Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Severin. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Severin,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Severin. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Severin, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Severin HV 7184

Severin HV 7184 Najniższa Cena Online

Severin HV 7184 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7184
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy Trwały silnik i wysoka siła ssania Trwały silnik produkowany w technice cyfrowej o wielkiej mocy 280 W z poziomem TURBO gwarantuje wysoką siłę ssania powyżej 20 kPa. Progresywny system Quick-Charge w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym gwarantuje szybkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  produktywna bateria gwarantująca 60 minut pracy technologia Einhell Power X-Change - progresywna bateria o wysokiej jakości i pojemności 2.500 mAh zagwarantuje czas pracy do 60 minut. Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy eliminuje 99,95% alergenów i niewiele znaczącego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13.

  Łatwe czyszczenie dzięki 600 ml pojemnikowi na kurz i przystępnemu do zdjęcia zespołowi filtra. Za każdym razem czysta powierzchnia! W komplecie turbo- szczotka gwarantująca genialne czyszczenie tapicerki, materacy, a także siedzeń samochodowych.

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy jest wygodny do przechowywania: poręczny uchwyt ścienny zapewnia miejsce na wszystkie akcesoria. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED bezawaryjnie usuwa cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  nowoczesny wskaźnik poziomu napełnienia oznajmia o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym.


Severin HV 7187

Severin HV 7187 Najniższa Cena Online

Severin HV 7187 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7187
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7187 bezprzewodowy Silnik w technice cyfrowej o mocy 450 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 24 kPa. Zagwarantuje prędkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  innowacyjna bateria o wysokiej jakości i obszerności 3.000 mAh w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym gwarantuje czas pracy ponad 60 minut. Za każdym razem czysta powierzchnia! W komplecie końcówka turbo- szczotka zapewniająca świetne czyszczenie tapicerki, materacy i siedzeń samochodowych.

  Odkurzanie rozmaitych powierzchni stanie się jeszcze prostrze z odkurzaczem Severin bezprzewodowym. Koniec z zakurzonymi meblami Koniec z zakurzonymi meblami dzięki końcówce umożliwiającej odkurzanie trudno przystępnych miejsc na meblach!

  postępowy wskaźnik poziomu napełnienia w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym informuje o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED w odkurzaczu Severin HV7187 bezprzewodowym niezawodnie likwiduje cały gruby i głęboko zalegający kurz i zanieczyszczenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.


Severin HV 7185

Severin HV 7185 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 500 W. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7185 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7185
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Severin HV 7185 bezprzewodowy idealna czystość W celu zapewnienia czystości starczy zdjąć worek z kurzem i zutylizować go. Innowacyjny wskaźnik zapełnienia worka na kurz w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym świeci, gdy konieczne jest jego opróżnienie. Silnik w technologii cyfrowej o mocy 280 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 20 kPa. System Quick-Charge: prędkie ładowanie baterii w czasie krótszym niż 1 h. Bateria Einhell Power X-Change o wysokiej skuteczności, pojemność 2.500 mAh gwarantująca pracę odkurzacza Severin HV 7185 bezprzewodowego przez czas do 60 minut. Za każdym razem czysta tapicerka! W zestawie z odkurzaczem Severin HV 7185 bezprzewodowym dołączona na dodatek turbo-szczotka zapewniająca świetne czyszczenie tapicerki, materacy oraz siedzeń samochodowych. Wygodne przechowywanie: funkcjonalne uchwyty do mocowania wszystkich akcesoriów na ścianie. Podświetlenie szczotki Szybkoobrotowa szczotka elektryczna z podświetleniem LED w odkurzaczu Severin HV 7185 bezprzewodowym bezawaryjnie usuwa cały gruby i głęboko zalegający kurz i zanieczyszczenia jednocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

Severin HV 7186

Severin HV 7186 Najniższa Cena Online

Severin HV 7186 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7186
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7186 bezprzewodowy Silnik w technice cyfrowej o mocy 450 W z funkcją TURBO! 4 poziomy mocy gwarantujące dużą moc ssania wynoszącą 24 kPa. Innowacyjny system Quick Charge w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: zapewnia prędkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  eliminuje 99,98% alergenów i drobnego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13. Zawsze czysta powierzchnia! W komplecie z odkurzaczem Severin HV7186 bezprzewodowym końcówka turbo- szczotka gwarantująca genialne czyszczenie tapicerki, materacy, a także siedzeń samochodowych.

  Koniec z zakurzonymi meblami dzięki końcówce umożliwiającej odkurzanie trudno przystępnych miejsc na meblach! Podświetlana szczotka Szybkoobrotowa elektro-szczotka w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym z podświetleniem LED bezusterkowo usuwa cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia równocześnie z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  komfortowe przechowywanie funkcjonalne uchwyty do mocowania wszystkich akcesoriów na ścianie. Postępowy wskaźnik poziomu napełnienia oznajmia o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu. Technika Einhell Power X-Change w odkurzaczu Severin HV7186 bezprzewodowym: postępowa bateria o wysokiej jakości i objętości 3.000 mAh zapewnia czas pracy ponad 60 minut.


Severin HV 7166

Severin HV 7166 Najniższa Cena Online

Severin HV 7166 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7166
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV 7166 Dwie funkcje - jedno urządzenie Dwie funkcje – jedno urządzenie: bezprzewodowy odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny HV 7166. Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne: z odkurzaczem HV7166 możesz cieszyć się wolnością odkurzania bez zbędnych kabli, a spora moc ssania ułatwi szybkie i dokładne sprzątanie twojego domu.

  Dzięki baterii o żywotności nawet do 60 minut, i trzem trybom odkurzania, posprzątasz szybciej bez konieczności przerw na ładowanie. Szczotka szybkoobrotowa Szybkoobrotowa szczotka elektryczna o częstotliwości obrotu 100.000 rpm w połączeniu z 400 watowym silnikiem cyfrowym gwarantuje doskonałe wyniki – zarówno w odkurzaniu sierści czy silnych zabrudzeń.

  przy pomocy jednego przycisku możesz zamienić swój HV 7166 w odkurzacz ręczny. Najróżniejsze końcówki, dużo możliwości różnorodne końcówki gwarantują możliwość czyszczenia wielu powierzchni i zakamarków: schodów, samochodu czy mebli.

  Dzięki płaskiej rurce ssącej, szczoteczce do mebli czy końcówce do tapicerki możesz wyczyścić każde miejsce. Sprawność odkurzacza nie jest jednak jego jedyną zaletą. To o czym warto jeszcze wspomnieć, to prostota obsługi urządzenia.

  Zbiornik na kurz Zbiornik można otworzyć zaraz nad pojemnikiem na kurz, dzięki temu skategoryzowany pył może zostać usunięty bezkontaktowo. Filtr można wykręcić i wyczyścić czystą wodą, tak by odkurzacz służył przez dużo lat.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Rohnson. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 nad wyraz mocny i sprężysty - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu objętość zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny wydajność zapewnia wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V przystępne, prędkie i elastyczne odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z uzupełniającą nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc nietrudne opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra prosty w czyszczeniu filtr stały użyteczny uchwyt ścienny z ładowarką w komplecie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Severin BC 7047

Severin BC 7047 Najniższa Cena Online

Severin BC 7047 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7047
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6 m;Dominujący odcień:metaliczny/szary;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-szary;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:850 W;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 13;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:74 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:konwencjonalny;Waga:4,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:28 cm;wymiary - szerokość:45 cm;wymiary - wysokość:22 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...


Severin RB 7025

Severin RB 7025 Najniższa Cena Online

Severin RB 7025 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin RB 7025
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny SEVERIN 7025

  - Czas pracy: ok. 90 min
  - pojemność: ok. 350 ml
  - do podłóg twardych i dywanów krótkowłosych
  - lekki i uniwersalny
  - niezwykle płaski – jedynie 7 cm – do odkurzania pod meblami
  - niedługi czas ładowania
  - nad wyraz długie szczotki okrągłe do stosownego czyszczenia narożników i krawędzi
  - gumowy zderzak broniący meble
  - w pakiecie akcesoria: przybory do czyszczenia, zapasowy filtr, 1 para szczotek okrągłych
  - wyjątkowo cichy – jedynie 65 dB (A)
  - 3-stopniowy program odkurzania
  - akumulator litowo-jonowy zapewniający długi czas pracy do 90 min / ok. 100 m2
  - ładowarka (19V)
  - progresywne czujniki wykrywające schody
  - wskaźnik LED czujka Clean informujący o konieczności czyszczenia
  - lampka kontrolna ładowania
  - włącznik/wyłącznik
  - waga: ok. 1,5 kg,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Severin BC 7045

Severin BC 7045 Najniższa Cena Online

Severin BC 7045 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin BC 7045
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 750W Szary Natychmiastowy efekt Dzięki znacznej mocy i nowoczesnej konstrukcji, odkurzacz SEVERIN BC 7045 pozwoli Ci szybko i bez problemu posprzątać nawet niezwykle szerokie mieszkanie.

  Wyposażenie odkurzaczy marki SEVERIN obejmuje przeróżne ssawki, nakładki i inne akcesoria dopasowane do każdego rodzaju powierzchni. Odkurzacze są energooszczędne, wydajne i przyjemnie ciche. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Jest znakomity do powierzchni o sporej wielkości. Filtr silnika wykonany został z higienicznej fizeliny, 2 worki z mikrowłókna (4-warstwowe) z higienicznym zamknięciem. Odkurzacz dodatkowo filtr HEPA 13.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz workowy SEVERIN BC 7045 posiada w pakiecie ssawkę XL do parkietu gwarantującą precyzyjnie odkurzacznie. Trzyczęściowy zestaw akcesoriów posiada ssawkę do obić/mebli/fug. Ponadto otrzymasz komfortową rurę teleskopową XL easytouch o długości 90 cm i wąż ssący XL premium 180 cm.


Severin HV 7146

Severin HV 7146 Najniższa Cena Online

Severin HV 7146 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7146
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:oświetlanie odkurzanego miejsca, funkcja zbierania wody;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-szary;Maksymalny czas pracy:30 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:120 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:18,5 V;objętość worka/pojemnika:0,65 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;wariant worka:pojemnik;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:1,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca-ładowarka z możliwością konstrukcji na ścianie;Szczotki, ssawki, dysze:nasadka do czyszczenia mebli, nasadka do zbierania płynów, ssawka szczelinowa, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nieInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Severin opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Severin cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Severin,
 • odkurzacze domowe Severin jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Severin, odkurzacz domowy Severin cena, opinie o odkurzaczach domowych Severin, ranking odkurzaczy domowych Severin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *