Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy srebrny. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych srebrnych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe srebrne. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z srebrnymi bezworkowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Hoover XP81 XP25011

Hoover XP81 XP25011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP25011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  HOOVER XARION PRO XP81 XP25011
  Jeśli jesteś alergikiem i zależy Ci na wyśmienicie czystym powietrzu w domu, masz psa albo kota albo po prostu chcesz, by Twój dom błyszczał czystością wybierz odkurzacz Hoover 4A Xarion Pro, który eliminuje aż do 99,98% kurzu i alergenów.
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa skuteczności czyszczenia podłóg twardych: A
  • Klasa sprawności czyszczenia dywanów: A
  • Klasa reemisji kurzu: A
  • Roczne zużycie energii: 27 kWh
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Airvolution™ & technologia multicyklonowa bez straty mocy ssania
  • 2x zmywalny filtr HEPA
  • Teleskopowa rura
  • Szczotka uniwersalna
  • Szczotka do dywanów Optimax
  • Szczotka do parkietu Parquet Extra
  • Mini turbo szczotka z jonami srebra
  • Stała moc ssania
  • Uchwyt z regulatorem
  • pojemność zbiornika: 1,5 l
  • Obrotowe miękkie kółka 360°
  • 'Akcesoria umiejscowione na rurze: szczelinówka, szczotka do kurzu'
  • Zasięg pracy: 9 m
  Multicyklonowa technologia Airvolution™
  wspaniale czyste podłogi, dywany i powietrze w Twoim domu? To możliwe dzięki progresywnej technologii multicyklonowej Airvolution™, która zapewnia maksymalną separację kurzu. Wytwarzana we wnętrzu odkurzacza siła odśrodkowa oddziela nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, a podwójny filtr HEPA zatrzymuje choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co zagwarantuje wyśmienicie czyste powietrze w pomieszczeniu.
  poprzez cały czas odkurzania Xarion Pro utrzymuje stałą moc ssania bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.
  System nieskomplikowanego opróżniania pojemnika
  Jeśli jesteś alergikiem, szczególnym wyzwaniem staje się opróżnianie zbiornika na kurz. Dlatego odkurzacz Xarion Pro to rozwiązanie dla Ciebie. Specjalna budowa nieskomplikowane przeniesienie i higieniczne opróżnienie zbiornika bez konieczności kontaktu z kurzem. Starczy, iż naciśniesz jeden przycisk, żeby w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń.
  4 × klasa A
  Dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro zapewnia maksymalną produktywność sprzątania i czyste powietrze przy zmniejszonym zużyciu energii.
  Klasa energetyczna – A
  nowoczesny odkurzacz Hoover z pojemnym workiem i dużą mocą ssania produktywnie pochłania kurz i zużywa zaledwie 28 kWh energii na rok. To mniej aniżeli komputer stacjonarny w ciągu jednego miesiąca. Zapewnia aż do 50% ulepszoną efektywność w porównaniu ze starszymi, klasycznymi modelami o obfitej mocy.
  Klasa produktywności czyszczenia podłóg twardych – A
  Panele, terakota, deski drewniane – bez względu na to, z jakiego materiału jest produkowana podłoga w Twoim domu, zawsze będzie genialnie posprzątana. Klasa wydajności A zagwarantuje zbieranie zanieczyszczeń z podłóg twardych na najwyższym poziomie, bo aż 111% (odkurzacz likwiduje kurz także po bokach szczotki).
  Klasa wydajności czyszczenia dywanów – A
  nieprzeciętnie czyste dywany? To możliwe, choćby jeśli masz w domu zwierzęta i musisz eliminować ich sierść. Starczy, że wybierzesz odkurzacz taki jak Hoover 4A z najwyższą klasą produktywności czyszczenia dywanów. Aż 91% produktywności zbierania kurzu.
  Klasa reemisji kurzu – A
  Czyste i pozbawione alergenów powietrze to najkorzystniejsze, co możesz podarować swym bliskim, nie tylko zmagającym się z alergią. Pomoże Ci w tym odkurzacz z najwyższą klasą reemisji kurzu o skuteczności filtracji powietrza powyżej 99,8%.
  Skuteczne odkurzanie wszelkich powierzchni dzięki kompletowi specjalnych szczotek
  pakiet szczotek przypasowanych do konkretnych rodzajów podłóg pozwala Ci momentalnie i efektywnie posprzątać mieszkanie.
  * Do codziennego sprzątania korzystaj z uniwersalnej szczotki do podłóg i dywanów.
  * Delikatne powierzchnie takie jak parkiet czy cenne podłogi z drewna egzotycznego posprzątasz przy pomocy specjalnej miękkiej szczotki Parquet Extra, która nie spowoduje zarysowań.
  * O Twoje dywany zadba specjalna szczotka do dywanów Optimax, produktywnie usuwająca kurz z każdej dzianiny.
  * Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, gdy np. Chcesz zebrać sierść Twojego pupila z dywanu albo sofy. Specjalna warstwa z aktywnymi jonami srebra ogranicza rozwój drobnoustrojów, które mogą powodować alergie.
  Wygoda w obsłudze
  Odkurzacz Xarion Pro jest ergonomiczny i nieskomplikowany w wykorzystywaniu. Ma wygodną rączkę do przenoszenia, teleskopowe rury oraz obrotowe miękkie kółka, które większą sterowność, nie rysują podłóg i pozwalają na cichszą pracę odkurzacza. Zasięg pracy to aż 9 m, dzięki temu bez problemu posprzątasz całe mieszkanie. Po skończonej pracy starczy, że naciśniesz przycisk, a przewód zwinie się samoczynnie.
  Filtry HEPA
  Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, ale także cieszyć się pozbawionym alergenów powietrzem? Wybierz odkurzacz Hoover Xarion Pro z dwoma filtrami HEPA. Filtry są asygnowane do mycia i dzięki czemu możesz ich używać wielokrotnie.
  produkt
  marka
  Kod producenta
  XP81_XP25011
  EAN
  8016361914391
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka do dywanów
  Szczotka do kurzu
  Szczotka do parkietu
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Lund. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 19
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dobrane są do bieżących potrzeb, a także do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki i filtry, które rewelacyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z pewnością będą usatysfakcjonowani z używania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są również odkurzacze stosownie dobrane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko efektywnie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,dodatkowo dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści choćby powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania oczyszczanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a choćby nieduży kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły jeszcze odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najkorzystniejszego czyszczenia.

  w dodatku ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry znamionuje się bardzo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i lokalizuje 99,98 % wszelkich znikomych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w dużo postępowych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz proponuje wysoką skuteczność odkurzania dzięki technologii Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on wspaniale kurz oraz obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.dodatkowo Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się prosto wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.ponadto sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na dokładną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury i uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury i węża daje nam nad wyraz duży zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować choćby na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został dodatkowo wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.dane technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– objętość worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce.

  nabywając w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl


Clatronic BS 1294

Clatronic BS 1294 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1294 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1294
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i energooszczędny Odkurzacz BS 1294 firmy CLATRONIC to urządzenie, które nieprzeciętnie nadaje się to szybkiego i produktywnego sprzątania. Ten lekki – waży zaledwie 4,7 kg i kompaktowy odkurzacz pomoże w utrzymaniu w czystości całego mieszkania.

  CLATRONIC BS 1294 charakteryzuje się niezwykle wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii ( klasa A – 26,7 kWh/rocznie). Dostosowywana moc solidny silnik – 700 W oraz duży zasięg kabla zasilającego, aż do 6,7 metrów pozwoli odkurzyć bezproblemowo obszerniejszą powierzchnię.

  W połączeniu z elastycznym wężem uzyskujemy stanowczo zwrotny odkurzacz, który daje całkowitą swobodę poruszania się. Na dodatek odkurzacz CLATRONIC BS 1294 posiada elektroniczny system regulacji ssania, przy pomocy, którego perfekcyjnie dostosujemy moc do własnych potrzeb i do typu odkurzanej powierzchni.

  efektywny i wielofunkcyjny Na wyposażeniu CLATRONIC BS 1294 znajduje się uniwersalna ssawko-szczotka, która wydajnie likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z wykładzin i dywanów. Ponadto w komplecie odnajdziemy 1,25-litrowy zbiornik na kurz, trzy końcówki: płaska, szczelinowa, mini-szczotka i metalową rurę teleskopową z uchwytem na końcówki.

  wspaniały dla alergików Odkurzacz CLATRONIC BS 1294 to doskonałe rozwiązanie dla alergików. Urządzanie zaawansowany potrójny system filtracji powietrza - dwa filtry HEPA, zatrzymujące 99,97% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.

  Dzięki CLATRONIC BS 1294 możesz radować się czystym powietrzem w swym domu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;rodzaj worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;rozmiary - głębokość:23,8 cm;wymiary - szerokość:26,4 cm;wymiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...


Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy AKMAN VM 4011

  Filtr EPA 12
  Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  ekran LED
  W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni przypasowana jest moc silnika. Nowoczesny i wyraźny ekran LED ukazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce
  Koniec ze schylaniem się, aby ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce umożliwiają komfortowe włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, produkowana z myślą o miłośnikach zwierzaków, zaopatrzona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, by ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu
  Masz taki piękny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, by maksymalniei wydłużać ich żywotność. Obszerne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i bez zniszczeń!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt drobne ssanie albo zbyt spory pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i produktywniej odkurzać zróżnicowanego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!


Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • właściwości uzupełniające: zwijacz kablawyjmowany zbiornik na skażenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 6 m
  • Długość przewodu sieciowego: 6 m
  • dodatkowe dane: Multi-Cyclone, Teleskopowa rury
  • załączone akcesoria: pojemnik na kurz, ssawkoszczotka przełączalna, minimalna ssawko-szczotka
  • Filtry: filtr HEPA H11
  • Filtry: Hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: samoczynny zwijacz kablaFiltr hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: samoczynny zwijacz kablaFiltr hepaSsawka szczelinowa
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: E
  • Kod producenta: SZ-3135
  • Kolor: czarno-metaliczny
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: ssawkoszczotka przełączalna, śladowa ssawko-szczotka
  • Moc maksymalna: 700 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • objętość: 2,8 l
  • objętość akumulatora: Nie dotyczy
  • objętość worka/pojemnika: 2.8 l
  • objętość worka/pojemnika: 2800 ml
  • pojemność zbiornika do zbierania wody: Nie dotyczy
  • Poziom głośności: 77 dB
  • Poziom hałasu: 77 dB
  • rodzaj zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: C
  • Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi: A
  • Strona www produktu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/SZ-3135/3/8598
  • Technologie: Multi-Cyclone
  • rodzaj: cyklonowy
  • rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
  • wariant rury: Teleskopowa
  • typ wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 5,8 kg
  • Waga urządzenia: 5,8 kg
  • Waga z opakowaniem: 6,5 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 390x430x340 mm
  • Wyposażenie: pojemnik na kurz
  • użyte technologie: Cyklonowa
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka podłogowa
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Tristar Sz2174 Darmowa wysyłka

Tristar Sz2174 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar Sz2174 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar Sz2174 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy SZ-2174 producenta Tristar to idealne urządzenie gospodarstwa domowego do sprzątania. Odkurzacz bezworkowy jest wyekwipowany w filtr HEPA. Pojemnik na kurz o pojemności 2 L można z łatwością opróżnić i wyczyścić.

  Dzięki wysoce efektywnej szczotce wielofunkcyjnej urządzenie zapewni rewelacyjne rezultaty czyszczenia. Odkurzacz jest wyposażony w szczotkę Combi, która nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia listew przypodłogowych oraz mebli.

  posiada on 2 stałe kółka i 1 skrętne kółko, z łatwością się nim poruszać po domu.


Philips XB 2122

Philips XB 2122 Najniższa Cena Online

Philips XB 2122 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XB 2122
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wielka moc ssania dzięki silnikowi o pokaźnej mocy
  Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 2000 wydajne czyszczenie i łatwą konserwację. Uzyskaj wysoką wydajność sprzątania zawsze dzięki technologii PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi.

  Silnik o mocy 850 W formujący dużą moc ssania
  Wysokowydajny silnik o mocy 850 W wytwarza dużą moc ssania, co gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką sprawność odkurzania
  Uniwersalna nasadka i szeroka moc ssania likwidowanie 99,9% nieznacznego kurzu.

  technika PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej
  technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zagwarantuje precyzyjne odkurzanie
  Uniwersalną nasadkę możnadostosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach.

  Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki
  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  drobna i lekka kompozycja ułatwia przenoszenie
  Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.

  przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki
  kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: wygodne przechowywanie, za każdym razem pod ręką
  Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna.

  System filtra Super Clean Air lokalizuje ponad 99% cząsteczek
  System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% niepokaźnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii
  Zaprojektowany i opracowany w Holandii z darmową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online!


Sencor SVC 730

Sencor SVC 730 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 730 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 730
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Bezworkowy odkurzacz producenta Sencor jest poręcznym i niezawodnym odkurzaczem zaopatrzonym w przystosowanym do mycia pojemnikiem na kurz oraz wstępnym filtrem HEPA. System Cyclone dodatkowo umożliwi genialne oddzielenie kurzu od powietrza.

  na pewno docenisz 5-stopniowy system filtracji. Oczywistością jest elektroniczna regulacja mocy ssącej, termostat uniemożliwiający przegrzaniu silnika, teleskopowa rurka i 2 pozycje dla dyszy podłogowej.

  Kółka powleczone gumą gwarantują łatwiejszy ruch po podłodze. Bez wątpienia docenisz optymalne wymiary odkurzacza, dzięki którym z łatwością go schować do szafy albo garderoby. Pozwól sobie na komfort w trakcie sprzątania z innowacyjnym odkurzaczem Sencor.

  parametry technologiczne: przypasowany do mycia filtr wejściowy HEPA przypasowany do mycia pojemnik na kurz (1,5 litra) system Cyclone 5-stopniowy system filtracji elektroniczna regulacja mocy ssącej bezpiecznik termiczny uniemożliwiający przegrzaniu silnika rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej akcesoria: dysza ze szczotką na tapicerkę, dysza szczelinowaInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy srebrny opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe srebrne cena,
 • ranking z srebrnymi bezworkowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze bezworkowe srebrne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe srebrne, odkurzacz bezworkowy srebrny cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych srebrnych, ranking odkurzaczy bezworkowych srebrnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *