Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Xiaomi do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Xiaomi do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Xiaomi.

[TOP10] Odkurzacze Xiaomi do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Xiaomi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci potrzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci starannie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą produktywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zniewalająca produktywność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z choćby najmocniej uciążliwymi skażeniami. Jego wydajny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki temu momentalnie eliminuje zabrudzenia. Na zwiększoną wydajność T10 wpływają również jego skrócony tunel aerodynamiczny, nowoczesna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w profilu litery V fantastycznie czyści każdy typ powierzchni. Wydajnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje sięporęczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 wyśmienicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  komplet poręcznych akcesoriów

  Do zestawu dołączono również szereg akcesoriów, które pokaźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, drobnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców umożliwia eliminację alergenów takich jak roztocza. Na dodatek, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,prosto wyczyścisz dodatkowo wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - na pewno nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zapewnia choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie standardowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów jednocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy ekspresowo zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje też tryb nieustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  eliminuje brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% efektywność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,perfekcyjnie pasuje także dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i praktycznej konstrukcji odkurzacz jest nad wyraz wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, z łatwością go także podniesiesz, żeby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W zestawie wynajdziesz również specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi G9

Xiaomi G9 Najniższa Cena Online

Xiaomi G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi G9
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej wydajnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy komplet szczotek, wysoka moc pracy i wielka pojemność baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h wariant filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml niezawodna moc czyszczenia gwarantująca prędkie usuwanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zapewnia moc maks.

  120 AW, która pozwala prosto wciągać mały pył, okruchy, sierść i inne skażenia z podłogi i gwarantuje doskonałą pracę w trakcie codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zastosowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w profilu litery V pozwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni pomiędzy panelami.

  niepowtarzalna konstrukcja kółek prowadzących zezwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, zwiększając wydajność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco by utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu szerokiej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom produktywnie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, gwarantując czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i rozciągliwa ssawka jest dobrana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu upraszcza sprzątanie w dodatku w trudno przystępnych miejscach w domu i sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus wyposażony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który buduje mocną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, wydajnie spychając obszerne cząsteczki na dół pojemnika i na skutek czego zapewniając płynny przepływ powietrza i rozszerzając wydajność filtra.

  wyjątkowo długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* upraszcza codzienne użytkowanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas wykorzystywania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy stosowaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut zamiana baterii za kliknięciem jednego przycisku budowa umożliwiająca wymianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* bardzo pokaźny pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie bardzo wielki pojemnik na kurz o pojemności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika podczas sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" umożliwia wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technologicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W objętość baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna objętość baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * dane dotyczą czasu pracy towaru w różnych trybach, po założeniu różnorodnych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od różnych środowisk użytkowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obfitej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne filtrowanie o sprawności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla urządzeń do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania produktywności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa wydajność oczyszczania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: dane z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora podczas używania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej prędkości 100 000 obr./min.: informacje pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie sporej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra wielki pojemnik na kurz 0,6 l:


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro wyróżnia się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, ergonomiczną konstrukcją.

  Został wyposażony w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć dużo rozmaitych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro lepszy silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i zagwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa zezwala na nad wyraz wydajne działanie i skrupulatne odkurzanie.

  dzięki czemu Dreame P10 Pro wspaniale radzi sobie z niepokaźnymi i pokaźniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co istotne, możesz komfortowo przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, że odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie posiada akumulator o obszerności 2500 mAh i zagwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie zapotrzebowania możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, żeby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — efektywnie odprowadza ciepło, dzięki temu zagwarantuje adekwatne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.

  mnóstwo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza genialnie sprawdza się podczas zbierania pokaźniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w profilu litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W zestawie wyszukasz także dyszę szczelinową 2w1, która produktywnie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest dodatkowo elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i praktyczny budowa odkurzacza została skrupulatnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku zastosować P10 Pro, żeby odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także poręczny zarys uchwytu. Nadzwyczajna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki temu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został wyekwipowany w wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma objętość 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o skutecznym odkurzaniu, ale nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie zniewala minimalistycznym wzornictwem, a dzięki innowacyjnemu designowi należycie wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza firma Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie objętość akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg wariant filtra EPA (APB03) Funkcje ekran LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame R10 Pro

Xiaomi Dreame R10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame R10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame R10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro przejrzyj, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim nieskazitelny porządek. Akcentuje się on długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, 150 AW oraz lekką i praktyczną konstrukcją.

  uzupełniające końcówki, załączone do zestawu umożliwią Ci odkurzanie wielu różnych powierzchni. Co więcej, zbiornik na kurz pomieści nawet 600 ml nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Ciesz się perfekcyjną czystością w swoim domu z Dreame! skrupulatne i ciche czyszczenie Masz dość plączących się kabli podczas odkurzania? Z Dreame R10 Pro ten kłopot zniknie! Z tym bezprzewodowym odkurzaczem możesz sprzątać aż do 65 minut ze stałą mocną 150 AW i niesłabnącą siłą ssania sięgającą 20 000 Pa.

  Co więcej, jest on zasilany poprzez akumulator obszerności 3,000 mAh. Jego silnik pracuje z szybkością 108 000 obr/min, co gwarantuje precyzyjne zbieranie włosów, brudu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Nie musisz jednak obawiać się nieprzyjemnych odgłosów, ponieważ Dreame R10 Pro jest dość cichy.

  postępowa szczotka Tym, co eksponuje odkurzacz R10 Pro jest jego innowacyjna, wielopowierzchniowa i wielofunkcyjna szczotka w zarysie litery V. Za sprawą niepowtarzalnego projektu jest w stanie prosto pousuwać włosy, brud i inne oraz obfite skażenia z przeróżnych podłóg.

  Co więcej, by sprzątanie było jeszcze prostsze i komfortowojsze, specjalne zęby, przypominające grzebień rozplątują włosy. Dzięki czemu czyszczenie całego domu jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Miękka szczotka do zadań specjalnych Dreame R10 Pro został zaopatrzony także w dodatkową szczotkę z miękkim wałkiem.

  Została ona zaprojektowana tak, by umożliwić czyszczenie przy samej krawędzi. Porusza się ona w odległości do 7 mm od listew przypodłogowych, dzięki czemu lepiej przylega do ścian i zagłębia się w zakamarki, co zapewnia staranniejsze sprzątanie domu.

  Diody LED Dreame R10 Pro powstał z myślą o dokładnym i komfortowym czyszczeniu, dlatego został wyposażony w diody LED. Za ich pomocą rozświetlisz ciemne przestrzenie pod meblami czy w szczelinach i jeszcze skuteczniej wyczyścisz brud, czy kurz, który normalnie mógłbyś przeoczyć.

  Z Dreame każdy zakamarek Twojego domu będzie lśnić czystością! nowoczesny system filtracji Dla jeszcze skuteczniejszego czyszczenia odkurzacz Dreame R10 Pro został wyposażony w zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji wykazujący 99,9% produktywności.

  dzięki czemu urządzenie jest w stanie wychwycić mały kurz i cząsteczki. Sprawia to, że wszystkie zanieczyszczenia trafiają do pojemnika na kurz, z którego z łatwością możesz wysypać je do kosza. Wytworzona dla miłośników zwierząt Zmagasz się z uporczywą sierścią zwierząt, która zalega na wszystkich meblach i podłodze? Z Dreame R10 Pro prosto się z nią uporasz!

  Do zestawu załączona została miniszczotka, która została zoptymalizowana do usuwania włosów i sierści z dzianin i mebli. Od teraz sprzątanie po Twoim czworonożnym przyjacielu będzie dziecinnie proste!

  Jeszcze więcej możliwości Ciesz się jeszcze staranniejszym sprzątaniem z Dreame R10 Pro! Do zestawu dołączone zostały uzupełniające końcówki, które pomogą Ci w czyszczeniu najróżniejszych powierzchni. Szeroką szczotkę zastosuj do odkurzania klawiatury czy szczelin z tyłu regału.

  Natomiast dysza szczelinowa przyda się w trudno dostępnych miejscach jak na przykład narożniki. Nietrudne czyszczenie Sprzątanie, jak i obsługa Dreame R10 Pro jest niezwykle prosta. Zbiornik na kurz ma pojemność aż 600 ml, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk.

  Zaletą jest także łatwość konserwacji — niektóre części takie jak filtr czy pojemnik na kurz mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte. Sprawia to,prosto utrzymasz swój odkurzacz w dobrej kondycji.

  Przechowuj komfortowo Nie musisz już obawiać się o zgubione akcesoria do odkurzacza, ponieważ specjalny uchwyt pozwoli na bezpieczne i wygodne przechowywanie tak samo urządzenia jak i wszystkich jego elementów.

  z łatwością zamontujesz go na ścianie, dzięki temu zawsze będziesz mieć wygodny i szybki dostęp do swojego sprzętu. W komplecie Wielofunkcyjna szczotka Miękka szczotka walcowa obfita szczotka Silikonowa miniszczotka Dysza szczelinowa Metalowa rura Uchwyt ścienny (w tym śruba x2, kołek rozporowy x2, naklejka z szablonem montażowym) Ładowarka Instrukcja obsługi producent Dreame Model R10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy do 65 min objętość zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie objętość akumulatora 3000 mAh Czas ładowania ok.

  4h Waga 4,20 kg wariant filtra EPA (ATH5) Funkcje Podświetlenie LED szczotki


Xiaomi Dreame F9

Xiaomi Dreame F9 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame F9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame F9
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz / robot czyszczący Dreame F9

  Inteligentny robot sprzątający Dreame F9, zapewni Ci czystość i porządek w Twoim domu bez jakiegokolwiek wysiłku. Potężna moc ssania 2500Pa i długa praca baterii to nie jedyne atuty Dreame F9. Jego smukły design nieprzeciętnie połączy się do każdego wnętrza mieszkania.

  Optyczna nawigacja 2.0

  Odkurzacz ma skaner 360°, dzięki któremu odkurzacz może stworzyć mapę mieszkania w czasie rzeczywistym. Potrafi zeskanować do 30,000 punktów danych na sekundę. Sam możesz zaplanować jaką przestrzeń wyczyści odkurzacz Dreame F9.

  rewelacyjnie czyści powierzchnie

  wyekwipowany w niezawodny japoński silnik bezszczotkowy firmy NIDEC, który doskonale poradzi sobie choćby z największym brudem. Dzięki rozciągliwej obrotowej szczotce wytworzonej z mikrofibry bez problemu pozbędziemy się z mieszkania niechcianego kurzu. Boczne szczotki czyszczą z prędkością 190 rpm. Zbiornik na kurz ma dwie warstwy i system filtracji, a jego pojemność wynosi aż 600 ml. Postępowy mop z mikrofibry zabija aż 99.9% bakterii.

  Inteligentne ładowanie

  Przy niskim poziomie baterii, odkurzacz sam odszuka drogę do ładowarki i podłączy się do niej nawet podczas Twojej nieobecności. Inteligentne rozwiązanie bez potrzeby kontrolowania stanu baterii.

  Przeszkody mu nie straszne

  Dreame F9 posiada 8 sensorów, które pomogą uniknąć wszystkich przeszkód, a także zapobiegną upadkowi urządzenia z wysokości. Bez obaw o uszkodzenie odkurzacza. W sytuacji kiedy dziecko bawi się na podłodze, wystarczy postawić moduł wirtualnej ściany. Emituje on wiązkę podczerwieni, która stanowi barierę dla urządzenia.

  skrupulatne obliczenia

  Urządzenie używa inteligentnego, dynamicznego mapowania z kalkulacją drogi do 50 razy na sekundę, dzięki temu sam znajdzie trafną trasę i wysprząta całe mieszkanie jeszcze szybciej.

  5 zaawansowanych funkcji

  Poznaj najkorzystniejszy układ i adekwatnie zaplanuj trasę. Odkurzacz ma 5 funkcji, które znakomicie ułatwią sprzątanie mieszkania, według ustalonego przez Ciebie planu:

  • Zapamiętanie mapy i podział pokoi
  • Czyszczenie wybranych miejsc
  • Możliwość utworzenia wirtualnej bariery
  • Czyszczenie innych miejsc
  • Zmiana nazwy wybranego pomieszczenia

  Pojemnik na wodę

  Odkurzacz ma zbiornik na wodę o znacznej pojemności 200ml. Wodę starczy uzupełnić raz,łatwo wyczyścić całe mieszkanie - to aż 90 minut czyszczenia na mokro. Odkurzacz ma kontrolę przed zalaniem, a mop o szerokości 317 mm potrafi precyzyjnie wyczyścić każde obszerniejsze pomieszczenie.

  3 tryby przepływu wody

  Do wyboru 3 tryby przepływu wody zależnie od sytuacji:

  • Tryb słaby: po myciu podłóg, powierzchnia błyskawicznie przesycha (tryb wyśmienity podczas obfitej wilgotności powietrza na zewnątrz)
  • Tryb średni: do codziennego czyszczenia powierzchni.
  • Tryb wysoki: do szczególnie zanieczyszczonej powierzchni.

  Sterowanie za pomocą aplikacji

  Aplikacja Xiaomi home zezwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Będąc w pracy, możesz uruchomić odkurzaczswobodnie odkurzył cały dom w czasie, gdy nie ma w nim domowników. Na dodatek dzięki aplikacji bez problemu zaplanujesz skrupulatnie każdy cykl sprzątania, od ustawienia czasu po wybranie mocnych pomieszczeń czy postawienia wirtualnej ściany jako blokady. Aplikacja zezwala na wszechstronną i kompleksową obsługę odkurzacza.

  W komplecie

  Inteligentny odkurzacz Dreame F9

  Stacja ładowania

  Zasilacz

  Narzędzie do czyszczenia

  Zbiornik na wodę

  Mop

  Specyfikacja

  • Model: Dreame F9
  • wymiary: 350 x 350 x 80 mm
  • Waga: 1,5 kg
  • pojemność akumulatora: 5200 mAh
  • Moc ssąca: 2500 Pa
  • objętość zbiornika na kurz: 600 ml
  • pojemność zbiornika na wodę: 200 ml
  • Silnik: Japoński NIDEC High-Speed Motor
  • Czas pracy: 150 min
  • Moc znamionowa: 40 W
  • Funkcje: Planowanie sprzątania, samodzielne ładowanie, zdalne sterowanie,


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa lepsza wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyposażona w ergonomiczny wyświetlacz OLED. Model wyekwipowany jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne wykorzystywanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyekwipowany jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Kompozycja urządzenia nietrudny dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest niezwykle proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy też wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki znikomej wadze zaledwie 1.6 kg jest szczególnie poręczny. Konstrukcja i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma tradycyjny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest szczególnie przyjemna, usprawnia ją również zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  zestaw zawiera sporo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia rozmaitych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która perfekcyjnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz, a także 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest przystępny do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy upraszczające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie albo niezbyt grube. Udaje mu się zassać choćby najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie kompletnie czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest dobrym kompromisem pomiędzy trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co odszukasz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować znakomitą żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najistotniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech znikomych diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  sprawność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor produktu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które eksponuje się na ogół wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te parametry zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest zwykle w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością choćby 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem skrupulatnej filtracji zagwarantuje niemal 100% skuteczność w zbieraniu nawet najszczególniej mikroskopijnych skażeń.

  dodatkowo, Dreame V11 wbudowaną baterię o pojemności 3000 mAh duże przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które istotnie upraszczają sprzątanie. Tryb organiczny zalecany jest do użytkowania codziennego - wydajnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści wyraźnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  konstrukcja odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To trafna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort stosowania. W dodatku, w komplecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów usprawniających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyposażony, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno dostępnych przestrzeni, lecz także z łatwością nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokogatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame P10

Xiaomi Dreame P10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące. Bezprzewodowy odkurzacz Dreame P10 jest stanowczo lekki i komfortowy w obsłudze – za jego pomocą prosto posprzątasz każdy kąt.

  Dzięki mocy ssania do 100 AW towar świetnie radzi sobie z choćby najistotniej uporczywymi odpadami, a wchodząca w skład zestawu dodatkowa szczotka 2w1 pozwala likwidować kurz ponadto z trudno dostępnych zakamarków.

  Czas pracy urządzenia sięga 50 minut na jednym ładowaniu, a jego obsługę ułatwia zastosowany wyświetlacz LED. Niesamowita skuteczność Co powoduje, że P10 tak wspaniale radzi sobie z zanieczyszczeniami? Opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy pracuje z szybkością do 100 000 obrotów na minutę i gwarantuje stanowczo dużą siłę ssania na poziomie do 20 000 Pa.

  dzięki czemu momentalnie usuwa kurz, śmieci, włosy, sierść i inne odpady. Co więcej, innowacyjny system filtracji umożliwia zatrzymywanie nawet 99,89% mikrocząsteczek, zezwalając Ci stworzyć czyste, przyjazne dla zdrowia środowisko w Twoim domu.

  niezawodna szczotka do podłóg Spraw sobie odkurzacz, który pozwoli precyzyjnie wyczyścić różnego typu podłogi, jednocześnie ich nie uszkadzając. Miękka szczotka rolkowa Dreame P10 wyśmienicie pasuje do różnorodnych powierzchni – od paneli i płytek, przez wykładziny, aż po dywany.

  Skutecznie likwiduje zanieczyszczenia takie jak na przykład kurz, znikome okruchy, włosy i sierść. Została też zaprojektowana w taki sposób, żeby nie rysowała podłóg – możesz więc bez przeszkód odkurzać mieszkanie, nie martwiąc się ich przypadkowego uszkodzenia.

  Dodatkowa szczotka w zestawie Zadbaj o czystość w każdym zakamarku – z Dreame P10 żaden brud się przed Tobą nie ukryje! W skład zestawu wchodzi wielofunkcyjna szczotka szczelinowa 2w1, przy pomocy której bez trudu pozbędziesz się skażeń z trudno dostępnych miejsc.

  Wykorzystaj ją na przykład do odkurzania wgłębień w kanapach i fotelach, krawędzi pomieszczeń, przestrzeni pomiędzy meblami i nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatury. Dzisiaj już nic nie stoi na przeszkodzie, by cały Twój dom lśnił czystością!

  Długi czas pracy Ciesz się swobodą, jaką zagwarantuje bezprzewodowa budowa odkurzacza i nie obawiaj się konieczności jego zbyt częstego ładowania. Dreame P10 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, który składa się z 7 komponentów o objętości 2000 mAh i gwarantuje czas pracy do 50 minut.

  towar rewelacyjnie spełni oczekiwania zatem zarówno w mniejszych, jak i pokaźniejszych mieszkaniach. Chcesz więcej? nowoczesny system SmartCooling gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła, powiększając tym samym produktywność akumulatora i silnika.

  Czytelny, kolorowy wyświetlacz LED Czy obsługa odkurzacza może być jeszcze przyjemniejsza? Dreame udowadnia, że tak! P10 ma zastosowany barwny wyświetlacz LED, który daje Ci wygodny dostęp do najważniejszych funkcji oraz danych dotyczących jego działania.

  Za jego pomocą możesz na przykład sprawdzić lub zmienić aktualny tryb ssania. Dowiesz się też, jaki jest poziom naładowania akumulatora. Odkurzacz proponuje również specjalną, elektroniczną blokadę, która pozwoli Ci uniknąć zmęczenia i nadwyrężenia palców w trakcie sprzątania.

  Lekki, mobilny, wygodny w użyciu dzisiaj możesz dokładnie posprzątać cały dom bez większego wysiłku. Dreame P10 waży jedynie 1,63 kg, co w połączeniu z jego bezprzewodową konstrukcją powoduje, że możesz z łatwością przenosić go między pomieszczeniami, zanieść do garażu lub podnieść, żeby wyczyścić zasłony.

  Specjalnie zaprojektowany uchwyt ułatwia manewrowanie urządzeniem. Towar spełni oczekiwania na dodatek w roli znikomego odkurzacza ręcznego. Za jego pomocą możesz na przykład komfortowo odkurzyć meble albo samochód.

  Ogranicz kontakt z brudem żeby pozwolić Ci ograniczyć kontakt z skażeniami i uniknąć brudzenia sobie dłoni po każdym sprzątaniu, P10 został zaopatrzony w wielki zbiornik na kurz, którego opróżnianie jest dziecinnie proste.

  wystarczy nacisnąć przycisk! Co więcej, jednocześnie pojemnik, jak i wałek szczotki i filtr można bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. W ten sposób nie tylko przedłużysz ich żywotność i unikniesz konieczności ich częstej zamiany, ale też obniżysz ryzyko namnażania się bakterii.

  W zestawie Odkurzacz Miękka szczotka rolkowa Szczotka szczelinowa 2w1 Zatrzask Uchwyt ścienny Specyfikacja firma Dreame Model P10 Moc znamionowa 350 W objętość akumulatora 7x 2000 mAh Waga 1,63 kg Czas ładowania Ok 2,5 h Filtr osiągalny do czyszczenia Silnik Bezszczotkowy SPACE 4.0 Czas pracy Do 50 minut Moc czyszcząca 100 AW Siła ssania 20 000 Pa objętość zbiornika na kurz 0,5 l


Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 5
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieporównaną skuteczność, a solidny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki temu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W komplecie wyszukasz również kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem nowoczesnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro sprawnie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - choćby najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania. Dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro genialnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - rewelacyjnie stanie na wysokości zadania więc na dodatek w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada zaawansowany, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zagwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  świetna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza świetnie nadaje się do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, aby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odnajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wyśmienicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - świetnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia jeszcze mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się stanowczo komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i gwarantuje szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności zamiany filtra.

  Dbałość o każdy szczegół

  Dreame T20 Pro to dodatkowo nieszablonowy komfort wykorzystywania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w używaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  elastyczna rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Severin do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV53

Xiaomi JV53 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV53 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV53
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  JIMMY JV53Odkurzacz ręczny JV53 wykorzystuje technikę silników o wysokiej skuteczności producenta JIMMY. 55% wysokowydajny silnik cyfrowy o łącznej szybkości 100 000 obr / min zagwarantuje moc ssania 125AW. Czas pracy odkurzacza wynoszący do 45 minut wystarcza na spokojne posprzątanie całej powierzchni naszego domu.Bezprzewodowe wrażenia Pozbądź się plączącego się kabla: niezależnie, jak długi jest przewód zasilający - 5m, 10m, czy 50m - zawsze będzie się zawijał o meble, nogi, czy rozrzucone na podłodze przedmioty.

  Wybierając odkurzacz bezprzewodowy pozbywasz się kłopotliwych sytuacji, w których musisz oderwać się od sprzątania by rozplątać kabel zasilający.99% wysokowydajna technologia separacji pyłu i powietrza Dual-cykloniczny system filtracji przyczynia się do silniejszego odsysania i bardziej skutecznego czyszczenia odkurzanych powierzchni.

  Odkurzacz Jimmy potrafi przefiltrować nawet 99% pochłanianego kurzu.Wszystko to dzięki sporej mocy ssącej 20 kPa i systemu filtracji HEPA, Do 45 minut działania JV53 posiada odłączaną, wymienną baterię, czas pracy na pojedynczym ładowaniu wynosi do 45 minut, co z łatwością pozwoli utrzymać porządek w całym domu.Silnik cyfrowy 100 000 obr./min55% wysokowydajny silnik cyfrowy 425 W gwarantuje moc ssania 125AWFiltr HEPA:System filtracji HEPA odfiltrowuje 99,99% pyłu, choćby ten o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, po czym odprowadza do pomieszczenia czyste powietrzeDuża obrotowa szczotka o średnicy 55mmZbiera cały kurz i cząsteczki skażeń ze sprzątanych powierzchni.

  Zetrzyj brud i ślady na podłodze, oraz wypoleruj ją równocześnie. Progresywna struktura zapobiega wplątywaniu się włosów albo sierści zwierząt w silniki szczotki.Usuń roztocza i chroń swój senNiezależne szczotki elektryczne mogą likwidować 99,9% roztoczy znajdujących się na powierzchni Twojego łóżka, zapewniając Ci lepszy sen.mnóstwo końcówek do wielu powierzchni: Miękka aksamitna głowica:służy do czyszczenia podłogiElektryczna szczotka do roztoczy: pozwoli pozbyć się 99,9% roztoczy zamieszkujących twoje meble wypoczynkowePłaska przyssawka 2w1: wyczyści krawędzie oraz głębokie szczeliny mebliSzczotka 2w1: za jej pomocą wyczyścisz delikatne przedmioty, takie jak klawiatura komputerowaMiękka szczotka: nadaje się na biurko, do czyszczenia delikatnych powierzchni.artykuł zaprojektowany z myślą o ludziach:Łatwy montaż oraz demontaż i podmiana końcówek za pomocą jednego przycisku.

  Opróżnianie pojemnika na skażenia także odbywa się przy pomocy jednego przycisku, chroniąc ręce przed zabrudzeniemŁatwy i pewny chwyt, praktyczny kąt trzymania odkurzacza 65 °, a także lekka pokrywa luźne stosowanie i czyszczenie.

  SpecyfikacjaOgólneMarka: JIMMYTyp: OdkurzaczModel: JV53Kolor: fioletowyDane techniczneNapięcie znamionowe: 21,6 V.Moc: 425 W.Bateria: bateria litowa 10 x 2,5 Ah / 54 WhFliter: HEPASiła ssąca: 20 kPaEfektywna moc ssania: 125AWSilnik cyfrowy: 100 000 obr./minCzas ładowania: 4-5 godzinPojemność pojemnika na kurz: 0,5 lHałas: 75dBWaga & rozmiarWaga artykułu: 2,9 kgWaga paczki: 3,9 kgRozmiar produktu (dł x szer x wys): 600 x 220 x 230 mmRozmiar paczki (dł x szer x wys): 701 x 289 x 186 mmZawartość paczki1 x rura odkurzacza1 x szczotka przeciw roztoczom1 x szczotka podłogowa1 x szczotka do włosia1 x końcówka płaska1 x podstawa ładująca1 x adapter1 x bateria1 x metalowa rurka przewodząca1 x instrukcja obsługi


Xiaomi JV85

Xiaomi JV85 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV85 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV85
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV85

  wyposażony w ergonomiczny ekran LED odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV85 efektywne, a zarazem komfortowe sprzątanie. Za pomocą wymiennych szczotek, które odszukasz w opakowaniu, zadbasz o to, żeby każdy kąt w Twoim domu lśnił czystością. Urządzenie eksponuje się mocą ssania 185 AW i czasem pracy sięgającym 60 minut - sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczy. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

  prędko radzi sobie z brudem

  Bezszczotkowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieprzeciętną wydajność odkurzania. Za imponującą moc ssania odpowiadazastrzeżona technika cykloniczna, która minimalizuje równocześnie ryzyko zablokowania się urządzenia. Wszystko to powoduje, iż Jimmy JV85 błyskawicznie zasysa okruchy, kurz, sierść, a nawet włosy.

  precyzyjnie odkurzy każdy typ podłogi

  Szczotka do podłóg z wałkiem o przekątnej 50 mm precyzyjnie zamiata równocześnie większe odpady, jak i najmniejsze cząsteczki kurzu. Jest to możliwe dzięki oryginalnej kompozycji twardego i miękkiego włosia. Jej uzupełniającą zaletą jest fakt, iż dzięki precyzyjnie przemyślanej konstrukcji nie zaplątują się w nią włosy. Do zestawu dołączono także dodatkowy wałek, który za pomocą nylonowych i gumowych komponentów starannie wyczyści dywany w Twoim domu.

  Szczotki do zadań specjalnych

  Co jeszcze wyszukasz w komplecie? Szczotkę szczelinową, która spełni oczekiwania podczas odkurzania wgłębień w fotelach i sofach, szczotkę 2w1 do czyszczenia mebli, a także szczotkę do materacy, przy pomocy której pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżka, kanapy i pościeli. Wymieniaj szczotki i korzystaj z ich funkcjonalności, żeby kompleksowo zadbać o porządek w swym domu.

  Wytrzymały akumulator

  Akumulator Jimmy JV85 składa się z 7 ogniw 2500 mAh. Możesz go wygodnie odłączyć i wymienić, przedłużając tym samym żywotność odkurzacza. Czas pracy urządzenia sięga nawet 60 minut. To wystarczająco długo, aby kilka razy odkurzyć minimalne mieszkanie albo jeden raz duży dom. Co więcej, specjalny uchwyt ścienny zezwala na jednoczesne przechowywanie i ładowanie JV85. W ten sposób zaoszczędzisz czas i miejsce!

  zastosowany wyświetlacz LED

  Czytelny wyświetlacz LED dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących odkurzacza. Demonstruje jego aktualny status oraz poziom naładowania akumulatora. Jeżeli w trakcie odkurzania spadnie on poniżej 10%, trafny wskaźnik zmieni kolor na czerwony. Wszystko to pozwoli Ci trafnie zaplanować sprzątanie i ułatwi obsługę urządzenia.

  prosto zachowasz go w czystości

  Jimmy JV85 to dodatkowo higiena i bezpieczeństwo. Starczy nacisnąć jeden przycisk, by opróżnić pojemnik na kurz. W ten sposób zminimalizujesz swój kontakt z brudem. Co więcej, zbiornik na odpady, filtr oraz wałek szczotki można myć pod bieżącą wodą. W ten sposób zadbasz o świetny stan odkurzacza, przedłużysz jego żywotność, a sobie zapewnisz higieniczne stosowanie.

  Lekki, wygodny, przychylny użytkownikom

  Sprzątanie za pomocą odkurzacza marki Jimmy nie wymaga pokaźniejszego wysiłku i może być naprawdę przyjemne. Jego bezprzewodowy design i lekka waga powodują,bez problemu go podniesiesz i odkurzysz sufit i zaniesiesz wszędzie, gdzie chcesz. Dodatkową zaletą urządzenia jest jego użyteczny uchwyt, który odciąża nadgarstek i sprawia, że odkurzanie staje się komfortowe.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze Xiaomi. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Xiaomi.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Xiaomi do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Xiaomi do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Xiaomi do 1000 zł,
 • odkurzacze Xiaomi do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1000 zł, odkurzacz Xiaomi do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach Xiaomi do 1000 zł, ranking odkurzaczy Xiaomi do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *