Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe do 500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung

Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vc07m21n9vd marki Samsung
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla wielbicieli zwierząt, z mini elektroszczotką, która skutecznie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: srebrny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (zapobieganie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla entuzjastów domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne potrzeby. Odkurzacze z linii Pet Care rewelacyjnie nadają się do wszystkich rodzajów podłóg.

  Oprócz charakterystycznych akcesoriów oferują specjalnie zaprojektowane szczotki, usprawniające skuteczne usuwanie sierści z dywanów i mebli. Likwiduje sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  niepokaźne wymiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,usunie sierść z każdego zakamarka. Dodatkowo ma gumowe wykończenie, czego konsekwencją jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich usuwać.

  Gruntowne sprzątanie. Ergonomiczny komplet szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i pasuje do sprzątania jednocześnie podłóg twardych, jak i dywanów. W pakiecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  posiada dłuższe włosie, chroniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle gwarantuje stosowne ssanie przez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów, a także innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest nietrudna w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc wyjątkowo efektywnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w odcieniu metalicznego brązu to model bezworkowy, istotnie komfortowy w stosowaniu.

  Ma spory pojemnik na kurz 1,5 l, który można za pomocą jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić skażenia do kosza. Proste opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć zanieczyszczenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technologicznA: Gromadzenie kurzu typ: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l skuteczność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable kolor pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm ekologiczny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dopełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura wariant rury: ST właściwości fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m wymiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg


Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz philips seria 2000 xb 2125/09
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB objętość pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W zestawie Akcesoria w zestawie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka obfita moc ssania dzięki silnikowi o obszernej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 skuteczne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką wydajność sprzątania za każdym razem dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego rodzaju podłogi. Trwała budowa, której możesz zaufać 850 W technologia PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W wytwarzający dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W stwarza dużą moc ssania, co zapewnia wysoką produktywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Uniwersalna nasadka i duża moc ssania eliminowanie 99,9% drobnego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką skuteczność poprzez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zagwarantuje skrupulatne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzypasować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nietrudny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  nieznaczna i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie Dzięki minimalnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nietrudne. Kabel o długości 9 m umożliwia odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: wygodne przechowywanie, zawsze pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byładostępna. System filtra Super Clean Air namierza ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air namierza ponad 99% minimalnych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z darmową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! dane techniczne sprawność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB właściwości użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m wariant rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa wariant kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja pojemność pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Bosch BGC05AAA1, kolor czarny

Bosch BGC05AAA1, kolor czarny Najniższa Cena Online

Bosch BGC05AAA1, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGC05AAA1, kolor czarny
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGC05AAA1Kompaktowy odkurzacz z systemem łatwego przechowywania NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Skutecznie, czysto i szybko.Bezworkowy. Bez dodatkowych kosztów.Ultrakompaktowy: przystępne wykorzystywanie i przenoszenie dzięki lekkiej budowieEasyStorage: system wygodnego przechowywania.

  Możesz z łatwością i prędko złożyć urządzenie, dzięki śladowym rozmiarom i systemowi przystępnego przechowywania węża. Zyskujesz więcej miejsca na inne rzeczy.Pojemnik na kurz rozmiar LRura teleskopowaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 9 mAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowa sprawnośćSkutecznie, szybko i czysto - bez konieczności używania wymiennych worków.

  Brak dodatkowych kosztów.HigienaWysoka produktywność systemu separacji kurzuAntyalergiczny filtr PureAir: skutecznie oczyszcza wydmuchiwane powietrze. Zmywalny - bez dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarCiężar: 4.4 kg (bez wyposażenia)Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzWygodny, funkcjonalny uchwytPojemnik na kurz rozmiar LRura teleskopowaPrzełączalna szczotka rolkowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 9 m2 pokaźne koła/1 kółko obrotowePomiar i obliczenia wartości w oparciu o rozporządzenie (UE) NR 666/2013.

  Pomiar i obliczenia wartości, które nie są szczegółowo opisane w tym rozporządzeniu, zostały stworzone zgodnie z EN 60312-1:2017 rozmiary i wagaWymiary urządzenia (mm): 314 x 268 x 381 mmCiężar (kg) - bez wyposażenia: 4,4 kgMasa brutto (kg): 7,7 kgMasa netto (kg): 6,000 kgSzczegółowe dane techniczneNatężenie (A): 10 ACzęstotliwość (Hz): 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 700 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe białe. Ranking TOP10 modeli

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz br71 cyklonowy bezworkowy 700w
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Hoover Breeze BR71 BR30011 technologia pojedyńczego cyklonu, system filtracji Zmywalny epa, objętość pojemnika 2 litrów, zasięg 8 metrów NAJWAŻNIEJSZE właściwości Odkurzacz bezworkowy pojemność pojemnika na kurz (L): 2 Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) Rączka do nietrudnego przenoszenia Zasięg pracy (m): 8 Teleskopowa rura Mini turbo nozzle - Pet hair remover Szczotka do parkietu i dywanów Szczotka do parkietu Akcesoria w zestawie Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie: za każdym razem przystępne, proste w obsłudze.

  użyteczna szczelinówka 2w1 w standardzie. Ssawka szczelinowa 2w1 daje możliwość pozbycia się kurzu ze szczelin między meblami, w kanapie czy też np. Z żaluzji. Wielka objętość zbiornika na kurz Pojemnik na kurz o pojemności aż 2l, opróżniany za pomocą jednego kliku bez kontaktu z kurzem.

  Zaleca się utrzymywanie pojemnika w czystości. Pamiętaj, aby po umyciu dać pojemnikowi wyschnąć przed ponownym użyciem. Spory pojemnik umożliwia zebranie pokaźniejszej ilości kurzu i nie wymaga częstego opróżniania.

  Więcej czasu dla Ciebie! technika pojedynczego cyklonu Zoptymalizowany przepływ powietrza oraz wysoki stopień separacji pyłów gwarantuje genialnie czyste powietrze w Twoim domu. SPECYFIKACJA technologicznA System separacji kurzu: technika pojedyńczego cyklonu Regulacja mocy: Stała Szczotka do parkietów i dywanów: Tak Szczotka do parkietu: Tak Turboszczotka do usuwania sierści zwierząt: Tak Akcesoria: 2 w 1 (szczelinówka, szczotka do kurzu) kolor urządzenia: Luxor Black System filtracji: pojemność pojemnika na kurz (l) Zmywalny Hepa: 2 Roczne zużycie energii: 27 Poziom hałasu: 78 Moc (W): 700 Rączka do prostego przenoszenia: Tak Obrotowe kółka: 1 rodzaj rączki: standardowa rodzaj rury: Metalowe teleskopowe Przechowywanie akcesoriów: Zintegrowane Zasięg pracy (m): 8 Głębokość towaru: 287 Szerokość artykułu: 412 Wysokość towaru (mm): 270 Waga (kg) - tylko odkurzacz: 4,1


zvc021p krzyś marki Zelmer

zvc021p krzyś marki Zelmer Najniższa Cena Online

zvc021p krzyś marki Zelmer - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: zvc021p krzyś marki Zelmer
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Zelmer ZVC021P Krzyś 800 W 2 L HEPA Odkurzacz bezworkowy Zelmer Krzyś to sposób na wygodne odkurzanie całego mieszkania. Moc 800 W zagwarantuje, iż odkurzacz poradzi sobie z odkurzaniem zarówno parkietu, jak i dywanu.

  Z kolei dzięki pojemnikowi na kurz o pojemności 2 l masz pewność, że możesz odkurzyć całe mieszkanie – bez konieczności opróżniania go w trakcie sprzątania. NAJWAŻNIEJSZE parametry Model: ZVC021P Moc: 800 W objętość zbiornika: 2 l Regulacja siły ssania: Tak typ filtra: HEPA Gumowane koła: Tak Zwijacz przewodu: Tak Regulacja siły ssania Twój odkurzacz musi to posiadać!

  Powód jest prosty – dzięki temu skutecznie korzystasz ze swego domowego urządzenia na zróżnicowanych powierzchniach. Odkurzacz bezworkowy Zelmer z regulacją siły ssania poradzi sobie z czyszczeniem równocześnie podłogi, jak i dywanu.

  Wszystko dlatego, iż masz do wyboru optymalny zakres siły ssania. Śmiało, odkurzaj skrupulatnie wszystko, co chcesz. Teleskopowe rury wielkie mieszkanie, wysokie sufity i… różni użytkownicy odkurzacza. Teleskopowe rury odpowiadają na wszystkie potrzeby.

  połączysz je do wzrostu każdego z domowników. Dzięki rurom tego typu dosięgniesz również do każdego miejsca – bez konieczności schylania się lub wspinania na drabinę. Wygodnie i bezpiecznie! elastyczny wąż FLEXI elastyczny wąż Flexi jest wyjątkowo wytrzymały na skręcanie i komfortowojszy w użyciu w porównaniu do konwencjonalnych węży stosowanych w innych odkurzaczach.

  Za sprawą dopełniającego wzmocnienia jest też bardziej wytrzymały na odkształcenia, dzięki temu będziesz korzystać z Krzysia jeszcze dłużej. Wyjmowany pojemnik o objętości 2 l Odkurzanie skończone? rewelacyjnie.

  W takim razie bezpiecznie wyjmij pojemnik na kurz, opróżnij go i umyj pod wodą. Bez kontaktu z zanieczyszczeniami, momentalnie i szczególnie wydajnie. Filtr HEPA12 Jeśli zależy Ci na solidnej barierze dla roztoczy czy alergenów, to wybierz odkurzacz z filtrem HEPA.

  Zatrzymuje on ponad 99% zanieczyszczeń, co czyni go jednym z najskuteczniejszych filtrów. W sam raz do odkurzacza w domu, w którym mieszka alergik! Gumowane koła Dbamy o wszystkie powierzchnie w Twoim domu.

  Właśnie dlatego odkurzacz bezworkowy Zelmer wyposażyliśmy w gumowane koła. To bezpieczne rozwiązanie – równocześnie dla dywanów, jak i podłóg przeróżnego rodzaju. Dzisiaj możesz odkurzać bez obaw o jakiekolwiek zarysowania!

  Zwijacz przewodu Jeden przycisk i gotowe – kabel odkurzacza zwija się sam. Nad wyraz komfortowe, bo nie musisz się schylać więcej, niż potrzeba. Bezusterkowa jakość Zelmer to marka z tradycjami. Ponad 50 lat jesteśmy na rynku.

  Oddajemy do Twojego stosowania produkty dopracowane w najmniejszym szczególe. Wszystkie urządzenia zaplanowaliśmy i wykonaliśmy tak, aby zapewniały wysoki komfort użytkowania. SPECYFIKACJA technologicznA Moc: 800 W objętość zbiornika: 2 l rodzaj regulacji siły ssania: Tak typ filtra: Filtr HEPA Szczotka uniwersalna 2w1: Tak Szczotka parkietowa: Tak Szczotka wielofunkcyjna: Tak Ssawka tapicerska: Tak elastyczny wąż Flexi: Tak Teleskopowa rura: Tak Zwijacz przewodu: Tak Uchwyt do przenoszenia: Tak Gumowane koła: Tak


Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 Najniższa Cena Online

Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Pionowy bezworkowy powerpro compact fc9333/09
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips PowerPro FC9333/09 wykrywa 99,9%* drobnego kurzu Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 3000 łączy w sobie śladowe wymiary i efektywność na najwyższym poziomie. Ciesz się precyzyjnym czyszczeniem w całym domu dzięki technologii PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która ma 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Odkurzacz bezworkowy pojemność zbiornika na kurz: 1,5l Moc max: 900W Filtr wylotowy: Allergy H13 Filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA 13 l Zasięg działania: 9 m Nadmuch: 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dBa Podciśnienie: 16,8 kPa Silnik o mocy 900 W budujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W formuje dużą moc ssania, co zapewnia staranne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką skuteczność odkurzania Nasadka TriActive i duża moc ssania zapewniają zbieranie 99,9% niedużego kurzu*. Technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność oraz dużą moc ssania przez dłuższy czas.

  Nasadka TriActive pozwala na precyzyjne sprzątanie na 3 sposoby Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a znaczny otwór z przodu zasysa znaczne kawałki.

  Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  drobna i lekka budowa ułatwia przenoszenie Dzięki niewiele znaczącej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest nieskomplikowane. Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do wykorzystania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System przefiltrowujący Allergy H13 namierza >99,9% niedużych cząsteczek kurzu w całości uszczelniony system oczyszczający namierza >99,9% małych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**. Łączenie ActiveLock nietrudne dostosowanie do każdego zadania Łączenie ActiveLock nietrudne dostosowanie nasadek do rury teleskopowej za pomocą prostego zatrzasku.

  SPECYFIKACJA technologicznA Masa i rozmiary wymiary opakowania (dł. × szer. × wys.): 525 x 320 x 315 mm stabilny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: 100% recycled paper Nasadki i akcesoria Akcesoria w pakiecie: Crevice tool, Integrated brush standardowa nasadka: TriActive nozzle Dodatkowa nasadka: Hard floor nozzle Schowek na akcesoria: On tubeclip Filtry objętość pojemnika na kurz: 1,5 l Filtr wylotowy: Allergy H13 filter Filtr silnika: Washable filter Poziom filtracji: HEPA13 level** praktyczność Zasięg działania: 9 m Uchwyt: Front Długość przewodu: 6 m rodzaj lampy: Metal 2-piece telescopic tube wariant kółek: Rubber Projekt Kolor: Magic purple Akcesoria zestaw do podmiany filtra: FC8010/02 Masa i rozmiary wymiary towaru (dł.

  × szer. × wys.): 410 x 281 x 247 mm Waga towaru: 4,5 kg sprawność Moc wejściowa (IEC): 750 W Nadmuch (maks.): 27,8 l/sec Poziom głośności: 76 dB Podciśnienie (maks.): 16,8 kPa Moc wejściowa (maks.): 900 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie trafnego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Teraz z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem nowoczesne sprzęty istotnie upraszczające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to aktualnie standardowy element wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,na dodatek zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, równocześnie nie pozwala im dostać się do powietrza, którym oddychamy, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 firmy Blaupunkt spełni oczekiwania wszelkich użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 podkreśla się niezwykle wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Skutecznie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera ponadto kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Skuteczność czyszczenia dywanów też jest wyjątkowo przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co stanowczo docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam posiada się najwięcej skażeń i alergenów.

  perfekcyjną wydajność urządzenia podkreśla wykorzystanie najmocniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszystkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu niedużych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. W dodatku, płynna regulacja mocy silnika oraz regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dopasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo wykorzystywania i wytrzymałość urządzenia zapewnia termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, pokaźna ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa dedykowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Między meblami, a także ssawka pędzel, dzięki której bez problemu odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, szybkie, a typowo skrupulatne.

  Odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.


AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy

AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy Najniższa Cena Online

AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: AMICA ODKURZACZ VI2041 bezworkowy
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o pojemności zbiornika 1,5. Posiada filtr EPA12, teleskopowe rury i automatyczny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 800W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy poziomy i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo niewiele znaczące dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie jednoczyć się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki spektakularny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  obszerne twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt małe ssanie albo zbyt spory zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?dostosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i sprawniej odkurzać różnego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba iż Twój odkurzacz jest wyposażony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, wykorzystaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej potrzeby, np. Wciągnięcie szerokiego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest bardzo proste.

  Odkurzacz optymalnie przystosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo lub poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia stosowne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  rodzaj bezworkowy Do wydmuchiwanego przez odkurzacz powietrza może dostawać się niemało mikrozanieczyszczeń, a to niezwykle groźne dla alergików i śladowych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korzystają z wkładu cyklonowego.

  Jego użycie i brak worka ograniczają występowanie pyłków w powietrzu do minimum! Nie musisz już kupować worków, dlatego oszczędzasz i przy okazji troszczysz się o środowisko. Higiena, ekologia i brak dodatkowych wydatków w jednym!

  * zdjęcia i filmy w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć skrupulatnego modelu produktu. SPECYFIKACJA technologicznA: Wysokość: 21 cm Szerokość: 25 cm Głębokość: 33 cm Waga netto: 3,2 kg Moc: 800 W pojemność zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l Zasięg pracy: 7,5 m Długość przewodu zasilającego: 4,5 m Długość rur teleskopowych: 80 cm Długość węża: 150 cm Poziom hałasu: 79 db(A) Roczne zużycie energii: 27 kWh Kolor: niebieski Funkcje i atrybuty wariant: Bezworkowy Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie ciche koła samoczynny zwijacz przewodu Elektroniczna regulacja mocy Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża poziomy i pionowy system parkowania Wyposażenie Dodatkowy filtr przed silnikiem Metalowe rury teleskopowe Ssawkoszczotka uniwersalna Ssawka do tapicerki Szczotka do szczelin i książek 2w1 Szczotka do parkietu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216)

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216) Najniższa Cena Online

Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko Odkurzacz bezworkowy vco32801ar (8690842103216)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Beko Odkurzacz VCO32801AR Dlaczego inni wybrali ten model? Szczotka 2w1 Teleskopowe rury Miękkie koła technologia cyklonowa Kompaktowy wymiar Najważniejsze parametry odkurzacza VCO32801AR Moc silnika objętość zbiornika Zasięg pracy HEPA 12 HEPA Wszystkie odkurzacze Beko mają zamontowane wylotowe filtry HEPA, które wydajnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  technika cyklonowa technika PerformCyclone™ zagwarantuje potężne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. Szczotka 2w1 Szczotka uniwersalna 2w1 z wygodnym mechanizmem pozwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się.

  obszerny wlot produktywność odkurzania. Miękkie koła Miękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich uzupełniającą zaletą jest ciche poruszanie się.

  pojemność 1,8 L Odkurzacz o objętości 1,8 l rewelacyjnie spełni oczekiwania w mniejszych mieszkaniach. Jego zaletą jest śladowy wymiar i wielka objętość zbiornika na kurz. SmartSense™ SmartSense™ to czujka, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni.

  sensor oznajmia także zatkaną rurę odkurzacza. Teleskopowe rury System zezwalający skonsolidować długość rury do swych potrzeb, zapewniający komfort pracy. Świetnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli.

  Zasięg pracy Zasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model proponuje zasięg 7,5 metra, dzięki czemu odkurzysz choćby obfity pomieszczenie bez przepinania odkurzacza do innego gniazdka.

  Kompaktowy rozmiar Kompaktowy wymiar odkurzacza sprawia, iż nie zajmuje dużo miejsca i jest nietrudny w przechowywaniu, co jest bardzo pokaźne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  Pytania? #1 Czy to prawda, iż odkurzacze bezworkowe tracą moc w miarę zapełniania pojemnika? Dzięki systemowi wielopoziomowej filtracji włosy i pokaźne drobiny kurzu są zatrzymywane w głównej komorze nie zanieczyszczając silnika.

  Pamiętaj, iż regularne czyszczenie filtrów dodatkowo przedłuża żywotność twojego odkurzacza. #2 Moje dziecko jest alergikiem, czy powinnam wybrać jakiś szczególny model odkurzacza? równocześnie odkurzacze workowe jak i bezworkowe mają klasę reemisji kurzu A, co oznacza, że wszystkie odkurzacze BEKO nie przepuszczają więcej aniżeli 0,02% drobin kurzu.

  Jeżeli wśród domowników są alergicy, to nadzwyczajnym wyborem będzie zakup odkurzacza z hipoalergicznym filtrem HEPA13. #3 Czy odkurzacze Beko mają wskaźnik zatkanej rury? Tak, wszystkie modele są wyposażone w technologię SmartSense®.

  Jeżeli coś wpadnie do środka i zablokuje ciąg powietrza odkurzacz poinformuje cię o tym sygnalizacjąświetlną. W zależności od modelu może na przykład zacząć migać specjalna dioda, bądź pokrętło regulacji mocy.


Hoover odkurzacz bezworkowy fm18li 011 (8016361936003)

Hoover odkurzacz bezworkowy fm18li 011 (8016361936003) Najniższa Cena Online

Hoover odkurzacz bezworkowy fm18li 011 (8016361936003) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover odkurzacz bezworkowy fm18li 011 (8016361936003)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technika: nowoczesnA – skutecznA – wygodnA Odkryj odkurzacz, który uwalnia swobodę ruchów podczas sprzątania. Bezprzewodowe urządzenie dociera precyzyjnie tam, gdzie tego chcesz, bez konieczności przepinania gniazdek czy mocowania się z niepodatnymi sprzętami.

  A do tego przekształca się w prosty odkurzacz ręczny, gdy planujesz wyczyścić tapicerki i blaty. Doceń lekką, dostosowywaną konstrukcję Hoover Freemotion. Niezależny odkurzacz ręczny Odkurzaj tapicerkę i blaty przy pomocy autonomicznego, lekkiego urządzenia technologia cyklonowa Cyklon separuje zanieczyszczenia i uwalnia czyste powietrze 35 min działania baterii Odkurzaj wielkie powierzchnie mieszkania w swym własnym tempie Odkurzaj luźno przy pomocy sterownego odkurzacza Hoover Freemotion 2 in 1 FM18LI 011 Regulacja mocy Światła LED na ssawce Ssawka do twardego i miękkiego podłoża praktyczna kompozycja Regulacja mocy przypasuj siłę ssania do wymagań każdego podłoża Ssawka do twardego i miękkiego podłoża automatyczna ssawka spełni oczekiwania na każdej powierzchni Światła LED na ssawce widocznie oświetlą odkurzaną podłogę w najciemniejszym kącie mieszkania ergonomiczna konstrukcja luźno przenoś i przechowuj odkurzacz dzięki praktycznym uchwytom i składanej rączce Pozostałe funkcje odkurzacza Hoover Freemotion 2 in 1 FM18LI 011 Zmywalny filtr Bateria litowa 21,6 V Nakładka 2 w 1 Zmywalny filtr Zakurzony filtr wystarczy przepłukać wodą i używać dalej!

  Bateria litowa 21,6 V Energię do odkurzenia całego domu dostarcza bateria o dużej mocy i długiej żywotności Nakładka 2 w 1 Czyść tapicerkę wydajniej dzięki ssawce ze szczotką do kurzu i szczelinówce w jednej funkcjonalnej końcówce!

  Najważniejsze funkcje odkurzacza Hoover Freemotion 2 in 1 FM218LI 011 technika cyklonowa Odkurzacz wertykalny i ręczny w jednym urządzeniu Pozycja parkująca Składana rączka technika cyklonowa Najnowsze rozwiązania dla zdrowia Cyklon, który powstaje w komorze odkurzacza Hoover Freemotion, wprawia powietrze w ruch i oddziela cząsteczki kurzu od czystego powietrza.

  Brud zostaje odizolowany, a powietrze, które jest wydmuchiwane na zewnątrz, nie gromadzi pyłów. Z tego powodu odkurzacze cyklonowe są wyśmienitą propozycją dla alergików. Dzięki progresywnej technologii posiadasz także niezmiennie silną moc odkurzania, bez względu na stopień zapełnienia zbiornika (który po skończonym odkurzaniu wystarczy opróżnić).

  Odkurzacz wertykalny i ręczny w jednym urządzeniu Czyść wygodnie podłogi i meble Zależy Ci na wygodnym odkurzaniu tapicerki i blatów? Dzięki odłączanemu od całości urządzenia odkurzaczowi ręcznemu komfortowo wyczyścisz wszystkie powierzchnie – choćby te trudno przystępne.

  Autonomiczne urządzenie jest lekkie i ergonomiczne, co gwarantuje niezwykłą wygodę sprzątania. Pozycja parkująca Przerwij pracę i nie martw się o odkurzacz Jeżeli w trakcie sprzątania chcesz odpocząć albo odebrać telefon, starczy, iż uruchomisz pozycj...Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe do 500 zł cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze bezworkowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe do 500 zł, odkurzacz bezworkowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych do 500 zł, ranking odkurzaczy bezworkowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *