Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ właściwości Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  innowacyjny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia trafną wilgotność w trakcie odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W pakiecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie momentalnie i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co sprawnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, aby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o rutynowy porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się poręczny bezworkowy odkurzacz pionowy używany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA skutecznOŚĆ Niezwykła szybkość, sprawne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość nawet 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się wyjątkowo sprawne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który wykorzystano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. By sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Produktywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę idealnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w stosowny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje świetną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w sytuacji obszerniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro i odpięcie od niej.

  Wysoka skuteczność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Zastosowana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  znakomicie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszelkich podłogach. Bardziej wydajne czyszczenie wszelkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia wspaniałe czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny oraz płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki postępowemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Nadzwyczajne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..


Philips FC 8375

Philips FC 8375 Najniższa Cena Online

Philips FC 8375 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8375
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Klasa wydajności energetycznej A

   Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A.

  • rewolucyjna technika AirflowMax gwarantuje dużą moc ssania

   unikatowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania poprzez dłuższy czas*, co zezwala na zastosowanie worka do samego końca. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) unikatowy żebrowany profil we wnętrzu komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i zezwala na zastosowanie całej powierzchni worka. 2) objętość specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  • Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby

   Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 przeróżne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Klasa A sprawności odkurzania twardych podłóg

   Ten artykuł osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  • załączone akcesoria — najwyższa wygoda

   Odkurzacz jest wyekwipowany w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników podczas sprzątania. Szczelinówka jest przechowywana w pojemniku, a miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i za każdym razem gotowa do stosowania.

  • Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwe dostosowanie do każdego zadania

   Łączenia ActiveLock pozwalają na łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  • nieznaczny i lekki — sprzątanie bez wysiłku i przystępne przechowywanie

   Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można łatwo przechowywać, oszczędzając cenną przestrzeń. Znikoma waga ułatwia przenoszenie.

  • Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłuże

   Ten nowy plastikowy worek firmy Philips został opracowany w celu zapewnienia długofalowej skuteczności odkurzacza, tj. Wysokiej mocy ssania i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  • Filtr Super Clean Air gwarantuje wolne od kurzu, zdrowe powietrze

   Filtr Super Clean Air pochłania najdrobniejszy kurz przed wydmuchem powietrza z odkurzacza,chronić dom od kurzu i zapewnić czyste, zdrowe powietrze.

  towar
  producent
  Kod producenta
  FC8375/09
  EAN
  8710103733966
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak danych
  Filtry
  Super Clean Air
  Worek na kurz Moc techniczne
  znaczne kółka
  praktyczna kompozycja
  Kompaktowa pokrywa
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Nasadka do twardych powierzchni
  Nasadka TriActive
  Szczelinówka
  Rura
  Wąż ssący
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystania domowego)

Philips FC 6168

Philips FC 6168 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6168 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6168
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PowerPro Duo firmy Philips zezwala na staranne odkurzanie twardych podłóg i dywanów. Technologia PowerCyclone utrzymuje wysoką moc ssania, co gwarantuje wysoką wydajność. Nasadka TriActive Turbo zbiera więcej kurzu i kłaczków za jednym pociągnięciem. Precyzyjne sprzątanie wszelkich wariantów podłóg! technika PowerCyclone i nasadka TriActive Turbo -Moc 18V -Nasadka TriActive Turbo -Odkurzacz bezprzewodowy -technologia PowerCyclone wymiary: 215 x 253 x 1150 mm technika PowerCyclone zagwarantuje maksymalną sprawność technika PowerCyclone zapewnia dokładne sprzątanie za jednym razem w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. Nasadka TriActive Turbo zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem Nasadka TriActive Turbo zagwarantuje najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach: 1) Zmechanizowana szczotka zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem. 2) Zoptymalizowany przepływ powietrza przez nasadkę zagwarantuje maksymalną skuteczność sprzątania. Zasilanie akumulatorowe gwarantuje swobodę odkurzania w dowolnym miejscu Akumulatory umożliwiające bezprzewodowe stosowanie urządzenia gwarantują swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Przewód nie stanowi już bariery — urządzenie nieskomplikowane i bezproblemowe sprzątanie w różnorodnych pomieszczeniach. Akumulatory litowe o znacznej mocy (18 V) zapewniają długi czas pracy Baterie litowo-jonowe o wielkiej mocy (18 V) większą skuteczność charakterystyczne baterie. Są także nad wyraz lekkie, co rozszerza wygodę sprzątania. Urządzenie można szybko ustawić pionowo w dowolnym miejscu Odkurzacz można wygodnie ustawić w pozycji pionowej, jednocześnie z odkurzaczem ręcznym, jak i bez niego. Można go postawić w dowolnym miejscu, także podczas odkurzania. Zmechanizowana szczotka nasadki starannie zbiera sierść Nasadka TriActive Turbo zaopatrzona w zmechanizowaną szczotkę pozwala na zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin. Perfekcyjnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Funkcja 2 w 1 umożliwia odkurzanie podłóg i mebli Funkcja 2 w 1 to połączenie odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego, który przystępne odkurzanie podłóg i mebli. Maksymalna swoboda manewrowania pozwala na odkurzanie trudno dostępnych miejsc Odkurzacz PowerPro Duo pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków- proste odkurzanie przestrzeni pod kanapą, łóżkiem czy stołem. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem — proste i higieniczne Pojemnik na kurz pozostał opracowany z myślą o opróżnianiu bezpośrednio do kosza na śmieci. Wykorzystany system prostego opróżniania jednym ruchem pozwala opróżnić odkurzacz bez kontaktu z brudem i konieczności stosowania nieprzystępnych procedur. Przystępne opróżnianie i higieniczne czyszczenie. 3-warstwowy filtr z niemiecką technologią wykrywa mikrodrobinki* 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wykrywa ponad 90% bardzo znikomych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona (sporo bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki temu uzyskasz czystsze powietrze. Urządzenie skuteczne jak tradycyjny odkurzacz o mocy 2000 W Odkurzacz PowerPro Duo jest efektywny jak tradycyjny odkurzacz o mocy 2000 W. Na podstawie testów wewnętrznych marki Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456. *Na podstawie testów wewnętrznych producenta Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456.

Dyson V8 MotorHead

Dyson V8 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V8 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz DYSON V8 Motorhead Bezprzewodowy odkurzacz V8 uznanej marki DYSON to synonim sprzątania bez ograniczeń z niewiarygodną siłą ssania. To jedyny taki odkurzacz na rynku. Model DYSON V8 Motorhead ma aż 150% więcej mocy w ssawce aniżeli w konwencjonalnej elektroszczotce.

  Z odkurzaczem DYSON wysprzątasz każdy wariant podłóg, głęboko i starannie wyczyścisz dywany. Ten odkurzacz doskonale radzi sobie ponadto z wysoko położonymi powierzchniami. Jest lekki i nad wyraz wygodny w obsłudze.

  Nie ma kabla, który ograniczałby ruchy, czy również zasięg sprzątanej powierzchni. Z DYSON V8 Motorhead dotrzesz do najmniejszych zakamarków twojego domu....


Amica VM 1021

Amica VM 1021 Najniższa Cena Online

Amica VM 1021 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 1021
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Linia odkurzacza:Ora;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:700 W;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA10;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:w uchwycie węża;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, plastikowy;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Waga:3,5 kg;Wariantowanie seria:Amica Ora VM 102;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:35,5 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:21,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zabezpieczenia:sygnalizacja braku worka;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 3.0 litrów. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 AbS

Dyson V8 AbS Najniższa Cena Online

Dyson V8 AbS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 AbS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  parametry Sterowany cyfrowo silnik Dyson V8 solidny silnik cyfrowy Dyson V8 kreuje wysoką moc ssania. Do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania Niklowo-kobaltowy akumulator zapewnia do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania.2 Higieniczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia Kurz i brud są wyrzucane przy pomocy jednego ruchu.

  Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Zatrzymuje cząsteczki i alergeny o wielkości choćby 0,3 mikrona. Końcówka Combi Dwa akcesoria w jednym: wąska twarda ssawka albo ssawka zakończona miękkim włosiem do sprzątania mniejszych powierzchni, np.

  okruchów ze stołu albo kurzu z mebli. Mini końcówka z miękką szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni Mini elektroszczotka skutecznie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Czyszczenie trudno dostępnych miejsc Lekki i wyważony do czyszczenia powierzchni od podłogi aż po sufit. Prosto zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem.

  Dwa tryby mocy Dwa tryby mocy dla zadań o przeróżnej intensywności. Technika 2 Tier Radial™ opatentowana technika zatrzymuje mikroskopijne cząsteczki kurzu. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Podświetlana końcówka szczelinowa Ssawka ze światłem LED zaprojektowana do precyzyjnego sprzątania ciemnych, trudno dostępnych albo wąskich przestrzeni, np. Przestrzeni za meblami, kaloryferów czy listw przypodłogowych.

  Zawartość opakowania Dyson V8 Absolute Elektroszczotka Soft Roller Elektroszczotka Direct Drive Mini elektroszczotka Końcówka Combi Mini końcówka z miękką szczotką Podświetlana końcówka szczelinowa 1Test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą EN 60312-1 CL5.8 i CL5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie MAX.

  2Maksymalny czas pracy przy korzystaniu ze szczotki bez dopełniającego silnika. Odkurzacze Dyson: Napędzane cyfrowym silnikiem Dyson technologia cyklonów Bateria litowo-jonowa gwarantuje stałą moc ssania bez utraty mocy Wyważona konstrukcja pozwala odkurzyć mieszkanie w każdym, nawet trudno przystępnym miejscu Można je zmieniać w odkurzacz ręczny Pojemnik umożliwiający higieniczne opróżnianie komfortowa stacja dokująco-ładująca 2 lata gwarancji na naprawę i części zamienne Czas pracy 40 min 60 min (bez elektroszczotki) 120 min Filtr HEPA TAK TAK TAK Moc ssania 115 AW 151 AW 220AW Wielkość pojemnika na skażenia 0,54 l 0,76 l 0,76 l Wymienny akumulator - - Elektroszczotka Torque Drive - - Elektroszczotka Direct Drive - Elektroszczotka Soft Roller System DLS+ - - Wkaźnik naładowania akumulatora ekran LCD - - Końcówka Combi Końcówka szczelinowa - Mini elektroszczotka Miękka szczotka do zbierania kurzu Szczotka do uporczywego brudu - - Podświetlana końcówka szczelinowa - - Podręczny uchwyt do akcesoriów - - Dodatkowy akumulato...


Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma TJ200 - Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom

  Wielofunkcyjny odkurzacz producenta Deerma pozwoli skutecznie zadbać o czystość w Twoim domu - zasysa zarówno suche odpady, jak i rozlane płyny. Zaopatrzony został w wydajny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, powiększający komfort używania przełącznik nożny oraz 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu efektywnie pozbędziesz się skażeń i alergenów. Zestaw wymiennych szczotek pozwala na precyzyjne posprzątanie całego mieszkania.

  Odkurzy wszystko, co chcesz

  Odkurzacz perfekcyjnie radzi sobie jednocześnie z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko - te i niemało innych rodzajów wydajnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia! TJ200 nadzwyczajnie sprawdza się na co dzień. Sprostawiększym wyzwaniom - pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie.

  Wygraj wojnę z brudem

  Urządzenie wyekwipowane zostało w silnik o mocy 800 W. Zezwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych nawet problemów sprzątniesz różnorodnego rodzaju zanieczyszczenia - kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma - już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję

  W komplecie odnajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka- idealnie dopasowuje się do podłogi i sprawnie usuwa skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu. Jest ona krystaliczna, dzięki temu doskonale widzisz, czy starannie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka- radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładziutkiej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami. Posprząta jednocześnie suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka- idealnie nadaje się do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni. Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna- wspaniale zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów.

  funkcjonalna suszarka

  Korzystaj z ergonomicznego trybu blow-off, żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie. Momentalnie i wygodnie wysusz mokrą podłogę, by umożliwić wszystkim swobodne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni. Możeszużyć ten tryb, żeby zmienić odkurzacz w praktyczną suszarkę dla zwierząt!

  Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika

  Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Prosto odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz. To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć lub zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom

  tworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i wytrzymała na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m. W dodatku 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na nieskomplikowane i komfortowe sterowanie odkurzaczem - dzięki czemu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie

  4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swym mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Ekspresowo i komfortowo stwórz wolne od kurzu, a także innych alergenów środowisko - umożliwi Ci to pomiędzy innymi duży filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Urządzenie produkowane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu. Poręczny przełącznik nożny zezwala na wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza - dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 - w ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku. Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Hoover TE70 TE30011

Hoover TE70 TE30011 Najniższa Cena Online

Hoover TE70 TE30011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover TE70 TE30011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Telios Plus TE70 Odkurzacz Telios Plus to konwencjonalny odkurzacz workowy, który dzięki zintegrowanym akcesoriom umiejscowionym na pokładzie zaoszczędzi miejsce i pozwoli utrzymać akcesoria zawsze w tym samym miejscu a do tego pod ręką.

  W skład akcesorii wchodzi szczelinówka, szczotka do kurzu i do mebli. Hoover Telios Plus jest nad wyraz zwrotny i daje swobodę w manewrowaniu odkurzaczem a to za sprawą obrotowego węża 360°. Mocą regulujesz manualnie według własnych potrzeb, np.

  do twardych powierzchni zaleca się ustawienie maxymalnej mocy. Im mniejsza moc ssania, tym cichsza praca odkurzacza oraz mniejszy zużycie energii. Poziom hałasu 69dBA, moc 700W. Wskaźnik podmiany worka Na urządzeniu znajduje się wskaźnik LED, który zawiadamia o konieczności wymiany worka.

  Do zestawu dołączone są 4 worki z mikrofibry o pojemności 3,5l każdy. Obrotowy wąż 360° Obrotowy wąż 360° zapewnia wyjątkową zwrotność i daje Ci pełną swobodę poruszania się. Zintegrowane akcesoria Masz pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria – są one zamontowane wewnątrz urządzenia, co usprawnia ich przechowywanie i uniemożliwia ich zgubieniu....


Philips FC 8457

Philips FC 8457 Najniższa Cena Online

Philips FC 8457 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8457
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PHILIPS FC8457/91 kompilacja nowoczesnego, użytecznego kształtu i żywych odcieni pokrywy sprawia, że odkurzacz wygląda nad wyraz interesująco. Nasadka o specjalnym profilu pomagająca uzyskać najkorzystniejsze efekty sprzątania. Szczotki boczne pozwalają na usunięcie kurzu z narożników i krzywizn a otwór z przodu efektywnie zbiera obszerniejsze cząstki brudu, zmieniając każdy Twój ruch w natychmiastową czystość. Sterowanie odkurzaczem odbywa się płynnie i w sposób stanowczo instynktowny. Możliwość regulacji mocy ssania urządzenia pozwala przypasować jego pracę do różnorodnych powierzchni i stopnia ich zabrudzenia. Najwyższa produktywność Mniejsze zużycie energii -Klasa wydajności energetycznej B -Nasadka TriActive Klasa skuteczności energetycznej B Ten odkurzacz został wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej skuteczności przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej B. Klasa A skuteczności odkurzania twardych podłóg Ten produkt osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu! komfortowe sprzątanie dzięki lekkiej, aluminiowej rurze Lekka, aluminiowa rura odkurzacza jest wygodna w wykorzystywaniu i przenoszeniu. Tę dwuczęściową rurę teleskopową można łatwo ustawić na wybranej wysokości. Dostęp do wszystkich zakamarków dzięki długiemu, ergonomicznemu uchwytowi użyteczny uchwyt jest wygodny w użytkowaniu. Jego wyjątkowa długość powoduje, że można sięgać dalej i prosto czyścić trudno przystępne miejsca. Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa znaczne cząsteczki brudu poprzez spory otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Pojemnik na kurz o objętości 3 l i worek s-bag długotrwałą wydajność odkurzania Pojemnik na kurz o obszerności 3 l maksymalnie wykorzystuje możliwości worka na kurz s-bag Classic, co zapewnia długotrwałą skuteczność odkurzania....

Philips XC 8045

Philips XC 8045 Najniższa Cena Online

Philips XC 8045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Philips serii 8000 zezwala na kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym ładowaniu. To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o sporej mocy, która odkurza ponad 125 metrów kwadratowych po jednym ładowaniu, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360 poziomów....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB,
 • odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB, odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB cena, opinie o odkurzaczach domowych z poziomem hałasu do 90 dB, ranking odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.