Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Xiaomi do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Xiaomi.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a solidny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W komplecie wyszukasz również kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro sprawnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro genialnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - rewelacyjnie stanie na wysokości zadania więc na dodatek w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada zaawansowany, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  świetna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza świetnie nadaje się do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - świetnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia jeszcze mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności zamiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to dodatkowo nieszablonowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w używaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  elastyczna rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory


Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka sprawność / pokaźna moc ssąca 150 AW / Inteligentny dobór mocy / kolorowy ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz i mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, standardowy, Wysoka Moc.

  konkretna moc ssąca 150 AW

  nowoczesny silnik o wysokiej prędkości obrotowej 125 000 obr./min zapewnia dużą moc ssącą oraz zagwarantuje idealną wydajność.

  barwny wyświetlacz TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz TFT, który proste przeglądanie informacji, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny wyświetlacz zagwarantuje doskonałe wrażenia wizualne, a także jednoczesną kontrolę.

  samoczynna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza specyficzna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, że nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku w trakcie używania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", by włączyć ciągłe działanie, a także nacisnąć go ponownie, aby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg automatycznie namierza wariant materiału podłogi i trafnie dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia obszerniejszą moc ssącą. Funkcja ta istotnie wydłuża żywotność baterii, zmniejszając liczba czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  kompozycja uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w profilu litery V gwarantuje rozszerzoną średnicę, która ogranicza liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co skutecznie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka wyprodukowana jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką sztucznego włosia, które jest niezwykle niedługie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej produktywne. Szczotka jest prosta w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa dopełniające kółka i kółka wspomagające, które sprawiają, że prowadzenie odkurzacza jest wyraźnie przyjemniejsze. Szczotka wyposażona jest ponadto w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, iż poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o objętości 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Wystarczy, że uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz jeszcze regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów umożliwia korzystanie z funkcji mopującej na różnych powierzchniach i do przeróżnego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o znacznej pojemności gwarantuje 65 minut nieustannej pracy

  spora objętość baterii 3000 mAh pozwala na 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki temu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania do czyszczenia pokaźnych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  podmiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej zamianę jednym dotknięciem. Wystarczy nacisnąć przycisk aby odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  budowa umożliwiająca ładowanie dwóch baterii równocześnie

  Odkurzacz jest wyposażony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy zarówno do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Istotnie udoskonalający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest poprzez postępowy 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne ponadto obniżają potrzebę częstej zamiany głównego filtra.

  Filtracja tak efektywna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  sprawny 5 -warstwowy system filtracji zagwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest broniony poprzez multicyklonowy system separacji, który obniża poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  lubiane akcesoria, adekwatne do Twoich potrzeb

  zastosowanie akcesoriów oraz inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie zezwalają na wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W komplecie załączona jest mini szczotka elektryczna, która może być wykorzystywana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Łatwo wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  wielki, wyjmowany pojemnik na kurz o objętości 0,6 l

  gromadzi więcej kurzu i ułatwia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na kurz. Starczy jedno naciśnięcie przycisku żeby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co zezwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne elementy HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długofalową czystość.

  typ towaru

  Odkurzacz

  typ ekranu

  TFT

  Funkcje

  samoczynna regulacja mocy na różnorodnych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia komponenty HEPA

  Szczotka w kształcie V zapobiegająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technologia

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  objętość pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa kompozycja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  rodzaj ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dodatkowe dane

  przenośna i bezprzewodowa budowa

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  zestaw

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV53

Xiaomi JV53 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV53 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV53
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  JIMMY JV53Odkurzacz ręczny JV53 wykorzystuje technikę silników o wysokiej skuteczności producenta JIMMY. 55% wysokowydajny silnik cyfrowy o łącznej szybkości 100 000 obr / min zagwarantuje moc ssania 125AW. Czas pracy odkurzacza wynoszący do 45 minut wystarcza na spokojne posprzątanie całej powierzchni naszego domu.Bezprzewodowe wrażenia Pozbądź się plączącego się kabla: niezależnie, jak długi jest przewód zasilający - 5m, 10m, czy 50m - zawsze będzie się zawijał o meble, nogi, czy rozrzucone na podłodze przedmioty.

  Wybierając odkurzacz bezprzewodowy pozbywasz się kłopotliwych sytuacji, w których musisz oderwać się od sprzątania by rozplątać kabel zasilający.99% wysokowydajna technologia separacji pyłu i powietrza Dual-cykloniczny system filtracji przyczynia się do silniejszego odsysania i bardziej skutecznego czyszczenia odkurzanych powierzchni.

  Odkurzacz Jimmy potrafi przefiltrować nawet 99% pochłanianego kurzu.Wszystko to dzięki sporej mocy ssącej 20 kPa i systemu filtracji HEPA, Do 45 minut działania JV53 posiada odłączaną, wymienną baterię, czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi do 45 minut, co z łatwością pozwoli utrzymać porządek w całym domu.Silnik cyfrowy 100 000 obr./min55% wysokowydajny silnik cyfrowy 425 W gwarantuje moc ssania 125AWFiltr HEPA:System filtracji HEPA odfiltrowuje 99,99% pyłu, choćby ten o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, po czym odprowadza do pomieszczenia czyste powietrzeDuża obrotowa szczotka o średnicy 55mmZbiera cały kurz i cząsteczki skażeń ze sprzątanych powierzchni.

  Zetrzyj brud i ślady na podłodze, oraz wypoleruj ją równocześnie. Progresywna struktura zapobiega wplątywaniu się włosów albo sierści zwierząt w silniki szczotki.Usuń roztocza i chroń swój senNiezależne szczotki elektryczne mogą likwidować 99,9% roztoczy znajdujących się na powierzchni Twojego łóżka, zapewniając Ci lepszy sen.mnóstwo końcówek do wielu powierzchni: Miękka aksamitna głowica:służy do czyszczenia podłogiElektryczna szczotka do roztoczy: pozwoli pozbyć się 99,9% roztoczy zamieszkujących twoje meble wypoczynkowePłaska przyssawka 2w1: wyczyści krawędzie oraz głębokie szczeliny mebliSzczotka 2w1: za jej pomocą wyczyścisz delikatne przedmioty, takie jak klawiatura komputerowaMiękka szczotka: nadaje się na biurko, do czyszczenia delikatnych powierzchni.artykuł zaprojektowany z myślą o ludziach:Łatwy montaż oraz demontaż i podmiana końcówek za pomocą jednego przycisku.

  Opróżnianie pojemnika na skażenia także odbywa się przy pomocy jednego przycisku, chroniąc ręce przed zabrudzeniemŁatwy i pewny chwyt, praktyczny kąt trzymania odkurzacza 65 °, a także lekka pokrywa luźne stosowanie i czyszczenie.

  SpecyfikacjaOgólneMarka: JIMMYTyp: OdkurzaczModel: JV53Kolor: fioletowyDane techniczneNapięcie znamionowe: 21,6 V.Moc: 425 W.Bateria: bateria litowa 10 x 2,5 Ah / 54 WhFliter: HEPASiła ssąca: 20 kPaEfektywna moc ssania: 125AWSilnik cyfrowy: 100 000 obr./minCzas ładowania: 4-5 godzinPojemność pojemnika na kurz: 0,5 lHałas: 75dBWaga & rozmiarWaga artykułu: 2,9 kgWaga paczki: 3,9 kgRozmiar produktu (dł x szer x wys): 600 x 220 x 230 mmRozmiar paczki (dł x szer x wys): 701 x 289 x 186 mmZawartość paczki1 x rura odkurzacza1 x szczotka przeciw roztoczom1 x szczotka podłogowa1 x szczotka do włosia1 x końcówka płaska1 x podstawa ładująca1 x adapter1 x bateria1 x metalowa rurka przewodząca1 x instrukcja obsługi


Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci potrzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci starannie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą produktywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z choćby najmocniej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki temu momentalnie eliminuje zabrudzenia. Na zwiększoną wydajność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, nowoczesna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy typ powierzchni. Wydajnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje sięporęczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet poręcznych akcesoriów

  Do zestawu dołączono również szereg akcesoriów, które pokaźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, drobnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Na dodatek, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,prosto wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - na pewno nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zapewnia choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie standardowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy ekspresowo zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje też tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  eliminuje brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% efektywność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,perfekcyjnie pasuje także dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest nad wyraz wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, z łatwością go także podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W zestawie wynajdziesz również specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame V9

Xiaomi Dreame V9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V9
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dreame V9 Pro Cordless Vacuum Cleaner

  【technologia Patent Space3.0】 Bezszczotkowy cyfrowy prędki silnik Space3.0, który gwarantuje zwiększenie mocy w ciągu 0,3 sekundy. Moc ssania 120 AW, silnik o prędkości do 100 000 obr./min i ciśnienie wiatru 20000 PA gwarantują przyzwoitą moc ssania i gwarantują bezproblemową efektywność.

  【5-stopniowy w pełni uszczelniony system filtrów】 efektywnie pochłania 99,99% niewiele znaczących cząstek o wielkości 0,3 mikrona, umożliwiając ucieczkę świeżego powietrza i wytwarzając bezpieczne i wygodne środowisko. Regularnie myj akcesoria do filtrów, aby uzyskać ulepszone wyniki. Nie wymaga kabla i jest nieskomplikowany w instalacji. Nadaje się do każdego salonu, biura, sypialni albo pojazdu z najróżniejszymi akcesoriami.

  【Bateria Samsung 2500 mAh】 Bateria litowa Samsung. Trafna równowaga między wagą a energią. Do 60 minut pracy w trybie oszczędzania. W trybie typowym dostępnych jest kolejne 28 minut na odkurzanie. Tryb Max zagwarantuje 8-minutową moc ssania super moc do nieprzystępnych zadań czyszczenia.

  【poręczna struktura wewnętrzna】 Środek ciężkości jest skierowany do tyłu, uchwyt został ulepszony. Główny korpus waży zaledwie 5 kg, a wewnętrzna struktura głównego elementu została zoptymalizowana. Jest lżejszy i mądrzejszy podczas ciągnięcia, przenoszenia i podnoszenia. Cicha praca przy 68dB (A), wspierana poprzez silnik bezszczotkowy. Nigdy więcej irytujących odgłosów, których Twoje dziecko i zwierzak nie lubią.

  Szczotka z wielkim momentem obrotowym: wszechstronny odkurzacz jest wyposażony w dużą szczotkę elektryczną z niezależnym silnikiem. Oczyść wszelkiego typu zabrudzenia, takie jak cząsteczki, kurz, włosy, włosie i cząsteczki brudu. Może również zapobiegać splątaniu włosów, aby osiągnąć wyjątkowo skrupulatne czyszczenie

  firma Dreame (Xiaomi EcoSystem)

  Nazwa Dreame Cordless Vaccum Cleaner

  Model V9p

  Kolor Biały

  Funkcje urządzenia

  Bezworkowa konstrukcja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,99% skażeń

  Moc ssania

  20000 Pa

  400W (120W skuteczna moc ssania)

  Regulacja mocy ssania Tak

  pojemność baterii

  2500 mAh

  Napięcie baterii: 25.2V

  objętość zbiornika na śmieci 0.5 l

  Czas pracy do 60 minut

  rozmiary WxSxG 60 x 22 x 23 cm

  Waga

  Waga produktu: 1,5 kg

  Waga paczki: 5.4 kg

  komplet gromadzi

  Odkurzacz Dreame V9P

  Metalowy drążek łączący

  Miękka głowica czyszcząca

  Głowica szczelinowa

  Szczotka do odkurzania

  Zasilacz AC240V

  Naścienna stacja ładująca

  Elektroszczotka na roztocza Cleaner Head


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro

  Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro wyróżnia się długim czasem pracy, ciśnieniem ssania 22 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, ergonomiczną konstrukcją. Został wyposażony w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć dużo rozmaitych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.


  Imponująca moc ssania

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro lepszy silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i zagwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z ciśnieniem ssania na poziomie 22 000 Pa zezwala na nad wyraz wydajne działanie i skrupulatne odkurzanie. Dzięki czemu Dreame P10 Pro wspaniale radzi sobie z niepokaźnymi i pokaźniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co istotne, możesz komfortowo przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania.


  Długi czas pracy

  Nie martw się, że odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy. Urządzenie posiada akumulator o obszerności 2500 mAh i zagwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie zapotrzebowania możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, żeby przedłużyć czas działania P10 Pro. Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — efektywnie odprowadza ciepło, dzięki temu zagwarantuje adekwatne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.


  mnóstwo zastosowań

  Miękka szczotka rolkowa odkurzacza genialnie sprawdza się podczas zbierania pokaźniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w profilu litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej. W zestawie wyszukasz także dyszę szczelinową 2w1, która produktywnie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest dodatkowo elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.


  Lekki i praktyczny

  budowa odkurzacza została skrupulatnie przemyślana, dzięki czemu urządzenie waży jedynie 1,63 kg. Możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, by odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania. Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także użyteczny kształt uchwytu.


  wyśmienita filtracja

  Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć. Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości choćby 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz radować się naprawdę czystym mieszkaniem.


  łatwa obsługa

  Dreame P10 Pro został zaopatrzony w wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe. Zbiornik na kurz ma objętość 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.


  Ozdoba Twojego domu

  Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o skutecznym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie oszałamia bezkompromisowym wzornictwem, a dzięki nowoczesnemu designowi dobrze wkomponuje się w Twoje cztery ściany. Możesz skorzystać z dołączonego do zestawu uchwytu na ścianę,wygodnie przechowywać odkurzacz i oszczędzać miejsce w domu.


  W komplecie
  • Odkurzacz Dreame P10 Pro
  • Miękka szczotka rolkowa
  • Elektryczna minissawka
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Uchwyt ścienny
  • Zaczep mocujący
  • Metalowa rura odkurzacza
  Specyfikacja:

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i tworzy mapę wnętrza przy pomocy 12 czujników, 3 procesorów, a także czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli pomieszczenie na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w zarysie litery Z i podąża nimi, dzięki czemu zapewnia optymalną sprawność czyszczenia. Bardzo precyzyjny laserowy sensor odległości. Laserowy sensor odległości sprawdza pokój w zakresie 360 poziomów, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU wyłapuje przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie informacji. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji oraz danych gromadzonych przez czujniki, robot wytwarza mapy w czasie rzeczywistym oraz niezwykle skuteczny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa konstrukcja składa się z 7 odrębnych składników w minimalistycznej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc łatwo zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została wykonana w procesie IMR, dzięki czemu udało się uzyskać przejrzystą i wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego ABS. Boki i tył posiadają matowe wykończenie, które rozszerza wytrzymałość pokrywy na uszkodzenia, a stacja ładująca została stworzona z materiału ognioodpornego klasy V0. Duża moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min oraz maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Wielka moc zasysania pozwala momentalnie i produktywnie czyścić podłogi i dywany. Czyści wyjątkowo blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Przy pomocy specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, gwarantując czystość na najwyższym poziomie. Obfity akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 mają łączną pojemność 5200 mAh. W trybie charakterystycznym robot może odkurzać bezustannie przez około 2 godziny. To nawet 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, żeby sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i pilnować pracę robota. Możesz także zaplanować cykl czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, stabilny, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała podmiany.

Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 9
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa lepsza wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyposażona w ergonomiczny wyświetlacz OLED. Model wyekwipowany jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne wykorzystywanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyekwipowany jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Kompozycja urządzenia nietrudny dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest niezwykle proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy też wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki znikomej wadze zaledwie 1.6 kg jest szczególnie poręczny. Konstrukcja i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma tradycyjny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest szczególnie przyjemna, usprawnia ją również zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  zestaw zawiera sporo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia rozmaitych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która perfekcyjnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz, a także 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest przystępny do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie albo niezbyt grube. Udaje mu się zassać choćby najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie kompletnie czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest dobrym kompromisem pomiędzy trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co odszukasz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować znakomitą żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najistotniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech znikomych diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  sprawność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor produktu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które eksponuje się na ogół wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te parametry zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest zwykle w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością choćby 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem skrupulatnej filtracji zagwarantuje niemal 100% skuteczność w zbieraniu nawet najszczególniej mikroskopijnych skażeń.

  dodatkowo, Dreame V11 wbudowaną baterię o pojemności 3000 mAh duże przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie upraszczają sprzątanie. Tryb organiczny zalecany jest do użytkowania codziennego - wydajnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści wyraźnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  konstrukcja odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To trafna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort stosowania. W dodatku, w komplecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów usprawniających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyposażony, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno dostępnych przestrzeni, lecz także z łatwością nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokogatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HW8

Xiaomi HW8 Najniższa Cena Online

Xiaomi HW8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HW8
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz i mop pionowy Jimmy HW8

  Oszczędzaj czas, odkurzając i myjąc podłogi równocześnie. Jimmy HW8 został wyposażony w sprawny silnik, a także innowacyjny, podwójny zbiornik na wodę, dzięki czemu w krótkim czasie pozwoli zlikwidować różnorodnego typu zanieczyszczenia - od kurzu i okruchów przez ślady łap domowych zwierzaków po choćby najmocniej uporczywe plamy. Urządzenie jest proste i wygodne w użyciu, a jego obsługę ułatwia zastosowany wyświetlacz LED. Wymienny akumulator gwarantuje czas pracy sięgający 25 minut na jednym ładowaniu.

  Kompleksowe czyszczenie podłóg

  teraz możesz wyczyścić podłogi w swym domu szybciej, komfortowoj i produktywniej niżeli kiedykolwiek wcześniej. Jimmy HW8 wspaniale radzi sobie z większością skażeń. Błyskawicznie odkurzy okruchy, nieduże i większe odpady, sierść domowego zwierzaka, a choćby zaplątane w dywan włosy. Za jego pomocą bez trudu pozbędziesz się też plam, śladów czy rozlanych napojów. Już nie musisz tracić czasu na odkurzanie i mycie podłóg osobno - teraz obie te czynności wykonasz jednocześnie!

  innowacyjny, podwójny zbiornik na wodę

  Z Jimmy możesz mieć pewność,za każdym razem będziesz myć podłogę czystą wodą. Urządzenie zostało zaopatrzone w podwójny zbiornik. Do części o objętości 450 ml należy wlać czystą wodę. W części o obszerności 350 ml zbiera się natomiast brudna woda z skażeniami. Zbiornik został przy tym zaprojektowany w taki sposób, żeby dało się go wygodnie montować i demontować. W razie zapotrzebowania możesz też go wyczyścić.

  Pełna kontrola nad ilością rozpylanej wody w Twoich rękach

  Plamy i zacieki to już przeszłość. Jimmy HW8 obsługuje technikę dokładnego rozpylania wody, dzięki temu błyskawicznie i sprawnie rozprawia się z skażeniami. Chcesz więcej? Urządzenie daje Ci całkowitą kontrolę nad ilością rozpylanej wody. Starczy nacisnąć umieszczony wdostępnym miejscu przycisk! teraz bez trudu pozbędziesz się nawet najbardziej uporczywych plam, unikając przy tym zalania podłogi.

  skuteczne odkurzanie

  Jimmy HW8 został zaopatrzony w szczotkowy silnik o wysokiej wydajności, który formuje dużą moc i wydajną eliminację zanieczyszczeń. Urządzenie momentalnie likwiduje kurz, okruchy i inne odpady. Możesz także wybierać spośród 2 prędkości, żeby jeszcze lepiej przystosować pracę odkurzacza do swych potrzeb albo stopnia zanieczyszczenia podłogi. Nie musisz także obawiać się uciążliwego szumu - produkt pracuje zaskakująco cicho.

  Czyszczenie za pomocą jednego przycisku

  Już nie musisz brudzić sobie dłoni ani tracić czasu na czyszczenie odkurzacza. Jimmy HW8 został wyekwipowany w specjalny mechanizm samoczyszczący. Starczy nacisnąć przycisk, a szczotka i rury natychmiast zostaną umyte czystą wodą ze zbiornika. Korzystając z tej funkcji, bez trudu zachowasz urządzenie w nadzwyczajnym stanie, zapobiegniesz mnożeniu się bakterii i zmniejszysz ryzyko pojawienia się przykrego zapachu. Przekonaj się, jakie to proste!

  zastosowany wyświetlacz LED

  Co powoduje, że obsługa urządzenia jest tak prosta? Jimmy HW8 ma zastosowany inteligentny wyświetlacz LED, który zapewni Ci komfortowy dostęp do najważniejszych danych dotyczących jego statusu w czasie rzeczywistym. Za jego pomocą łatwo sprawdzisz poziom naładowania akumulatora i dowiesz się, jaki jest aktualnie wybrany tryb pracy. Wyświetlane na ekranie ikony powiadomią Cię jeszcze o tym, że zbiornik na brudną wodę jest już przepełniony, a na czystą pusty.

  Postaw na bezprzewodowe rozwiązania

  Pożegnaj plączące się i ograniczające Twoją swobodę kable. Bezprzewodowy odkurzacz z mopem Jimmy HW8 zapewni Ci wymarzony komfort używania. Bez trudu zaniesiesz go wszędzie, gdzie będzie Ci konieczny - na przykład na piętro, do piwnicy lub do garażu. Urządzenie jest także wyjątkowo lekkie - przenoszenie go z miejsca na miejsce nie sprawi Ci obszerniejszego problemu. Co więcej, praktyczny uchwyt nie tylko upraszcza manewrowanie odkurzaczem, ale też zapewnia wygodny dostęp do jego przycisków.

  Długi czas pracy - możliwość podmiany akumulatora

  Z Jimmy nie musisz przerywać sprzątania na częste ładowanie odkurzacza. HW8 może działać do 25 minut na jednym ładowaniu - to wystarczająco dużo, by zaprowadzić porządek nawet w obszerniejszym domu. Istnieje również możliwość kupienia dodatkowego akumulatora. Wymieniając go, błyskawicznie i wygodnie podwoisz czas pracy urządzenia! Co więcej, wchodząca w skład zestawu stacja umożliwia przechowywanie, ładowanie, a nawet czyszczenie odkurzacza jednocześnie. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce w mieszkaniu!

  Uniwersalny środek czyszczący w zestawie

  To nie koniec nieoczekiwanek! W zestawie odnajdziesz też uniwersalny środek czyszczący, przy pomocy którego jeszcze skrupulatniej umyjesz podłogi w mieszkaniu. Pasuje do rozmaitego rodzaju powierzchni - od płytek po panele. Gwarantuje szybką sterylizację i długookresowe działanie antybakteryjne. Jest przy tym całkowicie bezpieczny w użyciu i nietoksyczny - nie zawiera chloru ani alkoholu. Używając go, prosto stworzysz czyste, przyjazne dla zdrowia środowisko dla siebie i swej rodziny!


Xiaomi JV85

Xiaomi JV85 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV85 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV85
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV85

  wyposażony w ergonomiczny ekran LED odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV85 efektywne, a zarazem komfortowe sprzątanie. Za pomocą wymiennych szczotek, które odszukasz w opakowaniu, zadbasz o to, żeby każdy kąt w Twoim domu lśnił czystością. Urządzenie eksponuje się mocą ssania 185 AW i czasem pracy sięgającym 60 minut - sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  prędko radzi sobie z brudem

  Bezszczotkowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieprzeciętną wydajność odkurzania. Za imponującą moc ssania odpowiadazastrzeżona technika cykloniczna, która minimalizuje równocześnie ryzyko zablokowania się urządzenia. Wszystko to powoduje, iż Jimmy JV85 błyskawicznie zasysa okruchy, kurz, sierść, a nawet włosy.

  precyzyjnie odkurzy każdy typ podłogi

  Szczotka do podłóg z wałkiem o przekątnej 50 mm precyzyjnie zamiata równocześnie większe odpady, jak i najmniejsze cząsteczki kurzu. Jest to możliwe dzięki oryginalnej kompozycji twardego i miękkiego włosia. Jej uzupełniającą zaletą jest fakt, iż dzięki precyzyjnie przemyślanej konstrukcji nie zaplątują się w nią włosy. Do zestawu dołączono także dodatkowy wałek, który za pomocą nylonowych i gumowych komponentów starannie wyczyści dywany w Twoim domu.

  Szczotki do zadań specjalnych

  Co jeszcze wyszukasz w komplecie? Szczotkę szczelinową, która spełni oczekiwania podczas odkurzania wgłębień w fotelach i sofach, szczotkę 2w1 do czyszczenia mebli, a także szczotkę do materacy, przy pomocy której pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżka, kanapy i pościeli. Wymieniaj szczotki i korzystaj z ich funkcjonalności, żeby kompleksowo zadbać o porządek w swym domu.

  Wytrzymały akumulator

  Akumulator Jimmy JV85 składa się z 7 ogniw 2500 mAh. Możesz go wygodnie odłączyć i wymienić, przedłużając tym samym żywotność odkurzacza. Czas pracy urządzenia sięga nawet 60 minut. To wystarczająco długo, aby kilka razy odkurzyć minimalne mieszkanie albo jeden raz duży dom. Co więcej, specjalny uchwyt ścienny zezwala na jednoczesne przechowywanie i ładowanie JV85. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce!

  zastosowany wyświetlacz LED

  Czytelny wyświetlacz LED dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących odkurzacza. Demonstruje jego aktualny status oraz poziom naładowania akumulatora. Jeżeli w trakcie odkurzania spadnie on poniżej 10%, trafny wskaźnik zmieni kolor na czerwony. Wszystko to pozwoli Ci trafnie zaplanować sprzątanie i ułatwi obsługę urządzenia.

  prosto zachowasz go w czystości

  Jimmy JV85 to dodatkowo higiena i bezpieczeństwo. Starczy nacisnąć jeden przycisk, by opróżnić pojemnik na kurz. W ten sposób zminimalizujesz swój kontakt z brudem. Co więcej, zbiornik na odpady, filtr oraz wałek szczotki można myć pod bieżącą wodą. W ten sposób zadbasz o świetny stan odkurzacza, przedłużysz jego żywotność, a sobie zapewnisz higieniczne stosowanie.

  Lekki, wygodny, przychylny użytkownikom

  Sprzątanie za pomocą odkurzacza marki Jimmy nie wymaga pokaźniejszego wysiłku i może być naprawdę przyjemne. Jego bezprzewodowy design i lekka waga powodują,bez problemu go podniesiesz i odkurzysz sufit i zaniesiesz wszędzie, gdzie chcesz. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego użyteczny uchwyt, który odciąża nadgarstek i sprawia, że odkurzanie staje się komfortowe.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Xiaomi. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Xiaomi.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi do 1000 zł,
 • odkurzacze Xiaomi do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł, odkurzacz Xiaomi do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi do 1000 zł, ranking odkurzaczy Xiaomi do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *