Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego srebrnego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 srebrnych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z srebrnymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Praktyczny design, wysoka skuteczność, mnóstwo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go zarówno jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie też jego drobna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również poręczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci precyzyjne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wyśmienicie spełni oczekiwania na zróżnicowanych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić idealny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją również do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i produktywnie wyeliminuje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, sprawne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu użytecznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa produktywną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest na dodatek niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele produktywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, ale też eleganckim uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli jeszcze zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 świetnie spełni oczekiwania w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglanInne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 czarne. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 srebrny opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 srebrne cena,
 • ranking z srebrnymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 srebrne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne, odkurzacz 2w1 srebrny cena, opinie o odkurzaczach 2w1 srebrnych, ranking odkurzaczy 2w1 srebrnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *