Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 1000 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Tefal TW3171

Tefal TW3171 Najniższa Cena Online

Tefal TW3171 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3171
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  unikatowa moc ssąca 650 W odkurzacza workowego Tefal Power XXL sprawia, że urządzenie produktywnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami. Podczas gdy bardzo spory worek (4.5 l) zapewnia maksymalną wygodę odkurzania, długi przewód (8.4 m) umożliwia sprzątanie powierzchni aż do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki....

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje nieszablonową wygodę sprzątania.

  towar znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I skutecznOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. SkutecznE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY rozmiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają właściwości takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Proste PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiespotykanA WYGODA wspaniałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie niewiele znaczącym. Perfekcyjny równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnIE wydajnE ODKURZANIE technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować sprawnie przez długi czas.

  szybki I sprawnY Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY postępowa bateria Urządzenie wyekwipowane zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia unikatową wygodę sprzątania. Produkt cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z wydajną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko pozwala na szybkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I produktywnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić standardowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów lub mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od dzisiaj możesz starannie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Przystępne PRZECHO...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG6875

Tefal RG6875 Najniższa Cena Online

Tefal RG6875 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG6875
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Co może dla Ciebie zrobić? Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 20 to samodzielny robot odkurzający, który zlikwiduje brud i kurz z twardych podłóg. Dzięki dodatkowej funkcji mopa, Explorer Serie 20 odkurzać i mopować podłogi, usuwając z nich nawet najdrobniejszy pył. Posprząta za Ciebie Wymień się swoimi obowiązkami z Tefal Explorer Serie 20 i zyskaj czas dla siebie. Automatyczne sprzątnie jest nie tylko wygodne i proste w obsłudze, lecz przede wyjątkowo precyzyjne. Dopasuje się do Twoich planów W pamięci robota TEFAL jest przystępnych 7 programów, co oznacza, że możesz zaprogramować go każdego dnia inaczej, dopasowując go do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia Twojego perfekcyjnie czysta. Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Dzięki trzem trybom, a także wychwytującemu kurz przepływowi powietrza, robot spełni oczekiwania w zróżnicowanych okolicznościach • Tryb Random - w sytuacji powierzchni o złożonym układzie • Tryb Random Room - w sytuacji szybszej 30 minutowej sesji sprzątania • Tryb Edge - do czyszczenia krawędzi listw przypodłogowych błyskotliwy i lśniący dom tak jak lubisz Połączenie działania aktywnej elektrycznej szczotki i dwóch szczotek bocznych gwarantuje znakomity porządek choćby w trudno przystępnych kątach. 1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Sprzątanie bez wysiłku 3. Czystość każdego dnia 4. Oszczędność czasu 5. Możliwość zdalnego sterowania lubiana i potwierdzona bezawaryjność TEFAL zobowiązuje się utrzymywać wszystkie części zapasowe do prawie wszystkich produktów średnio przez 10 lat po zakupie....

Tefal TY2039

Tefal TY2039 Najniższa Cena Online

Tefal TY2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...

Tefal TY6837

Tefal TY6837 Najniższa Cena Online

Tefal TY6837 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6837
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 h;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:srebrno-niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 min;Moc wejściowa:0 W;Model:Tefal X-pert 6.60 Allergy TY68x;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Szczotki, ssawki:easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Dyson do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jak możemy Ci pomóc w odkurzaniu? Porządek bez wysiłku Dzięki postępowej 2-pozycyjnej szczotce POWER AIR, posprzątasz swój dom rewelacyjnie i bez zbędnego wysiłku. Szczotka zadba o nieprzeciętny efekt na każdej powierzchni: napłytkach, podłogach, wykładzinach czy dywanach.

  Czyste powietrze Odkurzacz posiada system 2-poziomowej filtracji kurzu, na który składa się wysokowydajny filtr EPAoraz drugi, zmywalny filtr, który możesz umyć pod bieżącą wodą. Dzięki nim, wciągane powietrze jest skutecznie oczyszczane z kurzu i 99,98% zanieczyszczeń, a Ty możesz oddychać czystym powietrzem.

  nowoczesna technologia cyklonowa nadzwyczajne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej. W miejscu worka znajduje się komora, którazasysa powietrze i wprowadza je w ruch wirowy, dziękiczemu wydajnie oddziela cząsteczki kurzu odprzepływającego powietrza.

  Na zewnątrz wydostaje sięczyste, przefiltrowane powietrze. Oszczędność energii Dzięki progresywnym rozwiązaniom energetycznym, jakie zagwarantuje silnik nowej generacji EFFITECH MOTOR - możesz dzisiaj odkurzać jeszcze skrupulatniej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  komfortowe czyszczenie Wyczyść zbiornik w trzech prostych ruchach! Dziękisystemowi Clean Express momentalnie i z łatwością opróżnisz zbiornik na kurz, po prostu wysypując brud dokosza. Super cichy wyjątkowo komfortowy poziom głośności odkurzacza to zaledwie 67 dB, czyli tyle co cicha rozmowa.

  Dziękitemu możesz luźno pracować, adźwiękodkurzacza nie będzie przeszkadzał innymdomownikom genialne eliminowanie sierści Odkurzacz Tefal ma akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach zwierząt.

  Mini turboszczotka issawka do tapicerki momentalnie isprawnie usuną sierść zkanapy. Przystępne I szybkiE ODKURZANIE Możesz wygodnie regulować moc ssania z poziomu rączki, a dzięki szczotce Easy Brush prosto odkurzysz delikatne i trudno dostępne miejsca, bez konieczności zmiany akcesorium.

  POCZUJ SWOBODĘ Zbiornik na kurz o obszerności 2,5 L pozwala na sprawne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania. MOC SSANIA Szczotka POWER AIR nieprzeciętnie się sprawdza zarówno na wykładzinach, jak i na twardych podłogach.

  oryginalna budowa szczotki pozwala także na odkurzanie po bokach ssawki. Komfortowy pojemnik na mleko Do ekspresu załączony jest wyszukany pojemnik na mleko o pojemności 600 ml. Dzięki jego transparentnej obudowie za każdym razem wiesz, ile mleka wymaga uzupełnienia, a to ułatwia korzystanie i przechowywanie.

  FRONTALNY DOSTĘP DO POJEMNIKA Pojemnik na fusy umiejscowiony jest we frontalnej części ekspresu, dzięki czemu momentalnie i wygodnie opróżnisz jego zawartość. KOMFORT I specyficznY DESIGN duże kółka i wygodne uchwyty ułatwiają odkurzanie, a zgrabny kształt genialnie nadaje się do każdego domu.

  długi kabel zasilający Zasięg pracy odkurzacza TW7260 to aż 8,8 m. Możesz radować się swobodą odkurzania bez częstego przepinania wtyczki. 1. Nie musisz wymieniać worków 2. Filtracja aż 99,98% kurzu 3.

  Skuteczna technika cyklonowa 4. Oszczędność energii 5. Prosty w obsłudze zbi...


Tefal TW4886

Tefal TW4886 Najniższa Cena Online

Tefal TW4886 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4886
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Tefal Compact Power XXL o mocy 550 W oszałamia skutecznością i kompaktową ergonomiczną obudową i jest wspaniały do produktywnego codziennego sprzątania. Pojemnik na kurz o pojemności 2.5 litra jest idealny zarówno do minimalnych, jak i sporych przestrzeni, wystarcza na kilka skrupulatnych czyszczeń i można go prosto opróżnić, gdy jest pełny....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Electrolux do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW7487

Tefal TW7487 Najniższa Cena Online

Tefal TW7487 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7487
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biały;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:400 W;Model worka:Hygiene Bag System, Hygiene Dust Bag;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:3-stopniowy;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:58 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:ubraniowy;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:konwencjonalny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kanap, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW3153

Tefal TW3153 Najniższa Cena Online

Tefal TW3153 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3153
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:ZR200540, ZR200740, ZR200940;Model worka zamienniki (relacje):WTEF01, WUN01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:tekstylny;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:52,5 cm;wymiary - szerokość:36,5 cm;wymiary - wysokość:29,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący z wbudowaną szczotką do delikatnych powierzchni Easy brush;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:blokada zamknięcia pokrywy bez worka;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW4881

Tefal TW4881 Najniższa Cena Online

Tefal TW4881 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4881
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6,2 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Tefal. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 1000 zł,
 • odkurzacze Tefal do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 1000 zł, odkurzacz Tefal do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 1000 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *