Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny biały. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych białych,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne białe. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami białymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Użyteczny design, wysoka efektywność, dużo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako drobny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niewielka waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to w dodatku użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale stanie na wysokości zadania na różnorodnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niepokaźna szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który zaopatrzone jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo skutecznymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko praktycznym, lecz też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 wyśmienicie stanie na wysokości zadania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością przystosujesz go do swoich potrzeb.

  nowoczesny system filtracji efektywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką sprawność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design i 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie spełni oczekiwania więc w wielu różnych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań W pakiecie odszukasz 3 ergonomiczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka zezwala na precyzyjne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza). Efektywna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada tworzony z miedzi, skuteczny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko produktywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość skutecznych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem. Dokładnie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, zastosowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje zwiększony komfort wykorzystywania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niżeli 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne do 250 zł. Ranking TOP10 modeli

ODKURZACZ RĘCZNY HYUNDAI WET & DRY HVC 101, kolor szary

ODKURZACZ RĘCZNY HYUNDAI WET & DRY HVC 101, kolor szary Najniższa Cena Online

ODKURZACZ RĘCZNY HYUNDAI WET & DRY HVC 101, kolor szary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: ODKURZACZ RĘCZNY HYUNDAI WET & DRY HVC 101, kolor szary
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo, z możliwością odkurzania na sucho i mokro, ładowarką w uchwycie ściennym, a także z ssawką szczelinową, szczotką i gumową nasadką do pracy na mokro....

Odkurzacz CLATRONIC AKS 827 (4006160810448)

Odkurzacz CLATRONIC AKS 827 (4006160810448) Najniższa Cena Online

Odkurzacz CLATRONIC AKS 827 (4006160810448) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CLATRONIC AKS 827 (4006160810448)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • parametry dodatkowe: lampka kontrolna ładowania
  • Czas ładowania: 13 h
  • Czas ładowania: 13 h
  • Długość: 100 mm
  • Filtry: filtr zmywalny
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 6 szt.
  • Kod Producenta: AKS 827 biały
  • Kod producenta: AKS 827 biały
  • Kolor: biały
  • Końcówki: dysza szczotkowa, ssawka szczelinowa
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Orientacyjna waga brutto: 987 g
  • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 6470 g
  • pojemność akumulatora: 1400 mAh
  • Strona www towaru: http://www.clatronic.pl/odkurzacz-akumulatorowy-aks-827.html
  • Szerokość: 310 mm
  • wariant: ręczny
  • rodzaj rury: Nie dotyczy
  • Waga urządzenia: 0,55 kg
  • Waga z opakowaniem: 0,987 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • Wysokość: 130 cm

Black&decker Odkurzacz ręczny pv 1820 l

Black&decker Odkurzacz ręczny pv 1820 l Najniższa Cena Online

Black&decker Odkurzacz ręczny pv 1820 l - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&decker Odkurzacz ręczny pv 1820 l
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulator 18.0 V w technologii Li-Ion gwarantuje słuszne atrybuty pracy - dużą siłę ssącą brak spadków mocy
  • opatentowana obracająca się dysza, pozwalająca na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach, gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać
  • Maksymalna wydajność czyszczenia. Narzędzie wyśmienite także do wykonywania bardziej wymagających zadań
  • Pełne naładowanie poniżej 4 godzin
  • Niebieska dioda LED jako wskaźnik ładowania - 30 sekund przed rozładowaniem wskaźnik miga na niebiesko
  • klarowny pojemnik na kurz przystępny do czyszczenia
  • Boczne drzwiczki uwalniające skatalogowany brud oznaczają, że nie dotykasz brudu a trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci
  • innowacyjny, wytworny wygląd pasujący do każdego wnętrza
  • zastrzeżona technika 'silnika w filtrze' pozwala na szczególnie kompaktową budowę odkurzacza
  • W zestawie wysuwana końcówka szczelinowa, miękka szczotka dla szerokiego zakresu prac
  • Akumulatorowe zasilanie zwiększa komfort zastosowania i wszechstronność
  • Funkcja odwirowywania Cyclonic Action, a także system potrójnej filtracji umożliwiają pokaźniejszą wydajność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza
  • Składana i kompaktowa budowa pozwala na łatwiejsze ładowanie i przechowywanie

  Wyposażenie charakterystyczne
  • zintegrowana końcówka szczelinowa
  • zintegrowana miękka końcówka szczotkowa
  • baza do ładowania
  towar
  Kod producenta
  PV1820L
  informacje podstawowe
  metaliczny
  Funkcje
  Wskaźnik ładowania
  Odkurzanie Moc Zasilanie
  Akumulatorowe
  Akumulator litowo-jonowy
  Łatwe manewrowanie
  Łatwe opróżnianie
  technologiczne
  praktyczna budowa
  poręczna rączka
  Składana rączka
  Nieograniczony
  zastosowane technologie
  Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka
  załączone wyposażenie
  Stacja dokująca
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  00
  Opis:
  https://www.2helpu.com/blackanddecker/PL/

Sencor Odkurzacz svc 190 r

Sencor Odkurzacz svc 190 r Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Tristar. Ranking TOP10 modeli

Sencor Odkurzacz svc 190 r - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor Odkurzacz svc 190 r
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy. • Towar wydajny technicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  użyteczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do prostych zadań - wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz adekwatnego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się wyśmienitym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim dużym domowym odkurzaczem i wykorzystywaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i użyteczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się też designem. Jest to znikomy odkurzacz o ciekawym zarysie, którego przód, a równocześnie pojemnik na kurz, został tworzony z ciekawie wyglądającego, przezroczystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różne końcówki i stacja ładująca, która zezwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co wspaniale pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Różnorodne wykorzystanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest nadzwyczajnym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i obszerna liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na użytkowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko albo napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę lub Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? mała szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! za pomocą tego odkurzacza ręcznego możesz też oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy szybko odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem ergonomicznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...


HV 7146 4 w 1 Odkurzecz ręczny SEVERIN (4008146037009)

HV 7146 4 w 1 Odkurzecz ręczny SEVERIN (4008146037009) Najniższa Cena Online

HV 7146 4 w 1 Odkurzecz ręczny SEVERIN (4008146037009) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: HV 7146 4 w 1 Odkurzecz ręczny SEVERIN (4008146037009)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:oświetlanie odkurzanego miejsca, funkcja zbierania wody;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-szary;Maksymalny czas pracy:30 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:120 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:18,5 V;objętość worka/pojemnika:0,65 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;typ odkurzacza:ręczny;Waga:1,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca-ładowarka z możliwością montażu na ścianie;Szczotki, ssawki, dysze:nasadka do czyszczenia mebli, nasadka do zbierania płynów, ssawka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Clatronic Odkurzacz aks 828 (4006160810523)

Clatronic Odkurzacz aks 828 (4006160810523) Najniższa Cena Online

Clatronic Odkurzacz aks 828 (4006160810523) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic Odkurzacz aks 828 (4006160810523)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy
  Clatronic AKS 828  Odkurza z funkcją działania na sucho i na mokro. Nad wyraz poręczny w sprzątaniu samochodu ze względu na brak kabla - możesz czyścić auto na podwórku, bez dostępu do prądu. Wymienne końc ó wki pozwolą dotrzeć choćby do trudnodostępnych miejsc, np. Pod siedzeniami czy w bagażniku. Perfekcyjnie się sprawdzi dla każdego posiadacza samochodu, który nie ma własnego garażu.

  Clatronic to doskonały niemiecki producent, znany z solidności swych sprzętów. Wybierany od lat w naszym kraju doceniany jest za prawidłowy stosunek ceny do jakości. Proponowany odkurzacz akumulatorowy to jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta przystępny w naszym sklepie internetowym.


  Specyfikacja urządzenia:

  - Wymienne akumulatory wielokrotnego ładowania,

  - Możliwość odkurzania mokrych powierzchni,

  - Końc ó wka szczelinowa/Dysza szczotkowa

  - Lampka kontrolna ładowania (LED)

  - Zasilacz do ładowania

  - Uchwyt ścienny do wieszania i ładowania odkurzacza

  - Stały filtr kurzu z możliwością prania

  - pakiet z zasilaczem: 230 V, 50 Hz

  - wymiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm

  - Waga: 0,75 kg  Niemiecka solidność – Polska instrukcja, polski serwis. Do każdej wysyłki dołączamy fv albo paragon.
  Zdjęcie real:

  *Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny DEERMA CM1300, kolor biały
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma rewelacyjnie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i produktywne naświetlanie UV sprawiają,z łatwością pozbędziesz się alergenów. Mała waga i długi kabel unikatową swobodę i komfort używania. CM 1300 zostałwyposażony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji jednocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, zagwarantuje jego zwiększoną skuteczność. To nie wszystko! dodatkowe końcówki pozwalają stosować odkurzacz na zróżnicowane sposoby, co sprawia, iż jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako wygodny odkurzacz ręczny albo jako bezawaryjne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przystosujesz ten funkcjonalny towar do swych potrzeb i dokładnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go ponadto do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W komplecie odnajdziesz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim niezawodnym sojusznikiem w walce z roztoczami. znaczna szczotka błyskawicznie wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 sprawdzi się w czyszczeniu nierównych albo trudno dostępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę i wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bez problemu go wyszukasz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co powoduje, iż CM1300 tak wydajnie walczy z roztoczami? genialnej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,pousuwać z nich alergeny. Efektywnie broni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny detektor podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz wyszuka się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV oraz broniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zagwarantuje on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki temu urządzenie sprawnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 prędko o nich zapomnisz.

  produktywna filtracja

  Z CM1300 sprawnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna i HEPA sprawnie neutralizują kurz i inne alergeny. Jednocześnie filtr, jak i pojemnik na odpady można też łatwo i komfortowo umyć. Wszystko to powoduje,stosowanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest istotnie prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei użyteczny guzik na spodzie urządzenia pozwala na łatwą i wygodną wymianę szczotek. Możeszprędko i komfortowo odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia lub umycia.

  Lekki i poręczny

  Odkurzacz jest wyjątkowo niewiele znaczący i lekki. Jego pełna waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 niepokaźne jabłka! dzięki temu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie powoduje najmniejszego nawet problemu. Z łatwością wniesiesz je na piętro lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit. rewelacyjnie leży w rąk i zagwarantuje niesłychany komfort używania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt krótkich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  rozmiary

  335x225x170 mm

  pojemność zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w komplecie

  szeroka szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1


Odkurzacz domowy akumulatorowy BlackDecker Flexi PD1820LF (5035048458648)

Odkurzacz domowy akumulatorowy BlackDecker Flexi PD1820LF (5035048458648) Najniższa Cena Online

Odkurzacz domowy akumulatorowy BlackDecker Flexi PD1820LF (5035048458648) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz domowy akumulatorowy BlackDecker Flexi PD1820LF (5035048458648)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulator 18 V w technologi Li-Ion dla stałej mocy ssania.wyjątkowe rozwiązanie, w postaci 1,5m sprężystego węża, zezwala na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać.Ładowanie poniżej 4 godzin – dzięki funkcji ładowania ECO Smart po naładowaniu urządzenie przechodzi w stan gotowości, oszczędzając energię.

  informacje technologiczne:Moc zasysania 25 WPodciśnienie zasysania 541 mm słupa wodyZasysane powietrze 1062 l/minObjętość pojemnika na kurz 560 mlCzas pracy 15 minPierwsze ładowanie < 4 godz.Filtr wyjściowy takAkcesoria w pakiecie takDziałanie typu Cyclonic(TM) takKolor chromowanyNapięcie zasilania 18 V W pakiecie:stacja ładującakońcówka szczelinowa 2 w 1długa końcówka ze szczotką do czyszczenia podłógdługa końcówka szczelinowa.Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny biały opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne białe cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami białymi,
 • odkurzacze ręczne białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne białe, odkurzacz ręczny biały cena, opinie o odkurzaczach ręcznych białych, ranking małych odkurzaczy ręcznych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *