Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 czarne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego czarnego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 czarnych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 czarne. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z czarnymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) Najniższa Cena Online

Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp Odkurzacz sa-vp1551br (4974019150659)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z silnikiem inwerterowym.

  Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym precyzyjnie posprzątasz swój dom. Wygodnie odkurzysz twardą podłogę i miękki dywan. A dzięki użytecznym ssawkom pousuwasz zabrudzenia także z trudno dostępnych zakamarków jak narożniki przy sufi cie, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny pomiędzy poduchami sofy.

  • Ssawki do różnorodnych powierzchni
  • Do 60 minut nieprzerwanego sprzątania
  • choćby 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • wygodna regulacja rury teleskopowej na 7 poziomach
  • Pionowe parkowanie - poręczna konstrukcja
  • Podświetlenie LED

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stacji, aby samodzielnie stać. Pozostanie w pozycji pionowej precyzyjnie tam, gdzie go zostawisz. Nie musisz się obawiać, iż trzeba będzie się po niego schylać zawsze, gdy chcesz zrobić sobie przerwę od sprzątania. Pozycja stojąca upraszcza także przechowywanie odkurzacza w szafi e czy domowym schowku. A jeśli zechcesz, możesz powiesić urządzenie na specjalnym uchwycie montowanym do ściany.

  regulowana rura teleskopowa
  prosto zbratasz długość rury do swego wzrostu. Siedem stopni regulacji pozwala ustawić wysokość rury od 890 do 1100 mm. Możesz też ustawić odpowiednią długość rury,starannie sprzątnąć trudno przystępne zakamarki. Odkurzanie narożników pod sufi tem jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne!

  zestaw ssawek
  Dwie dopełniające ssawki w pakiecie ułatwią sprzątanie trudno przystępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Elastyczne włosie ssawki 2 w 1 z łatwością wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są poprzez odkurzacz.


Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo przystosujesz go do swoich potrzeb. Nowoczesny system filtracji skuteczne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy przewód, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania więc w wielu zróżnicowanych wykorzystaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań

  W pakiecie wynajdziesz 3 funkcjonalne szczotki, za pomocą których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka zezwala na staranne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza).

  wydajna filtracja skażeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i wydajny

  Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, skuteczny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość skutecznych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie rewelacyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego efektywność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka ułatwiające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje powiększony komfort użytkowania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Łucznik. Ranking TOP10 modeli

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy niezwykle poręczny sprzęt ułatwiający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,skutecznie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy szczególnie niewiele miejsca do przechowywania.

  wbudowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Idealnie pasuje dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na luźne sprzątanie.

  W pakiecie znajdziesz specjalistyczną szczotkę dedykowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE cechyMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa sprawności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz postępowego i wysmakowanego wzornictwa towar wyróżnia podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki mocnemu silnikowi cyklonowemu oraz dołączonym do zestawu akcesoriom - świetnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno dostępnych powierzchni.

  Jest niezwykle elastyczny w działaniu, funkcjonalny i wszechstronny. Wyekwipowany w wyjmowany i łatwy w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi i zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technikaW odkurzaczu został zaimplementowany sprawny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który zapewnia roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Ponadto, urządzenie jest wyekwipowane w nowoczesny filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt świetny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica gwarantuje dodatkowy komfort pracy oraz umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie praktycznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, iż odkurzacz pionowy można z łatwością przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania wspaniale przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi, a także możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo odnajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyekwipowany w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia i filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz akumulatorowy 2w1 Teesa SWEEPER 5000 (5901890035286)

Odkurzacz akumulatorowy 2w1 Teesa SWEEPER 5000 (5901890035286) Najniższa Cena Online

Odkurzacz akumulatorowy 2w1 Teesa SWEEPER 5000 (5901890035286) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz akumulatorowy 2w1 Teesa SWEEPER 5000 (5901890035286)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ----------
  Podstawowe atrybuty artykułu
  ----------
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  2 poziomy regulacji mocy
  Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  Stacja dokująca
  proste opróżnianie pojemnika na kurz
  Zwrotny, lekki i przystępny w obsłudze

  ----------
  informacje techniczne
  ----------
  Moc: 150 W
  Poziom dźwięku: 82 dB
  objętość pojemnika na kurz: 0,5 l

  ----------
  Zasilanie
  ----------
  wariant akumulatora: Li-Ion
  Ładowarka sieciowa:
  Wejście: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
  Wyjście: DC 32 V; 500 mA
  Akumulator: 25,2 V; 2200 mAh
  Czas ładowania akumulatora: 5 h
  Maksymalny czas pracy:
  Poziom 1 (niska moc): 50 min
  Poziom 2 (wysoka moc): 25 min

  ----------
  cechy fizyczne
  ----------
  Waga: 3,4 kg
  wymiary (SxWxG): 26,8 x 110 x 15,4 cm

  ----------
  W zestawie
  ----------
  Ładowarka sieciowa
  Stacja dokująca
  Dwuczęściowa szczotka szczelinowa
  Instrukcja obsługi
  Bezprzewodowa wygoda rozszerz komfort sprzątania w Twoim domu za pomocą bezprzewodowego odkurzacza marki Teesa! Urządzenie zastosowany akumulator, dzięki czemu na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla Twojego starego odkurzacza. Daj się zaskoczyć funkcjonalnością, łatwością oraz progresywnym designem i już dziś wypróbuj Sweeper 5000!

  Stacja dokująca Do zestawu załączona została stacja dokująca, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu. To niepozorne urządzenie zadba, by akumulator odkurzacza był za każdym razem naładowany, a Twój Sweeper 5000 za każdym razem gotowy do wykorzystania – kiedy tylko będziesz go potrzebować.

  Ergonomia ruchu Sweeper 5000 został zaprojektowany tak, aby sprzątanie nie było uciążliwym obowiązkiem. Zmienny kąt nachylenia uchwytu i możliwość jego obrotu nadzwyczajną ergonomię użycia, a tym samym swobodę manewrowania. Teraz bez żadnych problemów odkurzysz wszystkie trudno przystępne miejsca, np. Podłogę pod stołem czy komodą.

  Regulacja mocy Umieszczony na rączce przycisk regulacji pozwala w komfortowy sposób wybrać jeden z dwóch stopni mocy. W zależności od typu czyszczonej powierzchni czy stopnia zabrudzeń możesz przystosować moc pracy urządzenia do swoich potrzeb. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Podświetlenie Jedną z dodatkowych zalet jest funkcja podświetlenia, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Trzy potężne diody LED to gwarancja, iż Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie zawsze nienagannie posprzątane.

  Odkurzacz ręczny Niezależnie jak szczególnie dbasz o swój dom, nie unikniesz rutynowych, minimalnych zabrudzeń, teraz jednak nie musisz za każdym razem wydobywać szerokiego odkurzacza. Rozsypane przyprawy na szafce kuchennej, ziemię z kwiatów na parapecie czy okruchy ukryte w zakamarkach kanapy wyeliminujesz za pomocą ręcznego odkurzacza, w jaki z łatwością może zamienić się Twój Sweeper 5000.

  Plik: certyfikat
  Plik: Instrukcja obsługi CS, DE, EN, FR, GR, HU, NL, PL, RO, SK
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048 Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  profesjonalne urządzenie o wysokiej sprawności

  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7048 to mistrzowskie urządzenie o wysokiej skuteczności idealne do komfortowego czyszczenia wielu pomieszczeń i wnętrza samochodu. Wysokiej jakości odkurzacz bezworkowy spełni oczekiwania w każdym domu. Bezprzewodowa kompozycja pozwoli odkurzyć całe mieszkanie albo biuro bez konieczności szukania gniazd. wygodny uchwyt i niska waga urządzenia usprawniają przemieszczanie się między czyszczonymi pomieszczeniami. Dzięki uchwytowi ściennemu załączonemu do urządzenia nie musisz martwić się o drapanie podłóg albo brak miejsca do przechowywania odkurzacza!

  Turbo odkurzanie

  Urządzenie jest też wyekwipowane w funkcję TURBO, która pomaga w usuwaniu kurzu z dywanów i tapicerki, a także Technologie oczyszczania Dual Cyclone. Dzięki zastosowanemu światłu możesz znaleźć choćby najmniejsze kawałki brudu. Urządzenie ma ekran LED, który wskazuje stopień naładowania baterii.

  Koniec z kupowaniem worków do odkurzacza

  Odkurzacze AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika to postępowe urządzenia, które wydajne i wydajne sprzątanie. Bezworkowy system odkurzania likwiduje potrzebę wykorzystywania worków zastępczych, co oznacza niższe koszty eksploatacji.

  Skuteczna i wydajna praca

  Bezszczotkowa technologia silnika z kolei zagwarantuje skuteczną i wydajną pracę odkurzacza, dzięki czemu urządzenie może radzić sobie z różnymi rodzajami skażeń i kurzu. Bezszczotkowe silniki są bardziej efektywne i trwalsze klasyczne silniki szczotkowe, ponieważ nie ma w nich zużywających się szczotek.

  Dzięki zaimplementowaniu tej nowoczesnej technologii odkurzacze bezworkowe są bardziej efektywne, ciche i ekonomiczne w użytkowaniu. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i skutecznie posprzątać swoje domy i mieszkania, a jednocześnie dbają o środowisko naturalne.

  W komplecie

  • Odkurzacz
  • Szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uchwyt na ścianę
  • Instrukcja obsługi PL


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 czarny opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 czarne cena,
 • ranking z czarnymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 czarne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 czarne, odkurzacz 2w1 czarny cena, opinie o odkurzaczach 2w1 czarnych, ranking odkurzaczy 2w1 czarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *