Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących do 500 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące do 500 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego spełni oczekiwania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te potrzeby jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave nieprzeciętnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest w głównej mierze za dużą wydajność pracy oraz bezusterkowość działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave dedykowany jest do odkurzania kurzu i skażeń z zróżnicowanego typu podłóg, mycia twardych nawierzchni, a także likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym konwencjonalny odkurzacz, szczotkę czy mop. Instynktowną obsługę zagwarantuje cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,sprawnie sprzątnąć każdy wariant nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Trafne rozmiary końcówki umożliwiają czyszczenie choćby najmniej przystępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został zaopatrzony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki czemu użytkownik ma pewność, iż myje podłogę wyłącznie czystą wodą.

  Pojemnik, w którym zawiera się brudna woda, można łatwo zdemontować, co pozwala na szybkie pozbycie się skatalogowanych skażeń. Bezworkowa budowa Bissell CrossWave cechuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz genialnie sprawdzi się w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ usuwa nadmiar alergenów. Zanieczyszczenia zbierane są do zbiornika, który można łatwo opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany odcień Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m pojemność kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt komfortowy, miły w dotyku W komplecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak typ filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  niepokaźne jest ładne


  Do czego się przydają takie niewiele znaczące akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie niewielkie przenośne urządzenia do zbierania niewiele znaczących skażeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To nieprzeciętne uzupełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są doskonałe aby dotrzeć do śladowych, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Momentalnie i produktywnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki znikomym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba żeby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o doskonałych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne niełatwe elektroniczne udogodnienia, zostały wykonane najczęściej po to,szybko poradzić sobie z drobnymi zabrudzeniami na nieznacznej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości marki Clatronic. Idealny design, miły dla oka. Skrupulatnie dopasowany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niebywale lekki, praktyczny i sprawny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni dokładność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na przewód zasilania 12V
  *
Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze myjące do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia do 500 zł,
 • odkurzacze myjące do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące do 500 zł, odkurzacz myjący do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach myjących do 500 zł, ranking odkurzaczy myjących do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *