Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy różowy do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych różowych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe różowe do 1500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z różowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Philips FC 8955

Philips FC 8955 Najniższa Cena Online

Philips FC 8955 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 8955
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Philips Performer Ultimate LED• Filtr antyalergiczny• pojemnik na kurz o obszerności 4 l• pilot zdalnego sterowania ErgoGripFC8955/09Technologia AirflowMaxWyjątkowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez długiczas, co pozwala na zastosowanie worka do samego końca.

  technologia skupiasię na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) wyjątkowy żebrowanyprofil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w workuna kurz i zezwala na zastosowanie całej powierzchni worka.

  2) pojemnośćspecjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomiernerozłożenie worka. 3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien wworku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwalauniknąć redukcji mocy ssania.TriActive LEDNasadka TriActive LED zezwala na uwidocznienie ukrytego kurzu dziękiwyjątkowej technologii oświetlenia podłogi.

  nieszablonowa bezszczotkowanasadka o strukturze gumowych listków zapobiega zaplątywaniu się i nawijaniuwłosów znajdujących się w kurzu. Płaski zarys nasadki gwarantuje dokładneprzyleganie i pomaga dotrzeć do wszelkich zakamarków.CarpetCleanNasadka CarpetClean pasuje znakomicie do doskonałego odkurzania.Sprawdza się w najtrudniejszych zadaniach odkurzania dywanów i zapewniaefektywne zbieranie kurzu z miękkich podłóg.samoczynne włączanie/wyłączanieFunkcja automatycznego włączania/wyłączania — odkurzacz działa tylko wtedy,kiedy rzeczywiście jesteś podczas odkurzaniaWyprodukowano w EuropieInnowacyjny odkurzacz Performer Ultimate został wytwarzany w Europiezgodnie z wysokimi standardami jakości producenta PhilipsUchwyt z pilotemErgonomiczny kształt pilota zdalnego sterowania gwarantuje wygodny dostęp doustawień mocy, a także ich nietrudne przełączanie w celu dobrania do miejsca irodzaju odkurzanej powierzchni i powiększenia efektywności odkurzania.

  Pilot matakże inną zaletę — nie trzeba schylać się do jednostki centralnej, kiedychcemy na stałe wyłączyć urządzenie.Akcesoria przechowywane w urządzeniuAkcesoria przechowywane w urządzeniu, za każdym razem pod ręką, obejmują: -szczelinówkę, która gromadzi się w zakamarkach i dobrze odkurza powierzchniewzdłuż krawędzi listw przypodłogowych i w trudno dostępnych miejscach,takich jak otwory wentylacyjne; - nasadkę do tapicerki z małą, płaską główką, odużej sile ssącej — nasadka ta należycie odkurza powierzchnie z materiału.instynktowny ekran cyfrowyIntuicyjny wyświetlacz cyfrowy demonstruje ważne dane i pozwala w pełniwykorzystać potencjał odkurzacza: - 4 ustawienia czyszczenia - Wskaźnikzapełnienia worka - Wskaźnik samoczynnego włączenia/wyłączeniaMiękka szczotka w zasięgu rękiSzczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu zawszejest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Filtr antyalergicznyTen odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nadAlergiami (ECARF) jako przyjazny osobom cierpiącym na alergie.

  Powietrzewylotowe wypuszczane z odkurzacza jest oczyszczane z 99,95% alergenówpochodzących z sierści psów i kotów, a także z roztoczy i pyłków, stwarzając wdomu atmosferę bezpieczną dla alergików.s-bag Ultra Long PerformanceWorek s-bag® Ultra Long Performance (unikatowa wytrzymałość) zostałopracowany w celu uzyskania optymalnej wydajności odkurzacza.

  Worekzapewnia nieszablonową solidność podczas całego jego okresu używania.30% plastiku pochodzącego z recyklinguOdkurzacz został w 30% stworzony z plastiku pochodzącego z recyklingu. Wfirmie Philips staramy się dostarczać stanowcze innowacje, w sposóbzrównoważony wykorzystując ograniczone zasoby naszej planety.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy różowy do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe różowe do 1500 zł cena,
 • ranking z różowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe różowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1500 zł, odkurzacz domowy różowy do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych różowych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych różowych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *