Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy pomarańczowy do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych pomarańczowych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z pomarańczowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS Najniższa Cena Online

Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Opracowany na postawie pragnień właścicieli zwierząt. Odkurzacz myjąco-piorący, wyposażony filtr wodny AQUA+, specjalne ssawki upraszczające usuwanie sierści zwierząt, zanieczyszczeń, zbieranie płynów, a także czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

  Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako niezawodny sosób na usuwanie sierści zwierząt.

  Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak mnóstwo wysiłku wymaga skuteczne usunięcie sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest eliminowanie plam z tapicerki. Dzięki technice Thomas AQUA+ jest możliwe głębokie czyszczenie tkanin tak, iż nie jest konieczne odkurzanie przed czyszczeniem. To oryginalne rozwiązanie proponuje jeszcze wiekszą wydajnośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a choćby z powietrza w pomieszczeniu. Technika Aqua+ służy nie tylko do odkurzania,równocześnie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

  technika odkurzaczy Thomas AQUA+. Nowy wymiar czystości.

  System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności wymiany worka. Jest to także rozwiązanie wszelkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ za pomoca 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas kolekcji AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 rozmaitych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym, a także filtr powietrza wylotowego. Oryginalnym, bronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych zanieczyszczeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone, a także związane w wodzie, co zapobiega ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Konstrukcję skrzynki filtra wodnego ulepszono w ten sposób, żeby jej czyszczenie było przystępne i jak najmniej pracochłonne. Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań wewnątrz czyszczenie filtra wodnego jest szczególnie proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
  zaimplementowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technologicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&ampFamily urządzeniem nieszablonowym w swej klasie - o oryginalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany oraz wytwarzany w Niemczech.

  Prezentowany model spełnił bezkompromisowe kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz uzyskał ocenę nad wyraz dobra w teście przeprowadzonym poprzez technikzuhause.de

  Czystość można poczuć.

  Przygotowanie do pracy:

  • Odkurzanie za pomocą filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Starczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
  • Odkurzanie za pomocą konwencjonalnego worka na kurz – za pomoca będącego w zestawie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego


  podczas pracy:

  • nie wydziela się specyficzny nieprzyjemny zapach. Pyły i skażenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi poprzez dopełniające filtry.(przejrzyj prezentację na stronie głównej).
  • pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a choćby większość wirusów przechwytywane są przez filtr HEPA
  • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
  • w sytuacji korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod znacznym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
  • w sytuacji konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&ampFamily wyposazono w specjalny uchwyt mocujący oraz konwencjonalny worek. Za pomocą uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. A za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.
  • Odkurzacz Thomas Pet&ampFamily wyposażony jest w uchwyty na uzupełniające akcesoria. Sa one wbudowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu niezbędne akcesoria sa zawsze pod ręką.
  • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb i rodzaju odkurzanej powierzchni.


  Po pracy:

  • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który niejednokrotnie następuje w sytuacji wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra wystarczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
  • w przypadku odkurzania z zastosowaniem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.


  Wśród zestawu akcesoriów dodatkowych jest dostepny pojemnik HygieneBox®, który zezwala na higieniczne i szczelne przechowywanie worka poza odkurzaczem. Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ilość alergenów w środowisku domowym zostaje niezwykle zasadniczo zredukowana na sporo godzin. Jednoczesnie uzyskujemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

  towar
  marka
  Kod producenta
  AQUA PET&FAMILY
  informacje podstawowe
  Funkcje
  Elektroniczna
  Worek na kurz Moc techniczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Turboszczotka
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka szczelinowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

Shark IZ201EU

Shark IZ201EU Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe akumulatorowe Makita. Ranking TOP10 modeli

Shark IZ201EU - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark IZ201EU
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:pomarańczowo-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:40 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:4,1 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:24,5 cm;wymiary - szerokość:26 cm;rozmiary - wysokość:118 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Xiaomi H9 Pro

Xiaomi H9 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi H9 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Jimmy H9 Pro to niesamowicie wydajny, użyteczny, bezprzewodowy odkurzacz. Moc choćby 200 AW zapewnia wymarzoną wydajność, a czas pracy do 80 minut pozwala precyzyjnie posprzątać cały dom choćby kilka razy....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy pomarańczowy do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł cena,
 • ranking z pomarańczowymi domowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 1500 zł, odkurzacz domowy pomarańczowy do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych pomarańczowych do 1500 zł, ranking odkurzaczy domowych pomarańczowych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.