Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 40 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy szerokość do 40 cm. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych szerokość do 40 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe szerokość do 40 cm. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami szerokość do 40 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i osuszać, do tego sprawdzi się w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave znakomicie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o tradycyjnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest w głównej mierze za dużą efektywność pracy oraz bezusterkowość działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave przeznaczony jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z przeróżnego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni, a także likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zagwarantuje cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,sprawnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave pozostał wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która uniemożliwia powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie wymiary końcówki zezwalają na czyszczenie choćby najmniej dostępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został wyekwipowany w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym mieści się brudna woda, można z łatwością zdemontować, co umożliwia prędkie pozbycie się zgromadzonych zanieczyszczeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz genialnie stanie na wysokości zadania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ usuwa nadmiar alergenów. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany odcień Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja techniczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów objętość zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L proste czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, błogi w dotyku W zestawie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 poziomów) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik szybkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak wariant filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...


Xiaomi Mi Robot Vacuum

Xiaomi Mi Robot Vacuum Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vacuum - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Mi Robot Vacuum Mop Pro samoczynny odkurzacz Xiaomi Mi może zacząć odkurzać Twój dom zaraz po Twoim wyjściu do pracy. Dzięki wysokiej jakości japońskiego silnika NIDEC odkurzacz ma wyjątkowo wysoką moc ssania.

  Akumulator litowo-jonowy 3200 mAh o wysokiej obszerności utrzyma robota w ruchu przez 90 minut, po czym odkurzacz pokieruje się do stacji ładującej w celu naładowania baterii, następnie będzie kontynuował czyszczenie od miejsca gdzie je zakończył.

  Twoim jedynym zadaniem jest po prostu opróżnienie zbiornika na śmieci. Kolejną dobrą cechą Xiaomi jest to, że możesz samodzielnie śledzić wszystkie ustawienia i cykl czyszczenia przy pomocy aplikacji przenośnej Mi Home (Android / iOS), w języku angielskim.

  Pojemnik 2w1 do odkurzania i mopowania Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro jest wyposażony w 2 pojemniki na odpady. Jeden o znacznej objętości do rutynowego czyszczenia na sucho, drugi łączy konwencjonalny pojemnik na odpady ze zbiornikiem na wodę z mopem.

  Pozwala to robotowi na jednoczesne odkurzanie i wycieranie na mokro. W ten sposób udkurzacz jednocześnie może wycierać na mokro i odkurzać, oszczędzając jeszcze więcej czasu. Mocny silnik Podstawą każdego prawidłowej jakości odkurzacza jest porządny silnik.

  Xiaomi Mi został zaopatrzony w potężny silnik japońskiej firmy Nidec, który ma siłę ssania do 2100 Pa. Potężny silnik jest bardzo ważny przy sprzątaniu dywanów o dłuższych włosach lub w trakcie odkurzania wzdłuż ścian, co jest konwencjonalną słabością innych robotów odkurzających.

  Do tego właśnie służy śladowa szczotka boczna, która napędza brud i kurz pod jednostkę ssącą odkurzacza. Silnik w który został zaopatrzony Mi Robot Vacuum Mop Pro jest mocny i energooszczędny. Gdy odkurzacz będzie potrzebował ładowania, sam namierza stację ładującą.

  Jeśli natomiast stan baterii spadnie do 20% w trakcie odkurzania, odkurzacz wróci do stacji ładującej. Po naładowaniu baterii do 80% będzie mógł kontynuować czyszczenie precyzyjnie tam, gdzie się zatrzymał.

  Pokonywanie przeszkód Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi świetnie sobie z nimi poradzi. Może pokonywać przeszkody o wysokości do 1,5 cm. Listwy łączeniowe panele, a także niewielkie progi nie będą problemem.

  na dodatek śladowa wysokość odkurzacza, zaledwie 10cm, pozwoli na czyszczenie pod meblami takimi jak łóżko, sofa i inne. Odkurzacz został wyposażony w najnowocześniejszą technikę laserowej nawigacji LDS Lidar która pozwala mapować przestrzeń nawet w całkowitej ciemności.

  przy pomocy szczególnie dokładnego algorytmu SLAM stwarza i przechowuje mapy Twojego domu i inteligentnie planuje najmocniej sprawny sposób czyszczenia. Sterowanie poprzez aplikację przenośną Aplikacja sterująca Mi Home pozwala rozpocząć odkurzanie nawet gdy nie ma Cię w domu.

  Łączy kontrolę nad całym inteligentnym domem z Xiaomi i ich partnerami. Aplikacja wspaniale nadaje się do połączenia za pośrednictwem konta Xiaomi z wszystkimi inteligentnymi urządzeniami domowymi w dowolnym miejscu na świecie.

  dane technologiczne: Model STYTJ02YM Moc ssania: 2100Pa objętość pojemnika na kurz: 550 ml Obszar czyszczenia: 180 m² Zasilanie: Sieciowe pojemność baterii: 3200 mAh Moc znamionowa: 33 W Moc wyjściowa: Stacja dokująca: 20V / 2,2A Napięcie znamionowe: 14,4 V Kolor: Czarny Wysokość: 94,5 mm Szerokość: 350 mm Grubość: 350 mm Waga: 3,6 kg Materiał wykonania: Tworzywo nienaturalne dodatkowe informacje: Aplikacja przenośna Kompas cyfrowy Żyroskop Detekcja ruchu Łączność Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz Funkcje odkurzacza czujnik klifu detektor kolizji detektor LDS – laserowe skanowanie wnętrza sensor przyspieszenia sensor radarowy czujka ściany czujnik spadania czujnik zapełnienia pojemnika szybkościomierz Samoładowanie Ssanie Zamiatanie Bezworkowa budowa Mopowanie zestaw: Odkurzacz przeznaczona stacja ładująca USB Zbiornik Szczotka czyszcząca Szczotka wałek Szczotka boczna Ścierka mokra Półwilgotna ścierka Uchwyt mopa kabel zasilający Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Profi. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba 980

iRobot Roomba 980 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 980 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 980
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 980 - wersja europejska - mówi po polsku - dokument CE - polska instrukcja - polska gwarancja

  Stała przystępność. Odbiór osobisty w salonie.

  zwiększona Gwarancja 3 lata w cenie produktu!


  Roomba 980 - najnowszy produkt producenta iRobot! Pierwszy model iRobot Roomba posiadający zaimplementowaną kamerę

  Dzięki zaimplementowanej kamerze robot porusza się w sposób zorganizowany wytwarzając staranną mapę sprzątanej powierzchni.

  System nawigacji iAdapt 2.0

  IRobot Roomba posiada system detektorów, dzięki którym formuje mapę powierzchni. Robot opracowuje najmocniej sprawną drogę sprzątania. W przypadku rozładowania baterii w czasie pracy urządzenie powróci do bazy, naładuję się i wróci do miejsca, w którym skończyło!

  Carpet Boost

  Model 980 ma system za pomocą którego, urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Genialne do sprzątania dywanów! 10 razy pokaźniejsza siła zasysania aniżeli w kolekcji 600 i 700.

  Aplikacja iRobot HOME

  Aplikacja iRobot HOME umożliwia użytkownikowi sterowanie robotem z każdego miejsca. Przy pomocy urządzenia mobilnego można włączyć Roomba 980, rozpocząć sprzątanie w wielu trybach m.in jeden albo dwa przejazdy, Carpet Boost, sprzątanie przy krawędziach, a także ustawić harmonogram sprzątania na cały tydzień!

  System wykrywania uskoków

  Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi wykrywania uskoków nie istnieje niebezpieczeństwo spadku chociażby ze schodów.

  Funkcja harmonogramu czasowego

  nowoczesny harmonogram czasowy pozwala użytkownikowi dostosować czas i częstotliwość sprzątania do własnych potrzeb. Funkcja pozwala na ustawienie urządzenia na każdy dzień i w różnych godzinach. Przykładowo poniedziałek - 9:00, wtorek 10:00, środa 11:00 itd.

  System sprzątania koncentrycznego

  W najnowszy modelu firmy iRobot - Roomba 980 zastosowano znany wcześniej z poprzednich serii 700 oraz 800 system Dirt Detect linii II. Pozwala on na rozpoznanie wyjątkowo zabrudzonego obszaru i skoncentrowanie pracy na tych obszarach.

  System sprzątania miejsc trudno dostępnych

  Szczotka boczna zainstalowana w modelu 980 służy do wymiatania skażeń z obszarów trudno przystępnych. Ponadto za pomocą aplikacji można uruchomić specjalny tryb sprzątania kątów i zakamarków. Urządzenie będzie wtedy poruszać się wzdłuż ścian.

  prosty w utrzymaniu robot sprzątający

  Dzięki zastosowaniu znanej wcześniej z modeli kolekcji 800 gumowej szczotki AeroForce, Roomba 980 jest prosta w utrzymaniu. Szczotka główna skonstruowana jest w taki sposób, żeby zbierać zabrudzenia bezpośrednio do kosza bez zawijania się np włosów w szczotkę.

  Wirtualna Ściana Roomba 980

  Model 980 posiada 2 wirtualne ściany w komplecie wraz z kompletem baterii. Akcesoriów można wykorzystać na dwa sposoby: stwarzając odgrodzony obszar, gdzie robot ma nie wjeżdżać (wiązka długości 3 metrów w profilu linii prostej) albo w drugim trybie wytwarzając obszar kształtem przypominający okrąg o średnicy 1,2 metra. Obydwa użycia zaprezentowano na poniższych filmach.

  Zawartość zestawu:

  • Robot iRobot Roomba 980
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
  • Stacja dokująca z zastosowanym zasilaczem.
  • kabel zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata

  informacje techniczne:

  Producent: iRobot

  Model: Roomba 980

  wymiary (cm): 35,3 x 35,3 x 9,2

  Wielkość pojemnika na zabrudzenia: 0,6 l

  Czas ładowania: 180 minut

  Pamiętaj, iż przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, iż dokonasz najlepszego wyboru.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe. Ranking TOP10 modeli

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar SZ3135 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: false
  • cechy dopełniające: zwijacz kablawyjmowany zbiornik na skażenia
  • Czas ładowania: Nie dotyczy
  • Czas pracy: Nie dotyczy
  • Długość kabla zasilającego: 6 m
  • Długość przewodu sieciowego: 6 m
  • dodatkowe informacje: Multi-Cyclone, Teleskopowa rury
  • załączone akcesoria: pojemnik na kurz, ssawkoszczotka przełączalna, mała ssawko-szczotka
  • Filtry: filtr HEPA H11
  • Filtry: Hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: automatyczny zwijacz kablaFiltr hepa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr hepaSsawka szczelinowa
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: samoczynny zwijacz kablaFiltr hepaSsawka szczelinowa
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa reemisji kurzu: E
  • Kod producenta: SZ-3135
  • Kolor: czarno-srebrny
  • Kolor główny: Czarny
  • Końcówki: ssawkoszczotka przełączalna, nieznaczna ssawko-szczotka
  • Moc maksymalna: 700 W
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 220-240 V
  • pojemność: 2,8 l
  • pojemność akumulatora: Nie dotyczy
  • pojemność worka/pojemnika: 2.8 l
  • objętość worka/pojemnika: 2800 ml
  • pojemność zbiornika do zbierania wody: Nie dotyczy
  • Poziom głośności: 77 dB
  • Poziom hałasu: 77 dB
  • wariant zasilania: Sieciowe
  • Skuteczność zbierania kurzu z dywanu: C
  • Skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi: A
  • Strona www produktu: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/SZ-3135/3/8598
  • Technologie: Multi-Cyclone
  • rodzaj: cyklonowy
  • rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj rury: Teleskopowa
  • typ wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 5,8 kg
  • Waga urządzenia: 5,8 kg
  • Waga z opakowaniem: 6,5 kg
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 390x430x340 mm
  • Wyposażenie: pojemnik na kurz
  • wykorzystane technologie: Cyklonowa
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka podłogowa


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy szerokość do 40 cm opinie,
 • dobre odkurzacze domowe szerokość do 40 cm cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami szerokość do 40 cm,
 • odkurzacze domowe szerokość do 40 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 40 cm, odkurzacz domowy szerokość do 40 cm cena, opinie o odkurzaczach domowych szerokość do 40 cm, ranking odkurzaczy domowych szerokość do 40 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.