Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Bosch,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Bosch. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: genialna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: proste odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej sprawny, gwarantujący imponującą efektywność odkurzania.

  dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z powiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka gwarantuje idealne zbieranie włókien z tapicerki a choćby z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wyprodukowany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy przypasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności z automatycznym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa efektywność dla trafnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania nieprzeciętnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Sprężysty wąż przedłużający: komfortowe sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka nadzwyczajna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga efektywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All wykorzystywanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytwarzany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla fanów zwierząt: tak sprawny jak odkurzacz konwencjonalny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Nad wyraz solidny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak efektywny jak klasyczny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE właściwościKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość poziomów mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle mocny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten nad wyraz konkretny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak skuteczny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając dokładne odkurzanie. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest zwykle skomplikowana do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest znakomita dla właścicieli zwierząt: zapewnia skrupulatne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki efektywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  solidny i lekki silnik tworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i stworzony poprzez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce efektywny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla nietrudnej obsługi i imponującej skuteczności odkurzania przez cały czas.technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą efektywnością dzięki odkurzaczom firmy Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników produkowanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią trafne rezultaty sprzątania i łatwość używania, lecz także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego oferujemy darmową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki czemu możesz radować się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych materiałów poprzez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, znikoma waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyekwipowany w najnowsze ogniwa o wielkiej mocy, które zapewniają o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną efektywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do przystępnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyposażona w charakterystyczny wałek i drugi, który na dodatek powoduje,likwidowanie sierści jest proste i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni sprawne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz pokaźniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje jeszcze nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich sprzętów w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje najróżniejsze typy akumulatorów, co może zespajać się z dodatkowymi kosztami używania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.samoczynne dostosowanie mocy do wszelkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem adekwatnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb samoczynny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni. Gwarantuje też stosowną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnorodnych ustawień.

  „Turbo" zwiększa wydajność w trudnych zadaniach, zapewniając taką samą skuteczność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, adekwatny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 8
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 stopnie pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Nietrudny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SPECYFIKACJA technicznA skuteczność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo-jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niedużej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 12
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA pozwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy oraz nowy, wydajny silnik. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu wariant filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m spory wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły Ci trzeba kilku przeróżnych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do precyzyjnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką starannie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki prędko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej aniżeli uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę obszernemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć mnóstwo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na śladowe akcesoria zapewnia, iż są one zawsze pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te niepokaźne ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Duży pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - nadzwyczajny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  wielki pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swoim domu? Dzięki wielkiemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie konieczne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana konstrukcja odkurzacza pozwala na luźne rołożenie się worka i zastosowanie przystępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika efektywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla szczególnie szerokie i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  wielka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów nieznaczna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i niewielka ssawka szczelinowa


Bosch BBH32101

Bosch BBH32101 Najniższa Cena Online

Bosch BBH32101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH32101
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy zezwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny.

  W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa, a także elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej elastyczności i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującytowaru: Ciemna nocIlość poziomów mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a choćby sufit.

  luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, momentalnie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz również okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Przystępny do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje. Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność.mnóstwo odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zapewnia wysoką wydajność dzięki zachowaniu stosownego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćWygodny, prędki i dokładny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej sprężystości i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej wydajności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka niewielka / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin dane techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGC21X300

Bosch BGC21X300 Najniższa Cena Online

Bosch BGC21X300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGC21X300
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:550 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:76 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:44,6 cm;wymiary - szerokość:29 cm;wymiary - wysokość:30,1 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Bosch BGLS4HYG2

Bosch BGLS4HYG2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4HYG2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4HYG2
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Bosch ProHygienic Power Control ProHygienic - skrupulatne odkurzanie i czystsze powietrze - polecany dla alergików. Higiena i dbałość o zdrowie NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Masa netto (kg): 6,0 kg wymiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm Masa brutto (kg): 7,4 kg rozmiary urządzenia: 265 x 295 x 410 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 370 x 585 mm Masa netto (kg): 6,0 kg Masa brutto (kg): 7,4 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz Napięcie (V): 220-240 V Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Długość kabla przyłączeniowego: 700,0 cm typ wtyczki: Wtyczka Gardy bez uziemienia Świadectwa homologacji: CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 69 dB(A) re 1 pW ProHygienic - precyzyjne odkurzanie i czystsze powietrze - sugerowany dla alergików.

  Higiena i dbałość o zdrowie. Zmywalny filtr UltraAllergy: znakomita filtracja powietrza - filtr polecany zwłaszcza dla alergików. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu dla świeżości wydmuchiwanego powietrza.

  Power Control: trafne rezultaty na wszelkich podłogach dzięki starannej regulacji mocy i nieszablonowemu systemowi zarządzania pracą silnika Rzadsza wymiana i mniejsze koszty dzięki obfitej obszerności worka na kurz XL skuteczność 10 lat gwaran.

  na silnik *: gwarancja sprawnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany" System PowerProtect: gwarantuje długofalową wydajność odkurzania choćby przy zapełniającym się worku Worki PowerProtect gwarantują wysoką skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.

  Wystarczają na dłużej - mniejsze koszty. Aż do 60%*** więcej siły ssania (z częściowo zapełnionym workiem) i wysokie atrybuty Twojego odkurzacza - rekomendujemy korzystanie z worków na kurz PowerProtect rodzaj G ALL (BBZ41FGALL) Higiena Zmywalny filtr UltraAllergy: higieniczny filtr o wysokim stopniu filtracji do 99,99%.

  sugerowany zwłaszcza dla alergików. Zmywalny- bez dodatkowych kosztów. Worek antyzapachowy AirFresh: eliminacja nieprzyjemnego zapachu w wydmuchiwanym powietrzu - świetny dla właścicieli zwierząt domowych.

  Worki wymienne: rodzaj GALL Komfort Poziom głośności: 69 dB(A) Promień działania: 10 m Elektroniczna regulacja siły ssania Szczotka do twardych powierzchni z miękkim włosiem. Nadzwyczajna ponadto do delikatnych podłóg parkietowych Dodatkowa, specjalna ssawka do skrupulatnego czyszczenia materacy 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka Ekstra długa ssawka szczelinowa Ssawka szczelinowa, ssawka do tapicerki Przełączalna szczotka rolkowa Rura teleskopowa wygodny, poręczny uchwyt objętość worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz Parkowanie pionowe i poziome Ciężar: 4.5 kg (bez wyposażenia) *** Moc ssania z częściowo zapełnionym (400 g) workiem na kurz w porównaniu do worka Bosch typ-G bez PowerProtect Technology.

  Testowane w odkurzaczu z linii BSGL5... Pomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013. Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały wyprodukowane zgodnie z EN 60312-1:2017 *****Pomiary wytworzone zgodnie z normą DIN EN 60312-1:2017


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 7
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Najlżejszy: luźne odkurzanie przy nieznacznym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania produktywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki czemu innowacyjnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wyprodukowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w tworzeniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszystkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Nadzwyczajny na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, także meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w ergonomiczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niepokaźnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGBS2LB1

Bosch BGBS2LB1 Najniższa Cena Online

Bosch BGBS2LB1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGBS2LB1
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Kompaktowy, wydajny odkurzacz workowy tworzony w Niemczech. Gwarantuje bezproblemowe i precyzyjne odkurzanie.
  • 10 lat gwarancji na silnik: gwarancja sprawnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany"
  • Higieniczny system filtracji: czyste i przefiltrowane wydmuchiwane powietrze.
  • Rzadsze zamiany worka i niższe koszty eksploatacji dzięki znacznej obszerności worka: 3,5 l
  • Przycisk zasilania: wysoka wydajność i pełna moc za jednym dotknięciem - bez zapotrzebowania regulacji.
  • przychylny dla środowiska: stworzony w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu, i trwałym silnikiem.

  technologia silników Bosch- moc "Made in Germany"
  Ciesz się ze stale potężną sprawnością z odkurzaczami producenta Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, by odkurzacz nie tylko zapewniał stosowne rezultaty ale równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją.

  Oszczędność i rzadsza podmiana
  budowa odkurzacza umożliwia swobodne rołożenie się worka i użycie dostępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia oszczędność czasu i pieniędzy.

  przychylne dla środowiska materiały i trwały silnik
  producent Bosch jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska. Ten odkurzacz jest produkowany w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie pasuje w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.

  komfortowy w obsłudze, nieskomplikowany w przechowywaniu.
  Dzięki swej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, by go przenieść albo odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma nieznaczne rozmiary to zmieści się choćby do niewiele znaczącego schowka. Dzięki temu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy.

  atrybuty techniczne

  rodzaj Workowy Moc 600 W Poziom hałasu 80 dB Worek plastikowy objętość 3.5 l Filtr Mikrofiltr Zasięg 8 m System parkowania - stopnie
  - Pionowy Funkcje Uchwyt odcień Czarny wymiary

  23.7 x 29 x 36.7 cm

  Waga 4.2 kg Pozostałe parametry
  • Przełączalna szczotka rolkowa
  • Rura teleskopowa
  • komfortowy, funkcjonalny uchwyt
  • objętość worka wymiennego: wymiar L
  • duża objętość worka na kurz pomimo kompaktowych rozmiarów odkurzacza: rzadsze wymiany worka - obszerniejsza oszczędność.
  • automatyczne zwijanie kabla
  • 2 duże koła/1 kółko obrotowe

Bosch BBS712

Bosch BBS712 Najniższa Cena Online

Bosch BBS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS712
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o objętości zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE cechy Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V pojemność akumulatora: 3.0 Ah pojemność zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy wybór pracy efektywny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie bardzo użyteczny teraz jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą produktywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak produktywny jak klasyczny odkurzacz², gwarantując staranne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Praktyczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się większą wszechstronnością! użyteczna, zginana rura łatwo umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania zezwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez wykorzystania rąk. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz Unlimited 7 jest genialny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno dostępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z skutecznym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o pojemności 3.0 Ah choćby najszczególniej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się łatwe w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny, a także posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem, a także wynikiem pamięci. Ponadto, gwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷, a także wysoką efektywność.

  dzięki temu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu oraz bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg i powierzchni, a nawet w najciemniejszych miejscach. Dzięki wydajnej elektroszczotce uzyskasz efektywność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz nawet w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami albo w ciemnych zakamarkach. Na dodatek, zgromadzisz o 30% więcej kurzu i brudu w trakcie odkurzania dywanów⁵.

  dzięki temu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Potężny i lekki silnik wytwarzany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Został zaprojektowany i produkowany przez Bosch i przeszedł niemało testów, aby zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny oraz 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla prostej obsługi i imponującej wydajności odkurzania przez cały czas. Zginana pod kątem 90°, gwarantująca 100% rozciągliwość w trakcie odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble albo sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze umożliwia bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami albo łóżkami. Kurz i brud w trudno dostępnych zakamarkach nie posiadają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest zawsze wysoka, choćby przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% elastycznością dzięki zginanej o 90° rurze, który sprawia, iż sprzątanie choćby trudno przystępnych miejsc jest dziecinnie proste. Wygodne sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się prosto i bez wysiłku od sprzątania podłóg za pomocą odkurzacza pionowego do sprzątania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego. W trakcie odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec wystarczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  niewielki krok. Szeroki efekt. Teraz możesz prosto przełączyć się między odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę za pomocą stopy.

  komfortowy przycisk umożliwia odłączenie elektroszczotki od rury jednym, prędkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, żeby odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki temu możesz cieszyć się ergonomicznym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie podczas niedługiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzenInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Bosch, odkurzacz Bosch cena, opinie o odkurzaczach Bosch, ranking odkurzaczy Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *