Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z przewodem do 7 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami przewód do 7 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Amica VM 7001

Amica VM 7001 Najniższa Cena Online

Amica VM 7001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 7001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Super cicha pracaHałas w trakcie odkurzania to już przeszłość. Wygłuszająca oraz kompozycja silnika zostały zaprojektowane z myślą o jak najcichszej pracy. Dźwięk odkurzacza jest tak cichy, iż nie obudzi nawet śpiącej osoby.

  Codzienne porządki staną się przyjemnością.wyświetlacz LEDW każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dobrana jest moc silnika. Postępowy i wyraźny wyświetlacz LED ukazuje cztery ikony informujące o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  W zależności od potrzeb możesz przypasować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów.Regulacja mocy w rączceKoniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania.

  Regulacja mocy w uchwycie zezwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.Filtr HEPA 13Wśród Was są alergicy albo niepokaźne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie łączyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze!TurboszczotkaOdkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, tworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyekwipowana jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza.

  Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić efektywne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! skuteczniejsze odkurzanie w krótszym czasie!Szczotka do parkietuMasz taki piękny parkiet który znów się zarysował podczas odkurzania?!

  Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Spore twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i bez zniszczeń!Akcesoria w zestawie:Turboszczotka ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawkoszczotka do parkietu, Szczotka do książek, Ssawka do tapicerki, Ssawka do szczelin, Uchwyt na rurę na uzupełniające ssawki, Metalowe rury teleskopowe wymiary:Wysokość: 46 cmSzerokość: 31 cmGłębokość: 25.5 cmPozostałe cechy:Klasa energetyczna: A Klasa zbieralności kurzu z podłóg twardych: AKlasa zbieralności kurzu z dywanów: AKlasa reemisji kurzu: A Miękkie, ciche koła Regulacja mocy elektronicznaDługość rur: 90 cmDługość węża: 1,5 m...


Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane parametry  Moc [W] 650 W
  typ Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez obszerny otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock prosty montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny wykrywa ponad 99,9% małych cząsteczek kurzu

  stworzony dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 gwarantuje wydajne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.


  spore koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem

  obszerne koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.


  przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact proponuje wysoką efektywność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 rozszerza efektywność, a nasadka TriActive efektywnie likwiduje kurz niezależnie od rodzaju podłogi.Amica VM 1058

Amica VM 1058 Najniższa Cena Online

Amica VM 1058 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 1058
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SURAZO VM1058

  Filtr wylotowy: EPA 12
  Wśród Was są alergicy lub minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie scalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr wewnątrz odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Miękkie ciche koła
  Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas Chyba że Twój odkurzacz jest wyekwipowany w miękkie, ciche kółka! Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest także sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, korzystaniajesz dłużej!

  Regulacja mocy
  Zbyt niepokaźne ssanie albo zbyt obszerny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Prosta regulacja przy pomocy suwaka albo pokrętła umieszczonego na odkurzaczu pozwoli Ci nie tylko efektywniej i produktywniej odkurzać przeróżnego typu przestrzenie, ale też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Sygnalizacja pełnego worka
  „Muszę już wymienić worek czy mogę jeszcze odkurzać?" – dzięki funkcji sygnalizacji pełnego worka takie wątpliwości to już przeszłość! Nie musisz się już zastanawiać, kiedy wymienić albo opróżnić worek – gdy będzie pełen, poinformuje Cię o tym czerwony, mechaniczny wskaźnik na pokrywie odkurzacza. Bo odkurzanie ma być wygodne!

  Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka
  Silnik pracuje, lecz odkurzacz nie wciąga powietrza? Dzięki mechanicznej blokadzie, która zapobiega zamknięcie pokrywy bez korzystnie zamocowanego worka, taka sytuacja już się nie zdarzy! A silnik zawsze będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo eksploatacji zapewni Ci dłuższe używanie sprzętu!  EAN: 5906006902315
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 1190231
  typ: Workowy
  Moc: 900 W
  Poziom hałasu: 79 dB
  objętość: 2 l
  Filtr: EPA 12
  Długość przewodu: 5 m
  Zasięg: 7 m
  System parkowania: poziomy
  Funkcje: Składana rura
  Funkcje specjalne: Zabezpieczenie przed odkurzaniem bez worka
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawkoszczotka uniwersalna- Ssawka do tapicerki- Szczotka do książek/szczelin 2w1
  Kolor: Szary
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Efektywnie czyściUsuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia - drobiny, kurz i mokre plamy.

  JetClean może być wykorzystywany do najróżniejszego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 3000 obr/min. Usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając wspaniałe efekty czyszczenia.

  likwiduje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest produkowana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są jeszcze bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która pozwala na jego łatwe czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy dodatkowo do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono stosowane.

  System podwójnego odfiltrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / użyteczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i sprawne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia nietrudne czyszczenie podłóg nawet pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę produkowany jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyrózniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał szczególnie korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu aby odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany, a także są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean posiada dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania usprawnia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia upraszcza czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wykonany jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z szybkością 3000 obrotów na minutę, aby zapewnić unikatową skuteczność sprzątania JetClean wyszczególniony w niezależnych testach eksperckich


Zelmer ZVC350

Zelmer ZVC350 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC350
 • Ilość ofert: 13
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy ZVC3501R Antek. Zelmer tam, gdzie tradycja spotyka się z technologią.

  Regulacja siły ssania
  uwielbiasz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? przystosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i powiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,prawidłowo odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Schowek na akcesoria
  Wciąż zastanawiasz się, gdzie po ostatnim odkurzaniu odłożyłeś ssawkę tapicerską czy szczotkę? Z odkurzaczem Antek ten problem przestanie istnieć! Wszystkie akcesoria umieścisz w wygodnym i funkcjonalnym schowku w obudowie odkurzacza. Nigdy więcej poszukiwań końcówek!

  automatyczny zwijacz kabla
  Koniec z plątaniem się długiego kabla po odkurzaniu! samoczynny zwijacz kabla usprawnia złożenie odkurzacza i przyspiesza zakończenie pracy. Po naciśnięciu przycisku zwinięcie kabla zajmuje jedną krótką chwilę!

  Filtr HEPA 13
  Postaw na wysoką klasę filtracji! Filtr HEPA 13 zagwarantuje całkowitą sprawność na poziomie 99,95% i 99,75% skuteczności miejscowej, dzięki czemu wychwytuje nawet najmniejsze drobinki kurzu oraz pyłki i roztocza (dlatego jest niezwykle zalecany dla alergików). Wykorzystanie HEPA 13 ma wyraźny wpływ na jakość powietrza, które wydmuchuje odkurzacz, a którym Ty oddychasz. Filtr jest zmywalny, więc można go co jakiś czas umyć pod bieżącą wodą. Przed ponownym włożeniem go do odkurzacza odczekaj co najmniej 24 godziny do całkowitego wyschnięcia. Możliwość mycia filtra nie oznacza, iż możesz zapomnieć o jego wymianie. Aby zapewnić najwyższą produktywność działania urządzenia, zalecamy wymianę filtra co 2 lata.

  Gumowane koła
  Nie obawiaj się o to, iż kółka odkurzacza zniszczą Twoje podłogi z drewna czy pozostawią rysy na panelach. Dzięki gumowanemu wykończeniu suną miękko po każdej powierzchni są więc nie tylko bezpieczne, ale i ciche!

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz Zelmer z łatwością zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo większy komfort podczas odkurzania.

  Szczotka do parkietów
  Czysta podłoga bez śladów i rys? Szczotka do parkietu z naturalnym włosiem, delikatniejszym aniżeli włosie syntetyczne, pozwoli odkurzyć parkiet, panele, płytki i wykładziny PCV bez ryzyka ich zarysowania.

  Turboszczotka
  potrzebujesz końcówki do zadań specjalnych? Wybierz turboszczotkę, która jest dedykowana do sprzątania nieprzystępnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak włosy i sierść zwierząt domowych. Turboszczotka sprawdzi się genialnie przy odkurzaniu dywanów, wykładzin czy tapicerki i materaców.

  Worek o objętości 3,5 l
  wymiana worka na kurz to żaden kłopot, ale nie musisz tego robić często. Worki o objętości 3,5 l pomieszczą tyle samo zabrudzeń co 3 tradycyjne worki i sprawdzą się podczas wielokrotnego odkurzania większych powierzchni. Wytrzymały materiał uodparnia worki na rozerwanie, a higieniczne zamknięcie zezwala na ich komfortową podmianę. Do tego za sprawą filtracji na poziomie EPA10 worki działają jak dodatkowy filtr w odkurzaczu!

  Uchwyt do przenoszenia odkurzacza
  Korzystaj z obszerniejszej wygody! Dzięki specjalnie zaprojektowanemu uchwytowi Antek nie jest kłopotliwy w transporcie między sprzątanymi pomieszczeniami. Użyteczne umiejscowienie uchwytu umożliwia wygodne i szybkie przestawienie odkurzacza.

  Czy wiesz, że...
  Dzięki odkurzaczowi możesz błyskawicznie i skrupulatnie pozbierać rozsypane niewielkie przedmioty (np. Pinezki, spinacze biurowe, nasiona, biżuterię). Wystarczy, że nałożysz na rurę teleskopową elastyczny materiał (np. Pończochę), zabezpieczysz go gumką i włączysz urządzenie. Odkurzacz zbierze drobiazgi, a one osadzą się na materiale możesz posiadać pewność, iż niczego nie przeoczysz.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Mamibot. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 020

Hyundai VC 020 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 020 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 020
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Hyundai VC 020 O w kolorze pomarańczowo-metalicznym to poręczny odkurzacz pionowy 2 w 1, z możliwością wykorzystania jako ręczny albo stojący. Jest świetny do czyszczenia wszystkich typów podłóg, w tym trudno dostępnych miejsc i bezproblemowo radzi sobie odkurzając okruchy z blatu stołu albo szafek kuchennych. Jest lekki, kompaktowy i zawsze pod ręką do prędkiego użycia.

  Moc odkurzacza pionowego wynosi 600 W. Radzi sobie z normalnymi skażeniami, nadaje się do codziennego sprzątania i normalnego nieporządku.

  Odkurzacz jest bezworkowy, wszystkie zanieczyszczenia zbiera się w naczyniu zbiorczym o objętości 0,5 litra. produktywny filtr HEPA zapewniający filtrację.

  Odkurzacz pionowy nie zajmuje dużo miejsca, ponieważ może on być umieszczony w pozycji parkującej, żeby nie przeszkadzał. Ma składany uchwyt do komfortowego przechowywania. Stanowczo długi kabel 7 metrów umożliwia zasięg 8 m.

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex produktywnie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i ergonomiczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i proponuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich dzianin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa efektywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz genialny dla alergików Dowiedz się więcej o technikach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast typowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dostosowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje niedługie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc oraz powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki czemu wyeliminujesz alergeny z stosowanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał wydajniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z dzianin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał dokument Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie usuwający roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....


Camry CR 7037

Camry CR 7037 Najniższa Cena Online

Camry CR 7037 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7037
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Camry CR 7037 Super cichy 68Db


  Podstawowy sprzęt w każdym domu


  cechy dobrego odkurzacza Chyba nie ma domu, w którym nie byłoby odkurzacza, to w głównej mierze wykorzystywany sprzęt domowy. Jaki jest najlepszy odkurzacz? To subiektywne odczucia każdego z nas. Jeden powie,najlepsze są te bezworkowe inny, że właśnie odkurzacze z workiem są wydajniejsze, dla innych jeszcze najważniejszą cechą będzie moc, albo zestaw końcówek a komuś starczy, że odkurzacz jest cichy.  Na tej stronie kupisz odkurzacz cichy, antyalergiczny z obfitym pojemnym workiem na kurz. Odkurzacz CAMRY CR 7037 to perfekcyjne rozwiązanie dla osób szanujących naturalne rozwiązania i niemal bezgłośną pracę maszyn.


  Czy odkurzacz może być antyalergiczny? Jeżeli odkurzacz został zaopatrzony w filtr Hepa to jest to odkurzacz antyalergiczny. Fltr HEPA jest szczególnie ważnym elementem każdego odkurzacza; pozwala, bowiem na szczególnie dokładną separację skażeń, wykrywa cząsteczki już o wielkości 0,3µm i ma produktywność do 95,5%. Trwała pokrywa odkurzacza, a także wysokiej jakości części powodują, iż jest to odkurzacz na lata. Odkurzacz CAMRY CR 7037 ma zasięg pracy do 7 metrów, co pozwoli nam odkurzyć większą powierzchnię bez konieczności szukania gniazdek. Gumowe koła ochronią nasze podłogi przed zarysowaniami.  sprawdź film:

  Odkurzacz ma moc 2300W lecz dźwięki emituje na poziomie tylko 69 Db. W zestawie z odkurzaczem wynajdziemy 4 worki z mikrowłókna a ich wielka objętość - do 3 litrów- pozwoli na sprzątanie bez konieczności częstej zamiany. Gdy przyjdzie czas podmiany worka przypomni Ci o tym elektroniczny wskaźnik zapełnienia worka.  W pakiecie prócz worków znajdują się cztery rozmaite końcówki do odkurzacza: uniwersalna turbo szczotka, końcówka do odkurzania mebli, szczotka do odkurzania podłóg i dywanów,, a także końcówka, do trudno dostępnych miejsc (oparcia foteli, szczeliny kanapy, regały itp.).  Odkurzacz nadaje się do sprzątania różnorodnych powierzchni od miękkich dywanów po twarde powierzchnie.
  *Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  nieduże rozmiary i wysoka wydajność

  Wyższa sprawność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5

  • Klasa energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 1,5 l
  • Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

   Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podciąga włosie dywanu w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu przez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Wysoka wydajność z klasą energetyczną 3AAA

   Odkurzacz wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności — klasa A w następujących kategoriach: efektywności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  • technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

   unikatowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia skuteczne odkurzanie w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg

   Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  • Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

   Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do wykorzystania

   Szczotka do odkurzania została zastosowana w uchwyt, dzięki temu za każdym razem jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  • Łączenie ActiveLock proste przypasowanie do każdego zadania

   Łączenie ActiveLock nieskomplikowany montaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • pokaźne gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem

   spore gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.

  • Filtr antyalergiczny namierza ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu

   Nasz filtr powietrza Clean Air wykrywa 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając potrzeby alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  towar
  marka
  Kod producenta
  FC9333/09
  EAN
  8710103796312
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Antyalergiczny
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc techniczne
  praktyczna konstrukcja
  Gumowe kółka
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

Philips FC 8575

Philips FC 8575 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8575 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8575
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ten odkurzacz pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy wydajności energetycznej A. Nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co zezwala na zastosowanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych składników: 1) unikatowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz pozwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania. Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa obszerne cząsteczki przez duży otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych. Ten towar osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów podczas sprzątania. Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką. Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Miękki zderzak broni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzenia w mebel lub ścianę. Uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie. Stworzony z myślą o zaspokajaniu oryginalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Ten nowy syntetyczny worek marki Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długotrwałej efektywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu efektywności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji. Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 4 l umożliwia adekwatne wykorzystanie worka na kurz, dzięki czemu można sprzątać dłużej. Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF) jako przychylny osobom cierpiącym na alergie. Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami przewód do 7 metrów,
 • odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 7 metrów, odkurzacz domowy z przewodem do 7 metrów cena, opinie o odkurzaczach domowych z przewodem do 7 metrów, ranking odkurzaczy domowych z przewodem do 7 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *