Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z przewodem do 9 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami przewód do 9 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Miele C1

Miele C1 Najniższa Cena Online

Miele C1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Działa jak piorunochron

  Wszystkie odkurzacze Miele posiadają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak niewielki odgromnik. Eliminuje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Funkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniem

  Silniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt znaczne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.

  Łagodny rozruch silnika

  Ochrona sieci elektrycznej

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona poprzez przeciążeniem.

  Higiena

  System filtrowania AirClean

  produktywna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie. To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego i filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych elementów zapewnia odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu. Można odetchnąć!

  sprawność czyszczenia

  skuteczność dla najlepszych rezultatów

  Wysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza prawidłowym. Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg efektywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i genialne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej. Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało bardzo sprawne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.

  *Filtr AirClean

  Filtr AirClean dla czystego powietrza w otoczeniu

  Miele proponuje możliwość wyboru spośród trzech przeróżnych filtrów wylotowych. Filtr AirClean dysponuje skuteczną filtracją do powszednich wyzwań. Dzięki naszym filtrom wylotowym wydmuchiwany powietrze jest czystsze niżeli powietrze w pomieszczeniu przed odkurzaniem.

  Jakość

  100% kontroli!

  Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia. Odkurzacze Miele są projektowane i tworzone wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym. Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i solidność naszych produktów.

  System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniu

  Łatwa obsługa bez konieczności schylania się

  Ssawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej. Wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.

  użyteczny system blokady

  Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem

  Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób. Połączenie w odkurzaczach jest konkretne,równocześnie można je prosto rozłączyć przez jedno naciśnięcie guzika, np. By podłączyć inne akcesoria ssące.

  Pełnowartościowe akcesoria

  za każdym razem w zasięgu ręki

  Odkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego. Są one przechowywane w zintegrowanym schowku albo - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.

  Stalowa rura teleskopowa

  Regulacja wysokości jednym naciśnięciem przycisku

  Rura teleskopowa Miele pozwala przystosować się do jednostkowej wysokości roboczej przez naciśnięcie przycisku - aby można było odkurzać wygodnie i bez nadwyrężania pleców.

  System Silence

  Ciche i relaksujące odkurzanie

  trafnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik powodują, że odkurzacze pracują przyjemnie cicho. Stopień odkurzania Silence gwarantuje minimalny poziom hałasu przy prawidłowej sprawności czyszczenia.

  Komfort obsługi

  komfortowe odkurzanie? Tak – z Miele.

  Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań. Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,w dodatku rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.

  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźniejsze cząsteczki brudu przez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 gwarantuje sprawne odkurzanie w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne stopnie filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie kolekcja:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:41,2 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak


Electrolux EPF61-RR

Electrolux EPF61-RR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF61-RR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF61-RR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB objętość pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W komplecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka typowa nasadka: Uniwersalna nasadka spora moc ssania dzięki silnikowi o sporej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 produktywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką produktywność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała konstrukcja, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W tworzy dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i znaczna moc ssania usuwanie 99,9% śladowego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zagwarantuje precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewiele znacząca i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki niepokaźnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% drobnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z gratisową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Philips FC 8240

Philips FC 8240 Najniższa Cena Online

Philips FC 8240 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8240
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC 8240/09 900W 3l FiltrWysoka skuteczność na wszelkich podłogachOdkurzacz Philips PowerGo z sprawnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą wydajność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 900WPojemność worka: 3lTyp worka: S-bag Classic Long PerformanceFiltr: Antyalergiczny, piankowyZasięg działania: 9mPoziom głośności: 77 dBa Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W stwarza dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką wydajność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania zapewniają zebranie 99,9% niedużego kurzu*. Nieznaczna i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki śladowej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest łatwe.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe wykorzystywanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest nadzwyczajny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,za każdym razem były pod rękąSzczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byłaprzystępna. Nietrudne w użyciu i trwałe worki mieszczą się w dużej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki optymalną moc ssania aż do całkowitego napełnienia oraz szczelne i higieniczne opróżnianie.

  Uniwersalna nasadka pozwala na znakomite czyszczenie na najróżniejszych typach podłóg Uniwersalną nasadkę możnaprzypasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. SPECYFIKACJA technologicznAMasa i wymiaryWaga produktu: 4,3 kgWymiary produktu (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w pakiecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurz: Trwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowyUżytecznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp lampy: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: Plastik ProjektKolor: NiebieskiZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie: > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Miele C1 ParQueT

Miele C1 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele C1 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C1 ParQueT
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:5,5 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, możliwość wykorzystywania worków, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:szary;Linia odkurzacza:Classic C1;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:800 W;Model (relacje):Miele Classic C1;Model worka:HyClean (rodzaj G/N);Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:4,5 l;Przechowywanie akcesoriów:organizer na akcesoria;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:odzieżowy;wariant filtra:wylotowy;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:5,54 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:27,9 cm;wymiary - szerokość:46,3 cm;rozmiary - wysokość:22,1 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, organizer na akcesoria, worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka kolista z włosiem, ssawka szczelinowa, szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:samoczynne pozycjonowanie worka;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla entuzjastów zwierząt, z mini elektroszczotką, która wydajnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: metaliczny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (uniemożliwianie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla entuzjastów domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne zapotrzebowania. Odkurzacze z linii Pet Care nieprzeciętnie nadają się do wszelkich rodzajów podłóg.

  Oprócz typowych akcesoriów proponują specjalnie zaprojektowane szczotki, usprawniające efektywne eliminowanie sierści z dywanów i mebli. Likwiduje sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  niewielkie wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,polikwiduje sierść z każdego zakamarka. Ponadto ma gumowe wykończenie, czego wynikiem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich eliminować.

  Gruntowne sprzątanie. Ergonomiczny zestaw szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i nadaje się do sprzątania równocześnie podłóg twardych, jak i dywanów. W komplecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  posiada dłuższe włosie, broniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle gwarantuje optymalne ssanie poprzez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów i innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest łatwa w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc szczególnie wydajnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w odcieniu srebrnego brązu to model bezworkowy, stanowczo komfortowy w stosowaniu.

  Ma znaczny pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić zanieczyszczenia do kosza. Nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć skażenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu wariant: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l wydajność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm ekologiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dodatkowe samoczynny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura wariant rury: ST parametry fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m rozmiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg


Zelmer ZVC762

Zelmer ZVC762 Najniższa Cena Online

Zelmer ZVC762 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC762
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Powystawowy. Uszkodzenia mechaniczne. • Towar sprawny technicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  Aquawelt Plus - jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości Aquawelt Plus to prawdziwy Król Porządków. Ten wielofunkcyjny odkurzacz o innowacyjnym wyglądzie i z wieloma funkcjonalnymi funkcjami pozwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody i błota, a także pranie dywanów i tapicerek.

  Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z użyciem filtra wodnego. Ma cyfrową regulację mocy, a także nowy, sprawny silnik EcoPower 1500 W. Czyste, świeże powietrze Aquawelt Plus wyposażony jest w filtr wodny, który oczyszcza powietrze, a wraz z filtrem EPA stanowi podwójne zabezpieczenie przed alergenami i bakteriami.

  Twoja rodzina będzie mogła cieszyć się czystym i świeżym powietrzem. Przepływające powietrze wprawia wodę w ruch wirowy stwarzając mgiełkę pary, dzięki temu brud jest nawilżany i zatrzymywany w pojemniku z wodą.

  Woda działa jak sprawny filtr – zatrzymuje bakterie, pyłki a nawet zarodniki grzybów. Odkurzanie z filtrem wodnym Odkurzanie do pojemnika z wodą sprawia, że nie martwisz się o zakup worków. Po skończonym odkurzaniu wystarczy wylać brudną wodę, a pojemnik przepłukać.

  dzięki czemu odkurzacz po odkurzaniu pozostanie higienicznie czysty. Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Twoja podłoga będzie lśnić. Jak? Zelmer wychodzi z założenia „chcieć to móc". Dlatego swój uniwersalny odkurzacz wyposażył w specjalną ssawkę, która usunie zabrudzenia i zbierze rozlane płyny z płytek podłogowych.

  I jak, jesteś pod wrażeniem? Zbieranie płynów i mycie płytek podłogowych Dzięki dwóm ssawkom nie pokona Cię żadna plama. Obfita umożliwi pranie dywanów, a mniejsza tapicerki i niewielkich zabrudzeń w samochodzie.

  Ssawkoszczotka Jak znaleźć swój cenny pierścionek, który wpadł pod regał? Jak odzyskać kluczowy dla budowy zamku zaginiony klocek? Ssawkoszczotka posiada separator niewielkich przedmiotów, który wychwyci je do specjalnego koszyczka.

  dzisiaj nic nie zginie, a dzięki przełącznikowi parkiet / dywandopasujesz szczotkę do odkurzania najróżniejszych powierzchni. Szczotka z miękkim włosiem Drewniane podłogi są spektakularne,jednocześnie podatne na zarysowania.

  Specjalna szczotka do podłóg drewnianych jest wytworzona z naturalnego i delikatnego włosia. Dzięki temu nie musisz się martwić o sprzątane powierzchnie – choćby te najszczególniej delikatne. Schowek Dzięki użytecznemu schowkowi ukrytemu w obudowie na dopełniające szczotki, mniejsze ssawki masz za każdym razem pod ręką....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Viomi. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL prawidłowYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo sprawności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu produktywność 3AAAw kompaktowym wymiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym wymiarze! najlepszy odkurzacz w swej klasie pod względem produktywności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to właściwości uwydatniające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza produktywność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą wydajność zbierania kurzu zpodłóg twardych zagwarantuje dwupozycyjna szczotka SPA. SkrajnIE wydajnE ODKURZANIE przejrzyj jak i gdzie wyprodukowane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu:A najlepszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki czemu aż 99,98% kurzu zostaje oczyszczane. Najkorzystniejsza skuteczność energetyczna:A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która sprawia, że na filtrze EPA osadza się niepokaźna liczba kurzu. Nieskomplikowany w użyciu iprzechowywaniu komfortowe przechowywanie iswobodę odkurzania gwarantują kompaktowe wymiary, objętość 3l oraz zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu w trakcie zamiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką szybkie odkurzanie trudno przystępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Najczęściej zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać znikome wymagania skutecznościowe dotyczące zużycia energii, mocy, wydajności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu, a także posiadać etykietę energetyczną.

  Czy sprawny odkurzacz musi posiadać wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są konieczne by uzyskać wysoką efektywność ijakość odkurzania. Przy obecnej technologii odkurzacze oniskiej mocy zapewniają wyższą sprawność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na skuteczność odkurzacza? O skuteczności odkurzacza, azatem produktywności odkurzania, decyduje sporo części: od energooszczędnego silnika, po innowacyjne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek powiększających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr sprawność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości skategoryzowanego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona za pomocą klasy sprawności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyodrębniona na etykiecie energetycznej zwiększoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla klientów ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą efektywnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami przewód do 9 metrów,
 • odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów, odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów cena, opinie o odkurzaczach domowych z przewodem do 9 metrów, ranking odkurzaczy domowych z przewodem do 9 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *