Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z przewodem do 9 metrów,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami przewód do 9 metrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Compact FC9334/09

  Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 3000 łączy w sobie śladowe wymiary i sprawność na najwyższym poziomie.

  Ciesz się precyzyjnym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu

  moc ssania

  Wysokowydajny silnik o mocy maksymalnej 900 W wytwarza dużą moc ssania, co zagwarantuje staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką produktywność odkurzania

  Nasadka TriActive i szeroka moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niewielkiego kurzu*.

  technologia PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania

  technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność i dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Moc wejściowa (IEC) 750 W

  Nadmuch (maks.) 27,8 l/sec

  Poziom głośności 76 dB

  Podciśnienie (maks.) 16,8 kPa

  Moc wejściowa (maks.) 900 W

  Zasięg działania 9 m

  Długość przewodu 6 m

  Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa

  rodzaj kółek Gumowe

  Nasadka TriActive zezwala na dokładne sprzątanie na 3 sposoby

  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa usuwa kurz z głębi dywanów, a duży otwór z przodu zasysa pokaźne kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.

  Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki

  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieznaczna i lekka budowa upraszcza przenoszenie

  Dzięki znikomej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania

  Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki czemu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System odfiltrowujący Allergy H13 wykrywa >99,9% niedużych cząsteczek kurzu

  w pełni uszczelniony system oczyszczający wyłapuje >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.

  Łączenie ActiveLock łatwe przypasowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  Turboszczotka, nieprzeciętna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków

  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o optymalnym czyszczeniu sierści i kłaczków, co pozwala na staranniejsze czyszczenie.

  typowa nasadka

  Nasadka TriActive

  Akcesoria w zestawie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Schowek na akcesoria Na zacisku na rurze

  Dodatkowa nasadka

  • Nasadka do twardych podłóg
  • Turboszczotka

  informacje ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  objętość worka albo pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie trafny dla alergików, inny
  filtrowanie
  typ bezworkowy
  rodzaj filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Tak
  Turboszczotka sprężone powietrze
  Końcówka do podłóg twardych Tak
  Akcesoria
  Akcesoria w pakiecie ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg, dysza do parkietu
  Dalsze właściwości
  Długość kabla 6 m
  typ rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  wymiary
  Szerokość artykułu 28.1 cm
  Wysokość artykułu 24.7 cm
  Głębokość towaru 41.0 cm
  Szerokość opakowania 33.0 cm
  Wysokość opakowania 32.0 cm
  Głębokość opakowania 52.0 cm
  Waga artykułu w opakowaniu 7.9 kg


Philips FC 8244

Philips FC 8244 Najniższa Cena Online

Philips FC 8244 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8244
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:6 m;Dominujący kolor:srebrny/szary;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:automatyczne zwijanie kabla;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa wydajności odkurzania dywanów:C;Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:jasnoszary;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:750 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:Air Clean;objętość worka/pojemnika:3 litry;Poziom hałasu:77 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,9 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;wymiary - głębokość:40,3 cm;rozmiary - szerokość:26,3 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla entuzjastów zwierząt, z mini elektroszczotką, która wydajnie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: metaliczny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (uniemożliwianie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla entuzjastów domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne zapotrzebowania. Odkurzacze z linii Pet Care nieprzeciętnie nadają się do wszelkich rodzajów podłóg.

  Oprócz typowych akcesoriów proponują specjalnie zaprojektowane szczotki, usprawniające efektywne eliminowanie sierści z dywanów i mebli. Likwiduje sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  niewielkie wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,polikwiduje sierść z każdego zakamarka. Ponadto ma gumowe wykończenie, czego wynikiem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich eliminować.

  Gruntowne sprzątanie. Ergonomiczny zestaw szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i nadaje się do sprzątania równocześnie podłóg twardych, jak i dywanów. W komplecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  posiada dłuższe włosie, broniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle gwarantuje optymalne ssanie poprzez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów i innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest łatwa w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc szczególnie wydajnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w odcieniu srebrnego brązu to model bezworkowy, stanowczo komfortowy w stosowaniu.

  Ma znaczny pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić zanieczyszczenia do kosza. Nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć skażenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu wariant: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l wydajność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable odcień pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm ekologiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dodatkowe samoczynny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura wariant rury: ST parametry fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m rozmiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8578

Philips FC 8578 Najniższa Cena Online

Philips FC 8578 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8578
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active gwarantuje maksymalną skuteczność i higieniczne eliminowanie kurzu.
  technologia AirflowMax zwiększa moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive sprawnie likwiduje kurz
  niezależnie od typu podłogi.

  Ten odkurzacz pozostał wykonany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności
  przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A.

  rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

  unikatowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co pozwala na zastosowanie worka do samego końca.
  technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części:
  1) nieszablonowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na użycie całej powierzchni worka.
  2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz pozwala na pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera małe i obszerne cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa duże cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A efektywności odkurzania twardych podłóg
  Ten towar osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników podczas sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest za każdym razem pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dopasowanie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający nietrudne przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak broni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel albo ścianę.
  uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, usprawniając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny namierza ponad 99,9% małych cząsteczek kurzu
  wytworzony z myślą o zaspokajaniu niepowtarzalnych potrzeb alergików oraz innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy plastikowy worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długookresowej sprawności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu wydajności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki pojemności 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l pozwala na trafne użycie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  towar przetestowany przez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa efektywności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa efektywności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  rodzaj worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  pojemność pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  cechy użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  rodzaj rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  rodzaj kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  kolor czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w komplecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka
  Nasadka TriActive+

  wymiary towaru (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga towaru 5,2 kg

Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 1,5 L Filtr Allergy H13 O 50% obszerniejsza moc ssania Odkurzacz bezworkowy Philips z linii 5000 zapewnia maksymalną skuteczność odkurzania przy śladowym wysiłku dzięki technice PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy technologia PowerCyclone 7 Filtr Allergy H13 Regulacja mocy ssania Kolor: Opalowa zieleń standardowa nasadka: Nasadka TriActive+ Moc: 900 W objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Zasięg działania: 9 m rozmiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga produktu: 4,5 kg Silnik o mocy 900 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i szybkości obrotowej ponad 50000 obr./min zapewnia dużą moc ssania, co zezwala na skrupulatne czyszczenie zawsze.

  Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,otrzymać bezpłatną 5-letnią gwarancję na silnik. Wyłapywanie 99,9% kurzu** gwarantuje wysoką efektywność odkurzania Nasadka TriActive+ i obszerna moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% kurzu**.

  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 7 charakteryzuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i zapewnia stałą, dużą moc ssania.

  Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i wyjątkowe łopatki wylotowe wydajnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+zapewnia wysoką efektywność odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia równocześnie.

  Z przodu znajduje się pokaźniejszy otwór, który służy do wyłapywaninia większych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka eliminuje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Funkcja regulacji mocy ssania Funkcja regulacji mocy nietrudne przypasowanie siły ssania do przeróżnych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble. Niepokaźne , a także uchwyt z przodu i u góry ułatwiają przenoszenie Kompaktowa i lekka kompozycja usprawnia przechowywanie i przenoszenie odkurzacza.

  kompozycja jest wyposażona w uchwyty u góry i z przodu, co usprawnia przenoszenie. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nietrudny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do zastosowania Szczotka do kurzu jest zastosowana w uchwyt, dzięki temu jest za każdym razem gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. System filtrujący Allergy H13 wykrywa >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu System przefiltrowujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest genialnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13***. Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę mebli Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę meblom i podłodze, a równocześnie ułatwiają poruszanie się po domu.

  Miniturboszczotka do nietrudnego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu Miniturboszczotka obraca się,likwidować włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Wyśmienita dla właścicieli zwierząt domowych.

  SPECYFIKACJA technicznA Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka TriActive+ Akcesoria w komplecie: Szczelinówka, Zintegrowana szczotkA Schowek na akcesoria: Na zacisku na rurze Dodatkowa nasadka: Miniturboszczotka, Nasadka do twardych podłóg Akcesoria pakiet do zamiany filtra: FC8010/02 Projekt Kolor: Opalowa zieleń Waga i wymiary rozmiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga produktu: 4,5 kg wydajność Moc wejściowa (IEC): 899 W Poziom głośności; 71-77 dB Moc wejściowa (maks.): 900 W Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,5 L Filtr wylotowy: Filtr Allergy H13 Filtr silnika: Zmywalny filtr Poziom filtracji: Poziom HEPA 13*** atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Łączenie rury: ActiveLock Uchwyt do przenoszenia: U góry i z przodu wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa Regulacja mocy: Elektroniczna, na urządzeniu wariant kółek: Gumowe zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklingu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Swan. Ranking TOP10 modeli

Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB objętość pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W komplecie Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka typowa nasadka: Uniwersalna nasadka spora moc ssania dzięki silnikowi o sporej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 produktywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką produktywność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała konstrukcja, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W stwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W tworzy dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zapewnia wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i znaczna moc ssania usuwanie 99,9% śladowego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką sprawność na dłużej technika PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zagwarantuje precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  niewiele znacząca i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki niepokaźnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  dołączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,za każdym razem byłaprzystępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wykrywa ponad 99% drobnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z gratisową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m typ rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa typ kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


MPM Product MOD-47

MPM Product MOD-47 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-47 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-47
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz wodny Bora MOD-47 2400 W Filtr HEPA 13 W każdym domu trzeba sprzątać, a przecież nie ma sprzątania bez odkurzania! wydajne odkurzanie wymaga prawidłowego sprzętu - takiego, który wciągnie wszystkie zanieczyszczenia.

  Zdecyduj się na odkurzacz z filtrem wodnym MOD-47. Z jego pomocą sprzątanie będzie wyjątkowo sprawne - skrupulatnie odkurzysz dywany, wykładziny, tapicerkę i inne powierzchnie. Co więcej, BORA 2400 łączy ze sobą funkcje odkurzania powierzchni z oczyszczaniem powietrza w całym pomieszczeniu!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc: 2400W Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system oczyszczania Pojemnik na wodę: 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania kabel zasilający: 5,5m Zasięg odkurzacza: 9m rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm 3-stopniowy system oczyszczania w odkurzaczu MOD-47 MOD-47 BORA 2400 dzięki zastosowaniu postępowego filtra wodnego i podwójnego dyfuzora starannie likwiduje kurz i roztocza z odkurzanej powierzchni i otoczenia, z ogromną mocą topiąc je w wodzie.

  Woda pełni ona rolę głównego filtra w odkurzaczu MOD-47 - to najgęstszy filtr, jaki można sobie wyobrazić. To bardzo dobra wiadomość dla alergików, astmatyków i właścicieli futrzaków - to co zostanie zassane, nie ma szans wydostać się na zewnątrz.

  Filtr HEPA 13 w odkurzaczu MOD-47 to dodatkowa bariera dla kurzu i roztoczy. Jest wyśmienitym rozwiązaniem użytkowanym do oczyszczania powietrza – jego produktywność wynosi ponad 99%. Filtr możesz opłukać w wodzie, dzięki czemu nie trzeba go często wymieniać.

  Wysoka moc - 2400 W Wyeliminowanie worka na kurz i zastąpienie go wodą w odkurzaczu MOD-47 to pewność stałej mocy odkurzacza 2400 W oraz niezmiennej, wysokiej siły ssania. W klasycznych odkurzaczach z workiem siła ssania spada - im więcej kurzu i skażeń w worku, tym siła ta maleje.

  W BORA 2400 nie ma tego problemu. Poziom wody jest wciąż taki sam, dlatego siła ssania jest niezmienna. Funkcja zbierania wody Rozlana woda? Mokra podłoga po zmywaniu? teraz możesz zebrać wodę odkurzaczem MOD-47.

  Funkcja zbierania wody możliwa jest dzięki dodatkowej przystawce z pływakiem. Zamontuj odpowiednią przystawkę, zmień szczotkę na wąską i odkurzaj mokre powierzchnie. Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika W odkurzaczu MOD-47 BORA 2400 zastosowano system zamknięcia podciśnieniowego.

  Pojemnik z wodą jest szczelnie zamykany przez podciśnienie wywoływane podczas pracy urządzenia. Pozwoliło to raz na za każdym razem pozbyć się wszelkich zatrzasków i zamków. Oznacza to koniec problemów z rozkładaniem i składaniem odkurzacza!

  Wygoda wykorzystywania Odkurzaj bez zmieniania wtyczki! MOD-47 zaopatrzony został w niezwykle długi kabel zasilający i w metalową rurę teleskopową. Całkowity zasięg odkurzacza to około 9 metrów. Tak spory zasięg zezwala na skrupulatne odkurzenie całego wnętrza bez częstego przepinania przewodu!

  Czyszczenie odkurzacza MOD-47 Odkurzacz MOD-47 jest sprawny, jak i niezwykle prosty w obsłudze i czyszczeniu po zakończonej pracy. Do zbiornika wlewamy wodę i jednym ruchem wkładamy go do odkurzacza.

  Po nałożeniu przykrywki można zacząć odkurzać. Resztę zrobi podciśnienie, które szczelnie zamknie zbiornik. Po pracy wystarczy podnieść uchwyt, wyjąć pojemnik, wylać kurz… i już! SPECYFIKACJA technologicznA Opis Odkurzanie dywanów, wykładzin i tapicerki Funkcja zbierania wody 3-stopniowy system filtrowania Pojemnik na wodę 2,7 l Filtr HEPA 13 z możliwością płukania Metalowa rura teleskopowa komfortowa rączka do przenoszenia odkurzacza kabel zasilający o długości 5,5m Zasięg odkurzacza 9m samoczynny zwijacz przewodu Podciśnieniowe zamknięcie pojemnika Podwójne ssanie Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa mała turboszczotka Przystawka szczelinowa Szczotka do żaluzji Szczotka okrągła Uchwyt do umieszczania akcesoriów Odświeżacz powietrza właściwości techniczne Zasilanie: 230V 50Hz Moc: 2400W rozmiary (wys.

  x szer. X gł.): 32 x 32 x 46 cm


Philips FC 8241

Philips FC 8241 Najniższa Cena Online

Philips FC 8241 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8241
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips FC8241/09 900W Lekki 3 l Wysoka produktywność na wszystkich podłogach Odkurzacz Philips PowerGo z efektywnym energetycznie silnikiem gwarantuje najwyższą efektywność odkurzania. Z kolei filtr antyalergiczny zatrzymuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek, co pozwala utrzymać w domu czyste i zdrowe powietrze.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry:Filtr antyalergiczny zatrzymuje minimalny kurz i alergenyMoc maksymalna: 900 WWyłapywanie 99,9% kurzu*niewiele znaczący i lekkiKolor: czarnyWaga towaru: 4,3 kgPojemność pojemnika na kurz: 3lZasięg działania: 9 m Silnik o mocy 900 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W stwarza dużą moc ssania, co zapewnia wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* gwarantuje wysoką produktywność odkurzania Nasadka wysokiej jakości i wysoka moc ssania gwarantują zebranie 99,9% nieznacznego kurzu*. Drobna i lekka konstrukcja upraszcza przenoszenie Dzięki niewielkiej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Zasięg działania 9 m zezwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki Zasięg działania 9 m od wtyczki do nasadki pozwala na dłuższe stosowanie bez konieczności odłączania.

  Filtr antyalergiczny zatrzymuje 99,9% cząsteczek — ma znak jakości ECARF Certyfikowany filtr alergiczny wychwytuje 99,9% cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i roztocza — i jest perfekcyjny dla alergików.

  Akcesoria można przechowywać w urządzeniu,zawsze były pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byładostępna. Proste w użyciu i trwałe worki mieszczą się w sporej 3-litrowej komorze na kurzDuża, 3-litrowa komora na kurz i trwałe uniwersalne worki adekwatną moc ssania aż do całkowitego napełnienia oraz szczelne i higieniczne opróżnianie.Uniwersalna nasadka zezwala na świetne czyszczenie na zróżnicowanych typach podłógUniwersalną nasadkę możnadopasować przy pomocy pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach.

  SPECYFIKACJA technicznA:Masa i rozmiaryWaga produktu: 4,3 kgWymiary towaru (D x S x W): 403 x 263 x 220 mmNasadki i akcesoriaAkcesoria w pakiecie: SzczelinówkaStandardowa nasadka: Uniwersalna nasadkaSchowek na akcesoria: ZintegrowanySzczotka: NieFiltryTyp worka na kurzTrwałe worki S-bag Classic Long PerformancePojemność pojemnika na kurz: 3 lFiltr wylotowy: Filtr antyalergicznyFiltr silnika: 1-warstwowy filtr piankowy praktycznośćZasięg działania: 9 mŁączenie rury: Złączka wciskanaUchwyt: U góry i z przoduDługość przewodu: 6 mRegulacja mocy: NieTyp rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowaTyp kółek: PlastikProjektKolor: Głęboka czerńZrównoważony rozwójInstrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklinguOpakowanie > 90% materiału z odzyskuWydajnośćMoc wejściowa (IEC): 750 WPoziom głośności: 77 dBMoc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9532

Philips FC 9532 Najniższa Cena Online

Philips FC 9532 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9532
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najwyższa produktywność dzięki technice PowerCyclone 4

  • Nowy odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro Active gwarantuje maksymalną sprawność dzięki technice PowerCyclone i nasadce TriActive+, wytwarzanej z myślą o najwyższej sprawności zbierania kurzu. Pojemnik na kurz można z łatwością opróżnić bez kłębów opadającego na boki kurzu.

  • Klasa wydajności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A.

  • technologia PowerCyclone 4 natychmiast oddziela kurz od powietrza

   technologia PowerCyclone 4 maksymalizuje przepływ powietrza i sprawność, natychmiastowo oddzielając kurz od powietrza. Zapewnia idealne efekty odkurzania w dwóch efektywnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera drobne i wielkie cząsteczki kurzu

   Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wysysa pokaźne cząsteczki przez pokaźny otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  • Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg

   Ten artykuł osiąga najwyższą klasę wydajności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • nowoczesny pojemnik na kurz, który można z łatwością opróżnić

   Pojemnik można opróżnić, nie wzbijając w powietrze kłębów kurzu. Jego nieszablonowy zarys i gładka powierzchnia powodują, iż kurz zbiera się po jednej stronie i równomiernie zsuwa się do kosza na śmieci.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do użycia

   Odkurzacz jest wyposażony w miękką szczotkę do usuwania kurzu, która została w komfortowy sposób zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dobranie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż zróżnicowanych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, poręcznemu uchwytowi

   ergonomiczny uchwyt jest wygodny w stosowaniu. Jego nieszablonowa długość sprawia, że można sięgać dalej i z łatwością czyścić trudno przystępne miejsca.

  • dostosowywane ustawienie mocy

   regulowane ustawienie mocy pozwala wybrać stosowny poziom ssania dla rozmaitych typów odkurzanych powierzchni.

  • Filtr wylotowy Super Clean Air

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze. Filtr należy wymieniać raz w roku.

  towar
  firma
  Kod producenta
  FC9532 09
  EAN
  8839532090102
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Multifiltr
  Super Clean Air
  Wylotowy
  Worek na kurz Moc technologiczne
  praktyczna konstrukcja
  Gumowe kółka
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Na korpusie
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive +
  Szczelinówka
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jak możemy Ci pomóc w odkurzaniu? Porządek bez wysiłku Dzięki nowoczesnej 2-pozycyjnej szczotce POWER AIR, posprzątasz swój dom doskonale i bez zbędnego wysiłku. Szczotka zadba o doskonały efekt na każdej powierzchni: napłytkach, podłogach, wykładzinach czy dywanach.

  Czyste powietrze Odkurzacz ma system 2-poziomowej filtracji kurzu, na który składa się wysokowydajny filtr EPAoraz drugi, zmywalny filtr, który możesz umyć pod bieżącą wodą. Dzięki nim, wciągane powietrze jest sprawnie oczyszczane z kurzu i 99,98% skażeń, a Ty możesz oddychać czystym powietrzem.

  nowoczesna technika cyklonowa idealne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej. W miejscu worka znajduje się komora, którazasysa powietrze i wprowadza je w ruch wirowy, dziękiczemu produktywnie oddziela cząsteczki kurzu odprzepływającego powietrza.

  Na zewnątrz wydostaje sięczyste, filtrowane powietrze. Oszczędność energii Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom energetycznym, jakie zagwarantuje silnik nowej generacji EFFITECH MOTOR - możesz dzisiaj odkurzać jeszcze dokładniej przy mniejszym zużyciu energii elektrycznej.

  wygodne czyszczenie Wyczyść zbiornik w trzech prostych ruchach! Dziękisystemowi Clean Express momentalnie i z łatwością opróżnisz zbiornik na kurz, po prostu wysypując brud dokosza. Super cichy szczególnie wygodny poziom głośności odkurzacza to zaledwie 67 dB, czyli tyle co cicha rozmowa.

  Dziękitemu możesz swobodnie pracować, adźwiękodkurzacza nie będzie przeszkadzał innymdomownikom genialne eliminowanie sierści Odkurzacz Tefal ma akcesoria zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach zwierząt.

  Mini turboszczotka issawka do tapicerki ekspresowo isprawnie usuną sierść zkanapy. Przystępne I prędkiE ODKURZANIE Możesz wygodnie regulować moc ssania z poziomu rączki, a dzięki szczotce Easy Brush łatwo odkurzysz delikatne i trudno przystępne miejsca, bez konieczności zmiany akcesorium.

  POCZUJ SWOBODĘ Zbiornik na kurz o obszerności 2,5 L umożliwia skuteczne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania. MOC SSANIA Szczotka POWER AIR nieprzeciętnie się sprawdza równocześnie na wykładzinach, jak i na twardych podłogach.

  oryginalna budowa szczotki pozwala także na odkurzanie po bokach ssawki. Wygodny pojemnik na mleko Do ekspresu załączony jest szykowny pojemnik na mleko o objętości 600 ml. Dzięki jego klarownej obudowie za każdym razem wiesz, ile mleka wymaga uzupełnienia, a to upraszcza korzystanie i przechowywanie.

  FRONTALNY DOSTĘP DO POJEMNIKA Pojemnik na fusy umiejscowiony jest we frontalnej części ekspresu, dzięki czemu prędko i komfortowo opróżnisz jego zawartość. KOMFORT I specyficznY DESIGN duże kółka i komfortowe uchwyty ułatwiają odkurzanie, a zgrabny zarys idealnie pasuje do każdego domu.

  długi przewód zasilający Zasięg pracy odkurzacza TW7260 to aż 8,8 m. Możesz radować się swobodą odkurzania bez częstego przepinania wtyczki. 1. Nie musisz wymieniać worków 2. Filtracja aż 99,98% kurzu 3.

  Skuteczna technika cyklonowa 4. Oszczędność energii 5. Przystępny w obsłudze zbi...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami przewód do 9 metrów,
 • odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 9 metrów, odkurzacz domowy z przewodem do 9 metrów cena, opinie o odkurzaczach domowych z przewodem do 9 metrów, ranking odkurzaczy domowych z przewodem do 9 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *