Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe Miele. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy Miele. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych Miele,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe Miele. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami Miele, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 19
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają jednostkowych koncepcji, dlatego Miele proponuje różnorodne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dopasowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki i filtry, które perfekcyjnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do zróżnicowanych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów z całą pewnością będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który cechuje się najwyższą siłą sprzątania i ma specjalną szczotkę elektryczną.

  Są też odkurzacze trafnie dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg,w dodatku dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  podczas odkurzania odfiltrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszelkich cząsteczek, a choćby niepokaźny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły też odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  ponadto posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i namierza 99,98 % wszelkich drobnych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało zaopatrzone w niemało nowoczesnych rozwiązań, które wyśmienicie sprawdzają się w trakcie codziennych porządków.

  Odkurzacz ma 550 W moc ssania, a także proponuje wysoką wydajność odkurzania dzięki technice Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on znakomicie kurz, a także obszerniejsze zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane przy pomocy filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.dodatkowo Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, lecz i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, poprzez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.ponadto sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na skrupulatną regulację dopasowaną do wzrostu i jednostkowych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem konkretny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam istotnie spory zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować nawet na pokaźnych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze firmy Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, , a także ich możliwości.

  Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.informacje techniczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem producenta Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy MIELE Boost CX1 Parquet PowerLine

Miele Blizzard Cx1 ParQueT

Miele Blizzard Cx1 ParQueT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ParQueT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ParQueT
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 parquet - skcf5 odkurzacz bezworkowy z dużą mocą ssania i rurą teleskopową dla skrupulatnego, komfortowego odkurzania. Szeroka produktywność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime uniwersalne zastosowanie – ssawka podłogowa z metalową stopą ochrona dla twardych powierzchni – rozciągliwy parquet twister technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technologii vortex kreuje się ogromna szybkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z nad wyraz grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza usprawniającym przepływ odkurzacz bezworkowy zapewnia najwyższą sprawność czyszczenia. Spore zabrudzenia i drobny kurz są dzięki czemu doskonale od siebie oddzielone.

  spore zabrudzenia wpadają do transparentnego pojemnika na kurz, a nieznaczny pył do oddzielnego pojemnika z filtrem precyzyjnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu zapewnia wyśmienite oddzielanie kurzu od pokaźnych cząsteczek brudu i niepokaźnych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie zapotrzebowania samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może w dodatku zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zapewnia stale wysoką skuteczność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug, a także końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy lub – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do zastosowania.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez k

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe tytanowe. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard Cx1 ComforT

Miele Blizzard Cx1 ComforT Najniższa Cena Online

Miele Blizzard Cx1 ComforT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard Cx1 ComforT
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:7,5 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho, sterowanie w rączce, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarny;Linia odkurzacza:Blizzard;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:890 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA AirClean Lifetime;objętość worka/pojemnika:2 litry;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:schowek na akcesoria;Regulacja mocy ssania:w rączce;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:8,61 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;wymiary - głębokość:31 cm;wymiary - szerokość:51,5 cm;rozmiary - wysokość:31 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka okrągła z włosiem, ssawka szczelinowa, szczotka do parkietów, szczotka uniwersalna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:łatwe manewrowanie uchwyt Miele Comfort, technologia Vortex;Zwijacz przewodu:tak


Miele Blizzard CX1 CaT&Dog

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 CaT&Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 CaT&Dog
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  blizzard cx1 cat & dog - skcf5odkurzacz bezworkowy z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania. Eliminuje bezusterkowo włosy i sierść dzięki turboszczotce wyjątkowo efektywnie i precyzyjnie dzięki ssawce podłogowej airteq maksymalna higiena powietrza z filtrem hepa lifetime pokaźna skuteczność czyszczenia dzięki technologii vortex – 890w technika vortexnajlepsze zasysanie dzięki wysokiemu przepływowidzięki technice vortex kreuje się ogromna prędkość przepływu powyżej 100 km/h.

  w połączeniu z bardzo grubą dyszą podłogową i sposobie prowadzenia powietrza upraszczającym przepływ odkurzacz bezworkowy gwarantuje najwyższą produktywność czyszczenia. Pokaźne zabrudzenia i niewielki kurz są dzięki czemu wyśmienicie od siebie oddzielone.

  wielkie zabrudzenia wpadają do klarownego pojemnika na kurz, a znikomy pył do oddzielnego pojemnika z filtrem dokładnym.higieniczne opróżnianiehigieniczne opróżnianieze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje idealne oddzielanie kurzu od obszernych cząsteczek brudu i znikomych zanieczyszczeń do osobnych pojemników.

  opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki czemu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.comfortcleanautomatyczne samoczyszczenie dzięki czujnikominnowacyjne czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego gore® cleanstream® i w razie potrzeby automatycznie aktywują funkcję samoczyszczenia comfortclean.

  w tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja comfortclean może też zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób comfortclean zagwarantuje stale wysoką skuteczność czyszczenia.pełnowartościowe wyposażeniezawsze w zasięgu rękiodkurzacz miele ma na wyposażeniu seryjnym trzy wysokiej jakości akcesoria: dyszę do tapicerki, dyszę do fug oraz końcówkę ssącą z włosiem.

  są one zintegrowane w sposób bezpyłowy albo – tylko w miele – zamocowane do varioclip i zawsze gotowe do użycia.zwijanie kabla comfort przyciskiem dotykowymbez konieczności schylania sięwe wszys

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Turbotronic. Ranking TOP10 modeli

Miele BooST CX1 PowerLiNe

Miele BooST CX1 PowerLiNe Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 PowerLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 PowerLiNe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy miele boost cx1 powerline korzyści: moc silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, zbiornik na kurz o pojemności 1 l, wysoka siła ssania, nieskomplikowany w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe rozmiary, dzięki czemu genialny do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy Miele opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe Miele cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami Miele,
 • odkurzacze bezworkowe Miele jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe Miele, odkurzacz bezworkowy Miele cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych Miele, ranking odkurzaczy bezworkowych Miele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *