Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 Najniższa Cena Online

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje AI:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 min;Moc wejściowa:250 W;Model:Tefal X-Force Flex 9.60 Auto TY2039;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 l;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:2,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem z tworzywa nienaturalnego;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:krągła szczotka Tefal Easy Brush, technologia cyklonowa...


Odkurzacz TEFAL TY6751

Odkurzacz TEFAL TY6751 Najniższa Cena Online

Odkurzacz TEFAL TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz TEFAL TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania.

  towar znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I skutecznOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. SkutecznE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają właściwości takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Proste PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiespotykanA WYGODA wspaniałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie niewiele znaczącym. Perfekcyjny równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnIE wydajnE ODKURZANIE technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie przez długi czas.

  szybki I sprawnY Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY postępowa bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia unikatową wygodę sprzątania. Produkt cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko pozwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Przystępne PRZECHO...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Philips do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Tefal. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1000 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł, odkurzacz Tefal do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1000 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *