Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego białego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 białych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 białe. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z białymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Użyteczny design, wysoka sprawność, dużo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz wykorzystać go jednocześnie jako niewiele znaczący odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego drobna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich perfekcyjnie stanie na wysokości zadania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką prędko i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją również do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  znikoma szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie wyeliminuje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa sprawną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, choćby najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest na dodatek niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo wydajnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, bezkompromisowy design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko ergonomicznym, lecz też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli ponadto zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 wyśmienicie spełni oczekiwania na dodatek w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Bestron. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego używania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,prosto przystosujesz go do swych potrzeb.

  nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design oraz 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Wspaniale sprawdzi się więc w wielu przeróżnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnych zastosowań W zestawie odszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na kabel odkurzacza). Produktywna filtracja skażeń Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i produktywny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada wyprodukowany z miedzi, efektywny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość sprawnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nieprzeciętnym wyborem. Precyzyjnie przemyślana konstrukcja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyposażone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka ułatwiające jej przesuwanie, a poręczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje zwiększony komfort użytkowania. Specyfikacja firma Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Teesa. Ranking TOP10 modeli

Eta 4449 90000

Eta 4449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 4449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 4449 90000
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Moneto Aqua Plus producenta ETA z funkcją mopa, dostosowuje się do każdej powierzchni. 2 ustawienia mocy ssania. Praktyczne oświetlenie LED odkurzanego miejsca. Skuteczny akumulator litowo-jonowy zapewni do 50 minut pracy.

  Czas ładowania: 6 godzin. Nasadka mopująca o objętości 150 ml zezwala na umycie do 40 m2 podłogi. Technika Click & Clean zapewni nieskomplikowane montowanie nasadki. Cyklonowy system filtracji z filtrem Hepa.

  ergonomiczny, składany uchwyt. Pojemność zbiornika na kurz: 0.55 l. Poziom hałasu: 80 dB. Elektryczna szczotka obrotowa. Waga odkurzacza: 3.33 kg. W opakowaniu znajdują się: elektryczna szczotka z podświetleniem LED, ssawka szczelinowa, nasadka do mopowania, szczotka z śladowym włosiem, adapter, podstawa do ładowania i przechowywania akcesoriów....Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 biały opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 białe cena,
 • ranking z białymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 białe, odkurzacz 2w1 biały cena, opinie o odkurzaczach 2w1 białych, ranking odkurzaczy 2w1 białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *