Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% Najniższa Cena Online

Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0% - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson odkurzacz bezprzewodowy v8 absolute - 10 lub 20 rat 0%
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszelkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, ergonomiczna i lekka budowa, a także bogaty zestaw akcesoriów sprawią, iż Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów firma Dyson bezustannie poprawia technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglezwiększyć przepływ powietrza i wychwytywać nieznaczny kurz. Cyklon producenta Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości aniżeli jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, stwarzając więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Kreując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z klasycznymi odkurzaczami przewodowymi. W razie potrzeby przesuń przełącznik by wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut rozszerzonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze większą liczba zanieczyszczeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr rodzaju lifetime i zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanupolikwidować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają drobny kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller ma wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą pokaźniejsze zanieczyszczenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają nieduży kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka eliminuje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, przez co bateria jest także wykorzystywana między zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson mają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki czemu bateria jest wykorzystywana jedynie w trakcie odkurzania. Włączony gdy go Ci potrzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze powiększoną mocą poprzez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest adekwatny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i optymalnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie, a także przestrzenie pomiędzy nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Wyśmienity do szybkiego sprzątania, czyszczenia skomplikowanych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  komfortowy Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest nad wyraz proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on za każdym razem gotowy do wykorzystania.

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje lepszą technikę cykloniczną,momentalnie likwidować kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci jeszcze wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja sprawnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i praktyczne,a długi, 4,5m kabel sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę zarówno zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezusterkowe odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, lecz też nierzadko wywołują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! użycie udoskonalonej technice cyklonicznej pozwoliło zwiększyć siłę ssania do choćby 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm zapobiega zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na bezusterkowe działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz dokładnie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest także obrotowa w zakresie 270°, co istotnie upraszcza odkurzanie powierzchni pomiędzy nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej starannie przemyślana konstrukcja w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala sprawnie likwidować nawet wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko precyzyjnie odkurzysz podłogi, lecz też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swoim domu. Urządzenie zostało zaopatrzone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który skutecznie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania z całą pewnością docenią nad wyraz alergicy i rodzice niewiele znaczących dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,nabywając DX600, zyskujesz aż 2 użyteczne urządzenia w jednym? towar spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego oraz minimalnego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu genialnie nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, ale też do czyszczenia mebli, zasłon, a nawet samochodu. DX600 jest przy tym szczególnie lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia funkcjonalny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  by ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą dodatkowe, wymienne szczotki. Przy pomocy szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się jeszcze w trakcie sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Nieduża szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie wspaniale Ci służyć poprzez długi czas. Wyprodukowano go z wysokiej klasy materiałów takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i oporny na zużycie. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie chronić silnik przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, aby uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  obszerny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został wyposażony w spory zbiornik na kurz o obszerności 0,8 l. Aby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie dłoni! Możesz również bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  znikoma szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  pojemność zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  rozmiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Amica Nimis Base VM 1021

Amica Nimis Base VM 1021 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Amica Nimis Base VM 1021 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica Nimis Base VM 1021
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Linia odkurzacza:Ora;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model (relacje):Amica Ora VM;Model worka:AW3012, AW3013;Model worka zamienniki (relacje):WMPM01;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA10;objętość worka/pojemnika:2 l;Poziom głośności:78 dB;Regulacja mocy ssania:w uchwycie węża;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:papierowy, plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:tradycyjny;Waga:4,6 kg;Wariantowanie seria:Amica Ora VM 102;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:35,5 cm;rozmiary - szerokość:26,5 cm;rozmiary - wysokość:21,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:worek;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;ekran:nie;Zabezpieczenia:sygnalizacja braku worka;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny Najniższa Cena Online

Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CAMRY CR 7045- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Camry CR 7045 fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem narzędziowym

  fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to produkt, który stanie na wysokości zadania w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,ponadto, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszystkich pomieszczeń nawet z nieprzystępnych zabrudzeń. Ułatwi to również ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz zaopatrzony został w ogromny zbiornik na nieczystości o pojemności 25 litrów, co zezwala na długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Wysokiej jakości komponenty produkowane ze stali, jak rura teleskopowa, oraz ponad dwumetrowy plastikowy wąż z komfortowym uchwytem zezwalają na luźną kontrolę pracy odkurzacza. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach.

  Dużą zaletą proponowanego poprzez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Odpowiednie końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje w trakcie prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. W zestawie z odkurzaczem wyszukamy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. To, co uwydatnia nasz produkt to na dodatek możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie odszukamy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu.

  Zdarzają się sytuacje, gdy zwykły odkurzacz może nie dać rady i niezbędny nam będzie bardziej skuteczny sprzęt. Fachowy odkurzacz przemysłowy z gniazdem elektrycznym CAMRY CR 7045 to artykuł, który sprawdzi się w mieszkaniu, domu, garażu, warsztacie i tarasie,również, jako sprzęt użytkowy w firmie sprzątającej. Pozwoli zadbać o czystość niemal każdej powierzchni, a przy tym jest bardzo instynktowny w obsłudze.

  Wytrzymały i skuteczny odkurzacz
  Odkurzacze przemysłowe kojarzą się na ogół z budową, zakładami produkcyjnymi, ale coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach i garażach. Ich popularność rośnie dzięki wielofunkcyjności, lecz największą zaletą tego typu odkurzaczy jest ich efektywność. Maksymalna moc 3400 W i siła ssąca 20 kPa pozwolą na szybkie odkurzenie wszystkich pomieszczeń nawet z skomplikowanych zabrudzeń. Ułatwi to także ogromny zasięg pracy do 19 m, a wszystko to przy poziomie hałasu na wysokości 82 dB. Odkurzacz zaopatrzony został w ogromny zbiornik na nieczystości o pojemności 25 litrów, co zezwala na długie odkurzanie bez konieczności opróżniania pojemnika. Jest on wykonany ze stali rdzoodpornej i ma trwałe metalowe klamry, które trzymają go w miejscu. Korek spustowy zbiornika, zdejmowana baza na czterech kółkach do płynnego przemieszczania się pomiędzy pomieszczeniami upraszczają wykorzystywanie odkurzacza.

  Bezpieczeństwo ponad wszystko
  Wysokiej jakości komponenty wytwarzane ze stali, jak rura teleskopowa,, a także ponad dwumetrowy plastikowy wąż z komfortowym uchwytem umożliwiają swobodną kontrolę pracy odkurzacza. Dodatkowo w pakiecie wyszukamy ognioodporny wąż o długości 1,5 m oraz aluminiową rurę o długości 23 cm, które ułatwią odkurzenie popiołu i żarzących się drobinek z okolic pieca, grilla czy kominka. Poza tym odkurzacz ma cztery filtry, które pozwalają zadbać o jakość powietrza w odkurzanych pomieszczeniach. Jest to zmywalny filtr HEPA do pracy na sucho, który docenią przeważnie alergicy, ognioodporny filtr bawełniany, papierowy worek o obszerności 25 litrów i zmywalny filtr gąbkowy. Dzięki nim mamy pewność,używanie odkurzacza jest bezpieczne dla wszystkich członków rodziny, a także zwierząt domowych. Bez problemu wciągniemy tradycyjne nieczystości, kurz, piasek, lecz i popiół, tynk czy gips.

  Wielofunkcyjność to podstawa
  Dużą zaletą proponowanego poprzez nas odkurzacza jest możliwość odkurzania na sucho, na mokro i z użyciem nadmuchu. Stanie na wysokości zadania to przy odkurzaniu obfitych powierzchni jak podłogi, ale też przy czyszczeniu samochodu i tapicerowanych mebli. Adekwatne końcówki pomogą zebrać pył, jaki powstaje w trakcie prac warsztatowych, remontowych i budowlanych. Czyszczenie na mokro przyda się, jeśli mamy problem z błotem, pyłem czy mokrym piaskiem. Na uwagę zasługujezastosowanie specjalnej nakładki do nadmuchu, który pomoże odkurzyć trudnodostępne miejsca. Pomoże to też zadbać o porządek wokół domu i ułatwi zmiatanie liści, skoszonej trawy czy obciętych gałązek. W zestawie z odkurzaczem znajdziemy 5 szczotek, które pomogą zadbać o czystość w naszym otoczeniu. Szczotka do czyszczenia tapicerki, szczotka okrągła i szczelinowa, uniwersalna szczotka do podłóg i do profesjonalnego czyszczenia podłóg biurowych albo przemysłowych.

  Gniazdo narzędziowe, jako specjalny dodatek
  To, co akcentuje nasz artykuł to także możliwość podłączenia narzędzi do gniazda, jakie odnajdziemy na proponowanym poprzez nas odkurzaczu. To gniazdo narzędziowe zasilane z synchronizacją o mocy 2000 W. Dołączona do zestawu przejściówka do narzędzi budowlanych zezwala na wykorzystanie odkurzacza, jako źródła prądu podczas prowadzonych prac remontowych czy budowlanych. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów zużycia energii i przyśpieszenie prowadzonych prac.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny

SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz wielofunkcyjny SVC 5001YL, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Wielofunkcyjny odkurzacz o mocy 1600 W jest optymalny do mokrego i suchego odkurzania. Dual Filtration System łączy w jednym pojemniku siłę cyklonu i filtrację wodną. System filtracyjny Clean Air HEPA E12 powoduje, że odkurzacz ten jest stosowny jeszcze dla alergików.

  Urządzenie jest stosowne do odkurzania dywanów i podłóg, usuwania cieczy, do czyszczenia dywanów i tapicerki, mycia podłóg lub okien. Parametry technologiczne: miękkie kółka, broniące podłogę i gwarantujące cichy ruch odkurzacza uniwersalna dysza podłogowa z wysuwaną szczotką elektroniczna regulacja mocy ssącej z wyświetlaczem LED samoczynne zwijanie kabla zakres 254 m2 gwarantuje mniejszą liczbę zmian gniazdka elektrycznego promień działania 9 m (długość kabla zasilającego 6 m) bardzo lekka aluminiowa rura teleskopowa XXL dla poręcznego dobrania wysokości roboczej możliwość odkładania akcesoriów w pozycji poziomej odkurzacza dla łatwiejszego przechowywania albo przerwy w trakcie odkurzania 6-letnia gwarancja na silnik Dostarczane akcesoria: dysza do czyszczenia podłóg i okien na mokro dysza do czyszczenia tapicerek na mokro dysza do zasysania wody łączona dysza podłogowa szczotka turbo dysza do twardych podłóg długa sprężysta dysza szczelinowa szczotka do kurzu dysza szczelinowa dysza na tapicerkę ergonomiczny worek do komfortowego przechowywania akcesoriów


Philips XC8049/01 Cordless Vacuum Cleaner 25.2 V Blue Black

Philips XC8049/01 Cordless Vacuum Cleaner 25.2 V Blue Black Najniższa Cena Online

Philips XC8049/01 Cordless Vacuum Cleaner 25.2 V Blue Black - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC8049/01 Cordless Vacuum Cleaner 25.2 V Blue Black
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Philips XC8049/01 czarny Zasilanie: akumulatorowe Czas pracy: 70min Czas ładowania: 5h Poziom hałasu: 84 dB pojemność pojemnika na kurz: 0,6l Odkurzacz bezprzewodowy Philips 8000 zezwala na kompleksowe sprzątanie domu z maksymalną mocą po jednym naładowaniu.

  To jedyny odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy, który odkurza ponad 125 m² po jednym naładowaniu, a wszystko to za sprawą nasadki zasysającej 360°.Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas Nasadka zasysająca 360⁰ Do 70 min, 28 min w trybie Turbo Miniturboszczotka, zestaw samochodowy Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu Jeśli cenisz sobie najkorzystniejsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.

  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest możliwe, ponieważ praca w trybie TURBO momentalnie zużywa baterię. A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom? spomiędzy odkurzaczy bezprzewodowych ten model uwydatnia się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.

  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy rozmaite zapotrzebowania wymagają rozmaitych rozwiązań. Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim konieczne będzie ponowne naładowanie urządzenia.

  Nasadka 360⁰ zasysa do 99,7% kurzu i brudu* Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz posiadać pewność, że wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.

  oryginalna nasadka zasysająca 360° zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze! Dzięki zastrzeżonej technice zasysania 360° zbiera więcej kurzu i brudu ze wszystkich czterech stron nasadki, dzięki temu każdy Twój ruch jest skuteczny!

  Nasadka zasysająca 360⁰ ujawnia ukryty kurz za pomocą podświetlenia LED A jeśli powiemy Ci, iż Twoja podłoga jest pełna ukrytego kurzu i brudu? Większość brudu na podłodze pozostaje niewidoczna dla ludzkiego oka.

  Od dzisiaj drobiny i kłaczki kurzu, włosy i okruchy są nieskomplikowane do zauważenia i wychwycenia dzięki oświetleniu LED. Diody LED ujawnią ukryty kurz i brud i pomogą Ci oczyścić każdą powierzchnię o każdej porze technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej Philips PowerCyclone 10 to nasza najnowsza technologia bezworkowa, którą teraz zastosowaliśmy w bezprzewodowym odkurzaczu.

  technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wyższą moc ssania przez dłuższy czas, zapewniając o 30% pokaźniejszą wydajność. Silnik cyfrowy PowerBlade, nietrudny w obsłudze za pomocą inteligentnego wyświetlacza Silnik...


Odkurzacz DEERMA TJ200, TJ200

Odkurzacz DEERMA TJ200, TJ200 Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA TJ200, TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA TJ200, TJ200
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz producenta Deerma pozwoli skutecznie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa zarówno suche odpady, jak i rozlane płyny. Zaopatrzony został w wydajny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, powiększający komfort używania przełącznik nożny oraz 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu efektywnie pozbędziesz się skażeń i alergenów.

  zestaw wymiennych szczotek pozwala na precyzyjne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz perfekcyjnie radzi sobie jednocześnie z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i niemało innych rodzajów wydajnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 nadzwyczajnie sprawdza się na co dzień. Sprostawiększym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie wyekwipowane zostało w silnik o mocy 800 W.

  zezwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych nawet problemów sprzątniesz różnorodnego rodzaju zanieczyszczenia – kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W komplecie odnajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – idealnie dopasowuje się do podłogi i sprawnie usuwa skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona krystaliczna, dzięki temu doskonale widzisz, czy starannie usuwasz brud. Charakterystyczna szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładziutkiej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta jednocześnie suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – idealnie nadaje się do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – wspaniale zbiera kurz i odpady z tworzyw lub monitorów. Funkcjonalna suszarka Korzystaj z ergonomicznego trybu blow-off, żeby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  momentalnie i wygodnie wysusz mokrą podłogę, by umożliwić wszystkim swobodne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszużyć ten tryb, żeby zmienić odkurzacz w praktyczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Prosto odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć lub zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  wygodnie sprzątaj cały dom tworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i wytrzymała na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  w dodatku 4 wytrzymałe kółka sprawiają, iż sprzęt jest jeszcze bardziej mobilny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na nieskomplikowane i komfortowe sterowanie odkurzaczem – dzięki czemu możesz luźno posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swym mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Ekspresowo i komfortowo stwórz wolne od kurzu, a także innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to pomiędzy innymi duży filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie produkowane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu.

  poręczny przełącznik nożny zezwala na wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 – w ten sposób będziesz mieć je zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania. Specyfikacja firma Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB wymiary 306 x 290 x 536 mm objętość zbiornika na wodę 3.5 L pojemność zbiornika odkurzacza 6 L

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Graef. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz SAMSUNG VS15A6031R1 Jet 60 Turbo (8806092158801)

Odkurzacz SAMSUNG VS15A6031R1 Jet 60 Turbo (8806092158801) Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG VS15A6031R1 Jet 60 Turbo (8806092158801) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG VS15A6031R1 Jet 60 Turbo (8806092158801)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 Jak produktywny jest odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$178 Czyść skutecznie przeróżne typy podłóg za pomocą lekkiego i konkretnego odkurzacza bezprzewodowego. Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 150 W możesz odkurzać dużo sprawniej na każdej powierzchni, równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową i jest wysoce energooszczędny. Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja efektywnie zatrzymuje choćby nieznaczne cząsteczki kurzu.

  Moc ssania odkurzacza Jaką moc ssania posiada odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$179 Dzięki wysokowydajnej wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza generuje optymalną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje nieznaczne cząsteczki kurzu. Elektroszczotka do dywanów Czy odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 produktywnie odkurza dywany$180 Elektroszczotka zbiera minimalne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę. Głowica, która obraca się o 180 poziomów, ułatwia zmianę kierunku, i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest stanowczo proste, starczy jedno kliknięcie, żeby ją odłączyć.

  wygodne ładowanie odkurzacza Jak należy ładować odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$181 Ciesz się większą sprężystością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju 2 w 1 prosto dostosujesz do swoich potrzeb.

  Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po odłączeniu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Sprawne likwidowanie kurzu Czy odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1 produktywnie usuwa kurz$182 5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

  Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z niedużej metalowej siatki wyłapują obszerniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999% mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,310 m i alergeny.

  Długi czas działania na baterii Ile działa na baterii odkurzacz pionowy Samsung VS15A6031R1$183 Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (2000 mAh) zezwala na odkurzanie bez przerwy choćby przez 40 minut.

  Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową, by wydłużyć czas odkurzania o kolejne 40 minut. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej skuteczności choćby przez 500 cykli pracy.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB opinie,
 • dobre odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami hałas do 90 dB,
 • odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 90 dB, odkurzacz domowy z poziomem hałasu do 90 dB cena, opinie o odkurzaczach domowych z poziomem hałasu do 90 dB, ranking odkurzaczy domowych z poziomem hałasu do 90 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *