Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz piorący do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

[TOP10] odkurzacze piorące do 2500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Profi 50.1C

Profi 50.1C Najniższa Cena Online

Profi 50.1C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 50.1C
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   POLSKA kompozycja Profi Europe to w pełni polska marka, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe oraz piorące. NajkorzystniejszE EUROPEJSKIE komponenty Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najlepsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel.

  Tworzywa i akcesoria to renomowane firmy Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki firmy Gotec. Odkurzacze wytworzone są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe mają wyjątkowo prawidłowy stosunek cena/jakość.

  PROFI 50.1C wersja E z dodatkowym gniazdem do podłączenia szorowarki PROFI 55 z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów oraz wykładzin: komplet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: 1L konkretnego koncentratu Stockmeier KT22 APC 1kg proszku EX1 PRO mistrzowski ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50.1 C E z gniazdem do przyłączenia szorowarki PROFI 55 o mocy 1400W i sile natrysku 4,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W wytwarza podciśnienie 25kPa - wyjątkowo poprawnie odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz posiada szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 4,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest stosowany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50.1C E to znakomite rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni.

  szerokie zbiorniki wody czystej i prosto wyjmowalny zbiornik wody brudnej pozwalają na czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu sporej powierzchni. Transparentna pokrywa na zbiorniku wody brudnej pozwala na kontrolę poziomu wody mistrzowski odkurzacz piorący.

  Lekki i poręczny, idealny do usług świadczonych u klienta! łatwy w transporcie i opróżnianiu, niska waga i nietrudny dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Perfekcyjny wybór dla firm sprzątających i myjni: do prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych.

  Jednym słowem, należycie wytwarzany odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 4,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyekwipowany w zestaw chromoniklowy P50R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl.

  zestaw do prania tapicerki i dywanów zestaw posiada dodatkowo środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych STOCKMEIER KT22 opakowanie 1L to jeden z najkorzystniejszych produktów APC na rynku.

  Testowany z odkurzaczami piorącymi Karcher, Numatic i Profi. Przystępny w użyciu, nie wymaga spłukiwania, nie zostawia białych plam na tapicerkach i szybach. Genialnie radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Może być stosowany do prania ekstrakcyjnego, bonnetowania i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych - jako APC.

  wyjątkowo poprawnie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawia osadów i nie zatyka pomp n...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Medismart FD-2034

Medismart FD-2034 Najniższa Cena Online

Medismart FD-2034 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Medismart
 • Pełna nazwa odkurzacza: Medismart FD-2034
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Zaufaj możliwościom Medismart Medismart jest innowacyjnym urządzeniem, które pochłania z otoczenia cząstki kurzu, a także równocześnie aromatyzuje i filtruje powietrze w domu. Skuteczność, a także wielofunkcyjność urządzenia zapewniona jest poprzez użytkowane w tym modelu - zjawisko odśrodkowej separacji.

  „Mechaniczne serce Medismart" Głównym elementem hydrosystemu zaimplementowanego w urządzeniu Medismart jest separator, który odgrywa kluczową role w całym procesie filtracji. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, oczyszcza zasysane powietrze, łącząc z wodą nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

  Elektroniczny wyświetlacz LCD Czytelny i łatwy w obsłudze elektroniczny panel sterujący, zezwala na prosty i wygodny dobór trafnego trybu pracy. Urządzenie prosto jest dostosować do własnych potrzeb, dzięki 5 odmiennym programom oraz możliwość ustawienia czasu pracy.

  genialny dla alergików Czyste i zdrowe powietrze w domu jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na astmę, alergie oraz inne choroby układu oddechowego. Oprócz progresywnego systemu filtracji powietrza, urządzenie Medismart daje też możliwość inhalacji, a także co jest szczególnie ważne w sytuacji zniżania skutków niektórych dolegliwości.

  Jonizacja i ozonowanie zaawansowana technologia sprawia, iż urządzenie Medismart może być ponadto wykorzystywane do przywracania adekwatnej jonizacji powietrza. W połączeniu z funkcją ozonowania, przywraca to zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

  Podświetlany zbiornik klarowny zbiornik na wodę, w którym zbierane są skażenia jest podświetlany, dzięki temu z łatwością zobaczysz czy podczas porządków nie trafiły do środka niepożądane tam przedmioty.

  Łatwość prowadzenia Odkurzacz został osadzony na podstawie z symetrycznie rozstawionymi 4 kołami, które zapewniają łatwość prowadzenia podczas sprzątania i zwrotność urządzenia....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Lavor. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze piorące do 2500 zł cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze piorące do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące do 2500 zł, odkurzacz piorący do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach piorących do 2500 zł, ranking odkurzaczy piorących do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *