Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 z pojemnikiem do 1.0 litra. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy szczególnie użyteczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd także nazwa cyklon) - wszystko po to,skutecznie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Nadzwyczajnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na swobodne sprzątanie.

  W zestawie odnajdziesz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Wydajność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa wydajności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz progresywnego i stylowego wzornictwa artykuł uwydatnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu i dołączonym do zestawu akcesoriom - perfekcyjnie pasuje do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest szczególnie rozciągliwy w działaniu, poręczny i wszechstronny. Wyekwipowany w wyjmowany i prosty w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi , a także zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technikaW odkurzaczu został zastosowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. W dodatku, urządzenie jest wyekwipowane w innowacyjny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt idealny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, iż jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zapewnia dodatkowy komfort pracy, a także pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, iż odkurzacz pionowy można prosto przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania znakomicie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi, a także możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i prosto znajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyekwipowany w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia i filtr powietrza dopasowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra, odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena, opinie o odkurzaczach 2w1 pojemnik do 1.0 litra, ranking odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *