Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny biały. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych białych,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne białe. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami białymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik, a także proponuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich dzianin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka powiększa wydajność pracy atest UK Allergy Odkurzacz nieprzeciętny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego skutecznie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna wydajność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex eliminuje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki czemu wyeliminujesz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał wydajniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z tkanin.

  dokument UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał atest Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako skutecznie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, polikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: towar powystawowy. • Towar wydajny technicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  użyteczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do prostych zadań - wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz adekwatnego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się wyśmienitym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim dużym domowym odkurzaczem i wykorzystywaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i użyteczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się też designem. Jest to znikomy odkurzacz o ciekawym zarysie, którego przód, a równocześnie pojemnik na kurz, został tworzony z ciekawie wyglądającego, przezroczystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różne końcówki i stacja ładująca, która zezwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co wspaniale pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Różnorodne wykorzystanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest nadzwyczajnym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i obszerna liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na użytkowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko albo napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę lub Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? mała szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! za pomocą tego odkurzacza ręcznego możesz też oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy szybko odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem ergonomicznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Severin. Ranking TOP10 modeli

Clatronic AKS 828

Clatronic AKS 828 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 828 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 828
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy
  Clatronic AKS 828  Odkurza z funkcją działania na sucho i na mokro. Nad wyraz poręczny w sprzątaniu samochodu ze względu na brak kabla - możesz czyścić auto na podwórku, bez dostępu do prądu. Wymienne końc ó wki pozwolą dotrzeć choćby do trudnodostępnych miejsc, np. Pod siedzeniami czy w bagażniku. Perfekcyjnie się sprawdzi dla każdego posiadacza samochodu, który nie ma własnego garażu.

  Clatronic to doskonały niemiecki producent, znany z solidności swych sprzętów. Wybierany od lat w naszym kraju doceniany jest za prawidłowy stosunek ceny do jakości. Proponowany odkurzacz akumulatorowy to jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta przystępny w naszym sklepie internetowym.


  Specyfikacja urządzenia:

  - Wymienne akumulatory wielokrotnego ładowania,

  - Możliwość odkurzania mokrych powierzchni,

  - Końc ó wka szczelinowa/Dysza szczotkowa

  - Lampka kontrolna ładowania (LED)

  - Zasilacz do ładowania

  - Uchwyt ścienny do wieszania i ładowania odkurzacza

  - Stały filtr kurzu z możliwością prania

  - pakiet z zasilaczem: 230 V, 50 Hz

  - wymiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm

  - Waga: 0,75 kg  Niemiecka solidność – Polska instrukcja, polski serwis. Do każdej wysyłki dołączamy fv albo paragon.
  Zdjęcie real:

  *Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Niebanalne wzornictwo i wyszukane srebrne wykończenie powoduje, że odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 idealnie komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i sprawnie wyczyścić choćby najbardziej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka idealnie czyści trudno dostępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i produktywnie wyczyścić choćby najszczególniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  wygodne i użyteczne.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Shark. Ranking TOP10 modeli

Jimmy JV12

Jimmy JV12 Najniższa Cena Online

Jimmy JV12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy JV12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny JIMMY JV12

Baseus C2 CRXCQC2-02

Baseus C2 CRXCQC2-02 Najniższa Cena Online

Baseus C2 CRXCQC2-02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Baseus
 • Pełna nazwa odkurzacza: Baseus C2 CRXCQC2-02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny BASEUS C2 CRXCQC2-02 biały

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 niezwykle mocny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny usuwa kurz i płyny produktywność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nieskomplikowane, prędkie i rozciągliwe odkurzanie przewód do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc nieskomplikowane opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra przystępny w czyszczeniu filtr stały ergonomiczny uchwyt ścienny z ładowarką w komplecie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg rozmiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Severin HV 7146

Severin HV 7146 Najniższa Cena Online

Severin HV 7146 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7146
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:oświetlanie odkurzanego miejsca, funkcja zbierania wody;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-szary;Maksymalny czas pracy:30 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:120 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:18,5 V;objętość worka/pojemnika:0,65 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;typ odkurzacza:ręczny;Waga:1,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca-ładowarka z możliwością montażu na ścianie;Szczotki, ssawki, dysze:nasadka do czyszczenia mebli, nasadka do zbierania płynów, ssawka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Trotec. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker PV1820L

Black&Decker PV1820L Najniższa Cena Online

Black&Decker PV1820L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PV1820L
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulator 18.0 V w technologii Li-Ion gwarantuje słuszne atrybuty pracy - dużą siłę ssącą brak spadków mocy
  • opatentowana obracająca się dysza, pozwalająca na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach, gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać
  • Maksymalna wydajność czyszczenia. Narzędzie wyśmienite także do wykonywania bardziej wymagających zadań
  • Pełne naładowanie poniżej 4 godzin
  • Niebieska dioda LED jako wskaźnik ładowania - 30 sekund przed rozładowaniem wskaźnik miga na niebiesko
  • klarowny pojemnik na kurz przystępny do czyszczenia
  • Boczne drzwiczki uwalniające skatalogowany brud oznaczają, że nie dotykasz brudu a trafia on bezpośrednio do kosza na śmieci
  • innowacyjny, wytworny wygląd pasujący do każdego wnętrza
  • zastrzeżona technika 'silnika w filtrze' pozwala na szczególnie kompaktową budowę odkurzacza
  • W zestawie wysuwana końcówka szczelinowa, miękka szczotka dla szerokiego zakresu prac
  • Akumulatorowe zasilanie zwiększa komfort zastosowania i wszechstronność
  • Funkcja odwirowywania Cyclonic Action, a także system potrójnej filtracji umożliwiają pokaźniejszą wydajność odkurzania i wydłużają żywotność odkurzacza
  • Składana i kompaktowa budowa pozwala na łatwiejsze ładowanie i przechowywanie

  Wyposażenie charakterystyczne
  • zintegrowana końcówka szczelinowa
  • zintegrowana miękka końcówka szczotkowa
  • baza do ładowania
  towar
  Kod producenta
  PV1820L
  informacje podstawowe
  metaliczny
  Funkcje
  Wskaźnik ładowania
  Odkurzanie Moc Zasilanie
  Akumulatorowe
  Akumulator litowo-jonowy
  Łatwe manewrowanie
  Łatwe opróżnianie
  technologiczne
  praktyczna budowa
  poręczna rączka
  Składana rączka
  Nieograniczony
  zastosowane technologie
  Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka
  załączone wyposażenie
  Stacja dokująca
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  00
  Opis:
  https://www.2helpu.com/blackanddecker/PL/


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny biały opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne białe cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami białymi,
 • odkurzacze ręczne białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne białe, odkurzacz ręczny biały cena, opinie o odkurzaczach ręcznych białych, ranking małych odkurzaczy ręcznych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.