Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne czarne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny czarny. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych czarnych,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne czarne. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami czarnymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  znikome jest spektakularne


  Do czego się przydają takie drobne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie minimalne przenośne urządzenia do zbierania nieznacznych zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To znakomite uzupełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są świetne by dotrzeć do niedużych, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Prędko i sprawnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki drobnym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W sytuacji takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba żeby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o wyśmienitych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne trudne elektroniczne udogodnienia, zostały wytworzone najczęściej po to,błyskawicznie poradzić sobie z minimalnymi zabrudzeniami na nieznacznej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy ulepszony z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Znakomity design, przyjemny dla oka. Skrupulatnie przypasowany zarys, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niesłychanie lekki, funkcjonalny i produktywny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni staranność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zaimplementowany schowek na przewód zasilania 12V
  *Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego wykorzystywania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,prosto dostosujesz go do swoich potrzeb. Postępowy system filtracji wydajne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design i 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być wykorzystywany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Perfekcyjnie spełni oczekiwania więc w wielu różnorodnych użyciach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnorodnych zastosowań

  W zestawie wyszukasz 3 praktyczne szczotki, za pomocą których skrupulatnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie oraz uchwyt na kabel odkurzacza).

  produktywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, produktywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość produktywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie rewelacyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza gwarantuje powiększony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne do 250 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Interesujące wzornictwo i szykowne srebrne wykończenie powoduje, że odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 nieprzeciętnie komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić nawet najmocniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka nieprzeciętnie czyści trudno dostępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i sprawnie wyczyścić nawet najistotniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  komfortowe i praktyczne.


Black&Decker DVJ215J-QW

Black&Decker DVJ215J-QW Najniższa Cena Online

Black&Decker DVJ215J-QW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker DVJ215J-QW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dominujący odcień:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:bateria litowo-jonowa, Cyclonic System, czas ładowania 4 godziny, czas pracy 14 minut;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Maksymalny czas pracy:0;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:7,2 V;objętość worka/pojemnika:0,61 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Roczne zużycie energii:0;typ worka:pojemnik;Rury:nie dotyczy;Szczotka w wyposażeniu:ssawka szczelinowa;typ filtra:ubraniowy;rodzaj odkurzacza:ręczny;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka, ssawka szczelinowa, szczotka nieznaczna;Zasilanie:akumulatorowe...


Black&Decker PD1820L-QW

Black&Decker PD1820L-QW Najniższa Cena Online

Black&Decker PD1820L-QW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PD1820L-QW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Akumulatorowy, ręczny odkurzacz BLACK+DECKER o skuteczności pozwalającej na odkurzanie każdej powierzchni w domu i mieszkaniu.

  rozciągliwy wąż o długości 1,5 m i lekka kompozycja zezwalają na odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc.

  Zintegrowana miękka szczotka znakomicie pasuje do subtelnych powierzchni,
  w trakcie gdy końcówka szczelinowa czyni usuwanie kurzu i okruchów z poduszek kanapy czy siedzeń samochodowych łatwym i miłym.

  Litowo-jonowy akumulator 18 V gwarantuje równomierną pracę,
  w trakcie gdy ładowarka Eco smart umożliwia naładowanie akumulatora w 4 godziny.

  Stacja ładująca do przechowywania odkurzacza oraz akcesoriów
  krystaliczny pojemnik na kurz nieskomplikowany do czyszczenia
  Ładowanie poniżej 4 godzin
  W pakiecie długa i krótka końcówka szczelinowa, a także miękka szczotka dla szerokiego zakresu prac
  Akumulator 18 V w technologi Li-Ion dla stałej mocy ssania
  unikatowe rozwiązanie, w postaci 1,5m sprężystego węża, zezwala na posprzątanie we wszelkich trudnodostępnych miejscach gdzie inne odkurzacze nie mogą się otrzymać
  Boczne otwieranie pojemnika na kurz oznaczają, iż nie dotykasz brudu, a trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci
  Akumulatorowe zasilanie powiększa komfort użycia i wszechstronność
  zastrzeżona technika "silnika osadzonego w filtrze" i akumulator Li-Ion zezwala na nad wyraz kompaktową budowę odkurzacza
  Funkcja odwirowywania Cyclonic Action, a także system potrójnej filtracji pozwalają na większą sprawność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza
  progresywny, wykwintny wygląd pasujący do każdego wnętrza

  Czas pracy 18 min
  Podciśnienie ssania 25 Air Watts
  Typy akumulatorów Li-Ion
  całkowita energia akumulatorów (Wh) 27 Wh
  Moc znamionowa 18V
  pojemność akumulatora 1.5 Ah
  Przepływ powietrza 1060 l/min
  Podciśnienie zasysania 550 mm słupa wody
  objętość pojemnika na kurz 560 ml
  Czas ładowania 4 godz.
  Filtr wyjściowy Tak
  wariant ładowarki Baza ładująca
  Wskaźnik stanu naładowania Tak
  Akcesoria w zestawie Tak
  Działanie typu Cyclonic™ Tak
  odcień Dark Titanium Chrome
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy. • Towar produktywny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  użyteczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do prostych zadań - wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc pomiędzy fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz stosownego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się nadzwyczajnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim dużym domowym odkurzaczem i stosowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i ergonomiczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania zezwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc nawet osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym eksponuje się jeszcze designem. Jest to minimalny odkurzacz o ciekawym profilu, którego przód, a równocześnie pojemnik na kurz, został wyprodukowany z niebanalnie wyglądającego, krystalicznego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różne końcówki i stacja ładująca, która zezwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co nadzwyczajnie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Przeróżne zastosowanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest świetnym rozwiązaniem w trakcie sprzątania samochodu, lecz nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i obszerna liczba dodatkowych akcesoriów umożliwiają stosowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie zawsze i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę lub Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? śladowa szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz w dodatku oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy ekspresowo odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem praktycznym, lecz i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do powiększenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, aby z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...


Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Uzyskaj szybkie i wydajne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Wyróżnia się arcytrudną mocą ssania i progresywnym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Dedykowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a także gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy
  Odkurzacz VP4350 został zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o pojemności 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać choćby do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator cechuje się wyższą wydajnością i dłuższą żywotnością. Równocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku obszerności akumulatora podczas kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4350 jest niezwykle prędkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, aby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym gromadzi się kurz i inne skażenia. Wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, znakomicie leży w dłoni i jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niepokaźne skażenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. W dodatku żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Bosch EaSyVaC 12

Bosch EaSyVaC 12 Najniższa Cena Online

Bosch EaSyVaC 12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch EaSyVaC 12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący odcień:zielony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji towaru;odcień:zielono-czarny;Maksymalny czas pracy:22 minuty;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:12 V;pojemność worka/pojemnika:0,38 litra;Poziom głośności:0;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;wariant worka:pojemnik;typ filtra:fałdowany;rodzaj odkurzacza:ręczny;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:Univac 18V;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:0;wymiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka;Rury w wyposażeniu:2 rury;Szczotki, ssawki, dysze:dysza do podłóg, dysza spoin, dysza szczotkowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Turbotronic TT-CT20

Turbotronic TT-CT20 Najniższa Cena Online

Turbotronic TT-CT20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Turbotronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Turbotronic TT-CT20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny TURBOTRONIC TT-CT20 czarno-złoty


Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj prędkie i sprawne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Wyróżnia się arcytrudną mocą ssania i progresywnym designem. Bogaty zestaw akcesoriów powoduje, że jest uniwersalnym pomocnikiem do śladowych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce wygodnie odkurzysz choćby mokry brud. Skrajna wydajność Odkurzacz VP4353 jest wyekwipowany w Li-Ion baterię 18,5 V o obszerności 2200 mAh, co gwarantuje aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą wydajnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku obszerności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w użyteczną rurę przedłużającą, dzięki której łatwo zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz komfortowo odkurzać niewiele znaczące zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po tradycyjny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje ponadto specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, że możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, skażeń i alergenów ze swojego zwierzaka. Dodatkowo pomysłowa kompozycja szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z rozciągliwym wężem CAR czyszczenie samochodu pomiędzy siedzeniami albo trudno dostępnymi miejscami będzie bardzo proste i sprawne.

  Dzięki swojej długości i rozciągliwości możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Niepokaźne akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest zaopatrzony w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz wygodnie odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie polikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Proste czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest szczególnie szybkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, aby wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne zanieczyszczenia.

  dzisiaj opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Prędko Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny czarny opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne czarne cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami czarnymi,
 • odkurzacze ręczne czarne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne czarne, odkurzacz ręczny czarny cena, opinie o odkurzaczach ręcznych czarnych, ranking małych odkurzaczy ręcznych czarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *