Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878)

Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA VC20 (6955578031878)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyposażony w lepszy, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu powiększoną skuteczność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa powoduje,perfekcyjnie radzi sobie z choćby najmocniej uciążliwymi skażeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować też jako odkurzacz ręczny. W dodatku, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek precyzyjnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, by kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie przeróżnego rodzaju powierzchni, a także realizowanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić dużo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro spełni oczekiwania zatem zarówno w niedużych, jak i obszernych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz również obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, żeby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Produkowany z włókna mop doskonale wchłania wodę i zagwarantuje staranne, równomierne mycie.

  bezawaryjne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w produktywny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło zwiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Szybko eliminuje kurz, okruchy, niewielkie śmieci, sierść, a choćby włosy.

  wspaniale zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - umożliwia komfortowe i precyzyjne sprzątanie na dodatek pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Wyekwipowana w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, by nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W pakiecie odszukasz również inne, jednakowo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury notebooka. Śladowa, trójkątna szczotka nadaje się natomiast do czyszczenia najróżniejszego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj do czasu, aż potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zagwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc starannie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak sprawne? zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego optymalne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  przy pomocy VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to produktywny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyekwipowanego w filtr cykloniczny zbiornika o objętości 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Wystarczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! zarówno części filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt niemało, więc łatwo go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Żeby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się nawet schylać! wystarczy, że naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz również w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa budowa VC20Pro powoduje, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, nowoczesny styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wytworny charakter, który na dodatek podkreślają szczegóły w kolorze różowego złota. Specyficzne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić dodatkowo Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb typowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz bezprzewodowy speedpro max xc7041/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Philips XC 7041/01Wyjątkowo prędkie odkurzanie*bezprecedensowy model Philips 7000 z nasadką zasysającą 360° zbiera skażenia z każdej strony (z przodu, z tyłu i po bokach nasadki) oraz przy każdym ruchu do przodu i do tyłu.

  Posprzątaj więcej w krótszym czasie równocześnie na twardych podłogach, jak dywanach. NAJWAŻNIEJSZE właściwościNasadka zasysająca: 360⁰25,2 V, do 65 minut działaniaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrPoziom głośności: 84 dBNadmuch (maks.): > 1000 l/minRodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowyCzas działania (w trybie turbo): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 hrKolor: metaliczny Nasadka zasysająca 360° wykrywa kurz i inne zabrudzenia ze wszelkich stronNasadka zasysająca 360⁰ szybciej lokalizuje kurz i inne zabrudzenia z każdej strony nasadki, choćby podczas ruchu do tyłu — dzięki czemu liczy się każdy ruch.

  Cyfrowy silnik PowerBlade zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza (>1000 l/min)PowerBlade to cyfrowy silnik wyprodukowany z myślą o wyjątkowo wysokim poziomie przepływu powietrza (>1000 l/min) umożliwiającym działanie nasadki zasysającej 360°.

  PowerCyclone 8 — nieszablonowa bezworkowa technologiaTechnologia PowerCyclone 8 — bezworkowa technika odkurzania, teraz przystępna w formie bezprzewodowego odkurzacza, żeby utrzymać dużą moc ssania na dłużej.

  Akumulatory litowo-jonowe 25 V pozwalają na sprzątanie przez 65 minutDzięki wydajnym akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V jedno ładowanie wystarcza na 65 minut pracy w trybie Eco, 30 minut w trybie normalnym i 21 minut w trybie Turbo.

  System potrójnej filtracji zapewnia wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas System potrójnej filtracji sprawia, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając wysoki poziom przepływu powietrza przez dłuższy czas ekran cyfrowy wskazuje prędkość i zużycie akumulatoraWyświetlacz cyfrowy wskazuje szybkość i zużycie akumulatora i zawiadamia o konieczności wyczyszczenia filtra.

  Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia choćby ukryty kurz i inne zabrudzeniaKurz, kłaczki, włosy i okruchy łatwo zauważyć i polikwidować dzięki podświetleniu LED, w które wyekwipowana jest nasadka zasysająca 360⁰.

  Nasadka z podświetleniem LED pozwala zlokalizować nawet ukryte zabrudzenia. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblamiOdkurzacz SpeedPro Max jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  praktyczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżnianiaOdkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotkaAkcesoria są niezwykle proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro Max to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką. SPECYFIKACJA technologicznANasadki i akcesoriaStandardowa nasadka: Nasadka zasysająca 360⁰Akcesoria w komplecie: Zasilacz sieciowy, zintegrowana szczotka, stacja dokująca montowana na ścianieWaga i rozmiaryWaga towaru: 2,73 kgKonstrukcjaKolor: srebrnyZrównoważony rozwójOpakowanie: >90% materiału z odzyskuInstrukcja obsługi: 100% przetworzony papierFiltracjaPojemność pojemnika na kurz: 0,6 lFiltr silnika: Zmywalny filtrWydajnośćPoziom głośności: 84 dBaNadmuch (max): > 1000 l/minRodzaj baterii / akumulatora: Litowo - jonowyCzas działania ( w trybie Turbo ): 21 minutNapięcie baterii: 25,2 VCzas pracy: 65 minutCzas ładowania: 5 godzin

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Dyson Odkurzacz v8 motorhead (5025155040812)

Dyson Odkurzacz v8 motorhead (5025155040812) Najniższa Cena Online

Dyson Odkurzacz v8 motorhead (5025155040812) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Odkurzacz v8 motorhead (5025155040812)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson V8 Motorhead– Opis i dane produktu atrybuty Sterowany cyfrowo silnik Dyson V8 konkretny silnik cyfrowy Dyson V8 wytwarza wysoką moc ssania. Do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania Niklowo-kobaltowy akumulator zapewnia do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane przy pomocy jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Zatrzymuje cząsteczki i alergeny o wielkości nawet 0,3 mikrona.

  Końcówka Combi i końcówka szczelinowa Zaprojektowane do wyczyszczenia miejsc, do których nie można dotrzeć za pomocą zwykłych końcówek. Mini końcówka z miękką szczotką Miękkie włosie delikatnie usuwa kurz z każdej powierzchni.

  Mini elektroszczotka produktywnie eliminuje kurz i sierść z dywanów i tapicerek. Czyszczenie trudno dostępnych miejsc Lekki i wyważony do czyszczenia powierzchni od podłogi aż po sufit. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem.

  Dwa tryby mocy Dwa tryby mocy dla zadań o przeróżnej intensywności. Technologia 2 Tier Radial™ opatentowana technika zatrzymuje mikroskopijne cząsteczki kurzu. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Zawartość opakowania Dyson V8 Absolute Elektroszczotka Soft Roller Elektroszczotka Direct Drive Mini elektroszczotka Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania. Końcówka Combi Końcówka szczelinowa Mini końcówka z miękką szczotką Porównanie produktów Ten towar Dyson V8 Motorhead VS Poprzednio oglądany Dyson Cyclone V10 Absolute VS popularny Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY dane podstawowe firma Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson wariant filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA typ zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 21,6 V > Odkurzacze pionowe 21,6 V Czas pracy 40 min Czas ładowania? 5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 81 do 85 dB > Odkurzacze pionowe – od 81 do 85 dB Funkcje Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro dołączone wyposażenie elektroszczotka cechy fizyczne kolor Szare > Szare Odkurzacze pionowe objętość worka/pojemnika [l]? 0,54 l zaimplementowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Model V8 Motorhead popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 21,6 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie


Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% Najniższa Cena Online

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszelkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, ergonomiczna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, iż Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów firma Dyson bezustannie poprawia technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglezwiększyć przepływ powietrza i wychwytywać nieznaczny kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości aniżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, stwarzając więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Kreując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z klasycznymi odkurzaczami przewodowymi. W razie potrzeby przesuń przełącznik by wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut rozszerzonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze większą liczba zanieczyszczeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr rodzaju lifetime i zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanupolikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają drobny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller ma wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą pokaźniejsze zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają nieduży kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka eliminuje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, przez co bateria jest także wykorzystywana między zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson mają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki czemu bateria jest wykorzystywana jedynie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go Ci potrzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze powiększoną mocą poprzez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest adekwatny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i optymalnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie, a także przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Wyśmienity do szybkiego sprzątania, czyszczenia skomplikowanych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  komfortowy Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest nad wyraz proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on za każdym razem gotowy do wykorzystania.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340)

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340) Najniższa Cena Online

Bissell Pionowy 1977n (0011120235340) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Pionowy 1977n (0011120235340)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dieser Dampfmopp Vac & Steam ist ein multifunktionaler 3-in-1 Staubsauger und Dampfmopp, der gleichzeitig oder getrennt saugt und Dampf aufträgt. Die elektronische Steuerung im Griff kann mit der Fingerspitze bedient werden, sodass Sie sehr leicht von der Staubsauger- auf die Dampffunktion oder beide gleichzeitig umschalten können. Sparen Sie Zeit, indem Sie Schmutz einsaugen und Hartbodenbeläge gleichzeitig eindampfen. Der eingebaute Wasserfilter entfernt Verunreinigungen aus dem Leitungswasser, um ihr Gerät zu schützen. Die Trocken-Tank-Technik hält den Schmutz im Auffangbeutel vollständig trocken und trennt sie vom Dampf. Mit der Easy-Empty-Funktion gestaltet sich das Saubermachen nach Gebrauch unkompliziert und leicht. Der Schaumstoff- und Plisseefilter können beide in der Waschmaschine gereinigt werden und nehmen feinen Dunst und Schmutz auf, um die Abluft zu reinigen. Der Lieferumfang umfasst einen Dampfmopp, zwei Mopppads, zwei parfümierte Scheiben, einen Wasserfilter und 2 Staubsaugerfilter.

  • Farbe: Titangrau und Blau
  • Material: Kunststoff
  • Maße: 28 x 25 x 116,8 cm (L x B x H)
  • Leistung: 1600 W - Staubsauger und Dampf (kombiniert)
  • Kabellänge: 7,6 m
  • Dampf-Laufzeit: 15 Minuten
  • Tankinhalt: 0,4 l
  • Staubbehälterkapazität: 0,95 l
  • Dampftemperatur: 90?-95?
  • Geräuschpegel: 81 dB
  • Saugleistung (Watt in Luft): 40 aW
  • Betriebsbereit in 30 Sekunden
  • Effizienz auf harten Böden: 95%
  • Heizungstyp: Flash-Heizungstechnologie
  • Steuerung per Fingerspitze
  • Waschbarer plissierter Staubsaugerfilter

Odkurzacz PHILIPS FC6405/01 + DARMOWY TRANSPORT! (8710103772897)

Odkurzacz PHILIPS FC6405/01 + DARMOWY TRANSPORT! (8710103772897) Najniższa Cena Online

Odkurzacz PHILIPS FC6405/01 + DARMOWY TRANSPORT! (8710103772897) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz PHILIPS FC6405/01 + DARMOWY TRANSPORT! (8710103772897)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym to wszechstronne urządzenie, które pozwala uporać się z codziennym bałaganem. Kryje w sobie bezworkowy odkurzacz pionowy do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny do kanap, krzeseł czy narożników, a także system czyszczenia na mokro do usuwania wilgotnych zabrudzeń....


Odkurzacz Clatronic BS 1302 CZERWONY Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 6,25 zł

Odkurzacz Clatronic BS 1302 CZERWONY Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 6,25 zł Najniższa Cena Online

Odkurzacz Clatronic BS 1302 CZERWONY Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 6,25 zł - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Clatronic BS 1302 CZERWONY Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 6,25 zł
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  sprężysty wąż

  Tak

  Model

  Cylinder próżniowy

  wariant czyszczenia

  Suche

  Bezprzewodowy

  Nie

  Tworzywo tuby

  Stal nierdzewna

  typ pojemnika na kurz

  Bez worka

  Długość tuby

  92 cm

  Rury

  Teleskopowy

  Kolor produktu

  Czerwony

  Materiał kół

  Guma

  Maksymalna moc wejściowa

  700 W

  Roczne zużycie energii

  28 kWh

  Waga artykułu

  5,3 kg

  Poziom hałasu

  85 dB

  Czyszczenie powierzchni

  Dywan, Podłoga

  Promień działania

  8,3 m

  Właściwe użycie

  Dom

  Metoda oddzielania skażeń

  Cykloniczny

  ilość etapów filtracji powietrza

  4

  Szczotki próżniowe w komplecie

  Szczotka do podłogi, Szczotka do parkietu

  liczba nasadek

  2

  Szczelinówka

  Tak

  Schowek na kabel sieciowy

  Tak

  Uchwyty do przenoszenia

  Tak

  Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego upraszcza jego przechowywanie

  Tak

  zaimplementowany wyłącznik

  Tak

  pkwiu

  27.51.21.0


Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje lepszą technikę cykloniczną,momentalnie likwidować kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci jeszcze wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja sprawnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i praktyczne,a długi, 4,5m kabel sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę zarówno zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezusterkowe odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, lecz też nierzadko wywołują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! użycie udoskonalonej technice cyklonicznej pozwoliło zwiększyć siłę ssania do choćby 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm zapobiega zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na bezusterkowe działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz dokładnie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest także obrotowa w zakresie 270°, co istotnie upraszcza odkurzanie powierzchni pomiędzy nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej starannie przemyślana konstrukcja w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala sprawnie likwidować nawet wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko precyzyjnie odkurzysz podłogi, lecz też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu. Urządzenie zostało zaopatrzone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania z całą pewnością docenią nad wyraz alergicy i rodzice niewiele znaczących dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,nabywając DX600, zyskujesz aż 2 użyteczne urządzenia w jednym? towar spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego oraz minimalnego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu genialnie nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, ale też do czyszczenia mebli, zasłon, a nawet samochodu. DX600 jest przy tym szczególnie lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia funkcjonalny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  by ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą dodatkowe, wymienne szczotki. Przy pomocy szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się jeszcze w trakcie sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Nieduża szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie wspaniale Ci służyć poprzez długi czas. Wyprodukowano go z wysokiej klasy materiałów takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i oporny na zużycie. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie chronić silnik przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, aby uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  obszerny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został wyposażony w spory zbiornik na kurz o obszerności 0,8 l. Aby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie dłoni! Możesz również bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  znikoma szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  pojemność zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  rozmiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Emerio. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Camry CR 7045 fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem narzędziowym

  fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to produkt, który stanie na wysokości zadania w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,ponadto, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszystkich pomieszczeń nawet z nieprzystępnych zabrudzeń. Ułatwi to również ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz zaopatrzony został w ogromny zbiornik na nieczystości o pojemności 25 litrów, co zezwala na długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Wysokiej jakości komponenty produkowane ze stali, jak rura teleskopowa, oraz ponad dwumetrowy plastikowy wąż z komfortowym uchwytem zezwalają na luźną kontrolę pracy odkurzacza. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach.

  Dużą zaletą proponowanego poprzez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Odpowiednie końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje w trakcie prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. W zestawie z odkurzaczem wyszukamy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. To, co uwydatnia nasz produkt to na dodatek możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie odszukamy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu.

  Zdarzają się sytuacje, gdy zwykły odkurzacz może nie dać rady i niezbędny nam będzie bardziej skuteczny sprzęt. Fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to artykuł, który sprawdzi się w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,również, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Pozwoli zadbać o czystość niemal każdej powierzchni, a przy tym jest bardzo instynktowny w obsłudze.

  Wytrzymały i skuteczny odkurzacz
  Odkurzacze przemysłowe kojarzą się na ogół z budową, zakładami produkcyjnymi, ale coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach i garażach. Ich popularność rośnie dzięki wielofunkcyjności, lecz największą zaletą tego typu odkurzaczy jest ich efektywność. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszystkich pomieszczeń nawet z skomplikowanych zabrudzeń. Ułatwi to także ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz zaopatrzony został w ogromny zbiornik na nieczystości o pojemności 25 litrów, co zezwala na długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Jest on wykonany ze stali rdzoodpornej i ma trwałe metalowe klamry, które trzymają go w miejscu. Korek spustowy zbiornika, zdejmowana baza na czterech kółkach do płynnego przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami upraszczają wykorzystywanie odkurzacza.

  Bezpieczeństwo ponad wszystko
  Wysokiej jakości komponenty wytwarzane ze stali, jak rura teleskopowa,, a także ponad dwumetrowy plastikowy wąż z komfortowym uchwytem umożliwiają swobodną kontrolę pracy odkurzacza. Dodatkowo w pakiecie wyszukamy ognioodporny wąż o długości 1,5 m oraz aluminiową rurę o długości 23 cm, które ułatwią odkurzenie popiołu i żarzących się drobinek z okolic pieca, grilla czy kominka. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach. Jest to zmywalny filtr HEPA do pracy na sucho, który docenią przeważnie alergicy, ognioodporny filtr bawełniany, papierowy worek o obszerności 25 litrów i zmywalny filtr gąbkowy. Dzięki nim mamy pewność,używanie odkurzacza jest bezpieczne dla wszystkich członków rodziny, a także zwierząt domowych. Bez problemu wciągniemy tradycyjne nieczystości, kurz, piasek, lecz i popiół, tynk czy gips.

  Wielofunkcyjność to podstawa
  Dużą zaletą proponowanego poprzez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Stanie na wysokości zadania to przy odkurzaniu obfitych powierzchni jak podłogi, ale też przy czyszczeniu samochodu i tapicerowanych mebli. Adekwatne końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje w trakcie prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. Czyszczenie na mokro przyda się, jeśli mamy problem z błotem, pyłem czy mokrym piaskiem. Na uwagę zasługujezastosowanie specjalnej nakładki do nadmuchu, który pomoże odkurzyć trudnodostępne miejsca. Pomoże to też zadbać o porządek wokół domu i ułatwi zmiatanie liści, skoszonej trawy czy obciętych gałązek. W zestawie z odkurzaczem znajdziemy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. Szczotka do czyszczenia tapicerki, szczotka okrągła i szczelinowa, uniwersalna szczotka do podłóg i do profesjonalnego czyszczenia podłóg biurowych albo przemysłowych.

  Gniazdo narzędziowe, jako specjalny dodatek
  To, co akcentuje nasz artykuł to także możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie odnajdziemy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu. To gniazdo narzędziowe zasilane z synchronizacją o mocy 2000 W. Dołączona do zestawu przejściówka do narzędzi budowlanych zezwala na wykorzystanie odkurzacza, jako źródła prądu podczas prowadzonych prac remontowych czy budowlanych. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów zużycia energii i przyśpieszenie prowadzonych prac.


SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny

SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Wielofunkcyjny odkurzacz o mocy 1600 W jest optymalny do mokrego i suchego odkurzania. Dual Filtration System łączy w jednym pojemniku siłę cyklonu i filtrację wodną. System filtracyjny Clean Air HEPA E12 powoduje, że odkurzacz ten jest stosowny jeszcze dla alergików.

  Urządzenie jest stosowne do odkurzania dywanów i podłóg, usuwania cieczy, do czyszczenia dywanów i tapicerki, mycia podłóg lub okien. Parametry technologiczne: miękkie kółka, broniące podłogę i gwarantujące cichy ruch odkurzacza uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką elektroniczna regulacja mocy ssącej z wyświetlaczem LED samoczynne zwijanie kabla zakres 254 m2 gwarantuje mniejszą liczbę zmian gniazdka elektrycznego promień działania 9 m (długość kabla zasilającego 6 m) bardzo lekka aluminiowa rura teleskopowa XXL dla poręcznego dobrania wysokości roboczej możliwość odkładania akcesoriów w pozycji poziomej odkurzacza dla łatwiejszego przechowywania albo przerwy w trakcie odkurzania 6-letnia gwarancja na silnik Dostarczane akcesoria: dysza do czyszczenia podłóg i okien na mokro dysza do czyszczenia tapicerek na mokro dysza do zasysania wody łączona dysza podłogowa szczotka turbo dysza do twardych podłóg długa sprężysta dysza szczelinowa szczotka do kurzu dysza szczelinowa dysza na tapicerkę ergonomiczny worek do komfortowego przechowywania akcesoriówInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB,
 • odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB, odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB cena, opinie o odkurzaczach domowych z poziomem hałasu do 90 dB, ranking odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *