Rankingi Odkurzaczy 3w1

Najlepsze odkurzacze 3w1 Concept. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 3w1 Concept. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 3w1 Concept,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 3w1.

[TOP10] Odkurzacze 3w1 Concept. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 3w1 Concept, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Concept VR-3210

Concept VR-3210 Najniższa Cena Online

Concept VR-3210 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 3w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3210
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 3w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z mopowaniem 3w1 REAL FORCE LASER UVCOdkurzacz automatyczny z mopem 3 w 1 Concept VR3210 jest wyposażony w nowoczesną nawigację laserową do skrupulatnego planowania czyszczenia oraz w tryb sterylizacji UVC.

  perfekcyjna orientacjaOdkurzacz samoczynny VR3210 jest wyekwipowany w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy skrupulatną mapę do planowania sprzątania. Dzięki temu robot orientuje się w maksymalnej przestrzeni z maksymalną starannością, nie przekracza wielokrotnie już oczyszczonych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania.

  świetnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami podłogowymi i podzielonymi przestrzeniami. Dzięki dużym kołom i solidnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu sprzątania nastąpi samoczynny powrót do stacji ładującej.

  Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to sprawny sposób wycierania. W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", w trakcie której każdy kawałek podłogi jest wielokrotnie czyszczony i dzięki czemu zaschnięte plamy, brud i inne skażenia są produktywnie usuwane.

  Tryb sterylizacji UVCOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyekwipowany w technologię sterylizacji UVC LED, która zapewnia do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu z powszechnie używanymi lampami. Możesz jej używać przy pomocy aplikacji przenośnej i wyłącznie z podłączonym pojemnikiem na kurz.

  W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza zasysanie, zniża szybkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zniża prędkość szczotki głównej i bocznej. Możesz także aktywować światło UVC w trakcie standardowego czyszczenia.

  efektem będą świetnie zdezynfekowane podłogi wolne od bakterii i wirusów. Odkurzanie i wycieranieOdkurzacz jest wyekwipowany w dwa pojemniki, dzięki którym może prosto sprzątać na sucho i na mokro.

  Pierwszy zbiornik o obszerności 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Po podłączeniu drugiego pojemnika 2 w 1 można jednocześnie odkurzać i wycierać na mokro. Uwolni Ci od wirusów i grzybówChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3210 to kolejny przyjaciel pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  wystarczy dodać adekwatny środek dezynfekujący do zbiornika wody i uruchomić robota. Twoje podłogi będą świetnie czyste i zdezynfekowane. Solidny silnik i szeroka moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik DC BLDC, który posiada szereg zalet.

  cechuje się wysoką produktywnością i w porównaniu z silnikami klasycznymi jest cichszy, bardziej energooszczędny i ma dłuższą żywotność. Równocześnie przyczynia się do dużej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 stopnie wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Moc ssania można też ustawić ręcznie w zależności od potrzeby i stopnia zabrudzenia. Bateria LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorami LG BYD o znacznej obszerności 5200 mAh, dzięki czemu na jednym ładowaniu może pracować choćby 250 minut.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką produktywnością, bezpieczeństwem i jednostajnym cyklem. Ze względu na swoje atrybuty znajdują zastosowanie np. W przemyśle motoryzacyjnym czy do akumulatorowego magazynowania systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, odkurzacz samoczynnie wraca do stacji dokującej. Przypasowany do twoich potrzebOdkurzacz automatyczny VR3210 jest wyekwipowany w dwie główne szczotki (CARPET i HARDFLOOR), a także dwie boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne powiększają zakres odkurzania i doskonale sprzątają przy ścianach, meblach, w rogach oraz w innych trudno przystępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to spiralna szczotka, która składa się z kompozycji włosia i gumowych lameli. Pasuje do wszelkich rodzajów podłóg, w tym do dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest doskonała zwłaszcza do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wychwycić do 3x więcej brudu, w tym miniaturowe cząsteczki. Dzięki tej szczotce osiągniesz efektywne i jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg.

  CARPET turboFunkcji Carpet turbo można wykorzystać, jeśli w odkurzaczu zainstalowano szczotkę do dywanów. Uruchamia się, gdy odkurzacz wjeżdża na dywan. Samoczynnie zwiększa siłę ssania do maksimum, by zapewnić naprawdę efektywne czyszczenie.

  Po powrocie na twarde podłogi wraca do swojej pierwotnej produktywności. Detektor TOF - idealna orientacjaRobot zaopatrzony jest w specjalny sensor zapewniający idealną orientację wzdłuż ścian. Równocześnie broni odkurzacz i meble przed zniszczeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód.

  Ten detektor jest również wykorzystywany do wykrywania szklanych i czarnych ścian, więc robot może obsługiwać czyszczenie wzdłuż tych obszarów. SterowanieOdkurzaczem można sterować za pomocą aplikacji Concept Robot, która jest przystępna w języku polskim i jest gratisowa na iOS i Androida.

  Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca, a równocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile sprzątnął i gdzie się znajduje. Choćby jeśli nie ma Cię w domu, za każdym razem będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

  A jeśli nie jesteś fanem aplikacji lub nie masz smartfona, możesz również w pełni sterować nim za pomocą pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach. Za pomocą aplikacji możesz ustawić staranny harmonogram sprzątania, tryb czyszczenia i poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia lub zaznaczonej strefy.

  Nie musisz się więcej martwić. Robot uruchamia się samoczynnie o ustalonej godzinie, rozpoczyna czyszczenie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej. Total SurfaceDzięki funkcji automatycznego wznawiania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie będzie w stanie odkurzyć pokaźniejszych powierzchni.

  Jeśli rozładuje się podczas sprzątania, automatycznie odnajdzie stację ładującą, w której będzie czekać, aż zostanie w pełni naładowany. Następnie automatycznie wraca do sprzątania i kontynuuje od miejsca, w którym skończył.

  samoczynne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego domu. Robot wyszukuje i formuje mapę, którą następnie dzieli na mniejsze strefy. Po kolei poszczególne obszary są dokładnie odkurzane wzdłuż ścian, a następnie pozostałe przestrzenie są czyszczone w liniach.

  Po zakończeniu sprzątania urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej. Sprzątanie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, lecz tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci potrzeba.

  Możesz wykorzystać aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia automatycznego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.powiększyć wydajność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki i TURBO, które powiększa moc ssania w największym stopniu po zakończeniu normalnego czyszczenia.

  Lokalne sprzątanieTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, gdy robot wykonuje średnie czyszczenie w obszarze 2 x 2 m, a środek znajduje się w pozycji wyjściowej przy średniej mocy ssania.

  Aby uzyskać skrupulatniejsze czyszczenie, możesz w aplikacji wyszczególnić punkt na mapie i aktywować czyszczenie w trybie TURBO. Robot samoczynnie przesuwa się w wskazane miejsce, które określa jako środek i wykonuje podwójne czyszczenie z maksymalną efektywnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, by robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz automatyczny VR3110 jest wyposażony w zaawansowany system filtracji TripleAirClean.

  Jest to trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13, który może zlikwidować do 99,9% cząstek i innych skażeń, w tym bakterii i wirusów z powietrza. W ten sposób uzyskasz maksymalnie czyste środowisko, co docenią zwłaszcza alergicy i rodziny z drobnymi dziećmi.Pozostałe parametry3 w 1: ODKURZANIE, WYCIERANIE, STERYLIZACJA technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 poziomy) Bateria LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Y-wash (specjalny sposób wycierania w celu uzyskania maksymalnych efektów) czujnik TOF CARPET turbo ROOMPLAN - podział pomieszczeń, typy sprzątania, strefy zakazane Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowe, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) pojemność pojemnika na kurz: 600 ml objętość zbiornika 2 w 1: kurz 350 ml / na wodę 300 ml Trzystopniowa filtracja z filtrem HEPA 13 Czas ładowania 4-5 godzin Głośność: 60 - 70 dB Stacja ładująca - długość przewodu zasilającego 150 cm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 3w1 Philips. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Cenione odkurzacze 3w1. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 3w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 3w1 Concept opinie,
 • dobre odkurzacze 3w1 Concept cena,
 • ranking z odkurzaczami 3w1 Concept,
 • odkurzacze 3w1 Concept jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 3w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 3w1 Concept, odkurzacz 3w1 Concept cena, opinie o odkurzaczach 3w1 Concept, ranking odkurzaczy 3w1 Concept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *