Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Tefal TY9990

Tefal TY9990 Najniższa Cena Online

Tefal TY9990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9990
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:5 trybów pracy, podświetlenie LED, sterowanie dotykowe, tryb Boost;Inne:wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:70 minut;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy rozmiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się podczas odkurzania.

  progresywna technologia Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, aby dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami choćby 4x efektywniej*! Flex to maksymalna elastyczność i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze standardową rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz komfortowo naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) wygodnE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki oryginalnej pozycji Stop & Go, która zezwala na pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, żeby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz komfortowo połączyć odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyekwipowano w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Duża moc silnika 185W w połączeniu z efektywną elektroszczotką gwarantują skuteczne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SkutecznE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, iż rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technika głowicy Aqua 2w1 sprawia, że zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię wyśmienicie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Starczy, że napełnisz zbiornik o obszerności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i zwiążesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz komfortowo odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE wykorzystanie W pakiecie odnajdziesz 2 ściereczki mopujące do najróżniejszych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" spełni oczekiwania do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą lub, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7867WH

Tefal RG7867WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7867WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867WH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o pojemności 700 ml, nakładka mopująca o objętości 110 ml, automatyczne wykrywanie dywanów i zwiększenie siły ssania, pamięć do 4 map rozmaitych kondygnacji, mapowanie po poprzez kamerę laserową oparty na nienaturalnej inteligencji, samoczynne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po poprzez komunikaty głosowe dziaki amazon alexa, siri czy gogle assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

Tefal TY9471

Tefal TY9471 Najniższa Cena Online

Tefal TY9471 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9471
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PodłogaNiskie mebleSufitSamochódPoznaj komfort codziennego odkurzaniaZapomnij o schylaniu się podczasodkurzania!Dzięki technice Flex, rozciągliwość w parze z niezwykłą siłą ssania zapewni dotarcie do każdego zakamarka Twojego domu.

  Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu się podczas odkurzania! Dzięki progresywnej sprężystej rurze, dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami 5 razy efektywniej!Czystość w każdym zakamarkuPodwójna siła* bezszczotkowego silnika, o mocy 100 AIR Watów, w połączeniu z brakiem kabla, zagwarantuje skrupulatne odkurzenie wszystkich powierzchni, takich jak płytki, dywany i pozwala bez trudu oczyścić wszystkie zakamarki.

  *w trybie Boost w kontraście do sprzętów z linii Tefal Air Force 360Komfort odkurzania35 minut odkurzania bez ładowania - dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9V, precyzyjnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki.

  Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3 godziny.Koniec z sierścią i okruchami w samochodzieCiesz się przydatnym zestawem, w skład którego wchodzą mini-elektroszczotka do usuwania sierści i włosów, a także elastyczna ssawka szczelinowa w rozmiarze XL do odkurzania wszelkich zakamarków.

  dodatkowo dzięki załączonej szczotce do tapicerki i nakładce do trudno dostępnych części mebli, łatwo odkurzysz różnego typu powierzchnie - choćby te w trudnodostępnych miejscach. Dla wygody odkurzania dwa akcesoria można umieścić na stacji ładującej.

  Odkurzanie od podłogi, aż po sufitZyskujesz prędki i bezawaryjny efekt. Dzięki ssawcez podświetleniem LED dostrzeżesz każdy pył i uzyskasz perfekcyjnie czyste wszelkie typy powierzchni (parkiet, płytki, dywany).

  rozciągliwa rura, a także zintegrowany system szczotek sprawią z kolei, iż dosięgniesz do nich bez schylania - choćby jeśli znajdują się w trudno dostępnych miejscach. Cichy i skutecznyOdkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje równie efektywnie, lecz 2 razy ciszej*!

  dzięki temu możesz radować się komfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia.*w trybie Boost w porównaniu do urządzeń z linii Tefal Air Force 360Zwinny i poręcznyOdkryj nową jakość odkurzania - zwrotny odkurzacz dla Twojej wygody.

  Dzięki inteligentnym rozwiązaniom możesz bez trudu odkurzać w linii prostej, jak i wykorzystywać sprężystość oraz zwrotność odkurzacza, i bez schylania się docierać do najdalszych zakamarków w swoim domu.

  Inteligentna technikaTefal Air Force 360 - maksymalny komfort w zasięgu Twojej ręki. Dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań oraz nowoczesnemu wzornictwu poczujesz nieszablonowy komfort odkurzania. System bezworkowy, wygodny uchwyt, przycisk Push & Release, lekka pokrywa, czykomfortowa stacja ładująca - te wszystkie rozwiązania sprawią, iż odkurzanie będzie dla Ciebie przyjemnością.ceniona i potwierdzona niezadownośćTEFAL zobowiązuje się utrzymywać wszystkie części zapasowedo prawie wszelkich produktów średnio poprzez 10 lat po zakupie.Zawartość opakowaniaMini-elektroszczotkaIdealna do odkurzania sierśći i włosówElastyczna ssawka szczelinowaw wymiarze XL do odkurzania w najgłębszych zakamarkachNakładkadoodkurzania trudno przystępnych powierzchni na wysokościMiękka szczotkado czyszczenia powierzchni i tkanin mebliStacja ładującado montażu na ścianie2 filtryo wysokiej produktywności

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7867

Tefal RG7867 Najniższa Cena Online

Tefal RG7867 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot Tefal X-plorer Serie 120 AI to niedoścignione urządzenie sprzątające wykorzystujące innowacyjną technikę. Odkryj nowy rozmiar personalizacji dzięki sztucznej inteligencji i postępowej nawigacji....

Tefal TY9890

Tefal TY9890 Najniższa Cena Online

Tefal TY9890 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9890
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:8 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe, tryb Boost, tryb Eco;Inne:wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Tefal ZR009701;Lampa UV:nie;ilość baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR009007, ZR009008;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:Allergy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:2,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25,1 cm;rozmiary - szerokość:27,4 cm;rozmiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopujące, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:easy brush, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kanap, szczotka Easy Brush na końcu rury ssącej;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TY98C0

Tefal TY98C0 Najniższa Cena Online

Tefal TY98C0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY98C0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe, szybkie ładowanie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:320 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 x nakładka z mikrofibry, nakładka mopująca, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TY98C0WO

Tefal TY98C0WO Najniższa Cena Online

Tefal TY98C0WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY98C0WO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  mopowanie i odkurzanie odkurzanie podłóg i dywanów niskie meble sufit samochód jeszcze więcej mocy silnik digital force zagwarantuje wysoką moc ssącą na poziomie 150 air wattów, a wydajna bateria 25,2v pozwala na aż 45 minut pracy bezprzewodowej – to wszystko dla skutecznego odkurzania podłóg i dywanów. Inteligentne odkurzanie x-force 12.60 posiada inteligentny tryb auto, dzięki któremu rozpoznaje wariant podłoża i automatyczne dopasowuje moc ssącą dla znakomitych efektów sprzątania. Odkurzacz włączy niższą moc na podłodze, a wyższą na dywanie. Dotrzyj do kurzu wszędzie poczuj nowy komfort odkurzania dzięki niepowtarzalnej konstrukcji odkurzacza ze zginaną rurą flex, a także szczotce deep power vision z podświetleniem led. Odkurzaj wygodnie i dokładnie bez schylania, nawet pod niskimi meblami. Funkcja zapobiegająca blokowaniu się szczotki specjalna funkcja automatycznie ogranicza prędkość elektroszczotki, gdy ta napotka wielki opór (np. Dłuższe włókna dywanu). Dzięki temu nie ma ryzyka zablokowania się szczotki. 2w1 odkurzanie i mopowanie z x-force 12.60 aqua możesz odkurzać i mopować równocześnie, dzięki czemu oszczędzasz 50% czasu potrzebnego na sprzątanie! głowica aqua pozwala na odkurzanie i mycie w każdym kierunku – do przodu i do tyłu – by podłogi w twoim domu byłe wspaniale czyste. Produktywność za jednym dotknięciem czytelny panel sterowania pozwala śledzić pozostały czas pracy baterii i wybrać stosowny tryb pracy spomiędzy 4 poziomów mocy.błyskawicznie włączyć maksymalną moc, możesz także skorzystać z przycisku boost. Nieskończone możliwości posprzątaj wszystkie zakamarki w twoim domu lub samochodzie dzięki zestawowi {pomocn|przydatn)ych akcesoriów m.in. Zintegrowanym szczotkom easybrush, mini turboszczotce, ssawce szczelinowej. 1. Wysoka moc 150 aw 2. Automatyczne dostosowanie mocy 3. Jednoczesne odkurzanie imopowanie 4. Wymienna bateria z czasem pracy 45 min 5. Technologia flex 9 akcesoriów w zestawie głowica aqua 2w1 do odkurzania i mopowania elektoszczotka deep power le
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7865WH

Tefal RG7865WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7865WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7865WH
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:120 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:nie dotyczy;objętość zbiornika:0,7 litra;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;wariant:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie):X-plorer Serie 120 AI RG7865WH;Sterowanie:za pomocą smartfona;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 2000 zł,
 • odkurzacze Tefal do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 2000 zł, odkurzacz Tefal do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 2000 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *