny design, wysoka produktywność, dużo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swoich potrzeb. Możesz wykorzystać go jednocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie też jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to w dodatku użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie sprawdzi się na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niepokaźna szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest także niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo produktywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, bezkompromisowy design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko poręcznym, ale też wyszukanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia rewelacyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli również zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, iż Deerma DX 700 doskonale spełni oczekiwania w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla miłośników zwierząt, z mini elektroszczotką, która sprawnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W odcień pokrywy: metaliczny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (uniemożliwianie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla zwolenników domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne zapotrzebowania. Odkurzacze z linii Pet Care znakomicie nadają się do wszystkich rodzajów podłóg.

  Oprócz typowych akcesoriów oferują specjalnie zaprojektowane szczotki, upraszczające produktywne eliminowanie sierści z dywanów i mebli. Usuwa sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  nieznaczne wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią sprawiają,zlikwiduje sierść z każdego zakamarka. Na dodatek posiada gumowe wykończenie, czego wynikiem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich likwidować.

  Gruntowne sprzątanie. Funkcjonalny komplet szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i pasuje do sprzątania jednocześnie podłóg twardych, jak i dywanów. W komplecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które prosto się rysują.

  ma dłuższe włosie, chroniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle gwarantuje adekwatne ssanie poprzez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów, a także innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest prosta w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc bardzo efektywnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w kolorze srebrnego brązu to model bezworkowy, szczególnie komfortowy w używaniu.

  Ma pokaźny pojemnik na kurz 1,5 l, który można przy pomocy jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić skażenia do kosza. Nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć zanieczyszczenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu wariant: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine objętość pojemnika na kurz: 1,5 l produktywność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm organiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dopełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura typ rury: ST cechy fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m wymiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg


Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 1,5 L Filtr Allergy H13 O 50% większa moc ssania Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 5000 gwarantuje maksymalną skuteczność odkurzania przy drobnym wysiłku dzięki technologii PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty technika PowerCyclone 7 Filtr Allergy H13 Regulacja mocy ssania Kolor: Opalowa zieleń standardowa nasadka: Nasadka TriActive+ Moc: 900 W pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Zasięg działania: 9 m wymiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga towaru: 4,5 kg Silnik o mocy 900 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i prędkości obrotowej ponad 50000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co umożliwia precyzyjne czyszczenie za każdym razem.

  Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję na silnik. Wyłapywanie 99,9% kurzu** zagwarantuje wysoką produktywność odkurzania Nasadka TriActive+ i szeroka moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% kurzu**.

  technologia PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technika PowerCyclone 7 charakteryzuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i zapewnia stałą, dużą moc ssania.

  Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i unikatowe łopatki wylotowe efektywnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie.

  Z przodu znajduje się obszerniejszy otwór, który służy do wyłapywaninia większych zanieczyszczeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka usuwa kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Funkcja regulacji mocy ssania Funkcja regulacji mocy proste przypasowanie siły ssania do rozmaitych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble. Niepokaźne oraz uchwyt z przodu i u góry ułatwiają przenoszenie Kompaktowa i lekka budowa upraszcza przechowywanie i przenoszenie odkurzacza.

  kompozycja jest wyekwipowana w uchwyty u góry i z przodu, co upraszcza przenoszenie. Pojemnik na kurz umożliwia higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. System oczyszczający Allergy H13 wykrywa >99,9% niewiele znaczących cząsteczek kurzu System odfiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% niewiele znaczących cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13***. Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę mebli Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę meblom i podłodze, a równocześnie ułatwiają poruszanie się po domu.

  Miniturboszczotka do nietrudnego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu Miniturboszczotka obraca się,usuwać włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt domowych.

  SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka TriActive+ Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka, Zintegrowana szczotkA Schowek na akcesoria: Na zacisku na rurze Dodatkowa nasadka: Miniturboszczotka, Nasadka do twardych podłóg Akcesoria komplet do wymiany filtra: FC8010/02 Projekt Kolor: Opalowa zieleń Waga i wymiary wymiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga artykułu: 4,5 kg produktywność Moc wejściowa (IEC): 899 W Poziom głośności; 71-77 dB Moc wejściowa (maks.): 900 W Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,5 L Filtr wylotowy: Filtr Allergy H13 Filtr silnika: Zmywalny filtr Poziom filtracji: Poziom HEPA 13*** właściwości użytkowe Zasięg działania: 9 m Łączenie rury: ActiveLock Uchwyt do przenoszenia: U góry i z przodu wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa Regulacja mocy: Elektroniczna, na urządzeniu typ kółek: Gumowe jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklingu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele oferuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  przypasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki i filtry, które znakomicie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z całą pewnością będą usatysfakcjonowani z stosowania modelu Miele Electro, który znamionuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze optymalnie przypasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko sprawnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,ponadto dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby minimalny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły też odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  w dodatku posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i wyłapuje 99,98 % wszelkich znikomych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w sporo progresywnych rozwiązań, które nieprzeciętnie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania, a także proponuje wysoką skuteczność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on świetnie kurz oraz obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.na dodatek Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  cykl opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest szczególnie prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury, a także węża daje nam bardzo obfity zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można komfortowo pracować choćby na znacznych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, i ich możliwości.

  Testom poddany został także wąż, silnik, zwijanie kabla a także odporność na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Electrolux EC41-2SW

Electrolux EC41-2SW Najniższa Cena Online

Electrolux EC41-2SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-2SW
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe filtrowanie powietrza Wysoka wydajność odkurzania spory pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii produktywnym odfiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest nieskomplikowany w użyciu i sprawny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW sprawne odkurzanie nie wymaga dzisiaj wielkiego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii efektywnym oczyszczaniu kurzu.

  Dzięki swej konstrukcji jest nieskomplikowany w użyciu i sprawny. Szczelna kompozycja gwarantująca sprawność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia elementów, poprzez które przepływa powietrze 4-stopniowe przefiltrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest zaopatrzony w 4-stopniowy system filtrów, który skutecznie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym gwarantuje wyższą wydajność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz dzisiaj można odkurzać z wysoką skutecznością dwukrotnie dłużej* – choćby wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki czemu nie ma potrzeby częstego opróżniania zbiornika *w kontraście do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....


Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC 07K51L9H1 PetCare Zaprojektowany dla entuzjastów zwierząt. Gama sprzętów Pet Care pasująca do Twojego stylu życia. Modele z linii urządzeń Samsung Pet Care Edition doskonale czyszczą wszystkie typy podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia.

  Dzięki technologii turbiny Anti-tangle i dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz cieszyć się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:pojemność pojemnika na kurz: 2,0 lMoc silnika: 750 WWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWaga urządzenia: 5,3 kgKolor: srebrny brązMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WSzerokość szczotki: 280 mmRoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMini elektroszczotka Pet CareZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mm Zaprojektowany dla precyzyjnego czyszczenia domów wielbicieli zwierzątSzczotka Pet Care BrushSzczotka Pet Care Brush została zaopatrzona w solidną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, sprawiając, iż zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze obszerniejszą starannością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  na dodatek, zdejmowana górna pokrywa ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z klasyczną szczotką 'NB945' producenta Samsung.** precyzyjność sprzątania może się różnić w zależności od typu podłogi..*** Powyższy obraz może nieznacznie różnić się od rzeczywistego urządzenia.

  przeznaczony do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki*Mini elektroszczotka Pet CareMini Pet Care Tool upraszcza usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, pokaźnie ogranicza ilość włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. Na dodatek kompaktowa kompozycja urządzenia łatwe manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z konwencjonalną szczotką 'TB-480' marki Samsung.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Gromadzenie kurzuTyp: Cyclone Force z Anti-Tangle TurbinePojemność pojemnika na kurz: 2,0 lWydajnośćMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WInformacje ogólneRegulacja mocy: Na rączceKolor dodatkowy: srebrny brązSzerokość szczotki: 280 mmKółko gumowe: TakEkologiczny / Funkcja EkoHałas: 78 dBARoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMoc wejściowa: 700 WSzczotkaGłówna szczotka z przełącznikiem: NB930Dodatkowa szczotka 1: Pet CareDodatkowa szczotka 2: Mini elektroszczotka Pet Care AkcesoriaAkcesoria 1: 3 w 1Funkcje uzupełniająceAutomatyczny zwijacz przewodu zasilającego: TakWskaźnik filtra: TakOchrona mebli przed obijaniem: TakFiltrFiltr na wylocie: TakFiltr umieszczony przed silnikiem: TakRuraTyp rury: Aluminiowa teleskopowaParametry fizyczneDługość przewodu zasilającego: 7 mZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWymiary transportowe (SxWxG): 327 x 363 x 577 mmWaga urządzenia: 5,3 kgWaga z opakowaniem: 10,7 kgInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe, odkurzacz bezworkowy cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych, ranking odkurzaczy bezworkowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *