Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin ilość poziomów mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz rozmiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest rewelacyjny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci nadaje się.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka efektywność dużo odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir zagwarantuje wysoką efektywność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu. To sprawia, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność. Nietrudne odkurzanie sierści zawsze pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z wygodnym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszelkich stopniach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka wydajność. RobustAir System dla wysokiej wydajności odkurzania nawet przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Wydajność łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...


Teesa Sweeper 5000

Teesa Sweeper 5000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 5000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 5000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  BEZPRZEWODOWA WYGODA!

  powiększ komfort sprzątania w Twoim domu za pomocą bezprzewodowego odkurzacza producenta Teesa! Urządzenie zaimplementowany akumulator, dzięki temu na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla Twojego starego odkurzacza. Daj się zaskoczyć funkcjonalnością, łatwością i innowacyjnym designem i już dziś wypróbuj Sweeper 5000!

  STACJA DOKUJĄCA!

  Do zestawu załączona pozostała stacja dokująca, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu. To niepozorne urządzenie zadba, by akumulator odkurzacza był zawsze naładowany, a Twój Sweeper 5000 za każdym razem gotowy do zastosowania – kiedy jedynie będziesz go potrzebować.

  ERGONOMIA RUCHU!

  Sweeper 5000 pozostał zaprojektowany tak, aby sprzątanie nie było uciążliwym obowiązkiem. Zmienny kąt nachylenia uchwytu oraz możliwość jego obrotu genialną ergonomię wykorzystania, a tym samym swobodę manewrowania. Teraz bez żadnych problemów odkurzysz wszystkie trudno dostępne miejsca, np. Podłogę pod stołem czy komodą.

  REGULACJA MOCY!

  Umieszczony na rączce przycisk regulacji pozwala w wygodny sposób wybrać jeden z dwóch poziomów mocy. W zależności od typu czyszczonej powierzchni czy stopnia zabrudzeń możesz przystosować moc pracy urządzenia do swoich potrzeb. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

  PODŚWIETLENIE!

  Jedną z dodatkowych zalet jest funkcja podświetlenia, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Trzy solidne diody LED to gwarancja, iż Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie zawsze nienagannie posprzątane.

  ODKURZACZ RĘCZNY!

  Niezależnie jak nad wyraz dbasz o swój dom, nie unikniesz codziennych, znikomych zabrudzeń, teraz jednak nie musisz za każdym razem wydobywać znacznego odkurzacza. Rozsypane przyprawy na szafce kuchennej, ziemię z kwiatów na parapecie czy okruchy ukryte w zakamarkach kanapy usuniesz przy pomocy ręcznego odkurzacza, w jaki prosto może zamienić się Twój Sweeper 5000.

  Podstawowe właściwości

  - Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  - 2 stopnie regulacji mocy
  - Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  - Stacja dokująca
  - nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz
  - Zwrotny, lekki i nieskomplikowany w obsłudze

  dane technologiczne

Zaco A10

Zaco A10 Najniższa Cena Online

Zaco A10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A10 robot z wibrującym mopem, nawigacją laserową i aplikacją do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe zalety robota ZACO A10$900 innowacyjna aplikacja - umożliwia stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian, a także ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie.

  Zmieniając zbiornik, sam decydujesz, jak działa urządzenie Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki czemu czyści precyzyjniej dostosowywanie przepływu roztworu przemywającego w trakcie mopowania - pozwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo zwiększenie na plamach System iDropping - w trakcie postoju robota zabezpiecza przed wylewaniem się wody zaopatrzony jest w laser 360 ° - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - gwarantuje stałą siłę ssania Możliwość ustawienia indywidualnego harmonogramu pracy dla każdego pomieszczenia Możliwość regulacji prędkości obrotów szczotek bocznych - dobranie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Wystarczająco niski daje możliwość odkurzania pod meblami - 9,2 cm Robot cichy -> tylko 72 dB w trybie MAX Regulacja siły ssania bezstopniowo z aplikacji 0-100% Mata pod stacją dokującą - stabilne i dokładne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu dostajesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A10 - progresywne odkurzanie i mycie podłóg Wibrujący mop zapewnia staranniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A10 to robot hybrydowy, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot wyposażony został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza efektywność mopowania. Wraz z robotem otrzymasz aż 5 nakładek do mycia! Regulacja namaczania mopa W robocie możliwa jest zmiana stopnia namoczenia szmatki, dzięki czemu tryb sprzątania dostosowany będzie do zabrudzeń i typu powierzchni.

  Aby tylko odświeżyć posadzki, starczy delikatne namoczenie, jednak gdy podłoga obszerniejsze zabrudzenia, wówczas należy ustawić intensywne namoczenie mopa. Dwukomorowy zbiornik na kurz - stała siła ssąca w trakcie odkurzania Robot ZACO A10 został wyposażony w genialny dwukomorowy zbiornik.

  podczas odkurzania obszerniejsze skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz). Dzięki czemu: do zbiornika nie przywierają sierść, włosy, brud robot posiada stałą siłę ssącą niezależnie od zapełnienia zbiornika podmiana filtrów odbywa się z mniejszą częstotliwością podczas odkurzania w pomieszczeniu jest czystsze powietrze robot jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla alergików i właścicieli zwierząt domowych precyzyjna, laserowa nawigacja to skanowanie przestrzeni, które zapewnia dokładne sprzątanie Robot ZACO A10 nowoczesny system nawigowania - zaopatrzony został w laser 3D 360 °, który skanuje całą swoją powierzchnią.

  Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, robot jeszcze skrupulatniej zeskanuje wnętrza, a dane o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu starannemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na kształt liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki temu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  Dzięki laserowi 3D robot wyjątkowo szybko i skrupulatnie zapamiętuje rozkład pomieszczeń i znajdujących się w nich mebli. Przed pierwszym użyciem robot powinien "zwiedzić" wszystkie pomieszczenia, żeby mógł zarysować mapę w aplikacji.

  dzięki temu możliwe będzie ustawianie przestrzeni do sprzątania, stawianie wirtualnych ścian, określanie powierzchni wykluczonych ze sprzątania, czy również ustawianie harmonogramu dla konkretnych dni albo pomieszczeń.

  Laser pomocny jest także w omijaniu stałych przeszkód i tych, które pojawią się nagle na drodze robota. Odkurzacz nie klinuje się pod meblami, gdy przestrzeń pod nimi jest zbyt znikoma, ponieważ w ogóle się tam,, nie wciska".

  w przypadku, gdy robot będzie wymagał doładowania w trakcie sprzątania - samoczynnie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Nowoczesna aplikacja na telefon - obszerniejsza funkcjonalność robota nowoczesna aplikacja przenośna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A10 przy pomocy smartfona czy tableta, a także użycie wszelkich jego funkcji.

  Możliwość zapisania trzech różnorodnych map w aplikacji Ta zaleta aplikacji nie oznacza zastosowania tylko w mieszkaniu dwupoziomowym lub w piętrowym domu. Wykorzystasz ją ponadto, nawet gdy posiadasz jedno piętro - zapisz trzy zróżnicowane mapy swego mieszkania z innymi ustawieniami i decyduj, którą mapę uruchomisz danego dnia.

  jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego pomieszczenia Dzięki aplikacji możesz przygotować jednostkowy harmonogram sprzątania, czyli ustawić dni tygodnia i godziny, dla jednego wnętrza lub całego mieszkania.

  za pomocą aplikacji ZACOHome harmonogram można dowolnie modyfikować, sprawdzić postęp czyszczenia w czasie rzeczywistym i sprawdzić historię sprzątania. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany za pomocą aplikacji możesz postawić jedną albo dużo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota.

  Robot nie przekroczy ich w trakcie sprzątania. Z aplikacją wykluczysz miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać. Oznaczając np. Dywany nie musisz się już martwić o ich ewentualne uszkodzenie w trakcie mycia - robot po prostu je ominie.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najistotniejszej siły ssącej,skrupulatnie wydobyć wszystkie zanieczyszczenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz w dodatku wyróżnić robotowi powierzchnię, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja siły ssania i obrotu szczotek bocznych ZACO A10 zezwala na dostosowywanie mocy ssania z zastosowaniem aplikacji. Szybko i komfortowo zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są śladowe i chcesz żeby robot zachowywał się ciszej albo wręcz przeciwnie, gdy chcesz zwiększyć siłę zbierania skażeń.

  Regulacja mocy odbywa się płynnie w zakresie 0-100%. Podobnie można przypasować szybkość obrotu szczotek bocznych do wymagań czyszczenia. Uruchamianie robota: Google Home i Amazon Alexa, pilot, przycisk ZACO A10 komfortowo uruchomisz i wyłączysz przy pomocy sterowania głosowego Amazon Alexa i Google Home.

  Oprócz inteligentnego sterowania za pomocą aplikacji ZACOHome lub sterowania głosowego osiągalna jest również obsługa analogowa przy pomocy przycisku sterowania na robocie lub przy pomocy pilota. Dwie wymienne turboszczotki skuteczność odkurzania robota wynika z możliwości zastosowania jednej z dwóch szczotek centralnych.

  W zależności od rodzaju podłóg i zabrudzenia w robocie można używać szczotki całek silikonowej, albo mieszanej - włosia i silikonu. Po dstawka ułatwiająca wjazd na stację ładującą W komplecie znajduje się podstawka pod stację ładującą, od spodu wyposażona w silikonowe przyssawki, które przyczepiają się do podłogi zapobiegając przesuwanie stacji w trakcie wjazdu robota do ładowania.

  W zestawie wraz z robotem ZACO A10 otrzymasz: dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) pięć szmatek mopujących (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne ( silikonowa i z włosiem i silikonem) dodatkowy filtr HEPA stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi w języku polskim W GRATISIE dostajesz 3 rodzaje mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $901 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $902 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $903 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący nad wyraz sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony posiadają płyny do robotów Clean$904 rekomendowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta bardzo wydajne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej objętości należy odpowiednio obniżyć lub zwiększyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK, nad wyraz zaawansowanA APLIKACJA Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° LDS SLAM Laser Maksymalna siła ssąca 2000 Pa Czas pracy 120 minut pojemność zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE mocowane magnetycznie - możliwość regulacji prędkości obrotów Ciśnienie akustyczne 72 dB Regulacja siły ssania TAK - płynnie w zakresie 0-100% Czas ładowania do 350 min Waga z wyposażeniem 2,65 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 33 x 32 x 9,2 cm Moc całkowita 22 W UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy. Nie odkurza do rozładowania baterii.

  Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe zielone do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i ergonomiczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich tkanin Lampa UV-C likwiduje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa produktywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz znakomity dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego produktywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna produktywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu wyeliminujesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną wydajnie usunięte z tkanin.

  atest UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, usuniesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w lepszy, bezszczotkowy silnik, który gwarantuje mu powiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,nieprzeciętnie radzi sobie z nawet najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować na dodatek jako odkurzacz ręczny. W dodatku, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro umożliwia odkurzanie i mycie różnego typu powierzchni i wykonywanie obu tych czynności równocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro sprawdzi się zatem jednocześnie w nieznacznych, jak i pokaźnych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Stworzony z włókna mop idealnie wchłania wodę i zapewnia staranne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Momentalnie likwiduje kurz, okruchy, nieznaczne śmieci, sierść, a nawet włosy.

  idealnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i staranne sprzątanie także pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Zaopatrzona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - skrupulatnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W zestawie wynajdziesz też inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Mała, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia różnego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj dopóki potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator gwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc precyzyjnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, iż urządzenie jest tak wydajne? zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego stosowne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to sprawny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie elementy filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! wystarczy, iż naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz także w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a nawet w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym rodzaju, przyciągający wzrok, nowoczesny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wysmakowany charakter, który w dodatku podkreślają szczegóły w odcieniu różowego złota. Oryginalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić również Twój dom!


Philips FC 8776

Philips FC 8776 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 8776 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8776
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  SmartPro Compact Odkurzacz samoczynny/robot FC8776/01 Odkurzacz automatyczny Philips SmartPro Compact odkurza 2 razy szybciej dzięki nasadce TriActive XL o wyjątkowo dużej szerokości. Z kolei dzięki systemowi Smart Detection odkurzacz samoczynny wybiera najkorzystniejszą strategię,dokładnie wyczyścić podłogi. Najwyższa skuteczność, inteligentne odkurzanie skrupulatne odkurzanie — teraz 2 razy szybciej*
  • Nasadka TriActive XL
  • Wąska konstrukcja (6 cm)
  • System z 4 kołami
  • 130 min pracy
  Nasadka TriActive XL o nad wyraz pokaźnej szerokości Nasadka TriActive XL daje możliwość wydajnego i precyzyjnego odkurzania, teraz 2 razy szybciej dzięki:
  1. Szczególnie szerokiej nasadce, która czyści dwa razy obszerniejszą powierzchnię za jednym razem.
  2. Trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach.
  3. Sprężystej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu.
  Wąska kompozycja (6 cm) zezwalająca czyścić podłogę pod niskimi meblami Dzięki swej wąskiej konstrukcji i wysokości wynoszącej zaledwie 6 cm odkurzacz automatyczny może łatwo docierać pod meble i usuwać skategoryzowany tam kurz.
  System Smart Detection dostosowuje sposób czyszczenia do otoczenia Nowy odkurzacz automatyczny jest wyekwipowany w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki któremu urządzenie wydajnie samo sprząta. Odkurzacz automatyczny poznaje otoczenie i wybiera stosowną strategię czyszczenia, która zezwala na jak najszybsze posprzątanie domu. Urządzenie nie blokuje się i w razie konieczności wraca do stacji dokującej.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny proponuje funkcję planowania dobowego, która pozwala na zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej w celu naładowania Gdy akumulator odkurzacza samoczynnego Philips jest prawie wyczerpany, urządzenie automatycznie wraca do stacji dokującej, żeby się naładować i przygotować do następnego sprzątania.
  Możliwość zaplanowania odkurzania z 24-godzinnym wyprzedzeniem Nowy odkurzacz automatyczny proponuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątanie z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
  Pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości Pilot umożliwia sterowanie odkurzaczem z pokaźniejszej odległości i realizowanie kilku czynności. Można sprawić, że odkurzacz ruszy, zatrzyma się, można poprowadzić go w dowolne miejsce, zmienić ścieżkę sprzątania i nakazać odkurzaczowi powrót do stacji dokującej.
  Akumulator litowo-jonowy o obszernej mocy zapewnia 130 minut pracy skuteczny akumulator litowo-jonowy ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej charakterystyczne akumulatory. Nowy odkurzacz automatyczny pracuje nawet przez 130 min.
  4 tryby odkurzania dostosowane do pomieszczeń
  Dzięki 4 trybom odkurzania odkurzacz samoczynny może wybierać produktywną i sprawną strategię odkurzania danego wnętrza.
  2 wyjątkowo długie szczotki do odkurzania narożników
  Dzięki 2 wyjątkowo długim szczotkom odkurzacz samoczynny zgarnia kurz i brud z narożników i cokołów, czyszcząc miejsca, do których inne roboty nie docierają.
  Dodatkowy filtr pozwala na korzystanie z urządzenia poprzez cały rok
  Dodatkowy filtr zezwala na korzystanie z urządzenia przez cały rok
  System z 4 kołami ułatwiający pokonywanie progów Nowy odkurzacz SmartPro Compact z nasadką TriActive XL jest wyekwipowany w 4-kołowy system jazdy, podczas gdy klasyczne odkurzacze automatyczne mają zaledwie 2 koła. Upraszcza to odkurzaczowi automatycznemu pokonywanie progów.
  artykuł
  producent
  Kod producenta
  FC8776/01
  EAN
  8710103768746
  informacje podstawowe Worek na kurz techniczne
  detektor wyłapujący schody
  Wyposażenie
  2 filtry
  Pilot zdalnego sterowania
  Stacja dokująca
  Szczotki boczne
  Zasilacz
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)

Swan SC15822

Swan SC15822 Najniższa Cena Online

Swan SC15822 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15822
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkowane w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają ponadto zastosowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją efektywność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do wydajnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką produktywność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker NVB12AVAXJ

Black&Decker NVB12AVAXJ Najniższa Cena Online

Black&Decker NVB12AVAXJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVB12AVAXJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny, łatwy w obsłudze i skuteczny w działaniu odkurzacz samochodowy. Odkurzacz zasilany prądem 12V, podłączany do gniazda zapalniczki, a 5 metrowy kabel zasilający zezwala na odkurzenie wszystkich przestrzeni samochodu, w tym bagażnika. Poręcznie zaprojektowany zagwarantuje komfortowe stosowanie....

Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max

  dokładne sprzątanie bez pokaźniejszego wysiłku? Z Deerma to osiągalne! udoskonalony odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają wspaniale posprzątać cały dom. Lepszy, bezszczotkowy silnik gwarantuje nieporównaną produktywność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji produktu prosto użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! idealnie przemyślana , a także funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas

  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, lecz też wykonywać obie te czynności równocześnie! To rewelacyjna oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swoim domu w genialnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem

  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza zagwarantuje moc o 60% większą w porównaniu z poprzednim modelem i o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niezrównaną wydajność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, iż VC01max błyskawicznie radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Eliminuje nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  precyzyjnie umyje podłogi w Twoim domu

  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max pasuje zatem równocześnie do niepokaźnych, jak i sporych mieszkań. Możesz także wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia wyeliminować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został wyprodukowany z świetnej jakości włókna, które perfekcyjnie wchłania wodę i zagwarantuje równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci trzeba

  Podłoga pod meblami również może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie rozmaitego typu powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku

  W pakiecie wynajdziesz także uzupełniającą szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy również nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę laptopa. To, w połączeniu z możliwością wykorzystywania VC01max w roli śladowego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bezproblemowo zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw

  Odkurzacz został wyposażony w nowy, lepszy akumulator o objętości 2500 mAh. Za jego optymalne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany poprzez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a choćby komputera! Na pełne naładowanie niezbędne będą 4 godziny.

  W dbałości o Twoje zdrowie

  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max pozwala na niesamowicie produktywną eliminację skażeń. Składany filtr H11 wydajnie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada również specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja świetnie radzi sobie natomiast z włosami i zróżnicowanego rodzaju śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest nad wyraz prędkie i proste. Zarówno pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej podmiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia

  Przekonaj się, iż sprzątanie także może być przyjemne! VC01max zapewni Ci niezrównany komfort wykorzystywania. Główny moduł odkurzacza waży mniej aniżeli 1 kg - łatwo go podniesiesz, by przenieść go do innego wnętrza lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę umożliwia jego prosty i prędki demontaż. Nie musisz choćby się schylać - starczy, iż nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Możliwe jest na dodatek komfortowe, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To wyśmienity sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!


Black&Decker HVFE2150L-QW

Black&Decker HVFE2150L-QW Najniższa Cena Online

Black&Decker HVFE2150L-QW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker HVFE2150L-QW
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  nowoczesny system filtracji cyklonicznej oraz akumulator w technologii litowo-jonowej gwarantują stały przepływ powietrza bez spadków mocy i bez zatkanego filtra. Odkurzacze pionowe ORA sprawiają, iż codzienne obowiązki domowe stają się szybkie i proste. Poodkurzaj podłogę albo dywan, a przy pomocy odłączalnego, ręcznego odkurzacza z końcówką szczelinową dotrzyj do wszelkich zakamarków i trudno przystępnych miejsc.

  właściwości + mocne strony
  • 12 stożków cyklonicznych zapewnia produktywną filtrację, uniemożliwia zatykaniu się filtra, a co z tego wynika stały przepływ powietrza bez spadków siły ssania
  • trafna moc ssania oraz elektroszczotka skuteczne wykonanie zadania
  • Akumulator Li-Ion o napięciu 21.6V. Brak spadków mocy
  • Połączenie odkurzacza ręcznego z pionowym, dzięki końcówce podłogowej - proste czyszczenie każdego zakamarka w Twoim domu
  • Pełne naładowanie poniżej 4 godzin
  • Wskaźnik stanu naładowania baterii uniemożliwia niezapowiedzianym przerwom w pracy
  • Higieniczne i proste czyszczenie pojemnika na kurz
  • Elektroszczotka do zbierania choćby najszczególniej uciążliwych drobin z dywanów i twardych podłóg
  towar
  Kod producenta
  HVFE2150L-QW
  EAN
  5035048469231
  informacje Podstawowe
  Biały
  załączone wyposażenie
  Baza ładująca z magazynkiem na akcesoria
  Ssawka szczelinowa
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Praca/Czyszczenie na mokro
  Nie
  Worek na kurz techniczne
  Napięcie (akumulator) [V]
  32.4
  Odłączany odkurzacz ręczny
  Tak
  Akumulatorowe
  funkcjonalna budowa
  praktyczna rączka
  Odkurzacz 2w1
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Praca bezprzewodowa
  Lampka kontrolna
  Wskaźnik naładowania
  Nieograniczony
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  00
  Opis:
  https://www.2helpu.com/blackanddecker/PL/


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.