Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Xiaomi do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Xiaomi.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi do 2000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Xiaomi Odkurzacz dreame z10 pro robot sprzątający rls5d 4000 pa (6973734685659)

Xiaomi Odkurzacz dreame z10 pro robot sprzątający rls5d 4000 pa (6973734685659) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz dreame z10 pro robot sprzątający rls5d 4000 pa (6973734685659) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz dreame z10 pro robot sprzątający rls5d 4000 pa (6973734685659)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Dreame Z10 Pro

  Robot sprzątający Dreame Z10 Pro ze stacją opróżniania/ładowania
  Zapomnij o częstym opróżnianiu zbiornika! Stację opróżniania wyekwipowano w zbiornik o objętości 4l, który wystarcza choćby na 65 dni! Posiadasz duży dom? korzystnie się składa! Robot potrafi zapamiętać rozkład pomieszczeń choćby na 3 piętrach. Inteligentnie omija przeszkody, dzięki wbudowanym czujnikom. Możesz na dodatek zaplanować, kiedy Z10 Pro powinien rozpocząć sprzątanie - pozwala na to funkcja harmonogramu. Urządzenie jest również kompatybilne z Amazon Alexa. Włącz wirtualną ścianę, jeśli robot powinien ominąć wybrane wnętrza z czyszczenia. Aplikacja pozwala ustawić poziom wody w zależności od sprzątanej powierzchni, a wytrzymały akumulator zagwarantuje około 2,5 godziny pracy. Z10 Pro jest niezastąpiony w walce z kurzem, przekonaj się sam!


  4l zbiornik na kurz
  Dreame Z10 Pro wyposażono w pojemnik na kurz o objętości 4l, co przekłada się na 65 dni. W trakcie czyszczenia 120m² powierzchni, urządzenie zbiera około 100 ml skażeń. W trakcie codziennego odkurzania, zbiornik zostanie zapełniony w ciągu około 4 dni, a kurz przeniesiony to stacji opróżniania. Jeśli jednak korzystasz z Z10 Pro poprzez 5 dni w tygodniu, worek na kurz zostanie napełniony w około 65 dni.


  Opróżni zbiornik za Ciebie
  Ręczne opróżnianie zbiornika na kurz jest niehigieniczne i często bywa irytujące, dlatego Dreame zaprojektowało Z10 Pro. Robot samoistnie opróżnia pojemnik, dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu z skażeniami i zaoszczędzisz czas. Co więcej, zbiornik jest opróżniany po każdym sprzątaniu, a dzięki wykorzystaniu cyrkulacji powietrza, baza wciąga kurz z pojemnika bardziej produktywnie.


  generuje mapy aż 3 pięter
  Dreame Z10 Pro momentalnie zapamięta rozkład pomieszczeń w Twoim domu. Jest to możliwe dzięki lepszemu systemowi LiDAR, który wykorzystuje tysiące punktów laserowych na sekundę,błyskawicznie i precyzyjnie utworzyć mapę wnętrza. Dreame Z10 Pro stanie na wysokości zadania najczęściej w sytuacji pokaźnych domów, ponieważ potrafi zapamiętać mapy aż 3 pięter!


  Zwinny, staranny
  Dreame Z10 Pro to niezrównany sojusznik w walce z kurzem! Urządzenie starannie czyści podłogi nie pomijając takich powierzchni jak krawędzie. Bezproblemowo wjedzie również na dywan. Wysokiej jakości skanery 3D emitują laser do pomiaru skrupulatnej odległości między obiektami a czujnikami. W ten sposób robot automatycznie rozpoznaje meble, kable lub schody i unika ich.


  Akumulator o objętości 5200 mAh
  Z10 Pro wyekwipowano w 5200 mAh akumulator, który zezwala na czyszczenie powierzchni choćby do 2,5 godziny. Robot samoczynnie powiększa moc maksymalnie do 4000 Pa podczas czyszczenia dywanu, zbierając również kurz ukryty w jego włóknach. Możesz więc być pewien, że Twoja podłoga jest wolna od skażeń i znajdujących się w nich alergenów.

  Niezastąpiona szczotka w kształcie litery V
  Robot Dreame udoskonaloną szczotkę obrotową. Łączy ona atuty szczotki w profilu litery V, a także gumowej szczotki, która z łatwością zbiera z powierzchni włosy i uniemożliwia ich wplątywaniu się.


  Ustaw poziom wody
  Z10 Pro posiada nie tylko funkcję odkurzania,w dodatku mopowania. Robot wyekwipowano w zbiornik o objętości 150 ml. Obsługuje 3 poziomy wody, które możesz ustawić za pomocą aplikacji w zależności od typu czyszczonych powierzchni. W ten sposób unikniesz wycieku wody i uszkodzenia delikatnych powierzchni.


  "Hej, Alexa, rozpocznij sprzątanie."
  Robot sprzątający Dreame może być sterowany za pomocą aplikacji, co dodatkowo usprawnia korzystanie z urządzenia. Wydaj polecenie za pomocą kilku kliknięć i pozwól, aby mieszkanie zostało posprzątane za Ciebie. Urządzenie jest też kompatybilne z Amazon Alexa. Starczy komenda głosowa, żeby Z10 Pro rozpoczęło sprzątanie.


  Przejmij kontrolę nad Z10 Pro!
  Dzięki aplikacji możesz wybrać całe lub częściowe czyszczenie powierzchni. Twoje dziecko śpi i nie chcesz, aby praca robota go obudziła? Ustaw wirtualną ścianę, a Z10 Pro ominie wybrane wnętrze. Urządzenie posiada też funkcję harmonogramu, dzięki temu możesz zaplanować odkurzanie wybranych pomieszczeń. Sprzątanie salonu o 9:30, a następnie sypialni o 10:20? dobór należy do Ciebie!

  W komplecie
  Robot czyszczący
  Stacja ładująca/opróżniania
  Szczoteczka do czyszczenia
  przewód zasilający
  Zbiornik na wodę
  Nakładka mopująca
  Szczotka boczna
  Worek na kurz
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  marka Dreame
  Nazwa Dreame Bot Z10 Pro
  Model Z10 Pro
  Kolor czarny
  wymiary robota 353 x 350 x 96.8 mm
  Połączenie Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
  Napięcie wejściowe robota 220 - 240 V
  Moc znamionowa robota 46 W
  pojemność akumulatora 5200 mAh
  pojemność zbiornika na kurz (robot) 400 ml
  pojemność zbiornika na wodę 150 ml
  rozmiary stacji 302 x 403 x 483 mm
  Napięcie wejściowe stacji 100 - 240 V ~ 50/60 Hz 0.5 A
  Napięcie wyjściowe stacji 19.8 V


Odkurzacz dreame l10 pro vacuum cleaner marki Xiaomi

Odkurzacz dreame l10 pro vacuum cleaner marki Xiaomi Najniższa Cena Online

Odkurzacz dreame l10 pro vacuum cleaner marki Xiaomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz dreame l10 pro vacuum cleaner marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to nad wyraz sprawne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,jeszcze je umyje. Smukły zarys daje nieograniczone możliwości na dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, a progresywna technologia wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot posiada zbiornik na wodę o objętości 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co eksponuje L10 Pro na tle innych modeli oraz modeli konkurencji to konkretna moc ssania 4000 Pa, zapewniając tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc typowych odkurzaczy.

  dzięki czemu na podłodze nie zatrzyma się nawet najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, niż oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana budowa Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania równocześnie.

  270ml pojemnik na wodę starczy na umycie sporej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml zanieczyszczeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana budowa łopatek i wibracji silnika powodują, że robot pracuje niemal niezauważalnie.

  innowacyjna technologia nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS oraz algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, przez co odkurzanie jest efektywniejsze.

  asygnowana aplikacja umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze precyzyjniejsze sprzątanie. Namierza przeszkody Dzięki zastosowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro charakteryzuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  istotnie lepiej namierza przeszkody choćby w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co jednocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia przez dotarcie do niechcianych miejsc.

  produktywny system czyszczenia Robot posiada 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce precyzyjnym sprzątaniem każdego typu zabrudzeń. Szczotka boczna usuwa kurz z ciężko przystępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka znamionuje się niepodatnością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bezproblemowo pochłania szerokie skażenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje nawet 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przychylny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o pojemności 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest odpowiedni nawet dla właścicieli sporych domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  Ci potrzeba jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame automatycznie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza ilość energii potrzebnej do dokończenia pracy i dokładnie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota za pomocą aplikacji możesz kreować strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyodrębnione przez Ciebie miejsca albo czyszczenie strefowe wybierając większą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyszczególnionych poprzez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest wyposażony w czujniki broniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, aby wjechać pod meble lub łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Ma czujniki upadku, dzięki czemu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bez problemu wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, lecz także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie przy pomocy głosu Od teraz odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro posiada funkcję sterowania głosem. Wystarczy, iż powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. Na dodatek, produkt od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia przewód zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja marka Dreame Model L10 Pro rozmiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa wariant połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB pojemność baterii 5200mAh objętość zbiornika na kurz 570ml objętość zbiornika na wodę 270ml kolor Czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania dreame z10 station (6976233672021)

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania dreame z10 station (6976233672021) Najniższa Cena Online

Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania dreame z10 station (6976233672021) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania dreame z10 station (6976233672021)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy ze stacją opróżniania Dreame Z10 Station Odkryj nowy poziom odkurzania. Dreame Z10 Station wykorzystuje automatyczną stację opróżniania, dzięki której unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem.

  w dodatku pojemność worka na kurz w stacji wynosi 2.5 l, co wystarczy na około 90 dni. Z kolei moc ssania na poziomie 20 000 Pa i solidny silnik bezszczotkowy przekładają się na wysoką sprawność pracy. Podświetlenie LED upraszcza odkurzanie zakamarków, a cicha praca urządzenia nie sprawia uciążliwego szumu.

  Co więcej, Z10 Station jest lekki i nie sprawia dyskomfortu, a także uczucia zmęczenia podczas odkurzania znajdujących się wyżej półek albo zasłon. Automatyczna stacja opróżniania – bez kontaktu z brudem Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania Z10 Station wyekwipowano w stację opróżniania – wystarczy, że umieścisz w niej odkurzacz.

  Po około 10 sekundach zbiornik na kurz będzie pusty. Co więcej, po zakończonym procesie stacja wyłączy się automatycznie w celu oszczędzania energii. Z kolei technika zatrzymywania kurzu redukuje liczba unoszących się w powietrzu cząsteczek kurzu, dla bardziej skutecznego czyszczenia.

  To nie wszystko! Stacja umożliwia także ładowanie odkurzacza – po około 3.5 h będzie gotowy do dalszej pracy. Wysoka sprawność czyszczenia Pożegnaj kurz i alergeny. Dreame Z10 Station wykorzystuje silnik bezszczotkowy, który pracuje z szybkością 108000 rpm.

  Dzięki mocy ssania na poziomie 20 000 Pa odkurzacz bez problemu zbiera kurz, włosy, sierść, czy okruchy, pozostawiając powierzchnię wolną od zabrudzeń. Na dodatek Z10 Station odkurza na jednym naładowaniu poprzez nawet 65 min, dzięki czemu wyczyścisz całe mieszkanie bez przerw na ładowanie urządzenia.

  Uniwersalna szczotka do podłóg Dywany, płytki, drewniana podłoga – Z10 Station poradzi sobie z tym bez problemu. W skład zestawu wchodzi uniwersalna szczotka, którą wykorzystasz do najróżniejszego rodzaju powierzchni.

  innowacyjna budowa szczotki przypominająca grzebień dokładnie zbiera włosy, zapobiega ich wplątywaniu w wałek szczotki, a następnie kieruje je bezpośrednio do zbiornika. Dodatkowo umieszczone z przodu otwory ekspresowo wychwytują i zbierają kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia.

  Podświetlenie LED szczotki Sprzątaj jeszcze staranniej nawet w słabo oświetlonych miejscach. Zaimplementowane w uniwersalnej szczotce niebieskie podświetlenie LED rzuca światło pod szerokim kątem 138°. To ułatwi Ci odkurzanie przestrzeni pod łóżkiem, kanapą, szafą i w innych trudno przystępnych miejscach.

  Niebieskie diody emitują światło o takiej długości fali, która pozwala lokalizować nieznaczne cząsteczki, np. Kurz, włosy i sierść. Delikatne i efektywne odkurzanie Szczotka z miękkim włosiem stanie na wysokości zadania w sytuacji takich powierzchni jak panele – efektywnie i równocześnie delikatnie eliminuje skażenia bez zarysowania podłóg.

  Pozwoli pozbyć się kurzu, okruchów, czy włosów. Dzięki przemyślanej konstrukcji możesz nią łatwo manewrować, aby odkurzyć trudno przystępne przestrzenie np. Między krzesłami czy przy krawędziach. Łatwo pozbywa się sierści W pakiecie odnajdziesz mini elektroszczotkę, która upraszcza pozbycie się sierści z mebli.

  obfity otwór szczotki pozwala pousuwać sierść i włosy z kanapy, łóżka, foteli itp. Co więcej, podobnie jak uniwersalna szczotka wykorzystuje niebieskie podświetlenie LED, które oświetla obszar czyszczenia.

  dzisiaj łatwo zauważysz nawet najmniejsze skażenia. Dodatkowe szczotki Z Dreame Z10 Station posprzątasz niemal każdy zakamarek. Urządzenie może także pełnić funkcję odkurzacza ręcznego. Zamontuj do niego miękką szczotkę do kurzu, żeby pozbyć się okruchów ze stołu albo blatu kuchennego.

  przystępna jest też szczotka 2w1, przy pomocy której odkurzysz wąskie przestrzenie. Wykorzystasz ją także do odkurzania rolet, zasłon albo znajdujących się wyżej półek – w tym celu zamontuj rurę przedłużającą odkurzacza.

  Najważniejsze dane w zasięgu wzroku Korzystanie z odkurzacza nie sprawi Ci problemu. Dreame Z10 Station wykorzystuje ekran dotykowy, który w czasie rzeczywistym sygnalizuje o statusie pracy odkurzacza.

  Za jego pomocą odczytasz poziom naładowania akumulatora, status czyszczenia albo stopień zanieczyszczenia powierzchni. Filtruje do 99,9% zanieczyszczeń Dreame Z10 Station został zaopatrzony w 5-stopniowy system filtracji, który efektywnie zatrzymuje zarówno cząsteczki kurzu, jak i obszerniejsze skażenia.

  na dodatek wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań likwiduje ryzyko mnożenia bakterii. Filtr zapobiega także wtórnemu skażeniu powietrza. Jego sprawność sięga 99,9%, dzięki temu masz pewność, iż w Twój dom jest wolny od alergenów.

  łatwo go przechowasz i utrzymasz w czystości Utrzymanie odkurzacza w rewelacyjnym stanie nie wymaga niemało czasu i wysiłku. Elementy takie jak zbiornik na kurz czy części filtra możesz płukać pod bieżącą wodą, tym samym wydłużając ich żywotność.

  Z kolei wchodzący w skład zestawu uchwyt pozwala przechowywać szczotki, dzięki temu wszystkie akcesoria będą się znajdować w jednym miejscu. Natomiast odkurzacz możesz umieścić w stacji opróżniania. W zestawie odkurzacz pionowy stacja opróżniania szczotka uniwersalna szczotka z miękkim włosiem mini elektroszczotka szczotka 2w1 miękka szczotka do kurzu uchwyt na akcesoria worek na kurz x2 instrukcja obsługi marka Dreame Model Z10 Station Moc ssąca do 20 000 Pa Czas pracy do 65 min objętość zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie pojemność akumulatora 2900 mAh Czas ładowania ok.

  3,5 h Waga ok. 2,80 kg typ filtra E12 (APB04) Funkcje Stacja opróżniania oraz ładowania, wyświetlacz HD, podświetlenie LED szczotki, komplet dodatkowych akcesoriów

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający Dreame D10s, RLS3L

Robot sprzątający Dreame D10s, RLS3L Najniższa Cena Online

Robot sprzątający Dreame D10s, RLS3L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający Dreame D10s, RLS3L
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją Dreame D10 Plus moc 4000 Pa LiDAR EPA biały Robot sprzątający Dreame D10 Plus to progresywne narzędzie, które zrewolucjonizuje Twoje codzienne sprzątanie. Wyekwipowany w moc 4000 Pa i technikę Lidar, sprząta precyzyjnie, a integracja z Wi-Fi umożliwia zdalne sterowanie.

  wytworny białywyróżnia progresywny design. Filtr EPA zagwarantuje czystość powietrza. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Robot sprzątający Moc ssąca: 4000 Pa objętość akumulatora: 5200 mAh Czas pracy: Do 180 min Funkcja mopowania typ filtraEPA (RHF5) samoczynne opróżnianie zbiornika na kurz 4 stopnie ssania 3 poziomy dozowania wody Oszczędzaj czas i ciesz się porządkiem Przestań martwić się sprzątaniem i spędzaj więcej czasu na tym, co naprawdę wyraźne.

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus to kompleksowe urządzenie, które bez hałasu starannie odkurzy i umyje podłogi w Twoim domu. Robot inteligentnie dopasowuje siłę ssania do odkurzanej powierzchni, osiągając maksymalnie 4000 Pa.

  wyposażony w lepszą szczotkę obrotową wydajnie likwiduje sierść i włosy, uniemożliwiając ich wplątywaniu się. Akumulator o obszerności 5200 mAh zezwala na wyczyszczenie choćby 270m2 bez konieczności ładowania, a dzięki workowi na zanieczyszczenia o pojemności 2,5 L możesz zapomnieć o konieczności jego podmiany nawet na 45 dni!

  Przekonaj się jakie to komfortowe! automatyczne usuwanie zanieczyszczeń Deame D10 Plus samodzielnie wraca do stacji, gdy tylko zakończy swoją pracę. Jest to moment, w którym samoczynnie eliminuje skażenia ze zbiornika, umieszczając je w zamontowanym w stacji worku o pojemności 2,5 L, co zajmuje mu jedynie 10 sekund i nie wytwarza hałasu.

  Taka pojemność zapewni Ci nawet 45 dni, w których nie kiwniesz palcem, żeby podłogi w Twoim domu lśniły czystością. Szczelna konstrukcja pojemnika uniemożliwia przedostawaniu się cząsteczek kurzu do powietrza, zapewniając świeżość i porządek bez kompromisów.

  Częstotliwość usuwania skażeń ze zbiornika możesz zmieniać za pomocą dedykowanej aplikacji. Dobrany do rodzaju skażeń Urządzenie świetnie stanie na wysokości zadania w przeróżnych scenariuszach, gwarantując 4 tryby adekwatne dla przeróżnego typu zanieczyszczeń.

  Dla usunięcia kurzu i minimalnych zanieczyszczeń wystarczy cichy tryb z siłą ssania na poziomie 800 Pa. W przypadku okruchów i włosów lepiej stanie na wysokości zadania tryb 1200 Pa. Na pokaźniejsze skażenia użyj trybu o sile 1800 Pa.

  Maksymalna siła ssania robota sprzątającego Dreame D10 Plus to aż 4000 Pa - ten tryb skrupulatnie eliminuje zanieczyszczenia z dywanów i trudniej dostępnych szczelin. Postępowa szczotka główna zwiększona o 17 cm szczotka powstała po to, aby wydajnie likwidować włosy, a także sierść.

  Jej budowa z gęsto rozstawionymi włóknami uniemożliwia wplątywaniu się włosów, zwalniając Cię z konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki. Dreame D10 Plus to świetne rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy spędzają dużo czasu na usuwaniu sierści swoich pupili.

  dzisiaj robot zrobi to za Ciebie! Mycie podłóg bez wysiłku Podłogi odkurzone? Czas na mopowanie. Robot sprzątający D10 Plus wykorzystuje gęsto tkane pady mopujące, gwarantując stanowczo dokładne mycie twardych powierzchni, takich jak kafle, czy panele.

  zaopatrzony w zbiornik o obszerności 145 ml pozwala przystosować liczba zużywanej wody do stopnia zabrudzeń - wystarczy kilka kliknięć w aplikacji. Sam wynajdzie drogę Urządzenie pracuje w oparciu o algorytm SLAM, wykorzystując system inteligentnej nawigacji LiDAR.

  Natychmiastowo skanuje wnętrza, stwarzając mapy dla choćby trzech pięter, a następnie planuje najbardziej optymalną trasę sprzątania. Z poziomu aplikacji możesz zarządzać trasą, pomijając poszczególne pomieszczenia.

  Jest to nieprzeciętne rozwiązanie dla rodziców znikomych pociech - w trakcie snu dziecka omiń jego wnętrze i pozwól, żeby D10 Plus wyczyścił podłogi w pozostałych pomieszczeniach. Efektywne sprzątanie Robot sprzątający Dreame może wyczyścić aż 270m2 na jednym ładowaniu, a to za sprawą akumulatora o pojemności 5200 mAh, którego energii wystarczy na 180 minut sprzątania.

  Nie musisz codziennie ładować robota,cieszyć się bezbłędną czystością. Dreame D10 Plus wymaga naprawdę niewiele. Inteligentne funkcje To nie koniec zalet robota D10 Plus. Pokochasz go za cichą pracę i funkcję wznowienia sprzątania, która powstała z myślą o nieoczekiwanych sytuacjach.

  Jeśli w trakcie sprzątania robot się rozładuje, natychmiast wróci do stacji, żeby uzupełnić energię. Po tym czasie wraca do miejsca, w którym skończył, żeby kontynuować pracę. Urządzenie w inteligentny sposób omija meble, schody i inne przeszkody, więc nie musisz obawiać się, iż zawiesi się albo uszkodzi.

  Chcesz żeby było jeszcze łatwiej? Nie ma problemu - Dreame D10 Plu współpracuje z Amazon Alexa, dzięki temu możesz obsłużyć robota przy pomocy prostych komend głosowych. W pakiecie Robot sprzątający x1 Stacja ładująca/opróżniania x1 Szczoteczka do czyszczenia x1 kabel zasilający x1 Zbiornik na wodę x1 Nakładka mopująca x1 Szczotka boczna x1 Worek na kurz x2 Instrukcja


Dreame Bot W10, kolor biały

Dreame Bot W10, kolor biały Najniższa Cena Online

Dreame Bot W10, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame Bot W10, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ROBOT ODKURZAJĄCY/W10 PRO DREAME

  Radzi sobie ze złożonymi środowiskami sprzątania, lokalizując i identyfikując przeszkody na podstawie ich wielkości i głębokości,użyć adekwatną strategię sprzątania wokół nich. Nowoczesna sztuczna inteligencja, kamera RGB i sensor 3D ToF wspólnie rozpoznają pomieszczenia według rodzaju i podłogi, aby inteligentnie zalecić moc ssania, wilgotność mopa i czas czyszczenia dla każdego pokoju w domu. Staranne automatyczne czyszczenie mopem zapewnia, że brud są usuwane usunięte z twoich podłóg — a nie tylko przeniesione. W10 Pro samoczynnie wraca do stacji dokującej, żeby wyczyścić mopy. Klocki są spryskiwane wodą, a następnie prędko obracają się w minimalnych rowkach,pousuwać brud. Tymczasem dysza u dołu stacji dokującej osadza brudną wodę do zbiornika na zużytą wodę, by utrzymać podkładki (i podłogi) w czystości. Odkurzacze i mopy zapewniają niezwykłą czystość twardych podłóg i dywanów, przylegają do ścian i zagłębiają się w zakamarki.

  Silne ssanie 4000 Pa i prędkie mopowanie z prędkością 180 obr./min eliminuje brud i brud. Kompozycja w zarysie litery D łączy się ze szczotkami bocznymi i niezwykle szeroką rolką o długości 19,2 cm (7,48 cala), która zbiera trudno dostępne zanieczyszczenia. Wybierz jeden z 3 trybów — odkurzanie, mycie i czyszczenie w jednym — żeby stworzyć perfekcyjną sesję sprzątania. Intuicyjny interfejs aplikacji ułatwia dobór trybu i ustawienie wymagań dotyczących sprzątania dobranego do indywidualnych potrzeb. W10 Pro mapuje swoje otoczenie nawet 12 razy szybciej — nawet w ciemności — i tworzy systematyczne ścieżki sprzątania, przechowując do 3 planów pięter. Lepsza nawigacja LiDAR gwarantuje niezwykle szczegółowe mapowanie domu, stwarzając plan piętra, z którym można wchodzić w interakcje za pośrednictwem aplikacji,dopasować sprzątanie. W10 Pro zapewnia do 160 minut* ciągłego sprzątania na jedno ładowanie, aby odkurzyć i wytrzeć do 200m² (2152ft²)* powierzchni podłogi. Akumulator o pojemności 6400 mAh, zbiornik na czystą wodę o obszerności 4,5 l i zbiornik na zużytą wodę o pojemności 4,0 l ułatwiają samoczynne czyszczenie całego domu.

  Unikanie przeszkód dzięki sztucznej inteligencji

  Zmierz się ze złożonymi środowiskami sprzątania, namierzając przeszkody i identyfikując je na podstawie ich wielkości i głębokości,użyć stosowną strategię sprzątania wokół nich. Połączenie progresywnej sztucznej inteligencji, kamery RGB i czujnika 3DToF zezwala na rozpoznawanie pomieszczeń według rodzaju i podłogi, żeby w inteligentny sposób zalecić najlepszą moc ssania, wilgotność zmywania i czas sprzątania dla każdej przestrzeni życiowej.

  Czyści za ciebie mopy

  Dzięki skrupulatnemu samoczynnemu czyszczeniu poprzez wycieranie brud i pozostałości są usuwane z podłóg — a nie tylko rozpychane. W10 Pro automatycznie wraca do stacji dokującej, by wyczyścić mopy. Klocki są spryskiwane wodą, a następnie błyskawicznie uderzane w małe rowki, aby poluzować brud. Tymczasem dysza na spodzie stacji dokującej kieruje brudną wodę do zbiornika na ścieki, by utrzymać podkładki (i podłogi) w czystości.

  samoczynne suszenie mopa.

  Kiedy cykl czyszczenia dobiegnie końca i W10 Pro po raz ostatni wróci do swej bazy, wkładki są płukane, a następnie suszone gorącym powietrzem, żeby zapobiec gromadzeniu się zapachów, pleśni i bakterii. Gorące powietrze suszy mopy w zaledwie 2 godziny, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych zapachów spowodowanych wilgocią.

  *2 godziny: Rzeczywisty wymagany czas suszenia może się różnić w zależności od stopnia zawilgocenia mopów.

  precyzyjne czyszczenie we wszelkich zakamarkach.

  Osiągnij niezwykłe czyszczenie twardych podłóg i dywanów dzięki odkurzaniu i mopowaniu, które dostosowuje się do ścian i dociera głęboko w narożniki. Brud i pozostałości nie posiadają szans dzięki sporej sile ssania 4000 Pa i ultraszybkiej sile wycierania 180 obr./min*. Kompozycja w profilu litery D obejmuje szczotki boczne i wyjątkowo obszerny wałek o długości 19,2 cm (7,48 cala) do zbierania trudno przystępnych skażeń.

  *4000 Pa, 180 obr./min: przetestowane przez Dreame Laboratories, rzeczywista produktywność może się różnić w zależności od środowiska domowego.

  Wybierz rodzaj sprzątania

  Możesz wybrać jeden z 3 trybów — odkurzanie, mycie i czyszczenie „wszystko w jednym" — aby stworzyć wspaniały proces czyszczenia. Intuicyjny interfejs aplikacji ułatwia dobór żądanego trybu i ustawienie niestandardowych preferencji czyszczenia.

  Specjalista od czyszczenia dywanów.

  Dywany są inteligentnie wykrywane, aby ich unikać podczas wycierania i zwiększać moc ssania w trakcie odkurzania. Ultradźwiękowe wykrywanie dywanów identyfikuje dywany z wyprzedzeniem, by zapewnić słuszną produktywność czyszczenia.

  Wykres jak profesjonalista

  W10Pro rejestruje otoczenie do 12 razy szybciej* – nawet w ciemności. Urządzenie stwarza systematyczne trasy sprzątania i zapisuje do 3 planów pięter. Lepsza nawigacja LiDAR zapewnia nad wyraz szczegółowe mapowanie pomieszczeń i kreuje plan piętra, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji,dopasować sprzątanie.

  *12 razy szybciej: w porównaniu z kolekcją DreameBot i przetestowane przez Dreame Labor. Rzeczywista sprawność może się różnić w zależności od warunków mieszkaniowych.

  obszerniejsza objętość. Dłuższy czas czyszczenia.

  W10 Po jednym naładowaniu W10Pro zagwarantuje do 160 minut* ciągłego sprzątania i może odkurzyć i wytrzeć do 200m²* powierzchni podłogi. Akumulator o objętości 6400 mAh, zbiornik na czystą wodę o pojemności 4,5 l i zbiornik na brudną wodę o pojemności 4 l ułatwiają automatyczne czyszczenie całego domu.

  *160 min, 200 m²: Przetestowane przez laboratorium Dreame, rzeczywista skuteczność może się różnić w zależności od warunków mieszkaniowych.

  automatyczne czyszczenie na żądanie

  Rozpocznij albo zatrzymaj czyszczenie za pomocą polecenia głosowego. Ciesz się jeszcze łatwiejszym sprzątaniem domu. Alexa i Asystent Google niezawodne rozpoznawanie głosu w celu bezproblemowej integracji z inteligentnym domem.

  komplet
  • robot
  • Baza samoczyszcząca
  • narzędzie do czyszczenia
  • przewód zasilający
  • Podkładka pod mopa x2
  • szczotka boczna
  • szczotka do czyszczenia
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Bezprzewodowy ręczny odkurzacz pionowy dreame r20 bezworkowy 27000pa mocny

Xiaomi Bezprzewodowy ręczny odkurzacz pionowy dreame r20 bezworkowy 27000pa mocny Najniższa Cena Online

Xiaomi Bezprzewodowy ręczny odkurzacz pionowy dreame r20 bezworkowy 27000pa mocny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Bezprzewodowy ręczny odkurzacz pionowy dreame r20 bezworkowy 27000pa mocny
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy Ręczny Odkurzacz Pionowy Dreame R20 Bezworkowy 27000PA potężny

Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+ Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia, AGDXAOROS0069 (24871419)

Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+ Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia, AGDXAOROS0069 (24871419) Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+ Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia, AGDXAOROS0069 (24871419) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+ Funkcja mopowania Stacja oczyszczająca Tworzenie mapy pomieszczenia, AGDXAOROS0069 (24871419)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min;Czas pracy:0 min;Czujniki:przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:automatyczne czyszczenie mopa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Mi Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.smarthome&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/mi-home-xiaomi-smart-home/id957323480?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Xiaomi Mi Robot Vacuum X20+;pojemność zbiornika:0,35 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;rodzaj:robot sprzątający;kolekcja:Xiaomi Mi Robot Vacuum X20;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Średnica robota:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja samooczyszczająca;Wysokość robota:0 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, nawigacja laserowa LDS;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Xiaomi. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Xiaomi.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi do 2000 zł,
 • odkurzacze Xiaomi do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi do 2000 zł, odkurzacz Xiaomi do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi do 2000 zł, ranking odkurzaczy Xiaomi do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *