Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Xiaomi. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 eksponuje się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa i lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą skuteczność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  zachwycająca sprawność

  Urządzenie znakomicie sprawdza się w walce z choćby najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Jego skuteczny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki temu szybko usuwa zabrudzenia. Na powiększoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, progresywna technika chłodzenia akumulatora oraz umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Wydajnie odkurzy jednocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje sięfunkcjonalną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 idealnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet praktycznych akcesoriów

  Do zestawu załączono też szereg akcesoriów, które pokaźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, niewielkich powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Ponadto, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz na dodatek wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest prędki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz także dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy błyskawicznie zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje też tryb bezustannego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz gwarantuje niemal 100% efektywność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 wydajnie likwiduje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To sprawia,idealnie nadaje się dodatkowo dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i poręcznej konstrukcji odkurzacz jest szczególnie komfortowy w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, łatwo go też podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W pakiecie odnajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, przy pomocy którego jednocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Użyteczny design, wysoka efektywność, sporo możliwości zastosowania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przystosujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako mały odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to jeszcze poręczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich genialnie spełni oczekiwania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją na dodatek do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty, a także meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i produktywnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 produktywnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, wydajne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu funkcjonalnemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa efektywną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest również niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo sprawnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko praktycznym, lecz też eleganckim uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli również zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 znakomicie sprawdzi się także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Deerma. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa lepsza wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w praktyczny wyświetlacz OLED. Model wyekwipowany jest w mnóstwo akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z szybkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać nawet najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Konstrukcja urządzenia nieskomplikowany dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest istotnie proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy również wspomnieć, iż w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki śladowej wadze zaledwie 1.6 kg jest szczególnie praktyczny. Budowa i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model wyposażono w kolorowy ekran OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma konwencjonalny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest niezwykle przyjemna, ułatwia ją w dodatku zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet gromadzi mnóstwo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się podczas czyszczenia różnorodnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która wyśmienicie stanie na wysokości zadania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno dostępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 dodatkowe szczotki, co ułatwi przechowywanie i użytkowanie.

  Pojemnik na śmieci ma pojemność 0.5l i jest łatwy do opróżnienia – wystarczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy usprawniające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego użytkowania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie albo niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najbardziej spójny brud, ale podłoga będzie kompletnie czysta po 2 albo 3 przejściach.

  - Tryb przeciętny: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest dobrym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co odnajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy choćby cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  wbudowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować nieprzeciętną żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni umożliwia pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech niedużych diod LED umieszczonych jednocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  skuteczność

  • wariant czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  budowa

  • rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  • pojemność dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor towaru: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz całkowitą funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które podkreśla się na ogół wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te atrybuty zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 zaopatrzony jest przeważnie w silnik cyklonowy, który pracować może z szybkością choćby 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem skrupulatnej filtracji zagwarantuje niemal 100% wydajność w zbieraniu choćby najmocniej mikroskopijnych skażeń.

  ponadto, Dreame V11 zastosowaną baterię o obszerności 3000 mAh znaczne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które wyraźnie usprawniają sprzątanie. Tryb organiczny zalecany jest do używania codziennego - wydajnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to znacznie mocniejsze ssanie, które czyści znacznie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  budowa odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To optymalna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co zagwarantuje wygodę i komfort używania. W dodatku, w komplecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się dużo akcesoriów usprawniających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyekwipowany, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, ale także łatwo nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  gatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner mini
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini 120W

  niewielki i praktyczny odkurzacz do mieszkania, biurka albo samochodu. Waży tylko 500g i ładowany jest przez USB Type-C. Czas pracy do 30minut na jednym ładowaniu

  potężny silnik bezszczotkowy

  wydajne czyszczenie z podwójnymi otworami wentylacyjnymi

  Widoczna konkretna moc

  łatwo uniesie laptopa

  progresywna dysza 2 w 1

  Dwie dysze mogą być stosowane oddzielnie lub razem

  praktyczny do czyszczenia

  Kompaktowy, prosty w użyciu, znakomity do zróżnicowanych potrzeb domowych. Nigdy więcej nie martw się okruchami jedzenia na podłodze.

  przenośny i wygodny asystent

  Pracujesz, a ja posprzątam

  Wielofunkcyjna nasadka ułatwia czyszczenie

  Ty będziesz badać, a ja sprzątam

  Dociera głęboko w zakamarki

  Całe sprzątanie zostaw mnie

  Ekspert w czyszczeniu klawiatur

  Chcesz posprzątać? Będziesz czysty.

  Twoja tajna broń do dbania o samochód

  W smogowe, zakurzone dni wnętrze samochodu może być wyjątkowo brudne. Dzięki tej próżni cały ten piasek nie będzie miał miejsca do ukrycia.

  wygodne likwidowanie kurzu jednym dotknięciem pozwala utrzymać ręce w czystości

  likwidowanie kurzu za jednym dotknięciem: naciśnij przycisk, a pojemnik na kurz wyskoczy. Brak wtórnego skażenia.

  Stalowy filtr główny i filtr HEPA

  choćby najmniejsze cząsteczki nie będą mogły się wydostać, więc nigdy nie będzie się pylić podczas odkurzania

  ○ Model

  SSXCQ01XY

  ○ Tryby działania

  2 tryby siły

  Tryb standardowy (7760Pa) 30 minut pracy na baterii

  Tryb silny (13000Pa) 9 minut pracy na baterii

  ○ Funkcje

  Silnik bezszczotkowy - 88 000 obr / min

  solidne ssanie - 13 000 Pa

  ○ Waga

  0,5kg

  Filtr

  Stalowy filtr główny

  Filtra HEPA

  ○ zestaw

  Odkurzacz

  Instrukcja

  Dysza długa

  Dysza szczotka

  ○ wymiary

  267 × 55 × 55 mm

  Moc

  120W

  Napięcie znamionowe

  10.8V

  • Bateria

  2000mAh

  Zasilanie

  Wymagany Zasilacz USB 5.0V / 2.0A ~10.0W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ DO USUWANIA ROZTOCZY DEERMA LAMPA UV Odkurzacz Deerma CM800 to prędki i efektywny sposób aby pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń lub roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób innowacyjny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania i drgania o wysokiej częstotliwościsprawnie zlikwidować roztocze czy kurz.

  Najważniejsze właściwości: Dzieki odkurzaczowi ekspresowo i wydajnie pozbędziesz się niechcianych , a także roztoczy używane światło fioletowe usuwa do 99,9% dorosłych osobników oraz jaj roztoczy Urządzenie doskonałe dla alergików Dogłębne czyszczenie materaca, dzięki mocy ssącej na poziomi 13000Pa oraz draniom o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę zastosowanie filtru HEPA, a także podwójnej warstwy przefiltrowującej zagwarantuje oczyszczanie powietrza wokół urządzenia Urządzenie produkowane zostało z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długą żywotność odkurzacza Lampa uruchamia się jedynie przy kontakcie z płaską powierzchnią gwarantując ochronę przed promieniowaniem UV, a także chroni oczy Urządzenie zaopatrzone jest w kratki wentylacyjne, które ochraniają urządzenie przed przegrzewaniem się Powietrze o temp.

  50 stopni przenika w głąb materaca wydajniej eliminując niechciane osobniki roztoczy Prosta obsługa urządzenia Moc ultrafioletu Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które efektywnie pozbywa się jednocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy.

  Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! na dodatek lampa ultrafioletowa ma właściwości wiruso- i bakteriobójcze przez co doskonale nadaje się do wykorzystania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura Powietrze o temperaturze 50 poziomów Celsjusza jest zabójcze dla roztoczy i potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca żeby jeszcze skuteczniej likwidować niechciane osobniki. Siła ssania Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa i drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja dodatkowo odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę filtrującą dzięki temu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia. Praktyczne rozwiązania pokrywa tworzona jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt zapewnia wysoki komfort i szybkość korzystania.

  Pojemnik na kurz jest łatwy w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą. Bezpieczne wykorzystywanie Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią poprzez co zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu.

  W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury urządzenia bez przegrzewania się. Specyfikacja techniczna: Model: CM800 Moc ssania: >13kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Moc znamionowa: 450WInne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Xiaomi cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze ręczne Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Xiaomi, odkurzacz ręczny Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Xiaomi, ranking małych odkurzaczy ręcznych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *