Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Deerma. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i unikalnej konstrukcji szczotki wyśmienicie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został wyekwipowany w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co powoduje,błyskawicznie i efektywnie usuwa kurz. Jego przemyślany design zapewnia swobodę ruchów i ułatwia czyszczenie podłóg pod meblami, a mała waga sprawia,prosto go podniesiesz, żeby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze sprawniejsze sprzątanie
  Co powoduje, że VC55 może sprzątać choćby 2 razy wydajniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została wyposażona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z prędkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze staranniej usuwać brud. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz błyskawicznie i niezawodnie rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  sprawny silnik - efektywna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w wydajny silnik bezszczotkowy, który zapewnia stabilną, produktywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko wydajnie usuwa kurz i inne odpady, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu.

  Komfort stosowania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, żeby dało się ją swobodnie obracać o 360°. Dzięki czemu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Na dodatek możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala komfortowo odkurzać podłogę pomiędzy nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa budowa sprawiają, że bez trudu przeniesiesz urządzenie lub je podniesiesz, żeby pozbyć się kurzu z zasłon albo pajęczyn z sufitu.

  praktyczna szczotka 2w1 w zestawie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do różnorodnych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa znakomicie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz użyć na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć wnętrza w swoim domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został wyposażony w wytrzymały akumulator, którego objętość wynosi 2500 mAh. Dzięki czemu w pełni naładowany może pracować nawet poprzez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który zezwala na jego wygodne ładowanie przy pomocy wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny zezwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki temu VC55 nie zajmie mnóstwo miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci informacji o jego statusie - starczy rzucić okiem. Ponadto komponent filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu wykorzystać ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, że nie musisz zbyt często kupować nowych części!

  W pakiecie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  przewód do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  objętość akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb standard) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyposażony w ulepszony, bezszczotkowy silnik, który zapewnia mu powiększoną wydajność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa sprawia,świetnie radzi sobie z nawet najmocniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować także jako odkurzacz ręczny. Na dodatek, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek starannie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie wystarczy, aby kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro zezwala na odkurzanie i mycie zróżnicowanego typu powierzchni i wykonywanie obu tych czynności równocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma objętość aż 400 ml. VC20Pro stanie na wysokości zadania zatem jednocześnie w niedużych, jak i obfitych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki temu poziom nawilżenia utrzymuje się na słusznym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, aby pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Wykonany z włókna mop świetnie wchłania wodę i zagwarantuje staranne, równomierne mycie.

  bezawaryjne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyekwipowane w wydajny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło powiększyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, sprawia, iż VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Szybko usuwa kurz, okruchy, minimalne śmieci, sierść, a choćby włosy.

  idealnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - umożliwia wygodne i precyzyjne sprzątanie w dodatku pod meblami lub w rogach pomieszczeń. Zaopatrzona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w komplecie

  W komplecie wyszukasz także inne, jednakowo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na dokładne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury notebooka. Nieduża, trójkątna szczotka pasuje natomiast do czyszczenia przeróżnego typu mebli i materiałów. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj dopóki Ci potrzeba

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator zapewnia choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc dokładnie posprzątać cały dom. Co jeszcze powoduje, że urządzenie jest tak efektywne? progresywny system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego stosowne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  za pomocą VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Pozwala na to wydajny system filtracji. Składa się na niego między innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyekwipowanego w filtr cykloniczny zbiornika o obszerności 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie części filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, lecz też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc łatwo go podniesiesz i odkurzysz sufit albo półki. Aby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz też w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa konstrukcja VC20Pro sprawia, iż z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a nawet w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze akcentuje VC20Pro? Jedyny w swym typu, przyciągający wzrok, postępowy styl! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo wytworny charakter, który na dodatek podkreślają detale w odcieniu różowego złota. Oryginalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - teraz może ozdobić ponadto Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb standardowy)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb charakterystyczny)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • wymiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Funkcjonalny design, wysoka wydajność, sporo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego nieduża waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich nadzwyczajnie spełni oczekiwania na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, łatwo możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 wydajnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, efektywne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa efektywną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, nawet najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest dodatkowo niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele produktywnymi, skomplikowanymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia perfekcyjnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli na dodatek zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 idealnie sprawdzi się dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przypasujesz go do swych potrzeb.

  postępowy system filtracji wydajne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design, a także 5-metrowy kabel, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie sprawdzi się więc w wielu przeróżnych wykorzystaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań W zestawie wyszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na zróżnicowanych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na przewód odkurzacza). Skuteczna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, wydajny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem. Starannie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zapewnia rozszerzony komfort stosowania. Specyfikacja firma Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m


Deerma DX888

Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX888
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX888

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zagwarantuje wysoki komfort wykorzystywania i eksponuje się siłą ssania choćby 15 000 Pa. Dzięki czemu genialnie radzi sobie z brudem. Likwidowanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a pokaźny, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów - spełni oczekiwania zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Jego montaż albo demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów.

  Używaj go tak, jak chcesz

  Odkurzacz akcentuje się modułową konstrukcją, dzięki temu możesz z łatwością przystosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze części (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co zezwala na różne konfiguracje. Urządzenie spełni oczekiwania także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, aby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, by przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony lub zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem

  dzisiaj możesz w krótkim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w efektywny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki czemu ekspresowo i produktywnie likwiduje brud. Urządzenie wykorzystuje także potrójną filtrację, a także specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. Na skutek czego jeszcze lepiej usuwa skażenia i stabilnie utrzymuje siłę ssania na optymalnym poziomie. Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem!

  Komfort wykorzystywania

  Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać znacznego wysiłku. Odkurzacz DX888 znamionuje się przemyślaną, poręczną konstrukcją. Jego wielki, trójkątny uchwyt jest zakrzywiony pod kątem 106°, co powoduje,wyśmienicie leży w rąk i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i wygodne - jego szczotka została wyekwipowana w nieduże kółka, które sprawdzą się na zróżnicowanych powierzchniach. Odkurzacz jest też stosunkowo lekki - możesz prosto go podnieść, żeby odkurzyć zasłony albo wyżej położone półki.

  ulepszona szczotka do podłóg

  Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w udoskonaloną szczotkę, która znakomicie pasuje do sprzątania różnych powierzchni - od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można również obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°. Dzięki czemu łatwo odkurzysz podłogę pod meblami lub w kątach. Na uwagę zasługuje także obfity otwór szczotki - jego szerokość wynosi aż 230 mm, co umożliwia szybkie sprzątanie większych obszarów.

  dodatkowe szczotki w pakiecie

  W zestawie odnajdziesz też 2 dopełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno przystępnych zakamarków. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka świetnie pasuje do czyszczenia powierzchni mebli - za jej pomocą bez trudu usuniesz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy lub materaca. Teraz z łatwością sprawisz, iż Twój dom będzie oszałamiająco czysty!

  Jeszcze więcej udogodnień

  Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w konstrukcji i demontażu - z łatwością dostosujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie także nie sprawi Ci problemu - urządzenie zostało wyposażone w praktyczny uchwyt ścienny. Do dyspozycji masz w dodatku pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz - żeby go opróżnić, starczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie dłoni! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Rura
  • Szczotka do podłóg
  • Miękka szczotka
  • Szczotka szczelinowa
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja:

Deerma DX600

Deerma DX600 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX600
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i oferuje ulepszoną technikę cykloniczną,ekspresowo usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci ponadto wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja sprawnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i praktyczne,a długi, 4,5m kabel sprawia, że Deerma DX600 może pełnić rolę jednocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezawaryjne odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! wykorzystanie lepszej technologii cyklonicznej pozwoliło powiększyć siłę ssania do nawet 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra poprzez kurz, co przekłada się na niezawodne działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, iż bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest też obrotowa w zakresie 270°, co pokaźnie usprawnia odkurzanie powierzchni między nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej precyzyjnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala sprawnie usuwać choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko dokładnie odkurzysz podłogi, ale też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało wyekwipowane w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który efektywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i uniemożliwia ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zastosowane rozwiązania bez wątpienia docenią szczególnie alergicy i rodzice małych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,kupując DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? produkt spełni oczekiwania w roli zwykłego odkurzacza pionowego i śladowego odkurzacza ręcznego. Dzięki czemu doskonale nadaje się nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a choćby samochodu. DX600 jest przy tym nad wyraz lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem ułatwia poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w pakiecie
  aby ułatwić Ci precyzyjne odkurzanie wszelkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą uzupełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach lub fotelach. Przyda Ci się na dodatek w trakcie sprzątania wąskich, trudno przystępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie znakomicie Ci służyć poprzez długi czas. Wytwarzano go z wysokiej klasy tworzyw takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest szczególnie wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został również zaprojektowany w taki sposób, aby produktywnie chronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny zagwarantuje produktywne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, by uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  znaczny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w znaczny zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, starczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz też bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W zestawie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  niepokaźna szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  objętość zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  wymiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przystosujesz go do swoich potrzeb. Nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design i 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie sprawdzi się więc w wielu najróżniejszych użyciach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do najróżniejszych zastosowań

  W pakiecie wyszukasz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia dokładne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza).

  wydajna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i sprawny

  Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada stworzony z miedzi, efektywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje rozszerzony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma DX1000

Deerma DX1000 Najniższa Cena Online

Deerma DX1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX1000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deerma dx1000w odkurzacz pionowyodkurzacz pionowy deerma dx1000wprzekonaj się, że sprzątanie może być przyjemne. Wygodny w użyciu odkurzacz pionowy deerma dx1000w gwarantuje siłę ssania do 16 000 pa, dzięki temu błyskawicznie rozprawia się brudem.

  wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą ci dokładnie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja efektywnie usuwa skażenia. Urządzenie eleganckim, artystycznym wzornictwem.bezusterkowy w walce z brudemodkurzacz został wyekwipowany w wysokiej klasy silnik, który pracuje z szybkością do 38 000 obrotów na minutę.

  wystarczy włączyć dx1000w, aby natychmiast zaczął efektywnie eliminować zanieczyszczenia. Za unikatową sprawność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz ekspresowo radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.2 tryby pracy - wybierz trafny dla siebieurządzenie zostało zaprojektowane z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników.

  dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać za pomocą jednego przycisku. Tryb standardowy genialnie spełni oczekiwania na co dzień. Tryb wysokiej mocy gwarantuje jeszcze precyzyjniejsze i sprawniejsze odkurzanie - nadzwyczajnie pasuje do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.dodatkowe szczotki w zestawiew zestawie odszukasz również płaską szczotkę szczelinową oraz niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni.

  przy pomocy pierwszej z nich prosto odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz w trakcie gruntownych porządków. Pozwala na czyszczenie delikatnych albo nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura notebooka.sprawna filtracja skażeńpożegnaj brud na dobre.

  wewnętrzny system cykloniczny efektywnie zatrzymuje pokaźniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem hepa blokuje choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe. Ranking TOP10 modeli

Deerma VX910W

Deerma VX910W Najniższa Cena Online

Deerma VX910W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VX910W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - został zaopatrzony w 2 zbiorniki (na czystą i brudną wodę), a jego siła ssania wynosi do 16 000 Pa. W skład zestawu wchodzi również specjalna stacja, która zezwala na samoczynne czyszczenie szczotki urządzenia i napełnianie jego zbiornika na wodę. Artykuł ma także zastosowany ekran LED i czujka kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut. Dostępne są również komunikaty głosowe. Ponadto szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki.

  Czysty dom bez wysiłku

  z reguły najpierw odkurzasz, a potem w dodatku myjesz podłogę za pomocą mopa? teraz możesz to zmienić! Deerma DEM-VX910W pozwala likwidować suche i mokre skażenia w tym samym czasie. Urządzenie eksponuje się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki czemu znakomicie radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

  2 zbiorniki na wodę

  Z Deerma nie musisz się martwić,skażenia szybko znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyposażony w 2 zbiorniki - na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml). Dzięki czemu brud będzie za każdym razem trafiać na swoje miejsce! Co więcej, w trakcie sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą.

  automatyczne napełnianie wodą

  Wchodząca w skład zestawu baza pozwala automatycznie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza. Po prostu umieść w niej urządzenie - już nie musisz się schylać! objętość zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co starczy choćby na tydzień używania. Co więcej, automatyczny proces elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie.

  lepsza szczotka

  dzisiaj szybko rozprawisz się z zanieczyszczeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób,osiągalne było precyzyjne usuwanie brudu nawet przy ścianach albo w kątach pomieszczeń. Proponuje także 2 wałki - przedni obraca się z szybkością sięgającą 440 rpm, a drugi z prędkością do 390 rpm. Możesz więc wygodnie prowadzić urządzenie i likwidować kurz, sierść i inne odpady! Zapomnij także o problemach z czyszczeniem szczotki - dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

  automatyczne czyszczenie

  Koniec z brudzeniem sobie dłoni i traceniem czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona za pomocą wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C). Zastosowane rozwiązanie pozwoli też uniknąć nieprzyjemnych zapachów i namnażania się zarazków.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Pożegnaj konieczność przerywania sprzątania, aby naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został wyposażony w sprawny akumulator o pojemności 5000 mAh, dzięki któremu może pracować nawet poprzez 40-45 minut na jednym ładowaniu. To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to powoduje, że urządzenie znakomicie spełni oczekiwania jednocześnie w niewiele znaczących, jak i większych domach. By naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma zastosowany obfity ekran, który dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe - przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Już nie musisz zawsze o wszystkim pamiętać! produkt zostałzaopatrzony w sensor kurzu. Samoczynnie wyłapuje poziom skażeń w otoczeniu i dopasowuje do niego siłę ssania. Informacje na temat stężenia brudu na dodatek odszukasz na wyświetlaczu.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Stacja
  • Zbiornik na wodę stacji
  • Szczotka do czyszczenia
  • Uchwyt na szczotkę do czyszczenia
  • przewód zasilający
  • Instrukcja obsługi

Deerma CM1300

Deerma CM1300 Najniższa Cena Online

Deerma CM1300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM1300
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma wyśmienicie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i skuteczne naświetlanie UV sprawiają,łatwo pozbędziesz się alergenów. Śladowa waga i długi przewód wyjątkową swobodę i komfort stosowania. CM 1300 zostałwyposażony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji zarówno z przodu, jak i z tyłu urządzenia, zagwarantuje jego rozszerzoną efektywność. To nie wszystko! dopełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na przeróżne sposoby, co powoduje, że jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny albo jako bezawaryjne narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego nawet wysiłku przypasujesz ten funkcjonalny towar do swych potrzeb i skrupulatnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go również do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W zestawie wyszukasz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim niezawodnym sojusznikiem w walce z roztoczami. znaczna szczotka ekspresowo wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 spełni oczekiwania w czyszczeniu nierównych albo trudno dostępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę oraz wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bez problemu go odszukasz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co powoduje, że CM1300 tak skutecznie walczy z roztoczami? nadzwyczajnej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,zlikwidować z nich alergeny. Sprawnie chroni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny detektor podczerwieni automatycznie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odnajdzie się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, zapobiegając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV oraz chroniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zapewnia on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki czemu urządzenie skutecznie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 momentalnie o nich zapomnisz.

  sprawna filtracja

  Z CM1300 sprawnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna, a także HEPA sprawnie neutralizują kurz i inne alergeny. Równocześnie filtr, jak i pojemnik na odpady można też łatwo i komfortowo umyć. Wszystko to powoduje,używanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest istotnie prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz lub wyłączysz CM1300. Z kolei użyteczny guzik na spodzie urządzenia zezwala na łatwą i komfortową podmianę szczotek. Możeszekspresowo i komfortowo odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia lub umycia.

  Lekki i użyteczny

  Odkurzacz jest wyjątkowo minimalny i lekki. Jego kompletna waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 minimalne jabłka! dzięki czemu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie powoduje najmniejszego choćby problemu. Łatwo wniesiesz je na piętro lub podniesiesz, żeby odkurzyć sufit. rewelacyjnie leży w dłoni i gwarantuje nieprzeciętny komfort używania. Zapomnij też o ograniczających Twoją swobodę, zbyt niedługich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  wymiary

  335x225x170 mm

  pojemność zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w zestawie

  pokaźna szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Deerma cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze pionowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Deerma, odkurzacz pionowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach pionowych Deerma, ranking odkurzaczy pionowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *