Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  produktywny akumulator NiMH 4,8 V - niezwykle trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym konsekwencją czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V marki Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz zlikwidować rozlane płyny jak i suche zanieczyszczenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje nieprzeciętne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do optymalnego oczyszczania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system odfiltrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do udoskonalonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do adekwatnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny kształt nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej przystępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do nieskomplikowanego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia prędkie i nieskomplikowane opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można prosto zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole lub na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie lub stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do stosowania na mokro i sucho · przezroczysty zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · wydajny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  informacje technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość produktu: 508 mm · Klasa wydajności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · rodzaj odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość artykułu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy. • Towar sprawny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do nietrudnych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz odpowiedniego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się nadzwyczajnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim obfitym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i poręczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się również designem. Jest to niewielki odkurzacz o niebanalnym zarysie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wytwarzany z niebanalnie wyglądającego, przejrzystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różnorodne końcówki i stacja ładująca, która umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, co wyśmienicie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Rozmaite zastosowanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest nadzwyczajnym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i duża liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na stosowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? śladowa szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz ponadto oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy momentalnie odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem praktycznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Niebanalne wzornictwo i eleganckie srebrne wykończenie sprawia, iż odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 świetnie komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić nawet najmocniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka nadzwyczajnie czyści trudno dostępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  komfortowe i poręczne.


Clatronic AKS 828

Clatronic AKS 828 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 828 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 828
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy
  Clatronic AKS 828  Odkurza z funkcją działania na sucho i na mokro. Niezwykle ergonomiczny w sprzątaniu samochodu ze względu na brak kabla - możesz czyścić auto na podwórku, bez dostępu do prądu. Wymienne końc ó wki pozwolą dotrzeć choćby do trudnodostępnych miejsc, np. Pod siedzeniami czy w bagażniku. Rewelacyjnie się sprawdzi dla każdego posiadacza samochodu, który nie ma własnego garażu.

  Clatronic to rewelacyjny niemiecki producent, znany z solidności swoich sprzętów. Wybierany od lat w naszym kraju doceniany jest za dobry stosunek ceny do jakości. Proponowany odkurzacz akumulatorowy to jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta dostępny w naszym sklepie internetowym.


  Specyfikacja urządzenia:

  - Wymienne akumulatory wielokrotnego ładowania,

  - Możliwość odkurzania mokrych powierzchni,

  - Końc ó wka szczelinowa/Dysza szczotkowa

  - Lampka kontrolna ładowania (LED)

  - Zasilacz do ładowania

  - Uchwyt ścienny do wieszania i ładowania odkurzacza

  - Stały filtr kurzu z możliwością prania

  - komplet z zasilaczem: 230 V, 50 Hz

  - rozmiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm

  - Waga: 0,75 kg  Niemiecka odporność – Polska instrukcja, polski serwis. Do każdej wysyłki dołączamy fv lub paragon.
  Zdjęcie real:

  *Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz pionowy Deerma DX700s z ecosystemu XIAOMI Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700s spełni Twoje wymogi. Poręczny design, wysoka efektywność, sporo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Specyfikacja: Producent: Deerma Model: DX700/DX700S Moc ssania: 15 kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Zasilanie: Sieciowe Poziom hałasu: 75 dB Długość przewodu zasilającego: 4,5m Moc znamionowa: 600W pojemność zbiornika na kurz: 0,8l Waga: 2,75kg Materiał: ABS / poliwęglan W komplecie dostajesz: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Postaw na mobilność Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swych potrzeb.

  Możesz wykorzystać go równocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g.

  dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m kabel.

  Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca! Ciesz się elastycznością aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić znakomity porządek.

  zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą! W skład zestawu wchodzi: odkurzacz Deerma DX700S ssawka do podłóg ssawka szczelinowa ssawka do mebli Oryginalne opakowanie Szczotka do podłóg Dużą szczotką prędko i skutecznie odkurzysz podłogi.

  Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu mała szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i produktywnie polikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 8 metrów. Ranking TOP10 modeli

Baseus C2 CRXCQC2-02

Baseus C2 CRXCQC2-02 Najniższa Cena Online

Baseus C2 CRXCQC2-02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Baseus
 • Pełna nazwa odkurzacza: Baseus C2 CRXCQC2-02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny BASEUS C2 CRXCQC2-02 biały

Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 istotnie solidny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu objętość zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny skuteczność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nietrudne, prędkie i rozciągliwe odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc łatwe opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra łatwy w czyszczeniu filtr stały poręczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS towaru Roborock S7 czarny Roborock S7 czarny to robot sprzątający, który odkurza i myje podłogi. Dzięki automatycznemu rozpoznawaniu przeszkód i unoszeniu robot bez problemu wjeżdża na dywan i przejeżdża poprzez niskie progi. Jego gumowana szczotka główna ma spiralnie ułożone łopatki, dzięki czemu jej pracy nie blokują splątane włosy. Moc odkurzacza 2500Pa zagwarantuje precyzyjne pochłanianie kurzu i innych, niedużych zanieczyszczeń. Atuty Roborock S7 czarny:
  • technika sonicznych wibracji,
  • funkcja samoczynnego unoszenia,
  • zbiornik o obszerności na kurz 470ml,
  • akumulator litowo-jonowy 5200mAh.
  Szczegółowe mapowanie wnętrz Dzięki zaimplementowanej nawigacji LiDAR Roborock S7 czarny wytwarza precyzyjne mapy całego domu, biura albo mieszkania. Może mapować wnętrza choćby na czterech najróżniejszych piętrach. W trakcie pracy robota możesz podglądać przebieg jego pracy w aplikacji na swoim telefonie albo tablecie. Zobaczysz na niej, które pomieszczenia zostały już odkurzone i umyte. Na mapie możesz samodzielnie oznaczać dywany albo wirtualne ściany, za które robot nie będzie wjeżdżać. Staranne mycie podłóg Ze względu na zastosowaną technologię sonicznych wibracji robot wyjątkowo dokładnie mopuje podłogi, pozbywając się choćby uporczywych, zaschniętych plam. Wibracje o częstotliwości 3000 zapewniają wielokrotne mopowanie podłogi w tym samym miejscu, bez konieczności użytkowania dodatkowych środków czyszczących. Nie musisz pamiętać o podpinaniu mopa – samoczynne unoszenie robota pozwala na gotowość Roborock S7 do mycia podłóg od razu po odkurzaniu. Inteligentne sprzątanie pokaźnych powierzchni podczas jednego procesu pracy Roborock S7 czarny może odkurzyć i umyć podłogi w całym Twoim mieszkaniu. Jego w pełni naładowany akumulator zapewnia do 3 godzin pracy na jednym ładowaniu. Ze względu na zawartość pojemnika na kurz o objętości 470 ml robot pomieści sporo skażeń. Wielki pojemnik na wodę zapewnia umycie podłóg o łącznej powierzchni 200m2. Po skończonej pracy robot samodzielnie wraca do stacji bazowej w celu odnowienia energii. Parametry towaru Roborock S7 czarny dane technologiczne
  wyodrębnione
  Funkcje
  Zasilanie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Electrolux. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DX118C ergonomiczny odkurzacz, który zaskoczy Cię produktywnością Jeśli szukasz produktywnego, a zarazem komfortowego w użyciu odkurzacza, Deerma DX118C będzie rewelacyjnym wyborem. To lekkie i poręczne urządzenie zostało zaopatrzone w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci trzeba.

  Skuteczność odkurzacza zagwarantuje moc ssania choćby 16000 Pa oraz 3 wymienne szczotki, które znajdą wykorzystanie w wielu najróżniejszych sytuacjach. Zbiornik na odpady o pojemności 1,2 kg z łatwością opróżnisz, naciskając jeden przycisk.

  Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swym domu. To poręczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby - jako odkurzacz pionowy, a także ręczny.

  Używając go, prosto wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego nawet problemu. 3 szczotki w zestawie do odkurzacza Deerma DX118C W opakowaniu wynajdziesz aż 3 typy szczotek.

  Szczotka do podłóg znakomicie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Efektywnie czyści panele, kafelki, a choćby dywany. Operowanie nią jest niezwykle proste i wygodne. Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka.

  Płaska szczotka świetnie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna sprawdzi się w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca wydajność, Bezpieczeństwo i higiena wykorzystywania Odkurzacz został zaopatrzony w skuteczny silnik, który może pracować z prędkością nawet 28000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu osiągalne jest osiąganie tak obszernej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą efektywność DX118C - za jego pomocą szybko pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Korzystając z DX118C nie tylko starannie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w produktywny filtr HEPA, który świetnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, że korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 200 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł, odkurzacz domowy biały do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.