Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 40 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy szerokość do 40 cm. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych szerokość do 40 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe szerokość do 40 cm. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami szerokość do 40 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 13
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA pozwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody i pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, wydajny silnik. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka samoczynne zwijanie przewodu rodzaj filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m spory wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły Ci trzeba kilku przeróżnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką starannie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki momentalnie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niżeli uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę obfitemu zasięgowi odkurzania możesz swobodnie i bez przerw odkurzyć dużo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na małe akcesoria gwarantuje, że są one za każdym razem pod ręką. Jeśli podczas odurzania pomieszczenia chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te znikome ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, że je zgubisz. Sprytne i wygodne rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Duży pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  obfity pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki obfitemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być z łatwością wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana budowa odkurzacza zezwala na swobodne rołożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, dodatkowo wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika wydajność Specjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem niewiele znaczących przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo spore i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niepokaźna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W zestawie detergenty do prania 3 niewiele znaczące akcesoria w schowku: niewielka szczotka, mała ssawka do tapicerki i minimalna ssawka szczelinowa


Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i osuszać, do tego sprawdzi się w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave znakomicie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o tradycyjnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest w głównej mierze za dużą efektywność pracy oraz bezusterkowość działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave przeznaczony jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z przeróżnego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni, a także likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zagwarantuje cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,sprawnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave pozostał wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która uniemożliwia powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie wymiary końcówki zezwalają na czyszczenie choćby najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został wyekwipowany w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym mieści się brudna woda, można z łatwością zdemontować, co umożliwia prędkie pozbycie się zgromadzonych zanieczyszczeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz genialnie stanie na wysokości zadania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ usuwa nadmiar alergenów. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany odcień Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja techniczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów objętość zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L proste czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, błogi w dotyku W zestawie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 poziomów) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik szybkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Karcher WD 4

Karcher WD 4 Najniższa Cena Online

Karcher WD 4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher WD 4
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wysoka moc zasysania i energooszczędność przy poborze mocy jedynie 1000 watów. Dzięki znakomitemu dopasowaniu ssawki podłogowej, węża ssącego i urządzenia, osiągalne jest osiągnięcie nadzwyczajnych rezultatów czyszczenia oraz likwidowanie mokrych, suchych, małych i wielkich skażeń bez przerw w pracy oraz konieczności podmiany filtra. Urządzenie WD 4 S V-20/5/22 zostało zaopatrzone w potężny, wytrzymały na uderzenia, zbiornik ze stali nierdzewnej o obszerności 20 litrów, 5-metrowy kabel zasilający i wąż ssący o długości 2,2 m, płaski filtr falisty i fizelinową torebkę filtracyjną. Dzięki opatentowanej technologii można łatwo i szybko wyjąć filtr z odkurzacza - bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Wypinane kolanko umożliwia podłączanie ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Wąż ssący można przechowywać na głowicy urządzenia. W razie zapotrzebowania głowica urządzenia również miejsce do przechowywania nieznacznych części. Pozycja parking na listwie odbojowej odkurzacza umożliwia szybkie i wygodne odłożenie rur i ssawki podłogowej. Pozostałe zalety to: system zamykania „Pull & Push", który zezwala na proste otwieranie i zamykanie zbiornika, jak dodatkowo użyteczny uchwyt do przenoszenia upraszczający transportowanie urządzenia.

  właściwości i atuty
  postępowa, opatentowana technologia prędkiego wyjmowania filtra progresywna, zastrzeżona technologia prędkiego i nieskomplikowanego wyjmowania filtra bez kontaktu z brudem. Praca na sucho i na mokro bez potrzeby podmiany filtra.
  Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia Wąż ssący można bezpiecznie zawiesić na głowicy urządzenia, dzięki temu zajmuje niedużo miejsca. Instynktowny mechanizm zabezpieczający dla prawo i leworęcznych użytkowników.
  funkcjonalne przechowywanie przewodu i wyposażenia. Oszczędność miejsca, bezpieczeństwo i prosty dostęp przy przechowywaniu akcesoriów. Przewód zasilający można bezpiecznie przechować dzięki zintegrowanym hakom.
  Fizelinowa torebka filtracyjna
  • Trójwarstwowa, bardzo niepodatna na rozdarcie fizelina.
  • długotrwała wysoka moc zasysania i wysoki stopień separacji skażeń.
  ergonomiczna pozycja parking
  • Łatwe i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy.
  Półka do przechowywania
  • Do bezpiecznego przechowywania narzędzi, a także nieznacznych części takich jak śruby i gwoździe.
  Uchwyt na kolanko na głowicy urządzenia
  • podczas przerwy w pracy uchwyt prędko zamocujesz na głowicy urządzenia.
  Wypinane kolanko
  • Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego.
  • Łatwe odkurzanie choćby w trudno przystępnych miejscach.
  Urządzenie, wąż ssący i ssawka podłogowa są do siebie stosownie dopasowane
  • najlepszy efekt czyszczenia - dla suchych, mokrych, małych i dużych zanieczyszczeń.
  • Maksymalna wygoda odkurzania.
  System zamykania "Pull & Push"
  • szybkie, przystępne i bezpieczne otwieranie, a także zamykanie zbiornika.
  Specyfikacja
  informacje techniczne
  Wyposażenie
  • Wąż ssący, 2.2 m, z zagiętą rękojeścią, Tworzywo sztuczne
  • Wypinane kolanko
  • Rury ssące, 2 szt., 0.5 m, 35 mm, Tworzywo sztuczne
  • Ssawka uniwersalna podłogowa, Clips
  • Ssawka szczelinowa
  • Fizelinowa torebka filtracyjna, 1 szt.
  • Płaski filtr falisty, łatwa do wysunięcia kaseta z filtrem
  • Obrotowy włącznik (ON/OFF)
  • Uchwyt na kolanko na głowicy urządzenia
  • Przechowywanie węża ssącego na głowicy urządzenia
  • Przechowywanie dodatkowych akcesoriów na głowicy urządzenia
  • Schowek na minimalne przedmioty
  • Hak na kabel zasilający
  • Pozycja parking
  • Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
  • Listwa odbojowa
  • Kółka samonastawne, 4 szt.
  Do pobrania
  Informacja produktowa
  Instrukcje obsługi
  Instrukcje obsługi
  Instrukcje obsługi

Karcher SE 4001

Karcher SE 4001 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 150 W. Ranking TOP10 modeli

Karcher SE 4001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher SE 4001
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  KARCHER SE 4001 PLUS 1.081-133.0
  Odkurzacz piorący dedykowany do czyszczenia wykładzin konfekcyjnych, podłóg twardych i tapicerki (meblowej/ samochodowej) metodą ekstrakcji. Odkurzacz jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 likwiduje 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyści produktywnie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem. Prosty do napełniania zamykany zbiornik wody czystej wyprodukowany z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody. Urządzenie może również pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy). Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. Wersja PLUS ma w wyposażeniu charakterystycznym na dodatek ssawkę spryskująco-odsysająca do tapicerki.


Tristar KR2156

Tristar KR2156 Najniższa Cena Online

Tristar KR2156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar KR2156
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • właściwości dodatkowe: możliwość odkurzania mokrych powierzchni
  • Czas pracy: 15 min
  • uzupełniające dane: możliwość odkurzania mokrych powierzchni, filtr zmywalny
  • dodatkowe dane: Czas pracy 15 minut
  • dołączone akcesoria: nieduża szczotka, ssawka szczelinowa
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Kod producenta: KR-2156
  • Kolor: szary
  • Kolor: Szary
  • Kolor główny: Szary
  • Końcówki: minimalna szczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 7,2 V
  • objętość: 0,5 l
  • pojemność worka/pojemnika: 0.5 l
  • objętość worka/pojemnika: 500 ml
  • wariant odkurzacza: Ręczny
  • rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www produktu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/KR-2156/3/3583
  • typ: ręczny
  • typ odkurzacza: Bezworkowy
  • typ rury: Nie dotyczy
  • typ wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 1,235 kg
  • Waga: 1,24 kg
  • Waga urządzenia: 1,235 kg
  • Waga z opakowaniem: 1,057 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 395x115x135 mm
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowa

Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma wyjątkowo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o znacznej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy śladowa szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny i energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam namierza stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi świetnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także niewielkie progi nie będą problemem.

  na dodatek śladowa wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy szczególnie dokładnego algorytmu SLAM stwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej sprawny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja wspaniale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujnik klifu detektor kolizji detektor LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia sensor radarowy czujka ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa budowa Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 300 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy szerokość do 40 cm opinie,
 • dobre odkurzacze domowe szerokość do 40 cm cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami szerokość do 40 cm,
 • odkurzacze domowe szerokość do 40 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 40 cm, odkurzacz domowy szerokość do 40 cm cena, opinie o odkurzaczach domowych szerokość do 40 cm, ranking odkurzaczy domowych szerokość do 40 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *