Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny Xiaomi. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Xiaomi,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Xiaomi. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Xiaomi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz pionowy DREAME V10

Odkurzacz pionowy DREAME V10 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy DREAME V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy DREAME V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie sprawny odkurzacz bezprzewodowy, przy pomocy którego sprawnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zapewnia niezwykłą sprawność, a wytrzymały akumulator gwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy i dodatkowe akcesoria w pakiecie dobranie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jeszcze w domach alergików - eliminuje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro eksponuje się oryginalnym designem, który pozwala na skuteczny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na powiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki temu fantastycznie radzi sobie nawet z najszczególniej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - starannie odkurzysz cały dom

  Akumulator o objętości 2500 mAh i inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie kanon możesz odkurzać nawet przez 60 minut, a w trybie sprawności do 28 minut. Chcesz wydajnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb potężny, w którym urządzenie zezwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić podczas zwykłego przechowywania odkurzacza. Zezwala na to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  wyśmienicie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została wyekwipowana w niezależny silnik, a także obszerny wałek, który precyzyjnie zgarnia różnorodnego typu odpady - od pokaźniejszych okruchów po drobne cząsteczki kurzu. Umożliwia dodatkowo staranne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna konstrukcja szczotki sprawia, iż nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,rewelacyjnie stanie na wysokości zadania jeszcze w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z materiałów. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 znakomicie nadaje się do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bezproblemowo dosięgniesz na dodatek trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i cechuje się produktywnością na poziomie 99,94%. Co więcej, uniemożliwia on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich efektywność została zwiększona do choćby 99,67%. Za pomocą V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, barwny wyświetlacz HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Przy pomocy czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już poprzez cały czas naciskać optymalnego guzika. Przystępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego nawet problemu możesz również złożyć i rozłożyć V10 Pro, a także wymienić akcesoria.

  z łatwością zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra, a także wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w stosowaniu - łatwo ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz znamionuje się użyteczną konstrukcją, która pozwala na odciążenie mięśni - bez pokaźniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa kompozycja powodują,łatwo podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. W dodatku, skrupulatnie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o mnóstwo bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • wymiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W pakiecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Clatronic. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9, B206
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej skutecznie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy zestaw szczotek, wysoka moc pracy i znaczna pojemność baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) pojemność baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h rodzaj filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezusterkowa moc czyszczenia gwarantująca prędkie usuwanie kurzu zaopatrzony w wysokoobrotowy silnik o prędkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala prosto wciągać minimalny pył, okruchy, sierść i inne skażenia z podłogi i zagwarantuje świetną pracę podczas codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym zastosowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w profilu litery V zezwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni pomiędzy panelami.

  specyficzna konstrukcja kółek prowadzących umożliwia odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, rozszerzając skuteczność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, gwarantując skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco by utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu znacznej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom sprawnie eliminuje roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, gwarantując czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i sprężysta ssawka jest przypasowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki czemu ułatwia sprzątanie również w trudno dostępnych miejscach w domu oraz sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus zaopatrzony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który tworzy potężną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, efektywnie spychając obszerne cząsteczki na dół pojemnika i w konsekwencji zapewniając płynny przepływ powietrza i zwiększając wydajność filtra.

  nad wyraz długi czas pracy baterii zastosowana pojemna bateria 2500 mAh* usprawnia codzienne wykorzystywanie. Czas rozładowywania akumulatora w trakcie użytkowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy wykorzystywaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut podmiana baterii za kliknięciem jednego przycisku kompozycja umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* szczególnie obfity pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie bardzo pokaźny pojemnik na kurz o pojemności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika w trakcie sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" umożliwia wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W pojemność baterii: 2500mAh (pojemność nominalna), 2400mAh (pojemność znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * informacje dotyczą czasu pracy artykułu w różnych trybach, po założeniu najróżniejszych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od rozmaitych środowisk użytkowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie wielkiej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne oczyszczanie o skuteczności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla sprzętów do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania skuteczności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa sprawność odfiltrowania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: dane z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie stosowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie pokaźnej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra znaczny pojemnik na kurz 0,6 l:


Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean - bhr4562gl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean - bhr4562gl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean - bhr4562gl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean - bhr4562gl- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy odkurzacz ręczny marki Xiaomi, który zapewni ci do 30 minut pracy na jednym ładowaniu. Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner Mini to niesamowitej mocy zamknięty w minimalistycznej, użytecznej obudowie urządzenie....


Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz bezprzewodowy mini mi vacuum clean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro, VTE1-GR3

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro, VTE1-GR3 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro, VTE1-GR3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro, VTE1-GR3
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje niesłychaną wydajność, a solidny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Ponadto, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

  W zestawie znajdziesz również kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom. Progresywny silnik Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem progresywnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro sprawnie i szybko pozbywa się wszelkiego brudu - nawet najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania.

  dodatkowo zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i sprawną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko efektywne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  usuwa do 99,9% roztoczy - nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania więc ponadto w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada zaawansowany, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i wydajnie usuwa alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo. Idealna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza nadzwyczajnie nadaje się do czyszczenia przeróżnego typu podłóg.

  błyskawicznie rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i trafnie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na produktywne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro wynajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa świetnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - rewelacyjnie wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame pozwala na też mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując zróżnicowane końcówki T20 Pro, dokładnie posprzątasz każdy kąt w swym domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz większy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki temu możesz odkurzać do czasu, aż potrzebujesz.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - wystarczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania zezwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki temu sprzątanie staje się istotnie wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zagwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi obecnie stosowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności zamiany filtra. Dbałość o każdy szczegół Dreame T20 Pro to dodatkowo unikatowy komfort użytkowania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki ergonomicznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, aby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i podmiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka sprężysta rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja producent Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny pojemność zbiornika na kurz 0.6l


Odkurzacz DREAME T20, VTE1

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T20, VTE1
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z szybkością 125 000 obrotów na minutę zagwarantuje nieprzeciętną sprawność, a konkretny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą. W komplecie wyszukasz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym precyzyjnie posprzątasz cały dom.

  innowacyjny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym progresywnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro sprawnie i szybko pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najszczególniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego większego wyzwania. Dodatkowo zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i efektywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu T20 Pro nieprzeciętnie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Eliminuje do 99,9% roztoczy - świetnie stanie na wysokości zadania więc na dodatek w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada innowacyjny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i produktywnie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? zarówno filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, zapewniając sobie higienę i bezpieczeństwo.

  idealna szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza świetnie nadaje się do czyszczenia zróżnicowanego typu podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i odpowiednio dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została także zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na wydajne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  uzupełniające szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa wspaniale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - doskonale wyczyści między innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame zezwala na ponadto mycie podłóg. Zbiornik o objętości 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swoim domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W charakterystycznym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki czemu sprzątanie staje się bardzo wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy ekran LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i zagwarantuje szybki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie wykorzystywany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to ponadto unikatowy komfort używania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem w trakcie odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w stosowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i zamiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić jednocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  sprężysta rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Eta. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Xiaomi opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Xiaomi cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Xiaomi,
 • odkurzacze ręczne Xiaomi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Xiaomi, odkurzacz ręczny Xiaomi cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Xiaomi, ranking małych odkurzaczy ręcznych Xiaomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *