Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Gorenje. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Gorenje,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Gorenje. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Gorenje, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Gorenje Odkurzacz svc216fmlw (3838782419638)

Gorenje Odkurzacz svc216fmlw (3838782419638) Najniższa Cena Online

Gorenje Odkurzacz svc216fmlw (3838782419638) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz svc216fmlw (3838782419638)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FMLW ręczny LED Turboszczotka posiada własny silnik elektryczny. Perfekcyjna pod względem technicznym turboszczotka ma nad wyraz spory wałek, który udoskonalone ssanie.

  Miękkie okładziny szczotki i specjalne zderzaki są przyjazne dla Twojej drewnianej podłogi i mebli. Zdejmowany jednym kliknięciem wałek szczotki umożliwia prędkie i nieskomplikowane usuwanie długich włosów i innych zabrudzeń.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy pojemność pojemnika na kurz: 0,6l Czas ładowania: 6h Sterowanie: Na urządzeniu 2 w 1 (ręczny i pionowy) Podświetlenie LED Szczotka: Elektryczne turbo Filtracja HEPA Zmotoryzowana turboszczotka świetny do wszelkich rodzajów podłóg Turboszczotka ma własny silnik elektryczny.

  nadzwyczajna pod względem technologicznym turboszczotka ma bardzo wielki wałek, który ulepszone ssanie. Miękkie okładziny szczotki i specjalne zderzaki są przychylne dla Twojej drewnianej podłogi i mebli.

  Zdejmowany jednym kliknięciem wałek szczotki pozwala na prędkie i proste usuwanie długich włosów i innych zabrudzeń. Wygodne przechowywanie na ścianie Odkurzacz jest nieskomplikowany w obsłudze i przechowywaniu. Umieść go na podstawie do konstrukcji na ścianie, żeby był gotowy, gdy go Ci trzeba.

  usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza Filtr HEPA eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.

  zrównoważona moc ssania podczas odkurzania wyekwipowany w ekstremalnie skuteczny akumulator nie pozwoli poczuć żadnego spadku mocy w trakcie odkurzania. Choćby w połowie obszerności baterii odkurzacz będzie miał taką samą moc działania.

  SPECYFIKACJA technologicznA Charakterystyka ogólna Grupa produktowa: Odkurzacz rodzaj pojemnika na kurz: Z pojemnikiem na kurz rodzaj odkurzacza: Do czyszczenia na sucho Materiał korpusu: Plastikowy rodzaj baterii: Li-Ion efektywność ilość ogniw w baterii: 6 szt.

  objętość użytkowa pojemnika na kurz 0.5 l Czas ładowania: 6 h Sterowanie Sterowanie: Na urządzeniu Ustawienie mocy: W uchwycie Świetlny wskaźnik ładowania: Tak Wskaźnik naładowania: Tak Stacja bazowa: Bezpośrednio cechy Odkurzacz bezprzewodowy: Tak 2 w 1 (ręczny i pionowy): Tak Podświetlenie LED: Tak Pozycja przechowywania: Pionowo Wyposażenie ilość końcówek: 2 szt.

  Szczotka: Elektryczne turbo Kółka obrotowe: Kółka liczba kółek: 4 szt. Filtr HEPA: Filtracja HEPA dane technologiczne Poziom hałasu: 78 dB(A) Napięcie: 21.6 V Szerokość: 250 mm Wysokość: 1110 mm Głębokość: 220 mm Szerokość produktu w opakowaniu: 336 mm Wysokość produktu w opakowaniu: 740 mm Głębokość towaru w opakowaniu: 132 mm


Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY Najniższa Cena Online

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz workowy VCEA22GPLBKCY
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Szczotka XpandZone
  optymalna moc ssania i łatwe wykorzystywanie
  postępowie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce umożliwia trafne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to wydajniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Od 64dB - wyjątkowo niski poziom hałasu
  Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana.

  3 nasadki
  Odkurzacz wyekwipowany jest w trzy uzupełniające dysze, które usprawniają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Pełny worek
  Wskaźnik demonstruje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany lub opróżnienia. Dzięki czemu ulepszamy sprawność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest większy wywołując obszerniejsze obciążenie silnika.

  Miękki przesuw po podłodze
  Pokryte gumą kółka zapobiegają uszkodzeniom delikatnych podłóg, takich jak parkiet, i zrównoważoną przyczepność. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów ani zarysowań podczas poruszania się po gładkich lub twardych powierzchniach.

  różne rodzaje pojemników na zabrudzenia
  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość używania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków posiada system innowacyjnej filtracji który zatrzymuje choćby najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną nawet kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane przez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane poprzez wylotowy filtr HEPA.


Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179

Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179 Najniższa Cena Online

Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Vacuum cleaner VCEB01GAWWF With water filtration system, White/ Red, 800 W, 3 L,, ACT-WLONONWCR4179
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z filtrem wodnym Gorenje VCEB01GAWWFFiltracja wodna: Oszczędnie, wydajnie i bez kurzu w powietrzu NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Filtracja wodnaOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3Szczotka uniwersalnaPojemność użytkowa pojemnika na kurz: 3 lRodzaj rury: TeleskopowaIlość kółek: 3, kółka obrotoweMiły w dotyku gumowany uchwytGumowane kółkaPodwójna filtracja HEPAAutomatycznie zwijany kabelRegulacja mocy odkurzania pokrętłem3 końcówki w zestawieMoc znamionowa: 800 W * fotografie w sekcji "Opis towaru" posiadają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać skrupulatnego modelu produktu Podwójna filtracja HEPAPerfekcyjna czystość powietrzaFiltr wylotowy HEPA zatrzymuje 99% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza włączając w to pyłki i zabrudzenia stworzone poprzez roztocza.

  Filtr HEPA jest potrzebny dla osób z alergiami i astmatyków. W naszym odkurzaczu można znaleźć dodatkowo drugi filtr HEPA na pojemniku dla dodatkowego efektu. Gumowane kółkaPłynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw.

  Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.automatycznie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do pokrywy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Gumowany uchwytOptymalne trzymanieErgonomicznie ukształtowany uchwyt pokryty gumą zapewnia słuszną przyczepność i bardziej wygodne trzymanie w trakcie odkurzania. Filtracja wodnaOszczędnie, skutecznie i bez kurzu w powietrzuOdkurzacze z filtracją wody nie wymagają worka.

  Zabrudzenia są zbierana do pojemnika który należy przed sprzątaniem napełnić wodą. Powietrze zasysane do odkurzacza jest oczyszczane wodą, która integruje cząsteczki kurzu i innych zanieczyszczeń. Filtracja wody jest trybem odkurzania na sucho - urządzenia te nie są asygnowane do zasysania cieczy.

  Jest to najlepsze rozwiązanie dla alergików i nie wymagające worków do sprzątania. Z odkurzacza nie wydostaną się żadne drobinki zanieczyszczeń z alergenami które mogłoby wywoływać podrażnienia awyeliminować skażenia należy po prostu wylać wodę z zabrudzeniami do kanalizacji.

  SPECYFIKACJA:Siła ssania: 92 WLiczba końcówek: 3Szczotka uniwersalnaPrzepływ powietrza: 20,2 L/sRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 90 cmMateriał rury: AluminiumSterowanie: Na urządzeniuZasięg (przewód, wąż i rura): 9 mPozycja parkowaniaZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaOdseparowany od pojemnika na zabrudzenia obieg powietrza do chłodzenia silnikaKolor: BiałyDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 79 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 45 × 31 × 30 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 53 × 34,5 × 34 cmMasa urządzenia: 6 kgWaga brutto: 8,7 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny mvc72hga marki Gorenje

Odkurzacz ręczny mvc72hga marki Gorenje Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny mvc72hga marki Gorenje - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny mvc72hga marki Gorenje
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Gorenje Hepa Bezprzewodowy 10 W Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Gorenje z filtrem HEPA i mocy 10W. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Do czyszczenia na suchoMoc silnika (maksymalna): 70 WSiła ssania: 10 WCzas pracy na baterii: 12 minPrzepływ powietrza (l/s): 8Pojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0.1 lCzas ładowania: 4 hFiltracja HEPA SPECYFIKACJA technologicznA:typ pojemnika na kurz: Z pojemnikiem na kurzTyp odkurzacza: Do czyszczenia na suchoMateriał korpusu: PlastikowyKolor: AntracytWydajnośćMoc silnika (maksymalna): 70 WSiła ssania: 10 WIlość ogniw w baterii: 2 szt.Czas pracy na baterii: 12 minPrzepływ powietrza (l/s): 8Pojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0.1 lCzas ładowania: 4 hSterowanieSterowanie: Na urządzeniuUstawienie mocy: NieŚwietlny wskaźnik ładowania: TakWskaźnik naładowania: TakStacja bazowa: Bezpośrednio parametryOdkurzacz bezprzewodowy: TakPozycja przechowywania: Pionowo lub poziomoWyposażenieLiczba końcówek: 1 szt.Number of filters: Filtracja HEPAInformacje technicznePoziom hałasu: 78 dB(A)Szerokość: 66 mmWysokość: 295 mmGłębokość: 66 mmSzerokość artykułu w opakowaniu: 366 mmWysokość artykułu w opakowaniu: 92 mmGłębokość produktu w opakowaniu: 112 mmMasa urządzenia: 0.701 kgWaga brutto: 0.9 kgMoc znamionowa: 70 WKod urządzenia: 737979


Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161)

Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161) Najniższa Cena Online

Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje odkurzacz workowy vcea23glr (3838782142161)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA23GLR czerwony 700WOdkurzacz workowy Gorenje VCEA23GLR w kolorze czerwonym, o mocy 700W. NAJWAŻNIEJSZE parametry:objętość użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaFiltr HEPAZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mKolor: BordowyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmMasa urządzenia: 5 kgMoc znamionowa: 700 W Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i przystępne używanieInnowacyjnie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia zwiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na adekwatne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku sprawności. Oznacza to efektywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu. Filtr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza Filtr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza podczas sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem poprzez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej. Gumowane kółkaPłynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i gwarantują pewny przesuw.

  Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.Super cichyOd 64dB - niezwykle niski poziom hałasuOdkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy.

  Pozwala to na odkurzanie późno w nocy albo wcześnie z rana. Najwyższa skutecznośćNajlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym możliwym zużyciem energii sprawność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko realne na podłogach twardych i dywanach.

  przefiltrowanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Wyjątkowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje powodują, iż dom lśni czystością.pakiet akcesoriów3 nasadkiOdkurzacz wyekwipowany jest w trzy dodatkowe dysze, które ułatwiają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Wskaźnik zapełnienia workaPełny worekWskaźnik demonstruje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga wymiany lub opróżnienia. Dzięki czemu ulepszamy efektywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem.

  Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest pokaźniejszy wywołując pokaźniejsze obciążenie silnika.Gumowe kółkaMiękki przesuw po podłodzePokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów nawet na miękkim parkiecie.

  nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzeniaAutomatycznie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  SPECYFIKACJA technicznA:Siła ssania: 212 WWorekOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3XpandZonePrzepływ powietrza: 32,2 L/sPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 86 cmMateriał rury: metal1 filtr HEPASterowanie: Na urządzeniuRegulacja mocy odkurzania pokrętłemWskaźnik zapełnienia workaIlość załączonych worków z mikrofiltrem: 1Akcesoria: 3Automatycznie zwijany kabelZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mPionowo albo poziomoPozycja parkowaniaIlość kółek: 3Kółka obrotoweZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaKolor: BordowyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 56,5 × 33 × 33 cmMasa urządzenia: 5 kgWaga brutto: 8,4 kgMoc znamionowa: 700 W


Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178)

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178) Najniższa Cena Online

Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje Odkurzacz workowy VCEA28GLBK (3838782142178)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK czarny HEPA Odkurzacz workowy Gorenje VCEA28GLBK w odcieniu czarnym, wyekwipowany w filtr HEPA. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Siła ssania: 212 WTyp: workowyPET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: Teleskopowa1 filtr HEPAZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWMasa urządzenia: 5 kgWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cm Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i proste stosowanieInnowacyjnie zaprojektowane w kształcie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia rozszerzają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  kształt kanałów powietrznych w szczotce umożliwia adekwatne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku efektywności. Oznacza to wydajniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.automatycznie zwijany kabelAutomatyczne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Szczotka XpandZoneOptymalna moc ssania i nieskomplikowane używanieInnowacyjnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia powiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu.

  zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na trafne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku skuteczności. Oznacza to sprawniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.zestaw akcesoriów3 nasadkiOdkurzacz wyposażony jest w trzy dopełniające dysze, które ułatwiają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Filtr HEPAUsuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrzaFiltr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane poprzez odkurzacz przechodzi przed powrotem przez filtr HEPA gdzie wszystkie zanieczyszczenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.Wskaźnik zapełnienia workaPełny worekWskaźnik przedstawia kiedy worek albo plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga podmiany albo opróżnienia.

  dzięki temu poprawiamy wydajność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest większy wywołując większe obciążenie silnika.

  Gumowane kółka Płynny przesuw po każdej powierzchni Gumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i gwarantują pewny przesuw. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach.

  Super cichy Od 64dB - niezwykle niski poziom hałasu Odkurzacz pracuje z minimalną głośnością na poziomie głośności rozmowy. Pozwala to na odkurzanie późno w nocy lub wcześnie z rana. Najwyższa skutecznośćNajlepsze co jest do dyspozycjiZ najniższym realnym zużyciem energii skuteczność odkurzacza jest najlepsza jak to tylko osiągalne na podłogach twardych i dywanach.

  filtrowanie zanieczyszczeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Wyjątkowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje sprawiają, iż dom lśni czystością.Szczotka do usuwania sierści zwierzątUsuwanie sierści z dywanów i tapicerkiNiezawodny sposób na usuwanie sierści z dywanów i tapicerek.

  ekstremalnie skuteczny i szczególnie adekwatne rozwiązanie dla osób z alergiami na sierść zwierzęcych domowników. Do szczotki jest dołączony adapter, który umożliwia podłączenie do średnic rur 32 mm i 35 mm.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Siła ssania: 212 WWorekOdkurzanie na suchoLiczba końcówek: 3XpandZonePET brush - szczotka do usuwania sierści zwierząt z kanap i sofPrzepływ powietrza: 32,2 L/sPojemność użytkowa worka na kurz: 3 LRodzaj rury: TeleskopowaŚrednica rury: 35 mmDługość rury: 86 cmMateriał rury: metal1 filtr HEPASterowanie: Na urządzeniuRegulacja mocy odkurzania pokrętłemWskaźnik zapełnienia workaIlość dołączonych worków z mikrofiltrem: 1Akcesoria: 3Automatycznie zwijany kabelZasięg (kabel, wąż i rura): 9 mPionowo lub poziomoPozycja parkowaniaIlość kółek: 3Kółka obrotoweZabezpieczenie przed uszkodzeniem w wyniku przegrzaniaKolor: CzarnyRoczne zużycie energii (kWh/rok): 23,8 kWhDługość kabla: 7,0 mPoziom hałasu: 65 dB(A)re1pWWymiary urządzenia (sz x w x g): 43,4 × 27,2 × 28,9 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 56,5 × 33 × 33 cmMasa urządzenia: 5 kgWaga brutto: 8,7 kgMoc znamionowa: 700 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Gorenje odkurzacz bezworkowy vcea03gapracy (3838782071225)

Gorenje odkurzacz bezworkowy vcea03gapracy (3838782071225) Najniższa Cena Online

Gorenje odkurzacz bezworkowy vcea03gapracy (3838782071225) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje odkurzacz bezworkowy vcea03gapracy (3838782071225)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCEA03GAPRACY

  Szczotka XpandZone
  stosowna moc ssania i nietrudne wykorzystywanie

  progresywnie zaprojektowane w zarysie litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia powiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Zarys kanałów powietrznych w szczotce pozwala na stosowne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku efektywności. Oznacza to efektywniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Aktywna ochrona przy zderzaniu z elementami wyposażenia mieszkania
  Odkurzacz jest wyekwipowany w potężny gumowany zderzak, który ochrania zarówno meble jak i korpus odkurzacza podczas przesuwania po podłodze. Przypadkowe uderzenia o elementy wyposażenia nie pozostawiają już po sobie żadnego śladu.

  objętość 3,3 l
  krystaliczny pojemnik na kurz o pojemności 3,3l pozwala sprawdzić, kiedy należy go opróżnić. Możesz go także opróżniać i ponownie używać tyle razy, ile chcesz.

  najkorzystniejsze co jest do dyspozycji
  Z najniższym możliwym zużyciem energii skuteczność odkurzacza jest najkorzystniejsza jak to tylko możliwe na podłogach twardych i dywanach. Odfiltrowanie skażeń jest powyżej 99,5%. A to wszystko przy cichej pracy odkurzacza. Unikatowe rezultaty pracy dzięki odkurzaczowi Gorenje powodują, że dom lśni czystością.

  3 nasadki
  Odkurzacz wyposażony jest w trzy dodatkowe dysze, które upraszczają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Miękki przesuw po podłodze
  Pokryte gumą kółka uniemożliwiają uszkodzeniom delikatnych podłóg, takich jak parkiet, i stabilną przyczepność. Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów ani zarysowań podczas poruszania się po gładkich albo twardych powierzchniach.

  samoczynne chowanie kabla
  samoczynny zwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzacza Gorenje, samoczynnie zwija przewód z powrotem do obudowy urządzenia.


Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457)

Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457) Najniższa Cena Online

Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz GORENJE VCEA21GPLW darmowa dostawa! (3838782070457)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Gorenje VCEA21GPLWOdkurzacz o mocy wejściowej 700 W. Pojemność worka na kurz: 3 l. Teleskopowe rury aluminiowe. Regulacja mocy ssania za pomocą pokrętła. Wskaźnik zapełnienia worka. Uchwyt do przenoszenia.

  samoczynne zwijanie przewodu. Zasięg pracy: 8 m. Parkowanie pionowe i poziome. Zabezpieczenie przed przegrzaniem. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Moc: 700WRodzaj: WorkowyPojemność worka: 3LFiltr HEPAGumowe kółkaInnowacyjna szczotka XpandZoneActive Bumper - gumowy zderzak3 końcówki w zestawieAutomatyczne zwijanie kabla Gumowe kółkaPokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie.

  choćby przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia Filtr HEPA Filtr HEPA likwiduje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza podczas sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy.

  Powietrze, które jest zassane przez odkurzacz przechodzi przed powrotem poprzez filtr HEPA gdzie wszystkie skażenia pozostają nie szkodząc nam już więcej. Wskaźnik zapełnienia worka Wskaźnik ukazuje kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga zamiany lub opróżnienia.

  dzięki temu udoskonalamy produktywność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego przez odkurzacz jest obszerniejszy powodując obszerniejsze obciążenie silnika.

  samoczynne chowanie kablaZwijacz kabla, standardowe wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa przewód do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony. Uchwyt do transportowaniaUchwyt przystępne przemieszczanie odkurzacza z jednego pomieszczenia do innego.

  W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony aby umożliwić transport i stosowanie w pozycji poziomej. Parametry techniczne:rodzaj: WorkowyKolor: Biało-czarnyKlasa wydajności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 25.5Klasa sprawności odkurzania dywanów: CKlasa sprawności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AMoc wejściowa (W): 700Poziom hałasu (dB): 64Automatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 6Zasięg pracy (m): 8Zabezpieczenia: Przed przegrzaniemElementy konstrukcji: Uchwyt do przenoszenia, 3 kółka obrotoweKonstrukcja rur: Teleskopowe, AluminioweTyp worka: Worek z mikrofiltremPojemność worka/pojemnika (l): 3Liczba filtrów: 1Rodzaj filtrów: HEPARegulowana moc ssania: Regulacja siły ssania przy pomocy pokrętłaWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: takParkowanie: Poziome i pionoweKomunikacja: Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnikaWysokość (cm): 27.7Szerokość (cm): 43.3Długość (cm): 31Waga (kg): 5.3Pozostałe cechy: Średnica rury: 35 mm, Długość rury: 90 cm, XpandZoneCertyfikaty i normy: CEStandardowe: Worek z mikrofiltrem, Ssawka dywan-podłoga

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 4000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy GORENJE SVC252GFA - Płać mniej za zakupy u nas - (22)266-82-20 Zapraszamy:) (3838782071201)

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy GORENJE SVC252GFA - Płać mniej za zakupy u nas - (22)266-82-20 Zapraszamy:) (3838782071201) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy GORENJE SVC252GFA - Płać mniej za zakupy u nas - (22)266-82-20 Zapraszamy:) (3838782071201) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy bezprzewodowy GORENJE SVC252GFA - Płać mniej za zakupy u nas - (22)266-82-20 Zapraszamy:) (3838782071201)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC252GFA 0,5l 155W led Odkurzacz pionowy Gorenje SVC252GFA o mocy 155W, z pojemnikiem na kurz o pojemności 0,5l i podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Poziom hałasu: 75,2 dB (A) re 1 pW Napięcie: 25,2 V Moc ssania: 10 W Moc silnika (maksymalna): 155 W.

  wymiary (szer. × wys. × gł.): 26 × 118 × 17 cm rozmiary zapakowanego produktu (szer. X wys. X gł.): 28 × 74,8 × 17,2 cm Waga netto: 2,5 kg Waga brutto: 4,5 kg zużycie mocy: 155 W Podświetlenie LED Sterowanie: na uchwycie Czas pracy do: 70 min Czas ładowania: 6 godz Filtr: HEPA FUNKCJONALNOŚĆ: Odkurzanie na sucho Bezprzewodowy Czas pracy do: 70 min Przepływ powietrza: 10,5 l / s objętość pojemnika na kurz: 0,5 l Lampka kontrolna napełniania Wskaźnik naładowania baterii Gumowe koła Parkowanie: na stojąco Pędzel XpandZone nowoczesna szczotka do zbierania kurzu Podwójny kanał zbierania pyłu w zarysie litery X zwiększa powierzchnię, w której wychwytuje kurz z dywanów, twardych powierzchni i parkietu.

  Skutkuje to bardziej efektywnym procesem odkurzania i oszczędnością czasu. Odłączana bateria Przechowuj i ładuj akumulator w dowolnym miejscu Ten odkurzacz premium jest samodzielny. Nie musisz go parkować na stacji ładującej.

  całkowicie składany uchwyt pozwala na przechowywanie w mniejszych komorach, zaś odłączony akumulator można ładować w dowolnym miejscu. Najlepsza bateria spełniająca Twoje potrzeby ekstremalny czas pracy do 70 minut Najnowsza bateria litowa zagwarantuje istotnie dłuższy czas aniżeli poprzednie modele.

  Czas pracy do 70 minut pozwala posprzątać dom za jednym razem. Zależy to od ustawień szybkości, rodzaju podłogi i wymaganej mocy czyszczenia. Zmotoryzowana turboszczotka nieprzeciętny do wszystkich rodzajów podłóg wyśmienita technicznie turboszczotka ma wyjątkowo szeroką rolkę szczotki, żeby zapewnić ulepszone ssanie.

  Miękkie podszewki i zderzaki są przyjazne dla drewnianej podłogi i mebli. Odłączany wałek szczotki jednym kliknięciem sprawia, że ​​eliminowanie długich włosów i innych zabrudzeń jest prędkie i proste. Szczególnie niski zasięg Żadnych pominiętych narożników mocne diody LED oświetlają ciemne obszary.

  rozciągliwy przegub na szyję pozwoli ci prosto sięgnąć pod szafy, stoły i sofy. Przystępny do opróżnienia Nie brudzą sobie rąk Pojemnik na skażenia można z łatwością opróżnić. Po prostu zwolnij uchwyt, otwórz go i strząśnij brud.


Odkurzacz pionowy svc216fr czarny/czerwony marki Gorenje

Odkurzacz pionowy svc216fr czarny/czerwony marki Gorenje Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy svc216fr czarny/czerwony marki Gorenje - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy svc216fr czarny/czerwony marki Gorenje
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Turboszczotka - składnik wyposażenia w postaci turboszczotki, która jest końcówką, zakładaną na rurę uruchomionego odkurzacza. Specjalny, obracający się wałek z szczotkami zapewnia efektywne zbieranie wszelkiego typu skażeń (w szczególności sierści zwierząt, włosów, kurzu) z dywanów.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  SVC216FR
  EAN
  3838942149672
  informacje Podstawowe
  Czerwony
  dołączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Stacja dokująca
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Praca/Czyszczenie na mokro
  Brak danych
  Filtry Worek na kurz technologiczne
  Napięcie (akumulator) [V]
  21.6
  Odłączany odkurzacz ręczny
  Tak
  Akumulatorowe
  Nie dotyczy
  ergonomiczna budowa
  poręczna rączka
  Kółka
  Miękki uchwyt
  Uchwyt do przenoszenia
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Wskaźnik ładowania
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyróznionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Gorenje opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Gorenje cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Gorenje,
 • odkurzacze domowe Gorenje jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Gorenje, odkurzacz domowy Gorenje cena, opinie o odkurzaczach domowych Gorenje, ranking odkurzaczy domowych Gorenje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *