Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 z pojemnikiem do 1.0 litra. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ cechy Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, by móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  nowoczesny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje stosowną wilgotność podczas odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory wyjątkowo prędko i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który zezwala na bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się użyteczny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc oraz kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA sprawnOŚĆ Niezwykła szybkość, efektywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość nawet 300 km/h.

  Taka prędkość powoduje, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się niezwykle skuteczne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę genialnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w trafny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje rewelacyjną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro i odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

  świetnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystywania na wszystkich podłogach. Bardziej wydajne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Perfekcyjne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 hałas do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy szczególnie użyteczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd także nazwa cyklon) - wszystko po to,skutecznie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Nadzwyczajnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie.

  W zestawie odnajdziesz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Wydajność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa wydajności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz progresywnego i stylowego wzornictwa artykuł uwydatnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu i dołączonym do zestawu akcesoriom - perfekcyjnie pasuje do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest szczególnie rozciągliwy w działaniu, poręczny i wszechstronny. Wyekwipowany w wyjmowany i prosty w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi , a także zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technikaW odkurzaczu został zastosowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyekwipowane w innowacyjny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt idealny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, iż jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy, a także pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, iż odkurzacz pionowy można prosto przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania znakomicie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi, a także możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i prosto znajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyekwipowany w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia i filtr powietrza dopasowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Tefal. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra, odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena, opinie o odkurzaczach 2w1 pojemnik do 1.0 litra, ranking odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *