Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Miele. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Miele,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Miele. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Miele, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 comfort - skmf5odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla komfortowej obsługi.odkurzacz bezworkowy ze sterowaniem radiowym dla wygodnej obsługi. Pokaźna produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime dokładne i sprawne sprzątanie dzięki ssawce ecoteq plus ochrona dla twardych powierzchni – rozciągliwy parquet twister wyjątkowo cicho i delikatnie – skrętne rolki dynamicdrive higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianie.ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia wyśmienite oddzielanie kurzu od obfitych cząsteczek brudu i znikomych skażeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.technologia vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowi.dzięki technice vortex wytwarza się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z istotnie grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza ułatwiającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą produktywność czyszczenia. Znaczne zabrudzenia i mały kurz są dzięki czemu idealnie od siebie oddzielone.

  spore zabrudzenia wpadają do przejrzystego pojemnika na kurz, a niewiele znaczący pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikom.postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może także zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką wydajność czyszczenia.uchwyt comfortergonomiczna obsługa.ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia praktyczną, komfortową obsługę.

  korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu ręki.odk


Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, szczotka do parkietu z miekkim włosiem, zbiornik na kurz o obszerności 1 l, wysoka siła ssania, nietrudny w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki czemu genialny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe szare. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki i filtry, które perfekcyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z całą pewnością będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze trafnie dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,w dodatku dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby niepokaźny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły też odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  ponadto posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich drobnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało nowoczesnych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania, a także proponuje wysoką wydajność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on znakomicie kurz, a także obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.dodatkowo Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.ponadto sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam istotnie spory zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe turkusowe. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 PowerLiNe

Miele BooST CX1 PowerLiNe Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 PowerLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 PowerLiNe
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy miele boost cx1 powerline korzyści: moc silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, zbiornik na kurz o pojemności 1 l, wysoka siła ssania, nieskomplikowany w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe rozmiary, dzięki czemu genialny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Miele Blizzard CX1 CaT&Dog

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje bezusterkowo włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo efektywnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime pokaźna skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex kreuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z bardzo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza upraszczającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą produktywność czyszczenia. Pokaźne zabrudzenia i niewielki kurz są dzięki czemu wyśmienicie od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a znikomy pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje idealne oddzielanie kurzu od obszernych cząsteczek brudu i znikomych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może też zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką skuteczność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug oraz końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine

Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine Najniższa Cena Online

Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SNRF0 BooST CX1 PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  boost cx1 powerline - snrf0odkurzacz bezworkowy maksymalna moc ssania i kompaktowa konstrukcja. Obfita skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex dzięki trackdrive pozostaje zawsze na właściwym torze wykrywa nawet najmniejsze cząsteczki – filtr hygiene airclean wszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowa komfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej comfort technika vortexnajlepszy rezezultat odkurzania dzięki wysokiej efektywności.dzięki technice vortex generuje się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h. W połączeniu z szczególnie grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy zagwarantuje najwyższą produktywność czyszczenia. Obfite zabrudzenia i drobny kurz są dzięki temu nadzwyczajnie od siebie oddzielone. Obfite zabrudzenia wpadają do krystalicznego pojemnika na kurz, a nieduży pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.filtr przyjazny dla środowiskahigiena i zrównoważony rozwój.aby stale udoskonalać nasz bilans ekologiczny, ramki filtrów hygiene airclean produkowano z przetworzonego tworzywa sztucznego. Podstawowe wersje odkurzacza miele boost cx1 są wyekwipowane w ten filtr, co gwarantuje maksymalną higienę.trackdriveniezawodne prowadzenie.bezworkowy odkurzacz miele boost cx1 podąża za tobą krok w krok dzięki systemowi trackdrive. Rozmieszczone po bokach kółeczka gwarantują szczególną stabilność i ułatwiają prowadzenie. Dzięki temu w trakcie odkurzania nie uszkodzisz mebli ani futryn drzwi. Na dodatek przystępne i komfortowe manewrowanie – w ten sposób uzyskasz najlepsze rezultaty odkurzania bez żadnych kompromisów.łatwe odkurzanie schodówstabilność w każdej sytuacji.dzięki kompaktowej konstrukcji bezworkowy odkurzacz miele boost cx 1 można stabilnie ustawić na każdego typu schodach. Rozmieszczone po bokach kółka uniemożliwiają stoczeniu się i zapewniają bezpieczeństwo. Oznacza to, iż w każdej chwili można komfortowo odstawić odkurzacz, aby wykonać inne czynności.compact designkompaktowa budowa i


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Miele opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Miele cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Miele,
 • odkurzacze bezworkowe Miele jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Miele, odkurzacz bezworkowy Miele cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Miele, ranking odkurzaczy bezworkowych Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *