Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Beko. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Beko,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Beko. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Beko, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Beko VRT82821

Beko VRT82821 Najniższa Cena Online

Beko VRT82821 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT82821
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Beko VRT82821DV 21.6V 0,5l 100WOdkurzacz pionowy z funkcją odkurzacza ręcznego. Zaopatrzony w zbiornik na kurz o obszerności 0.7 l. Bateria litowo-jonowa pozwalająca na 40 min pracy bezprzewodowej po 4 godzinnym ładowaniu.

  Elektroszczotka z oświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowy 2 w 1Czas pracy: 40 minCzas ładowania: 240 minNapięcie baterii: 21,6 VMoc ssąca: 22WMoc: 100WTyp silnika: DCPojemność zbiornika na kurz: 0,5lWskaźnik poziomu bateriiPoziom hałasu: 80 dBaKolor: Niebieski System 2w1Odłączana jednostka centralna pozwoli na nietrudne odkurzanie miejsc innych niżeli podłogi.Nie tylko podłogi - rozsypane okruchy na blacie w kuchni, czy również sierść na tapczanie - z łatwością wszystko uprzątniesz wykorzystując funkcję odkurzacza ręcznego.

  perfekcyjny dodatkowo przy sprzątaniu wnętrza samochodu. Podświetlana elektroszczotkaDodatkowo zasilana elektroszczotka to rewelacyjne rozwiązanie dla dywanów z dłuższym włosiem.jednakże elektroszczotka do złudzenia przypomina turboszczotkę jest od niej o sporo bardziej produktywna.

  Wirowy ruch szczotki jest napędzany dodatkowym silniczkiem, który powiększa prędkość obrotów. Taka szczotka jest wyjątkowo sprawna zwłaszcza na dywnach z dłuższym włosiem. Dzięki zamontowanemu podświetleniu LED staranniej odkurzysz na dodatek słabo widoczne miejsca.

  TrayClean™ - nieskomplikowane opróżnianie pojemnikaOczyszczanie pojemnika na kurz za pomocą jednego przycisku.Łatwy w czyszczeniu pojemnik na kurz. Jednym przyciskiem opróżnisz pojemnik, bez niepożądanego kontaktu z pyłem.

  Wymienna bateria litowo-jonowaWyjmowany akumulator umożliwia jego łatwą zamianę, jeśli zajdzie taka potrzeba.Wyjmowany akumulator litowo-jonowy o objętości 2000mAh zezwala na podmianę w sytuacji uszkodzenia albo daje możliwość zaopatrzenia się w drugą rezerwową baterię.

  SPECYFIKACJA technologicznAKluczowe atrybutyCzas pracy: 40 minNapięcie baterii: 21.6 VMoc ssąca: 22 WCechy/ FunkcjeBateria do ładowaniaWydajność i zużycieCzas pracy: 40 minPojemność: 0.5 LTyp silnika: DCPojemność urządzenia ręcznego: 0.5Czas ładowania: 3 - 4 godzinyWskaźnik poziomu bateriiPoziom hałasu: 80 dBAMoc silnika: 100 WRegulacja mocy ssącej: Regulator na rączceCzęstotliwość: 50 - 60 HzNapięcie: 100 - 240 VWtyczka DesignWyjmowana bateriaŁatwe czyszczenie pojemnika na kurzKolor: NiebieskiWydajność i wagaWysokość: 126 cmSzerokość: 26.5 cmGłębokość: 23.2 cmWaga: 2.36 kgWysokość z opakowaniem: 31 cmSzerokość z opakowaniem: 75.5 cmGłębokość z opakowaniem: 14 cmWaga z opakowaniem: 4.45 kgCo jest w pudełku / Zawartość pudełkaSsawka szczelinowaSsawka tapicerskaSzczotka do kurzu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Beko VRT61818

Beko VRT61818 Najniższa Cena Online

Beko VRT61818 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT61818
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:6 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:19 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, nieskomplikowane opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:grafitowy;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:100 W;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:EPA10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:80 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:standard, turbo;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:22 cm;rozmiary - szerokość:27 cm;rozmiary - wysokość:122 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:łatwe manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, technika cyklonowa, technika ssąca Beko PerformCyclone™...


Beko VRT84225

Beko VRT84225 Najniższa Cena Online

Beko VRT84225 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT84225
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  actiflexfunkcja actiflex™ umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu nasadka przesuwa się pod meblami, gwarantując precyzyjniejsze sprzątanie przy niewiele znaczącym wysiłku.ekran ledotrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące prędkości i poziomu naładowania baterii urządzenia dzięki funkcjonalnemu ekranowi lcd.

  aby twoje urządzenie pracowało z maksymalną wydajnością, sygnalizuje cię choćby o konieczności zamiany filtra lub zablokowaniu towaru.akcesoria do mopowaniaidealne dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, ten wszechstronny odkurzacz jest wyposażona w akcesorium do mopowania, które można łatwo przyczepić do główki szczoteczki, co oznacza, że można równocześnie myć i odkurzać.silnik bezszczotkowyzaprojektowany z myślą o trwałości i skuteczności, ten bezprzewodowy odkurzacz jest wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, który formuje niski poziom hałasu, świetny do porannych sesji sprzątania.

  dzięki progresywnemu nowemu silnikowi nie ma szczotek, które z czasem się zużywają, co oznacza, żeodkurzacz jest trwały i trwały, bez względu na długość rutynowego sprzątania.technologia performcyclone®pomagając w głębokim czyszczeniu dywanów i twardych powierzchni, technologia beko performcyclone® zapewnia stałą i wysoką moc ssania dzięki systemowi cyklonicznemu, zbierając choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i zapewniając domowi czystość, na jaką zasługuje.45 minut czasu pracyodkurzanie bezprzewodowe nie musi być wyścigiem z czasem.

  dzięki zasilaniu z akumulatora 25 v ten bezprzewodowy odkurzacz może się pochwalić imponującym czasem pracy do 45 minut, co oznacza, iż będziesz mieć mnóstwo czasu na ukończenie sprzątania.stacja ładująca naściennadzięki możliwości zainstalowania niemal w dowolnym miejscu w domu, ta komfortowa naścienna stacja ładująca oznacza, iż akcesoria i odkurzacz można schować, ładować i przygotować do następnego użycia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Thomas. Ranking TOP10 modeli

Beko VRT94929

Beko VRT94929 Najniższa Cena Online

Beko VRT94929 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT94929
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:7 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:3 tryby pracy (turbo, pośredni, śladowy), funkcja Turbo, podświetlenie LED, podświetlenie LED frontowe;Inne:głowica szczotki obraca się o 180 stopni, przystępne opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:3;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:450 W;Napięcie akumulatora:28,8 V;Nazwa filtra:EPA10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:przyciski;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:mid, normal, turbo;typ filtra:zmywalny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka, rura giętka, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:bezszczotkowy silnik Beko BLDC, łamana noga Beko ActiFlex™, proste manewrowanie szczotką Beko EasyFlex™ 180º, przystępny do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technika Beko SelfStand™, technologia cyklonowa, technika ssąca Beko PerformCyclone™...Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Beko opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Beko cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Beko,
 • odkurzacze bezprzewodowe Beko jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Beko, odkurzacz bezprzewodowy Beko cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Beko, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Beko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *