Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny biały. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych białych,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne białe. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami białymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 uwydatnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  oszałamiająca skuteczność

  Urządzenie świetnie sprawdza się w walce z nawet najbardziej uciążliwymi skażeniami. Jego produktywny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu błyskawicznie eliminuje zabrudzenia. Na rozszerzoną efektywność T10 wpływają także jego skrócony tunel aerodynamiczny, progresywna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy rodzaj powierzchni. Wydajnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Uwydatnia siępraktyczną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 doskonale poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet ergonomicznych akcesoriów

  Do zestawu dołączono także szereg akcesoriów, które znacznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania na nierównych, minimalnych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców pozwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. Na dodatek, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz na dodatek wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - z całą pewnością nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zapewnia choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest dostępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która umożliwia ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy ekspresowo zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje również tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% sprawność czyszczenia dzięki udoskonalonej, 5-stopniowej filtracji. Elementy filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 efektywnie usuwa kurz i choćby 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przyjazne dla zdrowia miejsce. To powoduje,perfekcyjnie pasuje ponadto dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania powiększa skuteczność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i funkcjonalnej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo wygodny w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, z łatwością go też podniesiesz, aby odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W zestawie znajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik, a także proponuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich dzianin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka powiększa wydajność pracy atest UK Allergy Odkurzacz nieprzeciętny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast charakterystycznego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego skutecznie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna wydajność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex eliminuje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki czemu wyeliminujesz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał wydajniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z tkanin.

  dokument UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał atest Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako skutecznie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, polikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne szare. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręczny odkurzacz, który zaskoczy Cię wydajnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj dostępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki produktywnej pracy i komforcie stosowania spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

  To lekkie i użyteczne urządzenie zostało wyposażone w 5-metrowy kabel, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci potrzeba. Efektywność odkurzacza zagwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa i 3 wymienne szczotki, które znajdą zastosowanie w wielu najróżniejszych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o pojemności 1,2 kg prosto opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji DX118C możesz nim z łatwością operować i posprzątać każdy kąt w swym domu.

  To użyteczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy, a także ręczny. Używając go, prosto wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego choćby problemu.

  3 szczotki w zestawie W opakowaniu wyszukasz aż 3 warianty szczotek. Szczotka do podłóg wyśmienicie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Produktywnie czyści panele, kafelki, a choćby dywany. Operowanie nią jest szczególnie proste i komfortowe.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka perfekcyjnie pasuje do odkurzania wgłębień w meblach lub klawiatury, a szczotka trójkątna spełni oczekiwania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca wydajność Odkurzacz został wyekwipowany w sprawny silnik, który może pracować z prędkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu realne jest osiąganie tak wielkiej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą efektywność DX118C – za jego pomocą szybko pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena wykorzystywania Korzystając z DX118C nie tylko starannie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyposażone w sprawny filtr HEPA, który idealnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Starczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt dużo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie akcentuje się też prostym, a zarazem gustownym wzornictwem. Jego nowoczesny design, praktyczna oraz imponująca funkcjonalność powodują, iż może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja producent Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V objętość pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej aniżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz wymiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m odcień szary


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Użyteczny design, wysoka efektywność, dużo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako drobny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niewielka waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to w dodatku użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale stanie na wysokości zadania na różnorodnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i skutecznie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niepokaźna szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który zaopatrzone jest urządzenie, efektywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo skutecznymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko praktycznym, lecz też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 wyśmienicie stanie na wysokości zadania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne pojemność do 1.0 litra. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - wyjątkowo trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym wynikiem czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V firmy Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz polikwidować rozlane płyny jak i suche zanieczyszczenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zapewnia nieprzeciętne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do stosownego odfiltrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system przefiltrowania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi namierza mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do udoskonalonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do stosownego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Praktyczny kształt nasadek pomoże Ci oczyścić choćby najtrudniej przystępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do nietrudnego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy producenta Philips pozwala na szybkie i przystępne opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można łatwo zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole lub na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można wygodnie przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki czemu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do użytku na mokro i sucho · klarowny zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · efektywny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  informacje techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość artykułu: 508 mm · Klasa produktywności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · wariant odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość produktu: 335 mm · technika akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość artykułu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma CM800

  Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i produktywny sposób aby pozbyć się niechcianych skażeń albo roztoczy ze swego otoczenia. Urządzenie w sposób progresywny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania, a także drgania o wysokiej częstotliwościefektywnie usunąć roztocze czy kurz.

  Moc ultrafioletu

  Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które skutecznie pozbywa się jednocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Produktywność tej metody wynosi aż 99,9%! w dodatku lampa ultrafioletowa ma parametry wiruso i bakteriobójcze poprzez co nieprzeciętnie pasuje do stosowania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura

  Powietrze o temperaturze 50 stopni celsjusza jest zabójcze dla roztoczy i potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej likwidować niechciane osobniki.

  Siła ssania

  Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa, a także drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja

  w dodatku odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę przefiltrowującą dzięki czemu przy czyszczeniu materaca jednocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia.

  praktyczne rozwiązania

  pokrywa tworzona jest z wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a komfortowy uchwyt zapewnia wysoki komfort oraz szybkość korzystania. Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą.

  Bezpieczne użytkowanie

  Specjalne zabezpieczenie sprawia, że lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią poprzez co zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i zagwarantuje ochronę oczu. W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które zapewniają utrzymanie trafnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się.

  Producent: Deerma

  Model: CM800

  Moc ssania: >13kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Moc znamionowa: 450W

  Poziom hałasu: <78dB


Black&amp;Decker PD1820LF

Black&Decker PD1820LF Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne srebrne. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker PD1820LF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&amp;Decker PD1820LF
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulator 18 V w technologi Li-Ion dla stałej mocy ssania.wyjątkowe rozwiązanie, w postaci 1,5m sprężystego węża, zezwala na posprzątanie we wszystkich trudnodostępnych miejscach gdzie inne odkurzacze nie mogą się dostać.Ładowanie poniżej 4 godzin – dzięki funkcji ładowania ECO Smart po naładowaniu urządzenie przechodzi w stan gotowości, oszczędzając energię.

  informacje technologiczne:Moc zasysania 25 WPodciśnienie zasysania 541 mm słupa wodyZasysane powietrze 1062 l/minObjętość pojemnika na kurz 560 mlCzas pracy 15 minPierwsze ładowanie < 4 godz.Filtr wyjściowy takAkcesoria w pakiecie takDziałanie typu Cyclonic(TM) takKolor chromowanyNapięcie zasilania 18 V W pakiecie:stacja ładującakońcówka szczelinowa 2 w 1długa końcówka ze szczotką do czyszczenia podłógdługa końcówka szczelinowa.


Philips FC 6144 Darmowa wysyłka

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6144 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  skuteczne akumulatory NiMH 7,2 V
  Aerodynamiczna dysza do ulepszonego wchłaniania kurzu
  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do adekwatnego oczyszczania
  Wąska stacja ładowania (montaż na ścianie lub na stole)

  efektywnie działający MiniVac dla ulepszonego efektu sprzątania. Bez worka, z cyklonowym strumieniem powietrza i aerodynamiczną dyszą. Ciesz się udoskonalonym wynikiem sprzątania skutecznym odkurzaczem akumulatorowym 7,2 wolta. Odśrodkowy strumień powietrza bez worka i 2-stopniowy system filtrowania gwarantują długo utrzymującą się produktywność, a design z aerodynamiczną dyszą zapewnia nieprzeciętne wchłanianie kurzu. Dyszą można łatwo zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk. Odkurzacz akumulatorowy można wygodnie przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się we wnętrzu odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system oczyszczania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu. Kolisty uchwyt do optymalnej obsługi.

  informacje technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze dane technologiczne: Czas ładowania: 16–18 h · Czas pracy akumulatora: 9 min · Moc ssania: 17 W · Napięcie akumulatora: 7,2 V · Głośność pracy: 78 dB · Klasa skuteczności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: czerwony,krystaliczny · Moc: 87 W · Moc ssania: 17 W · Napięcie: 7.2 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 50.4 m³/h · wariant odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · technika akumulatora: NiMH · technologia odkurzacza: Wirowanie · Zasilanie: akumulatorowe

  wysyłka obejmuje:
  Odkurzacz ręczny ze stacją ładowania.


Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 niezwykle mocny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny usuwa kurz i płyny produktywność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nieskomplikowane, prędkie i rozciągliwe odkurzanie przewód do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc nieskomplikowane opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra przystępny w czyszczeniu filtr stały ergonomiczny uchwyt ścienny z ładowarką w komplecie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg rozmiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cmInne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny biały opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne białe cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami białymi,
 • odkurzacze ręczne białe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne białe, odkurzacz ręczny biały cena, opinie o odkurzaczach ręcznych białych, ranking małych odkurzaczy ręcznych białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *