Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Philips. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy Philips. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Philips,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Philips. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Philips, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6722/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6722/01 SpeedPro 18V prędkość i staranne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc Bezprzewodowy odkurzacz Philips 5000 pozwala na szybkie i dokładne odkurzanie. Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na dokładne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach — przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry cechy konstrukcyjne: 2 w 1 Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 Silnik PowerBlade technika PowerCyclone 7 Zmywalny filtr pojemność pojemnika na kurz: 0,4l Stacja dokująca montowana wyłapuje do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skrupulatnym i wydajnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości przypasowane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia szybkości dobrane do różnych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie poprzez 30 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są niezwykle proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obfitej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą prędkość, efektywną pracę i staranne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką sprawność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA Projekt atrybuty konstrukcyjne: 2 w 1 Kolor: Głęboka czerń skuteczność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18V Czas ładowania: 5h Czas pracy: 30 min Czas działania (w trybie turbo): 15 min Nadmuch (maks.): Do 800 użyteczność Uchwyt: Góra strony rodzaj kółek: Gumowe Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Masa i wymiary Waga produktu: 2,43 kg Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l Filtr silnika: Zmywalny filtr*


Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Philips XC 7041/01Wyjątkowo szybkie odkurzanie*przełomowy model Philips 7000 z nasadką zasysającą 360° zbiera skażenia z każdej strony (z przodu, z tyłu i po bokach nasadki), a także przy każdym ruchu do przodu i do tyłu.

  Posprzątaj więcej w krótszym czasie zarówno na twardych podłogach, jak dywanach. NAJWAŻNIEJSZE cechyNasadka zasysająca: 360⁰25,2 V, do 65 minut działaniaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrPoziom głośności: 84 dBNadmuch (maks.): > 1000 l/minRodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas działania (w trybie turbo): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 hrKolor: metaliczny Nasadka zasysająca 360° wyłapuje kurz i inne zabrudzenia ze wszelkich stronNasadka zasysająca 360⁰ szybciej wyłapuje kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, nawet podczas ruchu do tyłu — dzięki temu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zagwarantuje wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)PowerBlade to cyfrowy silnik wytworzony z myślą o nad wyraz wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°.

  PowerCyclone 8 — wyjątkowa bezworkowa technikaTechnologia PowerCyclone 8 — bezworkowa technologia odkurzania, dzisiaj dostępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, by utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V umożliwiają sprzątanie poprzez 65 minutDzięki sprawnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym, a także 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza poprzez dłuższy czas System potrójnej filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując wysoki poziom przepływu powietrza poprzez dłuższy czas ekran cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatoraWyświetlacz cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatora, a także oznajmia o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia nawet ukryty kurz i inne zabrudzeniaKurz, kłaczki, włosy i okruchy z łatwością zauważyć i zlikwidować dzięki podświetleniu LED, w które wyposażona jest nasadka zasysająca 360⁰.

  Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować choćby ukryte zabrudzenia. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro Max jest rozciągliwy i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna kompozycja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżnianiaOdkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są szczególnie proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką. SPECYFIKACJA technicznANasadki i akcesoriaStandardowa nasadka: Nasadka zasysająca 360⁰Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, zintegrowana szczotka, stacja dokująca montowana na ścianieWaga i rozmiaryWaga artykułu: 2,73 kgKonstrukcjaKolor: metalicznyZrównoważony rozwójOpakowanie: >90% materiału z odzyskuInstrukcja obsługi: 100% przetworzony papierFiltracjaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrWydajnośćPoziom głośności: 84 dBaNadmuch (max): > 1000 l/minRodzaj baterii / akumulatora: Litowo - jonowyCzas działania ( w trybie Turbo ): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 godzin

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398)

Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398) Najniższa Cena Online

Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 zezwala na szybkie i precyzyjne odkurzanie, choćby trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyekwipowany w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu, a także wyjątkowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l atrybuty konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga produktu: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min wykrywa do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym i wydajnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dostosowane do różnych typów podłogi i skażeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego usuwający do 99% bakterii unikatowy system odkurzania i mycia pozwala usunąć nawet 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje optymalną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach w trakcie czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie lub w pralce. Do wielu rodzajów skażeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost zezwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie przez 40 minut Dzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i staranne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  poręczna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr zagwarantuje wysoką produktywność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długotrwałe działanie.

  SPECYFIKACJA technicznA: zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę typowa nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* ergonomiczność Uchwyt: Góra strony pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można zastosować: przejrzysty detergent albo sama woda wariant kółek: Gumowe Projekt parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga produktu: 2.1 sprawność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych


Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 Najniższa Cena Online

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 wykrywa 99,9%* niedużego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 3000 łączy w sobie niepokaźne rozmiary i produktywność na najwyższym poziomie. Ciesz się starannym czyszczeniem w całym domu dzięki technice PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która posiada 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy typ: Odkurzacz bezworkowy objętość zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia skrupulatne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką wydajność odkurzania Nasadka TriActive i wielka moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% śladowego kurzu*. Technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką wydajność, a także dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive zezwala na skrupulatne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa likwiduje kurz z głębi dywanów, a pokaźny otwór z przodu zasysa spore kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieznaczna i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki nieznacznej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest proste. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System filtrujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu w pełni uszczelniony system oczyszczający lokalizuje >99,9% drobnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu odpowiada na zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock proste dobranie do każdego zadania Łączenie ActiveLock przystępne przypasowanie nasadek do rury teleskopowej za pomocą prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technicznA Masa i wymiary wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w komplecie: Crevice tool, Integrated brush typowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** użyteczność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m typ lampy: Metal 2-piece telescopic tube rodzaj kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria pakiet do wymiany filtra: FC8010/02 Masa i wymiary rozmiary artykułu (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga artykułu: 4,5 kg skuteczność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe ECG. Ranking TOP10 modeli

XC8349/01 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS (8710103963691)

XC8349/01 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS (8710103963691) Najniższa Cena Online

XC8349/01 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS (8710103963691) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: XC8349/01 8000 Series Aqua Plus Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS (8710103963691)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  usuwa więcej niż tylko kurz odkurzaj i myj podłogę jednocześnie z mocą podwójnego ssania technologia powercyclone 10 25,2 v, czas pracy do 80 min* 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny wychwytuje do 99,7% brudu* nasadka aqua odkurza i myje równocześniespecjalnie zaprojektowana nasadka aqua odkurza i myje,usunąć kurz, brud i lepkie plamy, niezależnie od kierunku.automatycznie dopasowująca się nasadka powiększa efektywnośćnasadka samoczynnie dopasowuje ssanie, gdy niezbędne jest zwiększenie efektywności, wykorzystując podwójne kanały ssania — jeden z przodu, drugi z tyłu. Oba kanały ssania mają zygzakowaty kształt i unikatowy, opatentowany układ rozprowadzania wody, który zagwarantuje maksymalną wydajność.dodaj detergent,usunąć 99% bakterii*wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub adekwatny detergent,usunąć do 99% bakterii* z twardych podłóg w domu.powłoka always clean chroni ściereczkę przed rozwojem bakteriiantybakteryjna ściereczka z mikrofibry jest pokryta powłoką always clean, która broni ściereczkę przed bakteriami po każdym czyszczeniu. W pakiecie znajdują się 2 ściereczki.najwydajniejszy tryb turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniunajnowsza generacja akumulatorów litowo-jonowych zapewnia najdłuższy czas działania w trybie max* w kontraście do innych odkurzaczy bezprzewodowych, dzięki temu można odkurzyć więcej aniżeli 125 m² w trybie turbo na jednym naładowaniu.czas pracy do 80 min* dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 vdzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 v sprzątanie trwa do 80 minut*.nasadka 360° odkurza zanieczyszczenia ze wszelkich stronnasadka zasysającą 360° jest zaopatrzona w zastrzeżoną technikę, która wychwytuje kurz i brud ze wszystkich stron nasadki, dzięki temu każdy ruch wpływa na skuteczność.nasadka 360⁰ zasysa do 99,7% kurzu i brudu*nasadka 360° wychwytuje do 99,7% kurzu i brudu przy każdym ruchu*.podświetlenie led ujawnia nawet najdrobniejszy kurznasadka jest wyposażona w podświetlenie led, które oświetla

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i skrupulatne odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia wydajne i skrupulatne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o produktywnym i precyzyjnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dobrane do różnorodnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do różnorodnych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V zezwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  praktyczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i dokładne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką wydajność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr gwarantuje dużą prędkość na dłużej System filtracji powoduje, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą szybkość powietrza i wysoką skuteczność przez dłuższy czas.

  informacje technologicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min typ baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra rodzaj kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 odcień Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr standardowa nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga produktu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Philips seria Aqua 3000 XC3131/01 usuwa więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 producenta Philips starczy jedno sprzątanie,skrupulatnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest wydajnie usuwany dzięki technologii PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua zezwala na jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu¹ usprawnia sprzątanie domu. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurza i myje równocześnie Nasadka z podświetleniem LED technika PowerCyclone 8 Wymienny akumulator litowo-jonowy 3-stopniowa filtracja Czas pracy: do 60 minut Czas pracy (Turbo): do 15 min. PowerCyclone 8 likwiduje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Nasza technika PowerCyclone 8 to wyśmienite połączenie wydajności zużycia baterii i efektywności sprzątania. Została zaprojektowana po to, żeby zbierać maksymalną ilość kurzu (aż do 99%) i działać nieprzerwanie przez 60 minut pracy w trybie normalnym1 i 15 minut pracy z najwyższą mocą². Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia ukryty kurz i ułatwia sprzątanie Dzięki nasadce z podświetleniem LED żaden ruch nie pójdzie na marne. Diody LED ustawione pod odpowiednim kątem pozwalają zobaczyć drobinki kurzu niewidoczne gołym okiem, dzięki czemu wiesz, które miejsca wymagają sprzątania. Długi czas pracy na pełnym naładowaniu — do 60 minut¹ Sprzątanie całego domu za jednym razem dzięki skutecznemu akumulatorowi 25.2 V, gwarantującemu aż do 60 min pracy w trybie normalnym¹ lub 15 min w trybie turbo². Staranna nasadka LED umożliwia czyszczenie przestrzeni w odległości choćby 1 mm przy ścianie Usuwaj kurz i brud z trudno dostępnych miejsc przy użyciu naszej dokładnej nasadki z podświetleniem LED. Przemyślana konstrukcja pozwala pozbywać się kłopotliwych do sprzątnięcia drobinek kurzu przy ścianach i listwach. 3-stopniowy system filtracji produktywnie wykrywa kurz Aż 99,9% drobnego kurzu i brudu nie wydostanie się na zewnątrz dzięki trzem efektywnym etapom filtracji. Po usunięciu nieczystości z podłogi pozostaną one zamknięte wewnątrz odkurzacza. Silnik cyfrowy zagwarantuje solidność Nasz silnik cyfrowy zapewnia solidność i odpowiednią moc odkurzacza bezprzewodowego. Wymienny akumulator 25.2 V umożliwia dłuższe sprzątanie Chcesz sprzątnąć obszerniejszą powierzchnię bez konieczności ładowania akumulatora? Akumulator można wyjąć i wymienić na już naładowany, dzięki czemu wystarczy krótka chwila, aby kontynuować sprzątanie3. Odłączany odkurzacz ręczny może być za każdym razem pod ręką Odkurzacz bezprzewodowy kolekcji 3000 producenta Philips może być używany jako odkurzacz ręczny, co ułatwia sprzątanie różnych rodzajów powierzchni (np. Blatu stołu, kanap czy samochodu), ¹ W trybie Eco, dla odkurzacza ręcznego. ² W trybie Turbo, tylko jako urządzenie ręczne. ³ Drugi akumulator sprzedawany oddzielnie (XV1633). SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria typowa nasadka: Nasadka z podświetleniem LED Akcesoria w zestawie: Moduł Aqua Projekt Kolor: Bladoniebieski Waga i wymiary wymiary opakowania (szer. × wys. × dł.): 37,9 × 73,2 × 13,4 cm Masa w trybie ręcznym: Około 1,5 kg wydajność typ baterii/akumulatora: Wymienny akumulator litowo-jonowy Czas ładowania: 5 godzin Poziom głośności: <80 dB Napięcie baterii: 25,2 V Czas pracy: Do 60 minut Czas pracy (Turbo): Do 15 min Filtracja System filtracji: 3-stopniowa filtracja


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Philips opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Philips cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Philips,
 • odkurzacze pionowe Philips jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Philips, odkurzacz pionowy Philips cena, opinie o odkurzaczach pionowych Philips, ranking odkurzaczy pionowych Philips

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *