Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ergonomiczny odkurzacz, który zaskoczy Cię produktywnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj przystępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki skutecznej pracy i komforcie używania spełni oczekiwania wymagających użytkowników.

  To lekkie i ergonomiczne urządzenie zostało wyekwipowane w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci trzeba. Produktywność odkurzacza zagwarantuje moc ssania choćby 16000 Pa, a także 3 wymienne szczotki, które znajdą wykorzystanie w wielu zróżnicowanych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o pojemności 1,2 kg łatwo opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To użyteczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy, a także ręczny. Używając go, prosto wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego choćby problemu.

  3 szczotki w pakiecie W opakowaniu odnajdziesz aż 3 typy szczotek. Szczotka do podłóg perfekcyjnie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Skutecznie czyści panele, kafelki, a nawet dywany. Operowanie nią jest niezwykle proste i komfortowe.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka nieprzeciętnie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna stanie na wysokości zadania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca skuteczność Odkurzacz został wyposażony w sprawny silnik, który może pracować z szybkością choćby 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu możliwe jest osiąganie tak obfitej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą wydajność DX118C – za jego pomocą szybko pozbędziesz się kurzu i innych skażeń. Bezpieczeństwo i higiena użytkowania Korzystając z DX118C nie tylko dokładnie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w produktywny filtr HEPA, który idealnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Starczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt mnóstwo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie uwydatnia się także prostym, a zarazem wytwornym wzornictwem. Jego progresywny design, ergonomiczna oraz imponująca funkcjonalność sprawiają, że może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja firma Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V objętość pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej aniżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz rozmiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m kolor szary


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Funkcjonalny design, wysoka produktywność, sporo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić doskonały porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i produktywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa sprawną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najmocniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest dodatkowo niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo produktywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko poręcznym, lecz też wyszukanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, iż Deerma DX 700 nadzwyczajnie spełni oczekiwania w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  produktywny akumulator NiMH 4,8 V - niezwykle trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym konsekwencją czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V marki Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz zlikwidować rozlane płyny jak i suche zanieczyszczenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zagwarantuje nieprzeciętne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do optymalnego oczyszczania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system odfiltrowania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do udoskonalonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do adekwatnego odkurzania nawet najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny kształt nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej przystępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do nieskomplikowanego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy marki Philips umożliwia prędkie i nieskomplikowane opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można prosto zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole lub na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie lub stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do wykorzystania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do stosowania na mokro i sucho · przezroczysty zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · wydajny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  informacje technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje techniczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość produktu: 508 mm · Klasa wydajności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · rodzaj odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość towaru: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość artykułu: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma CM800

  Odkurzacz Deerma CM800 to prędki i produktywny sposób żeby pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń albo roztoczy ze swego otoczenia. Urządzenie w sposób nowoczesny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwościproduktywnie usunąć roztocze czy kurz.

  Moc ultrafioletu

  Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które wydajnie pozbywa się jednocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Sprawność tej metody wynosi aż 99,9%! w dodatku lampa ultrafioletowa ma właściwości wiruso i bakteriobójcze przez co wspaniale pasuje do stosowania przez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura

  Powietrze o temperaturze 50 poziomów celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej eliminować niechciane osobniki.

  Siła ssania

  Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa i drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja

  dodatkowo odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę oczyszczającą dzięki temu przy czyszczeniu materaca jednocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia.

  użyteczne rozwiązania

  obudowa wytworzona jest z wysokiej jakości tworzyw, które gwarantują długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt zagwarantuje wysoki komfort i szybkość korzystania. Pojemnik na kurz jest nietrudny w czyszczeniu, po opróżnieniu starczy przemyć go pod bieżącą wodą.

  Bezpieczne wykorzystywanie

  Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu. W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie odpowiedniej temperatury urządzenia bez przegrzewania się.

  Producent: Deerma

  Model: CM800

  Moc ssania: >13kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Moc znamionowa: 450W

  Poziom hałasu: <78dB


Hoover SJ4000DWB6 011

Hoover SJ4000DWB6 011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Gallet. Ranking TOP10 modeli

Hoover SJ4000DWB6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ4000DWB6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 JIVE.SZCZOTKA DO KURZU Jive to podręczny odkurzacz wolnostojący dzięki pomysłowej konstrukcji szczelinówki. Niebanalne wzornictwo i eleganckie srebrne wykończenie sprawia, iż odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 świetnie komponuje się w każdej kuchni.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić nawet najmocniej delikatne powierzchnie bez ich zarysowania. SZCZELINÓWKA Zintegrowana szczelinówka nadzwyczajnie czyści trudno dostępne miejsca jak załamania czy rogi.

  Jednym ruchem możesz zamocować szczotkę do kurzu i wydajnie wyczyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie bez ich zarysowanie. Podłącz odkurzacz ręczny Hoover Jive SJ4000DWB6 011 do zasilacza samochodowego i sprzątaj jak długo chcesz.

  komfortowe i poręczne.


Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 istotnie solidny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu objętość zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny skuteczność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nietrudne, prędkie i rozciągliwe odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc łatwe opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra łatwy w czyszczeniu filtr stały poręczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy. • Towar sprawny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do nietrudnych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz odpowiedniego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się nadzwyczajnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim obfitym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i poręczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się również designem. Jest to niewielki odkurzacz o niebanalnym zarysie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wytwarzany z niebanalnie wyglądającego, przejrzystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różnorodne końcówki i stacja ładująca, która umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, co wyśmienicie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Rozmaite zastosowanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest nadzwyczajnym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i duża liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na stosowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? śladowa szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz ponadto oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy momentalnie odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem praktycznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Emerio. Ranking TOP10 modeli

Clatronic AKS 828

Clatronic AKS 828 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 828 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 828
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy
  Clatronic AKS 828  Odkurza z funkcją działania na sucho i na mokro. Niezwykle ergonomiczny w sprzątaniu samochodu ze względu na brak kabla - możesz czyścić auto na podwórku, bez dostępu do prądu. Wymienne końc ó wki pozwolą dotrzeć choćby do trudnodostępnych miejsc, np. Pod siedzeniami czy w bagażniku. Rewelacyjnie się sprawdzi dla każdego posiadacza samochodu, który nie ma własnego garażu.

  Clatronic to rewelacyjny niemiecki producent, znany z solidności swoich sprzętów. Wybierany od lat w naszym kraju doceniany jest za dobry stosunek ceny do jakości. Proponowany odkurzacz akumulatorowy to jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta dostępny w naszym sklepie internetowym.


  Specyfikacja urządzenia:

  - Wymienne akumulatory wielokrotnego ładowania,

  - Możliwość odkurzania mokrych powierzchni,

  - Końc ó wka szczelinowa/Dysza szczotkowa

  - Lampka kontrolna ładowania (LED)

  - Zasilacz do ładowania

  - Uchwyt ścienny do wieszania i ładowania odkurzacza

  - Stały filtr kurzu z możliwością prania

  - komplet z zasilaczem: 230 V, 50 Hz

  - rozmiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm

  - Waga: 0,75 kg  Niemiecka odporność – Polska instrukcja, polski serwis. Do każdej wysyłki dołączamy fv lub paragon.
  Zdjęcie real:

  *Baseus C2 CRXCQC2-02

Baseus C2 CRXCQC2-02 Najniższa Cena Online

Baseus C2 CRXCQC2-02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Baseus
 • Pełna nazwa odkurzacza: Baseus C2 CRXCQC2-02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny BASEUS C2 CRXCQC2-02 biały

Clatronic AKS 827

Clatronic AKS 827 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 827 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 827
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • cechy uzupełniające: lampka kontrolna ładowania
  • Czas ładowania: 13 h
  • Czas ładowania: 13 h
  • Długość: 100 mm
  • Filtry: filtr zmywalny
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 6 szt.
  • Kod Producenta: AKS 827 biały
  • Kod producenta: AKS 827 biały
  • Kolor: biały
  • Końcówki: dysza szczotkowa, ssawka szczelinowa
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Orientacyjna waga brutto: 987 g
  • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 6470 g
  • objętość akumulatora: 1400 mAh
  • Strona www produktu: http://www.clatronic.pl/odkurzacz-akumulatorowy-aks-827.html
  • Szerokość: 310 mm
  • wariant: ręczny
  • wariant rury: Nie dotyczy
  • Waga urządzenia: 0,55 kg
  • Waga z opakowaniem: 0,987 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • Wysokość: 130 cm


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 200 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł, odkurzacz domowy biały do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *