Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz piorący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

[TOP10] odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking wrzesień 2022

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2022. *

Clatronic SS 1309

Clatronic SS 1309 Najniższa Cena Online

Clatronic SS 1309 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic SS 1309
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  uzupełniające dane:System z 4 kołami, Uchwyt do przenoszenia,Zawartość zestawu:Dysza x 2, Odkurzacz, Szczotka do parkietu,Funkcje i wyposażenie odkurzacza:Funkcja dmuchawy, Możliwość prania dywanów i tapicerki, Odkurzanie na sucho, System czyszczenia na mokro,zaimplementowane technologie:Brak danych,Klasa reemisji kurzu:Brak informacji,Klasa sprawności odkurzania dywanów:Brak informacji,Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych:Brak danych,Kolor główny:Żółty,Szerokość:470 mm,Wysokość:500 mm,Głębokość:430 mm,Waga:6,10 kg,Moc:1200 W,typ rury:Metalowa,Model worka:Nie dotyczy,pojemność worka/pojemnika:20000 ml,Filtry:Brak danych,Zasięg:Brak danych,Poziom hałasu:Brak informacji,Zabezpieczenia:Brak informacji,typ zasilania:Sieciowe,Długość przewodu sieciowego:Brak danych,Klasa energetyczna:Brak danych,Napięcie zasilania / zasilacza:220 - 240 V,typ wtyczki sieciowej:typ E


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Sprawnie czyściUsuwa wszelkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy.

  JetClean może być użytkowany do rozmaitego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 3000 obr/min. Eliminuje choćby tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając świetne efekty czyszczenia.

  eliminuje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna kompletnie zbierają brud. W ten sposób usuwane są też bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody aniżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy także do wygodnego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego filtrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / użyteczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i efektywne czyszczenie sporych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia przystępne czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z prędkością 3000 obrotów na minutę stworzony jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co skuteczność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał niezwykle prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro wystarczy przesunąć odkurzacz do przodu by odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany i są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania ułatwia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia usprawnia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, produkowany jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, by zapewnić wyjątkową skuteczność sprzątania JetClean wskazany w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Bosch. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-22

MPM Product MOD-22 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-22 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń

Hyundai VC 5750

Hyundai VC 5750 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 5750 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 5750
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swoim funkcjom VC 5750 jest potrzebnym pomocnikiem w znikomych i obszernych mieszkaniach i w sklepach i biurach o drobnej powierzchni. Użyteczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż jedynie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany lub tapicerkę. System filtracji, a także pojemny zbiornik na kurz albo wodę zapewnia wygodną pracę poprzez długi czas. Odkurzacz ma wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową i dwie końcówki do prania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Medismart. Ranking TOP10 modeli

Thomas TwiN AquaWaSH PeT

Thomas TwiN AquaWaSH PeT Najniższa Cena Online

Thomas TwiN AquaWaSH PeT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas TwiN AquaWaSH PeT
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Thomas Twin AquaWash Pet jest modelem opracowanym dla posiadaczy zwierząt. Dzięki specjalnym szczotkom do usuwania sierści i włosów doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Pozwala na zbieranie rozlanych płynów i pranie dywanów i tapicerki. Za filtrację odpowiada nowoczesny filtr wodny AQUA+. Wszelkie zassane zanieczyszczenia, brud, kurz, pyłki i alergeny, a także zapachy zostają zatrzymane w wodzie. Dzięki czemu otrzymujemy wyśmienitą czystość w pomieszczeniu bez zapachu kurzu w pomieszczeniu. Dodatkowa zaleta filtra Aqua+ jest to,podczas odkurzania lekko nawilżamy powietrze w pomieszczeniu. Pozwala to uniknąć suchego, przegrzanego powietrza zaraz po odkurzaniu. Żeby opróżnić pojemnik po odkurzaniu po prostu zanieczyszczenia wylewamy do kanalizacji bez kontaktu z pyłem i kurzem. Turboszczotka zezwala na precyzyjne zbieranie sierści z podłóg i dywanów. Posiada ona możliwość wyłączenia wałka obrotowego. Ma ona również zdejmowaną przednią cześć, dzięki temu mamy łatwy dostęp do wałka obrotowego w chwili, gdy chcemy go wyczyścić. Znaczna ssawka do prania dywanów. Po praniu uzyskujemy prawie suchy dywan, bez konieczności dodatkowego suszenia....

Lavor GBP-20

Lavor GBP-20 Najniższa Cena Online

Lavor GBP-20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lavor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lavor GBP-20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący LAVOR GBP 20 z silnikiem o mocy 1400 W. Przepływ powietrza wynosi 52 l/s, a podciśnienie 225 mbar....

Bosch BWD420

Bosch BWD420 Najniższa Cena Online

Bosch BWD420 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD420
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wyjątkowo wydajne odkurzanie Odkurzacz wielofunkcyjny BOSCH AquaWash & Clean dopasowany jest do wykonywania wielu zadań, związanych z utrzymaniem czystości. Nie tylko starannie odkurzy,jeszcze zbierze rozlane płyny, upierze uporczywe plamy na dywanie albo tapicerce, a nawet zadba o świeżość powietrza w Twoim domu.

  Jego fenomen polega na produktywnym silniku, akcesoriach i pracy w dwóch trybach: workowym albo z filtrem wodnym. O wysoką jakość wydmuchiwanego powietrza dba podwójny system filtracji – filtr wodny i HEPA.

  Gdy Twój dywan lub tapicerka wymaga odświeżenia, nie musisz już wzywać ekipy piorącej. Starczy podłączyć spryskiwacza wraz ze specjalną końcówką, wlać detergent do trafnego pojemnika i pozbyć się uporczywej plamy.

  Odkurzacz wielofunkcyjny poradzi sobie z każdym postawionym mu zadaniem, nawet praniem tapicerki w samochodzie. W odkurzaczach wielofunkcyjnych AquaWash & Clean możesz korzystać z pełnej mocy (2000 W), albo jej części – w zależności od potrzeb.

  Przyciskami +/- regulujesz moc, a efekt wyświetlany jest przy pomocy niebieskich diod. Zbieranie płynów Koniec z bieganiem po papierowy ręcznik albo mopa. Teraz, kiedy rozleje się sok albo kawa na podłogę wystarczą dwa ruchy odkurzacza ze specjalną ssawką do zbierania płynów i znów będziesz cieszyć się bezbłędnie czystą podłogą.

  Odkurzanie z workiem albo filtrem wodnym Jeden pojemnik – dwie funkcje: odkurzanie na mokro albo sucho. Kiedy chcesz wciągnąć rozlany płyn z podłogi albo odkurzyć z zastosowaniem podwójnej filtracji, wlej do pojemnika wodę.

  Jeśli korzystasz z odkurzacza w tradycyjny sposób, możesz włożyć worek, zapełniając wyodrębnioną część pojemnika. Obsługa jest bardzo prosta. Podwójna filtracja Dla alergików, rodzin z dziećmi i osób wyjątkowo dbających o czystość powietrza, odkurzacz BOSCH AquaWash & Clean to nadzwyczajne rozwiązanie.

  Odkurzacz wielofunkcyjny zaopatrzony został w dwa filtry: wodny i HEPA. To podwójne zabezpieczenie zatrzymuje bakterie, pyłki a choćby zarodniki grzybów, a Ty i Twoi bliscy możecie oddychać czystym i świeżym powietrzem.

  Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa nowoczesnych systemów filtracji. HEPA to najskuteczniejszy z dostępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.

  zaimplementowany w odkurzaczu filtr HEPA jest filtrem zmywalnym, co oznacza mniejsze koszty eksploatacji. Produktywnie działa worek filtrujący z wielowarstwową włókniną filtracyjną, zatrzymującą prawie wszystkie cząstki skażeń i kurzu.

  zasięg 12 METRÓW dzięki czemu odkurzaczowi producenta BOSCH sprzątanie będzie jeszcze łatwiejsze aniżeli dotychczas. Budowa urządzenia, a także długi kabel zezwalają na pracę w promieniu 12 metrów! choćby dalekie zakamarki odkurzysz bez konieczności przełączania kabla do innego kontaktu.

  Szczotka przełączalna z separatorem Kiedy zmieniasz powierzchnię odkurzania z miękkiej na twardą, starczy jeden klik, żeby komfort pracy pozostał ten sam. Szczotka przełączalna poradzi sobie z brudem na każdej płaszczyźnie.

  wyposażona w specjalny separator niedużych przedmiotów sprawia, iż nie musisz się martwić,w trakcie odkurzania wciągniesz drogocenny pierścionek albo niezauważoną na dywanie mikro zabawkę dziecka. Cokolwiek cennego wciągnie odkurzacz, wyszuka się w specjalnym koszyczku.

  Bezpieczny worek Worek do odkurzacza AquaWash & Clean wytworzony jest ze specjalnego materiału, który filtruje wydmuchiwane z odkurzacza powietrze. Jest na dodatek trwały i niepodatny na rozerwanie, a jego specjalne zamknięcie umożliwia higieniczną zamianę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. TOP5 na wrzesień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze piorące do 1000 zł cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze piorące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł, odkurzacz piorący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach piorących do 1000 zł, ranking odkurzaczy piorących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.