Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe długość do 45 cm. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy długość do 45 cm. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych długość do 45 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe długość do 45 cm. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami długość do 45 cm, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa wydajności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wytworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A.

  • przełomowa technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

   nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*, co pozwala na użycie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) wyjątkowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i zezwala na wykorzystanie całej powierzchni worka. 2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa obszerne cząsteczki brudu poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A wydajności odkurzania twardych podłóg

   Ten towar osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • dołączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych części w trakcie sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do użytku.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dopasowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • drobny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i proste przechowywanie

   Dzięki niewielkim wymiarom urządzenie można z łatwością przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Niewiele znacząca waga upraszcza przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy syntetyczny worek marki Philips został opracowany w celu zapewnienia długotrwałej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air zapewnia wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,bronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc techniczne
  pokaźne kółka
  funkcjonalna budowa
  Kompaktowa obudowa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Electrolux EPF65-BR

Electrolux EPF65-BR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF65-BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF65-BR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Electrolux EPF65BR PowerForce o mocy 700 W, jest zaopatrzony w system Power Pro™, dla jeszcze wydajniejszej pracy. System łączy bezawaryjny silnik z dyszą DustPro™, która pozwala na efektywne odkurzanie równocześnie twardych podłóg, jak i dywanów.


Hoover BR71 BR30011

Hoover BR71 BR30011 Najniższa Cena Online

Hoover BR71 BR30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover BR71 BR30011
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:0;Dominujący odcień:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:technika cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom hałasu:78 dB;Regulacja mocy ssania:brak;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:turboszczotka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wariant filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;rozmiary - głębokość:28,7 cm;rozmiary - szerokość:41,2 cm;wymiary - wysokość:27 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...


Philips FC 9331

Philips FC 9331 Najniższa Cena Online

Philips FC 9331 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9331
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i wykrywa 99,9% wszystkich cząsteczek kurzu, zapewniając czystą podłogę i świeże powietrze. Skuteczne cykloniczne działanie i zaawansowana kompozycja zapewniają sprawne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak by nie wydostał się on w niekontrolowany sposób choćby w trakcie oprózniania.

  śladowe rozmiary i wysoka skuteczność Wyższa efektywność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu dokładnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa duże cząsteczki brudu poprzez obszerny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka sprawność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz produkowany by osiągnąć najwyższą produktywność — klasa A w następujących kategoriach: wydajności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza nieszablonowa technika PowerCyclone 5 zagwarantuje sprawne odkurzanie w dwóch skutecznych krokach: 1) Powietrze prędko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka skuteczność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

  Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock nieskomplikowane przypasowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock przystępny montaż najróżniejszych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  pokaźne gumowe koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem znaczne gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania. Przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego unikatowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i za każdym razem gotowa do użycia Główka szczoteczki do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu za każdym razem jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air lokalizuje 99,9% śladowych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając zapotrzebowania alergików oraz innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone adekwatna moc ssania i przystępne używanie

  nowoczesnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce zezwala na stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to wydajniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek albo pojemnik Worek lub praca bez worka

  zaawansowana technika umożliwia zastosowanie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik pokazuje kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga podmiany albo opróżnienia. Dzięki czemu udoskonalamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest obszerniejszy powodując pokaźniejsze obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów nawet na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  przystępny w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt nietrudne przemieszczanie odkurzacza z jednego pomieszczenia do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony by umożliwić transport i użytkowanie w pozycji poziomej.

  automatycznie zwijany kabel samoczynne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek albo pojemnik najróżniejsze typy pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość wykorzystywania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków ma system zaawansowanej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną choćby kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane przez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak danych
  technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do użytku domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyznaczonego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z atestem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Electrolux EPF61RR

Electrolux EPF61RR Najniższa Cena Online

Electrolux EPF61RR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EPF61RR
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Nowy odkurzacz PowerForce™ do komfortowego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Rozwiązanie Power Pro System™ to gwarancja genialnych efektów odkurzania i wygody obsługi.

  System Power Pro™ to połączenie sprawnego silnika i ssawki DustPro™, które pozwala na staranne odkurzanie wszystkich powierzchni – równocześnie dywanów, jak i twardych podłóg

  technologia 360 Motion™ ułatwiająca odkurzanie w trudno przystępnych miejscach
  Ulubione drobiazgi czynią mieszkanie bardziej przytulnym, lecz także utrudniają sprzątanie.
  Dlatego odkurzacz PowerForce™ jest zaopatrzony w niepokaźne kółka, które nadzwyczajnie sprawdzają się podczas odkurzania w trudno dostępnych miejscach.

  Skorzystaj z możliwości przystępnej, prędkiej i niekłopotliwej podmiany worków na kurz. Pokrywa 180° Access zapewnia pełen dostęp do wnętrza odkurzacza,
  dzięki temu podmiana worka na kurz trwa zaledwie kilka sekund.

  Odkurzacz z workiem S-bag: S-bag to charakterystycznY worek na kurz. To takie proste – po prostu zapamiętaj s-bag®!
  Wskażnik zapełnienia worka: Na odkurzaczu umieszczony jest maly wyświetlacz powiadamiający o konieczności zamiany worka.
  Zintegrowane uchwyty: Dwa uchwyty upraszczające przechowywanie.
  Regulacja mocy: Regulacja mocy pozwala wybrać trafnyą tak, żeby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować.
  Rura teleskopowa: Teleskopowa regulacja długości rury ułatwia korzystanie z odkurzacza i w razie zapotrzebowania zagwarantuje zwiekszony zasięg.
  Miękkie zderzaki: żeby zapobiec otarciom mebli i scian
  Przedni uchwyt: wygodny uchwyt do podnoszenia.
  konwencjonalny worek s-bag: tradycyjny worek s-bag

  • Moc700 W
  • Filtr wylotowy:zmywalny filtr Hygienie 12
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe G3 Ferrari. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8457

Philips FC 8457 Najniższa Cena Online

Philips FC 8457 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8457
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8457/91 kompozycja innowacyjnego, ergonomicznego kształtu i żywych odcieni obudowy powoduje, że odkurzacz wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Nasadka o specjalnym kształcie pomagająca uzyskać najkorzystniejsze efekty sprzątania. Szczotki boczne pozwalają na usunięcie kurzu z narożników i krzywizn a otwór z przodu produktywnie zbiera obszerniejsze cząstki brudu, zmieniając każdy Twój ruch w natychmiastową czystość. Sterowanie odkurzaczem odbywa się płynnie i w sposób bardzo instynktowny. Możliwość regulacji mocy ssania urządzenia pozwala dopasować jego pracę do najróżniejszych powierzchni i stopnia ich zabrudzenia. Najwyższa wydajność Mniejsze zużycie energii -Klasa sprawności energetycznej B -Nasadka TriActive Klasa produktywności energetycznej B Ten odkurzacz pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej B. Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg Ten towar osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! wygodne sprzątanie dzięki lekkiej, aluminiowej rurze Lekka, aluminiowa rura odkurzacza jest komfortowa w stosowaniu i przenoszeniu. Tę dwuczęściową rurę teleskopową można prosto ustawić na wybranej wysokości. Dostęp do wszelkich zakamarków dzięki długiemu, praktycznemu uchwytowi praktyczny uchwyt jest wygodny w używaniu. Jego wyjątkowa długość sprawia, że można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno przystępne miejsca. Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Pojemnik na kurz o pojemności 3 l i worek s-bag długookresową skuteczność odkurzania Pojemnik na kurz o objętości 3 l maksymalnie wykorzystuje możliwości worka na kurz s-bag Classic, co zapewnia długookresową efektywność odkurzania....

Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swym funkcjom VC 5750 jest potrzebnym pomocnikiem w drobnych i obszernych mieszkaniach oraz w sklepach i biurach o minimalnej powierzchni. Ergonomiczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż jedynie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany albo tapicerkę. System filtracji i pojemny zbiornik na kurz lub wodę zapewnia wygodną pracę poprzez długi czas. Odkurzacz posiada wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową i dwie końcówki do prania....

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  niepokaźne jest spektakularne


  Do czego się przydają takie śladowe akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie drobne mobilne urządzenia do zbierania znikomych skażeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To idealne dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są świetne żeby dotrzeć do minimalnych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i efektywnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki znikomym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba aby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o świetnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne niełatwe elektroniczne udogodnienia, zostały wytworzone z zasady po to,szybko poradzić sobie z śladowymi zabrudzeniami na minimalnej powierzchni. Ale nie warto sięgać po pierwszy ulepszony z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości firmy Clatronic. Perfekcyjny design, błogi dla oka. Starannie dostosowany zarys, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niesłychanie lekki, użyteczny i produktywny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się kompletnie można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  wbudowany schowek na przewód zasilania 12V
  *Philips FC 8578

Philips FC 8578 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8578 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8578
 • Ilość ofert: 20
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active gwarantuje maksymalną sprawność i higieniczne likwidowanie kurzu.
  technika AirflowMax zwiększa moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive sprawnie likwiduje kurz
  niezależnie od typu podłogi.

  Ten odkurzacz pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności
  przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  przełomowa technika AirflowMax gwarantuje dużą moc ssania

  wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co zezwala na wykorzystanie worka do samego końca.
  technika skupia się na optymalizacji trzech kluczowych składników:
  1) wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka.
  2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz umożliwia pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera znikome i spore cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa pokaźne cząsteczki poprzez obszerny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg
  Ten produkt osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych elementów podczas sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dostosowanie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający przystępne przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak chroni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel albo ścianę.
  uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% niedużych cząsteczek kurzu
  wytworzony z myślą o zaspokajaniu oryginalnych potrzeb alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy plastikowy worek marki Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej sprawności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu sprawności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki pojemności 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o pojemności 4 l umożliwia trafne użycie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  towar przetestowany przez ECARF pod kątem jakości przyjaznej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa skuteczności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa wydajności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  wariant worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  objętość pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  atrybuty użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  rodzaj rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  wariant kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  odcień czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w pakiecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  charakterystyczna nasadka
  Nasadka TriActive+

  rozmiary towaru (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga towaru 5,2 kg


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy długość do 45 cm opinie,
 • dobre odkurzacze domowe długość do 45 cm cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami długość do 45 cm,
 • odkurzacze domowe długość do 45 cm jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe długość do 45 cm, odkurzacz domowy długość do 45 cm cena, opinie o odkurzaczach domowych długość do 45 cm, ranking odkurzaczy domowych długość do 45 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.