Rankingi Odkurzaczy Ogrodowych

Najlepsze odkurzacze do liści do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ogrodowy do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy ogrodowych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do liści.

[TOP10] Odkurzacze do liści do 300 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami do liści do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Odkurzacz ogrodowy VERTO 2800W 52G500 DARMOWY TRANSPORT

Odkurzacz ogrodowy VERTO 2800W 52G500 DARMOWY TRANSPORT Najniższa Cena Online

Odkurzacz ogrodowy VERTO 2800W 52G500 DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Verto
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ogrodowy VERTO 2800W 52G500 DARMOWY TRANSPORT
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ODKURZACZ OGRODOWY 2800W, WOREK 40L 52G500


  Odkurzacz ogrodowy 2800W VERTO (nr ref. 52500G) posiada funkcję wymiatania, zasysania i rozdrabniania liści. Asygnowany jest do usuwania suchych odpadów ogrodowych takich jak liście. Funkcja rozdrabniania odpadów pozwala na niemal 10-krotne zmniejszenie objętości usuwanych odpadów, a przy tym wydłuża czas pracy bez konieczności opróżniania worka. Silnik o mocy 2800W zapewnia prędkie i przystępne usuwanie odpadów. Odkurzacz na dodatek wygodny przełącznik rodzaju pracy (wymiatanie / zasysanie) umożliwiający szybką zmianę trybu pracy. Trwały, odzieżowy worek o pojemności 40l wyposażony jest w zamek błyskawiczny ułatwiający szybkie opróżnianie. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia dokument CE. Producent VERTO oferuje asortyment elektronarzędzi i akcesoriów dla każdego majsterkowicza.
  dane technologiczne:

  Długość kompletna towaru: 560mm
  liczba sztuk w komplecie albo opakowaniu: 1szt
  Materiał opakowania: karton
  Moc: 2800W
  Gwarancja: Tak
  2-letnia gwarancja: Tak
  Napięcie zasilania: 230V~50HzV
  śladowa liczba obrotów na minutę: 8000rpm
  Maksymalna ilość obrotów na minutę: 14000rpm
  liczba funkcji: 3szt
  Przepływ powietrza: 13l/min
  pojemność worka: 40l
  Stopień rozdrobnienia: 10:1


Dedra Odkurzacz do liści ded7072

Dedra Odkurzacz do liści ded7072 Najniższa Cena Online

Dedra Odkurzacz do liści ded7072 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: DEDRA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dedra Odkurzacz do liści ded7072
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   DMUCHAWA/ODKURZACZ AKUMULATOROWY SAS+ALL + Akumulator 5,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów DEDRA DED7072 DED7038 DED7035 Dmuchawa akumulatorowa DED7072 to idealne narzędzie do wykorzystania w warsztacie, garażu i do najróżniejszego rodzaju prac przydomowych.

  Przepływ powietrza wynoszący 63,5m/s gwarantuje dużą siłę wydmuchu, która przekłada się na skuteczność pracy tym urządzeniem. Uzupełniającą zaletą tego urządzenia jest funkcja odkurzacza. Pokrywa wyprodukowana została z nylonu z domieszką włókna szklanego, dzięki temu powiększona została odporność na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

  atrybuty artykułu włącznik pracy ciągłej podgumowany uchwyt dodatkowa funkcja dmuchawy w zestawie plastikowa przedłużka i materiałowy worek regulacja siły wydmuchu informacje technicznE Napięcie: 18 V Przepływ powietrza: 63,5 m/s Maksymalne ciśnienie pracy: 4,5 Przybliżony czas pracy dla akumulatora 2.0 Ah: 13min.

  Przybliżony czas pracy dla akumulatora 4.0 Ah: 25min. Akumulator 5,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7035 Pojemny akumulator litowo-jonowy przeznaczony do cięższych i bardziej wymagających zastosowań.

  ma wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty pojemności. Wyposażony w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu podczas ładowania i rozładowywania.

  Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V. Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 przeznaczona do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z linii SAS+ALL.

  Ładowarka zaopatrzona w wskaźnik naładowania. Kompozycja z tworzywa sztucznego. Ładowanie wszystkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 albo DED7034 przystępne na innych ofertach) z linii SAS+ALL.

  Ładowarka ma wskaźnik naładowania szybkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok. 1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to nowoczesne rozwiązanie, którego celem jest jeden akumulator do wielu urządzeń.

  Niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem, czy także majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę wydajnych elektronarzędzi akumulatorowych....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści NAX. Ranking TOP10 modeli

Fieldmann wielofunkcyjny odkurzacz do liści FZF 4050-E

Fieldmann wielofunkcyjny odkurzacz do liści FZF 4050-E Najniższa Cena Online

Fieldmann wielofunkcyjny odkurzacz do liści FZF 4050-E - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Fieldmann
 • Pełna nazwa odkurzacza: Fieldmann wielofunkcyjny odkurzacz do liści FZF 4050-E
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz do liści z silnikiem o mocy 3000W. Regulacja siły umożliwia zasysanie liści nie naruszając przy tym kory, czy niedużych kamieni będących częścią aranżacji ogrodu. Aby przejść między funkcją odkurzacza i dmuchawy należy jedynie przesunąć małą dźwignię.

  Odkurzacz w dodatku funkcję rozdrabniania odpadów, dzięki której materiał zebrany w pojemniku kompostowym rozkłada się dużo szybciej, a sam 45-litrowy pojemnik będący częścią zestawu zapełnia się dużo wolniej.

  załączony do zestawu pasek zapewni większy komfort pracy z urządzeniem....


Faworyt Odkurzacz do liści gto3300

Faworyt Odkurzacz do liści gto3300 Najniższa Cena Online

Faworyt Odkurzacz do liści gto3300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: FAWORYT
 • Pełna nazwa odkurzacza: Faworyt Odkurzacz do liści gto3300
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  prędkie oczyszczanie ogrodów i posesji Odkurzacz elektryczny do liści, zwany także dmuchawą, służy do prędkiego oczyszczania posesji z liści i małych gałązek. Elektryczne urządzenie wyekwipowane są w silniki, który generują solidny strumień powietrza, zasilany z sieci. Dzięki temu pozbywamy się liści w przystępny i szybki sposób. Odkurzacz dedykowany jest wyłącznie do zasysania albo wydmuchiwania odpadków ogrodowych takich jak pędy, suche liście, materiały lekkie w przydomowych ogródkach i ogródkach hobbystycznych. Każde inne jej wykorzystanie jest sprzeczne z przeznaczeniem i może stanowić poważne zagrożenie dla użytkownika oraz prowadzić do uszkodzenia urządzenia. Mnóstwo ergonomicznych funkcji i mocne wykonanie Prezentowany odkurzacz do liści firmy Faworyt GTO 3300 to rewelacyjne i praktyczne urządzenie do każdego ogrodu. Znamionuje się wyśmienitym stosunkiem jakości do ceny. Jest konkretnie wyprodukowany i wyekwipowany w sporo funkcjonalnych funkcji. Posiada worek na liście o objętości 45L. Odkurzacz zasilany jest silnikiem elektrycznym o mocy 3300 W o napięciu 230V/50 Hz. Komfortowy i łatwy w obsłudze Z pomocą tego odkurzacza szybko uprzątniemy liście z trawnika, posesji, podjazdu czy chodnika. Urządzenie jednocześnie funkcję zasysania liści, jak i dmuchania. Szybkość wydmuchu może osiągnąć od 100 do 300km/h. Waga urządzenia to 4.5 kg. Wszystkie potrzebne komponenty obsługowe są umieszczone na uchwycie. Odkurzacz jest nad wyraz wygodny w trzymaniu i nieskomplikowany w obsłudze. Komfortowy uchwyt dla rąk, który rozszerza komfort pracy. Dzięki tym elementom praca w ogrodzie stanie się przyjemnością, takie urządzenie to doskonała inwestycja w każdym ogrodzie. Informacje techniczne: Napięcie - 230-240V/50Hz Moc - 3300 W Tryby pracy - Zasysanie, Dmuchanie Współczynnik rozdrabniania liści - 10:1 Izolacja (zabezpieczenie) - II klasa bezpieczeństwa szybkość powietrza - 100-300 km/h szybkość obrotowa biegu jałowego - 11500-15500 obr/min Gwarantowany poziom mocy akustycznej - 104 dB(A) Zmierzony poziom mocy akustycznej - 102,3 dB(A), k=2,1 dB(A) Wibracje przy uchwycie - 2,702m/s2, k=1,5m/s2 objętość worka - 45 L Waga netto - 4....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze spalinowe NAC do liści. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac Najniższa Cena Online

Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: NAC
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do liści vbe350-as-dw darmowy transport marki Nac
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   MODEL z regulacją siły ssania/wydmuchu VBE350-AS-DW, Proste i prędkie rozwiązanie, wystarczy przestawić dźwignie aby ssanie zamienić w dmuchanie! równocześnie najmocniejSZY odkurzacz przystępny na rynku oferowany przez markę NAC.

  DMUCHAWA DO LIŚCI SPRAWDZONEJ firmy NAC O sporeJ MOCY 3500W. - Model wyposażony w kółka na końcu rury ssącej pozwalające na bardziej komfortową pracę. Z FUNKCJĄ ROZDRABNIANIA LIŚCI - ZMNIEJSZENIE pojemnośCI W WORKU 10:1 Dmuchawa oczyszcza powierzchnie z prędkością przepływu powietrza od 160 km/h do 270 km/h regulowaną za pomocą pokrętła..

  Zmiana trybu z odkurzania na dmuchawę odbywa się w niezwykle prosty sposób pomocą przełącznika. Urządzenie 3W1: funkcja dmuchania odkurzania (zasysania) rozdrabniania liści Dmuchawy Nac słyną z nad wyraz wielkiej mocy i wysokiej jakości wykonania.

  DMUCHAWA / ODKURZACZ DO LIŚCI Z ROZDRABNIACZEM NAC VBE350-AS-DW. 3500W | 160 km/h do 270 km/h | 35L |. Dane technologicznE: Producent: NAC Model: VBE350-AS-DW wariant silnika elektryczny Zasilanie sieciowe Napięcie zasilania 230 V Moc nominalna 3500 W prędkość powietrza 270 km/h szybkość obrotowa silnika 8 000 - 15 000 obr/min Maksymalna efektywność 13,2 m3/min Redukcja pojemności liści 10:1 objętość worka na liście 35L Waga 3 kg FUNKCJA ROZDRABNIANIA LIŚCI Dmuchawa wyekwipowana w funkcję redukcji objętości liści w stosunku 10:1.

  dzięki czemu liście zajmują pokaźnie mniej miejsca w worku, co gwarantuje dłuższą pracę, bez konieczności ciągłego opróżniania. MOCNIEJSZA, a zaraz solidniejsza od jej poprzednich nieco tańszych modeli.

  Mocniejsza budowa w połączeniu z dużą mocą pozwoli na przyjemną pracę przez dużo lat bez obaw o usterki. Dmuchawa sprawdzonej marki NAC.. Dmuchawa NAC spełni oczekiwania w każdym ogrodzie, wspaniale nadaje się dla amatorów, jak i jeszcze innowacyjnych użytkowników..

  Prosta obsługa sprawia,choćby amatorzy bez obszerniejszych problemów zadbają o swój ogród.. Zastosowanie zasilania sieciowego sprawia, że dmuchawa ta jest dużo lżejsza i cichsza o spalinowej. Dmuchawa do liści NAC ma 3 funkcje dmuchania, odkurzania (zasysania) oraz rozdrabniania liści.

  Łatwe eliminowanie wilgotnych i posklejanych liści. Możliwość operowania w pobliżu delikatnych przedmiotów i roślin. Użyteczny worek o wielkiej objętości aż 35L. Wygoda i łatwość obsługi dzięki praktycznym uchwytom i wyważonej konstrukcji.

  Funkcja rozdrabniacza liści obniża się pojemność liści w worku dzięki temu nie trzeba tak niejednokrotnie go opróżniać. Rozdrobnione liście szybciej podlegają rozkładowi, co perfekcyjnie nadają się na kompost.

  wielka moc i efektywność dzięki jednemu z najistotniejszych na rynku silników o mocy 3500W. REGULACJA siły ssania/dmuchania Model DMUCHAWY został w dodatku wyekwipowany w regulacje siły ssania/dmuchania. Wygodnie um...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze do liści 4Garden. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz do liści LIDER Plus LPO GTO3002 elektryczny (5903357106515)

Odkurzacz do liści LIDER Plus LPO GTO3002 elektryczny (5903357106515) Najniższa Cena Online

Odkurzacz do liści LIDER Plus LPO GTO3002 elektryczny (5903357106515) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ogrodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: LIDER
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz do liści LIDER Plus LPO GTO3002 elektryczny (5903357106515)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ogrodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  bez dwóch zdań nie raz musiałeś zmagać się z mnóstwem zalegających liści w ogrodzie? A może to grabienie świeżo skoszonego trawnika spędza Ci sen z powiek? Nie musisz się już o to martwić! Elektryczny odkurzacz do liści Lider Plus GTO3002 pomoże Ci wysprzątać choćby duży teren w mgnieniu oka. Ten model urządzenia zaopatrzony jest w konkretny silnik elektryczny o mocy aż 3000 W, a także napięciu zasilania 230V/50Hz....


Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Znane odkurzacze ogrodowe. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do liści.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ogrodowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze do liści do 300 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami do liści do 300 zł,
 • odkurzacze do liści do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli ogrodowych odkurzaczy do liści:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze do liści do 300 zł, odkurzacz ogrodowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach ogrodowych do 300 zł, ranking odkurzaczy ogrodowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.