Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy akumulatorowy. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy akumulatorowych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] Odkurzacze domowe akumulatorowe. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 zaopatrzony w akumulator litowo-jonowy 14.4 V zezwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 poziomy pracy objętość zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Nieskomplikowany do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci pasuje.

  Samostojąca budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SPECYFIKACJA technicznA skuteczność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo-jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: nieskomplikowany w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg rozmiary: 1160x265x165 mm.


Blaupunkt VCH602

Blaupunkt VCH602 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH602 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH602
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Blaupunkt VCH602BL Urządzenie konieczne w Twoim domu! Odkurzacz to ten rodzaj sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Rewelacyjny pomocnik w trakcie domowych porządków, produktywnie eliminujący z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły, a także inne skażenia i zatrzymujący je wewnątrz urządzenia.

  Wyposażenie Wyposażenie odkurzacza w potrójny system odfiltrowania powietrza powoduje, iż znacząco wpływa on także na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne, a także filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  zestaw Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka znakomicie wyczesująca włosy i sierść z dywanów i wykładzin oraz specjalna długa, wąska ssawka sprężysta, która dotrze do wszystkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Wykonanie Pionowa konstrukcja modelu VCH602BL, jego stosunkowo niewielka waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe wymiary powodują, iż jest on istotnie komfortowy w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od klasycznych odkurzaczy.


Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Zagwarantuje dużą siłę ssania, długą wytrzymałość i maksymalną elastyczność zastosowań. Może pełnić rolę jednocześnie odkurzacza ręcznego, jak i pionowego i komfortowo odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i użytecznemu uchwytowi jest nieskomplikowany w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana budowa dyszy podłogowej, która rozszerza jej stabilność. Jeśli podczas pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  sprężysty przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 oferuje maksymalną sprężystość. Rura przedłużająca z elastycznym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno przystępnych miejscach jest nieskomplikowane i nie powoduje wygięcia pleców.

  sprawny silnik BLDC
  wielka moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zaimplementowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma mnóstwo zalet. Są one cichsze, bezawaryjne, energooszczędne i mają dłuższą żywotność niżeli silniki klasyczne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany przy pomocy odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w dyszę samojezdną, która zwiększa siłę ssania, dzięki temu można uzyskać produktywne sprzątanie w istotnie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami sprawia, że jest szczególnie delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest zaopatrzona w oświetlenie LED, dzięki temu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci rewelacyjnym światłem choćby w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki temu za każdym razem będziesz posiadać wyśmienicie czyste wnętrze.

  niepokaźna turboszczotka
  niepowtarzalna budowa i dostosowany wymiar tej szczotki pozwala pousuwać każdy włos z mebli tapicerowanych i wszystkich miejsc, do których nie można dotrzeć przy pomocy szerokiej szczotki. Rewelacyjnie nadaje się do sprzątania po swoich futrzanych pupilach. efektywny filtr HEPA 13 zatrzymuje niepożądane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest zaopatrzony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza podczas śladowych prac porządkowych. Dzięki funkcjonalnym akcesoriom w postaci długiej i krótkiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a nawet klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można ponadto komfortowo odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni można wygodnie regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest adekwatna do twardych podłóg, wysoka do mocno zabrudzonych powierzchni albo dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 zapewnia całkowitą swobodę ruchów podczas sprzątania. Podczas pracy nie będzie przeszkadzał żaden kabel, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o objętości 2500 mAh, który cechuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki temu można komfortowo odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma objętość 0,5 l i wyjątkowo prędko się go czyści. Po zapełnieniu wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest stosowny też dla alergików. Aby utrzymać wysoką efektywność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszelkich szczotek.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bordowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością praktyczny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który zezwala na luźne stosowanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o pojemności 0,5 litra wystarczy na długi czas używania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, że odkurzacz jest bezworkowy, nie buduje dodatkowych kosztów wynikających z zamiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki czemu codzienne używanie jest wygodne i funkcjonalne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na swobodne stosowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to stosowny czas na jedno, lub dwa sprzątania w domu. Odkurzacz posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieustannej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o obszerności 0,5 litra starczy na długi czas użytkowania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie stosownego worka i podmianę go. Twist2Open przystępne otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest niezwykle higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Ponadto odłączana, bezprzewodowa rączka, to uzupełniające możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do typowego odkurzania. Tryb znacznego zasięgu - odkurzanie trudno przystępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyposażony w filtr Hygiene Lifetime, który znamionuje się niezwykle wysokim stopniem zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich minimalnych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr gwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo konwencjonalnie podpiąć bezpośrednio przewód do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. pokaźna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh obfita elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszelkich rodzajów podłóg i dywanów, na dodatek rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, zapewniając ich dokładne czyszczenie. W komplecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 dostępna jest dysza szczelinowa oraz dysza do tapicerki, duża szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego, a także uchwyt ścienny, który umożliwi swobodne przechowywanie w domu.

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  nieznaczne jest błyskotliwe


  Do czego się przydają takie nieduże akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie małe mobilne urządzenia do zbierania minimalnych skażeń z niewielkich powierzchni. Posiadają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To doskonałe dodatkowe urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są rewelacyjne żeby dotrzeć do niepokaźnych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Ekspresowo i sprawnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki drobnym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba aby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - przewód przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o perfekcyjnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne skomplikowane elektroniczne udogodnienia, zostały wytworzone w głównej mierze po to,ekspresowo poradzić sobie z znikomymi zabrudzeniami na małej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Mobilny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Idealny design, przyjemny dla oka. Dokładnie dobrany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niezwykle lekki, praktyczny i skuteczny. Zasilany akumulatorowo,ma także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w całości można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni precyzyjność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na przewód zasilania 12V
  *Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyposażona w poręczny wyświetlacz OLED. Model wyposażony jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z szybkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model zaopatrzony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać choćby najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Kompozycja urządzenia łatwy dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest niezwykle proste: starczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", przy pomocy której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki śladowej wadze zaledwie 1.6 kg jest niezwykle praktyczny. Konstrukcja i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała kompozycja jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model wyekwipowano w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma klasyczny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest wyjątkowo przyjemna, ułatwia ją też zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  zestaw mieści sporo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia najróżniejszych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która świetnie stanie na wysokości zadania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - przy pomocy których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 uzupełniające szczotki, co ułatwi przechowywanie i wykorzystywanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest przystępny do opróżnienia – wystarczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  dodatkowe tryby pracy usprawniające sprzątanie:

  - Tryb ekologiczny: zalecany jest do codziennego wykorzystywania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najistotniej spójny brud, lecz podłoga będzie w pełni czysta po 2 albo 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest korzystnym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co odszukasz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować idealną żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować zarówno poprzez zintegrowany ekran OLED jak i za pomocą trzech niedużych diod LED umieszczonych równocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  efektywność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  budowa

  • typ pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor towaru: Czerwony Szary
  • typ wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz pełną funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które akcentuje się najczęściej wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te parametry zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 wyekwipowany jest przede wszystkim w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem starannej filtracji zagwarantuje niemal 100% produktywność w zbieraniu choćby najmocniej mikroskopijnych skażeń.

  dodatkowo, Dreame V11 wbudowaną baterię o obszerności 3000 mAh obszerne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które widocznie upraszczają sprzątanie. Tryb naturalny zalecany jest do stosowania codziennego - efektywnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to wyraźnie mocniejsze ssanie, które czyści znacznie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania likwiduje wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  kompozycja odkurzacza Dreame V11 została dokładnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma pojemność 0,5 litra. To trafna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Ponadto, w pakiecie, oprócz samego odkurzacza znajduje się sporo akcesoriów upraszczających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyposażony, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, lecz także z łatwością nim manewrować w trakcie odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokojakościowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, instynktowna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, ponadto meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest doskonały do odkurzania w samochodzie. Łatwy do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci nadaje się.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, prędko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można łatwo wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz też okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz. Stale wysoka produktywność.dużo odkurzaczy traci ekspresowo moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir zapewnia wysoką wydajność dzięki zachowaniu słusznego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Łatwe czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki istotnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka minimalna / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.wygodny, prędki i dokładny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej sprężystości i wygody przy rutynowym odkurzaniu. Informacje ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość poziomów mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Trotec VC10

Trotec VC10 Najniższa Cena Online

Trotec VC10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Trotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Trotec VC10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowo, długo i z mocnym ssaniem – taki jest właśnie użyteczny odkurzacz ręczny VC 10 E. Wyekwipowany w długożywotny akumulator litowo-jonowy bezworkowy VC 10 E umożliwia 12 minut maksymalnej mocy odsysania kurzu, brudu albo włosów. Także płynów!

Teesa Sweeper 7000

Teesa Sweeper 7000 Najniższa Cena Online

Teesa Sweeper 7000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: Teesa Sweeper 7000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  ---------------
  informacje technicznE
  ---------------
  Moc: 150 W
  Poziom dźwięku: =<82 dB
  pojemność pojemnika na kurz: 0,3 l
  Moc ssąca: >=24 W
  Nadmuch: >=8,5 l/min
  Podciśnienie: >=7 kPa


  ---------------
  PODSTAWOWE atrybuty artykułu
  ---------------
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  2 stopnie regulacji mocy
  Podświetlenie czyszczonej powierzchni
  Wskaźnik naładowania baterii
  proste opróżnianie pojemnika na kurz
  Zwrotny, lekki i nieskomplikowany w obsłudze
  poręczny uchwyt

  ---------------
  ZASILANIE
  ---------------
  Akumulator: 25,2 V; 2000 mAh
  rodzaj akumulatora: Li-Ion
  Czas ładowania akumulatora: do 6 h
  Maksymalny czas pracy:
  Poziom 1 (niska moc): 40 min
  Poziom 2 (wysoka moc): 16 min
  Ładowarka sieciowa:
  Wejście: AC 100 ~ 240 V; 50/60 Hz
  Wyjście: DC 25-29 V; 500 mA

  ---------------
  parametry FIZYCZNE
  ---------------
  Waga: 2,3 kg
  wymiary (SxWxG): 119 x 22,5 x 25,5 cm

  ---------------
  W pakiecie
  ---------------
  Ładowarka sieciowa
  Elektroszczotka
  Końcówka szczelinowa 2w1
  Ssawka szczelinowa
  Instrukcja obsługi
  Odkurzacz bezprzewodowy Teesa Sweeper 7000

  Zastanawiasz się jaki odkurzacz nabyć? Pożegnaj się z problemem zbyt krótkiego, niepraktycznego kabla w swoim starym modelu i przywitaj się z lekkim, praktycznym i istotnie komfortowym w użyciu odkurzaczem akumulatorowym Teesa Sweeper 7000. Przekonaj się ile łatwiejsze może być sprzątanie!

  Regulacja mocy

  różne zabrudzenia wymagają przeróżnej mocy, dlatego odkurzacz pionowy Sweeper 7000 ma 2 stopniową regulację mocy. Poziom mocy możesz wygodnie zmieniać za pomocą przycisku umieszczonego na rączce odkurzacza.

  Swoboda ruchu

  Oprócz skutecznej pracy, prawidłowy odkurzacz powinien się także cechować wysokim komfortem użytkowania. Sweeper 7000 posiada uchwyt ze zmiennym kątem nachylenia i możliwością obrotu o 180°, co zapewnia dużą swobodę manewrowania.

  Podświetlenie czyszczonej powierzchni

  Jedną z dodatkowych zalet odkurzacza Teesa jest podświetlenie, która przyda się przy odkurzaniu słabo oświetlonych powierzchni. Cztery mocne diody LED to gwarancja, że Twojej uwadze nie umkną żadne zabrudzenia i Twoje mieszkanie będzie za każdym razem nienagannie czyste.

  Odkurzacz ręczny

  Sweeper 7000 ma konstrukcję 2w1. Odłączany moduł ręczny powoduje,z łatwością zamienisz to urządzenie w śladowy odkurzacz, dzięki któremu ekspresowo odkurzysz rozsypane przyprawy na szafce kuchennej czy ziemię z kwiatów na parapecie.

  Wymienne końcówki

  Oprócz elektroszczotki w zestawie znalazły się także końcówka szczelinowa 2w1, a także ssawka szczelinowa. Dzięki nim uda Ci się polikwidować np. Okruchy ukryte w zakamarkach kanapy. Sweeper 7000 stanie na wysokości zadania także jako odkurzacz samochodowy.

  przystępne czyszczenie

  Z tym modelem nie tylko odkurzanie jest bezproblemowe. Sweeper 7000 to odkurzacz bezworkowy, którego czyszczenie bardzo prędkie. Żeby wyjąć pojemnik na kurz, starczy, że naciśniesz jeden przycisk i opróżnisz go. To wszystko! Banalnie proste, prawda?

  Nakładka mopująca

  Ci potrzeba odkurzacza pionowego z funkcją mycia podłóg? teraz możesz dokupić specjalną nakładkę, która sprawi, że Twój Sweeper 7000 zamieni się w odkurzacz mopujący.


  Plik: Instrukcja obsługi CS, DE, EN, GR, PL, RO, SK

Einhell TE-VC 18Li

Einhell TE-VC 18Li Najniższa Cena Online

Einhell TE-VC 18Li - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell TE-VC 18Li
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Einhell TE-VC 18 Li jest członkiem rodziny Einhell Power X-Change. Jest szczególnie komfortowy w użyciu i ma dużą moc.

  Odkurzacz jest dostarczany z końcówkami koniecznymi do szybkiego, starannego oczyszczenia każdej powierzchni, od podłóg dywanowych i tapicerki po parkiety i posadzki z płytek. Szczotka podłogowa najlepiej nadaje się do twardych podłóg i gładkich powierzchni. Druga końcówka przeznaczona jest do tapicerki i tkanin. Rura przedłużająca o długości 46,5 cm pozwala na czyszczenie podłóg na stojąco. Pojemnik na kurz ma pojemność 540 mililitrów. Dzięki nowej technice Power X-Change, krótka autonomia pracy, obfita seria rozmaitych akumulatorów i ładowarek oraz słaba sprawność należą do przeszłości. Ten sam akumulator i ładowarka mogą być stosowane dla wszystkich członków rodziny Power X-Change.

  Należy pamiętać, że ten produkt jest dostarczany bez baterii lub ładowarki, które są sprzedawane osobno.

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: plastik i metal
  • Siła ssania: 4,2 kPa
  • objętość: 540 ml
  • Szczotka podłogowa do twardych podłóg i gładkich powierzchni
  • Ssawka szczelinowa do trudno dostępnych miejsc
  • Końcówka do czyszczenia tapicerki i dzianin
  • Rura przedłużająca (46,5 cm) do czyszczenia podłóg
  • Dostarczany bez baterii i ładowarki (przystępne osobno)


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze akumulatorowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy akumulatorowy opinie,
 • dobre odkurzacze domowe akumulatorowe cena,
 • ranking z domowymi akumulatorowymi odkurzaczami,
 • odkurzacze domowe akumulatorowe jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe, odkurzacz domowy akumulatorowy cena, opinie o odkurzaczach akumulatorowych, ranking odkurzaczy akumulatorowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *