Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V Najniższa Cena Online

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:ubraniowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:27,1 cm;wymiary - szerokość:17,8 cm;rozmiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh Najniższa Cena Online

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  niepowtarzalny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i zastosowany żyroskop, by dotrzeć do choćby trudno dostępnych miejsc i pozostawić Twój dom połyskująco czysty, za każdym razem....

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 Najniższa Cena Online

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz TEFAL TY6751

Odkurzacz TEFAL TY6751 Najniższa Cena Online

Odkurzacz TEFAL TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz TEFAL TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania.

  towar znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I skutecznOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. SkutecznE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają właściwości takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Proste PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiespotykanA WYGODA wspaniałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie niewiele znaczącym. Perfekcyjny równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnIE wydajnE ODKURZANIE technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie przez długi czas.

  szybki I sprawnY Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY postępowa bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia unikatową wygodę sprzątania. Produkt cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko pozwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Przystępne PRZECHO...


Tefal silence force cyclonic tw7260

Tefal silence force cyclonic tw7260 Najniższa Cena Online

Tefal silence force cyclonic tw7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal silence force cyclonic tw7260
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jak możemy Ci pomóc w odkurzaniu? Porządek bez wysiłku Dzięki postępowej 2-pozycyjnej szczotce POWER AIR, posprzątasz swój dom rewelacyjnie i bez zbędnego wysiłku. Szczotka zadba o nieprzeciętny efekt na każdej powierzchni: napłytkach, podłogach, wykładzinach czy dywanach.

  Czyste powietrze Odkurzacz posiada system 2-poziomowej filtracji kurzu, na który składa się wysokowydajny filtr EPAoraz drugi, zmywalny filtr, który możesz umyć pod bieżącą wodą. Dzięki nim, wciągane powietrze jest skutecznie oczyszczane z kurzu i 99,98% zanieczyszczeń, a Ty możesz oddychać czystym powietrzem.

  nowoczesna technologia cyklonowa nadzwyczajne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej. W miejscu worka znajduje się komora, którazasysa powietrze i wprowadza je w ruch wirowy, dziękiczemu wydajnie oddziela cząsteczki kurzu odprzepływającego powietrza.

  Na zewnątrz wydostaje sięczyste, przefiltrowane powietrze. Oszczędność energii Dzięki progresywnym rozwiązaniom energetycznym, jakie zagwarantuje silnik nowej generacji EFFITECH MOTOR - możesz dzisiaj odkurzać jeszcze skrupulatniej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  komfortowe czyszczenie Wyczyść zbiornik w trzech prostych ruchach! Dziękisystemowi Clean Express momentalnie i z łatwością opróżnisz zbiornik na kurz, po prostu wysypując brud dokosza. Super cichy wyjątkowo komfortowy poziom głośności odkurzacza to zaledwie 67 dB, czyli tyle co cicha rozmowa.

  Dziękitemu możesz luźno pracować, adźwiękodkurzacza nie będzie przeszkadzał innymdomownikom genialne eliminowanie sierści Odkurzacz Tefal ma akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach zwierząt.

  Mini turboszczotka issawka do tapicerki momentalnie isprawnie usuną sierść zkanapy. Przystępne I szybkiE ODKURZANIE Możesz wygodnie regulować moc ssania z poziomu rączki, a dzięki szczotce Easy Brush prosto odkurzysz delikatne i trudno dostępne miejsca, bez konieczności zmiany akcesorium.

  POCZUJ SWOBODĘ Zbiornik na kurz o obszerności 2,5 L pozwala na sprawne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania. MOC SSANIA Szczotka POWER AIR nieprzeciętnie się sprawdza zarówno na wykładzinach, jak i na twardych podłogach.

  oryginalna budowa szczotki pozwala także na odkurzanie po bokach ssawki. Komfortowy pojemnik na mleko Do ekspresu załączony jest wyszukany pojemnik na mleko o pojemności 600 ml. Dzięki jego transparentnej obudowie za każdym razem wiesz, ile mleka wymaga uzupełnienia, a to ułatwia korzystanie i przechowywanie.

  FRONTALNY DOSTĘP DO POJEMNIKA Pojemnik na fusy umiejscowiony jest we frontalnej części ekspresu, dzięki czemu momentalnie i wygodnie opróżnisz jego zawartość. KOMFORT I specyficznY DESIGN duże kółka i wygodne uchwyty ułatwiają odkurzanie, a zgrabny kształt genialnie nadaje się do każdego domu.

  długi kabel zasilający Zasięg pracy odkurzacza TW7260 to aż 8,8 m. Możesz radować się swobodą odkurzania bez częstego przepinania wtyczki. 1. Nie musisz wymieniać worków 2. Filtracja aż 99,98% kurzu 3.

  Skuteczna technika cyklonowa 4. Oszczędność energii 5. Prosty w obsłudze zbi...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz TEFAL X-pert 6.60 Animal Kit TY6878

Odkurzacz TEFAL X-pert 6.60 Animal Kit TY6878 Najniższa Cena Online

Odkurzacz TEFAL X-pert 6.60 Animal Kit TY6878 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz TEFAL X-pert 6.60 Animal Kit TY6878
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Tefal TY6878 bezprzewodowy został zaprojektowany tak, żeby usprawnić codzienne porządki....

Tefal tw7487

Tefal tw7487 Najniższa Cena Online

Tefal tw7487 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal tw7487
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biały;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:400 W;Model worka:Hygiene Bag System, Hygiene Dust Bag;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:3-stopniowy;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:58 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kanap, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal Compact Power XXL TW4855

Tefal Compact Power XXL TW4855 Najniższa Cena Online

Tefal Compact Power XXL TW4855 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Compact Power XXL TW4855
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6,2 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:ZR005901, ZR780000, ZR903501;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):WTEF01;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2,5 l;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Tefal. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1000 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł, odkurzacz Tefal do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1000 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *