Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Midea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Midea. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Midea,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Midea. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Midea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Midea Odkurzacz pionowy MCS2045IT (6956079711719)

Midea Odkurzacz pionowy MCS2045IT (6956079711719) Najniższa Cena Online

Midea Odkurzacz pionowy MCS2045IT (6956079711719) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Odkurzacz pionowy MCS2045IT (6956079711719)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Midea P1 MCS2045IT

  dzisiaj możesz jeszcze lepiej zadbać o porządek w swym domu. Odkurzacz Midea P1 został wyposażony w silnik o mocy 450 W i zapewnia imponującą siłę ssania. Dzięki temu szybko rozprawi się nawet z uporczywym brudem. Urządzenie proponuje także produktywny system filtracji i jest wyjątkowo lekkie. Wspaniale spełni oczekiwania jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Pakiet zawiera także dodatkowe wymienne szczotki.


  Pożegnaj uporczywy brud

  Z P1 w mgnieniu oka pozbędziesz się zalegającego na podłodze brudu. Odkurzacz został zaopatrzony w wyjątkowo efektywny silnik, dzięki temu może zapewnić siłę ssania sięgającą 18 000 Pa. To oznacza,bez problemu poradzi sobie z kurzem, sierścią, a choćby ukrytymi we włóknach dywanu okruchami! na dodatek szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by pozwolić Ci swobodnie odkurzać w kątach i pod meblami.


  Sprzątanie może być przyjemne

  Przekonaj się, jak dużą różnicę może zrobić trafny odkurzacz. Z P1 sprzątanie staje się dużo prostsze i przyjemniejsze! Urządzenie jest szczególnie lekkie - waży tylko około 1,4 kg. Dzięki temu bezproblemowo przeniesiesz je między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit! Na uwagę zasługuje także długi, 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę ruchów. Model P1 doskonale sprawdzi się także w roli mniejszego odkurzacza ręcznego.


  dopełniające szczotki w komplecie

  Oprócz zwykłej szczotki do podłóg w opakowaniu znajdziesz dopełniające akcesoria, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Szczotka szczelinowa doskonale nada się na przykład do odkurzania wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka okrągła przyda Ci się w trakcie czyszczenia tapicerek, zasłon czy półek. Pakiet mieści także specjalny uchwyt ścienny, który ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza.


  bezawaryjna filtracja

  Odkurzacz wykorzystuje wysokiej klasy filtr MIF, a także technologię pojedynczego cyklonu, dzięki temu eliminuje małe cząsteczki kurzu ze skutecznością nawet 99%. Nie obawiaj się wtórnego skażenia! Co więcej, zbiornik na kurz urządzenia ma objętość 0,45 l, a jego opróżnianie jest nad wyraz proste i szybkie. Możesz też bez obaw myć go pod bieżącą wodą, aby zapewnić sobie jeszcze bardziej higieniczne stosowanie.


  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa
  • okrągła szczotka
  • Uchwyt ścienny
  Specyfikacja:

Midea Robot sprzątający i5c czarny (6956079709891)

Midea Robot sprzątający i5c czarny (6956079709891) Najniższa Cena Online

Midea Robot sprzątający i5c czarny (6956079709891) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Robot sprzątający i5c czarny (6956079709891)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea i5C Zapomnij o czasochłonnym odkurzaniu i myciu podłóg! i5C zrobi to za Ciebie. Urządzenie firmy Midea zarówno funkcję odkurzania, jak i mopowania. Moc ssania 4000 Pa pozwala produktywnie pozbyć się brudu, a przemyślana budowa zbiornika na wodę uniemożliwia jej wyciekaniu.

  Do zestawu załączono również pilot zdalnego sterowania dla komfortowej obsługi. 3 tryby pracy i 4 stopnie ssania pozwolą Ci przystosować działanie robota do własnych potrzeb. Na dodatek urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji, dla jeszcze wygodniejszej obsługi.

  Pilot w pakiecie Nie masz przy sobie telefonu, a chcesz włączyć robota? Żaden problem! Do zestawu załączono pilot, za pomocą którego możesz sterować urządzeniem, sprawdzić tryb pracy albo ustawić harmonogram.

  Przekonaj się sam! Nawigacja G-SLAM Robot sprzątający od Midea z łatwością porusza się po mieszkaniu. Jest to możliwe dzięki systemowi nawigacji G-SLAM. I5C planuje trasy sprzątania bez omijania miejsc i powtarzania czyszczenia w tym samym miejscu.

  wyekwipowany w inteligentne czujniki unika przeszkód i upadków. Potrafi zapamiętać plan kilku pięter, co zezwala na korzystanie z niego także w obszerniejszych domach. 3 tryby czyszczenia Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy, dzięki temu możesz dopasować jego działanie do własnych potrzeb.

  Tryb ECO o mocy ssania 600 Pa momentalnie i sprawnie usuwa kurz i nieduże skażenia. Tryb typowy (1200 Pa) spełni oczekiwania do odkurzania włosów i sierści. Natomiast tryb turbo oferuje moc ssania wynoszącą max.

  do 4000 Pa, która pozwoli dokładnie zebrać pokaźniejsze śmieci, na przykład, okruchy. Produktywnie pozbywa się skażeń Robot sprzątający posiada bezszczotkowy silnik o mocy ssania 4000 Pa. sprawnie eliminuje przeróżnego rodzaju zanieczyszczenia, na przykład, sierść, włosy, okruchy czy kurz.

  dołączone do zestawu akcesoria usprawniają odkurzanie, a 3-stopniowa filtracja usuwa kurz i niektóre alergeny. Funkcja mopowania Odłóż zwykłego mopa i pozwól, żeby podłogi zostały umyte za Ciebie! Elektroniczna pompa powoduje, że funkcja mycia może uruchomić się automatycznie po zamontowaniu nakładki mopującej.

  Z i5C mogą również korzystać właściciele większych domów, ponieważ zbiornik na wodę pomieści 450 ml wody. Przypasuj jego działanie do własnych potrzeb Urządzenie dysponuje 3 trybami mopowania, z których możesz korzystać w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Do rutynowych porządków wykorzystaj tryb ZIGZAG, a do usunięcia uporczywych plam włącz tryb SPOT. Natomiast tryb EDGE skrupulatnie wyczyści powierzchnie wzdłuż krawędzi. Do 140 min pracy Akumulator o pojemności 2600 mAh pozwala pracować i5C aż do 140 minut na jednym naładowaniu.

  To przekłada się na około 120 m² czystej powierzchni. Co więcej, jeśli w trakcie pracy poziom naładowania urządzenia będzie niski, robot sam wynajdzie drogę do stacji ładującej. Luźno porusza się po mieszkaniu Wysokość robota wynosi zaledwie 8.3 cm, więc bezproblemowo wyczyści dodatkowo przestrzenie pod meblami.

  łatwo pokona przeszkody, które nie przekraczają 18 mm, na przykład, dywany, czy progi. Wysokiej jakości kółka doszlifowane materiałem PVC powodują, że urządzenie jeszcze łatwiej porusza się po mieszkaniu.

  na dodatek urządzenie pracuje dość cicho na poziomie około 67 dB, dzięki czemu jego hałas nie będzie Ci przeszkadzał. Steruj za pomocą aplikacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania, urządzenie współpracuje z aplikacją, dostępną na dodatek w języku polskim.

  Za jej pośrednictwem możesz komfortowo wybierać tryby pracy i5C, czas czyszczenia, ustawić moc ssania lub liczba dozowanej wody. Istnieje również możliwość włączenia harmonogramu, dzięki czemu robot zapoczątkuje czyszczenie o wybranej przez Ciebie godzinie.

  W zestawie Robot sprzątający Instrukcja obsługi Pilot zdalnego sterowania Akumulator x2 Szczotki boczne x2 uchwyt na mopa nakładka mopująca x2 szczoteczka do czyszczenia zapasowy filtr stacja dokująca przewód zasilania Specyfikacja firma Midea Model i5 C Siła ssania do 4000 Pa objętość akumulatora 2600 mAh, 37,44 Wh wymiary 340 x 340 x 83 mm Waga 4 kg Moc znamionowa 55 W Czas ładowania ok.

  3-4 h Czas pracy ok. 90-120 minut Poziom głośności ok. 68 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Midea Odkurzacz bezworkowy C5 MC01PLWH MP

Midea Odkurzacz bezworkowy C5 MC01PLWH MP Najniższa Cena Online

Midea Odkurzacz bezworkowy C5 MC01PLWH MP - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Odkurzacz bezworkowy C5 MC01PLWH MP
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Midea C5 MC01PLWH

  Odkurzacz bezworkowy MIDEA C5 MC01PLWH znamionuje się stanowczo lekką konstrukcją oraz kompaktowymi wymiarami. Zaopatrzony jest w dodatkowe końcówki, które sprawdzą się do sprzątania różnorodnych powierzchni. Specjalny przycisk zezwala na szybkie i bezproblemowe opróżnienie zbiornika.


Midea Odkurzacz workowy 11S MB01PLRE

Midea Odkurzacz workowy 11S MB01PLRE Najniższa Cena Online

Midea Odkurzacz workowy 11S MB01PLRE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Odkurzacz workowy 11S MB01PLRE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Midea 11S MB01PLRE

  Odkurzacz MIDEA 11S MB01PLRE to praktyczny i wygodny sprzęt. Z jego pomocą bez trudu odkurzysz w każdym zakamrku swego domu. Jest lekki i cichy, dzięki temu sprawdzi się przy dzieciach i zwierzętach.


Midea Odkurzacz bezworkowy C7 MBC1860WB (6956079714536)

Midea Odkurzacz bezworkowy C7 MBC1860WB (6956079714536) Najniższa Cena Online

Midea Odkurzacz bezworkowy C7 MBC1860WB (6956079714536) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Odkurzacz bezworkowy C7 MBC1860WB (6956079714536)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Midea C7 MBC1860WB Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz bezworkowy Midea C7 jest wyjątkowo lekki i komfortowy w użyciu – za jego pomocą bez trudu zadbasz o porządek w każdym zakamarku. Urządzenie eksponuje się mocą 600 W i zostało wyekwipowane w filtr HEPA, dzięki temu rewelacyjnie radzi sobie z zanieczyszczeniami.

  Jego dodatkowym atutem jest obszerny, 3-litrowy zbiornik na kurz, którego opróżnianie jest wyjątkowo proste i szybkie. W komplecie wynajdzieszdopełniające szczotki, które pozwolą Ci starannie posprzątać w każdym kącie.

  Komfort stosowania Pożegnaj niepraktyczne, ciężkie odkurzacze. Midea C7 jest zaskakująco lekki, a jego przenoszenie ułatwia użyteczny uchwyt. Dzięki temu łatwo zaniesiesz go do wybranego wnętrza, a po zakończonym sprzątaniu schowasz na miejsce.

  Do dyspozycji masz także długi, 5-metrowy kabel, który zapewni Ci swobodę ruchów. Na uwagę zasługuje na dodatek system automatycznego zwijania przewodu. Co więcej, zbiornik na kurz urządzenia ma objętość aż 3 l, a jego opróżnianie nie sprawi Ci żadnego problemu.

  Rozprawi się z brudem Kurz, okruchy, sierść, a nawet zaplątane w dywan włosy – odkurzacz C7 bezproblemowo poradzi sobie z większością zanieczyszczeń. Urządzenie wyróżnia się mocą ssania na poziomie choćby 130 W, możesz także w prosty sposób przypasować jego pracę do swoich potrzeb albo stopnia skażenia podłogi.

  produkt został również wyposażony w filtr HEPA. skutecznie usuwa choćby najdrobniejsze cząsteczki kurzu! uzupełniające akcesoria w zestawie Zadbaj o porządek w każdym zakamarku. Pomogą Ci w tym załączone do zestawu akcesoria!

  Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wgłębienia w fotelach lub kanapach, a szczotka do tapicerek nadzwyczajnie nada się na przykład do czyszczenia sofy. W opakowaniu znajdzieszkolistą szczotkę. Co więcej, dzięki specjalnemu uchwytowi możesz wygodnie przymocować akcesoria do odkurzacza, usprawniając sobie w ten sposób ich przechowywanie.

  dzisiaj masz je za każdym razem w zasięgu ręki! Jeszcze więcej udogodnień Mimo swych możliwości odkurzacz pracuje zaskakująco cicho. Jego poziom głośności wynosi tylko około 68 dB! Nie musisz się obawiać, że uciążliwy szum będzie przeszkadzał Twoim bliskim albo wystraszy Twojego zwierzaka.

  Co więcej, model C7 został wyekwipowany w rurę teleskopową. Dodatkowym atutem urządzenia jest 1,5-metrowy wąż, dzięki któremu łatwo dosięgniesz choćby trudno przystępnych miejsc. W komplecie Odkurzacz Szczotka szczelinowa krągła szczotka Szczotka do tapicerek Uchwyt na szczotki marka Midea Model C7 odcień Biały Moc silnika 600 W Moc ssania 130 W Poziom głośności Ok.

  68 dB pojemność zbiornika na kurz 3 l Kontrola mocy Mechaniczna Długość kabla 5 m Szczotka MB16 Wąż 1,5 m Rura 90 cm Filtr HEPA12 Waga 5,7 kg wymiary 410 x 265 x 240 mm


Midea odkurzacz bezworkowy c5 mbc1270gb

Midea odkurzacz bezworkowy c5 mbc1270gb Najniższa Cena Online

Midea odkurzacz bezworkowy c5 mbc1270gb - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea odkurzacz bezworkowy c5 mbc1270gb
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Midea C5 MBC1270GB Wybierz odkurzacz, który jeszcze bardziej ułatwi Ci sprzątanie. Midea C5 charakteryzuje się mocą 700 W i wykorzystuje wysokiej klasy filtr HEPA, dzięki czemu świetnie radzi sobie z brudem.

  Urządzenie jest też wyjątkowo lekkie i przenośne, co przekłada się na większy komfort wykorzystywania. Jego uzupełniającą zaletą jest pokaźny zbiornik na kurz o objętości 1,5 l. W komplecie znajdziesz jeszcze wymienne szczotki, które pomogą Ci zadbać o porządek w trudno dostępnych zakamarkach.

  wygodny w użyciu Midea udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być uciążliwe. Odkurzacz C5 waży tylko około 4,1 kg i jest niezwykle wygodny w użyciu – jego ewentualne przenoszenie nie sprawi Ci żadnego problemu.

  Urządzenie zostałowyekwipowane w elastycznego węża o długości 1,5 m i teleskopową rurę, której długość możesz przypasować do swych potrzeb. Zyskujesz więc wyraźnie większą swobodę! dodatkowo zbiornik na kurz odkurzacza ma objętość aż 1,5 l, a jego opróżnianie jest wyjątkowo proste.

  Poradzi sobie z uporczywym brudem przy pomocy odkurzacza C5 bez problemu pozbędziesz się brudu. Urządzenie zostało wyposażone w sprawny silnik, dzięki czemu może zapewnić moc ssania sięgającą 100 W. To oznacza, że w mgnieniu oka rozprawi się z kurzem, okruchami czy sierścią!

  Istnieje też możliwość obracania jego szczotki w zakresie 360°, co wyraźnie ułatwi Ci sprzątanie w kątach lub między nogami krzeseł. Co więcej, specjalny zawór na uchwycie pozwoli Ci komfortowo przystosować siłę ssania do Twoich oczekiwań.

  Dbałość o detale Projektując odkurzacz, zadbano o każdy, najmniejszy choćby szczegół. W wyniku czego korzystanie z niego jest jeszcze przyjemniejsze! Specjalny przycisk pozwala na automatyczne zwijanie kabla – nie musisz robić tego ręcznie.

  Urządzenie ma także praktyczny uchwyt, do którego można komfortowo przymocować szczotkę. W ten sposób ułatwisz sobie przechowywanie odkurzacza! Model C5 zostałwyekwipowany w trwałe kółka, które pokryto warstwą PVC.

  dzięki temu poruszają się niezwykle płynnie i nie rysują podłogi. Bezawaryjna filtracja Pożegnaj brud na korzystne. Odkurzacz został wyposażony w wysokiej klasy filtr HEPA, dzięki temu produktywnie zatrzymuje kurz.

  wyśmienicie radzi sobie nawet z wyjątkowo niewiele znaczącymi cząsteczkami! w wyniku czego możesz nie tylko cieszyć się idealnie czystą podłogą, ale też wolnym od skażeń powietrzem. Co więcej, zarówno elementy filtra, jak i zbiornik na kurz można bez obaw myć pod bieżącą wodą.

  W ten sposób wydłużysz ich żywotność! poręczne akcesoria w komplecie W skład zestawu wchodzi także kilka praktycznych akcesoriów, które ułatwią Ci sprzątanie trudno przystępnych kątów. Przykładowo, szczotka szczelinowa pozwoli Ci precyzyjnie odkurzyć wąskie miejsca i wgłębienia w kanapach czy fotelach.

  W opakowaniu odnajdziesz dodatkowo krągłą szczotkę, która rewelacyjnie pasuje na przykład do czyszczenia powierzchni mebli. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością! W pakiecie Odkurzacz Szczotka szczelinowa kolista szczotka firma Midea Model C5 Moc silnika 700 W Moc ssania 100 W Poziom głośności Ok.

  80 dB pojemność zbiornika na kurz 1,5 l Kontrola mocy Nie Długość kabla 4,5 m Szczotka MB16 Długość węża 1,5 m Filtr HEPA10 Waga 4,1 kg wymiary 350 x 200 / 350 mm

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe różowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Midea odkurzacz workowy b8 mbc2080bs

Midea odkurzacz workowy b8 mbc2080bs Najniższa Cena Online

Midea odkurzacz workowy b8 mbc2080bs - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea odkurzacz workowy b8 mbc2080bs
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy Midea B8 MBC2080BS

  Odkurzacz workowy Midea B8 pozwoli Ci prędko i komfortowo zadbać o porządek w Twoim domu. Akcentuje się mocą sięgającą 700 W i niskim poziomem głośności - tylko około 59 dB. Urządzenie wykorzystuje także filtr HEPA i zezwala na samoczynne zwijanie kabla. Jestszczególnie komfortowe w obsłudze. Pakiet mieści także 3 tekstylne worki na kurz o pojemności 3 l, a także kilka wymiennych szczotek.


  skuteczny silnik - cicha praca

  Dzięki produktywnemu silnikowi odkurzacz może zapewnić moc ssania na poziomie nawet 200 W. Dzięki czemu za jego pomocą w mgnieniu oka rozprawisz się z kurzem, okruchami, włosami i sierścią! Na uwagę zasługuje także filtr HEPA, który zniża ryzyko wtórnego skażenia. Co więcej, urządzenie pracuje wyjątkowo cicho - jego poziom głośności wynosi tylko około 59 dB. Zapomnij o uciążliwym szumie!


  nieprzeciętny do różnorodnego typu podłóg

  Już wkrótce podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Odkurzacz B8 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która świetnie stanie na wysokości zadania na dywanach. Za jej pomocą w mgnieniu oka wyeliminujesz ukryte w ich włóknach okruchy, kurz, a nawet sierść! W skład zestawu wchodzi też dodatkowa szczotka do parkietów. Panele, wykładziny, kafelki - Midea B8 spełni Twoje oczekiwania niemal w każdej sytuacji!


  Jeszcze więcej szczotek w komplecie

  W zestawie wyszukasz też kilka innych szczotek, które ułatwią Ci sprzątanie choćby trudno przystępnych zakamarków. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wgłębienia w fotelach i inne wąskie przestrzenie, a okrągła szczotka nada się na przykład do czyszczenia zasłon albo półek. Szczotka do tapicerek przyda Ci się w trakcie sprzątania sof czy kanap, a śladowa szczotka turbo umożliwi pomiędzy innymi szybkie eliminowanie sierści.


  wygodne użytkowanie

  Odkurzacz B8 jest wyjątkowo przyjazny użytkownikom. Trwałe kółka upraszczają jego prowadzenie, a rozciągliwy wąż, 9-metrowy przewód i 90-centymetrowa rura komfortowy dostęp do trudno dostępnych miejsc. W pakiecie odnajdziesznieznaczny uchwyt, za pomocą którego przymocujesz akcesoria do rury urządzenia - teraz masz je zawsze w zasięgu ręki! Odkurzacz pozwoli Ci także dopasować siłę ssania do Twoich potrzeb.


  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa
  • okrągła szczotka
  • Szczotka do tapicerek
  • Uchwyt na akcesoria
  • Szczotka do parkietów
  • mała szczotka turbo
  • Worek na kurz (3 l) x3
  Specyfikacja:

Midea Robot sprzątający m3s czarny (6956079709907)

Midea Robot sprzątający m3s czarny (6956079709907) Najniższa Cena Online

Midea Robot sprzątający m3s czarny (6956079709907) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea Robot sprzątający m3s czarny (6956079709907)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny M3S

  • Inteligentna nawigacja i opcja ustawiania stref tabu, jeśli chcesz, żeby odkurzacz robota wycinał określone obszary.
  • Wyczyść długimi dwustronnymi szczotkami, zwiń kurz za pomocą szczotki rolkowej w kształcie litery V, odkurzacz o szerokiej mocy ssania, dokładniejsze czyszczenie.
  • 2000Pa super wolnossący silnik, 3 poziomy do wyboru; Długa żywotność baterii do 100 minut, samoczynny powrót do stacji ładującej i ładowania.
  • Możesz inteligentnie nawigować lub obsługiwać robota za pomocą pilota zgodnie z własnymi życzeniami.
  • Łatwy do usunięcia, jednym kliknięciem, by wyczyścić śmieci, łatwy w użyciu, bez brudnych dłoni.

  Czyszczenie selektywne

  • zwiększona moc ssania (przy pomocy pilota) do skrupulatnego czyszczenia niezwykle brudnych obszarów.

  najlepsza produktywność czyszczenia

  • najlepsza wydajność czyszczenia na wielu rodzajach podłóg, takich jak parkiet, płytki, laminaty i dywany o niedługim włosiu.

  Czyszczenie krawędzi

  • W trybie czyszczenia krawędzi odkurzacz robota bez wysiłku usuwa kurz z narożników i kątów przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Nieograniczona czystość

  • Dzięki wysokiemu progowi do 22 mm robot może poruszać się po licznych przeszkodach, takich jak dywany lub listwy drzwiowe.

  Funkcja samoładowania

  • zawsze gotowy do wykorzystania. Urządzenie samoczynnie wraca do stacji ładującej przy niewielkiej obszerności.

  Guzik

  • komfortowo i bezpiecznie opróżnij kurz za naciśnięciem przycisku - jeszcze bardziej praktyczne, jeszcze czystsze

  Czujniki odległości

  • w trakcie wykrywania przeszkód z przodu czujniki odległości zapewniają, że robot najpierw zwalnia, a następnie delikatnie uderza w czyste zakręty.

  Wirtualna ściana

  • przy pomocy dołączonej taśmy magnetycznej można ustawić wirtualną ścianę albo bariery. Odkurzacz robota czyści wszędzie tam, gdzie chcesz.

  Czujniki antypochyłkowe

  • Najnowocześniejsze czujniki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości na spodzie wykrywają poziomy, a tym samym zapobiegają upadkom na schody, by zapewnić bezpieczne czyszczenie.

  właściwości techniczne

  rodzaj Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy Moc 40 W pojemność 450 ml Filtr HEPA System parkowania poziomy Funkcje specjalne
  • Zdalne sterowanie
  • automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 100 min kolor Czarny rozmiary

  330x330x78mm

  Waga 2.5 kg

Midea s8+ (6956079714307)

Midea s8+ (6956079714307) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 0.5 litra. Ranking TOP10 modeli

Midea s8+ (6956079714307) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea s8+ (6956079714307)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea S8+ z samoczynną stacją opróżniania Postaw na inteligentne rozwiązania i wybierz robot sprzątający Midea S8+. Urządzenie wyposażono w samoczynną stację opróżniania, dla jeszcze obszerniejszej wygody.

  towar myje też podłogi, a woda w zbiorniku jest poddawana procesowi sterylizacji, więc masz pewność, że powierzchnia jest czysta, a Twoje dziecko może się na niej bezpiecznie bawić. Moc ssania sięgająca 4000 Pa oraz szczotka w profilu litery V usuwają każdy napotkany na drodze brud, a nawigacja LDS inteligentnie planuje czyszczenie.

  sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Oszczędność czasu Przekonaj się, iż sprzątanie może być łatwe i przyjemne! załączona do zestawu stacja opróżnia zbiornik za Ciebie. Takie rozwiązanie jest higieniczne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

  Po opróżnieniu zbiornika robot wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Na dodatek worek na kurz wystarczy na około 30 dni, redukując częstotliwość jego podmiany. Nowoczesne technologie Zapewnij swej rodzinie czyste i bezpieczne środowisko.

  Robot sprzątający Midea likwiduje szkodliwe substancje z wody kranowej, dzięki temu masz pewność, że Twoje podłogi są czyste. Zastosowanie postępowej technologii pozwala wykryć stopień skażenia wody i zagwarantuje jej sterylizację do 99.9%.

  Pojemny zbiornik na wodę Obawiasz się,podczas mopowania zabraknie wody w zbiorniku? Niepotrzebnie! S8+ ma zbiornik na wodę o objętości 250 ml, co przekłada się na około 200 m² umytej powierzchni.

  za pomocą aplikacji ustawisz stosowny poziom dozowania wody, aby zapobiec jej uszkodzeniu. Wysoki efekt czyszczenia Chcesz, żeby podłogi w Twoim domu były perfekcyjnie czyste? Częstotliwość wibracji nakładki mopującej wynosi 500 ruchów na minutę, co przekłada się na wysoki stopień współczynnika czyszczenia (78%).

  na dodatek, potrójny system filtracji skutecznie usuwa kurz i alergeny, a Ty możesz radować się czystym i bezpiecznym środowiskiem we własnym domu. Skutecznie eliminuje brud Kolejną zaletą S8+ jest silnik bezszczotkowy pracujący z mocą 4000Pa ssania.

  starannie zbiera skażenia, które spotka na swej drodze, pozostawiając podłogę czystą. W dodatku szczotka w profilu litery V delikatnie, ale efektywnie odkurza powierzchnie, a jej zarys uniemożliwia wplątywaniu się włosów.

  Co więcej, S8+ samoczynnie powiększa moc po wjechaniu na dywan. Nowy system nawigacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu czyszczenia, robot obsługuje nowy system nawigacji LDS. Dzięki temu S8+ sam układa plan czyszczenia, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

  wyposażony w czujniki kolizji wydajnie omija schody, zapobiegając uszkodzeniu urządzenia, możesz również ustawić harmonogram, by robot rozpoczął sprzątanie o określonej poprzez Ciebie godzinie. Komfortowa obsługa Korzystanie z S8+ to czysta przyjemność.

  Możesz nim sterować bez wstawania z kanapy. Urządzenie współpracuje równocześnie z aplikacją, jak i asystentem głosowym, gwarantując jeszcze lepsze doświadczenie stosowania. Robot zapamiętuje mapy wielu pomieszczeń, więc mogą z niego korzystać właściciele domów piętrowych.

  Istnieje również możliwość ustawienia, w których pomieszczeniach robot powinien tylko odkurzyć albo umyć podłogę. Do 180 min pracy Akumulator litowy urządzenia o objętości 5200 mAh gwarantuje około 180 min pracy na jednym naładowaniu, dzięki czemu za jego pomocą wyczyścisz choćby pokaźniejszy dom.

  Jeśli podczas pracy poziom akumulatora będzie niski, urządzenie wynajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii będzie kontynuował pracę tam, gdzie została ona przerwana. Cicha praca Robot został wyekwipowany w wysoce produktywny silnik i udoskonalony pod względem konstrukcji wirnik wiatraka ssącego.

  To przekłada się na redukcję dźwięków o wysokiej częstotliwości. W konsekwencji poziom hałasu robota wynosi 67 dB (A), a Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami lub odpocząć, nie obawiając się uciążliwym szumem.

  W zestawie Robot sprzątający samoczynna stacja opróżniania/ładowania Specyfikacja producent Midea Model S8+ Moc 55 W Moc ssania 4000 Pa Silnik bezszczotkowy pojemność zbiornika na kurz 450 ml pojemność zbiornika na wodę 180 ml pojemność akumulatora 5200 mAh Poziom hałasu 67 dB (A) Waga robota 4.4 kg Napięcie 14.4 V wymiary stacji opróżniania 454 x 301 x 440 mm pojemność worka na kurz 250 ml Czas pracy do 180 min Funkcja sterylizacji wody tak Kompatybilność Amazon Alexa, Asystent Google Aplikacja M-SmartLife APP kolor czarny


Midea odkurzacz workowy 11s midea (6956079720070)

Midea odkurzacz workowy 11s midea (6956079720070) Najniższa Cena Online

Midea odkurzacz workowy 11s midea (6956079720070) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea odkurzacz workowy 11s midea (6956079720070)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki i kompaktowy odkurzacz Midea MPL11SInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Midea opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Midea cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Midea,
 • odkurzacze domowe Midea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Midea, odkurzacz domowy Midea cena, opinie o odkurzaczach domowych Midea, ranking odkurzaczy domowych Midea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *