Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania. Towar znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Skuteczne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy rozmiar komfortu Ultralekki i funkcjonalny Lekka budowa i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają parametry takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nietrudne przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, iż przechowywanie nie powoduje żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niezrównana wygoda odkurzania znakomite rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia luźne odkurzanie bez kabla choćby do 45 minut w trybie niewiele znaczącym. Doskonały jednocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! arcytrudnie skuteczne odkurzanie technika cyklonu świetne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie poprzez długi czas. Prędkie i produktywne odkurzanie Ultralekka kompozycja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia....

Tefal TW4871

Tefal TW4871 Najniższa Cena Online

Tefal TW4871 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4871
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy TEFAL Compact Power XXL Model: TW4871 produktywność i wygoda w kompaktowej formie Odkurzacz bezworkowy Compact Power XXL to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Urządzenie sprawnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, równocześnie zapewniając komfort pracy. Obfity zbiornik na kurz o obszerności 2,5 l gwarantuje maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu.

  zaimplementowana w urządzeniu technika cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia. Odkurzanie bez ograniczeń obfita pojemność Zbiornik na kurz o objętości aż 2,5 l zezwala na długą pracę urządzenia bez przerw.

  nadzwyczajnie sprawdza się w mieszkaniach i domach o pokaźnej powierzchni. Wygodny i praktyczny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Tefal Compact Power XXL zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom.

  jednocześnie rozwiązanie to proponuje prawdziwą wygodę odkurzania. Nieszablonowa oszczędność prądu skuteczność energetyczna Możesz skuteczniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

  Łatwe czyszczenie System szybkiego opróżniania zbiornika System Clean Express oznacza nietrudne opróżnianie zbiornika na kurz. Wystarczą tylko 4 proste ruchy - wyjmij zbiornik, opróżnij go, wyczyść i włóż z powrotem do odkurzacza.

  ekstremalnie wydajne odkurzanie technika cyklonu idealne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować efektywnie poprzez długi czas.

  Skuteczność na każdym podłożu sprawna szczotka wygodne odkurzanie zapewnia produktywna i łatwa w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach.. Swoboda ruchów Długi przewód kabel o długości 6,2 m daje zasięg pracy do 8,8 m, co zezwala na wygodne odkurzanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki.

  Dla sympatyków zwierząt dopełniające akcesoria Do urządzenia załączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt produktywne likwidowanie sierści z dywanów, tapicerek i każdej szczeliny w meblach. Maksymalna efektywność odkurzania i obszerny pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem sprawiają, że Compact Power XXL to nadzwyczajny odkurzacz do każdego domu.

  Zbiornik na kurz o objętości 2,5 l zapewnia maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo nieskomplikowany w czyszczeniu. Równocześnie kompaktowe wymiary powodują, iż urządzenie jest nieskomplikowane w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie.

  zastosowana w Compact Power XXL technologia cyklonowa znamionuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i gwarantuje za każdym razem precyzyjne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg gwarantuje jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW7487

Tefal TW7487 Najniższa Cena Online

Tefal TW7487 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7487
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biały;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:400 W;Model worka:Hygiene Bag System, Hygiene Dust Bag;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:3-stopniowy;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:58 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kanap, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TY6737

Tefal TY6737 Najniższa Cena Online

Tefal TY6737 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6737
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL Dual Force™ 2w1 Model: TY6737 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zastosowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia wyjątkową wygodę sprzątania.

  produkt charakteryzuje samoczynna szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową oraz ultralekką konstrukcją. To wszystko zezwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie, odkurzacz bezprzewodowy Dual Force™ 2 w 1 z modułem ręcznym pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia łatwiejsze czyszczenie wszędzie gdzie tego Ci potrzeba.

  Odkryj zupełnie nowy wymiar sprzątania, posiadając wszystko pod ręką dla szybkich i efektywnych rezultatów. Podświetlanie LED ulepszoną widoczność pod meblami i w innych ciemnych miejscach, a samoczynna głowica zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania.

  Składany uchwyt łatwe przechowywanie, a pionowa pozycja sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze wygodniejsze. Wysokowydajna bateria litowo-jonowa gwarantuje ciągłą pracę aż do 45 minut, z 5-godzinnym cyklem ładowania.

  Razem z ultra-lekką konstrukcją daje to wyśmienite urządzenie do wygodnego sprzątania. Wygoda i wydajność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. Produktywne odkurzanie Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  Nowy rozmiar komfortu Ultralekki i funkcjonalny Lekka budowa i ulepszona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nietrudne przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, że przechowywanie nie powoduje żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niesłychana wygoda odkurzania wspaniałe rezultaty bez kabla Dual Force™ gwarantuje luźne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie minimalnym. Nadzwyczajny jednocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  skrajnie sprawne odkurzanie technologia cyklonu rewelacyjne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która sprawną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas.

  prędkie i skuteczne odkurzanie Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW4881

Tefal TW4881 Najniższa Cena Online

Tefal TW4881 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4881
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,2 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:niebieski;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal RG7375

Tefal RG7375 Najniższa Cena Online

Tefal RG7375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7375
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Rowenta produktywna moc ssąca Poznaj moc technice jaką gwarantuje robot Tefal Xplorer S50 o mocy ssącej 1 500 Pa. Pozwala ona na wyjątkowo precyzyjne sprzątanie i skuteczne zbieranie zabrudzeń z podłóg i dywanów.

  Wybierz intensywność odkurzania Reguluj moc odkurzania dzięki 3 stopniowej skali: Eco – standardowa – Maksymalna. Dodatkowo dzięki trybowi Auto Boost robot samoczynnie rozszerza moc pracy gdy odnajdzie się na dywanie.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Odkurzanie i mopowanie równocześnie Odkurzacz Xplorer S50 usunie brud i kurz ze wszystkich powierzchni. Dzięki dopełniającej funkcji mopowania robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając z nich choćby najmniejsze zabrudzenia.

  Mopuj na mnóstwo sposobów Robot Xplorer RG7375 posiada 2 wymienne ściereczki mopujące, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zbierać najmniejsze zabrudzenia – jednocześnie na sucho jak i na mokro. Ściereczki możesz także prać w prace, nawet do 100 razy!

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Ultra skrupulatna nawigacja Odkurzacz samoczynny RG7375 wyekwipowany w oryginalny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i zaimplementowany żyroskop, by dotrzeć do nawet trudno przystępnych miejsc i pozostawić Twój dom lśniąco czysty, za każdym razem!

  3 tryby pracy Wybierz jeden z 3 trybów pracy dla jeszcze sprawniejszych rezultatów odkurzania: Methodical - skrupulatne i metodyczne odkurzanie dzięki wykorzystaniu żyroskopu; Spot - spiralny ruch wokół miejsca startu, w celu produktywnego odkurzenia konkretnej przestrzeni; Wall Follow - precyzyjne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  Pracuje aż 120 min Robot Xplorer S50 pracuje 120 min na jednym ładowaniu, co pozwala posprzątać powierzchnię do 120 m2. Robot samodzielnie wróci do bazy po zakończonej pracy i naładuje się w zaledwie 6h.

  1 2 3 Zdalne sterowanie z aplikacją TEFAL Robots Wybierz sposób sprzątania Określ jakie miejsca robot Tefal ma posprzątać: poszczególne pokoje, określone obszary, czy pojedyncze miejsca. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

  dopasuj do typu powierzchni Wybierz tryby pracy odkurzacza, w zależności od typu powierzchni. Przypisz je do danego wnętrza, a robot samodzielnie rozszerzy intensywność odkurzania na danym obszarze.

  Edytuj mapę mieszkania Możesz dzielić scalać poszczególne pokoje, nadawać im nazwy oraz przypisywać intensywność odkurzania. Monitoruj ścieżkę sprzątania robota S50 w czasie rzeczywistym, dzięki instynktownej aplikacji Tefal!

  Zaznacz obszary, do których robot nie ma wstępu Nanieś na mapę strefy zakazane, czyli miejsca, w których robot...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Hoover do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY6756

Tefal TY6756 Najniższa Cena Online

Tefal TY6756 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6756
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:ubraniowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:27,1 cm;wymiary - szerokość:17,8 cm;rozmiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TW4886

Tefal TW4886 Najniższa Cena Online

Tefal TW4886 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4886
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Tefal Compact Power XXL o mocy 550 W oszałamia skutecznością i kompaktową ergonomiczną obudową i jest wspaniały do produktywnego codziennego sprzątania. Pojemnik na kurz o pojemności 2.5 litra jest idealny zarówno do minimalnych, jak i sporych przestrzeni, wystarcza na kilka skrupulatnych czyszczeń i można go prosto opróżnić, gdy jest pełny....

Tefal TY6878

Tefal TY6878 Najniższa Cena Online

Tefal TY6878 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6878
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Tefal TY6878 bezprzewodowy został zaprojektowany tak, żeby usprawnić codzienne porządki....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Tefal. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1000 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł, odkurzacz Tefal do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1000 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *