Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o pojemności 5200 mAh pozwalający na około 180 minut pracy. Precyzyjny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nieprzeciętnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe likwidowanie brudu potężna, produkowana w całości z gumy szczotka wyśmienicie stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie zlikwidować. Mop zaopatrzony w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz dopasować czyszczenie równocześnie do typu podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml pojemność zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Skrupulatny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najistotniej skutecznego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wyprodukowane przez niego mapy z łatwością podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz nawet dodać meble czy dywany, by stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz również ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, żeby sprzątanie było jak najistotniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany perfekcyjnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, że robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota poprzez przypadek, dzięki zastosowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki dedykowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany do worka na kurz o pojemności 2,5 l. Gwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wyłapujące pokrywę zbiornika na kurz, uniemożliwiają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  ekstremalna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* ekspresowo i produktywnie wyeliminuje wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota sprawiając, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  znaczny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o objętości 2,5 l, wyprodukowany z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję efektywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym cyklu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technicznA objętość zbiornika na wodę w mililitrach: 350 typ mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 objętość zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 typ nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine Najniższa Cena Online

Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele BooST CX1 ParQueT PowerLine
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 890 w, elektroniczna regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa z i uchwytem comfort, filtr antyalergiczny hygiene airclean, szczotka do parkietu z miekkim włosiem, zbiornik na kurz o obszerności 1 l, wysoka siła ssania, łatwy w prowadzeniu i opróżnianiu zbiornika, kompaktowe wymiary, dzięki czemu wyśmienity do odkurzania schodów, zasięg pracy 10 m, poziom hałasu 78 db.


Xclea H30 PluS

Xclea H30 PluS Najniższa Cena Online

Xclea H30 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea H30 PluS
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci oferuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na dużo tygodni.

  Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało zaopatrzone w duży worek o objętości 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Niepowtarzalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem dłoni podczas wymiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest wyjątkowo uszczelniony, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie przy pomocy inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  w dodatku możesz wiązać, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji mobilnej, by osiągnąć jeszcze bardziej efektywniejszą trasę czyszczenia.w przypadku budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i automatycznie i przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki temu nie ma potrzeby przebudowywania mapy za każdym razem, co zasadniczo polepsza efekt czyszczenia.staranny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu mistrzowskim czujnikom XClea H30 Plus może starannie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę by uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony także w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną łatwo pokonane przez XClea H30 Plus. W sytuacji obszerniejszej wysokości niż 2cm, robot ominie przeszkodę, aby zapobiec upadkowi.precyzyjne czyszczenieXClea H30 Plus ma dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą automatycznie przypasować szybkość do różnych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki wielkiej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być z łatwością usunięty z rowka podłogi, tak żeby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop łatwo chwyta się podłoża i czyści najmocniej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyposażony w spory inteligentny zbiornik na wodę o objętości 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może z łatwością wyczyścić wnętrza do 250m2 za jednym razem.

  dokładna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę pozwala na równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.przenośna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie zapewnia jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane techniczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vauum Mop Essential
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mi Robot Vacuum-Mop Essential produktywne sprzątanie drobnych i przeciętnych gospodarstw domowych 16 podstawowych funkcji komfortowe rozwiązanie problemów z czyszczeniem w małych i średnich domach produktywna konfiguracja do czyszczenia i mycia mopem Podwójna moc czyszczenia Urządzenie zapewnia moc ssania 2200 Pa* produktywnie czyści głębokie szczeliny Kluczem do czyszczenia jest moc ssania.

  Japoński silnik Nidec gwarantuje dużą moc ssania 2200 Pa*, co zezwala na prędkie usuwanie kurzu z podłogi i staranne czyszczenie szczelin. 4-poziomowa moc ssania zmienia się podczas pracy Spełnia zapotrzebowania w zakresie czyszczenia gospodarstwa domowego 4 ustawienia ssania do zróżnicowanych pomieszczeń i różnego rodzaju zabrudzeń.

  Łatwo usuwa wszelki bałagan, od obiektów wielkości ziarnka grochu po kurz i włosy. Tryb cichy likwiduje kurz i włosy Ciche i zrównoważone czyszczenie Tryb typowy eliminuje np. Kawałki papieru i nasiona Do rutynowego czyszczenia Tryb średniej mocy Czyści obiekty o wielkości ziarnka grochu produktywne czyszczenie Tryb dużej mocy eliminuje obiekty o rozmiarze koralika Do skrupulatnego czyszczenia Cyfrowe sterowanie zbiornikiem wody, 3 dostosowywane ustawienia poziomu wody Dbaj o swoje podłogi z drewna i płytek Elektronicznie sterowany zbiornik wody o pojemności 200 ml jest wyekwipowany w 3 ustawienia poziomu wody, które pozwalają skutecznie kontrolować przepływ wody, uniemożliwiają wyciekom i chronią podłogę drewnianą i płytki przed zniszczeniem.

  Podwieszana szczelina ssąca, mop + wytrzymała szczotka główna efektywnie likwiduje kurz ze wszelkich rodzajów podłóg wyposażony w wielki, podwieszany otwór ssący, ułatwiający czyszczenie na wszelkich rodzajach powierzchni.

  Niski prześwit i wytrzymała szczotka główna zapewniają produktywne usuwanie kurzu i większych obiektów. 3-warstwowy system filtrów skutecznie odfiltrowuje kurz do 3 mikronów* Urządzenie wykorzystuje 3-warstwowy system filtracji, który wychwytuje kurz i brud o wielkości nawet 3 mikronów* i zapobiega zanieczyszczeniu wtórnemu.

  stanowczo cienka obudowa o grubości 82 mm* skutecznie porusza się po domu Dzięki grubości zaledwie 82 mm* zmieści się pod łóżkiem, sofą, stołem i krzesłami, co zapewnia większą staranność sprzątania. Inteligentny bezwładnościowy układ nawigacji Czyszczenie krok po kroku wbudowany staranny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników pomieszczenia.

  Asystent Google + Alexa przystępne czyszczenie bez użycia rąk zastosowany precyzyjny żyroskop umożliwia inteligentne czyszczenie okrężne wszystkich krawędzi i narożników pomieszczenia. Łączy się z aplikacją Mi Home Zdalne sterowanie zapewnia płynne i nieskomplikowane czyszczenie łatwe czyszczenie domu, nawet gdy jesteś z dala od niego.

  wystarczy otworzyć aplikację Mi Home i zdalnie rozpocząć czyszczenie za pomocą jednego przycisku. Przełączaj tryby i wyświetl stan czyszczenia w czasie rzeczywistym – pełna kontrola z dowolnego miejsca.

  Połączenie konfiguracji czyszczenia Utrzymaj bezbłędną czystość podłogi Pokonuje przeszkody do 17 mm* bezproblemowo porusza się po domu Wznawia czyszczenie w miejscu, w którym zostało przerwane samoczynnie powraca do ładowania Akumulator o obfitej objętości Długi czas pracy akumulatora Obsługuje aktualizacje bezprzewodowe Ciągła optymalizacja wygody użytkowania * informacje z testów ciśnienia powietrza pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd.

  podczas stosowania towaru, gdy akumulator główny jest w pełni naładowany, silnik pracuje w trybie dużej mocy, a wskaźnik podciśnienia znajduje się nad otworem silnika ssania, co powoduje jego uszczelnienie, maksymalna zmierzona moc ssania wynosi 2200 Pa.

  * informacje obszerności zbiornika na wodę 200 ml: Z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Metodą testu pojemności zbiornika jest napełnienie pustego zbiornika wodą z kubka do momentu napełnienia zbiornika i zapisanie jego objętości.

  * nad wyraz wąska pokrywa 82 mm: Wysokość obudowy mierzy się poprzez umieszczenie na płaskiej powierzchni i pomiar odległości od najwyższego punktu pokrywy do powierzchni. Zmierzona przy pomocy suwmiarki o skrupulatności 0,01 mm wysokość wynosi 82 mm.

  * Pokonywanie przeszkód o wysokości 17 mm: dane dotyczące przeszkód pochodzą z Shenzhen Silver Star Intelligent Technology Co., Ltd. Cel testowy jest pionowym poziomym o wysokości 17 mm. Rozmaite kształty i materiały powierzchni posiadają wpływ na wysokość przeszkody, w zależności od rzeczywistych warunków.

  Wysokość przeszkody będzie nieco niższa, jeśli zbiornik wody będzie napełniony. Efektywna filtracja kurzu do 3 mikronów: informacje z Suzhou Luchuang Detection Technology Services Co., Ltd., zgodnie z GB/T14295-2008, nr raportu 0134-20A-01.

  przejrzyj ofertę produktów od Xiaomi Smartfony Xiaomi Smartwatche Xiaomi Smartbandy Xiaomi Akcesoria Xiaomi Smartfony Redmi Smartwatche Redmi Smartbandy Redmi Akcesoria Redmi Porównanie produktów Ten produkt Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Biały VS Poprzednio oglądany iRobot Roomba j7+ VS modny iRobot Roomba 697 PORÓWNAJ PRODUKTY dane podstawowe firma Xiaomi > Odkurzacze automatyczne Xiaomi rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze samoczynne HEPA Czas pracy 90 min Czas ładowania? 4 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 50 do 65 dB > Odkurzacze samoczynne – od 50 do 65 dB Funkcje Funkcje Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zaimplementowane technologie czujnik antykolizyjny Aplikacja WiFi dołączone wyposażenie Stacja dokująca Szczotki boczne kabel Półmokra nadstawka mopa Adapter do czyszczenia szczotki parametry fizyczne odcień Białe > Białe Odkurzacze samoczynne pojemność worka/pojemnika [l]? 0,42 l Wysokość? 9.45 cm Model Robot Vacuum-Mop Essential


Ecovacs Deebot N8 Plus

Ecovacs Deebot N8 Plus Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot N8 Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot N8 Plus
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:110 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, samoczynne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, detektor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/n8-plus;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot N8 Plus;Model worka:D-DB03-2014;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):Deebot N8;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:35,3 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, przystawka do mopowania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:9,3 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może tworzyć szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki temu deebot jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania zapewnia obszerniejszą sprawność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie potrzeby i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie typy podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu trafnie odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które ponadto muszą eliminować sierść kota i psa wyjątkowo skorzystają z obfitej siły ssania robota sprzątającego z mopem, a także dokładnego czyszczenia w porównaniu z klasycznym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Imilab V1

Imilab V1 Najniższa Cena Online

Imilab V1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab V1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mop Robot Sprzątający Imilab V1 Smart Czyste podłogi w całym domu Inteligentne sprzątanie Imilab V1 to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania z dodatkowym pojemnikiem na kurz o pojemności 3L znajdującym się w stacji dokującej.

  Robot automatycznie opróżni swój pojemnik na kurz co pozwala mu na pracę bez ingerencji użytkownika przez mnóstwo dni. Dzięki inteligentnej nawigacji LDS, sile ssania 2700Pa, samoczynnemu opróżnianiu skażeń i systemowi mapowania AI, IMlLAB V1 powoduje, iż sprzątanie domu jest inteligentniejsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek!

  System mapowania IMILAB nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wyznaczyć obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać.

  Maksymalna wysokość progu, nad którym IMILAB może przejechać w trakcie realizowania cyklu sprzątania, wynosi 2 cm. Produktywność sprzątania Imilab V1 charakteryzuje się wysoką efektywnością i dużą mocą. W trybie maksymalnej efektywności osiąga 2700Pa mocy ssącej usuwając najistotniej odporny brud.

  Funkcja mopowania może się samoczynnie uruchamiać i zatrzymywać, dzięki temu podłoga wysycha natychmiast po zakończeniu mopowania, co uniemożliwia poślizgnięciom. Dwie obracające się szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby wciągać sierść zwierząt domowych, brud i skażenia z trudno dostępnych miejsc.

  Sterowanie przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Black

  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - tradycyjny design. 10 000 wibracji na minutę. Szybkie mopowanie. Wyśmienity efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co widocznie efektywność czyszczenia ieliminuje uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo sprawna mikrofibra
  Mop mieści mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, skutecznie usuwa plamy i szybko wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS wydajnie skanuje złożone otoczenie całego domu, prędko rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System dokładnie orientuje się w słabym świetle a nawet w ciemności nocy.
  Może mapować mnóstwo pięter
  Łatwa zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje błyskawicznie i produktywnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  progresywna konstrukcja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot łatwo usuwa plamy z podłogi. Mop znajduje najkorzystniejszą strategię czyszczenia w oparciu o najróżniejsze scenariusze trasy w zarysie „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - momentalnie i skutecznie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* zezwala na robotowi zasysanie pokaźnych cząstek kurzu i skażeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania, a także 4 ustawienia ssania.
  przypasuj ustawienia dla każdego pomieszczenia
  dzisiaj możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dopasowując cechy ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,cieszyć się obszerniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla przystępnego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji produktu i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać świeże funkcje, żeby poprawić inteligencję artykułu, dzięki temu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w udoskonaloną baterię o sporej objętości 5200 mAh, która może z łatwością wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: dane z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego przez urządzenie został potwierdzony przez śladowe fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, informacje dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik tworzy hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego także zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz lub 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora przy pomocy uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *informacje na tej stronie są dostarczone poprzez Yamakawa Laboratories, chyba iż zaznaczono inaczej.

  *Schematy adekwatnych funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego artykułu.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas konieczny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie standardowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie przeciętnej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie mocnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; dane testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.
  " id="component_projector_longdescription" class="def">
  Wyższy poziom sprzątania! Zmodernizowany robot - tradycyjny design. 10 000 wibracji na minutę. Prędkie mopowanie. Świetny efekt czyszczenia.
  10 000 wibracji na minutę*
  Dzięki wyposażeniu w mop wibracyjny o wysokiej częstotliwości, cały mop wibruje co znacznie sprawność czyszczenia iusuwa uporczywe plamy, takie jak kawa czy sos sojowy.
  Wyjątkowo produktywna mikrofibra
  Mop posiada mikrowłókna zapewniające równomierne przenikanie wody, sprawnie likwiduje plamy i prędko wysusza podłogi. Pomoże to zapobiec przemakaniu i uszkodzeniom podłogi.
  Nowa generacja laserowego systemu nawigacyjnego LDS
  System nawigacji laserowej LDS wydajnie skanuje złożone otoczenie całego domu, ekspresowo rysuje mapy i planuje trasę sprzątania robota. System dokładnie orientuje się w słabym świetle a choćby w ciemności nocy.
  Może mapować dużo pięter
  przystępna zmiana podłóg do czyszczenia
  Nowy tryb rysowania mapy
  Mapuje błyskawicznie i wydajnie
  Pamięć lokalizacji
  Potrafi zlokalizować się bez względu na to, gdzie jest umieszczony
  Inteligentne kontynuowanie czyszczenia
  Po naładowaniu kontynuuje czyszczenie od poprzedniego postępu
  zaawansowana konstrukcja trasy sprzątania
  Specjalnie zaprojektowana trasa sprzątania symuluje ręczne zamiatanie i wielokrotne wycieranie od lewej do prawej. W połączeniu z inteligentnym elektronicznym sterowaniem zbiornikiem na wodę ​​robot prosto usuwa plamy z podłogi. Mop znajduje najlepszą strategię czyszczenia w oparciu o rozmaite scenariusze trasy w profilu „Y" - dotrze w każdy kąt.
  Utrzymuje podłogę w czystości - momentalnie i skutecznie
  Silne ssanie o mocy 3000 Pa* umożliwia robotowi zasysanie pokaźnych cząstek kurzu i zanieczyszczeń ze szczelin. Do wyboru 3 tryby odkurzania i mopowania oraz 4 ustawienia ssania.
  przypasuj ustawienia dla każdego wnętrza
  dzisiaj możesz wybrać kolejność, w jakiej robot posprząta sypialnię, salon czy kuchnię. Możesz także ustawić własny harmonogram sprzątania, dopasowując cechy ssania i wody do rodzaju podłogi.
  Kontroluj funkcję czyszczenia jedną ręką
  Połącz się z aplikacją Xiaomi Home,radować się obszerniejszą liczbą opcji sterowania. Gdy jesteś poza domem, użyj funkcji zdalnego sterowania, dla nietrudnego sprzątania.
  Czyszczenie jednym palcem
  Wybierz miejsce, które chcesz posprzątać
  Regularne czyszczenie
  Sprzątaj kiedy chcesz
  Sprzątanie obszarowe
  Wybierz obszar, który chcesz wyczyścić
  Wykluczone obszary/wirtualne ściany
  Ustaw obszary, których nie chcesz sprzątać
  Obsługa aktualizacji OTA - dla nowych funkcji w przyszłości
  Optymalizacje funkcji produktu i aktualizacje aplikacji będą nadal wprowadzać nowe funkcje, aby poprawić inteligencję artykułu, dzięki czemu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro będzie bardziej inteligenty przy każdym użyciu.
  Więcej czyszczenia, mniej ładowania
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro jest wyposażony w lepszą baterię o wielkiej obszerności 5200 mAh, która może prosto wyczyścić powierzchnię ponad 150 metrów kwadratowych*.
  *10 000 drgań na minutę: informacje z laboratorium Yamakawa. Hałas otoczenia, gdy zbiornik nie wibruje, poziom hałasu emitowanego poprzez urządzenie został potwierdzony poprzez znikome fale, a analiza sfery częstotliwości dla określonego obszaru została dodana w celu uzyskania dwóch spektrów częstotliwości dźwięku, dane dotyczące częstotliwości drgań zbiornika zostały potwierdzone i przeliczone na wibracje na minutę. W porównaniu z hałasem otoczenia, zbiornik generuje hałas do 208Hz podczas wibracji. Dlatego też zbiornik faktycznie wibruje z częstotliwością 208Hz albo 12.500 drgań na minutę.

  *3000Pa: dane z laboratorium Yamakawa. Gdy jednostka główna jest w pełni naładowana (napięcie akumulatora ≥ 16,5V), uczczelniony wlot wentylatora przy pomocy uszczelki i przetestowano wartość ciśnienia statycznego wlotu wentylatora w trybie silnym. Zanotowano maksymalną wartość siły ssania wyświetlaną przez miernik ssania. Przeprowadzino dwie próby i przyjęto wartość średnią.

  *informacje na tej stronie są dostarczone przez Yamakawa Laboratories, chyba że zaznaczono inaczej.

  *Schematy odpowiednich funkcji na tej stronie służą wyłącznie celom informacyjnym. Proszę odnieść się do rzeczywistego towaru.

  *Aby sprawdzić żywotność baterii: napełnij zbiornik na wodę, rozpocznij pracę i zarejestruj czas niezbędny na naładowanie się urządzenia. Czas sprzątania w trybie cichym: 278 minut, powierzchnia sprzątania: 196 m2; czas sprzątania w trybie standardowym: 213 minut, powierzchnia sprzątania: 159 m2; czas sprzątania w trybie przeciętnej mocy: 165 minut, powierzchnia sprzątania: 129 m2; czas czyszczenia w trybie potężnym: 126 minut, powierzchnia czyszczenia: 93 m2; dane testowe z Sugawa Robotics Laboratory Rzeczywiste wyniki mogą się różnić.

Viomi Alpha S9

Viomi Alpha S9 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Viomi Alpha S9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi Alpha S9
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentny odkurzacz Viomi S9 Alpha UV ze stacją opróżniania (czarny)

  Inteligentny robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV

  Robot sprzątający Viomi S9 Alpha UV pomoże Ci zadbać nie tylko o porządek, lecz też o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Sterylizacja UV pozwala pozbyć się choćby 99,99% niebezpiecznych bakterii. Urządzenie może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć podłogi, dzięki temu znakomicie radzi sobie z brudem. Samoczynnie opróżnia również zbiornik na odpady przy pomocy załączonej do zestawu specjalnej stacji. Moc ssąca do 2700 Pa zapewnia niesamowicie produktywne odkurzanie, a wytrzymały akumulator zapewnia do 3,6 godzin pracy robota. Viomi S9 Alpha UV wspaniale odnajdzie się w Twoim domu dzięki laserowi LDS 2.0. Możesz również sparować go z aplikacją.

  Pożegnaj niebezpieczne bakterie

  Czy wiesz, jak mnóstwo bakterii znajduje się na podłodze? Mamy z nimi kontakt niemal bez przerwy - chodzimy boso, unosimy rzeczy, a choćby bawimy się z dziećmi. Warto więc zadbać o eliminację niebezpiecznych zarazków. Viomi S9 Alpha UV produktywnie Ci w tym pomoże - promienie UV głęboko przenikają powierzchnie i redukują aż 5 rodzajów bakterii, nie stanowiąc równocześnie zagrożenia dla naszego zdrowia. To o sporo produktywniejsze aniżeli zwykłe, ręczne sprzątanie! Co więcej, robot został zaprojektowany w taki sposób,zapobiegać wyciekom UV - jeśli włączysz tryb czuwania lub zabierzesz urządzenie z podłogi, lampa wyłączy się samoczynnie.

  Sam opróżni swój pojemnik na śmieci

  Już nie musisz samodzielnie opróżniać zbiornika na odpady. Dzięki Auto Dumping 2.0 Viomi S9 Alpha UV robi to automatycznie, zezwalając Ci oszczędzić czas i ograniczyć kontakt z brudem. Kanał powietrzny stacji opróżniania ma długość zaledwie 381 mm, co w połączeniu z mocą 950 W gwarantuje płynne i prędkie zbieranie śmieci - nie obawiaj się, że na podłodze pozostaną rozsypane okruchy czy kurz. Worek o objętości 3 l wystarczy wymienić raz na miesiąc. Nie martw się, iż o tym zapomnisz - we właściwym czasie na stacji opróżniania zostanie wyświetlona trafna ikona. Otrzymasz też powiadomienie w aplikacji.

  Kompleksowo posprząta Twoje podłogi

  Zostaw sprzątanie robotowi i zajmij się czymś innym! Viomi S9 Alpha UV może jednocześnie zamiatać, odkurzać i myć różnorodnego rodzaju powierzchnie. To oznacza,nadzwyczajnie radzi sobie z rozmaitymi skażeniami. Sprawnie usuwa kurz i okruchy, pozbywa się śmieci, włosów i sierści, bezproblemowo rozprawia się też z plamami. Tak znaczna wszechstronność urządzenia sprawi, że Twoje podłogi będą lśnić czystością! Po wszystkim robot sam opróżni swój zbiornik na odpady - już nie musisz się schylać i tracić czasu.

  Skutecznie odkurza wszystkie odpady

  Przekonaj się, jak efektywnie odkurza Viomi S9 Alpha UV. Moc ssąca sięgająca 2700 Pa zapewnia jego wysoką wydajność - nie oprą mu się okruchy, kurz czy sierść. Główna szczotka robota została zaprojektowana w taki sposób,eliminować odpady w dodatku ze szpar w podłogach, a dodatkowa szczotka boczna zamiata także wzdłuż ścian, nie pozostawiając śmieci w żadnym zakamarku. Co więcej, urządzenie wyłapuje dywany i samoczynnie dostosowuje do nich moc ssącą,starannie odkurzać ukryty w nich brud.

  starannie umyje podłogi w Twoim domu

  Co powoduje, że Viomi S9 Alpha UV doskonale pasuje do mycia podłóg? Kontrolowany elektronicznie zbiornik na wodę o stałym ciśnieniu gwarantuje produktywne mopowanie i zapobiega powstawaniu zacieków. Jego pojemność wynosi 250 ml, co wystarczy,skrupulatnie umyć powierzchnię do 250 m2. Nieważne, czy Twój dom jest mały, czy obszerny - z Viomi zawsze możesz cieszyć się lśniącą podłogą. Urządzenie proponuje także 3 poziomy pojemności wody, co pozwala jeszcze lepiej dostosować jego działanie do Twoich potrzeb.

  Nic nie stanie mu na przeszkodzie

  Viomi S9 Alpha UV rewelacyjnie odnajdzie się w Twoim mieszkaniu. Jego innowacyjny laser LDS 2.0 odpowiada za skrupulatne skanowanie pomieszczeń i tworzenie ich map. Pozwala też robotowi inteligentnie planować trasy sprzątania, by w jak najkrótszym czasie precyzyjnie wyczyścić podłogi. Co więcej, dzięki wysokości zaledwie 9,8 cm urządzenie bezproblemowo sprząta pod większością mebli i się nie blokuje. S9 Alpha UV pokonujechoćby 2-centymetrowe przeszkody - nie powstrzymają go progi czy dywany.

  Zyskaj niemal nieograniczoną kontrolę

  Sparuj swego robota z aplikacją i spraw, że będzie pracował starannie tak, jak chcesz. Zarządzaj zapamiętanymi poprzez niego mapami, wybieraj wnętrza, które powinny zostać posprzątane, twórz obszary zakazane i stawiaj wirtualne ściany. Możesz też ustalać szczegółowe harmonogramy pracy. Aplikacja pozwala dodatkowo zmieniać najważniejsze ustawienia. Chcesz więcej? Viomi S9 Alpha UV jest kompatybilny z Amazon Alexa i Google Assistant, co umożliwia sterowanie nim za pomocą prostych komend głosowych.

  Nie musisz się przejmować jego ładowaniem

  Robot został zaopatrzony w wytrzymały akumulator o pojemności 5200 mAh. Dzięki niemu Viomi S9 Alpha UV może sprzątać nawet przez 3,6 godziny na jednym ładowaniu. To wystarczająco dużo,skrupulatnie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 320 m2. Urządzenie rewelacyjnie sprawdzi się zatem jednocześnie w niewielkich, jak i pokaźnych mieszkaniach. Nie musisz nawet pamiętać o ładowaniu robota - kiedy poziom jego akumulatora będzie już niski, samoczynnie skieruje się do stacji, aby uzupełnić energię. Następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał!

  W zestawie

  • Odkurzacz S9 Alpha UV
  • Stacja dokująca
  • Pojemnik na brud 2w1
  • Szczotka główna
  • Szczotka boczna
  • Filtr HEPA
  • 3x worek na kurz
  • UM
  • Uchwyt mop
  • Mop
  • 10x mop jednorazowy
  • Szczotka do czyszczenia

  Specyfikacja robota

  • Producent: Viomi
  • Nazwa: Viomi S9 Alpha UV
  • wymiary: 350x350x98 mm
  • Waga: Ok. 3,8 kg
  • Napięcie znamionowe: 14,4 V
  • Moc znamionowa: 50 W
  • pojemność akumulatora: 5200 mAh
  • Czas pracy: Do 3,6 h
  • objętość zbiornika na wodę: 250 ml
  • Siła ssania: Do 2700 Pa
  • Kolor: Czarny
  • Pokonywanie przeszkód: Do 2 cm wysokości
  • uzupełniające funkcje: Harmonogramy sprzątania, samoczynne opróżnianie zbiornika na kurz, rozpoznawanie dywanów, zapamiętywanie map, automatyczne ładowanie, sterylizacja UV

  Specyfikacja stacji opróżniania

  • wymiary: 356x250x193 mm
  • Moc znamionowa: 950 W
  • Wejściowy prąd znamionowy: 220 V 10 A
  • Wyjściowy prąd znamionowy: 24 V 1,5 A
  • Częstotliwość wejściowa: 50/60 Hz
  • Kolor: Czarny


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 2000 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł, odkurzacz domowy biały do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *