Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki s5 max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu wyposażono go w duży zbiornik na wodę, precyzyjną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i mnóstwo innych.

  w połączeniu z starannym laserowym mapowaniem pomieszczeń, zaawansowaną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swoimi sprawami.mopuj raz za razem.zbiornik na wodę zawiera aż 280 ml.

  to wystarczająco dużo, aby trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie albo 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, precyzyjnej pompie perystaltycznej, stosowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów przez ponad 1500 godzin.

  teraz wszystko, co musisz zrobić, aby codziennie radować się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.każda kropla na twój rozkaz.w aplikacji wybierz odpowiednią liczba wody dla każdego typu podłogi, od niepokaźnej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni.

  gdy robot początkuje mopować, pompuje wodę, żeby zwilżyć mop. Podczas czyszczenia małych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, pozwalając mopowi wyschnąć w trakcie powrotu do stacji bazowej.mopuj podłogi, nie dywany.nikt nie chce lubi mokrych dywanów.

  nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami albo w całości wyklucz pokoje z dywanami żeby mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi s5 max posprzątanie całego domu.

  używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, aby uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza s5 max.równomierne czyszczenie zawsze.mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, iż podłogi nie są adekwatnie czyszczone.

  gdy stosowana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozost


Ecovacs D900

Ecovacs D900 Najniższa Cena Online

Ecovacs D900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs D900
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Jako autoryzowany punkt handlowy proponujemy roboty, akcesoria i części zamienne z oficjalnej polskiej dystrybucji:


  skuteczne czyszczenie skrupulatnie tak, jak oczekujesz

  Rozpoznawanie otoczenia swoje otoczenie

  DEEBOT 900 rozpoznaje otoczenie. Po uruchomieniu robot skanuje i mapuje twój dom, co pozwala mu zorientować się i zaplanować wydajną ścieżkę czyszczenia. Dzięki czemu DEEBOT 900 oferuje spersonalizowane opcje i sprawnie czyści Twój dom.

  Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania

  Dzięki opracowanej przez nas technice SMART NAVI, model DEEBOT 900 można pod każdym względem przypasować do swoich potrzeb.

  Bezpiecznie skanuje, mapuje i planuje ścieżkę czyszczenia, która dostosowuje się do Twojego domu, aby zapewnić najskuteczniejsze możliwe sprzątanie.

  Konfiguracja w zależności od Twoich potrzeb

  DEEBOT 900 jest niezwykle funkcjonalny, dużo funkcji, które można włączyć i dostosować do swego domu.

  Rozwiązanie na każdy nieporządek

  Niezależnie od typu zabrudzeń, jakie zwykle występują na Twojej podłodze, DEEBOT 900 jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu, a także najróżniejszym trybom czyszczenia DEEBOT 900 zawsze poradzi sobie z brudem, włosami, a także śmieciami.

  automatyczne wznowienie czyszczenia – niezależne sprzątanie

  Po naładowaniu albo opróżnieniu robot może powrócić do miejsca, w którym ostatnio zakończył sprzątanie. Jest na tyle inteligentny, iż rutynowe przerwy nie zaburzają jego pracy i może kontynuować czyszczenie.

  Zbieranie włosów i sierści, kurzu albo niewiele znaczących okruchów

  Metodę ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie nieprzeciętnie pasuje do zbierania włosów i sierści bez plątania, a główna szczotka pozwala uzyskać udoskonalone zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

  Steruj robotem DEEBOT w dowolnym czasie i miejscu

  Korzystaj z progresywnych funkcji w aplikacji i interfejsie map. Planuj i aktywuj cykle czyszczenia według własnego uznania, ustawiaj jak i gdzie DEEBOT ma posprzątać, definiuj granice i znacznie więcej – komfortowo i bez problemu, trzymając smartfon w dłoni.

  całkowita kontrola w Twojej kieszeni

  Z aplikacją ECOVACS w kieszeni możesz bez żadnego wysiłku zaplanować sprzątanie, ustawić tryb czyszczenia i kontrolować bieżący status czyszczenia. Za każdym razem masz możliwość sterowania swoim robotem – w dowolnym miejscu i czasie.

  Łatwość wykorzystywania

  Inteligentny i przychylny dla użytkownika system czyszczący sprawia, iż DEEBOT 900 to idealny automatyczny robot sprzątający. DEEBOT powstaje w głównej mierze z myślą o łatwości stosowania.

  Ciche czyszczenie bez zakłócania spokoju

  Odkurzanie już nigdy nie będzie Ci przeszkadzać – robot DEEBOT 900 wykonuje swoje zadania przy poziomie hałasu niższym niżeli w przypadku zwykłej rozmowy.

  Normy Ecovacs

  samoczynne wznowienie czyszczenia, technika bezpieczne schody, technika wykrywania przeszkód, Inteligentny system filtracji. Kontrola głosu

  Specyfikacja Funkcje Smart Łatwy w obsłudze atrybuty techniczne


  Zapraszamy do wypożyczenia samoczynnych robotów sprzątających do odkurzania oraz mycia podłóg, dywanów, okien, luster, stołów i glazury od 100 zł/doba.

  Za nieduże pieniądze przekonasz się, jak w rutynowym życiu {pomocn|przydatn)e są roboty. Jeśli zdecydujesz się na zakup, za wynajem nie zapłacisz nic. Zapraszamy

  Kliknij, aby zapoznać się zasadami wypożyczenia urządzeń.


  W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

  Tel.: 790 634 007

  E-mail: kontakt@roboexpert.pl

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Sencor o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Xclea H30 PluS

Xclea H30 PluS Najniższa Cena Online

Xclea H30 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea H30 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci oferuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na dużo tygodni.

  Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało zaopatrzone w duży worek o objętości 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Niepowtarzalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem dłoni podczas wymiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest wyjątkowo uszczelniony, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie przy pomocy inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  w dodatku możesz wiązać, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji mobilnej, by osiągnąć jeszcze bardziej efektywniejszą trasę czyszczenia.w przypadku budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i automatycznie i przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki temu nie ma potrzeby przebudowywania mapy za każdym razem, co zasadniczo polepsza efekt czyszczenia.staranny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu mistrzowskim czujnikom XClea H30 Plus może starannie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę by uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony także w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną łatwo pokonane przez XClea H30 Plus. W sytuacji obszerniejszej wysokości niż 2cm, robot ominie przeszkodę, aby zapobiec upadkowi.precyzyjne czyszczenieXClea H30 Plus ma dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą automatycznie przypasować szybkość do różnych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki wielkiej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być z łatwością usunięty z rowka podłogi, tak żeby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop łatwo chwyta się podłoża i czyści najmocniej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyposażony w spory inteligentny zbiornik na wodę o objętości 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może z łatwością wyczyścić wnętrza do 250m2 za jednym razem.

  dokładna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę pozwala na równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.przenośna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie zapewnia jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane techniczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody


Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Sprzątający Roborock Vacuum S5 MAX Specyfikacja:

  6970995781922

  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie
  Roborock S5 Max: co nowego?
  • Zbiornik na wodę. Nowy model ma większy pojemnik na wodę o pojemności 280 ml (w kontraście do 150 ml), który może wyczyścić mieszkanie o powierzchni 65 m2.
  • Kontrola poziomu wody. Teraz możesz kontrolować pojemność wody w aplikacji. Na niewiele znaczących obszarach robot odcina wodę, gdy przechodzi poprzez miejsca, w których już był. Po zakończeniu zmywania robot odcina wyciek wody, żeby mop wyschł, gdy wraca do stacji dokującej.
  • Planowanie zmywania. Teraz możesz zaplanować robota do mopa w określonym czasie.
  • Wybrane sprzątanie pokoju. Nowa funkcja pozwala na robotowi czyszczenie w określonym pomieszczeniu albo w kilku.
  • Planowanie pracy w określonym pokoju. Możesz sprawić, aby robot pracował w określonym pomieszczeniu o określonej godzinie. W trybie zmywania robot czyści powierzchnie ponad 3 razy więcej za jednym razem, pozostawiając czystą podłogę lśniącą.
  • Strefy bez mopa. Nowa funkcja pozwala utrzymać dywany w stanie suchym, gdy robot myje. Po zdjęciu jednostki mopa bariery znikają. W razie zapotrzebowania możesz je pomieszać z wirtualnymi strefami zakazu (do odkurzania).
  • Dłuższy czas działania. Roborock S5 MAX działa do 180 minut na jednym ładowaniu.
  • Nowa efektywna nawigacja. W wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze, robot wykorzystuje inny wzór nawigacji, co oszczędza żywotność baterii i pozwala szybciej zakończyć pracę.

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować. Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, aby naładować akumulator do poziomu niezbędnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. Podczas gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu - mop. Ma pokaźniejszy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w kontraście do 150 ml Roborock S5 / S6. W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań Najnowszy Roborock S5 Max jest wyekwipowany w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swym miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części. Wybrane sprzątanie pokoju Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, żeby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, zespajać lub dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz ponadto zaplanować mycie w określonym pokoju lub dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5. Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma efektywny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej. Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz w dodatku ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić oraz, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, aby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  skuteczność czyszczenia

  Roborock S5 Max zapewnia 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co sprawia,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Rozszerza siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najkorzystniejszy odbiór. Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest świetny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest nieskomplikowany w utrzymaniu. Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA stosowanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane cechy
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i mobilny co pozwala wygodnie nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W efektywnie odkurzy każdy rodzaj podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut efektywna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush nadzwyczajnie sprawdza się do twardych powierzchni, wykrywając nawet niepokaźny kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i wygodne przechowywanie odkurzacza. Sprawny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze obszerniejsza moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* gwarantuje skuteczne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter i aerodynamiczna konstrukcja odpowiadają za adekwatny przepływ powietrza. Nieustanną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje słuszna ścieżka powietrza. Drobne cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, by zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko powoduje, że z łatwością usuniesz zanieczyszczenia z twardych powierzchni, a także miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszelkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Przejrzyj, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyróznione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części maszyn mogą być ograniczone. Zobacz przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technologicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie pozwalające skutecznie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala z łatwością manewrować i dotrzeć na dodatek do rogów pokoju. Aby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, starczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter wydajność i trwałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W generuje moc ssącą do 150 watów. To gwarantuje wysoką efektywność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Sprawna bateria ma pojemność 3000 mAh, co zezwala na pracę do 40 minut*.
  *przekazany czas pracy dotyczy nieznacznego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zastosowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) wygodne wykorzystywanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Z łatwością wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, by rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, przeciętny i charakterystyczny pozwolą Ci prosto wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj większej mocy, a usuniesz zabrudzenia choćby z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, starczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, rodzaj wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy oraz filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Nietrudny w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz mieści się aż 0,8 l skażeń. Prosto go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu wygodnie wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą polikwidować zabrudzenia jeszcze w trudno dostępnych miejscach. Możesz go na dodatek wykorzystać jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno dostępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i pomiędzy poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek techniczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy z łatwością nim manewrować? nieduży, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. W dodatku jest bezprzewodowy, dzięki temu jest bardzo mobilny i pozwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która zagwarantuje mu nad wyraz długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  technologiczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Profi 422890

Profi 422890 Najniższa Cena Online

Profi 422890 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Profi 422890
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny ETA Navaggio Profi - 422890000

RoboJet X-ONe

RoboJet X-ONe Najniższa Cena Online

RoboJet X-ONe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet X-ONe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości gwarantujący imponującą produktywność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technice Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone przez potężny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą wyśmienicie odwzorowaną mapę powierzchni przystępną w aplikacji przenośnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot precyzyjnie posprząta w jeszcze krótszym czasie momentalnie i dokładnie. Inteligentne czujniki idealną orientację w przestrzeni, dzięki czemu odkurzacz wydajnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot pousuwa dokładnie zanieczyszczenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


Imilab V1

Imilab V1 Najniższa Cena Online

Imilab V1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab V1
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Root sprzątający marki IMILAB charakteryzuje się wysoką wydajnością i dużą mocą. Urządzenie nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wskazać obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać....

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:180 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:0;objętość zbiornika:0,47 litra;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;rodzaj:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Q7 Max+;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Wysokość:9,6 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna, Wi-Fi;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może tworzyć szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki temu deebot jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania zapewnia obszerniejszą sprawność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie potrzeby i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie typy podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu trafnie odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które ponadto muszą eliminować sierść kota i psa wyjątkowo skorzystają z obfitej siły ssania robota sprzątającego z mopem, a także dokładnego czyszczenia w porównaniu z klasycznym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 2000 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł, odkurzacz domowy biały do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.