Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy srebrny. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych srebrnych,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe srebrne. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi srebrnych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz DREAME T20, VTE1

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T20, VTE1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T20, VTE1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania

  Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia niesłychaną sprawność, a mocny akumulator zagwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu. To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. Dodatkowo, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą. W komplecie odnajdziesz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom.

  nowoczesny silnik

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który stopniem innowacyjnia niemal dorównuje tym wykorzystywanym w lotnictwie. Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro skutecznie i błyskawicznie pozbywa się wszelkiego brudu - choćby najbardziej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego obszerniejszego wyzwania. Na dodatek zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technika chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i produktywną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom

  System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wyśmienicie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu. Usuwa do 99,9% roztoczy - idealnie stanie na wysokości zadania więc również w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i efektywnie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom. Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz, a także wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo.

  wspaniała szczotka do podłóg

  Inteligentna szczotka odkurzacza perfekcyjnie pasuje do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg. Prędko rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i stosownie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została również zaprojektowana w taki sposób, żeby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów. Pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V oraz umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na sprawne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych

  W opakowaniu Dreame T20 Pro odszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa doskonale nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach. Z kolei szczotka 2w1 spełni oczekiwania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - perfekcyjnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame zezwala na w dodatku mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml oraz 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu. Stosując różne końcówki T20 Pro, starannie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać nawet poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok. 30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz pokaźniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać do czasu, aż potrzebujesz.

  Prosty w obsłudze

  Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania. Dzięki temu sprzątanie staje się nad wyraz komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zagwarantuje prędki dostęp do najważniejszych informacji. Wyświetlane są na nim między innymi aktualnie użytkowany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra.

  Dbałość o każdy detal

  Dreame T20 Pro to również nieszablonowy komfort stosowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki użytecznej konstrukcji urządzenie jest komfortowe w użytkowaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki. Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: T20 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25.2 VDC
  • Moc znamionowa: 450W
  • Siła ssania: do 25 000 Pa
  • Moc czyszcząca: do 150 AW (watów powietrznych)
  • Waga silnika: 1.67 kg
  • Czas pracy: 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze)
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 0.6l

  Zawartość zestawu

  Odkurzacz

  Płaska szczotka 2w1

  Szczotka szczelinowa

  Uniwersalna elektroszczotka

  Metalowa rura

  Miękka rolka

  Ładowarka

  elastyczna rura

  Elektroszczotka do materacy

  Baza ładująca 2w1

  Zbiornik na wodę + mop

  2 akumulatory

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Sencor. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy srebrny opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe srebrne cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi srebrnych,
 • odkurzacze bezprzewodowe srebrne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe srebrne, odkurzacz bezprzewodowy srebrny cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych srebrnych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych srebrnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *