Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Profi. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Profi. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Profi,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Profi. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Profi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Proficare PC-BS 3035

Proficare PC-BS 3035 Najniższa Cena Online

Proficare PC-BS 3035 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proficare
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proficare PC-BS 3035
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie może być wygodne, przyjemne i szybkie. Wszystko dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi ProfiCare PC-BS 3035. To model 2w1 – odkurzacz ręczny i podłogowy. Idealnie spełni oczekiwania choćby w ciasnych pomieszczeniach, jak i na pokaźniejszych powierzchniach.

  Odkurzacz ProfiCare PC-BS 3035 pozwala odkurzać bez schylania choćby trudno dostępne miejsca. To progresywne urządzenie i wyjątkowo produktywne.


Profi 50C

Profi 50C Najniższa Cena Online

Profi 50C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 50C
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
   POLSKA budowa Profi Europe to w pełni polska producent, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe i piorące. NajlepszE EUROPEJSKIE części Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najkorzystniejsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel. Tworzywa i akcesoria to szanowane producenta Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki producenta Gotec. Odkurzacze wytwarzane są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe posiadają szczególnie dobry stosunek cena/jakość. PROFI 50C odkurzacz piorący Najnowszy model na rok 2020r. Z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów i wykładzin: pakiet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: zestaw zawiera oryginalne dodatki marki Profi: proszek Dywanopuc i neutralizator piany fachowy ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50C o mocy 1400W MAX. I sile natrysku 1,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W MAX. Stwarza podciśnienie 25kPa - bardzo należycie odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz ma szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 1,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest używany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50 C to doskonałe rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni. Obszerne zbiorniki wody czystej i łatwo wyjmowalny zbiornik wody brudnej pozwalają na czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu znacznej powierzchni. Transparentna pokrywa na zbiorniku wody brudnej zezwala na kontrolę poziomu wody profesjonalny odkurzacz piorący. Lekki i użyteczny, perfekcyjny do usług świadczonych u klienta! nieskomplikowany w transporcie i opróżnianiu, niska waga i nietrudny dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Doskonały dobór dla firm sprzątających oraz myjni: do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych. Jednym słowem, korzystnie stworzony odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 1,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyposażony w najnowszy pakiet chromoniklowy P340R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl. Zestaw do prania tapicerki i dywanów zestaw mieści ponadto środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych zestaw zawiera także oryginale dodatki producenta Profi: proszek Dywanopuc neutralizator piany N22 dane techniczne odkurzacza PROFI 50C moc 1400W MAX. Agregat: turbina By-Pass Ametek podciśnienie: 25 kPa moc pompy: 40 W wydatek powietrza: 65 l/s produktywność spryskiwania: 1 l/min ciśnienie spryskiwania / tłoczenia: 1,8 bar zbiornik wody czystej / brudnej (l): 9/7 l wym. (dł. X szer. X wys.): 61 x 30 x 42 cm pakiet akcesoriów z chromoniklu...

Profi 7.0

Profi 7.0 Najniższa Cena Online

Profi 7.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 7.0
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Master Profi 7.0 MAX 1410W 4/7l Odkurzacz PROFI 7.0 MAX podobnie jak jego brat PROFI 7.0 to polski fachowy ekstraktor przeznaczony do czyszczenia zarówno powierzchni miękkich (wykładziny, dywany, tapicerka samochodowa, tapicerka domowa) jak i twardych (płytki, lastriko, winyl).

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Zasięg pracy: 16m Długość węża: 2,4m Długość przewodu zasilającego: 12m Max moc silnika: 1410W pojemność zbiornika woda czysta/woda brudna: 4 / 7l Waga w kg: 10,5kg Podciśnienie: 25 kPa Silnik o podwyższonej żywotności: Bypass Gniazdo na elektroszczotkę System zwijania przewodu zasilającego: Ręczny zwijacz Koła jezdne z bieżnią gumową nie rysujące podłoża Możliwość sterowania podciśnienia z węża: Tak - przy odkurzaniu na sucho Ciśnienie pompki: 4 bar Klasa filtra: EPA10 / wodny Zbiornik wytrzymały na uderzenia: Polipropylen Funkcjonalność PROFI 7.0 MAX wyposażony jest w uzupełniające gniazdo do podłączenia Elektroszczotki P55.

  Model ten jest rozwinięciem możliwości pracy odkurzacza Profi 7.0 o zbieranie zanieczyszczeń suchych przez dodanie do niego wyposażenia w postaci węża i ssawek do sprzątania na sucho. Odkurzacz Profi 7.0 MAX Przeznaczenie Kolejny model w rodzinie odkurzaczy Profi to PROFI 7.0 MAX.

  W związku z tym, że ekstraktor ten kierujemy na ogół do klientów jednostkowych niezbędnym się stało by odkurzacz był bardziej uniwersalny i nie służył wyłącznie do samego prania. Dlatego w modelu tym oprócz wyposażenia potrzebnego przy praniu wyszukacie Państwo dodatkowy komplet węży i ssawek do sprzątania na sucho.

  SPECYFIKACJA technologicznA Zasięg pracy: 16m Długość Węża: 2,4m Długość przewodu zasilającego: 12m Max moc silnika: 1410W objętość zbiornika woda czysta/woda brudna: 4 / 7l Waga w kg: 10,5kg Podciśnienie: 25 kPa Silnik o podwyższonej żywotności: Bypass poręczna pozycja parking: Nie Gniazdo na elektroszczotkę: Tak System zwijania przewodu zasilającego: Ręczny zwijacz Koła jezdne z bieżnią gumową nie rysujące podłoża: Tak Możliwość sterowania podniśnienia z węża: Tak - przy odkurzaczniu na sucho rozmiary [dł.

  x szer. X wys.]: 40 x 35 x 53 cm Ciśnienie pompki: 4 bar Klasa filtra: EPA10 / wodny Zbiornik niepodatny na uderzenia: Polipropylen Akcesoria Wąż ssący z wężykiem do podawania chemii Ssawka minimalna do prania tapicerki Ssawka znaczna do prania dywanów Dodatkowa listwa do ssawki szerokiej by czyścić powierzchnie twarde (płytki, linoleum, itp.) Wąż ssący do odkurzania na sucho Ssawka nieznaczna Ssawka okrągłą z włosem Ssawka szczelinowa Ssawka uniwersalna z włosem Worek polipropylenowy 2 rury chromoniklowe

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Lavor. Ranking TOP10 modeli

Profi 11.0

Profi 11.0 Najniższa Cena Online

Profi 11.0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 11.0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy MasterProfi Profi 11.0 1040W 5 L profesjonalny odkurzacz PROFI 11.0 to mały, konkretnie wyprodukowany z najwyższej jakości tworzyw zapewniających wytrzymałość użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom jest lekki, funkcjonalny i wygodny, a jednocześnie wysoce sprawny. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: 5-litrowy zbiornik stworzony z polipropylenu opornego na uderzenia Filtr Hepa Silnik Ametek o podwyższonej żywotności samoczynny 7-metrowy zwijacz przewodu spore 5-litrowe worki- niskie koszty eksploatacji Płynna regulacja siły ssania i gniazdo na elektroszczotkę ODKURZACZ PROFI 11.0 PRZEZNACZENIE PROFI 11.0 wyposażony jest w przemysłowe silniki nowej generacji o szerokiej sile ssącej, przystosowane do nieustannej pracy przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Objętość worka 5l i zasięg pracy 10 m pozwala odkurzyć kilka pomieszczeń bez konieczności zmiany miejsca wpięcia wtyczki. Płynna regulacja ssania pozwala przypasować moc do sprzątanej powierzchni, a pokaźne kółka z łatwością pokonują wszelkie nierówności. Kabel zasilający zwijany jest samoczynnie za pomocą przycisku. Odkurzacz w komplecie posiada wysokiej jakości akcesoria zapewniające wysoki komfort pracy. SPECYFIKACJA technologicznA: objętość zbiornika: 5l Zasięg pracy: 10m Długość Węża: 1,8m Długość przewodu zasilającego: 7m Max moc silnika: 1040W Waga w kg: 5,3 kg Podciśnienie: 27 kPa Filtr Hepa do sprawnej filtracji: Tak funkcjonalna pozycja parking: Tak Poziom hałasu: 67 dB 2 rury ssące | ssawka drobna | ssawka kolista z włosem | ssawka szczelinowa | ssawka obfita podłogowa: Tak Możliwość sterowania podciśnienia z węża: Tak wymiary [dł. X szer. X wys.]: 40 x 31 x 27 cm Polipropylenowy zbiornik wytrzymały na uderzenia: Tak Silnik AMETEK o podwyższonej żywotności: Tak Płynna regulacja siły ssania i gniazdo na elektroszczotke: Tak ANTI COVID system: Nie

Proficare PC-bS 3037

Proficare PC-bS 3037 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Proficare PC-bS 3037 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proficare
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proficare PC-bS 3037
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 35 min
  Czas ładowania: 4,5 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
  Czyszczenie powierzchni: Podłoga, Dywan, Goła podłoga
  EAN: 4006160303704
  Gwarancja: 36 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 100 mm
  Kod Producenta: PC-BS 3037 A
  kolor produktu: Biały, metaliczny
  liczba stopni mocy: 2
  Napięcie baterii: 29,6 V
  Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  objętość baterii: 2,2 Ah
  typ baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  typ czyszczenia: Suche
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Szczelinówka: Tak
  Szerokość towaru: 380 mm
  Tworzywo tuby: Aluminium
  zastosowane oświetlenie LED: Tak
  Wysokość towaru: 210 mm
  Zdejmowany okrzurzacz ręczny: Tak
  Źródło zasilania: Bateria

Profi 5

Profi 5 Najniższa Cena Online

Profi 5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 5
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PROFI 5 to polski fachowy odkurzacz workowy do sprzątania na sucho dużych powierzchni o zasięgu pracy 16 m. Bardzo duży 10-litrowy worek ogranicza koszty eksploatacji.

Profi PC-BS3037

Profi PC-BS3037 Najniższa Cena Online

Profi PC-BS3037 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi PC-BS3037
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wysoka wydajność energetyczna, a także duża siła ssąca to często kluczowe czynniki podczas wyboru odkurzacza. Wyposażenie urządzenia w najkorzystniejsze filtry, niska waga, a także swoboda manewrowania w trakcie odkurzania to niewątpliwe także atuty odkurzaczy Proficare....

Profi 50.1C

Profi 50.1C Najniższa Cena Online

Profi 50.1C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 50.1C
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   POLSKA konstrukcja Profi Europe to w pełni polska producent, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe, a także piorące. NajlepszE EUROPEJSKIE części Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najkorzystniejsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel.

  Tworzywa i akcesoria to renomowane producenta Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki producenta Gotec. Odkurzacze wytwarzane są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe posiadają bardzo prawidłowy stosunek cena/jakość.

  PROFI 50.1C wersja E z dodatkowym gniazdem do podłączenia szorowarki PROFI 55 z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów i wykładzin: pakiet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: 1L konkretnego koncentratu Stockmeier KT22 APC 1kg proszku EX1 PRO mistrzowski ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50.1 C E z gniazdem do przyłączenia szorowarki PROFI 55 o mocy 1400W i sile natrysku 4,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W tworzy podciśnienie 25kPa - szczególnie dobrze odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz posiada szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 4,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest używany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50.1C E to znakomite rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni.

  obfite zbiorniki wody czystej i prosto wyjmowalny zbiornik wody brudnej zezwalają na czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu pokaźnej powierzchni. Klarowna pokrywa na zbiorniku wody brudnej pozwala na kontrolę poziomu wody mistrzowski odkurzacz piorący.

  Lekki i użyteczny, znakomity do usług świadczonych u klienta! łatwy w transporcie i opróżnianiu, niska waga i przystępny dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Idealny wybór dla firm sprzątających oraz myjni: do prania dywanów, wykładzin, a także tapicerek meblowych i samochodowych.

  Jednym słowem, dobrze wyprodukowany odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 4,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyposażony w pakiet chromoniklowy P50R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl.

  pakiet do prania tapicerki i dywanów komplet zawiera w dodatku środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych STOCKMEIER KT22 opakowanie 1L to jeden z najlepszych produktów APC na rynku.

  Testowany z odkurzaczami piorącymi Karcher, Numatic i Profi. Przystępny w użyciu, nie wymaga spłukiwania, nie zostawia białych plam na tapicerkach i szybach. Nadzwyczajnie radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Może być stosowany do prania ekstrakcyjnego, bonnetowania i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych - jako APC.

  szczególnie poprawnie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawia osadów i nie zatyka pomp n...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Profi 1.2

Profi 1.2 Najniższa Cena Online

Profi 1.2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 1.2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz MasterProfi na sucho MP 1.2 10l 27kPa 1040W Odkurzacz workowy o mocy 1040 W wyposażony w zbiornik 10 l. Długość przewodu zasilającego wynosi 15 m, zasięg pracy 19 m. Silnik o podwyższonej żywotności.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz workowy Moc: 1040W Podciśnienie: 27 kPa pojemność worka: 10l Zasięg pracy: 19m Filtr: EPA10, HEPA13 Wskaźnik zapełnienia worka Elektroniczna kontrola siły ssania Odkurzacz Profi 1.2 Odkurzacz PROFI 1.2 dedykowany jest do sprzątania na sucho zarówno sporych powierzchni (hotele, biura, urzędy) jak i mniejszych (domy jednorodzinne i mieszkania).

  Charakterystyka obfity metalowy zbiornik wytrzymały na uderzenia Koła z gumową bieżnią nie rysujące podłoża i łożyskowane przednie koła gwarantują komfort pracy 15-metrowy przewód zasilający (zasięg pracy do 19m z jednego gniazdka) wygodny półautomatyczny zwijacz Silnik Ametek Eco gwarantuje nad wyraz dużą siłę ssania przy niewielkim zużyciu energii Możliwość pracy odkurzacza w pozycji pionowej - ustawienie odkurzacza na stopniu schodów i swobodne ich odkurzanie Metalowe ośki dwóch kółek tylnych i tworzywa niepodatne na uderzenia czynią Profi 1.2 bezawaryjnym pokaźne 10-litrowe worki - niskie koszty eksploatacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA pojemność zbiornika: 10l Zasięg pracy: 19m Długość Węża: 2,8 Długość przewodu zasilającego: 15m Max moc silnika: 1040W Waga w kg: 7 kg Podciśnienie: 27 kPa Silnik o podwyższonej żywotności: Tak funkcjonalna pozycja parking: Tak Poziom hałasu: 67 dB Gniazdo na elektroszczotkę: Opcja System zwijania przewodu zasilającego: Ręczny zwijacz Gumowa opaska chroniąca meble przed obijaniem: Tak Koła jezdne z bieżnią gumową nie rysujące podłoża: Tak 2 rury ssące |

  ssawka mała | ssawka okrągła z włosem | ssawka szczelinowa | ssawka obfita podłogowa: Tak Możliwość sterowania podniśnienia z węża: Tak wymiary [dł. X szer. X wys.]: 42 x 35 x 32 cm Klasa filtra: EPA10 / HEPA13 Zbiornik niepodatny na uderzenia: Metal Elektroniczna kontrola siły ssania: Tak


Profi 6

Profi 6 Najniższa Cena Online

Profi 6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  NAJWAŻNIEJSZE objętość zbiornika: 10lZasięg pracy: 16mDługość Węża: 2,8mDługość przewodu zasilającego: 12mMax moc silnika: 1040WWaga w kg: 6,3kgPodciśnienie: 27 kPa Podstawowe wyposażenie odkurzacza Profi 6:Ssawka małaSsawka kolista z włosiemSsawka szczelinowaWąż 2,8 m2 rury matalowe2 worki papieroweSsawkoszczotka SPIVAL Podstawowe cechy:- Zwijacz umożliwia łatwość obsługi oraz przechowywania- Wytrzymały, plastikowy zbiornik- Lekki odkurzacz dostosowany do pracy ciągłej SPECYFIKACJA technologicznAPojemność zbiornika: 10lZasięg pracy: 16mDługość Węża: 2,8mDługość przewodu zasilającego: 12mMax moc silnika: 1040WWaga w kg: 6,3kgPodciśnienie: 27 kPaSilnik o podwyższonej żywotności: TakPraktyczna pozycja parking: TakPoziom hałasu: 67 dBSystem zwijania przewodu zasilającego: Ręczny zwijaczKoła jezdne z bieżnią gumową nie rysujące podłoża: Tak2 rury ssące | ssawka nieznaczna | ssawka krągła z włosem | ssawka szczelinowa | ssawka wielka podłogowa: TakMożliwość sterowania podciśnienia z węża: TakWymiary [dł. X szer. X wys.]: 36 x 35 x 40 cmFiltr EPA do sprawnej filtracji: TakZbiornik niepodatny na uderzenia: Polipropylen


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Profi opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Profi cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Profi,
 • odkurzacze domowe Profi jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Profi, odkurzacz domowy Profi cena, opinie o odkurzaczach domowych Profi, ranking odkurzaczy domowych Profi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *