Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Hoover. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Hoover. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Hoover,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Hoover. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Hoover, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover HF21F25 011

Hoover HF21F25 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF21F25 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF21F25 011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 2in1 HF21F25 011 BEZ H-FREE 2W1 Lekki i nad wyraz wszechstronny odkurzacz bezprzewodowy H-FREE 2v1 zapewniają codzienne przystępne czyszczenie. Dzięki wyjmowanemu ręcznemu urządzeniu 2 w 1 i akcesoriom przechowywanym na korpusie nieskomplikowane czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni.

  H-FREE 2IN1 proponuje swobodę ruchów dzięki bezprzewodowej konstrukcji. Dzięki niskiej wadze można go też wygodnie używać do odkurzania w wyższych pozycjach, a po czyszczeniu można użyć oszczędność miejsca dzięki składanej rączce.

  ODKURZACZ RĘCZNY DO CZYSZCZENIA W DOWOLNYM MIEJSCU Dzięki zdejmowanej części ręcznej odkurzacza H-FREE 2IN1 nie masz ograniczonych rozmiarów i możesz komfortowo czyścić dowolną powierzchnię nad podłogą i nad wierzchem.

  dodatkowo można scalić podstawowy moduł z akcesorium 2 w 1 przechowywanym na korpusie. Dysza szczelinowa wytrzymuje trudno dostępne miejsca i szczotka do kurzu do czyszczenia wszelkich rodzajów powierzchni.

  posiada SIĘ W SZAFCE H-FREE 2IN1 to kompaktowy bezprzewodowy odkurzacz prętowy zaprojektowany w celu zapewnienia imponującej wydajności i zagwarantowania nieskomplikowanego czyszczenia dzięki zintegrowanym narzędziom.

  Do przechowywania można złożyć uchwyt, co jest użyteczne do przechowywania w dowolnym miejscu. ODDZIELANIE PYŁU za pomocą ODDZIELNEGO CYKLONU postępowy system separacji Single Cyclon i zmywalny filtr przedmotorowy pozwalają oddzielić i wychwycić choćby najdrobniejsze cząstki kurzu i brudu w środku pojemnika,zmniejszyć częstotliwość zatykania filtra i zagwarantować dłuższą sprawność odkurzacza bez częstej konieczności opróżniania pojemnika na kurz.

  KIEDY Ci trzeba PRZERWY H-FREE 2IN1 można zaparkować pionowo (na twardych podłogach), gdy jest to niezbędne w trakcie odkurzania,komfortowo wykonywać inne czynności. Ta funkcja jest bardzo funkcjonalna w trakcie odkurzania, ale zadbaj o bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli masz dzieci.

  Nie pozostawiaj odkurzacza zaparkowanego bez nadzoru, ponieważ nie jest on potężnie zamocowany. Jeśli już zakończyłeś odkurzanie, możesz przechowywać odkurzacz w zamontowanym na ścianie użytecznym uchwycie, gdzie można go już pozostawić w całości bez nadzoru.

  szybkiE I proste ŁADOWANIE Pełne naładowanie odkurzacza zajmuje tylko 2,5 godziny. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda i podłączyć kabel zasilający do ręcznej części odkurzacza. Odkurzacz jest wyekwipowany we wskaźnik LED, który pokazuje stan baterii: kiedy jest czas ładowania albo odwrotnie, gdy jest gotowy do użycia.

  ŁATWA OBSŁUGA SZCZOTKI H-FREE 2IN1 posiada system nietrudnego zwalniania i wyjmowania szczotki z dyszy, łatwo i momentalnie bez wykorzystania jakiegokolwiek narzędzia. Dzięki praktycznemu systemowi możnapousuwać wszelkie splątane włosy, włosy i inne zanieczyszczenia.

  dzięki temu akcesoria są czyste w znakomitym stanie, zawsze gotowe do wykorzystania, a jednocześnie widocznie wydłużają żywotność odkurzacza dzięki tej skrupulatności. DO 40 MINUT AUTONOMII Litowo-jonowa bateria litowo-jonowa H-LAB Ultra Power 22,2 V gwarantuje do 40 minut pracy na wszelkich powierzchniach z dyszą z napędem silnikowym.

  świetnA WIDOCZNOŚĆ Przednie oświetlenie LED zawarte w dyszy podłogowej pomoże lepiej wypalić ciemne narożniki lub pod meblami. Nie przegapisz ani odrobiny!


Hoover BR71 BR30011

Hoover BR71 BR30011 Najniższa Cena Online

Hoover BR71 BR30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BR71 BR30011
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:0;Dominujący odcień:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:brak;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:turboszczotka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;rodzaj filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;rozmiary - głębokość:28,7 cm;wymiary - szerokość:41,2 cm;wymiary - wysokość:27 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;zastosowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...


Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to tradycyjny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria za każdym razem w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest stanowczo zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza, a także mniejszy zużycie energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik podmiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który powiadamia o konieczności wymiany worka.

  Do zestawu załączone są 4 worki z mikrofibry o pojemności 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zagwarantuje nieszablonową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie konieczne akcesoria – są one zamontowane wewnątrz urządzenia, co upraszcza ich przechowywanie i zapobiega ich zgubieniu....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Amica. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex efektywnie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i użyteczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik, a także oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | certyfikat UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich dzianin Lampa UV-C eliminuje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa sprawność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz wyśmienity dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego produktywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna sprawność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dobranie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu wyeliminujesz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną efektywnie usunięte z dzianin.

  atest UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie likwidujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, że gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, polikwidujesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Hoover HF21F22 011

Hoover HF21F22 011 Najniższa Cena Online

Hoover HF21F22 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF21F22 011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy H-Free 2in1 HF21F22 011 BEZ H-FREE 2W1 Lekki i niezwykle wszechstronny odkurzacz bezprzewodowy H-FREE 2v1 gwarantują codzienne nietrudne czyszczenie. Dzięki wyjmowanemu ręcznemu urządzeniu 2 w 1 i akcesoriom przechowywanym na korpusie łatwe czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni.

  H-FREE 2IN1 oferuje swobodę ruchów dzięki bezprzewodowej konstrukcji. Dzięki niskiej wadze można go ponadto wygodnie używać do odkurzania w wyższych pozycjach, a po czyszczeniu można użyć oszczędność miejsca dzięki składanej rączce.

  ODKURZACZ RĘCZNY DO CZYSZCZENIA W DOWOLNYM MIEJSCU Dzięki zdejmowanej części ręcznej odkurzacza H-FREE 2IN1 nie masz ograniczonych rozmiarów i możesz komfortowo czyścić dowolną powierzchnię nad podłogą i nad wierzchem.

  ponadto można zintegrować podstawowy moduł z akcesorium 2 w 1 przechowywanym na korpusie. Dysza szczelinowa wytrzymuje trudno dostępne miejsca i szczotka do kurzu do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni.

  gromadzi SIĘ W SZAFCE H-FREE 2IN1 to kompaktowy bezprzewodowy odkurzacz prętowy zaprojektowany w celu zapewnienia imponującej efektywności i zagwarantowania nieskomplikowanego czyszczenia dzięki zintegrowanym narzędziom.

  Do przechowywania można złożyć uchwyt, co jest praktyczne do przechowywania w dowolnym miejscu. ODDZIELANIE PYŁU za pomocą ODDZIELNEGO CYKLONU progresywny system separacji Single Cyclon i zmywalny filtr przedmotorowy pozwalają oddzielić i wychwycić nawet najdrobniejsze cząstki kurzu i brudu wewnątrz pojemnika,obniżyć częstotliwość zatykania filtra i zagwarantować dłuższą wydajność odkurzacza bez częstej konieczności opróżniania pojemnika na kurz.

  KIEDY Ci trzeba PRZERWY H-FREE 2IN1 można zaparkować pionowo (na twardych podłogach), gdy jest to potrzebne w trakcie odkurzania,wygodnie wykonywać inne czynności. Ta funkcja jest bardzo praktyczna w trakcie odkurzania, lecz zadbaj o bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli masz dzieci.

  Nie pozostawiaj odkurzacza zaparkowanego bez nadzoru, ponieważ nie jest on konkretnie zamocowany. Jeśli już zakończyłeś odkurzanie, możesz przechowywać odkurzacz w zamontowanym na ścianie praktycznym uchwycie, gdzie można go już pozostawić kompletnie bez nadzoru.

  szybkiE I nieskomplikowane ŁADOWANIE Pełne naładowanie odkurzacza zajmuje tylko 2,5 godziny. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazda i podłączyć kabel zasilający do ręcznej części odkurzacza. Odkurzacz jest wyposażony we wskaźnik LED, który pokazuje stan baterii: kiedy jest czas ładowania lub odwrotnie, gdy jest gotowy do wykorzystania.

  ŁATWA OBSŁUGA SZCZOTKI H-FREE 2IN1 posiada system nietrudnego zwalniania i wyjmowania szczotki z dyszy, łatwo i błyskawicznie bez użycia jakiegokolwiek narzędzia. Dzięki ergonomicznemu systemowi możnausunąć wszelkie splątane włosy, włosy i inne zanieczyszczenia.

  dzięki temu akcesoria są czyste w genialnym stanie, za każdym razem gotowe do zastosowania, a równocześnie widocznie wydłużają żywotność odkurzacza dzięki tej staranności. DO 40 MINUT AUTONOMII Litowo-jonowa bateria litowo-jonowa H-LAB Ultra Power 22,2 V zagwarantuje do 40 minut pracy na wszelkich powierzchniach z dyszą z napędem silnikowym.

  doskonałA WIDOCZNOŚĆ Przednie oświetlenie LED zawarte w dyszy podłogowej pomoże lepiej wypalić ciemne narożniki lub pod meblami. Nie przegapisz ani odrobiny!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover BR30 PET011

Hoover BR30 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover BR30 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BR30 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Získejte žehličku Hoover zdarma!
  Dárek k nákupu ve třech krocích:
  1. Kupte si jeden z vybraných výrobků Hoover v období od 27.3. Do 31.12.2017.
  2. Registrujte svůj výrobek na webové stránce do 30 dnů od data zakoupení.
  3. Do 30 dní Vám na Vaši adresu bude zaslán dárek zdarma - žehlička Hoover v hodnotě 1599 Kč.
  Úplná pravidla akce a registrační formulář naleznete ZDE.

  Výkon a vlastnosti
  • Použití Koberce a tvrdé podlahy
  • Energetická třída A+
  • Třída vysávání tvrdých podlah A
  • Třída účinnosti vysávání koberců D
  • Třída zpětných prachových emisí A
  • Hladina hluku (dB(A)) 78
  • Spotřeba energie za rok (W) 22
  Funkce a výbava
  • Systém separace prachu Samostatný cyklón
  • Maximální příkon (W) 550
  • Nastavení výkonu Fixní
  • Filtrace EPA
  • Předmotorový filtr Mikrofiltr + pěnový filtr
  • Filtr na výstupu EPA 12
  • wariant rukojeti Standardní
  • Prodloužení trubky Teleskopické
  • typ hadice Standardní
  • Vysypávání prachu One Touch Ne
  • Spodní kolečka otočná o 360° 1
  • Pogumovaná kolečka Ne
  • Pracovní radius (m) 8
  • Délka kabelu (m) 5
  • Navíjení kabelu Mechanické (pedálem)
  • Délka hadice (m) 1,5
  • Objem nádoby na prach (l) 2
  • Parkovací pozice pro trubici Ano
  • Ukazatel naplnění nádoby Ne
  • Držadlo pro přenášení Ano
  Příslušenství
  • Kobercová a podlahová hubice All Floors Pro
  • Další hubice Parquet Mini Turbo Pet
  • Hubice 2v1 Štěrbinová hubice Prachový kartáč
  Logistická data
  • Barva Černá
  • Rozměry výrobku v x š x h (cm) 41,2 x 28,7 x 27
  • Čistá váha výrobku (kg) 4,1

Hoover TE70 TE75011

Hoover TE70 TE75011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE75011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE75011
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Oszczędny i antyalergiczny idealna filtracja powietrza i wysoka klasa energetyczna czynią z Teliosa nadzwyczajny odkurzacz dla alergików. Telios Plus TE70_TE75011 przyda się także właścicielom czworonogów – wyekwipowany w Mini turbo szczotkę pomoże polikwidować sierść z każdego zakamarka domu.

  Zmywalny filtr EPA Jeszcze lepsza filtracja powietrza Obrotowy wąż 360° usprawnia manewrowanie odkurzaczem Intense Silent Power System pozwala na odkurzanie o każdej porze Telios Plus TE70_TE75011 – pomoże Ci rozprawić się z alergenami Wskaźnik zapełnienia worka Mini turbo szczotka Miękkie kółka Ssawka do parkietu Wskaźnik zapełnienia worka zezwala na monitorowanie stanu urządzenia Mini turbo szczotka wyeliminuje sierść z dywanów i kanap Miękkie kółka Nie pozostawią śladów na powierzchni lakieru Szczotka do parkietu Miękko zakończona, nie zarysuje parkietów Poznaj technologie, które pomogą Ci sprzątać wydajniej pakiet specjalnych ssawek obrotowy wąż 360° klasa 4A zintegrowane akcesoria komplet specjalnych ssawek najlepsze rozwiązania do każdej powierzchni Z urządzeniem Telios wydajnie odkurzysz każdą podłogę.

  podczas codziennego sprzątania możesz korzystać z uniwersalnej ssawki do podłóg i dywanów. O finezyjne powierzchnie, takie jak parkiet, zadbasz za pomocą specjalnej ssawki Parquet Extra. Natomiast Twoje dywany zachowają nienaganny wygląd dzięki specjalnej ssawce Optimax.

  A jeśli chcesz pozbyć się z podłóg sierści Twojego pupila, skorzystaj z Mini turbo szczotki – odkurzysz nią sierść z dywanu i sofy. Obrotowy wąż 360° Swoboda ruchów za pomocą obrotowego węża dotrzesz do każdego zakamarka domu.

  Urządzenie będzie podążać za każdym Twoim krokiem, co ułatwi Ci manewrowanie odkurzaczem po mieszkaniu. Klasa 4A Najwyższa jakość, największa oszczędność Urządzenie charakteryzuje się dużą skutecznością – o 50% wyższą w porównaniu z konwencjonalnymi modelami.

  Skuteczność odkurzania podłóg twardych na poziomie 111% sprawi, iż Twój dom będzie lśnił czystością, a dzięki 91% wydajności zbierania kurzu z dywanów zadbasz w dodatku o tapicerkę i wykładzinę. Z kolei poziom filtracji powietrza o wartości 99,98% pomoże Ci pozbyć się alergenów i drobnoustrojów.

  Zintegrowane akcesoria zawsze pod ręką W odkurzaczu Telios Plus TE70_TE75011 wszystkie niezbędne akcesoria masz zawsze pod ręką. Dwie wymienne ssawki jeszcze bardziej ułatwią Ci odkurzanie. Szczelinówka pomoże Ci dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, a ssawka do kurzu doczyści meble tapicerowane i inne dzianiny, by nie pozostał na nich ani jeden pyłek....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover HF222 UPT011

Hoover HF222 UPT011 Najniższa Cena Online

Hoover HF222 UPT011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover HF222 UPT011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  H-FREE 200To co najkorzystniejsze uzyskasz dzięki wielofunkcyjnemu systemowi czyszczącemu Hoover H-FREE 200. Lekki, zwinny, skuteczny odkurzacz bezprzewodowy wyczyści każdą powierzchnie w twoim domu. *efektywność oparta jest na wewnętrznych testach zbierania kurzu z podłogi ze szczeliną i wykładzinią, a mierzona jest zgodnie z normą EN 60312-1 i osiąga wartości graniczne zbierania kurzu określone w rozporządzeniu (UE) nr 666/2013.

  komfortowE PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJChcesz odebrać telefon podczas odkurzania? Nie ma problemu! H-FREE 200 z łatwością zaparkujesz w pozycji pionowej, żeby przejść komfortowo do realizowania prędkich zadań. Jeśli jednak zamierzasz pozostawić odkurzacz bez nadzoru na chwilę dłużej, najlepiej zamocować go na uchwycie ściennym.

  WYJMOWANA BATERIADzięki H-FREE 200 nie musisz podłączać całego odkurzacza, gdy jest ładowany. Po prostu wyjmij akumulator i podłącz go do dowolnego dostępnego gniazdka. Nad wyraz ZWINNY I ZWROTNYDzięki postępowej dyszy H-Lab Flat&Drive możesz jednym ruchem ręki zmieniać kąty czyszczenia od 90° do 180°, z łatwością dotrzesz i odkurzysz przestrzeń w narożnikach albo pod meblami.

  ŁATWY DO OPRÓŻNIENIASystem nieskomplikowanego usuwania skażeń z pojemnika na kurz pozwala ekspresowo pozbyć się kurzu z twojego odkurzacza H-FREE 200, bez żadnego kontaktu z brudem WSKAŹNIK LEDOWY STANU BATERIIDioda LED na akumulatorze H-FREE 200 ułatwia sprawdzenie poziomu naładowania, dzięki temu unikniesz nieprzewidzianych sytuacji.

  KOMPLETNA PIELĘGNACJA KAŻDEJ POWIERZCHNIWłaściciele psów i kotów mogą utrzymać sofy, łóżka, krzesła i dywany z dala od sierści zwierząt domowych dzięki sprawnej mini turboszczotce H-FREE 200. H-FREE 200 może być połączona ze szczotką szczelinową, a także dużą szczotką do kurzu 2w1, co powoduje, że może czyścić każdą powierzchnię.Pozostałe właściwościOdkurzacz bezprzewodowy z odczepianym odkurzaczem ręcznym Bateria litowa 22 V technika cyklonowa Tryb: praca ciągła Panel LED z wskaźnikiem naładowania baterii Wyjmowany komplet baterii Elektryczna szczotka z podświetleniem LED na froncie, do wszystkich podłóg Zmywalny filtr i wyjmowana szczotka z ssawki głównej rozmiary opakowania: 78.8 x 31 x 16.5 cm


Hoover RC81 RC25011

Hoover RC81 RC25011 Najniższa Cena Online

Hoover RC81 RC25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC81 RC25011
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:samoczynne zwijanie kabla, nietrudne opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technika cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czerwony metalic;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:800 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2 litry;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:brak;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka dywanowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów;typ filtra:konfekcyjny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,9 kg;wymiary - głębokość:45 cm;rozmiary - szerokość:30,7 cm;wymiary - wysokość:35 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka dywanowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do kurzu, szczotka do mebli, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;zastosowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...


Hoover TX63 SE011

Hoover TX63 SE011 Najniższa Cena Online

Hoover TX63 SE011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TX63 SE011
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane obfite AGD, wybrane odkurzacze i oczyszczacze powietrza producenta HOOVER z kodem MDW4PL8 (ważna od 12.04. Do 18.04.2021 albo do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz workowy z wyświetlaczem LED.

  Hoover TX63SE 011 z zmiennymi ustawieniami mocy, praktycznie ukształtowanym uchwytem, funkcjonalnymi akcesoriami do odkurzania w samochodzie, a także dyszą obrotową mini turbo do czyszczenia sierści i włosów zwierząt domowych.

  Worek pojemność 3,5 l lampka kontrolna ostrzega, iż worek jest pełny.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze domowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Hoover opinie,
 • dobre odkurzacze Hoover cena,
 • ranking z odkurzaczami Hoover,
 • odkurzacze Hoover jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Hoover, odkurzacz Hoover cena, opinie o odkurzaczach Hoover, ranking odkurzaczy Hoover

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.