Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z przewodem do 7 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami przewód do 7 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica Suracon VM 7001 biały 3l 700W HEPA Odkurzacz firmy Amica Suracon VM 7001 w odcieniu białym, o objętości worka 3l i mocy 700W. Ma filtr HEPA 13 NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kolor: biały Moc: 700W Zasięg pracy: 10m Poziom hałasu: 61 dB Długość węża: 150cm rodzaj: workowy Filtr: HEPA 13 Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Waga netto: 7,3 kg Super cicha praca Hałas w trakcie odkurzania to już przeszłość.

  Wygłuszająca oraz budowa silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby. Codzienne porządki staną się przyjemnością.

  Filtr HEPA 13 Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika.

  To nadzwyczajne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze! wyświetlacz LED W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika.

  postępowy i wyraźny wyświetlacz LED pokazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania stosownego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce zezwalają na komfortowe włączanie, wyłączanie i dostosowywanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie umożliwia szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka Odkurzasz, odkurzasz i… odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić skuteczne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! efektywniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu Masz taki atrakcyjny parkiet… który znów się zarysował podczas odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  znaczne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, efektywnie i… bez zniszczeń! SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 46 cm Szerokość: 31 cm Głębokość: 25,5 cm Waga netto: 7,3 kg pojemność worka: 3 l Moc: 700 W Zasięg pracy: 10 m Długość przewodu zasilającego: 7 m Długość rur teleskopowych: 90 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 61 db(A) Roczne zużycie energii: 23,3 kWh Kolor: Biały FUNKCJE I cechy: rodzaj: Workowy Filtr HEPA 13 Super cicha praca ekran LED Regulacja mocy w rączce Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Zabezpieczenie silnika Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez worka Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża poziomy i pionowy system parkowania Zdalne sterowanie odkurzaczem Sygnalizacja pełnego worka Sygnalizacja braku worka WYPOSAŻENIE Dodatkowy filtr przed silnikiem Uchwyt na rurze na niepokaźne wyposażenie Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Turboszczotka


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 19
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i funkcjonalnym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  automatyczny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla usprawnia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zagwarantuje całkowitą sprawność na poziomie 99,95% i 99,75% skuteczności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje nawet najmniejsze drobinki kurzu oraz pyłki i roztocza (dlatego jest niezwykle zalecany dla alergików). Wykorzystanie HEPA 13 ma wyraźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, iż możesz zapomnieć o jego wymianie. Aby zapewnić najwyższą produktywność działania urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo większy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym aniżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  potrzebujesz końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest dedykowana do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się genialnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o objętości 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 tradycyjne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie zezwala na ich komfortową podmianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie między sprzątanymi pomieszczeniami. Użyteczne umiejscowienie uchwytu umożliwia wygodne i szybkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz błyskawicznie i skrupulatnie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Wystarczy, że nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, iż niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymogi. Funkcjonalny design, wysoka sprawność, niemało możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go równocześnie jako nieznaczny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego niepokaźna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także poręczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich perfekcyjnie spełni oczekiwania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić doskonały porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i produktywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie polikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, sprawne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest w dodatku niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele sprawnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko ergonomicznym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli również zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 genialnie sprawdzi się ponadto w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w kolorze pomarańczowo-metalicznym to poręczny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością wykorzystania jako ręczny albo stojący. Jest świetny do czyszczenia wszystkich typów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bezproblemowo radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu albo szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i zawsze pod ręką do prędkiego użycia.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi skażeniami, nadaje się do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie zanieczyszczenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. produktywny filtr HEPA zapewniający filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, żeby nie przeszkadzał. Ma składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Stanowczo długi kabel 7 metrów umożliwia zasięg 8 m.

Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swym funkcjom VC 5750 jest niezbędnym pomocnikiem w drobnych i obszernych mieszkaniach oraz w sklepach i biurach o minimalnej powierzchni. Ergonomiczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż tylko zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany albo tapicerkę. System filtracji i pojemny zbiornik na kurz albo wodę gwarantuje komfortową pracę poprzez długi czas. Odkurzacz ma wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową i dwie końcówki do prania....

Electrolux EC41-2SW

Electrolux EC41-2SW Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 53 cm. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EC41-2SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-2SW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe przefiltrowanie powietrza Wysoka wydajność odkurzania obszerny pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym filtrowaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy w użyciu i sprawny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW efektywne odkurzanie nie wymaga dzisiaj znacznego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii wydajnym odfiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest nietrudny w użyciu i wydajny. Szczelna konstrukcja zapewniająca skuteczność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia składników, przez które przepływa powietrze 4-stopniowe odfiltrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest zaopatrzony w 4-stopniowy system filtrów, który sprawnie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym zapewnia wyższą sprawność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz dzisiaj można odkurzać z wysoką efektywnością dwukrotnie dłużej* – choćby wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki temu nie ma zapotrzebowania częstego opróżniania zbiornika *w kontraście do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  obszerna sprawność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga równocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najbardziej ułatwić. Odkurzacz pionowy to wspaniały sposób na prędkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi świetny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe posiadają mnóstwo zalet, ale warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma standardową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to duża ulga dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy z ochotą wybierają także posiadacze zwierzaków, szybko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, sprawny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten produkt to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz istotnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to wygodnie odkurzyć każde pokój w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest detektor cieplny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co pozwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy komfortowo odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr i pojemnik na kurz o obszerności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest klarowny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to idealny dobór.

  cechy:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  pakiet 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i użyteczny  Specyfikacja technologiczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Karcher vC 3

Karcher vC 3 Najniższa Cena Online

Karcher vC 3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher vC 3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz odpowiedni dla alergików. Wyposażony w filtr HEPA 13. Moc ssania odkurzacza pozostaje na stałym poziomie, niezależnie od stopnia napełnienia zbiornika. Gumowane koła są przychylne dla drewnianych podłóg, a spory przycisk na obudowie zezwala na włączanie i wyłączanie odkurzacza bez zapotrzebowania schylania się. Kabel zasilający jest zwijany automatycznie. Wersja Premium na dodatek ssawkę podłogową do parkietu.

  parametry i zalety
  technika multicyklonowa Brak konieczności wymiany klasycznych worków. Zbiornik może być w prosty sposób czyszczony wodą.
  Higieniczny filtr HEPA skrupulatnie filtruje choćby najmniejsze cząstki brudu np. Pyłki albo inne alergeny. Czyste powietrze wylotowe.
  Możliwość fotografie ssawki podłogowej Możliwość podłączenia innych akcesoriów.
  Pozycja parking
  • szybkie i bezpieczne odstawianie odkurzacza podczas przerw w pracy.
  Specyfikacja
  dane technologiczne
  Wyposażenie
  • Wąż ssący, 1.5 m
  • Teleskopowa rura ssąca
  • Filtr HEPA 13 (EN1822:1998)
  • ergonomiczna pozycja parking
  • automatyczne zwijanie przewodu
  • Dysza podłogowa z lamelkami
  • Ssawka teleskopowa
  • Szczotka do tapicerki
  • Dysza do parkietów
  Do pobrania
  Informacja produktowa

  Krótka lista części zamiennych


Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy Philips FC9330/09
  • rodzaj: odkurzacz bezworkowy
  • moc: 650 W
  • poziom głośności: 76 dB
  • klasa energetyczna: A
  • filtry: Filtr wylotowy Allergy H13 (HEPA 13), zmywalny filtr silnika
  • technika PowerCyclone 5
  • kółka: obszerne, plastikowe
  • nasadki w pakiecie: szczelinówka, zintegrowana szczotka, nasadka TriActive,
  • schowek na akcesoria: na zacisku na rurze
  • zasięg działania: 9 m
  • długość przewodu: 6 m
  niepokaźne rozmiary i wysoka wydajność

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu i wyłapuje 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, zapewniając czystą podłogę i świeże powietrze. Produktywne cykloniczne działanie i progresywna konstrukcja zapewniają skuteczne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak żeby nie wydostał się on w niekontrolowany sposób choćby podczas opróżniania.

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby:

  • za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podnosi włosie dywanu w celu starannego usunięcia kurzu,
  • wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu,
  • zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia wydajne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach:

  • powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu,
  • wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.
  Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock łatwy montaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  obfite koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.

  proste opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do użycia

  Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  System oczyszczający Allergy H13 wyłapuje ponad 99,9% małych cząsteczek kurzu

  w całości uszczelniony system oczyszczający namierza ponad 99,9% znikomych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*.

  Zbieranie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką wydajność odkurzania

  Odkurzacz może zebrać 99,9% niepokaźnego kurzu dzięki wielkiej mocy ssania i nasadkom wysokiej jakości.

  Silnik o mocy 900 W stwarzający dużą moc ssania

  Wysoce wydajny silnik wytwarza dużą moc ssania i zużywa mniej energii, zapewniając dokładne odkurzanie zawsze.

  informacje ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  pojemność worka albo pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie trafny dla alergików, inny
  oczyszczanie
  typ bezworkowy
  rodzaj filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Nie
  Turboszczotka brak
  Końcówka do podłóg twardych Nie
  Akcesoria
  Akcesoria w pakiecie szczotka do twardych podłóg, dysza szczelinowa, ssawka do podłóg / dywanów
  Dalsze cechy
  Długość kabla 6 m
  wariant rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  samoczynne zwijanie kabla zasilającego samoczynne zwijanie
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  rozmiary
  Szerokość produktu 28.1cm
  Wysokość produktu 41.0cm
  Głębokość artykułu 24.7cm
  Waga towaru 4.5kg
  Szerokość opakowania 34.0cm
  Wysokość opakowania 33.0cm
  Głębokość opakowania 50.0cm
  Waga produktu w opakowaniu 7.1kg


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najistotniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, żeby odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i wyeliminować resztki wody, aby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści usuwa wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być stosowany do różnorodnego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  likwiduje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując doskonałe efekty czyszczenia. Usuwa ponad 99% bakterii usuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wyprodukowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są również bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony przez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy również do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego przefiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / funkcjonalny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i wydajne czyszczenie obfitych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia proste czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  dane technicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite rozmiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw mieści: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do precyzyjnego czyszczeniaInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami przewód do 7 metrów,
 • odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów, odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów cena, opinie o odkurzaczach domowych z przewodem do 7 metrów, ranking odkurzaczy domowych z przewodem do 7 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *