Rankingi Odkurzaczy Ogrodowych

Najlepsze odkurzacze do liści do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ogrodowy do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy ogrodowych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do liści.

[TOP10] Odkurzacze do liści do 300 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami do liści do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac Najniższa Cena Online

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: NAC
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   MODEL z regulacją siły ssania/wydmuchu VBE350-AS-DW, Proste i prędkie rozwiązanie, wystarczy przestawić dźwignie aby ssanie zamienić w dmuchanie! równocześnie najmocniejSZY odkurzacz przystępny na rynku oferowany przez markę NAC.

  DMUCHAWA DO LIŚCI SPRAWDZONEJ firmy NAC O sporeJ MOCY 3500W. - Model wyposażony w kółka na końcu rury ssącej pozwalające na bardziej komfortową pracę. Z FUNKCJĄ ROZDRABNIANIA LIŚCI - ZMNIEJSZENIE pojemnośCI W WORKU 10:1 Dmuchawa oczyszcza powierzchnie z prędkością przepływu powietrza od 160 km/h do 270 km/h regulowaną za pomocą pokrętła..

  Zmiana trybu z odkurzania na dmuchawę odbywa się w niezwykle prosty sposób pomocą przełącznika. Urządzenie 3W1: funkcja dmuchania odkurzania (zasysania) rozdrabniania liści Dmuchawy Nac słyną z nad wyraz wielkiej mocy i wysokiej jakości wykonania.

  DMUCHAWA / ODKURZACZ DO LIŚCI Z ROZDRABNIACZEM NAC VBE350-AS-DW. 3500W | 160 km/h do 270 km/h | 35L |. Dane technologicznE: Producent: NAC Model: VBE350-AS-DW wariant silnika elektryczny Zasilanie sieciowe Napięcie zasilania 230 V Moc nominalna 3500 W prędkość powietrza 270 km/h szybkość obrotowa silnika 8 000 - 15 000 obr/min Maksymalna efektywność 13,2 m3/min Redukcja pojemności liści 10:1 objętość worka na liście 35L Waga 3 kg FUNKCJA ROZDRABNIANIA LIŚCI Dmuchawa wyekwipowana w funkcję redukcji objętości liści w stosunku 10:1.

  dzięki czemu liście zajmują pokaźnie mniej miejsca w worku, co gwarantuje dłuższą pracę, bez konieczności ciągłego opróżniania. MOCNIEJSZA, a zaraz solidniejsza od jej poprzednich nieco tańszych modeli.

  Mocniejsza budowa w połączeniu z dużą mocą pozwoli na przyjemną pracę przez dużo lat bez obaw o usterki. Dmuchawa sprawdzonej marki NAC.. Dmuchawa NAC spełni oczekiwania w każdym ogrodzie, wspaniale nadaje się dla amatorów, jak i jeszcze innowacyjnych użytkowników..

  Prosta obsługa sprawia,choćby amatorzy bez obszerniejszych problemów zadbają o swój ogród.. Zastosowanie zasilania sieciowego sprawia, że dmuchawa ta jest dużo lżejsza i cichsza o spalinowej. Dmuchawa do liści NAC ma 3 funkcje dmuchania, odkurzania (zasysania) oraz rozdrabniania liści.

  Łatwe eliminowanie wilgotnych i posklejanych liści. Możliwość operowania w pobliżu delikatnych przedmiotów i roślin. Użyteczny worek o wielkiej objętości aż 35L. Wygoda i łatwość obsługi dzięki praktycznym uchwytom i wyważonej konstrukcji.

  Funkcja rozdrabniacza liści obniża się pojemność liści w worku dzięki temu nie trzeba tak niejednokrotnie go opróżniać. Rozdrobnione liście szybciej podlegają rozkładowi, co perfekcyjnie nadają się na kompost.

  wielka moc i efektywność dzięki jednemu z najistotniejszych na rynku silników o mocy 3500W. REGULACJA siły ssania/dmuchania Model DMUCHAWY został w dodatku wyekwipowany w regulacje siły ssania/dmuchania. Wygodnie um...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze akumulatorowe Graphite do liści. Ranking TOP10 modeli

Dedra polska Odkurzacz kominkowy dedra ded6595 1200w, 18l separator odkurzacz elektryczny do popiołu kominków

Dedra polska Odkurzacz kominkowy dedra ded6595 1200w, 18l separator odkurzacz elektryczny do popiołu kominków Najniższa Cena Online

Dedra polska Odkurzacz kominkowy dedra ded6595 1200w, 18l separator odkurzacz elektryczny do popiołu kominków - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA Polska
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dedra polska Odkurzacz kominkowy dedra ded6595 1200w, 18l separator odkurzacz elektryczny do popiołu kominków
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  przy pomocy odkurzacza DED6595, realne jest zebranie zalegającego w kominku popiołu.

Verto odkurzacz ogrodowy 2800w, worek 40l

Verto odkurzacz ogrodowy 2800w, worek 40l Najniższa Cena Online

Verto odkurzacz ogrodowy 2800w, worek 40l - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Verto
 • Pełna nazwa odkurzacza: Verto odkurzacz ogrodowy 2800w, worek 40l
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ogrodowy 2800 W VERTO (nr ref. 52500G) ma funkcję wymiatania, zasysania i rozdrabniania liści. Asygnowany jest do usuwania suchych odpadów ogrodowych takich jak liście. Funkcja rozdrabniania odpadów umożliwia niemal 10-krotne zmniejszenie objętości usuwanych odpadów, a...


Nac odkurzacz liści 3000w vbe300-as-g

Nac odkurzacz liści 3000w vbe300-as-g Najniższa Cena Online

Nac odkurzacz liści 3000w vbe300-as-g - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nac
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nac odkurzacz liści 3000w vbe300-as-g
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent NAC należy do wiodących na świecie producentów elektronarzędzi i akcesoriów.równocześnie w U.S.A. Jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów przeznaczonych do użytkowania domowego do pracy w rzemiośle, a także w przemyśle.informacje technologiczne:Moc: 3000WTyp silnika:...


Nac Odkurzacz liści 3500w vbe350-as-dw

Nac Odkurzacz liści 3500w vbe350-as-dw Najniższa Cena Online

Nac Odkurzacz liści 3500w vbe350-as-dw - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Nac
 • Pełna nazwa odkurzacza: Nac Odkurzacz liści 3500w vbe350-as-dw
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  informacje technologiczneTyp silnika: elektrycznyMoc nominalna: 3500 WPrędkość powietrza: (dostosowywana) - 160 - 270 km/hNapięcie robocze: 230 V / 50 HzRedukcja objętości liści: 10:1Pojemność worka na liście: 40 lGłośność: 96 dB (A)Waga: 3 kgUrządzenie posiada 3...

Bestway Odkurzacz do basenu zestaw czyszczący 3w1 + cedzak + końcówka na pompę + wąż ogrodowy (6942138966152)

Bestway Odkurzacz do basenu zestaw czyszczący 3w1 + cedzak + końcówka na pompę + wąż ogrodowy (6942138966152) Najniższa Cena Online

Bestway Odkurzacz do basenu zestaw czyszczący 3w1 + cedzak + końcówka na pompę + wąż ogrodowy (6942138966152) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bestway
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bestway Odkurzacz do basenu zestaw czyszczący 3w1 + cedzak + końcówka na pompę + wąż ogrodowy (6942138966152)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  komplet czyszczący 3w1 BESTWAY

  pakiet czyszczący 3w1 BESTWAY to niezastąpione narzędzie dla każdego posiadacza basenu. Ten kompletny komplet umożliwi Ci utrzymanie Twojego basenu w idealnej czystości poprzez cały sezon. Dzięki dołączonym akcesoriom, będziesz mógł efektywnie eliminować wszelkie skażenia i osady z powierzchni i dna basenu.

  Kij teleskopowy o max. Długości 2,79 m

  W skład zestawu wchodzi kij teleskopowy o maksymalnej długości 2,79 metra. Ten wytrzymały i lekki kij pozwoli Ci dotrzeć do trudno przystępnych miejsc w Twoim basenie bez konieczności sięgania rękoma lub schylania się. Dzięki regulowanej długości, możeszzwiązać go do swoich potrzeb i zapewnić sobie całkowitą kontrolę nad procesem czyszczenia.

  Odkurzacz z zbiornikiem wielokrotnego użytku

  Odkurzacz zawarty w tym zestawie jest wyekwipowany w specjalny zbiornik wielokrotnego wykorzystania do zbierania wszelkich basenowych śmieci. Nie musisz już martwić się o kosztowne wkłady czy filtry - ten nowoczesny system zezwala na wydajne oczyszczanie basenu bez konieczności podmiany części. Odkurzacz jest nietrudny w obsłudze i skuteczne usuwanie brudu ze ścian, dna oraz powierzchni basenu.

  Siatka do wyławiania skażeń

  W komplecie znajduje się także siatka do wyławiania skażeń, która pozwoli Ci polikwidować liście, owady i inne śladowe przedmioty pływające na powierzchni Twojego basenu. Ta użyteczna siatka jest lekka i łatwa w użyciu - wystarczy ją przeciągnąć po powierzchni wody, żeby zbierać wszelkie niepożądane elementy. Dzięki temu Twój basen będzie za każdym razem czysty i błogi do wykorzystywania. Zestaw czyszczący 3w1 BESTWAY to kompleksowe rozwiązanie dla wszelkich posiadaczy basenów. Dzięki zawartym akcesoriom będziesz mógł utrzymać swój basen w świetnej kondycji przez cały sezon letni. Nie trać czasu na ręczne sprzątanie - ten fachowy zestaw umożliwi Ci prędkie i skuteczne oczyszczanie zarówno powierzchni jak i dna Twojego basenu. Zamów już dziś i ciesz się przezroczyście czystym basenem!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz do liści fzf 4030-e marki Fieldmann

odkurzacz do liści fzf 4030-e marki Fieldmann Najniższa Cena Online

odkurzacz do liści fzf 4030-e marki Fieldmann - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Fieldmann
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz do liści fzf 4030-e marki Fieldmann
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Elektryczna odkurzaczo-dmuchawa FZF 4030-E3, ma funkcje: dmuchanie, rozdrabnianie, odkurzanie. Moc: 3 000W. Miękki start. Regulacja wydmuchu. Prędkość powietrza: do 270 km/h. Przepływ powietrza: 10,7 m3/min.

  Funkcja rozdrabniania: 10:1. Worek na odpady: 45L. Stalowy rozdrabniacz. Kółko podpierające. Komfortowy pas na ramię. Waga: 2,80kg. Deklarowany poziom akustyczny: 106 dB(A)....


#17 silnik elektryczny do odkurzacza warsztatowego ded6602 marki Dedra

#17 silnik elektryczny do odkurzacza warsztatowego ded6602 marki Dedra Najniższa Cena Online

#17 silnik elektryczny do odkurzacza warsztatowego ded6602 marki Dedra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: #17 silnik elektryczny do odkurzacza warsztatowego ded6602 marki Dedra
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Silnik elektryczny do odkurzacza warsztatowego DEDRA DED6602 Specyfikcja technologiczna:
  EAN: 5900315023358
  firma: DEDRA
  Symbol: XDED6602.17
  Kod producenta: 5900315023358

Dedra Odkurzacz do liści ded7072

Dedra Odkurzacz do liści ded7072 Najniższa Cena Online

Dedra Odkurzacz do liści ded7072 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dedra Odkurzacz do liści ded7072
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dmuchawa/odkurzacz akumulatorowy DEDRA 18V DED7072Dmuchawa/odkurzacz marki Dedra do liści to 2-funkcyjne urządzenie ogrodowe z akumulatorowej serii SAS+ALL. Urządzenie zezwala na równocześnie zdmuchiwanie zanieczyszczeń, jak i zbieranie ich do materiałowego worka.

  Przygotowanie narzędzia do danej pracy nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy w odpowiednich miejscach zamocować rurę (dmuchawa) lub rurę i worek (odkurzacz). Model DED7072 ma też praktyczną rękojeść, która gwarantuje wygodny chwyt w trakcie pracy.

  NAJWAŻNIEJSZE rodzaj: Dmuchawa, Odkurzacz do liściFunkcje uzupełniające: Funkcja zasysaniaPrędkość wydmuchu [km/h]: 230Regulacja prędkości wydmuchu: TakWorek: TakWydajność [m3/min]: 1.7Zasilanie: Akumulatorowe Charakterystyka produktu:2 tryby pracy: tryb zdmuchiwania i tryb odkurzania,Łatwe i prędkie przezbrojenie urządzenia w zależności od potrzeb,wygodna rękojeść powiększająca komfort chwytu narzędzia,Praca bezprzewodowa gwarantująca całkowitą swobodą podczas przemieszczania się,Do zasilania dmuchawy/odkurzacza konieczny jest akumulator litowo-jonowy 18V SAS+ALL.

  WyposażenieWorek materiałowy,Dysza z tworzywa nienaturalnego,Model bez akumulatora i ładowarki. Jeden akumulator do wielu elektronarzędzi!DEDRA stworzyła nową linię elektronarzędzi, które zasilane są jednym akumulatorem.

  DEDRA SAS+ALL to nowoczesny system, który przeznaczony jest zarówno dla wysokiej klasy fachowców, jak i sporadycznych majsterkowiczów. Dzięki niemu można dobrać całą gamę sprawnych elektronarzędzi, nie martwiąc się dokupowaniem dodatkowych akumulatorów.

  DEDRA SAS+ALL to nie tylko wygoda stosowania,dodatkowo spore oszczędności dla domowego budżetu.Jak stworzyć własny zestaw SAS+ALL?Jeśli chcesz stworzyć komplet SAS+ALL, na początek musisz nabyć ładowarkę.

  Dzięki technice szybkiego ładowania w krótkim czasie przygotujesz do pracy jeden z dwóch przystępnych akumulatorów litowo-jonowych. Do wyboru masz akumulatory o przeróżnej obszerności. Jeśli używasz sprzętu sporadycznie, spokojnie wystarczy Ci akumulator o obszerności 2,0 Ah.

  Natomiast, gdy nie możesz sobie pozwolić na przerwę, postaw na akumulator o pojemności 4,0 Ah. Obydwa modele korzystają z napięcia 18 V, co zagwarantuje wysoką skuteczność i przekłada się na produktywność elektronarzędzia.

  Jeżeli planujesz obszerniejsze zakupy, polecamy Ci pojemną i wytrzymałą torbę, która bezproblemowo pomieści Twój zestaw DEDRA SAS+ALL.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści Worx. Ranking TOP10 modeli

#8 silnik kpl. do odkurzacza warsztatowego pansam a065010 marki Dedra

#8 silnik kpl. do odkurzacza warsztatowego pansam a065010 marki Dedra Najniższa Cena Online

#8 silnik kpl. do odkurzacza warsztatowego pansam a065010 marki Dedra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: #8 silnik kpl. do odkurzacza warsztatowego pansam a065010 marki Dedra
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Silnik kpl. Do odkurzacza warsztatowego PANSAM A065010 Specyfikcja techniczna:
  EAN: 5900315022030
  producent: PANSAM
  Symbol: XA065010.08
  Kod producenta: 5900315022030


Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Znane odkurzacze ogrodowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do liści.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ogrodowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze do liści do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami do liści do 300 zł,
 • odkurzacze do liści do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze do liści do 300 zł, odkurzacz ogrodowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach ogrodowych do 300 zł, ranking odkurzaczy ogrodowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *