Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Roidmi F8

Roidmi F8 Najniższa Cena Online

Roidmi F8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi F8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ● Silnik cyfrowy o mocy 100 000 obr / min, efektywna moc ssania 115 W, Opcja ssania tornado

  ● skuteczność powietrza do 1100 l / min, ciśnienie 18 500 Pa, efektywne usuwanie cząstek pyłu

  ● Czterokrotny system filtracji, 99% skuteczności oczyszczania, unikając zatkania i utrzymywania długookresowego ssania

  ● Inteligentne połączenie z aplikacją, by sprawdzić moc, czas czyszczenia, przypomnienie o opróżnieniu kurzu i zamianę filtra itp.

  ● zastosowana lampa sensorowa LED samoczynnie oświetla ciemne rogi

  ● progresywne magazynowanie, ładowanie i magazynowanie adsorpcji magnetycznej 2-w-1, oszczędzające miejsce

  ● Uchwyt pod kątem 270 poziomów

  ● wbudowana bateria litowo-jonowa 2500 mAh, czas czuwania 55 minut

  ● 1,5 kg wagi odkurzacza, mobilny, nieskomplikowany do trzymania i podnoszenia

  ● Wielokrotna redukcja szumów, 75dB poziomu hałasu, ciche i komfortowe sprzątanie

  Xiaomi Roidmi F8

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi dysponuje imponującą siłą zasysającą w zestawieniu z jego rozmiarami oraz konstrukcją. Perfekcyjne wyposażenie zwiększa produktywność oraz funkcjonalność urządzenia. Roidmi F8 znakomicie sprawdza się podczas klasycznego odkurzania lecz i również w skomplikowanym terenie np. Wnętrza samochodu lub szafek.

  Xiaomi Roidmi F8 solidny silnik który jest podstawowym elementem systemu pracy cyklonowej. Zasysane powietrze wraz z brudem transportowane jest do pojemnika na skażenia gdzie stale wiruje wokół filtra powietrza. Technologia ta kumuluje skażenia w zbite grupy co rozszerza pojemność kosza. Czyste powietrze poddane filtracji płynnie wydostaje się z powrotem do przestrzeni pracy.

  Silnik o mocy 115 W buduje obfity przepływ powietrza jednocześnie utrzymując wysokie ciśnienie 18500 Pa. Gwarantuje to perfekcyjne efekty pracy oraz brak potrzeby kilkukrotnego odkurzania w jednym miejscu. Odkurzacz prędko pochłonie wszelkie skażenia.

  Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi wbudowaną baterie Litowo-jonową o pojemności 2600 mAh. Pozwala ona na ok. 60 minut pracy urządzenia w charakterystycznym trybie odkurzania. Roidmi F8 wyekwipowany pozostał dodatkowo w specjalny inteligentny system zarządzania zasobami baterii, który zapewnia ekonomiczne rozprowadzanie energii w urządzeniu.

  Wysokiej jakości szczotka, wspaniale zagarnia nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z podłogi. Wytworzona z gęstego włosia transportuje kurz do pojemnika na brud z ogromna precyzją. Szczotkę można wyjąć z głowicy przy pomocy jednego przycisku, aby po sprzątaniu dokładnie ją oczyścić. W komplecie znajduje się na dodatek gumowa szczotka przeplatana włosiem. Asygnowana jest do większych skażeń albo dywanów.

  Xiaomi Roidmi F8 wykorzystuje czteropoziomowy system oczyszczania powietrza. Głównym jego elementem jest filtr HEPA. System ten ma utrzymywać skażenia w pojemniku na kurz, uniemożliwiając ich wydostaniu się z odkurzacza akumulatorowego wraz z oczyszczonym już powietrzem.

  Xiaomi oferuje swoim klientom specjalną aplikacje mobilną za sprawą której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji. Możliwości kontrolowania stanu technologicznego całego urządzenia, w tym: zapełnienia pojemnika na skażenia, stanu czystości filtra powietrza HEPA. Jeśli odkurzacz nie włącza się i "miga wyłącznie światłem", możesz wyświetlić dane o problemie na telefonie.

  W pakiecie znajduje się dodatek w postaci magnetycznej stacji ściennej. Znakomite rozwiązanie umożliwia szybki dostęp do odkurzacza. Umiejscowienie Xiaomi Roidmi F8 na ścianie nie tylko iż jest on zawsze pod ręką (gotowy do zastosowania)ponadto nie koliduje w powszednich czynnościach.

  Elektryczna głowica wbudowane oświetlenie LED. Specjalne czujniki wykrywają zaciemnione miejsca automatycznie uruchamiając lampę tak aby żaden brud nie umknął twojej uwadze.

  Specyfikacja

  firma: ROIDMI

  Model: XCQ01RM

  Materiał: Metal,PVC

  ● Napięcie znamionowe: 29.6V

  ● Moc znamionowa: 415W

  ● pojemność baterii: 2500mAh

  ● Czas ładowania: 2.5 godziny

  ● pojemność pojemnika na kurz: 0.4L

  ● Napięcie: 220V

  Waga: 2.5kg

  wymiary: 25.60 x 15.70 x 117.80 cm

  Zawartość:


Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają dodatkowo zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie skuteczności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do produktywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry chroniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. Dodatkowo odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką wydajność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w lepszy, bezszczotkowy silnik, który gwarantuje mu powiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,nieprzeciętnie radzi sobie z nawet najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować na dodatek jako odkurzacz ręczny. W dodatku, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro umożliwia odkurzanie i mycie różnego typu powierzchni i wykonywanie obu tych czynności równocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro sprawdzi się zatem jednocześnie w nieznacznych, jak i pokaźnych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Stworzony z włókna mop idealnie wchłania wodę i zapewnia staranne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Momentalnie likwiduje kurz, okruchy, nieznaczne śmieci, sierść, a nawet włosy.

  idealnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i staranne sprzątanie także pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Zaopatrzona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - skrupulatnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W zestawie wynajdziesz też inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Mała, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia różnego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj dopóki potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator gwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc precyzyjnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, iż urządzenie jest tak wydajne? zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego stosowne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to sprawny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie elementy filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! wystarczy, iż naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz także w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a nawet w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym rodzaju, przyciągający wzrok, nowoczesny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wysmakowany charakter, który w dodatku podkreślają szczegóły w odcieniu różowego złota. Oryginalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić również Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb charakterystyczny)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 66 dB. Ranking TOP10 modeli

Hoover FM216 LI011

Hoover FM216 LI011 Najniższa Cena Online

Hoover FM216 LI011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover FM216 LI011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Pionowy Hoover Fm216Li 011 Cyklonowy 2W1 Odkurzacz pionowy Hoover FM216LI 011 Cyklonowy 2w1 Poczuj bezprzewodową lekkość odkurzania. Poznaj odkurzacz pionowy. Hoover Freemotion FM216LI 011 NAJWAŻNIEJSZE właściwości: - rodzaj: odkurzacz pionowy - System separacji kurzu: technika cyklonowa - System fitracji: Filtr materiałowy - Szczotka: Tak - Regulacja mocy: 2 poziomy - Czas pracy: do 45 min - Doświetlenie LED - Składany uchwyt - 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu - Pionowe parkowanie FREE MOTION Free Motion daje Ci wolność dzięki bezprzewodowej technice i możliwości czasu pracy do 30 minut.

  Jest adekwatny do dywanów i twardych podłóg, a dzięki wyjmowanemu uchwytowi ręcznemu, sprawdzi się przy czyszczeniu schodów i tapicerki. Free Motion posiada obrotowy drążek szczotki i dwa ustawienia mocy do skrupulatnego czyszczenia.

  WŁĄCZANIE / WYŁĄCZANIE OBROTOWEJ LISTWY SZCZOTKOWEJ Włączenie listwy szczotkowej porusza włókna dywanu, dzięki temu łatwiej zlikwidujesz brud i zanieczyszczenia, a po wyłączeniu pozostawi delikatne powierzchnie bez zadrapań.

  DOŚWIETLENIE LED Diody LED zostały zamontowane w dyszy podłogowej, aby doświetlić trudno dostępne miejsca. SKŁADANY UCHWYT wystarczy jedno kliknięcie i uchwyt się złoży, dzięki czemu odkurzacz zniży swoje rozmiary i może być przechowywany w szafce.

  GŁÓWNE parametry - Bezworkowy - Kod kreskowy - Kolor: Luxor Black atrybuty technicznE - Napięcie (V): 21.6 - wariant baterii: Li-Ion - czas pracy: Up to 45 min - Wstępne ładowane: 6 - Czas ładowania (h): 5 - Wskaźnik naładowania baterii: Tak - LED - wskaźnik stanu baterii: Tak - System separacji kurzu: technika cyklonowa - System fitracji: Filtr materiałowy - pojemność zbiornika (I): 0,5 - Regulacja mocy: 2 stopnie KOMFORT - Pionowe parkowanie: Tak - proste opróżnianie zbiornika: Tak - Sterowanie dotykowe: Tak - wybór powierzchni: Tak - Wszystkie podłogi: Tak - Gumowe kółka: Tak - zintegrowana rączka: Tak AKCESORIA - Szczotka: Tak - Oświetlenie ledowe: Tak - 2w1 szczelinówka i szczotka do kurzu: Tak rozmiary - Szerokość produktu (mm): 230 - Wysokość towaru (mm): 1123 - Głębokość produktu: 285 - Waga netto produktu [kg]: 2,7


Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy firmy ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz genialnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  bardzo prosta obsługa i wysoka wydajność luźną pracę oraz łatwość w dotarciu choćby trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swym domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Zaco A9S PRO

Zaco A9S PRO Najniższa Cena Online

Zaco A9S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s PRO robot z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A9s PRO$719 nowoczesna aplikacja w języku polskim - pozwala na stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian oraz ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje w trakcie pracy, dzięki czemu czyści precyzyjniej dostosowywanie przepływu roztworu przemywającego w trakcie mopowania - umożliwia zmniejszenie wilgotności na panelach, albo zwiększenie na plamach wyposażony jest w kamerę - skanuje wnętrze, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - gwarantuje stałą siłę ssania Inteligentna technika i-Voice - robot oznajmia użytkownika o tym, co robi nieustanne skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia indywidualnego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji prędkości obrotów szczotek bocznych - dobranie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot szczególnie cichy -> poniżej 68 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Mata pod stacją dokującą - jednostajne i skrupulatne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu uzyskujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A9s PRO - nowoczesne sprzątanie i mycie podłóg Wibrujący mop zagwarantuje dokładniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s PRO to oferta robota, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot zaopatrzony został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza wydajność mopowania. Robot A9s PRO jest cięższy niżeli poprzedni model A9s. Zatem wywiera obszerniejszy nacisk na podłogę w trakcie mycia - to w dodatku powoduje większą sprawność robota.

  Dwukomorowy zbiornik na kurz - jeszcze c zystsze powietrze podczas odkurzania Robot ZACO A9s PRO został zaopatrzony w nowy, dwukomorowy zbiornik. Pokaźniejsze skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz).

  dzięki temu we wnętrzu zbiornika zachowany jest zawsze słuszny przepływ powietrza, a tym samym zachowana jest wysoka siła ssąca niezależnie od poziomu napełnienia pojemnika. Nowoczesna technologia skanowania przestrzeni PanoView CV-SLAM zagwarantuje staranne mopowanie Robot ZACO A9s PRO zaawansowany system nawigowania - wyposażony został w szerokokątną kamerę i żyroskop, a także udoskonalone technologie CV-SLAM i PanoView.

  Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom, robot jeszcze precyzyjniej zeskanuje pomieszczenia, a dane o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dokładnemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na kształt liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki temu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  w sytuacji, gdy robot będzie wymagał doładowania podczas sprzątania - samoczynnie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, samoczynnie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Innowacyjna aplikacja na telefon - pokaźniejsza funkcjonalność robota nowoczesna aplikacja przenośna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A9s PRO przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala na ustalenie położenia i trasy robota na mapie w czasie rzeczywistym. To pozwala na bieżąco zmienić trasę, odciąć strefę albo zwiększyć siłę ssącą. Możliwość zapisania trzech różnych map w aplikacji To kolejna zaleta posiadania aplikacji.

  Jeżeli posiadasz mieszkanie dwupoziomowe albo mieszkasz w piętrowym domu - starczy przenieść stację dokującą i robota, aby w pełni korzystać z nowej mapy pracy odkurzacza. Jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego pomieszczenia Dzięki aplikacji możesz ustawić dni tygodnia i godziny, w których robot ma odkurzać potężne wnętrza.

  Jeśli Twoja sypialnie nie musi być codziennie odkurzana, albo korytarz i kuchnia wymagają częstego sprzątania - aplikacja pozwala na sprężyste sprzątanie. Robot będzie pracował w czasie, kiedy Tobie to najszczególniej odpowiada.

  Bądź kreatywny, eksperymentuj i przystosuj pracę ZACO A9s PRO do swych potrzeb. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany Z aplikacją wykluczysz na mapie ZACO miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać.

  Możesz postawić jedną lub niemało wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota. Nie przekroczy ich w trakcie sprzątania. Odgrodź w ten sposób pomieszczenia, w których nie chcesz odkurzać.

  Z nową funkcją Carpet Zone, możesz zaznaczyć miejsca, w których znajdują się dywany w domu. Podczas mopowania robot je pominie. Nie musisz się więc martwić o ewentualne uszkodzenie i zmoczenie dywanów.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najszczególniejszej siły ssącej,starannie wydobyć wszystkie zanieczyszczenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz wyróżnić robotowi powierzchnię w Twoim mieszkaniu, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja prędkości obrotów szczotek bocznych Kiedy Twój pupil rozsypie karmę, a szczotki kręcą się zbyt szybko, nie wszystkie kawałki zostają skatalogowane pod szczotkę główną. To żaden problem! przypasuj samodzielnie prędkość szczotek bocznych do swoich potrzeb i rodzaju zanieczyszczeń.

  dostosowywanie mocy ssania i poziomu nawilżenia mopa myjącego Model A9s PRO umożliwia dostosowywanie mocy ssania z wykorzystaniem aplikacji lub pilota. Prędko i komfortowo zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są małe i chcesz żeby robot zachowywał się ciszej lub wręcz przeciwnie, gdy chcesz powiększyć siłę zbierania skażeń.

  Z aplikacją ZACOHome zmienisz stopnień nawilżenia ściereczki mopującej - przystosujesz przepływ wody do stopnia zabrudzenia i typu powierzchni. Kiedy planujesz tylko codzienne,,odświeżenie" paneli podłogowych - wystarczy niewiele znacząca liczba wody.

  Do umycia płytek tarasowych, warto jednak powiększyć nawilżenie ściereczki dla skuteczniejszego mopowania. Nietrudne pokonywanie przeszkód - małe rozmiary i off-roadowe koła Robot A9s PRO jest wyjątkowo niski, ma jedynie 7,6 cm wysokości.

  dzięki temu prosto dociera w trudno dostępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Robot bez problemu pokonuje różnice w wysokości posadzek aż 2 cm. Z pomocą kół terenowych bezproblemowo wjedzie na każdy dywan i próg.

  Jeszcze lepsza stabilizacja bazy ładującej Robot ZACO A9s PRO ma matę stabilizującą bazę, do której robot wjeżdża w celu naładowania baterii. Dzięki silikonowym przyssawkom na spodzie maty, stacja ładująca nie przesuwa się.

  Jest to dodatkowe usprawnienie względem swego poprzednika, ZACO A9s. Jak ustawić harmonogram$720 Jak działa wirtualna ściana$721 W pakiecie wraz z robotem ZACO A9s PRO otrzymasz: dodatkowy filtr HEPA dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE dostajesz 3 typy fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $722 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - genialny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $723 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $724 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący nad wyraz sugerowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA przemywającEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty posiadają płyny do robotów Clean$725 polecane do robotów mopujących i myjących prawie każdej firmy szczególnie wydajne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE przy pomocy dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej objętości należy trafnie obniżyć albo powiększyć ilość płynu) Konserwacja i użytkowanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne części podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK rodzaj nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa - stała siła ssąca, niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika Czas pracy do 110 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE - możliwość regulacji szybkości obrotów Ciśnienie akustyczne poniżej 68 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania ok.

  5 godzin Waga z wyposażeniem 3,1 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc kompletna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej poprzez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe brązowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC01

Deerma VC01 Najniższa Cena Online

Deerma VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC01
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC01 Max

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC01max
  dokładne sprzątanie bez pokaźniejszego wysiłku? Z Deerma to osiągalne! udoskonalony odkurzacz z funkcją mopowania VC01max umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg. Czas pracy do 45 minut oraz siła ssania do 12 000 Pa pozwalają wspaniale posprzątać cały dom. Lepszy, bezszczotkowy silnik gwarantuje nieporównaną produktywność, a dzięki lekkiej wadze i bezprzewodowej konstrukcji produktu prosto użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz. Z VC01max zadbasz też o zdrowie - do zbiornika na wodę możesz dodać odrobinę preparatu do dezynfekcji i w ten sposób pozbyć się bakterii! idealnie przemyślana , a także funkcjonalność odkurzacza zostały docenione nagrodą Red Dot Award.

  Odkurzanie i mycie podłóg w tym samym czasie - z Deerma oszczędzisz czas
  VC01max pozwala nie tylko odkurzać i myć podłogi, lecz też wykonywać obie te czynności równocześnie! To rewelacyjna oszczędność czasu i energii. Zapomnij o uciążliwym odkurzaniu i następującym tuż po nim spacerze z mopem. Z Deerma bez najmniejszego choćby problemu zachowasz podłogi w swoim domu w genialnym stanie.

  Twój niezastąpiony sojusznik w walce z brudem
  Nowy, bezszczotkowy silnik odkurzacza zagwarantuje moc o 60% większą w porównaniu z poprzednim modelem i o 40% większą siłę ssania, która wynosi 12000 Pa. Za niezrównaną wydajność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, iż VC01max błyskawicznie radzi sobie z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami. Eliminuje nawet brud ukryty w dywanach i szczelinach!

  precyzyjnie umyje podłogi w Twoim domu
  Już wkrótce Twoje kafelki czy panele mogą lśnić czystością. Zbiornik na wodę ma pojemność aż 200 ml - VC01max pasuje zatem równocześnie do niepokaźnych, jak i sporych mieszkań. Możesz także wlać do niego trochę płynu do dezynfekcji,w trakcie mycia wyeliminować znajdujące się na podłodze zarazki. Mop został wyprodukowany z świetnej jakości włókna, które perfekcyjnie wchłania wodę i zagwarantuje równomierne czyszczenie, minimalizując równocześnie ryzyko powstawania zacieków.

  Szczotka, jakiej Ci trzeba
  Podłoga pod meblami również może być wolna od kurzu i plam. Szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by dało się wygodnie wyczyścić każdy kąt. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - pozwoli na wyczyszczenie rozmaitego typu powierzchni pod szafą, między nogami krzeseł albo w rogach pomieszczeń.

  Zadbaj o porządek w każdym zakamarku
  W pakiecie wynajdziesz także uzupełniającą szczotkę szczelinową 2w1, przy pomocy której odkurzysz między innymi wąskie miejsca takie jak wgłębienia w kanapach, czy również nierówne powierzchnie, na przykład klawiaturę laptopa. To, w połączeniu z możliwością wykorzystywania VC01max w roli śladowego odkurzacza ręcznego i jego bezprzewodową konstrukcją, pozwala Ci skrupulatnie posprzątać każdy zakamarek. Niemal nic nie ogranicza Twojej swobody, więc bezproblemowo zadbasz o porządek na piętrze, w garażu czy w samochodzie.

  Sprzątaj bez niechcianych przerw
  Odkurzacz został wyposażony w nowy, lepszy akumulator o objętości 2500 mAh. Za jego optymalne działanie odpowiada inteligentny system zarządzania BMS. Wszystko to przekłada się na czas pracy urządzenia sięgający aż 45 minut! VC01max jest ładowany poprzez port USB-C, więc możesz podłączyć go do źródła zasilania niemal wszędzie. Naładujesz go za pomocą dowolnej ładowarki, powerbanku, a choćby komputera! Na pełne naładowanie niezbędne będą 4 godziny.

  W dbałości o Twoje zdrowie
  Odetchnij czystym powietrzem w swoim domu. 3-stopniowa filtracja VC01max pozwala na niesamowicie produktywną eliminację skażeń. Składany filtr H11 wydajnie zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za ich blokowanie odpowiada również specjalna, stalowa siatka. Cykloniczna filtracja świetnie radzi sobie natomiast z włosami i zróżnicowanego rodzaju śmieciami. Odpady trafiają do odkręcanego zbiornika, którego opróżnianie jest nad wyraz prędkie i proste. Zarówno pojemnik, jak i stalową siatkę filtra można myć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność i unikając konieczności ich częstej podmiany. To rozwiązanie przychylne nie tylko dla środowiska, ale też dla Twojego portfela!

  Odkurzaj bez zmęczenia
  Przekonaj się, iż sprzątanie także może być przyjemne! VC01max zapewni Ci niezrównany komfort wykorzystywania. Główny moduł odkurzacza waży mniej aniżeli 1 kg - łatwo go podniesiesz, by przenieść go do innego wnętrza lub odkurzyć sufit. Magnetyczny design zbiornika na wodę umożliwia jego prosty i prędki demontaż. Nie musisz choćby się schylać - starczy, iż nadepniesz na specjalny przełącznik nożny. Możliwe jest na dodatek komfortowe, pionowe przechowywanie odkurzacza - pomoże Ci w tym specjalny uchwyt ścienny. To wyśmienity sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu!

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Handheld wireless vacuum cleaner
  Model VC01 max
  Napięcie znamionowe DC 14,4 V
  Moc znamionowa 100 W
  objętość akumulatora litowego 2500 mAh
  Czas ładowania Ok. 4 h
  Czas pracy ≥45 minut (tryb kanon), ≥20 minut (tryb wysokiej mocy)
  objętość zbiornika na kurz 0,6 l
  Siła ssania Do 8 kPa (tryb standard), do 12 kPa (tryb wysokiej mocy)
  Poziom głośności ≤78 dB
  Materiał ABS
  Waga netto 1,6 kg
  rozmiary 210x180x1208 mm


Tristar KR2156

Tristar KR2156 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Tristar KR2156 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tristar
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tristar KR2156
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • właściwości dodatkowe: możliwość odkurzania mokrych powierzchni
  • Czas pracy: 15 min
  • dopełniające dane: możliwość odkurzania mokrych powierzchni, filtr zmywalny
  • dopełniające dane: Czas pracy 15 minut
  • dołączone akcesoria: drobna szczotka, ssawka szczelinowa
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Kod producenta: KR-2156
  • Kolor: szary
  • Kolor: Szary
  • Kolor główny: Szary
  • Końcówki: znikoma szczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Napięcie zasilania: 7,2 V
  • pojemność: 0,5 l
  • objętość worka/pojemnika: 0.5 l
  • objętość worka/pojemnika: 500 ml
  • wariant odkurzacza: Ręczny
  • typ zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www towaru: http://www.tristar.eu/en/Home_Appliances/KR-2156/3/3583
  • typ: ręczny
  • typ odkurzacza: Bezworkowy
  • rodzaj rury: Nie dotyczy
  • rodzaj wymiennego worka: Nie dotyczy
  • Waga: 1,235 kg
  • Waga: 1,24 kg
  • Waga urządzenia: 1,235 kg
  • Waga z opakowaniem: 1,057 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 395x115x135 mm
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowa

Ecovacs O930

Ecovacs O930 Najniższa Cena Online

Ecovacs O930 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs O930
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  DEEBOT OZMO 930 Innowacja w Twoim domu

  Witaj w świecie robotyki domowej – poznawaj go razem z DEEBOT OZMO 930. Inteligentny system nawigacji, połączenie odkurzacza i mopa, a także funkcja rozpoznawania rodzaju powierzchni w celu maksymalizacji sprawności sprawiają, iż robot ten rozwiąże wszystkie Twoje problemy z czyszczeniem podłogi.

  - Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania
  - Inteligentne czyszczenie przeróżnych rodzajów podłóg
  - Rozwiązanie na każdy nieporządek
  - pełna kontrola w Twojej kieszeni
  - Łatwość użytkowania

  Innowacja w Twoim domu:
  Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania

  Dzięki opracowanej poprzez nas technologii Smart Navi 3.0, model O930 można pod każdym względem przypasować do swoich potrzeb. Bezpiecznie skanuje, mapuje i planuje ścieżkę czyszczenia, która dopasowuje się do Twojego domu, żeby zapewnić najskuteczniejsze realne sprzątanie.

  Kompletna mapa wizualna Twojego domu

  Kompletna mapa wizualna Twojego domu. Skorzystaj z mapy wizualnej, by przydzielić zadania czyszczenia, monitoruj bieżącą pozycję, sprawdzaj status czyszczenia i istotnie więcej.

  sprawne planowanie ścieżki czyszczenia

  Po zeskanowaniu powierzchni domu i wygenerowaniu mapy, DEEBOT OZMO 930 automatycznie zaplanuje efektywną ścieżkę czyszczenia,dostosować się do otoczenia.

  Wirtualne granice – szeregowanie obszarów pod względem ważności

  Ustaw czas, miejsce i sposób sprzątania dla modelu O930 kilkoma ruchami palca. Zdefiniuj dowolne granice, a O930 zapewni rewelacyjne, w całości przypasowane do Twoich wymagań sprzątanie w wybranych poprzez Ciebie miejscach.

  Tryb czyszczenia obszarowego koncentrujący się na wybranych strefach

  Tryb czyszczenia obszarowego pozwala koncentrować sprzątanie na wybranych strefach. Dzięki temu można częściej czyścić obszary o znacznym priorytecie lub silnym poziomie zabrudzania albo przystosowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb.

  Inteligentne czyszczenie najróżniejszych rodzajów podłóg

  wyekwipowany w funkcję identyfikacji dywanu robot DEEBOT OZMO 930 stanowi efektywne rozwiązanie do czyszczenia jednocześnie dywanów, jak i podłóg. DEEBOT OZMO 930 może automatycznie powiększyć moc ssania, aby wydajniej czyścić dywany, albo wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa do dokładnego sprzątania podłóg.

  Nowa jakość sprzątania z systemem mycia OZMO

  Sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę z obfitego zbiornika, co zezwala na mycie podłogi na mokro. Ponadto robot wyekwipowany jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb mycia lub zatrzymanie zwilżania – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i precyzyjne.

  Identyfikacja dywanu dla samodzielnego czyszczenia

  Jeżeli w trakcie pracy robota DEEBOT OZMO 930 czujniki identyfikacji dywanu wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie rozszerzona, co zapewni sprawniejsze odkurzanie. W procesie mycia na mokro robot DEEBOT omija dywany, sprzątając obszary wokół nich.

  Rozwiązanie na każdy nieporządek

  Niezależnie od rodzaju zabrudzeń, jakie zwykle występują na Twojej podłodze, DEEBOT OZMO 930 jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu oraz przeróżnym trybom czyszczenia DEEBOT OZMO 930 za każdym razem poradzi sobie z brudem, włosami i śmieciami.

  Zbieranie włosów i sierści, kurzu albo minimalnych okruchów

  Metodę ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie idealnie pasuje do zbierania włosów i sierści bez plątania, a główna szczotka pozwala uzyskać lepsze zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

  Selektywne tryby czyszczenia dla rozmaitych zabrudzeń

  Użyj odpowiedniego narzędzia do pracy z zestawem mocnych trybów czyszczenia: tryb automatyczny do czyszczenia ogólnego, tryb czyszczenia powierzchni do określonych obszarów i tryb niestandardowy do czyszczenia potężnie wyznaczonego miejsca.

  kompletna kontrola w Twojej kieszeni

  Z aplikacją ECOVACS w kieszeni możesz bez żadnego wysiłku zaplanować sprzątanie, ustawić tryb czyszczenia i obserwować bieżący status czyszczenia. Za każdym razem masz możliwość sterowania swym robotem – w dowolnym miejscu i czasie.

  Steruj robotem DEEBOT w dowolnym czasie i miejscu

  Korzystaj z zaawansowanych funkcji w aplikacji i interfejsie map. Planuj i aktywuj cykle czyszczenia według własnego uznania, ustawiaj jak i gdzie DEEBOT ma posprzątać, definiuj granice i widocznie więcej – wygodnie i bez problemu, trzymając smartfon w rąk.

  Zaplanuj sprzątanie z wyprzedzeniem

  Dzięki funkcji planowania nie musisz już martwić się zabrudzonymi podłogami. Po prostu ustaw regularną porę sprzątania, a resztę zostaw robotowi ECOVACS. Już nigdy nie wrócisz do brudnego domu.

  Łatwość stosowania

  Inteligentny i przychylny dla użytkownika system czyszczący powoduje, że DEEBOT OZMO 930 to perfekcyjny automatyczny robot sprzątający. DEEBOT powstaje w głównej mierze z myślą o łatwości stosowania.

  Automatyczne wznowienie czyszczenia – niezależne sprzątanie

  Po naładowaniu albo opróżnieniu robot może powrócić do miejsca, w którym ostatnio zakończył sprzątanie. Jest na tyle inteligentny, że rutynowe przerwy nie zaburzają jego pracy i może kontynuować czyszczenie.

  Sygnalizacja głosowa

  Ten DEEBOT potrafi mówić! dzięki temu zawsze wiesz, jakie czynności są obecnie realizowane. DEEBOT raportuje wszystkie najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

  większa mobilność dzięki specjalnemu uchwytowi

  DEEBOT ma stylowy uchwyt, który usprawnia przenoszenie go po domu – jest on stanowczo {pomocn|przydatn)y w domach piętrowych.

  Normy Ecovacs

  Technologia wykrywania przeszkód, Technologia bezpieczne schody, Inteligentny system filtracji, Automatyczne uruchomienie jednym dotknięciem


Black&Decker PV1200

Black&Decker PV1200 Najniższa Cena Online

Black&Decker PV1200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PV1200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprzątanie w samochodzie zajmuje zbyt dużo czasu? Mamy rozwiązanie! Odkurzacz marki BLACK&DECKER zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej pomoże Ci w przystępny sposób utrzymać czystość w Twoim aucie.

  Funkcja wirowania Cyclonic pozwala na odwirowanie obszerniejszych drobin od filtra i utrzymanie udoskonalonej skuteczności ssania. Wygodny worek z siatki do przechowywania wszelkich akcesoriów. Kabel zasilający w niezwykle prosty sposób owija się wokół odkurzacza, a co z tego wynika - łatwość przechowywania.

  Boczny otwór z zamknięciem upraszcza opróżnienie odkurzacza a cały brud trafia wprost do pojemnika na śmieci nie dotykając rąk! Podwójna filtracja oznacza,towar pracuje sprawniej i jest bardziej trwały.

  Długi przewód zasilający 5 m zezwala na szybkie i nieskomplikowane wysprzątanie całego samochodu (włączając bagażnik). Wbudowana ssawka szczelinowa do skomplikowanych zadań pozwala na dokładne czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych miejsc.

  Moduł ssący odkurzacza nieskomplikowane sprzątanie w trudnodostępnych miejscach. Adapter 12 V zezwala na podłączenie do gniazda zapalniczki. Moduł ssący odkurzacza ma 10 nastawnych pozycji zezwalających na odkurzanie w trudnodostępnych miejscach takich jak pod i między siedzeniami....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *