Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa doskonale radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Imilab V1

Imilab V1 Najniższa Cena Online

Imilab V1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab V1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mop Robot Sprzątający Imilab V1 Smart Czyste podłogi w całym domu Inteligentne sprzątanie Imilab V1 to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania z dodatkowym pojemnikiem na kurz o pojemności 3L znajdującym się w stacji dokującej.

  Robot automatycznie opróżni swój pojemnik na kurz co pozwala mu na pracę bez ingerencji użytkownika przez mnóstwo dni. Dzięki inteligentnej nawigacji LDS, sile ssania 2700Pa, samoczynnemu opróżnianiu skażeń i systemowi mapowania AI, IMlLAB V1 powoduje, iż sprzątanie domu jest inteligentniejsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek!

  System mapowania IMILAB nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wyznaczyć obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać.

  Maksymalna wysokość progu, nad którym IMILAB może przejechać w trakcie realizowania cyklu sprzątania, wynosi 2 cm. Produktywność sprzątania Imilab V1 charakteryzuje się wysoką efektywnością i dużą mocą. W trybie maksymalnej efektywności osiąga 2700Pa mocy ssącej usuwając najistotniej odporny brud.

  Funkcja mopowania może się samoczynnie uruchamiać i zatrzymywać, dzięki temu podłoga wysycha natychmiast po zakończeniu mopowania, co uniemożliwia poślizgnięciom. Dwie obracające się szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby wciągać sierść zwierząt domowych, brud i skażenia z trudno dostępnych miejsc.

  Sterowanie przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Roidmi X20

Roidmi X20 Najniższa Cena Online

Roidmi X20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X20S

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi
  Przekonaj się, iż sprzątanie może być komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz pionowy od Roidmi równocześnie odkurzy, jak i umyje podłogi w Twoim domu. Posiadasz pokaźniejsze mieszkanie lub dom? wspaniale! Akumulatory o pojemności 2500 mAh (każdy) gwarantują imponujący czas pracy urządzenia. X20S pracuje z szybkością 1200,000 obrotów na minutę, a moc ssania sięga 138 W, dzięki czemu możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie będzie lśniło czystością. Załączone do zestawu akcesoria sprawdzą się podczas czyszczenia różnorodnego typu powierzchni, a ładowanie bezprzewodowe pozwoli uwolnić się od kabli. Przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!


  Urządzenie 2w1
  za pomocą X20S odkurzysz i umyjesz podłogi. Starczy, iż wymienisz szczotkę na mopa (w zestawie). Głowica elektrycznej szczotki mopującej obraca się z prędkością około 200 rpm, starannie czyszcząc powierzchnie. Tłuste plamy na kafelkach w kuchni, resztki jedzenia - odkurzacz Roidmi jest na to przygotowany!


  nowoczesne rozwiązania
  Elektryczna szczotka mopująca wykorzystuje inteligentny chip kontrolujący poziom wody. Dzięki czemu po umyciu powierzchnia ekspresowo schnie, a Ty możesz luźno poruszać się po mieszkaniu. Zbiornik pomieści 240 ml wody, istnieje w dodatku możliwość wyboru pomiędzy 2 trybami ilości dozowanej wody. To nie wszystko! aby jeszcze bardziej ułatwić korzystanie z X20S, urządzenie wyekwipowano w stację samoczyszczącą, która wyczyści szczotkę mopującą, a następnie ją wysuszy. Ciesz się z najnowocześniejszych rozwiązań, jakie proponuje Roidmi!


  sprawna szczotka elektryczna
  Szczotka elektryczna do podłóg posiada rolkę nowego typu HL. Długość włosia sięga 1 mm, dzięki czemu nie tylko zbiera pokaźniejsze skażenia i włosy, skutecznie usuwa kurz ukryty w szczelinach. Idealnie sprawdza się na różnorodnego typu powierzchniach, na przykład, płytkach, dywanach, itp.


  Silnik bezszczotkowy nowej generacji i technologia Air-x
  Nowa generacja cyfrowych silników bezszczotkowych engine-x z prędkością sięgającą 120,000 rpm, a także innowacyjną konstrukcją kanału powietrznego powodują, że moc ssania X20S wynosi 138 W, a ciśnienie zasysanego powietrza 25000 Pa. Dodatkowo, wykorzystanie technice Air-x skutecznie oddziela powietrze od kurzu, nie blokując filtra i nie obniżając mocy ssania.


  Do 65 min pracy
  System BMS-X wydłuża czas pracy inteligentnie optymalizując zarządzanie 8 akumulatorami litowymi LG/Samsung. Co więcej, aplikacja poinformuje Cię o statusie akumulatora i wyświetli ewentualnie napotkany problem. Urządzenie wyekwipowano w 435 W mocy całkowitej, natomiast czas działania X20S sięga około 65 min.


  6-stopniowa filtracja
  Zapewnij czyste i bezpieczne środowisko Twojej rodzinie! Urządzenie ma kilkustopniowy system filtracji, który wydajnie oddziela kurz od powietrza. Choćby najmniejsze skażenia wielkości 0.3 μm zostają poddawane filtracji, a stopień oczyszczania sięga 99%. Co więcej, urządzenie przerwie pracę, jeśli zapomnisz zamontować jednej z kilku części systemu filtracji. Zapewnia to ochronę X20S i bezpieczeństwo użytkownika.


  różne scenariusze czyszczenia
  Do zestawu załączono akcesoria, które wykorzystasz w zależności od czyszczonej powierzchni. Szczotka do roztoczy wydajnie usuwa alergeny zaległe w materacach, a szczotka wielofunkcyjna spełni oczekiwania podczas czyszczenia nierównych powierzchni, na przykład, klawiatury komputera. By pozbyć się zanieczyszczeń z wąskich i trudnodostępnych powierzchni, skorzystaj ze szczotki szczelinowej.


  Strażnik czystości w Twoim domu
  Zainstaluj aplikację, by zyskać dostęp do przydatnych funkcji! Urządzenie łączy się przez moduł Bluetooth ze smartfonem, a aplikacja pozwala sprawdzić pozostały czas pracy czy czyszczenia. Wyśle Ci także powiadomienie o pełnym zbiorniku na kurz oraz konieczności zamiany filtra.


  Magnetyczne ładowanie bezprzewodowe
  Uwolnij się od kabli i zyskaj wygodny sposób na ładowanie X20S. Odkurzacz Roidmi obsługuje bezprzewodowe ładowanie, dla jeszcze pokaźniejszego komfortu stosowania. Starczy, iż zamontujesz stację ładującą na ścianie i przymocujesz do niej urządzenie. Wystarczy około 2.5 godziny, by odkurzacz był znów gotowy do pracy.


  przychylny użytkownikowi design
  X20S został zaprojektowany tak, by korzystanie z niego było proste i przyjemne. Dokładnie przemyślana budowa zapewnia o 10% niższy poziom hałasu, który w efekcie wynosi około 72 dB (A). Nowoczesna szczotka elektryczna została zaopatrzona w lampę LED, przy pomocy której czyszczenie powierzchni pod łóżkiem czy sofą będzie wygodne i dokładne. W dodatku 1.5 kg waga urządzenia pozwala z łatwością polikwidować kurz z wysokich mebli i zasłon.


  ascetyczny design
  Design X20S został wyrózniony licznymi nagrodami. Zastosowanie neutralnej bieli i czerni nadaje urządzeniu konwencjonalnego i równocześnie stylowego wyglądu. Nieprzeciętnie więc wkomponuje się w każde wnętrze.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura odkurzacza
  Stacja czyszcząca
  Głowica mopująca x2
  Szczotka mopująca
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do usuwania roztoczy
  Szczotka szczelinowa
  Wielofunkcyjna szczotka
  Filtr
  Ładowarka bezprzewodowa

  Specyfikacja

  marka Roidmi
  Nazwa Cordless Vacuum Cleaner X20 S
  Moc 435 W
  Moc czyszcząca 138 W
  prędkość silnika 120 000 rpm
  Siła ssania 25 kPa
  Czas odkurzania do 65 / 40 / 10 minut
  Czas mopowania do 120 minut
  objętość akumulatora 8x 2500 mAh
  Waga całego urządzenia 2,6 kg (wliczając główną szczotkę)
  wymiary 1191 x 259 x 158 mm
  Czas ładowania ok. 2,5 h
  objętość zbiornika na kurz 0,4 l
  Poziom głośności <55/72 dB (A)Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 2000 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł, odkurzacz domowy biały do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *