Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex wydajnie eliminuje alergeny, kurz i roztocza ze wszelkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i ergonomiczne urządzenie ma łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich tkanin Lampa UV-C likwiduje alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa produktywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz znakomity dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technologia cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego produktywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna produktywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dopasowanie jego pracy do typu odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spośród 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex usuwa aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki temu wyeliminujesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez pokaźniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, że wszystkie okruszki i włosy zostaną wydajnie usunięte z tkanin.

  atest UK Allergy Środowisko przyjazne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako sprawnie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, usuniesz alergeny z najbliższego otoczenia....


Deerma ZQ990

Deerma ZQ990 Najniższa Cena Online

Deerma ZQ990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma ZQ990
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop parowy 2w1 marki DEERMA o mocy 1300 W. Tym, co uwydatnia urządzenie, jest jego wielofunkcyjność. Deerma ZQ990W pozwala równocześnie odkurzać podłogi i myć je na mokro....

Zaco A9S

Zaco A9S Najniższa Cena Online

Zaco A9S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s robot z wibrującym mopem, kamerą, aplikacją i wirtualną ścianą do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe atuty odkurzacza ZACO A9s $510 Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki temu czyści dokładniej Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie dostosowywanie przepływu roztworu myjącego w trakcie mopowania - pozwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach wyekwipowany jest w kamerę - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Sterowany przy pomocy aplikacji Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie odkurzał Dwie wymienne szczotki centralne Inteligentna technika i-Voice - robot sygnalizuje użytkownika o tym, co robi nieprzerwane skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia pojemność zbiornika na zanieczyszczenia wynosi aż 600 ml Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot szczególnie cichy -> poniżej 60 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Dzięki czujnikom ruchu uzyskujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem.

  Dwie funkcje robota 2w1 - do pracy na sucho i na mokro Wibrujący mop gwarantuje precyzyjniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Udoskonalony system mopowania - nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu staranniej przeciera zabrudzone podłogi.

  za pomocą aplikacji realne jest regulowanie szybkości przepływu wody - tj. Stopnia namaczania ściereczki (dostępne są 3 stopnie: nieznaczna liczba wody -> charakterystyczna -> wielka ilość wody). Aby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować adekwatny zbiornik na wodę o objętości 300 ml, a także doczepić załączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

  Dzięki systemowi do skanowania przestrzeni PanoView r obot nie ominie żadnego miejsca Dzięki kamerce, robot mapuje wnętrze. ZACO A9s precyzyjniej odkurzy - nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie wysprząta pokój.

  Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce. Dzięki tej progresywnej technologii Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Sterowanie zdalne z pomocą aplikacji na telefon Dzięki zaawansowanej aplikacji mobilnej, realne jest sterowanie robotem ZACO A9s przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala dodatkowo na: monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasa, którą robot pokonuje); zmianę trybu pracy (np. Z samoczynnego na czyszczenie wzdłuż krawędzi); wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); rozszerzanie siły ssącej z auto do MAX; monitorowanie historii pracy robota sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów (szczotek, filtra, itp.) regulowanie prędkości przepływu wody w trakcie mopowania Ograniczanie przestrzeni - wirtualna ściana Do zestawu pomiędzy innymi załączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą.

  Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

  Jak działa wirtualna ściana$511 Czyszczenie każdej powierzchni dzięki wymiennym szczotkom Robot sprzątający A9s zaopatrzony jest w dwie szczotki centralne - do stosowania zamiennie. Szczotka z włosiem pozwala na precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów.

  Szczotka silikonowa nadzwyczajnie czyści podłogi twarde, tj. Parkiet, panele, kafelki. Innowacyjna technika i-Voice Robot zawiadamia głosowo (w języku angielskim), co aktualnie robi albo czy wymaga uwagi. Opcja nad wyraz przydatna w znacznych domach, kiedy odkurzacz automatyczny znika z pola widzenia.

  Regularne sprzątanie dzięki wcześniejszemu planowaniu W robocie ZACO A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się automatycznie włączało (choćby podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.

  Harmonogram można ustawić przy pomocy pilota lub aplikacji. Jak ustawić harmonogram$512 Robot z wyjątkowo obfitym zbiornikiem na skażenia Pojemnik na skażenia o obszerności 600 ml pozwala robotowi ZACO A9s na realizowanie pokaźniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  w dodatku mopowanie jest dłuższe aniżeli w innych robotach - pojemnik 300 ml. Skrupulatne czyszczenie dzięki trójstopniowemu systemowi Dwie szczotki boczne zamiatają (robiąc aż 170 obrotów w ciągu minuty) skażenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną.

  nieprzeciętnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczotka obraca się, zbierając brud i kurz do otworu w robocie. Potężna siła ssąca (do 1000 Pa) wciąga skategoryzowany brud do zbiornika na zanieczyszczenia.

  idealny do Twojego mieszkania Robot ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Łatwo dociera w trudno dostępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Poziom głośności robota wynosi mniej niżeli 63dB!

  z pewnością nie obudzi śpiącego dziecka, ani nie wystraszy płochliwego zwierzaka domowego. 22 zestawy czujników i 4 tryby czyszczenia Dzięki dokładnym czujnikom unikniesz kolizji, robot "wychwyci" uskok, dzięki czemu nie spadnie ze schodów.

  Tryb samoczynny. Czyszczenie we wyróznionym miejscu (spot). Czyszczenie wzdłuż krawędzi. Czyszczenie z wykorzystaniem maksymalnej siły ssącej. W komplecie wraz z robotem ZACO A9s otrzymasz: filtr wstępny filtr gąbkowy dwa filtry o wysokiej efektywności dwa zbiorniki (na skażenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia baterie do wirtualnej ściany baterie do pilota czyścik instrukcja obsługi W GRATISIE otrzymujesz 3 warianty mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $513 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - znakomity do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $514 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $515 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie polecany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA wydajnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) pakiet zawiera: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety mają płyny do robotów Clean$516 polecane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej marki nad wyraz sprawne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej obszerności należy optymalnie zmniejszyć lub zwiększyć ilość płynu) Konserwacja i użytkowanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie za pomocą aplikacji TAK Pilot sterujący TAK wariant nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa Czas pracy do 120 minut pojemność zbiornika 600 ml - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne poniżej 60 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania poniżej 5 godzin Waga z wyposażeniem 2,5 kg wymiary (sz.

  x dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc kompletna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Teesa Sweeper 5000

Teesa Sweeper 5000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 5000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 5000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  BEZPRZEWODOWA WYGODA!

  powiększ komfort sprzątania w Twoim domu za pomocą bezprzewodowego odkurzacza producenta Teesa! Urządzenie zaimplementowany akumulator, dzięki temu na zawsze pożegnasz się z problemem zbyt niedługiego, niepraktycznego kabla Twojego starego odkurzacza. Daj się zaskoczyć funkcjonalnością, łatwością i innowacyjnym designem i już dziś wypróbuj Sweeper 5000!

  STACJA DOKUJĄCA!

  Do zestawu załączona pozostała stacja dokująca, którą możesz ustawić w dowolnym miejscu w swoim mieszkaniu. To niepozorne urządzenie zadba, by akumulator odkurzacza był zawsze naładowany, a Twój Sweeper 5000 za każdym razem gotowy do zastosowania – kiedy jedynie będziesz go potrzebować.

  ERGONOMIA RUCHU!

  Sweeper 5000 pozostał zaprojektowany tak, aby sprzątanie nie było uciążliwym obowiązkiem. Zmienny kąt nachylenia uchwytu oraz możliwość jego obrotu genialną ergonomię wykorzystania, a tym samym swobodę manewrowania. Teraz bez żadnych problemów odkurzysz wszystkie trudno dostępne miejsca, np. Podłogę pod stołem czy komodą.

  REGULACJA MOCY!

  Umieszczony na rączce przycisk regulacji pozwala w wygodny sposób wybrać jeden z dwóch poziomów mocy. W zależności od typu czyszczonej powierzchni czy stopnia zabrudzeń możesz przystosować moc pracy urządzenia do swoich potrzeb. Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

  PODŚWIETLENIE!

  Jedną z dodatkowych zalet jest funkcja podświetlenia, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Trzy solidne diody LED to gwarancja, iż Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie zawsze nienagannie posprzątane.

  ODKURZACZ RĘCZNY!

  Niezależnie jak nad wyraz dbasz o swój dom, nie unikniesz codziennych, znikomych zabrudzeń, teraz jednak nie musisz za każdym razem wydobywać znacznego odkurzacza. Rozsypane przyprawy na szafce kuchennej, ziemię z kwiatów na parapecie czy okruchy ukryte w zakamarkach kanapy usuniesz przy pomocy ręcznego odkurzacza, w jaki prosto może zamienić się Twój Sweeper 5000.

  Podstawowe właściwości

  - Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  - 2 stopnie regulacji mocy
  - Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  - Stacja dokująca
  - nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz
  - Zwrotny, lekki i nieskomplikowany w obsłudze

  dane technologiczne

Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Atrakcyjne wzornictwo i stylowe metaliczne wykończenie sprawia, iż odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 znakomicie komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i sprawnie wyczyścić choćby najistotniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka rewelacyjnie czyści trudno przystępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i skutecznie wyczyścić nawet najistotniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  komfortowe i ergonomiczne.


Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne odkurzacze, nazywane dodatkowo robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia wydajnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz automatyczny RVC701 wyekwipowano w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki czemu kreuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy zapewnia ponadto, iż nie będzie on obijał mebli, a także ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, aby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona poprzez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.skuteczny i niezawodny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot nadzwyczajnie poradzi sobie z kurzem jednocześnie na przygładzonej podłodze doszlifowanej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z niedługim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w dużym zbiorniku o objętości 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.użycie najbardziej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów gwarantuje nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, że staje się on najszczególniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o pojemności 0,2 l dozuje odpowiednią liczba wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i zapobiegając moczeniu podłoża.

  dzięki czemu nie musimy się martwić, że wody będzie za mało i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest nad wyraz niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu potężnego i skutecznego akumulatora o objętości 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę dużej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania lub kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego cyklu odkurzania.w przypadku, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy zastosować załączony do zestawu pasek magnetyczny...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

iLife A8

iLife A8 Najniższa Cena Online

iLife A8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iLife
 • Pełna nazwa odkurzacza: iLife A8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzacz sprzątający iLife A8
  Najpopularniejszy robot sprzątający!

  Europejska wtyczka ładująca | Polska dystrybucja | Gwarancja 12 miesięcy

  technologia symulacji ludzkich oczu

  przełomowy system nawigacji PanoView opracowuje dokładną mapę otoczenia podczas pracy A8, by oczyścić pokaźniejszą przestrzeń, nie pomijając ani nie powtarzając żadnych obszarów. Dzięki progresywnej technika system skanuje pomieszczenie w 360 stopniach. Poisada 36 czujników przestrzennych, a jego precyzyjność to niesamowite 2 mm!

  Widok 360 stopni = brak martwych punktów

  Używając kamery na żywo do skanowania pomieszczeń i tworzenia panoramicznego widoku na otoczenie, A8 wytwarza własny systematyczny schemat czyszczenia, by uniknąć ponawiania lub pomijania jakichkolwiek obszarów.

  i-Voice

  Inteligenty system i-Voice informuję (w języku angielskim) o tym co aktualnie robi robot i czy nie wymaga Twojej pomocy.

  System czyszczenia CyclonePower

  Dzięki systemowi czyszczenia trzeciej generacji CyclonePower, A8 starannie sprzata bocznymi szczotkami, szczotką walcową i posiada silny system zasysania, a to wszystko działa jednocześnie. Główna rolka walcowa wciąga brud, kurz i inne śmieci bezpośrednio z podłogi lub dywanów, boczne szczotki sprawnie czyszczą wszystkie rogi i krawędzie, a solidny system zasysania wciąga cały skategoryzowany brud do pojemnika.

  Atumatyczne dokowanie i ładowanie

  Robot A8 automatycznie wraca do doku ładującego, gdy kończy mu się bateria. A8 zapamiętuje gdzie skończył pracę oraz zaplanowaną drogę sprzatania i wraca do niej bezpiśrednio po naładowaniu.

  Wszechstronne szczotki

  A8 jest zaopatrzony w dwie przeróżne szczotki. Pierwsza - szczotka z włosiem jest mocnym narzędziem do dokładnego czyszczenia dywanów i zbierania brudu, zaś druga - gumowa - najlepiej sprawuję się na twardych powierzchniach, również zbiera sierść i włosy które dzięki zastosowanej konstrukcji nie wkręcają się w szczotkę.

  wspaniała stabilizacja i wykrywanie powierzchni

  stanowczo duże koła RoadRover stabilizują robota i umożliwiają mu poruszanie się po przeróżnych powierzchniach, jak jeszcze pozawalają na omijanie przeszkód. A8 dzięki ciągłemu skanowaniu otoczenia nie spadnie ze schodów i nie będzie się obijał o meble.

  Wyrafinowany design

  Robot sprzątający iLife A8 to nie tylko wydajność sprzątania, lecz także stylowy i stylowy wygląd. Górna warstwa została wyprodukowana ze szkła nadając nieszablonową głębie i charakter urządzenia. Warstwa, jaka została użyta do wykonania pokrywy proste likwidowanie odcisków palców czy też smug. Kompaktowe rozmiary powodują ze Robot A8 dotrze do obszerniejszej ilość miejsc, lepsze sprzątanie i czystość.

  Zawartość zestawu:

  • Odkurzacz iLife A8
  • Stacja ładująca
  • Pilot plus baterie
  • 2 x boczne szczotki zapasowe
  • Turbo szczotka zapasowa
  • Szczotka czyszcząca
  • Europejski kabel zasilający
  • Instrukcja po polsku
  • Polska karta gwarancyjna


Philips FC 6144 Darmowa wysyłka

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6144 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  produktywne akumulatory NiMH 7,2 V
  Aerodynamiczna dysza do lepszego wchłaniania kurzu
  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do adekwatnego filtrowania
  Wąska stacja ładowania (montaż na ścianie albo na stole)

  wydajnie działający MiniVac dla ulepszonego efektu sprzątania. Bez worka, z cyklonowym strumieniem powietrza i aerodynamiczną dyszą. Ciesz się udoskonalonym konsekwencją sprzątania skutecznym odkurzaczem akumulatorowym 7,2 wolta. Odśrodkowy strumień powietrza bez worka i 2-stopniowy system przefiltrowania zapewniają długo utrzymującą się wydajność, a design z aerodynamiczną dyszą zagwarantuje wspaniałe wchłanianie kurzu. Dyszą można łatwo zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk. Odkurzacz akumulatorowy można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się we wnętrzu odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system odfiltrowania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wyłapuje mniejsze cząstki kurzu. Krągły uchwyt do trafnej obsługi.

  dane technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze dane technologiczne: Czas ładowania: 16–18 h · Czas pracy akumulatora: 9 min · Moc ssania: 17 W · Napięcie akumulatora: 7,2 V · Głośność pracy: 78 dB · Klasa efektywności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: czerwony,przejrzysty · Moc: 87 W · Moc ssania: 17 W · Napięcie: 7.2 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 50.4 m³/h · typ odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · technologia akumulatora: NiMH · technika odkurzacza: Wirowanie · Zasilanie: akumulatorowe

  dostawa obejmuje:
  Odkurzacz ręczny ze stacją ładowania.


Zaco V80

Zaco V80 Najniższa Cena Online

Zaco V80 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V80
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z funkcją mopowania ZACO V80 produktywne odkurzanie całego mieszkania - planowanie trasy za pomocą żyroskopu skrupulatny system planowania pracy dzięki zastosowanemu żyroskopowi. Robot ZACO V80 jeździ miejsce przy miejscu i nie wraca w już odkurzone powierzchnie.

  dzięki czemu modułowi również na bieżąco reaguje na przeszkody i koryguje trasę, osiągając maksimum wydajności. Ssawa bez szczotki obrotowej - koniec z wkręcającymi się włosami zanieczyszczenia wciągane są za pomocą ssawy.

  Robot nie ma obrotowej szczotki centralnej. Zapobiega to wplątywaniu się i gromadzeniu włosów i zanieczyszczeń w dyszy i szczotce. Oznacza to również stabilną moc ssania, łatwą konserwację i komfortowe czyszczenie włosów.

  Bezpieczne podłogi w trakcie mycia dzięki systemowi i-Dropping System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki czemu minimalizuje zużycie wody, a także broni podłogę i mechanizm urządzenia.

  objętość zbiornika na wodę - 300 ml. Ruchoma konstrukcja i lepsza dysza ssąca solidny silnik bezszczotkowy Nidec, obszerna siła ssąca oraz ruchoma dysza, utrzymująca bliski kontakt z podłożem to gwarancja nadzwyczajnych efektów odkurzania.

  znakomity do pokaźnych powierzchni i dla właścicieli zwierząt ze względu na szczególnie obszerny zbiornik na skażenia Pojemnik na skażenia o obszerności 750 ml pozwala robotowi V80 na realizowanie pokaźniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  Filtr o obszernej powierzchni oczyszczającej wychwytuje kurz i wyraźnie oczyszcza powietrze. Tryby czyszczenia przypasowane do potrzeb Ustawianie harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia W robocie ZACO V80 można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia.

  Urządzenie będzie się automatycznie włączało (nawet w trakcie nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych. Wykończenie obudowy ze stopu aluminium opornego na wycieranie prędki dostęp do ustawień - mechaniczne przyciski na obudowie robota Na wyświetlaczu LCD wyświetlają się proste ikony dotyczące pracy urządzenia.

  demonstruje się także poziom naładowania baterii i godzina. Na obudowie znajdują się także mechaniczne przyciski. Można więc z łatwością zmienić tryb pracy urządzenia bez szukania pilota. Czyste powietrze, dzięki nowoczesnej trójwarstwowej filtracji zestaw czujników zapobiegających upadkom, wspomagających omijanie przeszkód automatyczny powrót na stację ładującą Bogaty komplet ZACO V80 - stacja ładująca - zasilacz - zbiornik do pracy na mokro - zbiornik do pracy na sucho - 2 x ściereczka z mikrofibry - 4 x szczotki boczne - 2 x filtr o wysokiej skuteczności - pilot - czyścik - instrukcja obsługi w języku polskim - 2 x bateria AAA UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne części podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej przez niego trasy.

  Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia może skończyć się choćby po kilku minutach. Kleen Blue Star 200 ml - mistrzowski środek do robotów mopujących i do ogólnego wykorzystywania w gospodarstwie domowym dzięki temu płynowi powiększysz efektywność swego robota czyszczącego.

  200 ml koncentratu Blue Star = 40L roztworu czyszczącego (0,5%) 200 ml koncentratu Blue Star = 80L roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Blue Star wystarcza na ok. 100 cykli mopowania za pomocą Robota ZACO V80, V85, ILIFE V8s.

  Sposób wykorzystania roztworu w robotach Napełnij pipetę dołączoną do zestawu koncentratem Blue Star - 2 ml i dolej do zbiornika z wodą (roztwór 0,5%). Sposób użycia roztworu (czyszczenie ogólne w gosp. Domowym) Do czyszczenia ogólnego w gospodarstwie domowym (mycie okien, podłóg, mebli, itp.) należy zastosować rozcieńczonego roztworu w proporcji 1:200 (5 ml środka Blue Star na 1 L wody).

  Przy silnych zanieczyszczeniach można powiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Rozcieńczony towar należy za każdym razem spryskać na szmatkę, nie na czyszczoną powierzchnię. Stosować z wodą o temperaturze pokojowej.

  używanie nierozcieńczonego koncentratu Środek Blue Star jest genialny w walce ze śladami po atramencie, długopisie, czy gumie. Żeby wyczyścić tego rodzaju zanieczyszczenia należy nakręcić na butelkę z nierozcieńczonym roztworem czyszczącym Blue Star spryskiwacz, rozpylić towar na zanieczyszczone miejsce i odczekać ok.

  3 min. Następnie wytrzeć zwilżoną szmatką. W razie zapotrzebowania, czynność można powtórzyć. Podstawowe mocne strony środka do czyszczenia Kleen Blue Star: - sugerowany do robotów mopujących niemal każdej marki.

  - wytwarzany przez firmę Kleen, jedną z najlepszych w dziedzinie chemii przemysłowej. - mistrzowski, przemysłowy środek Kleen Blue Star poradzi sobie o sporo lepiej z brudem, aniżeli domowa chemia czyszcząca.

  Jest doskonały do wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody, tj.: toalety, zabezpieczony parkiet, linoleum, szyby, ceramika, metal, płytka podłogowa, guma, kamień, PCV, itp. - Preparat Kleen Blue Star ma właściwości pielęgnacyjne, nie niszczy nawet najdelikatniejszych powierzchni.

  - Jest niezwykle efektywny - do czyszczenia np. Podłóg zaleca się dodać ok. 5ml środka na 1l wody! - Dzięki zawartości mikroemulsji umocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju.

  eliminuje - trudnE DO USUNIĘCIA - ŚLADY PO GUMIE, ATRAMENCIE I DŁUGOPISIE! - Czyści gruntownie i błyskawicznie wysycha, nie pozostawiając śladów, nadaje blask i pozostawia miły zapach! - Kleen Blue Star może być użytkowany także do mycia maszyn i linii produkcyjnych w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

  W komplecie znajdują się: - 200ml koncentratu Blue Star - pipeta 2 ml do nabierania koncentratu producent KLEEN PURGATIS to 128-letnia tradycja w wytwarzaniu produktów najwyższej jakości, doświadczenie i wiedza w tworzeniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zaimplementowaniu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 stanowczo mocny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny likwiduje kurz i płyny sprawność zagwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V proste, prędkie i rozciągliwe odkurzanie przewód do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno przystępnych miejsc nietrudne opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra nieskomplikowany w czyszczeniu filtr stały użyteczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cmInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *