Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych do 300 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe do 300 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy element wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo polepsza jeszcze jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i wykonany po to, aby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii poprzez urządzenie do jego skuteczności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz cechuje się wyjątkowo wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najszczególniej efektywnych modelach, jest z zasady wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera w dodatku kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej skażeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,również czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.doskonałą produktywność urządzenia akcentuje użycie najbardziej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA używanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu nieznacznych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz nawet trudno dostępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW komplecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swojemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, ceniącym sobie z reguły funkcjonalność, jak i estetom, dla których praktyczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności wykorzystywania odkurzacza). Informacje technologicznE:typ: Odkurzacz bezworkowyKlasa skuteczności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa sprawności odkurzania dywanów: DKlasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: klarowny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, niemało możliwości zastosowania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz użyć go zarówno jako drobny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego znikoma waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to ponadto praktyczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci precyzyjne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich świetnie spełni oczekiwania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić idealny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  niewielka szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najszczególniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 skutecznie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, wydajne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długookresową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa sprawną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest ponadto niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z mało efektywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko praktycznym, ale też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 genialnie spełni oczekiwania dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Zelmer ZVC211

Zelmer ZVC211 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amazonbasics. Ranking TOP10 modeli

Zelmer ZVC211 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZVC211
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Regulacja siły ssania
  lubisz mieć kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dostosuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

  Rura teleskopowa
  luźno reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

  Kompaktowy rozmiar
  Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu z łatwością schowasz go nawet w niepokaźnym schowku zajmuje mało miejsca!

  Zasięg odkurzania
  Odkurzacz ZELMER ZVC211 ma długi przewód, który umożliwi Ci pełną mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

  Do każdej powierzchni
  Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie skutecznie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

  unikatowe barwy
  Zależy Ci na tym, żeby każdy element Twojego domu, dodatkowo sprzęt AGD, był jedyny w swym typu? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przypasuj go do swojego wnętrza.

  Parkowanie w pionie
  Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER łatwo zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci ponadto większy komfort w trakcie odkurzania.

  Czy wiesz, że...
  Odkurzacz workowy to najczęściej najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Zamiana worka zagwarantuje ponadto mniejszy kontakt z alergenem aniżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.


MPM Product MOD-34

MPM Product MOD-34 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-34 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-34
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 MPM MOD-34 600W 0,7l EPA MOD-34 to odkurzacz pionowy i ręczny w jednym. Razem z nim wyczyścisz podłogi, kanapy, łóżka i inne, nawet trudno dostępne miejsca w twoim domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy wariant: Odkurzacz pionowy 2w1 Moc: 600W objętość zbiornika na kurz: 0,7l 3-stopniowy system filtrowania: EPA, gąbkowy, cyklonowy Aluminiowa rura teleskopowa Zasięg odkurzacza: 8,4m wygodne sprzątanie Odkurzacz MOD-34 dzięki minimalnym gabarytom i nieznacznej wadze jest niezwykle użyteczny i komfortowy.

  umożliwia lekkie i skutecznie manewrowanie, w trakcie sprzątania miejsc trudno dostępnych. Razem z nim błyskawicznie i komfortowo sprzątniesz okruchy spod stołu, sól z kuchennych blatów czy piasek naniesiony w zakamarkach korytarza.

  obszerny zasięg odkurzacza 8,4 m pozwoli na spokojną pracę bez ciągłej konieczności zmiany gniazda zasilającego. 2 w 1 Odkurzacz MOD-34 to szerokie możliwości. Nabywając jedno urządzenie w efekcie otrzymujesz 2 równocześnie - odkurzasz pionowy i ręczny.

  starczy, że zdejmiesz rurę teleskopową i masz do dyspozycji lekki, łatwy do przenoszenia ręczny odkurzacz. Zadbaj o porządek w domu i samochodzie. Rozpraw się z pajęczynami pod sufitem, sprzątnij kurz z kanap, listew podłogowych czy książek.

  Wyposażenie Odkurzacz MOD-34 dysponuje 3 wymiennymi szczotkami w komplecie: głowicą podłogowo-dywanową, przystawką szczelinową i małą, wielofunkcyjną szczotką. Model MOD-34 zgromadzony kurz posiada w cyklonowej komorze o transparentnych ściankach.

  dzięki czemu łatwo dostrzeżesz, kiedy niezbędne będzie opróżnienie pojemnika. Co ważne, wyposażenie posiada również uchwyt do mocowania odkurzacza na ścianie. Dla twojego komfortu uchwyt ma miejsce na przechowywanie szczotek.

  SPECYFIKACJA technologicznA Funkcje Odkurzacz 2 w 1 (ręczny i podłogowy) Do wszelkich typów podłóg: powierzchnie twarde i dywany szybkie i produktywne sprzątanie wygodny w użyciu 3-stopniowy system przefiltrowania: filtr EPA, filtr gąbkowy, komora cyklonowa Przeźroczysty zbiornik na kurz o obszerności 0,7 l Aluminiowa rura teleskopowa niepokaźne gabaryty – swobodne manewrowanie w trakcie pracy, a także komfortowe przechowywanie Składna kompozycja - zajmuje niedużo miejsca przewód zasilający o długości 7 m Zasięg odkurzacza 8,4 m Wyposażenie Głowica podłogowo-dywanowa Przystawka szczelinowa Szczotka niewiele znacząca wielofunkcyjna Uchwyt do mocowania na ścianie cechy Napięcie: 220‑240 V 50/60 Hz Moc: 600 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Clatronic BS 1306

Clatronic BS 1306 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1306 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1306
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dane technicznE:• Odkurzacz "2w1": ręczny i podłogowy • Funkcja Eco-Cyclon (ekocyklon) • doskonały do odkurzania: mebli, poduszek, ram obrazów, zasłon, książek, komputerów, samochodów itd. • System wielu filtrów • zawiera filtr HEPA • Dwuczęściowa rura aluminiowa (od 35 do 75 cm) • wielki promień działania (przewód połączeniowy 6,5m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • nieduża waga • Uchwyt ścienny w pakiecie • Akcesoria: dwuczęściowa rura aluminiowa, uchwyt ścienny, nasadka szczotkowa, ssawka szczelinowa, szczotka podłogowa • Moc: 600W • Klasa efektywności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 19,9 kWh/rok • Klasa produktywności odkurzania dywanu: E • Klasa sprawności odkurzania podłogi twardej: A • Klasa reemisji kurzu: E • Poziom głośności dB(A): 80 • Zasilanie sieciowe: 230V,50Hz • rozmiary: 135x220x330mm (SxWxG) • Waga: ok.

  2,30kg...


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  obszerna skuteczność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga zarówno i czasu i energii, dlatego warto je jak najbardziej ułatwić. Odkurzacz pionowy to perfekcyjny sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi genialny wybór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe posiadają dużo zalet, ale warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Dostępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma typową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to spora ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy chętnie wybierają także posiadacze zwierzaków, błyskawicznie sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest komfortowy, lekki, skuteczny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten artykuł to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz nad wyraz sprawny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde pokój w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujnik termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym idostępnym miejscu, co pozwala na szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr, a także pojemnik na kurz o obszerności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest przejrzysty, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to świetny wybór.

  parametry:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  pakiet 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i użyteczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Clatronic BS 1302

Clatronic BS 1302 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1302 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1302
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dane technicznE:• technologia Eko-Cyklon • technika filtra bezworkowego • System poczwórnego mikrofiltra • Metalowa rura teleskopowa (długość ok. 92cm) • znaczny promień roboczy (ok. 8,30m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • Szczotka parkietowa • Końcówka 2w1: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Gumowane rolki, perfekcyjne do podłóg • funkcjonalny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Moc: 700W • Klasa efektywności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 28,0 kWh/rok • Klasa efektywności odkurzania dywanu: E • Klasa wydajności odkurzania podłogi twardej: B • Klasa reemisji kurzu: G • Poziom głośności dB(A): 85,0 • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz • rozmiary: 250x330x380mm (SxWxG) • Waga: 5,30kg...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 009

Hyundai VC 009 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 009 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 009
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący kolor:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:biało-pomarańczowy;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;pojemność worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:80 dB;wariant worka:pojemnik;wariant filtra:cyklonowy;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,1 kg;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:23,5 cm;rozmiary - szerokość:34,5 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak


Midea MBC1270GB

Midea MBC1270GB Najniższa Cena Online

Midea MBC1270GB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MBC1270GB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy Midea C5 MBC1270GB

  Wybierz odkurzacz, który jeszcze bardziej ułatwi Ci sprzątanie. Midea C5 cechuje się mocą 700 W i wykorzystuje wysokiej klasy filtr HEPA, dzięki temu świetnie radzi sobie z brudem. Urządzenie jest także wyjątkowo lekkie i przenośne, co przekłada się na obszerniejszy komfort stosowania. Jego dodatkową zaletą jest obfity zbiornik na kurz o obszerności 1,5 l. W zestawie wynajdziesz dodatkowo wymienne szczotki, które pomogą Ci zadbać o porządek w trudno dostępnych zakamarkach.


  komfortowy w użyciu

  Midea udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być uciążliwe. Odkurzacz C5 waży tylko około 4,1 kg i jest niezwykle komfortowy w użyciu - jego ewentualne przenoszenie nie sprawi Ci żadnego problemu. Urządzenie zostałowyekwipowane w rozciągliwego węża o długości 1,5 m oraz teleskopową rurę, której długość możesz przystosować do swych potrzeb. Zyskujesz więc wyraźnie pokaźniejszą swobodę! dodatkowo zbiornik na kurz odkurzacza ma pojemność aż 1,5 l, a jego opróżnianie jest wyjątkowo proste.


  Poradzi sobie z uporczywym brudem

  za pomocą odkurzacza C5 bez problemu pozbędziesz się brudu. Urządzenie zostało wyposażone w sprawny silnik, dzięki temu może zapewnić moc ssania sięgającą 100 W. To oznacza, że w mgnieniu oka rozprawi się z kurzem, okruchami czy sierścią! Istnieje w dodatku możliwość obracania jego szczotki w zakresie 360°, co widocznie ułatwi Ci sprzątanie w kątach albo pomiędzy nogami krzeseł. Co więcej, specjalny zawór na uchwycie pozwoli Ci komfortowo przystosować siłę ssania do Twoich pragnień.


  Dbałość o detale

  Projektując odkurzacz, zadbano o każdy, najmniejszy choćby detal. W wyniku czego korzystanie z niego jest jeszcze przyjemniejsze! Specjalny przycisk umożliwia automatyczne zwijanie kabla - nie musisz robić tego ręcznie. Urządzenie ma także funkcjonalny uchwyt, do którego można komfortowo przymocować szczotkę. W ten sposób ułatwisz sobie przechowywanie odkurzacza! Model C5 zostałwyposażony w trwałe kółka, które pokryto warstwą PVC. Dzięki czemu poruszają się niezwykle płynnie i nie rysują podłogi.


  bezawaryjna filtracja

  Pożegnaj brud na prawidłowe. Odkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy filtr HEPA, dzięki czemu produktywnie zatrzymuje kurz. Doskonale radzi sobie nawet z wyjątkowo niepokaźnymi cząsteczkami! w konsekwencji możesz nie tylko radować się perfekcyjnie czystą podłogą, ale też wolnym od skażeń powietrzem. Co więcej, jednocześnie elementy filtra, jak i zbiornik na kurz można bez obaw myć pod bieżącą wodą. W ten sposób wydłużysz ich żywotność!


  funkcjonalne akcesoria w komplecie

  W skład zestawu wchodzi też kilka użytecznych akcesoriów, które ułatwią Ci sprzątanie trudno dostępnych kątów. Przykładowo, szczotka szczelinowa pozwoli Ci dokładnie odkurzyć wąskie miejsca oraz wgłębienia w kanapach czy fotelach. W opakowaniu odnajdziesz w dodatku kolistą szczotkę, która idealnie nadaje się na przykład do czyszczenia powierzchni mebli. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością!


  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa
  • kolista szczotka
  Specyfikacja:

MPM Product MOD-25

MPM Product MOD-25 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-25
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:6 m;Dominujący kolor:czarny;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;dodatkowe opcje:automatyczne zwijanie kabla, przystępne opróżnianie pojemnika, miękkie kółka, technologia cyklonowa;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A;Klasa reemisji kurzu:B;Klasa produktywności odkurzania dywanów:C;Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:A;barwa:pomarańczowo-czarny;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1,1 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:27,8 kWh;typ worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w zestawie:ssawko-szczotka uniwersalna, szczotka do parkietów;rodzaj filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, szczotka znikoma, wąż ssący;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 HzInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe do 300 zł cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami do 300 zł,
 • odkurzacze bezworkowe do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe do 300 zł, odkurzacz bezworkowy do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych do 300 zł, ranking odkurzaczy bezworkowych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *