Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy stalowy do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych stalowych do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe stalowe do 500 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z stalowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Gorenje VCEA 21

Gorenje VCEA 21 Najniższa Cena Online

Gorenje VCEA 21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje VCEA 21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz

  Szczotka Xpand Zone adekwatna moc ssania i łatwe używanie

  postępowie zaprojektowane w profilu litery X podwójne kanały zbierające zabrudzenia powiększają przestrzeń zbierania zabrudzeń z dywanów, twardych powierzchni czy parkietu. Kształt kanałów powietrznych w szczotce zezwala na optymalne przechwycenie zabrudzeń w całej przestrzeni szczotki bez spadku wydajności. Oznacza to skuteczniejsze sprzątanie i oszczędność czasu.

  Worek lub pojemnik Worek lub praca bez worka

  zaawansowana technika zezwala na użycie dwóch systemów zbierania zabrudzeń - można używać zamiennie worków bądź plastikowego pojemnika. W każdym przypadku wyposażenie zapewni odpowiednią czystość.

  Wskaźnik zapełnienia worka Pełny worek

  Wskaźnik przedstawia kiedy worek lub plastikowy pojemnik jest pełny i wymaga podmiany albo opróżnienia. Dzięki czemu udoskonalamy skuteczność odkurzania i zabezpieczamy silnik przed przeciążeniem. Kiedy worek jest pełny opór powietrza przechodzącego poprzez odkurzacz jest większy wywołując większe obciążenie silnika.

  Gumowe kółka Miękki przesuw po podłodze

  Pokryte gumą kółka delikatnie jeżdżą po podłodze nie zostawiając śladów choćby na miękkim parkiecie. Nawet przy otarciu się o meble nie trzeba się martwić o żadne uszkodzenia

  nieskomplikowany w przenoszeniu Uchwyt do transportowania

  Uchwyt proste przemieszczanie odkurzacza z jednego wnętrza do innego. W niektórych modelach uchwyt jest na stałe połączony z obudową, w innych jest przytwierdzony żeby umożliwić transport i stosowanie w pozycji poziomej.

  samoczynnie zwijany kabel automatyczne chowanie kabla

  Zwijacz kabla, charakterystyczne wyposażenie odkurzaczy Gorenje, schowa kabel do obudowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

  Worek albo pojemnik przeróżne typy pojemników na zabrudzenia

  Niektóre modele odkurzaczy Gorenje dają możliwość stosowania dwóch rodzajów zbierania zabrudzeń: do worków lub do plastikowego pojemnika. Każdy z worków ma system innowacyjnej filtracji który zatrzymuje nawet najmniejsze zabrudzenia. Zabrudzenia się nie wydostaną nawet kiedy zmieniamy worek. Plastikowy pojemnik jest dodatkowym wyposażeniem. W pojemniku zabrudzenia są oddzielane od strumienia powietrza. Powietrze jest transportowane poprzez filtr HEPA w dolnej części pojemnika, filtr wejściowy przy silniku a następnie wyrzucane przez wylotowy filtr HEPA.

  produkt
  producent
  Kod producenta
  VCEA21GPLRCY
  EAN
  3838782070464
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry Worek na kurz
  Bezworkowe
  Workowe
  Moc
  brak informacji
  technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wskazanego przez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Hoover PC20 PET011

Hoover PC20 PET011 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Hoover PC20 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover PC20 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Hoover Power Capsule PC20PET 011 wspaniała pomoc domowa Kompaktowy i lekki Power Capsule to wysokowydajny odkurzacz, który znamionują kompaktowe wymiary i objętość worka XL. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody wykorzystywania.

  Odkurzacz został zaprojektowany tak, by zapewniać wspaniałe rezultaty czyszczenia wszystkich powierzchni. Hoover jest wyekwipowany w mocny worek o pojemności 5 litrów. Regulowana moc Funkcja regulacji mocy daje dużą elastyczność.

  Możesz dowolnie dostosować moc kiedy odkurzasz delikatne dzianiny lub kiedy potrzebujesz max mocy do twardych powierzchni podłogowych. Wybierz dowolny poziom mocy ssania w zależności od powierzchni. Akcesoria do powierzchni Akcesoria 2 w 1 przechowywane na pokładzie, zawsze dostępne, łatwe w obsłudze.

  Skuteczna miniturbo szczotka przeznaczona do zbierania sierści. W zestawie ssawka do parkietów przeznaczona do pielęgnacji drewnianych i laminowanych podłóg, a także parkietów


Beko VCC44824

Beko VCC44824 Najniższa Cena Online

Beko VCC44824 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCC44824
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EPAWszystkie odkurzacze Beko posiadają zamontowane wylotowe filtry EPA, które wydajnie ograniczają przedostawanie się do otoczenia cząsteczek kurzu i pyłów, zawartych w wydmuchiwanym z odkurzacza powietrzu.

  KOMPAKTOWY wymiarKompaktowy rozmiar odkurzacza powoduje, że nie zajmuje dużo miejsca i jest prosty w przechowywaniu, co jest istotnie znaczne w mniejszych mieszkaniach gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni.

  SZCZOTKA PARKIETOWASzczotka do parkietów z naturalnego włosia, nadzwyczajna do odkurzania wszystkich powierzchni twardych i polerowanych, takich jak panele, gres, płytki czy kafelki. Dodatkowe AKCESORIADodatkowe akcesoria w pakiecie zwiększają zakres zastosowań odkurzacza i zezwalają na sprzątanie nie tylko podłogi,ponadto trudno przystępnych i wyżej położonych miejsc, takich jak wysokie meble, sufity i zasłony.

  SZCZOTKA 2W1Szczotka uniwersalna 2w1 z komfortowym mechanizmem zezwala na schowanie włosia, bez potrzeby schylania się. Spory wlot sprawność odkurzania. CICHA PRACAOd teraz Twój pupil może spać spokojnie, podczas odkurzania.

  Dzięki zaimplementowaniu nowych materiałów odkurzacze Beko zostały jeszcze lepiej wygłuszone, zapewniając komfort pracy. PraktycznY UCHWYTSpecjalnie wyprofilowana komfortowa rączka z przełącznikiem, którym w nietrudny sposób przypasujesz siłę ssania do typu sprzątanej powierzchni, a dzięki zintegrowanej szczotce z miękkiego włosia prosto odkurzysz ponadto meble i dekoracje.

  MIĘKKIE KOŁAMiękkie koła w odkurzaczach Beko nie rysują powierzchni, więc już nie musisz martwić się o swoje drewniane podłogi. Ich dopełniającą zaletą jest ciche poruszanie się. PojemnośĆ 4 niezwykle duża pojemność przy kompaktowym wymiarze odkurzaczy Beko.

  Odkurzacz do zadań specjalnych, niezależnie od wymiaru Twojego mieszkania. PrzeznaczonY WOREKWspólny worek dla wszystkich modeli odkurzaczy. Specjalnie zaprojektowany dla odkurzaczy Beko, fizelinowy, najkorzystniejszej jakości.

  SMARTSENSESmartSense to czujnik, który poinformuje Cię, gdy pojemnik/worek się zapełni. Czujnik oznajmia na dodatek zatkaną rurę odkurzacza. TELESKOPOWE RURYSystem zezwalający związać długość rury do swych potrzeb, zapewniający komfort pracy.

  nadzwyczajnie sprawdza się przy odkurzaniu sufitów i wysokich mebli. ZASIĘG PRACYZasięg pracy odkurzacza liczy się od szczotki do końca przewodu zasilającego. Ten model oferuje zasięg 9 metrów, dzięki czemu odkurzysz choćby spory wnętrze bez przepinania odkurzacza do innego gniazdkaFunkcje specjalne: Akcesoria w zestawie: Uniwersalna 2w1, Szczelinówka, Tapicerska, Parkietówka, rozciągliwy łącznik, Miękka szczotka do mebli rozmiary: Pozostałe parametry:...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Gorenje SVC 216

Gorenje SVC 216 Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 216 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 216
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Turboszczotka - element wyposażenia w postaci turboszczotki, która jest końcówką, zakładaną na rurę uruchomionego odkurzacza. Specjalny, obracający się wałek z szczotkami gwarantuje wydajne zbieranie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń (w szczególności sierści zwierząt, włosów, kurzu) z dywanów.

  towar
  marka
  Kod producenta
  SVC216FR
  EAN
  3838942149672
  informacje Podstawowe
  Czerwony
  Brak informacji
  dołączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Stacja dokująca
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Praca/Czyszczenie na mokro
  Brak informacji
  Filtry Worek na kurz techniczne
  Napięcie (akumulator) [V]
  21.6
  Odłączany odkurzacz ręczny
  Tak
  Akumulatorowe
  użyteczna budowa
  poręczna rączka
  Kółka
  Miękki uchwyt
  Uchwyt do przenoszenia
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Wskaźnik ładowania
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
  dane o gwarancji producenta
  Telefony:
  801 002 350
  Opis:
  Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem maszyn do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyszczególnionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z atestem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Rohnson. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy stalowy do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe stalowe do 500 zł cena,
 • ranking z stalowymi domowymi odkurzaczami do 500 zł,
 • odkurzacze domowe stalowe do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 500 zł, odkurzacz domowy stalowy do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych stalowych do 500 zł, ranking odkurzaczy domowych stalowych do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *