Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy srebrny do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych srebrnych do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe srebrne do 200 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, mnóstwo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Funkcjonalny design, wysoka produktywność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako nieznaczny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego minimalna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to dodatkowo ergonomiczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale sprawdzi się na różnorodnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją też do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który zaopatrzone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu użytecznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa sprawną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, choćby najmocniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo sprawnymi, skomplikowanymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko praktycznym, lecz też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia wyśmienicie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli również zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 wspaniale stanie na wysokości zadania w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588)

HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bestron. Ranking TOP10 modeli

HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: HYUNDAI odkurzacz pionowy VC800 (8590393303588)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: typ odkurzacza: 2w1 pionowy i ręczny Moc: 600 W Pojemnik na kurz: 0,5 l Lekka konstrukcja (1,7 kg) usprawnia sprzątanie Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 8 m Poziom głośności: 75 dB Silnik ECO o wysokiej sprawności Prosta obsługa i nieskomplikowana konserwacja Akcesoria w komplecie: uniwersalna dysza do parkietu, dysza szczelinowa, mała szczotka metalowa rura teleskopowa rozmiary: Wysokość: 113,5 cm Szerokość: 25,0 cm Głębokość: 15,5 cm


Odkurzacz CLATRONIC HS 2631, kolor srebrny

Odkurzacz CLATRONIC HS 2631, kolor srebrny Najniższa Cena Online

Odkurzacz CLATRONIC HS 2631, kolor srebrny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz CLATRONIC HS 2631, kolor srebrny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Clatronic HS 2631

  Odkurzacz ręczny Clatronic to niemiecka jakość i odporność, którą doceniło już tysiące klientów Wasserman


  Niska wartość i dużo zalet Nie zawsze potrzebujemy wydobywać obfity odkurzacz, czasami musimy jedynie odkurzyć fotel, lub rozsypane paproszki i do tego nieprzeciętnie nadaje się odkurzacz ręczny. Dedykowany do odkurzania w warunkach domowych i biurowych. Poprawnie sobie radzi z czyszczeniem mebli, tapicerki, ram obrazów, komputerów, samochodów i innych miejsc, w których zawodzą inne rozwiązania - dotrze choćby w najistotniej nieprzyjazne dla konwencjonalnego odkurzacza miejsce, świetnie uzupełniając jego parametry. Nad wyraz produktywny, szczególnie biorąc pod uwagę jego minimalny rozmiar i niewiele znaczące zużycie prądu. Można go prosto przechowywać w dowolnym miejscu. Będzie za każdym razem pod ręką niezawodny w każdym domu  drobny, lekki i solidny taki jest Clatronik Częste odkurzanie samochodu, sprzątanie w podróży, sprzątanie trudno przystępnych zakamarków, częste odkurzanie tapicerki, częste odkurzanie sierści... To jedynie kilka przykładów gdzie nieznaczny i funkcjonalny odkurzacz będzie jak znalazł.  Strona producenta - KLIKNIJ TU


  Specyfikacja urządzenia:
  zaopatrzony w sprężysty wąż ssący z ssawką szczelinową,
  W opakowaniu nieznaczna i szeroka szczotka czyszcząca,
  wygodny pasek na ramię
  Odkurzacz ma stały filtr pyłowy, łatwy do czyszczenia
  Aż 6-metrowy przewód podłączeniowy zagwarantuje wygodę wykorzystania
  niewielka masa i wielkość powoduje, iż przechowywanie urządzenia jest proste
  Zasilanie: 230 V, 50 Hz, 700 W max.
  rozmiary (S x W x G): 360 x 185 x 110 mm
  Waga: 1,45 kg

  *

Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832, AKS 832

Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832, AKS 832 Najniższa Cena Online

Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832, AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832, AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  minimalne jest przepiękne


  Do czego się przydają takie nieznaczne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie znikome przenośne urządzenia do zbierania minimalnych zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To doskonałe uzupełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są doskonałe by dotrzeć do drobnych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i wydajnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki drobnym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba żeby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - przewód przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o perfekcyjnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne niełatwe elektroniczne udogodnienia, zostały wykonane zwykle po to,momentalnie poradzić sobie z minimalnymi zabrudzeniami na znikomej powierzchni. Ale nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości marki Clatronic. Genialny design, błogi dla oka. Skrupulatnie przypasowany zarys, żeby jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest nieprawdopodobnie lekki, ergonomiczny i wydajny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w całości można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni skrupulatność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Black&Decker Dustbuster Flexi PD1200AV-XK, kolor szary

Black&Decker Dustbuster Flexi PD1200AV-XK, kolor szary Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker Dustbuster Flexi PD1200AV-XK, kolor szary - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker Dustbuster Flexi PD1200AV-XK, kolor szary
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ODKURZACZ SAMOCHODOWY

  BLACK&DECKER

  PD1200AV  OPIS artykułu:

  • Specjalny, długi wąż zezwalający dosięgnąć do wszystkich zakamarków samochodu;
  • zastrzeżony system "silnik w filtrze" pozwolił na skonstruowanie wyjątkowo kompaktowych rozmiarów odkurzacza;
  • Długa końcówka szczelinowa umożliwia odkurzanie pod siedzeniami i w ciasnych przestrzeniach pomiędzy nimi;
  • Połączenie końcówki szczelinowej z miękką szczotką;
  • Podwójna funkcjonalność - jako tradycyjny odkurzacz ręczny albo po odpięciu rękojeści do pracy w trudnodostępnych miejscach;
  • System odwirowywania kurzu Cyclonic™ utrzymuje filtr w czystości poprzez długi czas;
  • Pokrętło oczyszczania filtra - nieskomplikowane "otrzepywanie" pyłu z filtra;
  • przejrzysty pojemnik na kurz, dzięki temu wiesz kiedy go opróżnić;
  • Okno opróżniania kurzu z boku umożliwia wysypywanie bezpośrednio do pojemnika na śmieci bez brudzenia rąk;
  • Torba mieszcząca odkurzacz i akcesoria - wszystko w jednym miejscu;
  • przewód zasilający o długości 5 m umożliwia czyszczenie wszystkich miejsc wraz z bagażnikiem;
  • Wtyczka do charakterystycznego gniazdka samochodowego 12 V.

  użycie:

  • czyszczenie chodników, siedzeń i bagażnika pojazdów samochodowych.

  WYPOSAŻENIE:

  • odkurzacz
  • worek z siatki do przechowywania
  • sprężysty wąż
  • końcówka szczelinowa ze szczotką
  • końcówka szczelinowa
  • instrukcja i karta gwarancyjna
  • opakowanie - oryginalny karton

  informacje technicznE:

  • Napięcie zasilania: 12 V
  • Moc zasysania: 12.5 W
  • Podciśnienie zasysania: 400 mm słupa wody
  • Zasysane powietrze: 1060 l/min
  • objętość pojemnika na kurz: 560 ml
  • Czas pracy: 30 min
  • Filtr wyjściowy: Tak
  • Akcesoria w komplecie: Tak
  • Działanie typu Cyclonic™: Tak
  • Pokrętło do czyszczenia filtra: Tak
  • Długość przewodu zasilającego: 5 m
  • Kolor: szaro-czerwony

  artykuł jest nowy, oryginalnie zapakowany,

  objęty 2-letnią gwarancją w systemie Door to door.

  Oznacza to, że wadliwy sprzęt jest odbierany poprzez kuriera,

  naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym,

  a następnie dostarczany do właściciela.

  Wszystko odbywa się na koszt serwisu.


Odkurzacz SEVERIN HV 7144, kolor biały

Odkurzacz SEVERIN HV 7144, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz SEVERIN HV 7144, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SEVERIN HV 7144, kolor biały
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 nad wyraz potężny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu pojemność zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny usuwa kurz i płyny wydajność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nieskomplikowane, szybkie i elastyczne odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno przystępnych miejsc proste opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra nietrudny w czyszczeniu filtr stały praktyczny uchwyt ścienny z ładowarką w komplecie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg rozmiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe grafitowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz LUND 67110 (5906083047374)

Odkurzacz LUND 67110 (5906083047374) Najniższa Cena Online

Odkurzacz LUND 67110 (5906083047374) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz LUND 67110 (5906083047374)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Pionowy odkurzacz bezworkowy z systemem cyklonowym zapewnia skrupulatne odkurzanie najróżniejszego rodzaju powierzchni. Zaopatrzony w filtr HEPA skuteczną filtrację powietrza i redukcję skażeń. W pakiecie dostępne są podstawowe szczotki oraz ergonomiczny mop. Odkurzacz cechują wyjątkowo korzystne parametry pracy, pomiędzy innymi klasa odkurzania podłóg A oraz klasa energetyczna A. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie.

  informacje:

  • moc: 800W
  • 220-240V 50/60Hz
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - nietrudne i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • długość przewodu 4,8m zapewnia spory zasięg odkurzania
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • ciśnienie: 16kpa
  • technologia cyklonowa polegającą na ruchu wirowym zanieczyszczeń wokół filtra.
  • łatwy i prędki montaż zbiornika z filtrem i innych komponentów
  • ruchoma głowica upraszcza dostęp do trudno dostępnych miejsc
  • możliwość zawieszenia odkurzacza na uchwycie montowanym na ścianie

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza sprawność filtracji powietrza i redukcję skażeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Odkurzacz LUND spełnia normy wprowadzone 1 września 2017 roku dotyczące ekoprojektu dla odkurzaczy. Jest odkurzaczem cyklonowym najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii wydajne i ciche odkurzanie.

  Klasa energetyczna ERP2:

  • poziom hałasu: <78
  • klasa skuteczności energetycznej: A
  • klasa odkurzania podłóg twardych: A
  • klasa odkurzania dywanów: C
  • klasa reemisji kurzu: E
  • roczne zużycie energii: 28 kWh

  AKCESORIA:

  • szczotka do podłóg i dywanów z przełącznikiem i kółkami
  • szczotka z mopem z mikrofibry
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z krótkim włosiem
  • uchwyt na ścianę
  • metalowa, teleskopowa rura 70cm

  mocne strony

  • skuteczność – potężny silnik 800W oraz technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania a tym samym produktywne odkurzanie
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek - długość kabla 4,8m zagwarantuje pokaźny zasięg odkurzania. Dodatkowy uchwyt na ścianę ułatwi przechowywanie
  • energooszczędność - energooszczędny silnik zagwarantuje niskie zużycie energii o wartości 28 kWh/rok.
  • 3w1 – odkurzacz podłogowy, odkurzacz ręczny i mop w jednym
  parametry
  • Częstotliwość [Hz]: 50/60
  • Napięcie [V]: 220-240V
  • Moc [W]: 800

Cb 947 marki Bomann

Cb 947 marki Bomann Najniższa Cena Online

Cb 947 marki Bomann - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cb 947 marki Bomann
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  OPIS PRODUTKU:Odkurzacz ręczny Bomann CB 947do jest wyśmienity do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.informacje technicznE:- Odkurzacz do odkurzania: mebli, tapicerki, ram obrazów, firanek, książek, komputerów, samochodów, itp.

  - niewielkie rozmiary - Wyposażenie: elastyczny wąż ssący z ssawką szczelinową, niewiele znacząca i duża szczotka, pasek na ramię - Stały filtr pyłowy, nieskomplikowany do czyszczenia - 6-metrowy przewód zasil - minimalna masa - Możliwość ustawienia w pionie (oszczędność miejsca) - Zasilanie:: 230 V, 50 Hz, 700 W max.

  - wymiary (S x W x G): 360 x 185 x 110 mm - Waga: 1,45 kg...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy srebrny do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe srebrne do 200 zł cena,
 • ranking z srebrnymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe srebrne do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe srebrne do 200 zł, odkurzacz domowy srebrny do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych srebrnych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych srebrnych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *