Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Bosch. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 stopnie pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Nietrudny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SPECYFIKACJA technicznA skuteczność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo-jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niedużej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA pozwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy oraz nowy, wydajny silnik. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu wariant filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m spory wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły Ci trzeba kilku przeróżnych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką starannie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki prędko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej aniżeli uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę obszernemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć mnóstwo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na śladowe akcesoria zapewnia, iż są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te niepokaźne ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Duży pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - nadzwyczajny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  wielki pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swoim domu? Dzięki wielkiemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie konieczne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana konstrukcja odkurzacza pozwala na luźne rołożenie się worka i zastosowanie przystępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika efektywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla szczególnie szerokie i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  wielka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów nieznaczna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i niewielka ssawka szczelinowa


BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) Najniższa Cena Online

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla fanów zwierząt: tak sprawny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz solidny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak efektywny jak klasyczny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE właściwościKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle mocny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten nad wyraz konkretny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak skuteczny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając dokładne odkurzanie. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest zwykle skomplikowana do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest znakomita dla właścicieli zwierząt: zapewnia skrupulatne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki efektywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  solidny i lekki silnik tworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i stworzony poprzez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce efektywny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla nietrudnej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania przez cały czas.technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników produkowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość używania, lecz także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki czemu możesz radować się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych materiałów poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, znikoma waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyekwipowany w najnowsze ogniwa o wielkiej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną efektywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do przystępnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyposażona w charakterystyczny wałek i drugi, który na dodatek powoduje,likwidowanie sierści jest proste i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni sprawne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz pokaźniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje jeszcze nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich sprzętów w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje najróżniejsze typy akumulatorów, co może zespajać się z dodatkowymi kosztami używania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.samoczynne dostosowanie mocy do wszelkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem adekwatnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Gwarantuje też stosowną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnorodnych ustawień.

  „Turbo" zwiększa wydajność w trudnych zadaniach, zapewniając taką samą skuteczność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa sprawność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z automatycznym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla stosownych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania rewelacyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nieskomplikowane czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nieskomplikowanego sprzątania pod niskimi meblami. Przystępna obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: użyteczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) i brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest perfekcyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: pokaźna ssawka jest wyśmienita do czyszczenia wielkich powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania małych przedmiotów. Proste przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Użyteczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się obszerniejszą wszechstronnością! użyteczna, zginana rura z łatwością zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez wykorzystania rąk. Wszystko to sprawia, że odkurzacz Unlimited 7 jest idealny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie niezwykle użyteczny. Dzisiaj jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą produktywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, sprawnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak skuteczny jak tradycyjny odkurzacz², gwarantując dokładne i równocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Najlżejszy: luźne odkurzanie przy nieznacznym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania produktywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki czemu innowacyjnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nadzwyczajny na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, także meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niepokaźnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka niewielka / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla prostego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest świetny do odkurzania w samochodzie. Prosty do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, prędko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz także okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci potrzeba. Stale wysoka efektywność.mnóstwo odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Produktywny system RobustAir gwarantuje wysoką produktywność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nieskomplikowane czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, szybki i skrupulatny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej rozciągliwości i wygody przy codziennym odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość poziomów mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min


Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 BBS711W
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: genialna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: proste odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą efektywność odkurzania.

  dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z powiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka gwarantuje idealne zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wyprodukowany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy przypasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności z automatycznym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla trafnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania nieprzeciętnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Sprężysty wąż przedłużający: komfortowe sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nadzwyczajna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga efektywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All wykorzystywanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytwarzany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BGLS2BA3D8 (4242005311002)

Bosch BGLS2BA3D8 (4242005311002) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS2BA3D8 (4242005311002) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2BA3D8 (4242005311002)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:600 W;Model filtra:BBZ156HF;Model worka:typ G ALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:3,5 l;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:4,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:23,7 cm;wymiary - szerokość:29 cm;rozmiary - wysokość:36,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:8 worków;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz workowy bgls4x380 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch BGLS4X380Ciesz się wydajnym odkurzaniem z technologią silników Bosch. Funkcja Power Control zagwarantuje trafne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki precyzyjnej regulacji mocy i nieszablonowemu systemowi zarządzania pracą silnika.

  Filtr HEPA: idealny dla alergików. Dodatkowo zmywalny, dzięki temu oszczędzasz.Rzadsza podmiana i mniejsze koszty dzięki pokaźnej objętości worka na kurz XL. System PowerProtect: gwarantuje długotrwałą efektywność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku NAJWAŻNIEJSZE cechy:Filtr HEPAPoziom głośności: 74 dBPrzełączalna szczotka dywan/podłogaCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)Parkowanie pionowe i poziomeElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemność worka wymiennego: wymiar LPromień działania: 10 mRura teleskopowa Więcej siły ssania dla dłuższej produktywności.niemało odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się worka na kurz.

  System PowerProtect gwarantuje, iż oryginalny worek na kurz firmy Bosch typu GALL może wydajnie rozłożyć się we wnętrzu odkurzacza gwarantując większą pojemność. Materiały wysokiej jakości, z jakich tworzony jest worek, zapewniają wysoką produktywność nawet przy zapełniającym się worku i oszczędności poprzez rzadszą wymianę worka na kurz.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niepokaźne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - wspaniały dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.Power ControlOptymalne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki dokładnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnikaRzadsza podmiana i mniejsze koszty dzięki sporej objętości worka na kurz XLSystem PowerProtectGwarantuje długotrwałą sprawność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćSystem PowerProtect: zapewnia długotrwałą efektywność odkurzania choćby przy zapełniającym się workuWorki PowerProtect gwarantują wysoką skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty.Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie cechy Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect rodzaj G ALL (BBZ41FGALL)Poziom głośności: 74 dB(A)HigienaFiltr HEPA: znakomity dla alergików.

  Filtr jest w dodatku zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.Worki wymienne: typ GALL KomfortPrzełączalna szczotka dywan/podłogaSzczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Nieprzeciętna też do delikatnych podłóg parkietowych2-elementowe wyposażenie dopełniające (końcówka kombi): ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerkiRura teleskopowaWygodny, poręczny uchwytPojemność worka wymiennego: rozmiar LPromień działania: 10 mAutomatyczne zwijanie kabla4 niezależne, miękkie, obrotowe kółkaElektroniczna regulacja siły ssaniaWskaźnik konieczności zamiany worka na kurzParkowanie pionowe i poziomeCiężar: 4.5 kg (bez wyposażenia)rozmiary i wagaWymiary urządzenia (mm): 265 x 295 x 410Ciężar (kg) - bez wyposażenia: 4,5Masa brutto (kg): 6,9Masa netto (kg): 6,000Akcesoria1 x Ssawka szczelinowa1 x Ssawka do tapicerki


Odkurzacz pionowy bbh3all28 marki Bosch

Odkurzacz pionowy bbh3all28 marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy bbh3all28 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy bbh3all28 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BBH3ALL28Wszechstronność dzięki funkcjonalności 2w1. Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką gwarantujące maksymalną sprężystość i proste odkurzanie. Technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i efektywności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie.

  za każdym razem w zasięgu ręki: dopełniające, wszechstronne akcesoria w ergonomicznym schowku w obudowie urządzenia. Elektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED: szybko i łatwo czyści wszystkie typy podłóg dzięki ruchomemu przegubowi.

  Sprzątanie na każdym poziomie: dołączone akcesoria pozwalają wyeliminować wszelkie zabrudzenia od podłogi aż po sufit, a nawet w samochodzie. Wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej sprężystości NAJWAŻNIEJSZE parametryOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.Pojemnik na kurz: wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinEkstra długi czas pracy do 55 minSsawka kombi 2w1: szczotka drobna / ssawka do tapicerki technologia litowo- jonowa BoschTechnologia litowo-jonowa Bosch została potwierdzona w dziedzinie elektronarzędzi i stała się synonimem wysokiej efektywności i długiej żywotności akumulatorów.

  charakteryzuje się długim czasem pracy i krótkim cyklem ładowania. Zintegrowane akcesoria - zawsze pod ręką. Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów! Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia.

  Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Elektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED. Każdy dom jest unikatowy. Zmotoryzowana szczotka AllFloor PowerBrush zagwarantuje widoczne rezultaty odkurzania wszystkich podłóg, w tym parkietu, dywanów i płytek.

  Dzięki diodom LED wyczyścisz nawet najciemniejsze zakamarki. W celu uzyskania prędkich rezultatów sprzątania działa przy wysokich obrotach (do 4000 obr./min). Sprzątanie na każdym poziomie. Podłoga, tapicerka, sufit a nawet wnętrze samochodu.

  Odkurzanie na każdym poziomie - od podłogi aż po sufit, jest teraz możliwe. Do odkurzacza dołączono przydatne akcesoria, które pozwalają odkurzyć wszelkiego typu podłogi i inne powierzchnie, takie jak stoły, tapicerkę, a choćby wnętrze samochodu.

  Funkcjonalność 2w1 - dla maksymalnej rozciągliwości.Odkurzacz może być po prostu wykorzystywany samodzielnie, bez żadnych akcesoriów. Moduł ręczny jest nietrudny w użyciu i obsłudze, z ergonomicznie umieszczonym włącznikiem zasilania i stosownym wyważeniem.

  Odkurzacz nadzwyczajnie pasuje też do prędkiego sprzątania stołów, krzeseł i sof albo do odkurzania trudno przystępnych miejsc, takich jak szuflady i przestrzenie pod meblami. Choćby pojemnik na kurz i filtr można prosto wyjąć i opróżnić.

  Łatwy do odstawiania Dzięki smukłej konstrukcji bezprzewodowy odkurzacz może zmieścić się w każdym narożniku lub niszy. Można go także odstawić w pozycji pionowej, co jest zaletą, gdy robisz sobie krótką przerwę od odkurzania albo gdy ładujesz urządzenie.

  Łatwe i prędkie czyszczenie wałka elektroszczotki.Wałek elektroszczotki można łatwo wyjąc w celu wyczyszczenia. Gwarantuje to wspaniałe rezultaty odkurzania zawsze. SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka AllFloor PowerBrush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka dla przystępnego czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg.2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.KomfortCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 55 minSsawka kombi 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiTeleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz: rozmiar L.Czas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch, odkurzacz Bosch cena, opinie o odkurzaczach Bosch, ranking odkurzaczy Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *