Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 z pojemnikiem do 1.0 litra. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ cechy Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, by móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  nowoczesny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje stosowną wilgotność podczas odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory wyjątkowo prędko i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który zezwala na bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się użyteczny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc oraz kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA sprawnOŚĆ Niezwykła szybkość, efektywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość nawet 300 km/h.

  Taka prędkość powoduje, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się niezwykle skuteczne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę genialnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w trafny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje rewelacyjną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z wykorzystaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro i odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

  świetnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystywania na wszystkich podłogach. Bardziej wydajne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Perfekcyjne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Teesa. Ranking TOP10 modeli

Severin SC 7171

Severin SC 7171 Najniższa Cena Online

Severin SC 7171 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin SC 7171
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SC 7171 S'POWER® free 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i kolumnowy 2w1
   • ciągły czas pracy: ok. 20 min

   • objętość: ok. 600 ml


  parametry szczególne:
   • do podłóg twardych i dywanów
   • lekki, prędki i uniwersalny
   • dotrze wszędzie bezproblemowo dzięki przegubowi obrotowemu 180°
   • skuteczne zbieranie kurzu dzięki elektroszczotce
   • zdejmowany odkurzacz ręczny
   • proste opróżnianie pojemnika
   • stacja ładowania
   • ssawka do fug i mebli
   • wskaźnik poziomu naładowania
  informacje technologiczne:
   • akumulator Ni-MH 14,4 V
   • czas ładowania: ok. 7,5 godzin
  dane logistyczne:
  • waga: ok. 2,8 kg, waga brutto (z opakowaniem): ok. 3,8 kg
  • rozmiary opakowania: 69 x 23 x 20 cm
  • barwny karton
  • EAN 4008146016974
  produkt
  producent
  Kod producenta
  7171000
  EAN
  4008146016974
  dane Podstawowe
  Czerwono-srebrny
  załączone wyposażenie
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  zaimplementowane technologie
  Worek na kurz technologiczne
  Akumulatorowe
  Wolnostojąca
  ergonomiczna budowa
  funkcjonalna rączka
  Obrotowa głowica szczotki
  Odkurzacz 2w1
  klarowny zbiornik na kurz
  Wyposażenie
  Elektroszczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 hałas do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  użytecznY I PROSTY W OBSŁUDZE Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy wyjątkowo praktyczny sprzęt usprawniający nam prędkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd również nazwa cyklon) - wszystko po to,skutecznie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zapewnia to dłuższą pracę. DOTRZE W KAŻDE ZAKAMARKI Odkurzacz dwa w jednym, dzięki czemu dostajesz w jednej cenie dwa rozwiązania. Odkurzacz ma możliwość odczepienia od głównej pionowej podstawy, co daje Ci drobny podręczny sprzęt umożliwiający odkurzanie w trudno dostępnych miejscach.

  Należy do klasy A+, co oznacza iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. KLASA I MOC Odkurzacz wpisuje się w niezwykle korzystną klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh.

  Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy niezwykle niewiele miejsca do przechowywania. Zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować unikatową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza.

  doskonale nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co umożliwia swobodne sprzątanie. W zestawie wynajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową.

  Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A. AKCESORIA W pakiecie wyszukasz pomiędzy innymi nieszablonową szczotkę do tkanin, która pozwoli CI na odświeżenie tapicerki z wszelkich okruszków pozostawionych na jej powierzchni.

  w dodatku warto pamiętać o wmontowanym filtrze HEPA10, który rozprawi się wydajnie z drobnoustrojami, bakteriami i wszystkimi drobinkami kurzu. Idealnie nadaje się dla alergików. Filtr HEPA można śmiało oczyścić pod strumieniem bieżącej wody, pasuje do wielokrotnego korzystania..

  MAGIA W TWOIM DOMU znakomicie oczyści zarówno podłogi, jak i każdy dywan. W kilka chwil odświeżysz swoje mieszkanie i zadbasz o nienaganną czystość. To wszystko dzięki technice cyklonowej, a także nieprzeciętnemu filtrowi HEPA, który skuteczność na twardych powierzchniach klasy A....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 z regulacją prędkości. Ranking TOP10 modeli

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ1918 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 5 m
  • Długość przewodu sieciowego: 5 m
  • załączone akcesoria: ssawka szczelinowa szczotka do mebli ssawkoszczotka przełączalna
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: F
  • Kod producenta: SZ-1918
  • Kolor: czarno-zielony
  • Kolor: Czarno-zielony
  • Kolor główny: Zielony
  • Końcówki: ssawka szczelinowaszczotka do meblissawkoszczotka przełączalna
  • Moc maksymalna: 400 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • pojemność: 0,9 l
  • objętość akumulatora: Nie dotyczy
  • pojemność worka/pojemnika: 900 ml
  • objętość worka/pojemnika: 0.9 l
  • Poziom głośności: 80 dB
  • Poziom hałasu: 80 dB
  • typ odkurzacza: Pionowy
  • wariant zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: F
  • Strona www towaru: http://www.tristar.eu/Huishoudelijk/SZ-1918/3/8722
  • Technologie: Cyclonic
  • wariant: cyklonowy
  • typ odkurzacza: samoczynny
  • typ odkurzacza: Bezworkowy
  • typ odkurzacza: BezworkowyPionowy
  • wariant odkurzacza: Bezworkowy, Pionowy
  • typ rury: Teleskopowa
  • Waga: 2.1 kg
  • Waga urządzenia: 2,1 kg
  • Waga z opakowaniem: 2,8 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 600x270x120 mm
  • zastosowane technologie: Cyklonowa
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka do tapicerkiKońcówka podłogowaKońcówka szczelinowa


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 pojemnik do 1.0 litra,
 • odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 pojemnik do 1.0 litra, odkurzacz 2w1 pojemnik do 1.0 litra cena, opinie o odkurzaczach 2w1 pojemnik do 1.0 litra, ranking odkurzaczy 2w1 pojemnik do 1.0 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *