Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Deerma. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, sporo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie spełni oczekiwania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, efektywne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest dodatkowo niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele produktywnymi, skomplikowanymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 idealnie sprawdzi się dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX600- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! (6955578035869)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje ulepszoną technikę cykloniczną,ekspresowo usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci ponadto wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja sprawnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i praktyczne,a długi, 4,5m kabel sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę jednocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezawaryjne odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! wykorzystanie lepszej technologii cyklonicznej pozwoliło powiększyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra poprzez kurz, co przekłada się na niezawodne działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, iż bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest też obrotowa w zakresie 270°, co pokaźnie usprawnia odkurzanie powierzchni między nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej precyzyjnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala sprawnie usuwać choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko dokładnie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało wyekwipowane w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który efektywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i uniemożliwia ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania bez wątpienia docenią szczególnie alergicy i rodzice małych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,kupując DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? produkt spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego i śladowego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu doskonale nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a choćby samochodu. DX600 jest przy tym nad wyraz lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w pakiecie
  aby ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszelkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą uzupełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się na dodatek w trakcie sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie znakomicie Ci służyć poprzez długi czas. Wytwarzano go z wysokiej klasy tworzyw takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został również zaprojektowany w taki sposób, aby produktywnie chronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny zagwarantuje produktywne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, by uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  znaczny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w znaczny zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz też bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  niepokaźna szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  objętość zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  wymiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma Odkurzacz dem-vx910w (6955578042027)

Deerma Odkurzacz dem-vx910w (6955578042027) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Deerma Odkurzacz dem-vx910w (6955578042027) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dem-vx910w (6955578042027)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg – został zaopatrzony w 2 zbiorniki (na czystą i brudną wodę), a jego siła ssania wynosi do 16 000 Pa.

  W skład zestawu wchodzi również specjalna stacja, która zezwala na samoczynne czyszczenie szczotki urządzenia i napełnianie jego zbiornika na wodę. Artykuł ma także zastosowany ekran LED i czujka kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut.

  dostępne są również komunikaty głosowe. Ponadto szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki. Czysty dom bez wysiłku z reguły najpierw odkurzasz, a potem w dodatku myjesz podłogę za pomocą mopa? teraz możesz to zmienić!

  Deerma DEM-VX910W pozwala likwidować suche i mokre skażenia w tym samym czasie. Urządzenie eksponuje się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki czemu znakomicie radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

  2 zbiorniki na wodę Z Deerma nie musisz się martwić,skażenia szybko znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyposażony w 2 zbiorniki – na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml).

  dzięki czemu brud będzie za każdym razem trafiać na swoje miejsce! Co więcej, w trakcie sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą. Automatyczne napełnianie wodą Wchodząca w skład zestawu baza pozwala automatycznie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza.

  Po prostu umieść w niej urządzenie – już nie musisz się schylać! objętość zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co starczy choćby na tydzień używania. Co więcej, automatyczny proces elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie.

  lepsza szczotka dzisiaj szybko rozprawisz się z zanieczyszczeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób,osiągalne było precyzyjne usuwanie brudu nawet przy ścianach albo w kątach pomieszczeń.

  proponuje także 2 wałki – przedni obraca się z szybkością sięgającą 440 rpm, a drugi z prędkością do 390 rpm. Możesz więc wygodnie prowadzić urządzenie i likwidować kurz, sierść i inne odpady! Zapomnij także o problemach z czyszczeniem szczotki – dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

  automatyczne czyszczenie Koniec z brudzeniem sobie dłoni i traceniem czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona za pomocą wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C).

  zastosowane rozwiązanie pozwoli też uniknąć nieprzyjemnych zapachów i namnażania się zarazków. Jeszcze dłuższy czas pracy Pożegnaj konieczność przerywania sprzątania, aby naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został wyposażony w sprawny akumulator o pojemności 5000 mAh, dzięki któremu może pracować nawet poprzez 40-45 minut na jednym ładowaniu.

  To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to powoduje, że urządzenie znakomicie spełni oczekiwania jednocześnie w niewiele znaczących, jak i większych domach. By naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

  Inteligentne rozwiązania Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma zastosowany obfity ekran, który dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe – przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku.

  Już nie musisz zawsze o wszystkim pamiętać! produkt zostałzaopatrzony w sensor kurzu. Samoczynnie wyłapuje poziom skażeń w otoczeniu i dopasowuje do niego siłę ssania. Informacje na temat stężenia brudu na dodatek odszukasz na wyświetlaczu.

  W komplecie Odkurzacz Uchwyt Stacja Zbiornik na wodę stacji Szczotka do czyszczenia Uchwyt na szczotkę do czyszczenia przewód zasilający Instrukcja obsługi firma Deerma Nazwa Wireless Double Brush scrubber Model DEM-VX910W Moc robocza 230 W Napięcie robocze 21,6 V Siła ssania Do 16 000 Pa (silnik) pojemność akumulatora 5000 mAh Czas pracy Do 40-45 min pojemność zbiornika na brudną wodę 700 ml objętość zbiornika na czystą wodę 500 ml objętość zbiornika na wodę stacji 5 l Znamionowe napięcie wejściowe stacji 220 V 50 Hz Znamionowy prąd wyjściowy stacji 21,6 V 1 A Moc znamionowa stacja 250 W Waga Ok.

  6 kg wymiary 306 x 220 x 1100 mm Waga stacji 4,3 kg wymiary stacji 345 x 342 x 370 mm


Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W

Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W Deerma DEM-T30W to pionowy bezprzewodowy odkurzacz ssący z optyczną lampą wyłapującą kurz, która pozwala zauważyć choćby najdrobniejszy kurz. Urządzenie ma siłę ssącą na poziomie 23kPa, która pozwala sprawnie pozbyć się wszystkich drobinek, abyś mógł cieszyć się perfekcyjnie czystą podłogą.

  Dziewięciostożkowa konstrukcja filtra natychmiastowo oddziela kurz od powietrza. Do zestawu załączona została dysza ssąca zakończona szczotką, którą można zastosować np. Do sprzątania samochodu czy odkurzania firan.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy naciśnięcie jednego przycisku, by wyczyścić zbiornik na kurz. Wielofunkcyjność Odkurzacz posiada w zestawie zarówno długą rurę i elektryczna dyszę podłogową wmiatającą zanieczyszczenia do w środku, które perfekcyjnie sprawdzą się do odkurzania obfitych powierzchni.

  W czasie, gdy potrzeba większej precyzji, równocześnie rurę i dyszę elektryczną można zdjąć, a na ich miejsce założyć dysze szczelinową zakończoną szczotką, która pozwala na bardziej skrupulatne manewrowanie odkurzaczem i dostanie się do szczelin np.

  w samochodzie. Lampa optyczna Drobinki kurzu niejednokrotnie są niewidoczne w zaciemnionych pomieszczeniach, stąd szczotka elektryczna podkurzacza posiada zieloną lampę optyczną, która podświetla drobinki kurzu sprawiając, że rzucają cień zezwalający je zauważyć.

  uniemożliwiaj alergii na kurz i roztocza z odkurzaczem Deerma DEM-T30W! Wysoka moc ssąca Urządzenie cechuje się produktywnością na poziomie 240W, 8000 obrotów na minutę i mocą ssącą o wartości 23kPa, która pozwala produktywnie zasysać zabrudzenia do środka odkurzacza, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek albo rozwój osobisty.

  Nowa szczotka zainstalowana w odkurzaczu przypomina wałek do malowania, w którym wykorzystano miękkie i twarde włókna pozwalające na czyszczenie szczelin bez zarysowań na podłodze. Zapomnij o kablach Odkurzacz Dreema DEM-T30W daje Ci swobodę sprzątania bez martwienia się, czy przewód jest wystarczająco długi, abyś mógł dotrzeć w każdy kąt mieszkania lub chodzenia po mieszkaniu i przepinania kabla do kolejnego gniazda.

  dzięki czemu bezprzewodowemu odkurzaczowi możesz poruszać się bez żadnych ograniczeń! Akumulator o objętości 2500mAh pozwala Ci na 45 minut sprzątania. Wymaga 5.5h ładowania. Pojemnik na kurz pojemność zbiornika na kurz wynosi maksymalnie 0.56 litra dzięki, czemu nie musisz nieraz go czyścić.

  klarowny materiał umożliwia Ci stały podgląd, czy odkurzacz przypadkowo nie zaciągnął czegoś ważnego. Kiedy zajdzie taka potrzeba, możesz dzięki jednemu przyciskowi zwolnić klapę pojemnika, by wyrzucić całą jego zawartość i opcjonalnie go umyć.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Rura do odkurzacza Dysza szczelinowa Elektryczna dysza podłogowa Uchwyt do przechowywania Naklejka pozycjonująca Śruba x 2 Kołki rozporowe x 2 Instrukcja firma Deerma Model DEM-T30W Moc 240W Napięcie ładowana 26V Natężenie ładowania 0.5V Napięcie pracy 21.6V szybkość silnika szczotki elektrycznej 8000RPM Czas pracy 45min pojemność akumulatora 2500mAh Czas ładowania 5.5h Siła ssąca 23kPa pojemność zbiornika na kurz 0.35L (efektywna), 0.56L (maksymalna)

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Bissell. Ranking TOP10 modeli

Mocny Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Deerma DX115C

Mocny Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Deerma DX115C Najniższa Cena Online

Mocny Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Deerma DX115C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mocny Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Deerma DX115C
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  solidny Odkurzacz Pionowy Bezworkowy Deerma DX115C

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przystosujesz go do swoich potrzeb. Nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design i 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie sprawdzi się więc w wielu najróżniejszych użyciach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań

  W pakiecie wyszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza).

  wydajna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i sprawny

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, efektywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje rozszerzony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m


Odkurzacz pionowy Deerma DX118C

Odkurzacz pionowy Deerma DX118C Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX118C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX118C
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX118C

Odkurzacz pionowy dx1000w marki Deerma

Odkurzacz pionowy dx1000w marki Deerma Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy dx1000w marki Deerma - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy dx1000w marki Deerma
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX1000W 600W

  Odkurzacz pionowy Deerma DX1000W
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być przyjemne. Wygodny w użyciu odkurzacz pionowy Deerma DX1000W gwarantuje siłę ssania do 16 000 Pa, dzięki czemu prędko rozprawia się brudem. Wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja efektywnie eliminuje zanieczyszczenia. Urządzenie wytwornym, artystycznym wzornictwem.

  bezusterkowy w walce z brudem
  Odkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy silnik, który pracuje z prędkością do 38 000 obrotów na minutę. Starczy włączyć DX1000W, aby natychmiast zaczął efektywnie likwidować zanieczyszczenia. Za unikatową efektywność urządzenia odpowiada również jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz momentalnie radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.

  2 tryby pracy - wybierz optymalny dla siebie
  Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników. Dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać przy pomocy jednego przycisku. Tryb standardowy nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania na co dzień. Tryb wysokiej mocy zapewnia jeszcze staranniejsze i wydajniejsze odkurzanie - wspaniale nadaje się do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.

  świetna szczotka do podłóg
  Szczotka do podłóg o szerokości 240 mm pokrywa obszerny obszar podłogi, co wyraźnie usprawnia odkurzanie. Obraca się w zakresie 120° w prawo i w lewo oraz o 90° w przód i w tył. Dzięki czemu możesz wygodnie sprzątać pod meblami albo pomiędzy nogami krzeseł i stołów. Nic się przed Tobą nie ukryje - już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością.

  dopełniające szczotki w pakiecie
  W pakiecie wyszukasz też płaską szczotkę szczelinową i niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni. Za pomocą pierwszej z nich z łatwością odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz podczas gruntownych porządków. Zezwala na czyszczenie delikatnych albo nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura notebooka.

  produktywna filtracja skażeń
  Pożegnaj brud na korzystne. Wewnętrzny system cykloniczny sprawnie zatrzymuje pokaźniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA blokuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkie 3 jego elementy można z łatwością zdemontować, umyć pod bieżącą wodą, a następnie wysuszyć i wykorzystać ponownie. W ten sposób zapobiegniesz jego zapychaniu i przedłużysz jego żywotność.

  Łatwe opróżnianie pojemnego zbiornika na kurz
  Już nie musisz brudzić sobie rąk, by opróżnić zbiornik na kurz. W przypadku DX1000W wystarczy go odkręcić i po prostu wysypać zebrane w nim skażenia do kosza na śmieci. Następnie możesz wyczyścić i wysuszyć pojemnik, by jeszcze dłużej zachować go w dobrym stanie i zapewnić sobie higienę wykorzystywania. Pojemność zbiornika wynosi 0,6 l, nie musisz więc opróżniać go zbyt często.

  Odkurzaj bez wysiłku
  odkształcony pod kątem 130° uchwyt odkurzacza zagwarantuje nieprzeciętny komfort użytkowania. Pozwala odciążyć dłonie i zezwala na staranne sprzątanie bez obszerniejszego wysiłku. Co więcej, został zaprojektowany w taki sposób, żeby zapewnić Ci pewny i wygodny chwyt, niezależnie od tego, pod jakim kątem go trzymasz. Swobodnie przesuwaj odkurzacz, podnoś go albo przenoś pomiędzy pomieszczeniami - to wcale nie musi być męczące!

  Wykorzystasz go na niemało sposobów
  Co powoduje, iż odkurzacz DX1000W wyśmienicie nadaje się do zróżnicowanych zastosowań? Jego wielofunkcyjność i uniwersalność! z łatwością go podniesiesz, żeby odkurzyć półki albo sufit. też w roli mniejszego odkurzacza ręcznego. Wymienne szczotki pozwolą Ci dotrzeć nawet do trudno dostępnych zakamarków. Długi, 5-metrowy kabel daje Ci wymarzoną swobodę podczas odkurzania.

  zniewalające wzornictwo
  Odkurzacz Deerma DX1000W może stanowić nie tylko funkcjonalne, lecz też niezwykle stylowe uzupełnienie Twojego domu. Urządzenie przyciąga wzrok eleganckim, tradycyjnym designem. Szczegóły w kolorze różowego złota genialnie współgrają z ładnym, szafirowym odcieniem obudowy. Przekonaj się, iż sprzęty AGD wcale nie muszą być nudne!

  Specyfikacja

  producent Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX1000W
  Napięcie znamionowe 220-240 V~
  Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  Siła ssania Tryb standardowy: do 10 000 Pa;
  Tryb wysokiej mocy: do 16 000 Pa;
  prędkość silnika Do 38 000 rpm
  objętość zbiornika na kurz 0,6 l
  Poziom głośności ≤82 dB (A)
  rozmiary 240x208x1155 mm
  Długość kabla 5 m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Polti. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Deerma DX888

Odkurzacz pionowy Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DX888
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DX888 Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zagwarantuje wysoki komfort wykorzystywania i eksponuje się siłą ssania choćby 15 000 Pa. Dzięki czemu genialnie radzi sobie z brudem.

  likwidowanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a pokaźny, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów – spełni oczekiwania zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny.

  Jego montaż albo demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów. Używaj go tak, jak chcesz Odkurzacz akcentuje się modułową konstrukcją, dzięki temu możesz z łatwością przystosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze części (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co zezwala na różne konfiguracje.

  Urządzenie spełni oczekiwania także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, aby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, by przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony lub zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem dzisiaj możesz w krótkim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w efektywny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki czemu ekspresowo i produktywnie likwiduje brud.

  Urządzenie wykorzystuje także potrójną filtrację, a także specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. Na skutek czego jeszcze lepiej usuwa skażenia i stabilnie utrzymuje siłę ssania na optymalnym poziomie.

  Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem! Komfort wykorzystywania Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać znacznego wysiłku. Odkurzacz DX888 znamionuje się przemyślaną, poręczną konstrukcją.

  Jego wielki, trójkątny uchwyt jest zakrzywiony pod kątem 106°, co powoduje,wyśmienicie leży w rąk i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i wygodne – jego szczotka została wyekwipowana w nieduże kółka, które sprawdzą się na zróżnicowanych powierzchniach.

  Odkurzacz jest też stosunkowo lekki – możesz prosto go podnieść, żeby odkurzyć zasłony albo wyżej położone półki. Ulepszona szczotka do podłóg Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością.

  Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w udoskonaloną szczotkę, która znakomicie pasuje do sprzątania różnych powierzchni – od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można również obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°.

  dzięki czemu łatwo odkurzysz podłogę pod meblami lub w kątach. Na uwagę zasługuje także obfity otwór szczotki – jego szerokość wynosi aż 230 mm, co umożliwia szybkie sprzątanie większych obszarów. Dodatkowe szczotki w pakiecie W zestawie odnajdziesz też 2 dopełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno przystępnych zakamarków.

  Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka świetnie pasuje do czyszczenia powierzchni mebli – za jej pomocą bez trudu usuniesz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy lub materaca.

  teraz z łatwością sprawisz, iż Twój dom będzie oszałamiająco czysty! Jeszcze więcej udogodnień Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w konstrukcji i demontażu – z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie także nie sprawi Ci problemu – urządzenie zostało wyposażone w praktyczny uchwyt ścienny.

  Do dyspozycji masz w dodatku pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz – żeby go opróżnić, starczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie dłoni! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

  W pakiecie Odkurzacz Uchwyt Rura Szczotka do podłóg Miękka szczotka Szczotka szczelinowa Instrukcja obsługi marka Deerma Nazwa Deerma vacuum cleaner Model DX888 Siła ssania ≥ 15 000 Pa Napięcie znamionowe 220-240 V Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz Moc znamionowa 600 W objętość zbiornika na kurz 0,45 l Poziom hałasu: <85 db Waga [kg]: 2,1 kg (z opakowaniem 2,8 kg) Zasięg pracy [m]: 5m przewód


Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przypasujesz go do swych potrzeb.

  postępowy system filtracji wydajne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie sprawdzi się więc w wielu przeróżnych wykorzystaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań W zestawie wyszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na zróżnicowanych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na przewód odkurzacza). Skuteczna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, wydajny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem. Starannie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zapewnia rozszerzony komfort stosowania. Specyfikacja firma Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5mInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Deerma cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze pionowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Deerma, odkurzacz pionowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach pionowych Deerma, ranking odkurzaczy pionowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *