Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy biały do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych białych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe białe do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca genialnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot wyekwipowany został w lepszy procesor operacyjny dzięki temu działa wydajnie. Kompletnie nowa szczotka główna i boczna, w dodatku odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 progresywnych technologicznie czujników zapewnia sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej innowacyjną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku konstrukcja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie oraz konstrukcja

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przychylność tak sporego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej i zdecydowanie szybciej. Na dodatek urządzenie wspiera progresywna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w mocnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie przedstawia zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika przez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie formuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która zezwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, lecz też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który równocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie posiada opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak żeby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Marka wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o objętości aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,dane te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, automatyczny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy niewielkiej sile zasysającej. Robot jest dyskretny oraz inteligentny. Nie pracuje głośno, a także nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje mobilną za sprawą, której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu funkcji robota. Nowoczesne oprogramowanie zezwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy, a także umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% obszerniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty produktywności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  progresywna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Żeby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona liczba ramion pozytywnie wpływa na skuteczność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą umożliwia dokładniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Udoskonala to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  pakiet mieści:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego stosowania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego użytku
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje techniczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


RoboJet X-ONe

RoboJet X-ONe Najniższa Cena Online

RoboJet X-ONe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: RoboJet X-ONe
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości gwarantujący imponującą produktywność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technice Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone przez potężny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą wyśmienicie odwzorowaną mapę powierzchni przystępną w aplikacji przenośnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot precyzyjnie posprząta w jeszcze krótszym czasie momentalnie i dokładnie. Inteligentne czujniki idealną orientację w przestrzeni, dzięki czemu odkurzacz wydajnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot pousuwa dokładnie zanieczyszczenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch Athlet BBH73260K Przepis Bosch na sukces. efektywny z długim czasem pracy- a w dodatku bezprzewodowy!Odkurza równie skutecznie jak odkurzacz konwencjonalny* dzięki ulepszonej budowie silnika i nowej szczotce AllFloor HighPower Brush.Ekstra długi czas pracy na poziomie 1: szczotka obrotowa i 60 minut pracy dla niezawodnych rezultatów i długiego czasu pracy.SmartSensor Control: wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorom sprawności ze wskaźnikiem LED.udoskonalona technologia Bosch Li-Ion: wytrzymałe i sprawne baterie z czasem pracy do 60 min i ładowaniem w krótkim czasie.Wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Bez konieczności mycia. ProduktywnośćPrzepis Bosch na sukces. Istotnie wysoka wydajność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo!Athlet Ultimate czyści tak efektywnie jak odkurzacz klasyczny* i jest równocześnie komfortowy, za każdym razem pod reką i zapewnia długotrwałą efektywnośćSilnik HiSpin dla wysokiej efektywności i długiej zywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej wydajności odkurzania na wszystkich typach powierzchniSmartSensor Control: Wysoka produktywność przez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności ze wskaźnikiem LEDTechnologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie3 stopnie mocy:Poziom 1: wyższa efektywność i maksymalny czas pracyPoziom 2: do trudnych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracyPoziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy HigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrzaŁatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System.

  Inteligentny wskaźnik LED informuje konieczność czyszczenia filtra.Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz KomfortZestaw akcesoriów składający się z: dopełniającego, niedługiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – genialne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejscCzysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiMaksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 60 minWkaźnik ładowania baterii: tak, potrójnyKrótki czas ładowania:3 godziny ( 80% naładowanie baterii)6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz rozmiar 1XMiękki uchwytWaga:3 kg


Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezusterkowe czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może tworzyć szczegółowe i skrupulatne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia albo zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki temu deebot jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania zapewnia obszerniejszą sprawność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie potrzeby i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie typy podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki temu trafnie odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które ponadto muszą eliminować sierść kota i psa wyjątkowo skorzystają z obfitej siły ssania robota sprzątającego z mopem, a także dokładnego czyszczenia w porównaniu z klasycznym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home sprawia, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o dużej mocy ssania do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S5 Max Czarny

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować.

  Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, aby naładować akumulator do poziomu potrzebnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. W trakcie gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, żeby uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu – mop. Ma obszerniejszy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w porównaniu do 150 ml Roborock S5 / S6.

  W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań

  Najnowszy Roborock S5 Max jest wyekwipowany w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej skrupulatnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części.

  Wybrane sprzątanie pokoju

  Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, by zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, zespalać albo dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz także zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5.

  Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma produktywny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki czemu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej.

  Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz jeszcze ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić i, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, żeby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  wydajność czyszczenia

  Roborock S5 Max zapewnia 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co sprawia,pasuje do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Zwiększa siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najlepszy odbiór.

  Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest świetny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest przystępny w utrzymaniu.

  Specyfikacja:
  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie

  Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi

  Xiaomi Roborock S5 Max Black – bogata funkcjonalność i elegancja

  wyjątkowo wyszukany, a zarazem użyteczny i produktywny odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią wydajność urządzenia sprzątającego i jego estetykę. Nowy lepszy Xiaomi Roborock S5 Max Black może pracować non-stop poprzez 180 minut na jednym ładowaniu, a kiedy rozpoczyna mu brakować mocy samoczynnie szacuje ilość mocy koniecznej do zakończenia zadania i wraca do stacji ładowania, aby ją pobrać. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black doładowuje się wyłącznie do poziomu niezbędnego do dokończenia sprzątania, a nie tak jak było to wcześniej do osiągnięcia 80% naładowania akumulatora. To pozwala sprzątać jeszcze szybciej i z większą efektywnością.

  Odkurzanie i mopowanie – Xiaomi Roborock S5 Max Black na podłogi dywanowe i twarde

  Xiaomi Roborock S5 Max Black to odkurzacz z funkcją mopa. Urządzenie zostało wyekwipowane w jeszcze obszerniejszy zbiornik na wodę, co umożliwia jeszcze wydajniejsze mycie podłóg bez konieczności zamiany wody. W trybie mycia podłóg odkurzacz może przejść w górę po obszarze czyszczenia aż trzykrotnie, co przekłada się na czyszczenie mieszkania o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo domu o powierzchni 200 m2 (2600 m2) przy jednym uruchomieniu.

  Xiaomi Roborock S5 Max Black zapewnia moc ssania sięgającą 2000 Pa i łatwo wspina się na przeszkody o wysokości do 20 mm, co produktywne czyszczenie także grubszych dywanów. Co ważne robot samoczynnie rozpoznaje typ czyszczonej powierzchni i dostosowuje do niej siłę ssania, by zapewnić najbardziej trafny efekt czyszczenia. Wyjmowana szczotka rewelacyjnie sprawdza się w przestrzeniach zamieszkiwanych poprzez zwierzęta domowe – jest nietrudna do demontażu i utrzymaniu w czystości.

  Mapowanie pomieszczeń i planowanie pracy

  W zależności do Twoich potrzeb i preferencji Xiaomi Roborock S5 Max Black może wysprzątać całe mieszkanie albo wyłącznie wyszczególnione wnętrza. Możesz zaplanować odkurzanie lub odkurzanie z mopowaniem. Urządzenie mapuje przestrzeń i dzieli ją na strefy, które możesz dowolnie nazywać, scalać i rozdzielać dla jeszcze bardziej efektywnego zarządzania pracą odkurzacza.

  na dodatek nowy Xiaomi Roborock S5 Max Black został wyekwipowany w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki informują Cię o stanie filtra, położeniu zbiornika na wodę, a także wszelkich innych nieprawidłowościach ustawienia urządzenia, które mogą zakłócić lub uniemożliwić sprawne wykonanie zaplanowanych zadań.


Roborock S6

Roborock S6 Najniższa Cena Online

Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny

  Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S6

  Biały

  Co nowego?

  Następca robotów Xiaomi S5 (S50 oraz S55) Roborock S6 wyposażony w inteligentny system nawigacji, świeże oprogramowanie oraz odmieniona aplikacja, dodatkowo udoskonalone szczotki jednocześnie główna jak i boczna. Wszystkie zmiany wymienione powyżej jak i mnóstwo innych tworzą niesamowicie kompletny oraz innowacyjny automatyczny odkurzacz Xiaomi Roborock S6.

  Roborock S6 wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 zaawansowanych technicznie czujników zagwarantuje sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej innowacyjną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Umożliwia ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Na dodatek kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.

  • Rozróżniaj pokoje i sprzątaj je zgodnie z harmonogramem, lub po jednym dotknięciu ekranu

  • Umieszczaj wirtualne bariery, oznaczaj strefy albo sprzątaj wybrane miejsca

  • Zapisuj kilka przeróżnych map / pięter

  Co zmodyfikowano?

  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia niż w Roborock S5 powoduje, iż szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty skuteczności sprzątania.

  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Powiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na wydajność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia rozciągliwa gumą zezwala na skrupulatniejsze, a także szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.

  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Udoskonala to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.

  Co pozostało?

  Funkcja zamiatania i mycia

  Xiaomi Mi robot vacuum cleaner wyekwipowany został w funkcję zamiatania i mycia podłogi.. Dzięki nowemu systemowi zwanemu "plant bionic", zbiornik zamontowany pod spodem pobierze tyle wody ile potrzebuje do mycia. Zbiornik jest ciasno dopasowany, poprzez co zajmuje niewiele miejsca. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i wydajnie czyści. Zamontowanie i zdemontowanie zbiornika jest szczególnie komfortowe.

  Funkcja samoczynnego mapowania przestrzeni

  Kolejną nowością są lasery do mapowania przestrzeni wnętrza. Wyekwipowany w wysokiej precyzji sensory LDS, potrafi skanować teren dookoła pięciokrotnie w ciągu sekundy. Algorytm SLAM wybiera trafną trasę odkurzania, ale można również ustawić własną, poprzez aplikację w telefonie

  Moc ssania - 2000Pa

  Maksymalna moc ssania została zwiększona z 1800Pa do 2000Pa, co podniosło produktywność sprzątania. Dzięki systemowi tornado, płaskie szczotki dostosowują się blisko podłoża, koordynując szczotki boczne, co powoduje, iż czyszczenie jest dogłębniejsze. Po uruchomieniu tej funkcji, aplikacja samoczynnie rozpozna dywan i zacznie sprzątać z maksymalną mocą.

  Omnidirectional - czujka nacisku

  Xiaomi vacuum cleaner wyposażono w czujka nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i uniemożliwianie kolizjom. Czujka wyłapuje i unika obiekty, które wcześniej stały mu na przeszkodzie. Nie wjedzie na kabel, ani nie zahaczy o sofę

  wydajna bateria - 5200mAh

  Odkurzacz używa mocnej baterii litowej o pojemności 5200mAh. Daje to 2,5h pracy w trybie standardowym o maksymalnej powierzchni 250m kwadratowych. Kiedy bateria jest słaba, maszyna wraca na ładowanie i po doładowaniu ponownie rusza na sprzątanie, aby dokończyć nieskończony obszar.

  Jeszcze pokaźniejsza wydajność sprzątania

  W Mi robot cleaner zaprojektowano koła, które wjadą na wysokość 2 cm, a nie jak wcześniej tylko 1.5 cm. Wygląd zaprojektowano tak, by włosy albo sierść nie dostawały się i nie utknęły w głównym silniku. Działanie samego urządzenia jest także cichsze niżeli w poprzedniku.

  umocnione czujniki

  Urządzenie ma o dużo więcej czujników niżeli w wersji pierwszej. Przeważnie bardziej wyczulony jest sensor zbliżeniowy,bronić meble i wyposażenie wnętrza. Detektor ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niż na odległość 10mm podczas pracy. Dopełniające 4 czujniki uniemożliwiają upadkom i wywróceniu. Dodatkowo nowa technologia zachowywania energii daje bardziej wydajne ładowanie.

  Sterowanie aplikacją

  Standardowo jest możliwość kontrolowania całości aplikacją Mijia. Sprawdzimy status, trasę, ustawimy moc, wybierzemy plan i co tylko chcemy.

  Specyfikacja

  Opis artykułu

  marka: roborock

  Model: S6

  rodzaj: Odkurzacz

  Funkcje: Mycie,Odkurzanie,Zamiatanie

  właściwości: Mop, zdalne sterowanie, Autoładowanie

  Samoładowanie: Tak

  Pojemnik na brud: 0.50L

  Moc ssania (pa): 2000pa

  Moc (W): 58W

  Napięcie (V): 100 - 240V

  Natężenie: 2.2A

  Czas pracy: 2.5h

  Bateria

  wariant: Li-ion

  pojemność: 5200mAh

  wymiary and Waga

  Waga produktu: 3.6000 kg

  Waga paczki: 6.7000 kg

  rozmiary artykułu (L x W x H): 35.30 x 35.00 x 9.65 cm

  Zawartość

  1 x Robot 1 x Baza ładująca 1 x zbiornik na kurz 1 x zbiornik na wodę 1 x Podręcznik wielojęzyczny (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski) 2 x Szmaty 10 x jednorazowych szmat

  Każdy z nas ma codziennie sporo zróżnicowanych obowiązków do wypełnienia. Choć cześć z nich na pewno wymaga Twojej pełnej uwagi, sprzątanie jest czymś, co możesz sobie widocznie ułatwić. Pomoże Ci w tym właśnie odkurzacz Xiaomi Roborock S6!

  Odkurzacz samoczynny Xiaomi sporo ergonomicznych funkcji, które czynią go niezastąpionym wyposażeniem każdego domu – zwłaszcza, jeśli uwzględnimy porównanie Roborock S6 vs S50. Nowy model jest równocześnie dokładniejszy, jak i wydajniejszy. Co jednak starannie czyni Xiaomi Vacuum Cleaner wyśmienitą inwestycją? Okazuje się, iż powodów jest całkiem sporo.

  Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek męczyć ze sprzątaniem trudno przystępnych miejsc, np. Pod łóżkiem lub innymi meblami? bez wątpienia tak, a przecież i bez tego odkurzanie nie należy do najlżejszych czynności. Na szczęście, wszystkie te niedogodności może teraz przejąć na siebie Xiaomi Mijia Roborock! Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością zmieści się on we wszelkie szczeliny, usuwając kurz, sierść naszych ukochanych pupili i inne nieczystości spod komód, a także pozostałych zapomnianych przestrzeni. Twój dom będzie czysty jak nigdy dotąd – i to bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony! Czyż nie brzmi to nakłaniająco?

  Oczywiście otaczający porządek doceniamy wszyscy, lecz grupą, która doceni go w szczególności są alergicy. Gdy Xiaomi odkurzacz Roborock będzie regularnie pozbywał się zalegających alergenów, a tym samym ograniczał ich unoszenie się w powietrzu, na pewno przełoży się to na udoskonalenie jakości ich życia. Problem uciążliwych reakcji alergicznych z Xiaomi S6 będzie pojawiał się z mniejszą częstotliwością, przynajmniej w zaciszu własnych czterech kątów. A to przecież tu na komforcie zależy nam najbardziej, prawda?

  Kolejną zaletą związaną z rozmiarami Xiaomi Cleaner jest fakt, iż sprzęt ten pasuje doskonale do niewielkich mieszkań. Z łatwością bowiem będziesz mógł go przechować, a w tracie sprzątania nie będzie on stanowił pokaźnej przeszkody. Dodatkowo, odkurzacz automatyczny Xiaomi biały jest produktem o wyjątkowo estetycznym wyglądzie. Aspekt wizualny w modelu Roborock S6 w dodatku udoskonala udoskonalona stacja dokująca, której kabel zasilania jest ukryty w jej wnętrzu. Nie musisz zatem martwić się, że będzie ona szpecić Twój dokładnie zaprojektowany aranżacja.

  Oczywiście, nie można również zapomnieć w tym miejscu, że Xiaomi Mijia odkurzacz to możliwość sprzątania w pełni automatycznego. Dzięki zdalnemu sterowaniu aplikacją możesz uruchomić urządzenie, choćby będąc poza domem. W ten sposób, po powrocie z pracy czy innego wyjścia, czekać na Ciebie będą dokładnie wyczyszczone podłogi. Dzięki zaimplementowanym sensorom, Roborock uniknie wszystkich przeszkód i bez trudu dotrze tam, gdzie jego praca jest konieczna.

  Xiaomi odkurzacz samoczynny to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego. Pozwoli Ci ono cieszyć się porządkiem w domu, a przy tym zyskasz czas na realizowanie innych czynności. Możesz zająć się obowiązkami, które wymagają Twojej pokaźniejszej uwagi bądź po prostu odpocząć po męczącym dniu. W końcu jak najistotniej na to zasłużyłeś!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe fioletowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1 ComforT ECoLiNe
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Uchwyty z metalowym odgromnikiem

  Wszystkie odkurzacze Miele mają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak minimalny odgromnik. Likwiduje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.

  Łagodny rozruch silnika

  W odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona poprzez przeciążeniem.

  Ochrona przed przegrzaniem

  Wszystkie odkurzacze Miele bronione są przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. W sytuacji zatkania kanału powietrznego – np. Przez obszerniejsze zassane elementy – silnik na wszelki wypadek wyłącza się automatycznie. Po usunięciu usterki i schłodzeniu urządzenie jest ponownie gotowe do pracy.

  Higieniczne opróżnianie

  Ze względu na wysoką moc ssania specjalnie zaprojektowanego silnika, wyjątkowo wysoka szybkość przepływu gwarantuje wyśmienite oddzielanie kurzu od obszernych cząsteczek brudu i małych skażeń do osobnych pojemników. Opróżnianie pojemników odbywa się od dołu, dzięki temu wznoszenie kurzu jest ograniczone do minimum.

  technika Vortex

  technologia Vortex stwarza ogromną prędkość przepływu o wielkości ponad 100 km/h. W połączeniu z wąską ssawką podłogową i prawidłowym prowadzeniem powietrza odkurzacz bezworkowy gwarantuje pierwszorzędną produktywność czyszczenia. Większe zabrudzenia i minimalny kurz zostają przy tym nadzwyczajnie rozdzielone. Pokaźniejsze zabrudzenia lądują w przezroczystym pojemniku, minimalny kurz w oddzielnym pojemniku z filtrem przeciwpyłowym.

  Click2open

  Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć do góry za uchwyt i opróżnić pionowo w dół do kosza na śmieci tylko za jednym kliknięciem na przycisk. Opróżnianie odbywa się bardzo higienicznie, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z kurzem a pojemnik opróżnia się całkowicie.

  ComfortClean

  postępowe czujniki mierzą przepływ powietrza filta pyłowego GORE® CleanStream® i w razie potrzeby samoczynnie aktywują funkcję samoczyszczenia ComfortClean. W tym celu urządzenie wyłącza się na około 20 sekund. Funkcja ComfortClean może również zostać uaktywniona ręcznie. W ten sposób ComfortClean gwarantuje stale wysoką wydajność czyszczenia.

  Pełnowartościowe zintegrowane wyposażenie

  Odkurzacz podłogowy Miele Blizzard dysponuje seryjnie trzema elementami wyposażenia: ssawka do tapicerki i ssawka szczelinowa są zintegrowane w urządzeniu. Ssawka pędzlowa jest zintegrowana na uchwycie Eco Comfort albo jest dołączona do urządzenia oddzielnie.

  Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowym

  We wszelkich odkurzaczach Miele przewód można wygodnie zwinąć za pomocą przycisku nożnego, co usuwa konieczność kłopotliwego schylania się. Serie Compact C2, Complete C3 i Blizzard CX1 zaopatrzone są w dodatku w funkcję zwinięcia całego kabla po naciśnięciu jednego przycisku.

  System parkowania dla przerw w odkurzaniu

  Ssawka podłogowa zaparkowana jest z boku odkurzacza, zawsze gotowa do dalszej pracy i w zasięgu ręki.

  Rolki sterujące DynamicDrive

  wyjątkowe rolki DynamicDrive1 na stalowych osiach obracają się o 360° i są wyekwipowane w amortyzatory. Gumowany bieżnik porusza się delikatnie, jest oporny na ścieranie i nad wyraz trwały. Mocne strony: arcytrudnie przenośny odkurzacz, który porusza się bardzo cicho i chroni delikatne podłogi.

  Cztery rolki jezdne

  Blizzard CX1 jest wyekwipowany w cztery obracane o 360° rolki jezdne. To czyni go niezwykle stabilnym i jednocześnie rozciągliwym i zapewnia dobre atrybuty jezdne we wszystkich kierunkach.

  Zasięg działania

  kabel, rura ssąca i wąż ssący razem wyjątkowo wielki zasięg działania. Dzięki czemu także większe pomieszczenia można wygodnie odkurzać bez częstej zmiany gniazdka.

  Rura teleskopowa Comfort

  Rura teleskopowa Comfort w wytwornym designie Miele daje się intuicyjnie wyciągnąć na żądaną wysokość.. Zwiększona średnica zwiększa pojemność strumienia powietrza, wspomagając w ten sposób uzyskanie wyjątkowych rezultatów sprzątania. Niewielkie szczegóły jak gumowanie na górnym końcu okazują się nad wyraz poręczne. Jeśli rura zostanie oparta o ścianę, nie ześlizgnie się.

  Uchwyt Comfort

  Ruchome mocowanie węża ssącego umożliwia funkcjonalną, wygodną obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

  artykuł
  marka
  Kod producenta
  10687120
  EAN
  4002515838822
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Elektroniczna
  Poziome i pionowe
  Filtry
  HEPA AirClean
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Teleskopowe
  Ssawka do tapicerki
  Ssawka podłogowa
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka do parkietów
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta
  informacje o gwarancji producenta
  Telefony:
  22/ 543 36 30

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Q7 Max, Roborock Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa wyśmienicie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi. ¹ Na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami IEC 62885-2:2016 / 5.8 w trybie Max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wynikim ogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych. Trwałe usuwanie brudu potężna, produkowana kompletnie z gumy szczotka nieprzeciętnie spełni oczekiwania na dywanach z których polikwiduje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze skuteczniej. Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie wyeliminować. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz dostosować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.
  • Maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²
  • Stały nacisk na mopa - 300g
  • Elektroniczne mycie
  • 30 poziomów przepływu wody
  ² Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki pomieszczenia. Zasięg estymowany jest przy założeniu, iż 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.
  • pojemność zbiornika na kurz: 470 ml
  • objętość zbiornika na wodę: 350 ml
  Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. ³ Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie cichym na twardej podłodze z naładowaną do pełna baterią. Skrupulatny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najbardziej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu. Stworzone przez niego mapy łatwo podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D. Możesz nawet dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, aby po Tobie posprzątał.
  Możesz też ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe. Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, w trakcie gdy wirtualne ściany nieprzeciętnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów. Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, żeby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

Imilab V1

Imilab V1 Najniższa Cena Online

Imilab V1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab V1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mop Robot Sprzątający Imilab V1 Smart Czyste podłogi w całym domu Inteligentne sprzątanie Imilab V1 to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania z dodatkowym pojemnikiem na kurz o pojemności 3L znajdującym się w stacji dokującej.

  Robot automatycznie opróżni swój pojemnik na kurz co pozwala mu na pracę bez ingerencji użytkownika przez mnóstwo dni. Dzięki inteligentnej nawigacji LDS, sile ssania 2700Pa, samoczynnemu opróżnianiu skażeń i systemowi mapowania AI, IMlLAB V1 powoduje, iż sprzątanie domu jest inteligentniejsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek!

  System mapowania IMILAB nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wyznaczyć obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać.

  Maksymalna wysokość progu, nad którym IMILAB może przejechać w trakcie realizowania cyklu sprzątania, wynosi 2 cm. Produktywność sprzątania Imilab V1 charakteryzuje się wysoką efektywnością i dużą mocą. W trybie maksymalnej efektywności osiąga 2700Pa mocy ssącej usuwając najistotniej odporny brud.

  Funkcja mopowania może się samoczynnie uruchamiać i zatrzymywać, dzięki temu podłoga wysycha natychmiast po zakończeniu mopowania, co uniemożliwia poślizgnięciom. Dwie obracające się szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby wciągać sierść zwierząt domowych, brud i skażenia z trudno dostępnych miejsc.

  Sterowanie przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz będzie odkurzał wasz pomocnik, a nawet zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał podczas pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 10 metrów. Ranking TOP10 modeli

Concept VR-3205

Concept VR-3205 Najniższa Cena Online

Concept VR-3205 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VR-3205
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny z mopem Laser UVC Y-wash 3 w 1 Concept VR3205 PERFECT CLEAN EXTRA efektywność Odkurza i wyciera UVC sterylizacja znakomita orientacjaOdkurzacz automatyczny VR3205 jest wyekwipowany w innowacyjną nawigację laserową LaserTec 2.0, która szczegółowo skanuje Twój dom i generuje dokładną mapę do planowania sprzątania.

  dzięki temu robot orientuje się w przestrzeni z maksymalną dokładnością, nie wjeżdża wielokrotnie do posprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Perfekcyjnie radzi sobie ze wszystkimi wykładzinami i dywanami.

  Dzięki pokaźnym kołom i konkretnemu silnikowi pokonuje progi drzwi i inne przeszkody do wysokości 1,8 cm. Po zakończeniu czyszczenia samoczynnie powróca do stacji ładującej. Pozbędzie się wirusów i bakteriiChcesz czuć się naprawdę bezpiecznie w domu? VR3205 to kolejny z linii pomocników pomagających w walce z wirusami i bakteriami.

  starczy dodać stosowny środek dezynfekujący do zbiornika na wodę. Twoje podłogi będą rewelacyjnie czyste i zdezynfekowane. Odkurza i wycieraRobot zaopatrzony jest w dwa pojemniki, dzięki czemu bez problemu poradzi sobie z czyszczeniem na sucho i mokro.

  Pierwszy pojemnik o objętości 600 ml służy do tradycyjnego czyszczenia na sucho. Jeśli podłączysz drugi pojemnik 2 w 1, możesz równocześnie odkurzać i wycierać. Łączy tradycyjny pojemnik na kurz z elektronicznie sterowanym zbiornikiem na wodę, dzięki czemu możesz wykonać odkurzanie i wycieranie naraz w rekordowym czasie.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, typowy albo wysoki. Nakładka do wycierania wyekwipowana jest w ściereczkę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą i poleruje podłogę podczas czyszczenia.

  dzianinę można z łatwością zdjąć i wyprać w pralce. Mówi po polskuChciałbyś nabyć odkurzacz automatyczny, lecz boisz się, że go nie zrozumiesz? w przypadku odkurzacza samoczynnego Concept VR3205 tak się nie stanie.

  Ten świetny pomocnik do codziennego sprzątania mówi w 5 językach: czeskim, słowackim, angielskim, polskim i węgierskim. Y-WASH: najskuteczniejszy sposób wycieraniaY-wash to wydajny sposób wycierania.

  W tym trybie robot porusza się po trajektorii "Y", podczas której każdy kawałek podłogi czyści wielokrotnie i sprawnie usuwa zaschnięte plamy, brud i inne skażenia. UVC sterylizacjaOdkurzacz samoczynny VR3205 jest wyposażony w technologię sterylizacji UVC LED, która zagwarantuje do 3 razy dłuższą żywotność w porównaniu do powszechnie użytkowanych lamp.

  Możesz nim sterować przy pomocy aplikacji przenośnej. W trybie sterylizacji odkurzacz wyłącza ssanie, zmniejsza szybkość ruchu do połowy mocy i jednocześnie zniża szybkość szczotki głównej i szczotek bocznych.

  Oświetlenie UVC można w dodatku aktywować w trakcie charakterystycznego czyszczenia. Dzięki tej technice odkurzacz emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C, które zaburza strukturę DNA komórkowego bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, zapobiegając tym samym ich dalsze namnażanie.

  Jest powszechnie stosowane np. Do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Z tym odkurzaczem możesz być pewien wyśmienitej czystości bez zastosowania chemii. Konkretny silnik i spora moc ssaniaOdkurzacz zaopatrzony jest w bezszczotkowy silnik DC BLDC, który ma szereg zalet.

  znamionuje się wysoką efektywnością i w porównaniu do silników tradycyjnych jest cichszy, bardziej bezusterkowy, energooszczędny oraz ma dłuższą żywotność. Jednocześnie przyczynia się do wysokiej mocy ssania odkurzacza, która sięga 3300 Pa.

  proponuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Siłę ssania można w dodatku ustawić ręcznie w zależności od potrzeb i stopnia zanieczyszczenia. Akumulator litowo-jonowy LG BYDOdkurzacz zasilany jest wysokiej jakości akumulatorem litowo-jonowym LG BYD o pokaźnej obszerności 5200 mAh, dzięki któremu może odkurzać do 250 minut na jednym ładowaniu.

  Te akumulatory wyróżniają się długą żywotnością, wysoką wydajnością, bezpieczeństwem i jednostajnym cyklem. Ze względu na swoje znakomite właściwości znajdują zastosowanie m.in. W przemyśle motoryzacyjnym czy w akumulatorach systemów fotowoltaicznych.

  Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej. Dopasowuje się do Twojego domuOdkurzacz samoczynny VR3205 wyekwipowany jest w dwie szczotki główne (CARPET i HARDFLOOR), a także dwie szczotki boczne.

  Szczotki główne można wymieniać w zależności od odkurzanej powierzchni, szczotki boczne rozszerzają zakres odkurzania i doskonale czyszczą przy ścianach, wokół mebli, w rogach i w innych trudno dostępnych miejscach.

  Szczotka do dywanówJest to szczotka spiralna, który składa się z połączenia włosia i gumowych wstawek. Nadaje się do wszelkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. HardFloor szczotkaTa szczotka jest świetna nad wyraz do twardych podłóg.

  Dzięki miękkiej powierzchni ze specjalnymi włóknami może wyłapać do 3x więcej zabrudzeń. Dzięki tej szczotce uzyskasz wydajne, a jednocześnie delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. CARPET turboMożesz zastosować funkcji turbo do dywanów, jeśli masz zainstalowaną w robocie szczotkę do dywanów.

  Uruchamia się, gdy odkurzacz wjedzie na dywan. Automatycznie rozszerza moc ssania do maksimum, aby zapewnić sprawne czyszczenie. Po powrocie do twardych podłóg wraca do swojej pierwotnej skuteczności. TOF detektor - doskonała orientacjaRobot zaopatrzony jest w specjalny czujnik, który zapewnia genialną orientację wzdłuż ścian.

  równocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ w trakcie pracy robot utrzymuje niewielką odległość od wszystkich przeszkód, dzięki temu nie dochodzi do uderzeń. Ten detektor służy także do wykrywania szklanych ścian i szyb, dzięki temu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

  SterowanieRobotem można sterować przy pomocy aplikacji Concept Robot, która jest dostępna i gratisowa na systemy iOS i Android. Dzięki aplikacji możesz zaplanować sprzątanie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, a jednocześnie obserwować w czasie rzeczywistym, ile zostało posprzątane i gdzie odkurzacz się znajduje.

  nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć kontrolę nad sprzątaniem. A jeśli nie jesteś fanem aplikacji albo nie masz smartfona, możesz w pełni nim sterować za pomocą pilota. ROOMPLANInteligentna funkcja ROOMPLAN planuje Twoje sprzątanie w najdrobniejszych szczegółach.

  za pomocą aplikacji możesz ustawić precyzyjny harmonogram sprzątania, tryb sprzątania, a także poziom mocy ssania dla każdego pomieszczenia albo zaznaczonej strefy. Nie musisz się martwić o więcej. Robot uruchamia się samoczynnie o ustawionej godzinie, zaczyna sprzątanie i po zakończeniu wraca do stacji ładującej.

  Total SurfaceDzięki funkcji sprzątania Total Surface nie musisz się martwić, że odkurzacz nie poradzi sobie z obszerniejszymi powierzchniami. Jeśli rozładuje się w trakcie czyszczenia, automatycznie odnajdzie stację ładującą, w której zaczeka, aż zostanie w pełni naładowany.

  Następnie automatycznie wróci do sprzątania i będzie kontynuował tam, gdzie przerwał. Automatyczne sprzątanieTen tryb służy do sprzątania całego mieszkania. Odkurzacz stwarza mapę, która następnie jest dzielona na mniejsze strefy.

  Poszczególne obszary są starannie odkurzane jeden po drugim wzdłuż ścian, a następnie sprzątanie odbywa się po liniach. Po zakończeniu sprzątania samoczynnie powróci do stacji ładującej. Czyszczenie strefGłówną zaletą trybu strefowego jest to, że robot nie odkurza całego domu, ale tylko tam, gdzie naprawdę tego Ci trzeba.

  Możesz wykorzystać aplikacji do zdefiniowania i nazwania maksymalnie 15 stref, w tym obszarów o ograniczonym dostępie. W wybranej strefie robot sprząta w taki sam sposób, jak podczas czyszczenia samoczynnego tj.

  że odkurza wzdłuż ścian, a następnie czyści pozostałe przestrzenie w linii. Ogromną zaletą trybu strefowego jest możliwość zaznaczenia zakazanych stref, w których robot nie będzie sprzątał.zwiększyć efektywność sprzątania można skorzystać z dodatkowych funkcji: DOUBLE, gdzie robot powtarza sprzątanie liniami w poprzek swej początkowej ścieżki oraz TURBO, które powiększa moc ssania.

  Czyszczenie lokalneTryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych powierzchni. Można go uruchomić bezpośrednio na korpusie odkurzacza, odkurzacz wykonuje sprzątanie na obszarze 2 x 2 m ze środkiem w pozycji wyjściowej przy przeciętnej mocy ssania.

  Aby osiągnąć skrupulatniejsze sprzątanie, możesz użyć aplikacji, żeby określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

  Tryb cichyJeśli nie chcesz, żeby robot Ci przeszkadzał podczas oglądania Twojego ulubionego programu, włącz tryb cichy, który wyłącza wszystkie powiadomienia głosowe. Dla alergikówOdkurzacz samoczynny VR3210 jest doskonały dla alergików.

  progresywny system filtracji TripleAirClean. Jest to filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13, który może zlikwidować z powietrza do 99,9% cząsteczek, w tym bakterii i wirusów. Twój dom będzie nieprzeciętnie czysty i wolny od zbędnych szkodliwych substancji.Pozostałe cechy3 w 1: Odkurza, wyciera i sterylizuje Język PL technika nawigacji LaserTec 2.0 Silnik BLDC Siła ssania 3300 Pa (3 stopnie) Akumulator litowo-jonowy LG BYD 5200 mAh - do 250 minut Lampa UVC Wash Y (specjalna metoda wycierania gwarantująca maksymalne efekty) CARPET turbo Aplikacja Concept Robot ROOMPLAN - podział pomieszczeń, warianty sprzątania, strefy zabronione Total Surface 3 tryby czyszczenia (kompletny, strefowy, lokalny) 3 funkcje (TURBO, DOUBLE, tryb cichy) 2x wyjmowany pojemnik (kurz + 2 w 1): pojemność pojemnika na kurz: 600 ml; objętość pojemnika 2 w 1: kurz 350 ml / woda 300 ml Filtracja trójstopniowa z filtrem HEPA 13 Planowanie sprzątania Czas ładowania 4 - 5 godzin Głośność: 60 - 70 dBInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy biały do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe białe do 2000 zł cena,
 • ranking z białymi domowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze domowe białe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe białe do 2000 zł, odkurzacz domowy biały do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych białych do 2000 zł, ranking odkurzaczy domowych białych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *