Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Deerma. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i unikalnej konstrukcji szczotki wyśmienicie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został wyekwipowany w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co powoduje,błyskawicznie i efektywnie usuwa kurz. Jego przemyślany design zapewnia swobodę ruchów i ułatwia czyszczenie podłóg pod meblami, a mała waga sprawia,prosto go podniesiesz, żeby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze sprawniejsze sprzątanie
  Co powoduje, że VC55 może sprzątać choćby 2 razy wydajniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została wyposażona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z prędkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze staranniej usuwać brud. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz błyskawicznie i niezawodnie rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  sprawny silnik - efektywna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w wydajny silnik bezszczotkowy, który zapewnia stabilną, produktywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko wydajnie usuwa kurz i inne odpady, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu.

  Komfort stosowania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się ją swobodnie obracać o 360°. Dzięki czemu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Na dodatek możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala komfortowo odkurzać podłogę pomiędzy nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa budowa sprawiają, że bez trudu przeniesiesz urządzenie lub je podniesiesz, żeby pozbyć się kurzu z zasłon albo pajęczyn z sufitu.

  praktyczna szczotka 2w1 w zestawie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do różnorodnych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa znakomicie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz użyć na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć wnętrza w swoim domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został wyposażony w wytrzymały akumulator, którego objętość wynosi 2500 mAh. Dzięki czemu w pełni naładowany może pracować nawet poprzez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który zezwala na jego wygodne ładowanie przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki temu VC55 nie zajmie mnóstwo miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci informacji o jego statusie - starczy rzucić okiem. Ponadto komponent filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu wykorzystać ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, że nie musisz zbyt często kupować nowych części!

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  przewód do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  objętość akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb standard) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Deerma VC40

Deerma VC40 Najniższa Cena Online

Deerma VC40 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC40
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Deerma Vaccum Cleaner 40

  Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Xiaomi Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna pokrywa i bateria wystarczająca choćby na 35 minut sprzątania powodują, iż odkurzanie staje się przyjemnością.

  POMOCNIK W TWOIM DOMU

  Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy odkurzacza DEERMA VC40 zapewnia wyjątkowo wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest efektywne i skrupulatne. Ponadto dzięki swojej konstrukcji gwarantuje jest wyraźnie trwalszy w porównaniu ze charakterystycznymi silnikami szczotkowymi.

  WYMIENNE SZCZOTKI OBROTOWE

  Wysokoobrotowa turboszczotka dotrze do każdego zakamarka, jeszcze w szczeliny pomiędzy panelami czy płytkami. W pakiecie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki temu możesz zespoić je do sprzątanych powierzchni. Szczotka produkowana z miękkich i sprężystych włókien rewelacyjnie spełni oczekiwania w trakcie odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka stworzona z miękkiego aksamitu wspaniała będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie sprawność sprzątania i delikatność. Ponadto szczotka wyekwipowana została w diodę LED, która oświetlając sprzątanie powierzchnie powoduje, iż nie umknie Ci najdrobniejszy choćby pyłek kurzu.

  mocnA BATERIA

  Pomimo niewielkich wymiarów obudowy, urządzenie kryje w sobie skuteczną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy nawet przez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

  PODWÓJNY SYSTEM CYKLONOWY

  wykorzystanie cyklonowego systemu filtracji znacząco ulepsza jakość filtrowanego powietrza, dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej produktywne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

  ŁATWE PRZECHOWYWANIE

  Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki temu zajmuje on znacznie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy za każdym razem, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

  PEŁNA GAMA KOŃCÓWEK SPRZĄTAJĄCYCH

  W komplecie znajdziemy nie tylko dwa typy turboszczotki, lecz także dopełniające końcówki, dzięki którym odkurzacz można wykorzystać do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko. Wraz z urządzeniem dostajesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej i dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, nadzwyczajną do odkurzania mebli.

  SYSTEM BEZDOTYKOWEGO USUWANIA KURZU

  Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, starczy przycisnąć jeden przycisk, aby opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.

  Specyfikacja technologiczna:

  Siła ssania: 6000/15000 pa

  Moc: 250W

  Napięcie wejściowe: 100-240V

  Bateria: 2500 mAh / 21,6V

  pojemność pojemnika na kurz: 0,6 l

  Poziom głośności: maks. 80 dB

  Czas ładowania: ok. 2,5 h

  Czas pracy: do 35 minut

  Waga: 4540 g

  rozmiary: 124,6 x 23 x 21,2 cm

  Opakowanie mieści:

  - odkurzacz Deerma VC40,

  - akumulator,

  - aluminiowa rura,

  - turboszczotka do podłóg twardych,

  - wymienna szczotka do wykładzin,

  - końcówka szczelinowa,

  - końcówka elektrostatyczna,

  - końcówka do czyszczenia tapicerki,

  - zasilacz EU,


Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przystosujesz go do swoich potrzeb. Nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design i 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie sprawdzi się więc w wielu najróżniejszych użyciach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań

  W pakiecie wyszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza).

  wydajna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i sprawny

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, efektywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje rozszerzony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma VC25

Deerma VC25 Najniższa Cena Online

Deerma VC25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma VC25

  Z odkurzaczem Deerma VC25 sprzątanie domu będzie prostsze aniżeli kiedykolwiek

  specjalna konstrukcja i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza upraszcza jego podnoszenie i manewrowanie podczas sprzątania

  2 poziomy ssania, adekwatne do różnych potrzeb

  szczotkę podłogową można obracać o 90 poziomów w pionie i 180 stopni w poziomie, aby prosto dotrzeć do wszystkich zakamarków

  4- stopniowa filtracja

  bateria o pokaźnej objętości 2200 mAh,

  czas pracy to aż 35 minut po jednym ładowaniu ( ok 120m2 powierzchni)

  duży szczelny pojemnik na nieczystości ( 0,7L)

  bezprzewodowa kompozycja i elitarny wygląd

  zbalansowany środek ciężkości

  znaczna siła ssąca

  Lekki i mobilny

  wystarczy w nietrudny sposób zamontować odpowiednią szczotkę, aby móc posprzątać np w samochodzie.

  Modułowa budowa

  Odkurzacz bezprzewodowy Deerma V25 możesz zbratać nadzwyczajnie do swoich potrzeb, bezproblemowo dotrzesz do każdego zakamarka. Do wyboru miękka szczotka elektryczna, szczotka 2w1 i znikoma szczotka narożna.

  użyteczny uchwyt upraszcza pracę

  Uchwyt został specjalnie zaprojektowany pod kątem nachylenia 60 ° co ogranicza obciążenie dłoni w trakcie odkurzania. Ponadto korzystnie wyważony środek ciężkości sprawia, iż odkurzanie jest lekkie i przyjemne, choćby na górze.

  Obrotowa szczotka podłogowa!

  Szczotkę można obracać o 90 ° w pionie i 180 ° w poziomie. Taka budowa upraszcza dotarcie do wszelkich zakamarków, posprzątasz skrupulatnie pod łóżkiem czy za szafką.

  Obrotowa szczotka podłogowa ma wbudowany silnik elektryczny, który może osiągać obroty do 2500 razy na minutę. Wyśmienicie radzi sobie ze zbieraniem wszystkich zanieczyszczeń, także włosów.

  Bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC25 został zaopatrzony w 2 stopnie intensywności ssania - przystosuj je do swoich potrzeb! dopełniające akcesoria - w zestawie znajdują się uzupełniające szczotki
  • trójkątna szczoteczka
  • końcówka szczelinowa 2 w 1 - znakomita do narożników, może służyć jako odkurzacz samochodowy
  Bezprzewodowa konstrukcja

  Bez plączących się kabli posprzątasz cały dom

  4 poziomowa filtracja

  Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej pył zostaje oddzielony od powietrza. W następnej kolejności powietrze zostaje filtrowane przez filtr HEPA. Możesz oddychać bezpiecznie!

  szczególnie proste (i bez kontaktu z brudem) opróżnianie zbiornika na nieczystości.

  pakiet posiada
  • odkurzacz Deerma wireless vacuum VC25
  • obrotowa szczotka podłogowa
  • płaska szczotka 2w1,
  • trójkątna szczotka,
  • rura przyłączeniowa
  • instrukcja
  Specyfikacja technologiczna
  • Napięcie znamionowe: 21,6 V.
  • Moc znamionowa: 150 W.
  • Napięcie ładowania: 27 V.
  • Prąd ładowania: 1000mA
  • Akumulator litowo-jonowy: 2200 mAh
  • Czas ładowania: 3 godz
  • pojemność kosza na śmieci: 0,7 l
  • Hałas: 80 dB i mniej
  • Siła ssąca: ≥6 kPa (poziom standardowy), ≥10 kPa (poziom wysoki)
  • Czas wytrzymałości: 35 minut (poziom standardowy), 20 minut (poziom wysoki)
  • Waga artykułu: 2,50 kg
  • wymiar towaru: 23,50 x 29,50 x 114,50 cm

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  użyteczny odkurzacz, który zaskoczy Cię wydajnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj dostępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki produktywnej pracy i komforcie użytkowania stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników.

  To lekkie i funkcjonalne urządzenie zostało wyekwipowane w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci trzeba. Skuteczność odkurzacza zapewnia moc ssania choćby 16000 Pa, a także 3 wymienne szczotki, które znajdą zastosowanie w wielu różnorodnych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o objętości 1,2 kg prosto opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i poręcznej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swym domu.

  To ergonomiczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy oraz ręczny. Używając go, łatwo wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego choćby problemu.

  3 szczotki w zestawie W opakowaniu odszukasz aż 3 typy szczotek. Szczotka do podłóg świetnie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Skutecznie czyści panele, kafelki, a choćby dywany. Operowanie nią jest wyjątkowo proste i komfortowe.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka rewelacyjnie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach lub klawiatury, a szczotka trójkątna stanie na wysokości zadania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych materiałów, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca efektywność Odkurzacz został wyposażony w efektywny silnik, który może pracować z szybkością nawet 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu realne jest osiąganie tak dużej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą produktywność DX118C – za jego pomocą momentalnie pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena wykorzystywania Korzystając z DX118C nie tylko starannie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyekwipowane w sprawny filtr HEPA, który znakomicie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to sprawia, że korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Starczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt sporo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie eksponuje się także prostym, a zarazem wykwintnym wzornictwem. Jego progresywny design, ergonomiczna i imponująca funkcjonalność powodują, że może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja producent Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V objętość pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej niżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz rozmiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m kolor szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, sporo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie spełni oczekiwania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, efektywne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest dodatkowo niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele produktywnymi, skomplikowanymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 idealnie sprawdzi się dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma ZQ990

Deerma ZQ990 Najniższa Cena Online

Deerma ZQ990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma ZQ990
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop parowy 2w1 marki DEERMA o mocy 1300 W. Tym, co podkreśla urządzenie, jest jego wielofunkcyjność. Deerma ZQ990W pozwala równocześnie odkurzać podłogi i myć je na mokro....

Deerma DX600

Deerma DX600 Najniższa Cena Online

Deerma DX600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX600
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje ulepszoną technikę cykloniczną,ekspresowo usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci ponadto wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja sprawnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i praktyczne,a długi, 4,5m kabel sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę jednocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezawaryjne odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! wykorzystanie lepszej technologii cyklonicznej pozwoliło powiększyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra poprzez kurz, co przekłada się na niezawodne działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, iż bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest też obrotowa w zakresie 270°, co pokaźnie usprawnia odkurzanie powierzchni między nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej precyzyjnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala sprawnie usuwać choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko dokładnie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało wyekwipowane w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który efektywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i uniemożliwia ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania bez wątpienia docenią szczególnie alergicy i rodzice małych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,kupując DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? produkt spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego i śladowego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu doskonale nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a choćby samochodu. DX600 jest przy tym nad wyraz lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w pakiecie
  aby ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszelkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą uzupełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się na dodatek w trakcie sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie znakomicie Ci służyć poprzez długi czas. Wytwarzano go z wysokiej klasy tworzyw takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został również zaprojektowany w taki sposób, aby produktywnie chronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny zagwarantuje produktywne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, by uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  znaczny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w znaczny zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz też bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  niepokaźna szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  objętość zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  wymiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma DX1000

Deerma DX1000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX1000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deerma dx1000w odkurzacz pionowyodkurzacz pionowy deerma dx1000wprzekonaj się, że sprzątanie może być przyjemne. Wygodny w użyciu odkurzacz pionowy deerma dx1000w gwarantuje siłę ssania do 16 000 pa, dzięki temu błyskawicznie rozprawia się brudem.

  wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą ci dokładnie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja efektywnie usuwa skażenia. Urządzenie eleganckim, artystycznym wzornictwem.bezusterkowy w walce z brudemodkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy silnik, który pracuje z szybkością do 38 000 obrotów na minutę.

  wystarczy włączyć dx1000w, aby natychmiast zaczął efektywnie eliminować zanieczyszczenia. Za unikatową sprawność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz ekspresowo radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.2 tryby pracy - wybierz trafny dla siebieurządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników.

  dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać za pomocą jednego przycisku. Tryb standardowy genialnie spełni oczekiwania na co dzień. Tryb wysokiej mocy gwarantuje jeszcze precyzyjniejsze i sprawniejsze odkurzanie - nadzwyczajnie pasuje do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.dodatkowe szczotki w zestawiew zestawie odszukasz również płaską szczotkę szczelinową oraz niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni.

  przy pomocy pierwszej z nich prosto odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz w trakcie gruntownych porządków. Pozwala na czyszczenie delikatnych albo nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura notebooka.sprawna filtracja skażeńpożegnaj brud na dobre.

  wewnętrzny system cykloniczny efektywnie zatrzymuje pokaźniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem hepa blokuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkie


Deerma DX800

Deerma DX800 Najniższa Cena Online

Deerma DX800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX800
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma DX800 – użyteczny odkurzacz do zadań specjalnych Odkurzacz pionowy Deerma DX800 pozwoli z łatwością i produktywnie odkurzyć każdą przestrzeń. Urządzenie może być stosowane na dwa sposoby co powoduje, że staje się uniwersalne i nie wymaga posiadania innych odkurzaczy.

  Sprzątanie jednocześnie domu jak i samochodu nie powinno sprawić najmniejszego problemu, a łatwość obsługi i cicha praca to jedne z wielu plusów. Lekkie sprzątanie zaimplementowany system dający możliwość noszenia urządzenia na pasku w czasie pracy redukuje odczuwalną wagę odkurzacza.

  Szczotka czyszcząca ważąca jedynie 0,2 kg ułatwi pracę nawet jeśli będzie trwała wyjątkowo długo, nie powodując zmęczenia. Na każdą potrzebę Odkurzacz ma dwa tryby pracy: ręczny i pionowy. Noszenie urządzenia na ramieniu daje możliwość łatwiejszego dostępu do trudno przystępnych miejsc jak wysokie blaty czy zakamarki pod sufitem.

  użytkowanie odkurzacza w orientacji pionowej zostało wyprodukowane do komfortowego odkurzania podłóg i dywanów. Czterokrotna filtracja Odkurzacz został wyposażony w funkcję odbijania pyłu co uniemożliwia zapychaniu filtrów poprzez kurz czy pył, które mogą zniżyć moc ssącą.

  Specjalny system zezwala na czterokrotną filtracjęzniżyć hałas i oczyścić powietrze. Skuteczny filtr na lata żeby zapewnić stałą czystość urządzenia wystarczy przemyć filtr pod bieżącą wodą, jego atrybuty nie zmienią się.

  Szczotka pierścieniowa Szczotka ssąca rodzaju pierścieniowego to idealny bez problemu i skutecznie odkurzyć podłogę ze wszystkich, nawet najmniejszych skażeń. Specjalny zarys zwiększa skuteczność przez pokaźniejszy zasięg pracy i dociera do trudno dostępnych zakamarków.

  Szczotka do zadań specjalnych Długa szczotka z miękkim włosiem o długości 2 cm świetnie spełni oczekiwania przy stosowaniu ręcznym. Ten wariant końcówki nadaje się do delikatnych powierzchni, które łatwo zarysować np.

  drewniane blaty, okna czy skórzane fotele. Specyfikacja producent Deerma Model DX800 Moc znamionowa 600W Napięcie znamionowe 220-240V~50-60Hz Moc ssania 15 kPa Poziom hałasu <82 dB pojemność zbiornika na kurz 0,8l Długość przewodu zasilającego 5m Waga 4,5kgInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Deerma cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze pionowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Deerma, odkurzacz pionowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach pionowych Deerma, ranking odkurzaczy pionowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *