Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy srebrny. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych srebrnych,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe srebrne. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi srebrnych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi DREAME H11

Xiaomi DREAME H11 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H11
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy mopujący Dreame H11 Max

  Z Dreame H11 Max prosto posprzątasz każdy bałagan
  Odkurzanie i mycie w tym samym czasie staje się osiągalne i ułatwia pracę, dzięki szczotkowaniu podłogi aż 560 razy na minutę. To nad wyraz przydatna funkcja w sytuacji łazienki, kuchni i balkonu. W zestawie z detergentem Twoja podłoga będzie jeszcze czystsza. Pojemny akumulator pozwala na do 36 min pracy na jednym naładowaniu, a wyświetlacz LED zagwarantuje dostęp do najważniejszych danych.


  Sprzątaj efektywnie i oszczędzaj energię
  Dreame H11 Max z łatwością poradzi sobie z każdym typym brudu. Rozsypane płatki, rozlana kawa, sos i większość mokrych plam nie stanowi wyzwania dla tego odkurzacza. W trybie Auto sensory wykryją poziom zabrudzenia i dostosują odpowiednią do niego moc ssania. To nie tylko produktywne dbanie o porządek, ale także oszczędzanie energii.


  nieustanne samoczyszczenie
  Tylko czysta szczotka sprząta skutecznie, a Dreame nieprzeciętnie o tym wie. Skrobak w odkurzaczu czyści szczotkę rzędem zębów, dzięki temu urządzenie pozostaje w pełni czyste w trakcie pracy, a sprzątanie bałaganu staje się wydajne. Na dodatek specjalny przycisk w bazie sprawi, że H11 Max wyczyści się po pracy.


  Sprzątanie aż do 200 m²
  Możesz zapomnieć o ciągłym kompletowaniu wody- bezprzewodowy odkurzacz Dreame H11 Max ma zbiornik o pojemności 900 ml, który starczy nawet na 200 m² sprzątania.


  Praca do 36 minut
  Dzięki akumulatorowi 6*4000 mAh Dreame H11 Max perfekcyjnie spełni oczekiwania także na sporych powierzchniach. Z tym urządzeniem możesz pracować choćby do 36 minut.


  Uzyskaj konieczne dane, kiedy tylko chcesz
  Skorzystaj z podglądu na ekranie LED, a uzyskasz dane na temat naładowania akumulatora, czystości i stanu pracy. Komunikaty głosowe to kolejna funkcja, która usprawni Twoją pracę.


  Czysta przyjemność
  solidna moc ssania - 10000 Pa z zachowaniem przyczepności zagwarantuje pełen komfort przy odkurzaniu z Dreame H11 Max.


  Łatwość przechowywania i ładowania
  Dreame H11 możesz przechowywać w pozycji pionowej bez oparcia, a jego wyciągnięcie z bazy jest proste. Wystarczy odstawić odkurzacz na swoje miejsce, a ładowanie urządzenia rozpocznie się samoczynnie. Poza tym baza posiada specjalną przestrzeń asygnowaną do przechowywania pozostałych części H11 Max.

  W komplecie
  Uchwyt
  Główny korpus
  Zasilacz
  Zapasowy filtr
  Uchwyt na akcesoria
  Płyn do mycia powierzchni
  Baza ładująca
  Szczoteczka do czyszczenia
  Zapasowa szczotka obrotowa

  Specyfikacja

  marka Dreame
  Model H11 Max
  Kolor Czarny
  Wykrywanie brudu Tak
  Tryb Auto Tak
  Moc 200 W
  Moc ssania 10000 Pa
  Czas pracy 36 min
  Silnik Bezszczotkowy
  objętość zbiornika na czystą wodę 900 ml
  pojemność zbiornika na brudną wodę 500 ml


Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Xiaomi. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością funkcjonalny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który zezwala na swobodne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz luźno sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra wystarczy na długi czas użytkowania, dzięki temu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie tworzy dodatkowych kosztów wynikających z zamiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne użytkowanie jest komfortowe i ergonomiczne. Pojemny akumulator Akumulator zezwala na swobodne użytkowanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to optymalny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra starczy na długi czas wykorzystywania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie odpowiedniego worka i podmianę go. Twist2Open nieskomplikowane otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest niezwykle higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Dodatkowo odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno dostępnych miejscach. Tryb wygodny - do typowego odkurzania. Tryb dużego zasięgu - odkurzanie trudno przystępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został zaopatrzony w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się wyjątkowo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich śladowych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr zapewnia wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo konwencjonalnie podpiąć bezpośrednio kabel do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh szeroka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów, na dodatek rozpoznaje powierzchnie i sama rozszerza obroty na dywanach, gwarantując ich dokładne czyszczenie. W pakiecie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 przystępna jest dysza szczelinowa i dysza do tapicerki, spora szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszelkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego, a także uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Xiaomi Dreame T20

Xiaomi Dreame T20 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia niesłychaną sprawność, a mocny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W komplecie odnajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem innowacyjnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro skutecznie i błyskawicznie pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - idealnie stanie na wysokości zadania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  wspaniała szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza perfekcyjnie pasuje do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na sprawne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - perfekcyjnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame zezwala na w dodatku mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać do czasu, aż potrzebujesz.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zagwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to również nieszablonowy komfort stosowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w użytkowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  elastyczna rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Beko. Ranking TOP10 modeli

Clatronic BS 1312

Clatronic BS 1312 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1312 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1312
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie może być komfortowe, przyjemne i szybkie. Wszystko dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi Clatronic BS 1312. To model 2w1 – odkurzacz ręczny i podłogowy. Świetnie stanie na wysokości zadania nawet w ciasnych pomieszczeniach, jak i na pokaźniejszych powierzchniach.

  Urządzenie pozwala odkurzać bez schylania nawet trudno dostępne miejsca. To progresywne urządzenie i niezwykle skuteczne.Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy srebrny opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe srebrne cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi srebrnych,
 • odkurzacze bezprzewodowe srebrne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe srebrne, odkurzacz bezprzewodowy srebrny cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych srebrnych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych srebrnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *