Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy biały do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 200 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Funkcjonalny design, wysoka produktywność, sporo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przystosujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go równocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na najróżniejszych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić doskonały porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i produktywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją jeszcze do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana konstrukcja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieznaczna szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i wydajnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długookresową czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa sprawną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najmocniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest dodatkowo niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo produktywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który sprawdzi się wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko poręcznym, lecz też wyszukanym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, iż Deerma DX 700 nadzwyczajnie spełni oczekiwania w dodatku w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci prędko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania, a także aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo przystosujesz go do swoich potrzeb.

  postępowy system filtracji sprawne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką produktywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design, a także 5-metrowy przewód, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Świetnie sprawdzi się więc w wielu zróżnicowanych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnorodnych zastosowań W zestawie wynajdziesz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na zróżnicowanych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie, a także uchwyt na przewód odkurzacza). Efektywna filtracja skażeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i produktywny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada tworzony z miedzi, skuteczny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie wspaniałym wyborem. Skrupulatnie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka upraszczające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje zwiększony komfort użytkowania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek idealny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które idealnie stanie na wysokości zadania w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo innowacyjnych rozwiązań usprawniających proces odkurzania.

  ciekawy design urządzenia spodoba się każdemu. Informacje technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce produktywny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie podczas pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l zanieczyszczeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda używania Urządzenie SENCOR jest bardzo wygodne w używaniu.

  ma miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a dodatkowo są zwinne i pozwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie sprawności sprzętu i pozwala na dokonywanie zamiany na czas.

  dopełniające akcesoria dodatkowe akcesoria dołączone do odkurzacza workowego SENCOR, zezwalają na rozpoczęcie pracy bez konieczności uzupełniającego przygotowania. W komplecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) i papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyposażony w kabel doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To szczególnie ergonomiczne i zezwala na odkurzanie pokaźnej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niewiele tego, plastikowa rura jest szczególnie giętka, dzięki czemu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na świetną czystość i świeżość pomieszczenia.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala prędko przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką świetnie sobie radzi czyszcząc różnorodne podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  w dodatku, zastosowane włosie idealnie ochroni panele podłogowe i parkiet....


Hyundai VC 101

Hyundai VC 101 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 101 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 101
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo, z możliwością odkurzania na sucho i mokro, ładowarką w uchwycie ściennym oraz z ssawką szczelinową, szczotką i gumową nasadką do pracy na mokro....

Clatronic AKS 828

Clatronic AKS 828 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 828 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 828
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy
  Clatronic AKS 828  Odkurza z funkcją działania na sucho i na mokro. Niezwykle ergonomiczny w sprzątaniu samochodu ze względu na brak kabla - możesz czyścić auto na podwórku, bez dostępu do prądu. Wymienne końc ó wki pozwolą dotrzeć choćby do trudnodostępnych miejsc, np. Pod siedzeniami czy w bagażniku. Rewelacyjnie się sprawdzi dla każdego posiadacza samochodu, który nie ma własnego garażu.

  Clatronic to rewelacyjny niemiecki producent, znany z solidności swoich sprzętów. Wybierany od lat w naszym kraju doceniany jest za dobry stosunek ceny do jakości. Proponowany odkurzacz akumulatorowy to jeden z najpopularniejszych produktów tego producenta dostępny w naszym sklepie internetowym.


  Specyfikacja urządzenia:

  - Wymienne akumulatory wielokrotnego ładowania,

  - Możliwość odkurzania mokrych powierzchni,

  - Końc ó wka szczelinowa/Dysza szczotkowa

  - Lampka kontrolna ładowania (LED)

  - Zasilacz do ładowania

  - Uchwyt ścienny do wieszania i ładowania odkurzacza

  - Stały filtr kurzu z możliwością prania

  - komplet z zasilaczem: 230 V, 50 Hz

  - rozmiary (S x W x G): 380 x 130 x 110 mm

  - Waga: 0,75 kg  Niemiecka odporność – Polska instrukcja, polski serwis. Do każdej wysyłki dołączamy fv lub paragon.
  Zdjęcie real:

  *Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Adler o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 istotnie solidny i elastyczny - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu objętość zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny eliminuje kurz i płyny skuteczność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nietrudne, prędkie i rozciągliwe odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno dostępnych miejsc łatwe opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra łatwy w czyszczeniu filtr stały poręczny uchwyt ścienny z ładowarką w zestawie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  towar Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: produkt powystawowy. • Towar sprawny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do nietrudnych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc między fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz odpowiedniego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się nadzwyczajnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim obfitym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i poręczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania pozwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc choćby osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym uwydatnia się również designem. Jest to niewielki odkurzacz o niebanalnym zarysie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wytwarzany z niebanalnie wyglądającego, przejrzystego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różnorodne końcówki i stacja ładująca, która umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, co wyśmienicie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Rozmaite zastosowanie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest nadzwyczajnym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, ale nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i duża liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na stosowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? śladowa szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz ponadto oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy momentalnie odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem praktycznym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, by z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...


Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ DO USUWANIA ROZTOCZY DEERMA LAMPA UV Odkurzacz Deerma CM800 to prędki i produktywny sposób żeby pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń albo roztoczy ze swego otoczenia. Urządzenie w sposób nowoczesny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwościproduktywnie usunąć roztocze czy kurz.

  Najważniejsze właściwości: Dzieki odkurzaczowi szybko i sprawnie pozbędziesz się niechcianych i roztoczy użytkowane światło fioletowe likwiduje do 99,9% dorosłych osobników oraz jaj roztoczy Urządzenie świetne dla alergików Dogłębne czyszczenie materaca, dzięki mocy ssącej na poziomi 13000Pa oraz draniom o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę zastosowanie filtru HEPA, a także podwójnej warstwy odfiltrowującej zagwarantuje oczyszczanie powietrza wokół urządzenia Urządzenie wytworzone zostało z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długą żywotność odkurzacza Lampa uruchamia się jedynie przy kontakcie z płaską powierzchnią gwarantując ochronę przed promieniowaniem UV i broni oczy Urządzenie wyekwipowane jest w kratki wentylacyjne, które ochraniają urządzenie przed przegrzewaniem się Powietrze o temp.

  50 poziomów przenika w głąb materaca sprawniej eliminując niechciane osobniki roztoczy Prosta obsługa urządzenia Moc ultrafioletu Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które wydajnie pozbywa się jednocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy.

  Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! w dodatku lampa ultrafioletowa ma atrybuty wiruso- i bakteriobójcze przez co genialnie nadaje się do wykorzystywania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura Powietrze o temperaturze 50 poziomów Celsjusza jest zabójcze dla roztoczy i potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca żeby jeszcze skuteczniej eliminować niechciane osobniki. Siła ssania Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa i drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja w dodatku odkurzacz wyposażony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę odfiltrowującą dzięki temu przy czyszczeniu materaca jednocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia. Funkcjonalne rozwiązania pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzyw, które zapewniają długą żywotność odkurzacza, a komfortowy uchwyt zagwarantuje wysoki komfort oraz szybkość korzystania.

  Pojemnik na kurz jest nieskomplikowany w czyszczeniu, po opróżnieniu starczy przemyć go pod bieżącą wodą. Bezpieczne użytkowanie Specjalne zabezpieczenie powoduje, że lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią poprzez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu.

  W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie adekwatnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się. Specyfikacja technologiczna: Model: CM800 Moc ssania: >13kPa Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz Moc znamionowa: 450W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bomann AKS 960 CB

Bomann AKS 960 CB Najniższa Cena Online

Bomann AKS 960 CB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bomann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bomann AKS 960 CB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Bomann AKS CB 960 to urządzenie z możliwością odkurzania na mokro i na sucho. Nadaje się do odkurzania dywanów, mebli, firanek, tapicerki, ram obrazów, książek, komputerów świetne użycie jako odkurzacz samochodowy. Stały zmywalny filtr to dodatkowy atut. Mocne strony: - Odkurzacz akumulatorowy z 3 akumulatorkami do wielokrotnego ładowania - Odkurzanie na sucho/na mokro - Lampka kontrolna ładowania - Zasilacz do ładowania - Stały, zmywalny filtr kurzu Akcesoria: - końcówka szczelinowa, - nakładka do odkurzania na mokro, - uchwyt do przymocowania na ścianie

Clatronic AKS 827

Clatronic AKS 827 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 827 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 827
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • cechy uzupełniające: lampka kontrolna ładowania
  • Czas ładowania: 13 h
  • Czas ładowania: 13 h
  • Długość: 100 mm
  • Filtry: filtr zmywalny
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 6 szt.
  • Kod Producenta: AKS 827 biały
  • Kod producenta: AKS 827 biały
  • Kolor: biały
  • Końcówki: dysza szczotkowa, ssawka szczelinowa
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Napięcie zasilania: 3x1,2 V
  • Orientacyjna waga brutto: 987 g
  • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 6470 g
  • objętość akumulatora: 1400 mAh
  • Strona www produktu: http://www.clatronic.pl/odkurzacz-akumulatorowy-aks-827.html
  • Szerokość: 310 mm
  • wariant: ręczny
  • wariant rury: Nie dotyczy
  • Waga urządzenia: 0,55 kg
  • Waga z opakowaniem: 0,987 kg
  • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 346x130x125 mm
  • Wysokość: 130 cm


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 200 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 200 zł, odkurzacz domowy biały do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *