Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Swan SC15824

Swan SC15824 Najniższa Cena Online

Swan SC15824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15824
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wytworzone w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - posiadają dodatkowo zaimplementowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie skuteczności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnorodnego typu bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zebrany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do produktywnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry chroniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. Dodatkowo odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką wydajność i najwyższy komfort wykorzystywania przy niskim poborze energii....


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w lepszy, bezszczotkowy silnik, który gwarantuje mu powiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,nieprzeciętnie radzi sobie z nawet najszczególniej uciążliwymi skażeniami. Prosty i komfortowy w obsłudze, możesz go stosować na dodatek jako odkurzacz ręczny. W dodatku, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, żeby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro umożliwia odkurzanie i mycie różnego typu powierzchni i wykonywanie obu tych czynności równocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez pokaźniejszego wysiłku sprawisz, iż Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro sprawdzi się zatem jednocześnie w nieznacznych, jak i pokaźnych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki czemu poziom nawilżenia utrzymuje się na adekwatnym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Stworzony z włókna mop idealnie wchłania wodę i zapewnia staranne, równomierne mycie.

  bezusterkowe odkurzanie

  Urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Momentalnie likwiduje kurz, okruchy, nieznaczne śmieci, sierść, a nawet włosy.

  idealnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - zezwala na wygodne i staranne sprzątanie także pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Zaopatrzona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - skrupulatnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W zestawie wynajdziesz też inne, tak samo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 zezwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na skrupulatne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Mała, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia różnego rodzaju mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz pomiędzy innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj dopóki potrzebujesz

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator gwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc precyzyjnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, iż urządzenie jest tak wydajne? zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego stosowne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to sprawny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie elementy filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc z łatwością go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! wystarczy, iż naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz także w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa kompozycja VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a nawet w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze eksponuje VC20Pro? Jedyny w swym rodzaju, przyciągający wzrok, nowoczesny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wysmakowany charakter, który w dodatku podkreślają szczegóły w odcieniu różowego złota. Oryginalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić również Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb charakterystyczny)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe workowe. Ranking TOP10 modeli

Swan SC15822

Swan SC15822 Najniższa Cena Online

Swan SC15822 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15822
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkowane w odkurzaczu cyklony wydajnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki czemu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze aniżeli to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają ponadto zastosowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją efektywność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie produktywności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (precyzyjnie 99,98% ) zanieczyszczeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - przeróżnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka mają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Skategoryzowany w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy w trakcie odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do wydajnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku klasycznych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz też starych, a więc dbasz o środowisko. Ponadto odkurzacze cyklonowe zapewniają wysoką produktywność i najwyższy komfort stosowania przy niskim poborze energii....


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieznaczna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla łatwego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest doskonały do odkurzania w samochodzie. Przystępny do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci nadaje się.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, błyskawicznie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz ponadto okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz. Stale wysoka produktywność.mnóstwo odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zagwarantuje wysoką skuteczność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nietrudne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.wygodny, prędki i precyzyjny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej rozciągliwości i wygody przy codziennym odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość poziomów mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy firmy ARIETE o obszerności akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych zanieczyszczeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, ma blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz genialnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  bardzo prosta obsługa i wysoka wydajność luźną pracę oraz łatwość w dotarciu choćby trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swym domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....


Bosch EaSyVaC 12

Bosch EaSyVaC 12 Najniższa Cena Online

Bosch EaSyVaC 12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch EaSyVaC 12
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji artykułu;kolor:zielono-czarny;Maksymalny czas pracy:22 minuty;Miękkie kółka:nie;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość użytkowania worków:nie;Napięcie akumulatora:12 V;pojemność worka/pojemnika:0,38 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:fałdowany;rodzaj odkurzacza:ręczny;Wariantowanie linia:Univac 18V;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka;Rury w wyposażeniu:2 rury;Szczotki, ssawki, dysze:dysza do podłóg, dysza spoin, dysza szczotkowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Swan SC15820

Swan SC15820 Najniższa Cena Online

Swan SC15820 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Swan
 • Pełna nazwa odkurzacza: Swan SC15820
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wykonane w odkurzaczu cyklony sprawnie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu wydostające się na zewnątrz powietrze jest czystsze niż to zasysane. Odkurzacze w ofercie - mają ponadto wbudowany filtr HEPA, który zyskał sympatię alergików ze względu na swoją sprawność.

  Odkurzacze z filtrem HEPA, o najwyższej klasie skuteczności filtracji A są w stanie zatrzymać prawie 100% (dokładnie 99,98% ) skażeń o średnicy 0,3 -10 mikrona - różnego rodzaju bakterii, pyłków roślin, roztoczy i grzybów.

  Odkurzacze cyklonowe zamiast worka posiadają pojemnik, do którego wpada kurz oddzielony od powietrza. Zgromadzony w pojemniku kurz nie stoi na drodze zasysanego powietrza, więc odkurzacz nie traci mocy podczas odkurzania i napełniania się zbiornika.

  Odkurzacz cyklonowy to jednorazowa inwestycja na lata - płacisz za urządzenie, które do sprawnego działania nie potrzebuje kupowania dodatkowych akcesoriów. W przypadku konwencjonalnych odkurzaczy będziesz zmuszony regularnie kupować worki i filtry broniące silnik.

  Odkurzacze cyklonowe nie potrzebują worków, a filtry można wielokrotnie myć w wodzie. Nie kupujesz nowych worków, nie wyrzucasz również starych, a więc dbasz o środowisko. W dodatku odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką skuteczność i najwyższy komfort użytkowania przy niskim poborze energii....


Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Blaupunkt RVC701 mop odkurzaczAutomatyczne odkurzacze, nazywane w dodatku robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia skutecznie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności? NAJWAŻNIEJSZE cechyOpcje czyszczenia: Odkurzanie i zmywanieFiltr: HEPAElektroniczne sterowanieWyświetlacz LCD z panelem dotykowymZbiornik na kurz 0,5 lub zbiornik na kurz 0,25 i zbiornik na wodę 0,2lPojemność baterii: 2150 mAhCzas pracy: Do 100 minut Odkurzacz samoczynny RVC701 zaopatrzono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu stwarza mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, że nasze podłogi będą lśniły czystością. Wyposażenie modelu RVC701 w sensor zbliżeniowy zagwarantuje ponadto, że nie będzie on obijał mebli oraz ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, żeby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona poprzez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.wydajny i bezusterkowy silnik bezszczotkowy zagwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zaimplementowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot wyśmienicie poradzi sobie z kurzem równocześnie na przygładzonej podłodze doszlifowanej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach oraz dywanach z niedługim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w dużym zbiorniku o pojemności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.użycie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów zapewnia nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, iż staje się on najbardziej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o obszerności 0,2 l dozuje odpowiednią liczba wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i zapobiegając moczeniu podłoża.

  dzięki czemu nie musimy się martwić, że wody będzie za mało i zabrudzenia nie zostaną usunięte że podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest istotnie niewskazane w sytuacji paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zaimplementowaniu mocnego i produktywnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę sporej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania albo kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania. W sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy wykorzystać załączony do zestawu pasek magnetyczny, który utworzy tzw.

  wirtualną ścianę. Robot zbliżając się do paska rozpozna go, skręci albo zawróci. Wirtualną ścianę można rozłożyć np. W przejściu między pomieszczeniami, oddzielić część wnętrza, w której znajduje się pokaźna ilość przewodów czy miejsce z miskami dla zwierząt.Ważną cechą urządzenia jest jego cicha praca, poniżej 60 dB, co powoduje, że nie jest on uciążliwy dla mieszkańców.

  Bez problemów w czasie odkurzania można np. Oglądać telewizję.Robotem odkurzającym RVC701 sterować można na trzy sposoby. Bezpośrednio z panelu dotykowego z wyświetlaczem LCD umieszczonym na urządzeniu, pilotem załączonym do zestawu lub przy pomocy przeznaczonej aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem iOS albo Android.Aplikacja, dzięki której możemy sterować robotem zezwala na zdalne kontrolowanie pracy urządzenia oraz podaje nam dużo danych na jego temat.

  Dowiemy się z niej np. Jaką powierzchnię udało mu się posprzątać, czy do których obszarów robot nie dotarł. Aplikacja da nam ponadto znać, gdy robot utknie w jakimś miejscu i nie będzie mógł kontynuować pracy i gdy zakończy sprzątanie albo wyczerpie mu się bateria.

  Możemy w niej jeszcze ustawić harmonogram sprzątania. W zestawie z modelem RVC701 znajduje się stacja ładująca, zasilacz, dodatkowy filtr, ściereczka do mopowania, dodatkowa para bocznych szczotek zmiatających i taśma wirtualnej ściany o długości 1 metra.Postępująca technologia sprawiła, iż niektóre czynności porządkowe może za nas wykonać automat.

  I choć u wielu osób ten fakt wciąż budzi wątpliwości, to starczy raz zobaczyć robota odkurzającego RVC701 w akcji, by przekonać się, iż jest to idealny domowy pomocnik, który pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu i zadba o czystość w naszym domu SPECYFIKACJA technologicznADoskonała nawigacja dzięki mapowaniu żyroskopowemu,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Electrolux ZB5104

Electrolux ZB5104 Najniższa Cena Online

Electrolux ZB5104 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux ZB5104
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Szybka wysyłka. Towar jest nowy, fabrycznie zapakowany i posiada gwarancją producenta 2 lata!!! Electrolux ZB5104WDB (Odkurzacz ręczny, akumulatorowy ) Lekki odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym 4.8 V, zaopatrzony w kółka upraszczające sprzątanie, zbiornik na kurz o objętości 0.5 l i stację bazową z opcją montażu na ścianie i wysuwaną szczelinówką i nasadką z włosiem. Odkurzacz daje możliwość sprzątania na mokro i sucho. Odkurzacz akumulatorowy napięcie baterii: 4,8 V pojemnik na kurz: 0.5 l świetlny wskaźnik ładowania techniczne Zbieranie kurzuPojemnik wariant filtraZmywalny Zabezpieczenia Blokada zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika budowa Miękki uchwyt, klarowny pojemnik na kurz, Wysuwana ssawka, 2 kółka Zasilanie wariant zasilania Akumulatorowe Czas działania [min]10 Czas ładowania [min]960 Ładowarka Akumulator Li-Ion, Wolnostojąca z możliwością zawieszenia na ścianie Funkcje Komunikacja Wskaźnik niezbędn..

Black&Decker NVB12AVAXJ

Black&Decker NVB12AVAXJ Najniższa Cena Online

Black&Decker NVB12AVAXJ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVB12AVAXJ
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uniwersalny, łatwy w obsłudze i skuteczny w działaniu odkurzacz samochodowy. Odkurzacz zasilany prądem 12V, podłączany do gniazda zapalniczki, a 5 metrowy kabel zasilający zezwala na odkurzenie wszystkich przestrzeni samochodu, w tym bagażnika. Poręcznie zaprojektowany zagwarantuje komfortowe stosowanie....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami zbiornik do 0.5 litra,
 • odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra, odkurzacz domowy pojemność do 0.5 litra cena, opinie o odkurzaczach domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra, ranking odkurzaczy domowych ze zbiornikiem do 0.5 litra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *