Rankingi Odkurzaczy Piorących

Najlepsze odkurzacze piorące do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz piorący do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy piorących do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

[TOP10] odkurzacze piorące do 2500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z piorącymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Medismart Odkurzacz fd-2034a (5907637921003)

Medismart Odkurzacz fd-2034a (5907637921003) Najniższa Cena Online

Medismart Odkurzacz fd-2034a (5907637921003) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Medismart
 • Pełna nazwa odkurzacza: Medismart Odkurzacz fd-2034a (5907637921003)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Zaufaj możliwościom Medismart Medismart jest innowacyjnym urządzeniem, które pochłania z otoczenia cząstki kurzu, a także równocześnie aromatyzuje i filtruje powietrze w domu. Skuteczność, a także wielofunkcyjność urządzenia zapewniona jest poprzez użytkowane w tym modelu - zjawisko odśrodkowej separacji.

  „Mechaniczne serce Medismart" Głównym elementem hydrosystemu zaimplementowanego w urządzeniu Medismart jest separator, który odgrywa kluczową role w całym procesie filtracji. Dzięki nowoczesnej konstrukcji, oczyszcza zasysane powietrze, łącząc z wodą nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

  Elektroniczny wyświetlacz LCD Czytelny i łatwy w obsłudze elektroniczny panel sterujący, zezwala na prosty i wygodny dobór trafnego trybu pracy. Urządzenie prosto jest dostosować do własnych potrzeb, dzięki 5 odmiennym programom oraz możliwość ustawienia czasu pracy.

  genialny dla alergików Czyste i zdrowe powietrze w domu jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na astmę, alergie oraz inne choroby układu oddechowego. Oprócz progresywnego systemu filtracji powietrza, urządzenie Medismart daje też możliwość inhalacji, a także co jest szczególnie ważne w sytuacji zniżania skutków niektórych dolegliwości.

  Jonizacja i ozonowanie zaawansowana technologia sprawia, iż urządzenie Medismart może być ponadto wykorzystywane do przywracania adekwatnej jonizacji powietrza. W połączeniu z funkcją ozonowania, przywraca to zdrowy mikroklimat pomieszczeń.

  Podświetlany zbiornik klarowny zbiornik na wodę, w którym zbierane są skażenia jest podświetlany, dzięki temu z łatwością zobaczysz czy podczas porządków nie trafiły do środka niepożądane tam przedmioty.

  Łatwość prowadzenia Odkurzacz został osadzony na podstawie z symetrycznie rozstawionymi 4 kołami, które zapewniają łatwość prowadzenia podczas sprzątania i zwrotność urządzenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

SpotClean HydroSteam Pro Odkurzacz BISSELL

SpotClean HydroSteam Pro Odkurzacz BISSELL Najniższa Cena Online

SpotClean HydroSteam Pro Odkurzacz BISSELL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: BISSELL
 • Pełna nazwa odkurzacza: SpotClean HydroSteam Pro Odkurzacz BISSELL
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  usuń najtrudniejsze, tłuste i lepkie plamy dzięki mocy technologii hydrosteam. Przenośny odkurzacz do głębokiego czyszczenia bissell spotclean hydrosteam pro likwiduje plamy choćby o 50% lepiej dzięki technice hydrosteam. Czyści różnorodne powierzchnie takie jak dywany, meble tapicerowane, wnętrza samochodów, płytki, a choćby trampki. Posiada 3 różne tryby czyszczenia do usuwania wszelkich rodzajów plam i bissell pet pro oxy spot & stain urine eliminator z formułą stain-protect do usuwania plam od zwierząt. Czyszczenie triple action: użyj pary, szoruj i odkurzaj brud, plamy i zabrudzenia.prędko schnie. Wysycha na meblach tapicerowanych w ciągu około 30 minut w niezależnym trybie pary.dwa szerokie, oddzielne zbiorniki: oddzielają czystą i brudną wodę, są proste do napełniania i opróżniania.łatwe czyszczenie wielu powierzchni: gromadzi wytrzymałe narzędzie do usuwania plam o średnicy 7 cm i narzędzie do czyszczenia wielu powierzchni, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy z dywanów, tapicerki, wnętrz samochodów i nie tylko.

Odkurzacz Piorący Numatic George GVE370 do sierści z turboszczotką, filtrem

Odkurzacz Piorący Numatic George GVE370 do sierści z turboszczotką, filtrem Najniższa Cena Online

Odkurzacz Piorący Numatic George GVE370 do sierści z turboszczotką, filtrem - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Piorący Numatic George GVE370 do sierści z turboszczotką, filtrem
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Piorący Numatic George GVE370 do sierści z turboszczotką, filtrem

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   POLSKA kompozycja Profi Europe to w pełni polska marka, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe oraz piorące. NajkorzystniejszE EUROPEJSKIE komponenty Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najlepsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel.

  Tworzywa i akcesoria to renomowane firmy Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki firmy Gotec. Odkurzacze wytworzone są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe mają wyjątkowo prawidłowy stosunek cena/jakość.

  PROFI 50.1C wersja E z dodatkowym gniazdem do podłączenia szorowarki PROFI 55 z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów oraz wykładzin: komplet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: 1L konkretnego koncentratu Stockmeier KT22 APC 1kg proszku EX1 PRO mistrzowski ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50.1 C E z gniazdem do przyłączenia szorowarki PROFI 55 o mocy 1400W i sile natrysku 4,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W wytwarza podciśnienie 25kPa - wyjątkowo poprawnie odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz posiada szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 4,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest stosowany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50.1C E to znakomite rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni.

  szerokie zbiorniki wody czystej i prosto wyjmowalny zbiornik wody brudnej pozwalają na czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu sporej powierzchni. Transparentna pokrywa na zbiorniku wody brudnej pozwala na kontrolę poziomu wody mistrzowski odkurzacz piorący.

  Lekki i poręczny, idealny do usług świadczonych u klienta! łatwy w transporcie i opróżnianiu, niska waga i nietrudny dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Perfekcyjny wybór dla firm sprzątających i myjni: do prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych.

  Jednym słowem, należycie wytwarzany odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 4,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyekwipowany w zestaw chromoniklowy P50R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl.

  zestaw do prania tapicerki i dywanów zestaw posiada dodatkowo środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych STOCKMEIER KT22 opakowanie 1L to jeden z najkorzystniejszych produktów APC na rynku.

  Testowany z odkurzaczami piorącymi Karcher, Numatic i Profi. Przystępny w użyciu, nie wymaga spłukiwania, nie zostawia białych plam na tapicerkach i szybach. Genialnie radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Może być stosowany do prania ekstrakcyjnego, bonnetowania i czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych - jako APC.

  wyjątkowo poprawnie rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawia osadów i nie zatyka pomp n...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze piorące Hyundai. Ranking TOP10 modeli

george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic

george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic Najniższa Cena Online

george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza piorącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Numatic
 • Pełna nazwa odkurzacza: george gve370 + akcesoria - ssawka do zbierania wody marki Numatic
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Piorący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Czas ładowania:0;Długość przewodu:10 m;Dominujący odcień:zielony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:tak;Gwarancja:36 miesięcy;Kolor:czarno-zielony;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:1060 W;Model (relacje):Numatic George GVE370;Model filtra:Numatic 604170, Numatic 604309, Tritex 200;Model worka:Hepa-Flo, Hepa-Flo 604016;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość użytkowania worków:tak;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Tritex;pojemność worka/pojemnika:15 litrów;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:plastikowy;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:standardowy;typ odkurzacza:wielofunkcyjny;Waga:8,8 kg;Wariantowanie kolekcja:Numatic;Wskaźnik naładowania baterii:nie;rozmiary - głębokość:35,5 cm;wymiary - szerokość:35,5 cm;rozmiary - wysokość:51 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:10 magicznych gąbek, 4 worki, filtry, koncentrat do prania;Rury w wyposażeniu:2 rury proste, rura wygięta, wąż ssący, wąż ze zintegrowanym wężykiem doprowadzającym wodę do prania;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka do zbierania wody, ssawka ekstrakcyjna do tapicerek, ssawka ekstrakcyjna do wykładzin, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka okrągła;ekran:nie;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Cenione odkurzacze piorące. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy do prania tapicerki oraz dywanu.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz piorący do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze piorące do 2500 zł cena,
 • ranking z piorącymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze piorące do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do prania dywanów i tapicerek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze piorące do 2500 zł, odkurzacz piorący do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach piorących do 2500 zł, ranking odkurzaczy piorących do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *