Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Bosch. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo skuteczne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean przypasowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko dokładnie odkurzy,również zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a choćby zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na wydajnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym lub z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan lub tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do optymalnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, choćby praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2100 W), albo jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest za pomocą niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik lub mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok albo kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz cieszyć się perfekcyjnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem lub filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro lub sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z wykorzystaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w tradycyjny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wskazaną część pojemnika. Obsługa jest niezwykle prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi oraz osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to idealne rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa nowoczesnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zaimplementowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Wydajnie działa worek odfiltrowujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki zanieczyszczeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi marki BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Konstrukcja urządzenia oraz długi przewód pozwalają na pracę w promieniu 12 metrów! nawet dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kied...


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin liczba poziomów mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest perfekcyjny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Nieskomplikowany do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci pasuje.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka produktywność niemało odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir zagwarantuje wysoką produktywność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu. To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność. Nieskomplikowane odkurzanie sierści za każdym razem pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z komfortowym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszelkich poziomach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka efektywność. RobustAir System dla wysokiej skuteczności odkurzania choćby przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Efektywność nieskomplikowane odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4POW2

Bosch BGLS4POW2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4POW2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4POW2
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z workiem o mocy silnika 850 W, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, filtr antyalergiczny HEPA H 13, miękkie gumowe kółka, zasięk pracy 10 m, worek wymienny o pojemności 4.5 l, 10 lat gwarancji na silnik z technologią Bosch "Made in Germany", automatyczne zwijanie przewodu....


Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy zezwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa, a także elektroszczotka.


Bosch BWD41740

Bosch BWD41740 Najniższa Cena Online

Bosch BWD41740 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD41740
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Prezentacja 3D: Odkurzacz piorący Aqua Wash&Clean BWD41740 Odkurzacz AquaWash&Clean Bosch z funkcją czyszczenia na mokro i sucho. Z mocą max 1700 W - pierze dywany, zbiera mokre zabrudzenia, odkurzy wszystkie prowierzchnie.

  Z turboszczotką do gruntownego odkurzania dywanów. Odkurzacz wielofunkcyjny: pierze dywany, zbiera płyny i odkurza wszystkie powierzchnie z pomocą szerokiego wachlarza akcesoriów Turboszczotka: wysokoobrotowa szczotka dla sprawniejszego odkurzania dywanów Wysoka moc silnika - precyzyjne czyszczenie Filtr wodny: sprawna ltracja dla czystości wydmuchiwanego powietrza wielki pojemnik na zanieczyszczenia: 5-litrowa pojemność dla dłuższej pracy bez konieczności przerw przy czyszczeniu na mokro Funkcje specjalne: bardzo duże i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem Szczotka uniwersalna z separatorem niewielkich przedmiotów Filtr ochrony silnika proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Akcesoria w zestawie: W zestawie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: niewiele znacząca szczotka, nieduża ssawka do tapicerki i znikoma ssawka szczelinowa pokaźna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów nieznaczna ssawka do prania tapicerki wymiary: 360 x 350 x 490 mmPozostałe cechy: Wyposażenie uzupełniające: BBZWD4BAG: komplet worków 4 szt.

  BBZWDSET: komplet do prania...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCH3K255

Bosch BCH3K255 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3K255 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3K255
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Flexxo - wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki. Odkurzanie nigdy nie było tak proste! Odkurzacz Flexxo ze zintegrowanymi w obudowie akcesoriami nadaje zupełnie inne spojrzenie na sprzątanie. Teraz komfortowo odkurzysz nie tylko podłogę i dywan,nawet okruchy ze stołu czy blatu, wszelkie trudno dostępne zakamarki i samochód. Dzięki akumulatorom litowo-jonowym Bosch odkurzacz może pracować aż do 55 minut. Najważniejsze właściwości urządzenia Długi czas działania. Zintegrowane z obudową akcesoria - zawsze pod ręką. Urządzenie 2 w 1. Nieograniczony zasięg. Niedługi czas ładowania. Samostojąca konstrukcja - oszczędność miejsca. Progresywna elektroszczotka. Proste czyszczenie końcówki szczotki. Zawsze w zasięgu ręki w rutynowym sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Produktywnie odkurzysz zarówno twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Flexxo łatwo też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest świetny do odkurzania w samochodzie. Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc zawsze masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią. Zawsze w zasięgu ręki w codziennym sprzątaniu Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Wydajnie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Flexxo prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest nieprzeciętny do odkurzania w samochodzie. Akcesoria są schowane w obudowie odkurzacza, więc zawsze masz je pod ręką i nigdy się nie zgubią. Idealnie zaprojektowane akcesoria do wszelkich zadań Elektroszczotka PowerBrush odpowiednia do każdego typu podłogi. Odkurzacz ręczny Zintegrowany odkurzacz ręczny zagwarantuje maksymalną wygodę w codziennym sprzątaniu. Nie ważne czy to okruchy na stole albo sofie czy też kurz w samochodzie - zintegrowany odkurzacz ręczny jest za każdym razem w zasięgu ręki. Ssawka do mebli i tapicerki Ssawka do mebli jest zaopatrzona w bardzo długie i miękkie włosie, które skutecznie czyści finezyjne powierzchnie, takie jak meble, a ssawka do tapicerki ma specjalny materiał, który znakomicie zbiera włosy i kurz ze wszystkich powierzchni tapicerowanych. Długa, teleskopowa ssawka szczelinowa Już nie potrzebujesz drabiny, żeby odkurzyć pajęczyny w rogu sufitu. Teleskopowa ssawka szczelinowa ukryta w obudowie odkurzacza pozwala przedłużyć zasięg odkurzania aż do 55 centymetrów. Stale wysoka wydajność Zoptymalizowana izolacja i cyklonowy ruch powietrza gwarantują najwyższą sprawność odkurzania nawet przy zapełnionym p...

Bosch BGLS2RD1

Bosch BGLS2RD1 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS2RD1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS2RD1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz z workiem wymiennym o mocy silnika 600 w, regulacja mocy ssania, filtr antyalergiczny, metalowa rura teleskopowa, zasięg pracy 8 m, lekki i kompaktowy, wytworzony w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingu, 10 lat gwarancji na silnik, wymienny worek o obszerności 3.5 l, poziom hałasu 80 db.

Bosch BGBS2BU1

Bosch BGBS2BU1 Najniższa Cena Online

Bosch BGBS2BU1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGBS2BU1
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:niebieski;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Model worka:wariant G ALL;Model worka zamienniki (relacje):WBS01;Napięcie akumulatora:0 V;objętość worka/pojemnika:3,5 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:syntetyczny;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:4,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,7 cm;wymiary - szerokość:29 cm;rozmiary - wysokość:36,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy BOSCH BGLS4HYG2 Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: wyśmienita filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: trafne rezultaty na wszystkich podłogach dzięki skrupulatnej regulacji mocy i wyjatkowemu systemowi zarządzania pracą silnika. Technika silników Bosch- moc "Made in Germany" Ciesz się ze stale mocną sprawnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, żeby odkurzacz nie tylko zapewniał adekwatne rezultaty lecz równiez służył na lata.

  Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją najlepszy filtr antyalergiczny Bosch Premium UltraAllergy. Rewelacyjna jakość powietrza i dbanie o zdrowie jest istotnie ważne dla alergików.

  Zmywalny filtr UltraAllergy choćby klasy ULPA usuwa do 99.99% alergenów, śladowych cząsteczek i bakterii uniemożliwiając im przedostanie się z powrotem do pomieszczenia w wydmuchiwanym powietrzu. W dodatku oczyszcza powietrze lepiej typowe filtry eliminując destrukcyjne zanieczyszczenia z Twojego otoczenia.

  odfiltrowane powietrze bardziej czyste od normalnego w Twoim domu. Możesz teraz naprawdę odetchnąć! Świeże powietrze podczas odkurzania. Worki wymienne AirFresh zapobiegają rozwojowi nieprzyjemnych zapachów dzięki technologii węgla aktywnego.

  Filtrują aż 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu. Użyteczne zamknięcie worka zapewnia jego higieniczna wymianę. Nad wyraz polecany dla właścicieli zwierząt domowych.


Bosch BGBS48

Bosch BGBS48 Najniższa Cena Online

Bosch BGBS48 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGBS48
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Model filtra:BBZ156HF;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:0 litra;Poziom głośności:79 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:syntetyczny;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:29,5 cm;wymiary - szerokość:26,5 cm;wymiary - wysokość:41 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, turboszczotka;ekran:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch, odkurzacz Bosch cena, opinie o odkurzaczach Bosch, ranking odkurzaczy Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.