Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Gorenje. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Gorenje. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Gorenje,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Gorenje. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Gorenje, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Gorenje SVC 216FS

Gorenje SVC 216FS Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 216FS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 216FS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Gorenje SVC216FS 21.6V 60min Korzystaj z wszystkich zalet pionowego odkurzacza, który może się zmienić w podręczny podręczy odkurzacz zaledwie w sekundę! Od odkurzania podłogi do wygodnego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno przystępnych półek NAJWAŻNIEJSZE parametry: Kolor: srebrny Wysokość: 1180 mm Szerokość: 260 mm Głębokość: 170 mm Masa urządzenia: 2.5 kg Materiał korpusu: Plastik Czas pracy na baterii: 60 min Czas ładowania: 6h pojemność baterii: 2000 mAh Podświetlenie LED Ustawienie mocy: w uchwycie Świetlny wskaźnik ładowania Wskaźnik naładowania Poziom hałasu: 78 dB objętość użytkowa pojemnika na kurz: 0,6l Przepływ powietrza (l/s) 12 typ baterii: Li-Ion Napięcie: 21.6 V Podręczny albo pionowy Korzystaj z wszelkich zalet pionowego odkurzacza, który może się zmienić w podręczny podręczy odkurzacz zaledwie w sekundę!

  Od odkurzania podłogi do wygodnego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno przystępnych półek Zauważysz każdy pyłek produktywne diody LED oświetlą każdy zakamarek. Elastyczny przegub łatwo pozwoli otrzymać się pod szafę, stół czy sofę i pousuwać każdą drobinę kurzu Bez brudzenia rąk Pojemnik na zabrudzenia jest łatwy w opróżnianiu.

  Tylko zwolnij uchwyt, otwórz, i wytrząśnij zabrudzenia za każdym razem pod ręką w całości składane rączka umożliwia przechowywanie w minimalnych komorach. Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie zawsze gotowy do działania.

  Wydłużony czas pracy Najnowszej generacji bateria litowo-jonowa pozwala na znacząco dłuższy czas działania. W ciągu 60 minut zdążysz odkurzyć wszystkie miejsca w domu. Dzięki baterii najnowszej generacji ładowanie jest krótsze.

  W ciągu 4-6h urządzenie jest znów gotowe do pracy. Zrównoważona moc ssania w trakcie odkurzania wyposażony w skrajnie efektywny akumulator nie pozwoli poczuć żadnego spadku mocy w trakcie odkurzania. Choćby w połowie pojemności baterii odkurzacz będzie miał taką samą moc działania.


Gorenje SVC 216

Gorenje SVC 216 Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 216 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 216
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Turboszczotka - składnik wyposażenia w postaci turboszczotki, która jest końcówką, zakładaną na rurę uruchomionego odkurzacza. Specjalny, obracający się wałek z szczotkami zapewnia efektywne zbieranie wszelkiego typu skażeń (w szczególności sierści zwierząt, włosów, kurzu) z dywanów.

  produkt
  marka
  Kod producenta
  SVC216FR
  EAN
  3838942149672
  informacje Podstawowe
  Czerwony
  dołączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Stacja dokująca
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Praca/Czyszczenie na mokro
  Brak danych
  Filtry Worek na kurz technologiczne
  Napięcie (akumulator) [V]
  21.6
  Odłączany odkurzacz ręczny
  Tak
  Akumulatorowe
  Nie dotyczy
  ergonomiczna budowa
  poręczna rączka
  Kółka
  Miękki uchwyt
  Uchwyt do przenoszenia
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Wskaźnik ładowania
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyróznionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Gorenje SVC 180FW

Gorenje SVC 180FW Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Gorenje SVC 180FW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 180FW
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC180FW LEDOdkurzacz bezprzewodowy, do czyszczenia na sucho, zaopatrzony w baterię w technice Li-Ion NAJWAŻNIEJSZE cechy:typ: 2W1Czas pracy na baterii: 50 minPojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0.6 lCzas ładowania: 360 minWskaźnik naładowania: TakPodświetlenie: LEDPoziom hałasu: 72 dB(A)Napięcie: 18 VMasa urządzenia: 3.5 kg Ręczny albo pionowyKorzystaj z wszystkich zalet pionowego odkurzacza, który może się zmienić w podręczny podręczy odkurzacz zaledwie w sekundę!

  Od odkurzania podłogi do komfortowego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno dostępnych półek znakomite narzędzie do wszelkich rodzajów podłogiDoskonale radzi sobie z wszystkiego typu powierzchniami dzięki zmotoryzowanej rolce czyszczącej w szczotce.

  Żeby wyjąć rolkę do czyszczenia wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Zawsze pod rękąCałkowicie składana rączka zezwala na przechowywanie w niepokaźnych komorach. Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie za każdym razem gotowy do działania.

  Bez pominiętych rogówWydajne diody LED podświetlają sprzątany obszar. Sprężyste połączenie wygina szczotkę aby w łatwy sposób posprzątać obszar pod stołami, szafami czy sofami. Bez zabrudzenia rąkPojemnik na kurz jest prosty do opróżnienia.

  Po prostu zwolnij uchwyt, otwórz pojemnik i wytrząśnij brud. Bateria litowa 18VDzięki solidnej baterii litowej 18 V nie odczujesz żadnej utraty mocy ssania w trakcie pracy. Choćby gdy bateria ma połowę swojej objętości, nadal będziesz mieć najwyższą skuteczność swojego odkurzacza.

  Czas pracy do 50 minut pozwala posprzątać dom za jednym razem.


Gorenje SVC 216FMLW

Gorenje SVC 216FMLW Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 216FMLW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 216FMLW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FMLW ręczny LED Turboszczotka posiada własny silnik elektryczny. Perfekcyjna pod względem technicznym turboszczotka ma nad wyraz spory wałek, który udoskonalone ssanie.

  Miękkie okładziny szczotki i specjalne zderzaki są przyjazne dla Twojej drewnianej podłogi i mebli. Zdejmowany jednym kliknięciem wałek szczotki umożliwia prędkie i nieskomplikowane usuwanie długich włosów i innych zabrudzeń.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz bezprzewodowyPojemność pojemnika na kurz: 0,6lCzas ładowania: 6hSterowanie: Na urządzeniu2 w 1 (ręczny i pionowy)Podświetlenie LEDSzczotka: Elektryczne turboFiltracja HEPA ZMOTORYZOWANA TURBOSZCZOTKA rewelacyjny do wszystkich rodzajów podłóg Turboszczotka ma własny silnik elektryczny.

  rewelacyjna pod względem technicznym turboszczotka ma szczególnie wielki wałek, który udoskonalone ssanie. Miękkie okładziny szczotki i specjalne zderzaki są przychylne dla Twojej drewnianej podłogi i mebli.

  Zdejmowany jednym kliknięciem wałek szczotki zezwala na szybkie i nieskomplikowane likwidowanie długich włosów i innych zabrudzeń. Wygodne przechowywanie na ścianieOdkurzacz jest nietrudny w obsłudze i przechowywaniu. Umieść go na podstawie do konstrukcji na ścianie, aby był gotowy, gdy go Ci potrzeba.

  eliminuje 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza Filtr HEPA usuwa 99,95% cząsteczek z wydmuchiwanego powietrza z odkurzacza w trakcie sprzątania, włączając w to pyłki i wydzieliny roztoczy. Powietrze, które jest zassane przez odkurzacz przechodzi przed powrotem poprzez filtr HEPA gdzie wszystkie zanieczyszczenia są zatrzymywane nie szkodząc nam już więcej.

  jednostajna moc ssania w trakcie odkurzaniaWyposażony w ekstremalnie produktywny akumulator nie pozwoli poczuć żadnego spadku mocy podczas odkurzania. Nawet w połowie obszerności baterii odkurzacz będzie miał taką samą moc działania.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Charakterystyka ogólnaGrupa produktowa: OdkurzaczRodzaj pojemnika na kurz: Z pojemnikiem na kurzTyp odkurzacza: Do czyszczenia na suchoMateriał korpusu: PlastikowyRodzaj baterii: Li-IonWydajnośćIlość ogniw w baterii: 6 szt.objętość użytkowa pojemnika na kurz 0.5 lCzas ładowania: 6 hSterowanieSterowanie: Na urządzeniuUstawienie mocy: W uchwycieŚwietlny wskaźnik ładowania: TakWskaźnik naładowania: TakStacja bazowa: BezpośrednioCechyOdkurzacz bezprzewodowy: Tak2 w 1 (ręczny i pionowy): TakPodświetlenie LED: TakPozycja przechowywania: PionowoWyposażenieLiczba końcówek: 2 szt.Szczotka: Elektryczne turboKółka obrotowe: KółkaIlość kółek: 4 szt.Filtr HEPA: Filtracja HEPAInformacje technologicznePoziom hałasu: 78 dB(A)Napięcie: 21.6 VSzerokość: 250 mmWysokość: 1110 mmGłębokość: 220 mmSzerokość produktu w opakowaniu: 336 mmWysokość produktu w opakowaniu: 740 mmGłębokość produktu w opakowaniu: 132 mm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Philips o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Gorenje SVC 252

Gorenje SVC 252 Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 252 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 252
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  3 nasadki
  Odkurzacz zaopatrzony jest w trzy dopełniające dysze, które usprawniają sprzątanie zakamarków i szczelin.

  Gumowe kółka. Miękki przesuw po podłodze
  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów nawet na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  Bateria ulepszona niżeli się oczekuje. Skrajnie długi czas działania
  Najnowsza generacja litowo-jonowych baterii zezwala na znacząco dłuższy czas działania aniżeli w przeszłości. Czas działania aż do 70 minut pozwala na wysprzątanie choćby wielkiego domu za jednym razem. Nie ma tutaj znaczenia wybór prędkości pracy odkurzacza czy typ podłogi. Dzięki mocnej baterii o pojemności 2000 mAh nie ma zapotrzebowania obawiać się utraty siły ssania w trakcie pracy. Choćby kiedy bateria ma połowę pojemności odkurzacz pracuje z taką samą wydajnością jak na początku pracy. Czas ładowania jest też stanowczo krótszy. Do naładowania baterii niezbędne jest od 4 do 6 godzin.


Gorenje SVC 216FR

Gorenje SVC 216FR Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 216FR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 216FR
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC216FROdkurzacz pionowy, bezworkowy. Zaopatrzony w elektroszczotkę, pojemnik na kurz o obszerności 0.6 l. Zasilany akumulatorowo. Pełne naładowanie akumulatora wystarcza na 60 min pracy.

  posiada filtr HEPA i stopniowy rozruch silnika (Soft Start). NAJWAŻNIEJSZE parametry:Plastikowy pojemnik na kurz i zabrudzeniaOdkurzanie na suchoOdkurzacz bezprzewodowyCzas pracy na baterii: 60 minLiczba końcówek: 2Pojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0,6 lWyjmowany moduł ssący do użytkowania jako ręczny odkurzacz1 filtr HEPAŚwietlny wskaźnik ładowaniaCzas ładowania: 6 hDioda powiadamiająca o poziomie naładowania baterii Gumowane kółkaPłynny przesuw po każdej powierzchniGumowane kółka zabezpieczają przed zniszczeniem delikatne podłogi i zapewniają pewny przesuw.

  Odkurzacz nie pozostawia żadnych śladów przy przesuwanie po miękkich powierzchniach czy dywanach. Zmotoryzowana turbo szczotka genialna do czyszczenia wszelkich typów powierzchni nietrudna w czyszczeniu obrotowa szczotka wyjmowana jednym ruchem ręki.

  Prostota obsługi Bez brudzenia rąk Pojemnik na zabrudzenia jest nietrudny w opróżnianiu. Tylko zwolnij uchwyt, otwórz, i wytrząśnij zabrudzenia. Nietrudny w przechowywaniuZawsze pod rękąCałkowicie składane rączka pozwala na przechowywanie w nieznacznych komorach.

  Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie za każdym razem gotowy do działania. Podświetlenie diodami LED Zauważysz każdy pyłek efektywne diody LED oświetlą każdy zakamarek. Elastyczny przegub łatwo pozwoli dostać się pod szafę, stół czy sofę i zlikwidować każdą drobinę kurzu.

  2 w 1Podręczny albo pionowyKorzystaj z wszystkich zalet pionowego odkurzacza który może się zmienić model podręczny w sekundę! Od odkurzacza podłogi do komfortowego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno dostępnych półek.

  Stała mocStabilna moc ssania podczas odkurzaniaWyposażony w ekstremalnie efektywny akumulator nie pozwoli poczuć żadnego spadku mocy podczas odkurzania. Choćby w połowie objętości baterii odkurzacz będzie miał taką samą moc działania.Przedłużony czas działaniaDo 60 minut bezprzewodowego odkurzaniaNajnowszej generacji bateria litowo-jonowa pozwala na stanowczo dłuższy czas działania niż poprzednie modele.

  W ciągu 60 minut zdążysz odkurzyć wszystkie miejsca w domu. Dzięki najnowszej generacji baterii ładowanie jest krótsze. Już od 4 do 6 godzin ponownie jesteś gotowy do działania. Informacje technologiczneFREESTYLEPlastikowy pojemnik na kurz i zabrudzeniaOdkurzanie na suchoOdkurzacz bezprzewodowyCzas pracy na baterii: 60 minLiczba końcówek: 2Przepływ powietrza: 12 L/sPojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0,6 lWyjmowany moduł ssący do używania jako ręczny odkurzacz1 filtr HEPAŚwietlny wskaźnik ładowaniaCzas ładowania: 6 hDioda informująca o poziomie naładowania bateriiW uchwyciePowolny rozruch silnikaAkcesoria: 2Oświetlenie diodami LEDKółka obrotoweKolor: BordowyPoziom hałasu: 78 dB(A)re1pWNapięcie: 21,6 VWymiary urządzenia (sz x w x g): 26 × 118 × 17 cmWymiary w opakowaniu (sz x w x g): 34,2 × 63 × 16 cmMasa urządzenia: 2,5 kgWaga brutto: 4,5 kgMoc znamionowa: 125 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Gorenje opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Gorenje cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Gorenje,
 • odkurzacze domowe Gorenje jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Gorenje, odkurzacz domowy Gorenje cena, opinie o odkurzaczach domowych Gorenje, ranking odkurzaczy domowych Gorenje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *