Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz piorący do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

[TOP10] odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA zezwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy oraz nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka samoczynne zwijanie przewodu wariant filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m znaczny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z zasady Ci trzeba kilku zróżnicowanych urządzeń, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean wielki wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do starannego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką starannie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki błyskawicznie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę sporemu zasięgowi odkurzania możesz swobodnie i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na niepokaźne akcesoria zapewnia, iż są one zawsze pod ręką. Jeśli podczas odurzania pomieszczenia chcesz przejść do odkurzania kanapy, wystarczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te nieduże ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Wielki pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  łatwo odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niepokaźne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - wspaniały dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  znaczny pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki obszernemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być z łatwością wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, też wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika sprawność Specjalna turboszczotka umożliwiająca wydajne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla wyjątkowo obfite i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  obszerna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów drobna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 nieznaczne akcesoria w schowku: drobna szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i nieduża ssawka szczelinowa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product

Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product Najniższa Cena Online

Odkurzacz mpm mod-22 vira marki Mpm product - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń

Odkurzacz Piorący Do Dywanów I Tapicerki 3xSSAWKI Prowash Lehmann Hotelowy

Odkurzacz Piorący Do Dywanów I Tapicerki 3xSSAWKI Prowash Lehmann Hotelowy Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Thomas. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Piorący Do Dywanów I Tapicerki 3xSSAWKI Prowash Lehmann Hotelowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Piorący Do Dywanów I Tapicerki 3xSSAWKI Prowash Lehmann Hotelowy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Piorący Do Dywanów I Tapicerki 3xSSAWKI Prowash Lehmann Hotelowy

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD41740 potężny 1700W Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Przeznaczony do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszystkich powierzchni. Ma zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz piorący Odkurzacz wielofunkcyjny Funkcja prania Możliwość odkurzania na sucho Turboszczotka Moc: 1700W Filtr wodny pokaźna objętość zbiornika: 5L Turboszczotka do dokładnego odkurzania.

  Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką dokładnie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki momentalnie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  szeroki wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho. W głównej mierze potrzebujesz kilku różnorodnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean pokaźny wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! Oszczędność i rzadsza podmiana.

  budowa odkurzacza pozwala na luźne rozłożenie się worka i wykorzystanie dostępnego miejsca w komorze, ponadto wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Higiena Zmywalny filtr EPA - nietrudne czyszczenie pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technologicznA Komfort Szczotka uniwersalna z separatorem niewielkich przedmiotów Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla nad wyraz spore i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem Parkowanie pionowe i poziome Filtr ochrony silnika łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Zasięg odkurzania: 9 m wielka pojemność zbiornika: 5l Pojemnik na kurz: rozmiar XL Akcesoria W zestawie detergenty do prania 3 niepokaźne akcesoria w schowku: drobna szczotka, niepokaźna ssawka do tapicerki i mała ssawka szczelinowa spora ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów minimalna ssawka do prania tapicerki dane techniczne Poziom hałasu: 85 dB(A) re 1 pW Masa netto: 12.1 kg Masa brutto (kg): 14.0 kg wymiary urządzenia: 360 x 350 x 490 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):.440 x 400 x 600 mm Maksymalna moc: 1700W Częstotliwość (Hz): 50 Hz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Bissell. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze piorące do 1000 zł cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze piorące do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł, odkurzacz piorący do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach piorących do 1000 zł, ranking odkurzaczy piorących do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *