Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Midea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Midea. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Midea,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Midea. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Midea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea i5C Zapomnij o czasochłonnym odkurzaniu i myciu podłóg! i5C zrobi to za Ciebie. Urządzenie firmy Midea zarówno funkcję odkurzania, jak i mopowania. Moc ssania 4000 Pa pozwala produktywnie pozbyć się brudu, a przemyślana budowa zbiornika na wodę uniemożliwia jej wyciekaniu.

  Do zestawu załączono również pilot zdalnego sterowania dla komfortowej obsługi. 3 tryby pracy i 4 stopnie ssania pozwolą Ci przystosować działanie robota do własnych potrzeb. Na dodatek urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji, dla jeszcze wygodniejszej obsługi.

  Pilot w pakiecie Nie masz przy sobie telefonu, a chcesz włączyć robota? Żaden problem! Do zestawu załączono pilot, za pomocą którego możesz sterować urządzeniem, sprawdzić tryb pracy albo ustawić harmonogram.

  Przekonaj się sam! Nawigacja G-SLAM Robot sprzątający od Midea z łatwością porusza się po mieszkaniu. Jest to możliwe dzięki systemowi nawigacji G-SLAM. I5C planuje trasy sprzątania bez omijania miejsc i powtarzania czyszczenia w tym samym miejscu.

  wyekwipowany w inteligentne czujniki unika przeszkód i upadków. Potrafi zapamiętać plan kilku pięter, co zezwala na korzystanie z niego także w obszerniejszych domach. 3 tryby czyszczenia Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy, dzięki temu możesz dopasować jego działanie do własnych potrzeb.

  Tryb ECO o mocy ssania 600 Pa momentalnie i sprawnie usuwa kurz i nieduże skażenia. Tryb typowy (1200 Pa) spełni oczekiwania do odkurzania włosów i sierści. Natomiast tryb turbo oferuje moc ssania wynoszącą max.

  do 4000 Pa, która pozwoli dokładnie zebrać pokaźniejsze śmieci, na przykład, okruchy. Produktywnie pozbywa się skażeń Robot sprzątający posiada bezszczotkowy silnik o mocy ssania 4000 Pa. sprawnie eliminuje przeróżnego rodzaju zanieczyszczenia, na przykład, sierść, włosy, okruchy czy kurz.

  dołączone do zestawu akcesoria usprawniają odkurzanie, a 3-stopniowa filtracja usuwa kurz i niektóre alergeny. Funkcja mopowania Odłóż zwykłego mopa i pozwól, żeby podłogi zostały umyte za Ciebie! Elektroniczna pompa powoduje, że funkcja mycia może uruchomić się automatycznie po zamontowaniu nakładki mopującej.

  Z i5C mogą również korzystać właściciele większych domów, ponieważ zbiornik na wodę pomieści 450 ml wody. Przypasuj jego działanie do własnych potrzeb Urządzenie dysponuje 3 trybami mopowania, z których możesz korzystać w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Do rutynowych porządków wykorzystaj tryb ZIGZAG, a do usunięcia uporczywych plam włącz tryb SPOT. Natomiast tryb EDGE skrupulatnie wyczyści powierzchnie wzdłuż krawędzi. Do 140 min pracy Akumulator o pojemności 2600 mAh pozwala pracować i5C aż do 140 minut na jednym naładowaniu.

  To przekłada się na około 120 m² czystej powierzchni. Co więcej, jeśli w trakcie pracy poziom naładowania urządzenia będzie niski, robot sam wynajdzie drogę do stacji ładującej. Luźno porusza się po mieszkaniu Wysokość robota wynosi zaledwie 8.3 cm, więc bezproblemowo wyczyści dodatkowo przestrzenie pod meblami.

  łatwo pokona przeszkody, które nie przekraczają 18 mm, na przykład, dywany, czy progi. Wysokiej jakości kółka doszlifowane materiałem PVC powodują, że urządzenie jeszcze łatwiej porusza się po mieszkaniu.

  na dodatek urządzenie pracuje dość cicho na poziomie około 67 dB, dzięki czemu jego hałas nie będzie Ci przeszkadzał. Steruj za pomocą aplikacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania, urządzenie współpracuje z aplikacją, dostępną na dodatek w języku polskim.

  Za jej pośrednictwem możesz komfortowo wybierać tryby pracy i5C, czas czyszczenia, ustawić moc ssania lub liczba dozowanej wody. Istnieje również możliwość włączenia harmonogramu, dzięki czemu robot zapoczątkuje czyszczenie o wybranej przez Ciebie godzinie.

  W zestawie Robot sprzątający Instrukcja obsługi Pilot zdalnego sterowania Akumulator Szczotki boczne x2 uchwyt na mopa nakładka mopująca x2 szczoteczka do czyszczenia zapasowy filtr stacja dokująca przewód zasilania Specyfikacja firma Midea Model i5 C Siła ssania do 4000 Pa objętość akumulatora 2600 mAh, 37,44 Wh wymiary 340 x 340 x 83 mm Waga 4 kg Moc znamionowa 55 W Czas ładowania ok.

  3-4 h Czas pracy ok. 90-120 minut Poziom głośności ok. 68 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Yato. Ranking TOP10 modeli

Midea M3S

Midea M3S Najniższa Cena Online

Midea M3S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny M3S

  • Inteligentna nawigacja i opcja ustawiania stref tabu, jeśli chcesz, żeby odkurzacz robota wycinał określone obszary.
  • Wyczyść długimi dwustronnymi szczotkami, zwiń kurz za pomocą szczotki rolkowej w kształcie litery V, odkurzacz o szerokiej mocy ssania, dokładniejsze czyszczenie.
  • 2000Pa super wolnossący silnik, 3 poziomy do wyboru; Długa żywotność baterii do 100 minut, samoczynny powrót do stacji ładującej i ładowania.
  • Możesz inteligentnie nawigować lub obsługiwać robota za pomocą pilota zgodnie z własnymi życzeniami.
  • Łatwy do usunięcia, jednym kliknięciem, by wyczyścić śmieci, łatwy w użyciu, bez brudnych dłoni.

  Czyszczenie selektywne

  • zwiększona moc ssania (przy pomocy pilota) do skrupulatnego czyszczenia niezwykle brudnych obszarów.

  najlepsza produktywność czyszczenia

  • najlepsza wydajność czyszczenia na wielu rodzajach podłóg, takich jak parkiet, płytki, laminaty i dywany o niedługim włosiu.

  Czyszczenie krawędzi

  • W trybie czyszczenia krawędzi odkurzacz robota bez wysiłku usuwa kurz z narożników i kątów przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Nieograniczona czystość

  • Dzięki wysokiemu progowi do 22 mm robot może poruszać się po licznych przeszkodach, takich jak dywany lub listwy drzwiowe.

  Funkcja samoładowania

  • zawsze gotowy do wykorzystania. Urządzenie samoczynnie wraca do stacji ładującej przy niewielkiej obszerności.

  Guzik

  • komfortowo i bezpiecznie opróżnij kurz za naciśnięciem przycisku - jeszcze bardziej praktyczne, jeszcze czystsze

  Czujniki odległości

  • w trakcie wykrywania przeszkód z przodu czujniki odległości zapewniają, że robot najpierw zwalnia, a następnie delikatnie uderza w czyste zakręty.

  Wirtualna ściana

  • przy pomocy dołączonej taśmy magnetycznej można ustawić wirtualną ścianę albo bariery. Odkurzacz robota czyści wszędzie tam, gdzie chcesz.

  Czujniki antypochyłkowe

  • Najnowocześniejsze czujniki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości na spodzie wykrywają poziomy, a tym samym zapobiegają upadkom na schody, by zapewnić bezpieczne czyszczenie.

  właściwości techniczne

  rodzaj Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy Moc 40 W pojemność 450 ml Filtr HEPA System parkowania poziomy Funkcje specjalne
  • Zdalne sterowanie
  • automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 100 min kolor Czarny rozmiary

  330x330x78mm

  Waga 2.5 kg

Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;objętość zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, przewód zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Midea M7

Midea M7 Najniższa Cena Online

Midea M7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Midea M7

  produkt od Midea to urządzenie 2w1. Oferuje funkcję odkurzania i mycia powierzchni, zezwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W i moc ssania do 4000 Pa umożliwiają wydajną eliminację różnorodnego rodzaju zanieczyszczeń - od kurzu po sierść i włosy. Technika laserowa LDS wytwarza staranną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 pokonuje na dodatek przeszkody o wysokości do 20 mm i potrafi pracować do 150 minut na jednym naładowaniu - to wystarczająco dużo, by odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2. Co więcej, zbiornik na kurz robota można myć pod bieżącą wodą.

  Powierzchnie wolne od kurzu i plam

  M7 dokładnie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz również samodzielnie ustawić liczba dozowanej wody na poziomie od Low do High w zależności od typu czyszczonej powierzchni. Nie obawiaj się zacieków ani uszkodzenia czyszczonej podłogi!

  produktywny w walce z brudem

  Urządzenie ma silnik bezszczotkowy Nidec o mocy 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy na rynku! wyposażono go również w nowe oprogramowanie i algorytmy, dla rozszerzenia efektywności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz również zmieniać moc ssania, wybierając spośród trybów takich jak Silent, Soft, standard i Max.

  zwiększa moc podczas czyszczenia dywanu

  Urządzenie samoczynnie zwiększa moc ssania do maksymalnej wartości,precyzyjnie usunąć kurz zalegający we włóknach dywanu. Budowa szczotki w kształcie litery V uniemożliwia wplątywaniu się włosów, spełni oczekiwania jeszcze w trakcie czyszczenia delikatnych powierzchni. Dodatkowo szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię bezbłędnie czystą.

  System laserowej nawigacji LDS

  Robot wykorzystuje nawigację LDS, która zezwala na utworzenie dokładnego planu mieszkania. Na skutek czego urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej przez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Ponadto M7 może też pracować w ciemności.

  Inteligentne czujniki

  wykorzystanie czujników antykolizyjnych pozwala M7 omijać przeszkody i swobodnie poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, że robot spadnie ze schodów albo będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli w trakcie czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie samodzielnie znajdzie stację ładującą, żeby odnowić energię.

  Kontroluj pracę M7 zdalnie

  Aplikacja pozwoli Ci zastosować pełen potencjał M7. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia lub rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje także plan kilku pięter, więc spełni oczekiwania w większych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, aby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest też kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go za pomocą komend głosowych.

  W zestawie
  • Robot sprzątający
  • Szczotki boczne x2
  • Nakładka mopująca
  • Stacja ładowania
  • Filtr HEPA
  • przewód zasilania
  • Zbiornik na kurz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Przewodnik prędki Start
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Midea M3L

Midea M3L Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe granatowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Midea M3L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  M3l
  znaczna moc ssąca 1200 pa & 2 poziomy mocy ssania

  • przeróżne typy powierzchni
  • Przedni wałek szczotkujący
  • Odkurzanie miejscowe
  • Odkurzanie krawędzi
  • Planowanie czasu pracy
  • Anty-kolizyjny
  • Smukły profil
  • Wspina się na przeszkody
  • Długi czas pracy
  • Samo-ładujacy
  • Pojemny zbiornik
  • 1 przycisk opróżniania zbiornika

  przeróżne rodzaje powierzchni
  Odkurza parkiet, płytki, laminat, dywan z niedługim włosiem.

  Odkurzanie miejscowe

  powiększa moc ssania (zdalne sterowanie) kiedy niezbędna jest dodatkowa siła odkurzania.

  Odkurzanie krawędzi
  Utrzymuje podłogę wolną od brudu choćby wzdłuż listwy.

  Pilot zdalnego sterowania
  Steruj robotem na określonym obszarze lub ustal czas pracy.

  Anty-kolizyjny
  Dostrzega przeszkody i dopasowuje kierunek pracy w odpowiednim czasie aby uniknąć kolizji.

  Smukły profil
  Wysokość: 80mm
  Wjedzie pod sofę, łóżko i mebel.

  Umie się wspinać
  Wjedzie na przeszkodę do 22 mm wysokości.

  Długi czas pracy

  Czas pracy: 90-100 min (aż do kolejnego ładowania).

  Sam się naładuje
  samoczynnie wraca do bazy ładującej, kiedy poziom baterii jest niski.

  Pojemny zbiornik 800ml
  prosto pomieści tygodniowy kurz oszczędzając twój czas na czyszczenie.

  Przedni wałek szczotkujący dla ulepszonego efektu odkurzania dywanów.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Midea opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Midea cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Midea,
 • odkurzacze domowe Midea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Midea, odkurzacz domowy Midea cena, opinie o odkurzaczach domowych Midea, ranking odkurzaczy domowych Midea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *