Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Midea. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Midea. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Midea,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Midea. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Midea, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Midea MCS2021WB

Midea MCS2021WB Najniższa Cena Online

Midea MCS2021WB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MCS2021WB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Midea P5 MCS2021WB

  Przekonaj się, jak proste i bezproblemowe może być sprzątanie. Bezprzewodowy odkurzacz Midea P5 jest wyjątkowo lekki i wygodny w obsłudze - za jego pomocą bez wysiłku zadbasz o porządek w każdym zakamarku. Urządzenie eksponuje się czasem pracy do 45 minut, a jego siła ssania sięga 9000 Pa. Towar oferuje także zaawansowany system filtracji, dzięki któremu produktywnie usuwa skażenia. W pakiecie wyszukasz również wymienne szczotki, które ułatwią Ci sprzątanie trudno przystępnych miejsc.

  Lekki i mobilny

  Ułatw sobie odkurzanie. Model P5 waży tylko około 1,58 kg, jest więc na tyle lekki,bez problemu przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby wyczyścić sufit. Co więcej, dzięki jego bezprzewodowej konstrukcji nie będą Cię ograniczać żadne plączące się kable. Produkt stanie na wysokości zadania w dodatku w roli odkurzacza ręcznego. Co więcej, zbiornik na kurz został zamontowany w taki sposób, żeby dało się wygodnie położyć urządzenie i odkurzyć podłogę pod meblami.

  Długi czas pracy

  Koniec ze zbędnymi przerwami w sprzątaniu na ładowanie odkurzacza. Model P5 został wyekwipowany w wytrzymały akumulator Li-ion, dzięki któremu może pracować choćby przez 45 minut na jednym ładowaniu (w trybie Eco). To wystarczająco dużo czasu,skrupulatnie odkurzyć podłogi jednocześnie w znikomym mieszkaniu, jak i w większym domu! by naładować urządzenie, podłącz je do zasilania za pomocą wchodzącej w skład zestawu ładowarki.

  Imponująca moc

  za pomocą odkurzacza P5 bez wysiłku pozbędziesz się nawet najszczególniej uporczywych skażeń. Urządzenie ma zastosowany efektywny silnik o mocy 150 W, który pozwala uzyskać siłę ssania na poziomie około 9000 Pa (w trybie Max). To oznacza,bezproblemowo poradzi sobie z brudem. Co więcej, postępowy system filtracji powoduje, że odkurzacz produktywnie likwiduje choćby 99,97% cząsteczek kurzu. Zbiornik na kurz, a także komponenty filtra można bez przeszkód umyć pod bieżącą wodą.

  dopełniające akcesoria w komplecie

  Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może być bezbłędnie czysty. W skład zestawu wchodzą dodatkowe akcesoria, które pomogą Ci zadbać o porządek! Szczotka do tapicerek 2 w 1 pozwoli Ci skrupulatnie wyczyścić kanapę albo fotel, a szczotka szczelinowa świetnie nada się do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w sofach.W opakowaniu wyszukasz też specjalny uchwyt ścienny, który ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Szczotka do tapicerek
  • Szczotka szczelinowa
  • Uchwyt ścienny
  • Adapter zasilania
  Specyfikacja:

Midea MCS2045IT

Midea MCS2045IT Najniższa Cena Online

Midea MCS2045IT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MCS2045IT
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Midea P1 MCS2045IT

  dzisiaj możesz jeszcze lepiej zadbać o porządek w swym domu. Odkurzacz Midea P1 został wyposażony w silnik o mocy 450 W i zapewnia imponującą siłę ssania. Dzięki temu szybko rozprawi się nawet z uporczywym brudem. Urządzenie proponuje także produktywny system filtracji i jest wyjątkowo lekkie. Wspaniale spełni oczekiwania jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Pakiet zawiera także dodatkowe wymienne szczotki.


  Pożegnaj uporczywy brud

  Z P1 w mgnieniu oka pozbędziesz się zalegającego na podłodze brudu. Odkurzacz został zaopatrzony w wyjątkowo efektywny silnik, dzięki temu może zapewnić siłę ssania sięgającą 18 000 Pa. To oznacza,bez problemu poradzi sobie z kurzem, sierścią, a choćby ukrytymi we włóknach dywanu okruchami! na dodatek szczotka urządzenia została zaprojektowana w taki sposób, by pozwolić Ci swobodnie odkurzać w kątach i pod meblami.


  Sprzątanie może być przyjemne

  Przekonaj się, jak dużą różnicę może zrobić trafny odkurzacz. Z P1 sprzątanie staje się dużo prostsze i przyjemniejsze! Urządzenie jest szczególnie lekkie - waży tylko około 1,4 kg. Dzięki temu bezproblemowo przeniesiesz je między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit! Na uwagę zasługuje także długi, 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę ruchów. Model P1 doskonale sprawdzi się także w roli mniejszego odkurzacza ręcznego.


  dopełniające szczotki w komplecie

  Oprócz zwykłej szczotki do podłóg w opakowaniu znajdziesz dopełniające akcesoria, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy kąt w swoim domu. Szczotka szczelinowa doskonale nada się na przykład do odkurzania wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka okrągła przyda Ci się w trakcie czyszczenia tapicerek, zasłon czy półek. Pakiet mieści także specjalny uchwyt ścienny, który ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza.


  bezawaryjna filtracja

  Odkurzacz wykorzystuje wysokiej klasy filtr MIF, a także technologię pojedynczego cyklonu, dzięki temu eliminuje małe cząsteczki kurzu ze skutecznością nawet 99%. Nie obawiaj się wtórnego skażenia! Co więcej, zbiornik na kurz urządzenia ma objętość 0,45 l, a jego opróżnianie jest nad wyraz proste i szybkie. Możesz też bez obaw myć go pod bieżącą wodą, aby zapewnić sobie jeszcze bardziej higieniczne stosowanie.


  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa
  • okrągła szczotka
  • Uchwyt ścienny
  Specyfikacja:

Midea I5C

Midea I5C Najniższa Cena Online

Midea I5C - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea I5C
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea i5C Zapomnij o czasochłonnym odkurzaniu i myciu podłóg! i5C zrobi to za Ciebie. Urządzenie firmy Midea zarówno funkcję odkurzania, jak i mopowania. Moc ssania 4000 Pa pozwala produktywnie pozbyć się brudu, a przemyślana budowa zbiornika na wodę uniemożliwia jej wyciekaniu.

  Do zestawu załączono również pilot zdalnego sterowania dla komfortowej obsługi. 3 tryby pracy i 4 stopnie ssania pozwolą Ci przystosować działanie robota do własnych potrzeb. Na dodatek urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji, dla jeszcze wygodniejszej obsługi.

  Pilot w pakiecie Nie masz przy sobie telefonu, a chcesz włączyć robota? Żaden problem! Do zestawu załączono pilot, za pomocą którego możesz sterować urządzeniem, sprawdzić tryb pracy albo ustawić harmonogram.

  Przekonaj się sam! Nawigacja G-SLAM Robot sprzątający od Midea z łatwością porusza się po mieszkaniu. Jest to możliwe dzięki systemowi nawigacji G-SLAM. I5C planuje trasy sprzątania bez omijania miejsc i powtarzania czyszczenia w tym samym miejscu.

  wyekwipowany w inteligentne czujniki unika przeszkód i upadków. Potrafi zapamiętać plan kilku pięter, co zezwala na korzystanie z niego także w obszerniejszych domach. 3 tryby czyszczenia Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy, dzięki temu możesz dopasować jego działanie do własnych potrzeb.

  Tryb ECO o mocy ssania 600 Pa momentalnie i sprawnie usuwa kurz i nieduże skażenia. Tryb typowy (1200 Pa) spełni oczekiwania do odkurzania włosów i sierści. Natomiast tryb turbo oferuje moc ssania wynoszącą max.

  do 4000 Pa, która pozwoli dokładnie zebrać pokaźniejsze śmieci, na przykład, okruchy. Produktywnie pozbywa się skażeń Robot sprzątający posiada bezszczotkowy silnik o mocy ssania 4000 Pa. sprawnie eliminuje przeróżnego rodzaju zanieczyszczenia, na przykład, sierść, włosy, okruchy czy kurz.

  dołączone do zestawu akcesoria usprawniają odkurzanie, a 3-stopniowa filtracja usuwa kurz i niektóre alergeny. Funkcja mopowania Odłóż zwykłego mopa i pozwól, żeby podłogi zostały umyte za Ciebie! Elektroniczna pompa powoduje, że funkcja mycia może uruchomić się automatycznie po zamontowaniu nakładki mopującej.

  Z i5C mogą również korzystać właściciele większych domów, ponieważ zbiornik na wodę pomieści 450 ml wody. Przypasuj jego działanie do własnych potrzeb Urządzenie dysponuje 3 trybami mopowania, z których możesz korzystać w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Do rutynowych porządków wykorzystaj tryb ZIGZAG, a do usunięcia uporczywych plam włącz tryb SPOT. Natomiast tryb EDGE skrupulatnie wyczyści powierzchnie wzdłuż krawędzi. Do 140 min pracy Akumulator o pojemności 2600 mAh pozwala pracować i5C aż do 140 minut na jednym naładowaniu.

  To przekłada się na około 120 m² czystej powierzchni. Co więcej, jeśli w trakcie pracy poziom naładowania urządzenia będzie niski, robot sam wynajdzie drogę do stacji ładującej. Luźno porusza się po mieszkaniu Wysokość robota wynosi zaledwie 8.3 cm, więc bezproblemowo wyczyści dodatkowo przestrzenie pod meblami.

  łatwo pokona przeszkody, które nie przekraczają 18 mm, na przykład, dywany, czy progi. Wysokiej jakości kółka doszlifowane materiałem PVC powodują, że urządzenie jeszcze łatwiej porusza się po mieszkaniu.

  na dodatek urządzenie pracuje dość cicho na poziomie około 67 dB, dzięki czemu jego hałas nie będzie Ci przeszkadzał. Steruj za pomocą aplikacji Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania, urządzenie współpracuje z aplikacją, dostępną na dodatek w języku polskim.

  Za jej pośrednictwem możesz komfortowo wybierać tryby pracy i5C, czas czyszczenia, ustawić moc ssania lub liczba dozowanej wody. Istnieje również możliwość włączenia harmonogramu, dzięki czemu robot zapoczątkuje czyszczenie o wybranej przez Ciebie godzinie.

  W zestawie Robot sprzątający Instrukcja obsługi Pilot zdalnego sterowania Akumulator x2 Szczotki boczne x2 uchwyt na mopa nakładka mopująca x2 szczoteczka do czyszczenia zapasowy filtr stacja dokująca przewód zasilania Specyfikacja firma Midea Model i5 C Siła ssania do 4000 Pa objętość akumulatora 2600 mAh, 37,44 Wh wymiary 340 x 340 x 83 mm Waga 4 kg Moc znamionowa 55 W Czas ładowania ok.

  3-4 h Czas pracy ok. 90-120 minut Poziom głośności ok. 68 dB

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Midea M3S

Midea M3S Najniższa Cena Online

Midea M3S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny M3S

  • Inteligentna nawigacja i opcja ustawiania stref tabu, jeśli chcesz, żeby odkurzacz robota wycinał określone obszary.
  • Wyczyść długimi dwustronnymi szczotkami, zwiń kurz za pomocą szczotki rolkowej w kształcie litery V, odkurzacz o szerokiej mocy ssania, dokładniejsze czyszczenie.
  • 2000Pa super wolnossący silnik, 3 poziomy do wyboru; Długa żywotność baterii do 100 minut, samoczynny powrót do stacji ładującej i ładowania.
  • Możesz inteligentnie nawigować lub obsługiwać robota za pomocą pilota zgodnie z własnymi życzeniami.
  • Łatwy do usunięcia, jednym kliknięciem, by wyczyścić śmieci, łatwy w użyciu, bez brudnych dłoni.

  Czyszczenie selektywne

  • zwiększona moc ssania (przy pomocy pilota) do skrupulatnego czyszczenia niezwykle brudnych obszarów.

  najlepsza produktywność czyszczenia

  • najlepsza wydajność czyszczenia na wielu rodzajach podłóg, takich jak parkiet, płytki, laminaty i dywany o niedługim włosiu.

  Czyszczenie krawędzi

  • W trybie czyszczenia krawędzi odkurzacz robota bez wysiłku usuwa kurz z narożników i kątów przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Nieograniczona czystość

  • Dzięki wysokiemu progowi do 22 mm robot może poruszać się po licznych przeszkodach, takich jak dywany lub listwy drzwiowe.

  Funkcja samoładowania

  • zawsze gotowy do wykorzystania. Urządzenie samoczynnie wraca do stacji ładującej przy niewielkiej obszerności.

  Guzik

  • komfortowo i bezpiecznie opróżnij kurz za naciśnięciem przycisku - jeszcze bardziej praktyczne, jeszcze czystsze

  Czujniki odległości

  • w trakcie wykrywania przeszkód z przodu czujniki odległości zapewniają, że robot najpierw zwalnia, a następnie delikatnie uderza w czyste zakręty.

  Wirtualna ściana

  • przy pomocy dołączonej taśmy magnetycznej można ustawić wirtualną ścianę albo bariery. Odkurzacz robota czyści wszędzie tam, gdzie chcesz.

  Czujniki antypochyłkowe

  • Najnowocześniejsze czujniki zabezpieczające przed upadkiem z wysokości na spodzie wykrywają poziomy, a tym samym zapobiegają upadkom na schody, by zapewnić bezpieczne czyszczenie.

  właściwości techniczne

  rodzaj Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy Moc 40 W pojemność 450 ml Filtr HEPA System parkowania poziomy Funkcje specjalne
  • Zdalne sterowanie
  • automatyczny powrót do bazy i ładowanie
  Czas ładowania 4 h Czas pracy na baterii/bateriach 100 min kolor Czarny rozmiary

  330x330x78mm

  Waga 2.5 kg

Midea S8+

Midea S8+ Najniższa Cena Online

Midea S8+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8+
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Midea S8+ z samoczynną stacją opróżniania Postaw na inteligentne rozwiązania i wybierz robot sprzątający Midea S8+. Urządzenie wyposażono w automatyczną stację opróżniania, dla jeszcze większej wygody.

  artykuł myje też podłogi, a woda w zbiorniku jest poddawana procesowi sterylizacji, więc masz pewność, iż powierzchnia jest czysta, a Twoje dziecko może się na niej bezpiecznie bawić. Moc ssania sięgająca 4000 Pa, a także szczotka w kształcie litery V usuwają każdy napotkany na drodze brud, a nawigacja LDS inteligentnie planuje czyszczenie.

  przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Oszczędność czasu Przekonaj się, iż sprzątanie może być proste i przyjemne! załączona do zestawu stacja opróżnia zbiornik za Ciebie. Takie rozwiązanie jest higieniczne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

  Po opróżnieniu zbiornika robot wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Ponadto worek na kurz wystarczy na około 30 dni, redukując częstotliwość jego podmiany. Innowacyjne technologie Zapewnij swojej rodzinie czyste i bezpieczne środowisko.

  Robot sprzątający Midea eliminuje krzywdzące substancje z wody kranowej, dzięki temu masz pewność, że Twoje podłogi są czyste. Wykorzystanie innowacyjnej technologii pozwala wykryć stopień zanieczyszczenia wody i zagwarantuje jej sterylizację do 99.9%.

  Pojemny zbiornik na wodę Obawiasz się,podczas mopowania zabraknie wody w zbiorniku? Niepotrzebnie! S8+ ma zbiornik na wodę o pojemności 250 ml, co przekłada się na około 200 m² umytej powierzchni.

  za pomocą aplikacji ustawisz adekwatny poziom dozowania wody, aby zapobiec jej uszkodzeniu. Wysoki efekt czyszczenia Chcesz, żeby podłogi w Twoim domu były perfekcyjnie czyste? Częstotliwość wibracji nakładki mopującej wynosi 500 ruchów na minutę, co przekłada się na wysoki stopień współczynnika czyszczenia (78%).

  na dodatek, potrójny system filtracji produktywnie likwiduje kurz i alergeny, a Ty możesz cieszyć się czystym i bezpiecznym środowiskiem we własnym domu. Sprawnie usuwa brud Kolejną zaletą S8+ jest silnik bezszczotkowy pracujący z mocą 4000Pa ssania.

  starannie zbiera zanieczyszczenia, które spotka na swojej drodze, pozostawiając podłogę czystą. Dodatkowo szczotka w profilu litery V delikatnie, ale skutecznie odkurza powierzchnie, a jej kształt zapobiega wplątywaniu się włosów.

  Co więcej, S8+ samoczynnie rozszerza moc po wjechaniu na dywan. Nowy system nawigacji Dla jeszcze obszerniejszego komfortu czyszczenia, robot obsługuje nowy system nawigacji LDS. Dzięki temu S8+ sam układa plan czyszczenia, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

  wyposażony w czujniki kolizji skutecznie omija schody, uniemożliwiając uszkodzeniu urządzenia, możesz też ustawić harmonogram, by robot rozpoczął sprzątanie o określonej poprzez Ciebie godzinie. Komfortowa obsługa Korzystanie z S8+ to czysta przyjemność.

  Możesz nim sterować bez wstawania z kanapy. Urządzenie współpracuje jednocześnie z aplikacją, jak i asystentem głosowym, zapewniając jeszcze lepsze doświadczenie stosowania. Robot zapamiętuje mapy wielu pomieszczeń, więc mogą z niego korzystać właściciele domów piętrowych.

  Istnieje także możliwość ustawienia, w których pomieszczeniach robot powinien tylko odkurzyć lub umyć podłogę. Do 180 min pracy Akumulator litowy urządzenia o objętości 5200 mAh gwarantuje około 180 min pracy na jednym naładowaniu, dzięki temu za jego pomocą wyczyścisz choćby większy dom.

  Jeśli w trakcie pracy poziom akumulatora będzie niski, urządzenie wynajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii będzie kontynuował pracę tam, gdzie została ona przerwana. Cicha praca Robot został zaopatrzony w wysoce wydajny silnik i udoskonalony pod względem konstrukcji wirnik wiatraka ssącego.

  To przekłada się na redukcję dźwięków o wysokiej częstotliwości. W konsekwencji poziom hałasu robota wynosi 67 dB (A), a Ty możesz zająć się swoimi obowiązkami lub odpocząć, nie martwiąc się uciążliwym szumem.

  W pakiecie Robot sprzątający samoczynna stacja opróżniania/ładowania Specyfikacja producent Midea Model S8+ Moc 55 W Moc ssania 4000 Pa Silnik bezszczotkowy objętość zbiornika na kurz 450 ml pojemność zbiornika na wodę 180 ml objętość akumulatora 5200 mAh Poziom hałasu 67 dB (A) Waga robota 4.4 kg Napięcie 14.4 V rozmiary stacji opróżniania 454 x 301 x 440 mm pojemność worka na kurz 250 ml Czas pracy do 180 min Funkcja sterylizacji wody tak Kompatybilność Amazon Alexa, Asystent Google Aplikacja M-SmartLife APP odcień czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Midea MCS2129BR

Midea MCS2129BR Najniższa Cena Online

Midea MCS2129BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MCS2129BR
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Midea P7 Flex MCS2129BR Szukasz efektywnego odkurzacza, który pomoże Ci zadbać o porządek w całym domu? Midea P7 Flex z całą pewnością spełni Twoje wymagania! Urządzenie zagwarantuje siłę ssania sięgającą 25 000 Pa i zostało zaopatrzone w zginaną rurę, która ułatwi Ci odkurzanie pod meblami.

  podkreśla się także 4-stopniowym systemem filtracji i czasem pracy do 70 minut. Pakiet posiada także kilka wymiennych szczotek i 2 najróżniejsze wałki do szczotki głównej – jeden do podłóg twardych, a drugi do dywanów.

  Jeszcze komfortowojsze sprzątanie Dzięki bezprzewodowej konstrukcji możesz z łatwością przenieść odkurzacz pomiędzy pomieszczeniami albo zanieść go do garażu. Urządzenie jest również zaskakująco lekkie – waży tylko około 2,3 kg.

  bezproblemowo podniesiesz je, żeby na przykład odkurzyć sufit albo wysoko przymocowane półki. Na uwagę zasługuje także zginana rura odkurzacza, która umożliwia komfortowe sprzątanie podłóg pod meblami – już nie musisz się schylać!

  stanie na wysokości zadania na różnorodnego typu powierzchniach W Twoim domu są i panele, i kafelki, i dywany? Żaden problem – odkurzacz P7 Flex wspaniale spełni oczekiwania na różnorodnego typu powierzchniach! W skład zestawu wchodzą 2 wałki dedykowane dla jego szczotki do podłóg.

  Jeden z nich nadzwyczajnie pasuje do czyszczenia twardych podłóg, na przykład paneli i płytek, a drugi okaże się niezastąpiony na dywanach. Swobodnie je wymieniaj i miej pewność, iż w Twoim domu jest wyśmienicie czysto!

  Już nie musisz kupować dopełniającej szczotki. Długi czas pracy Nie obawiaj się konieczności częstego ładowania odkurzacza. Już nie musisz robić nadprogramowych przerw w sprzątaniu! Model P7 Flex został wyekwipowany w skuteczny akumulator, dzięki któremu może pracować przez około 70 minut na jednym ładowaniu (w zależności od trybu).

  To wystarczająco dużo,skrupulatnie odkurzyć podłogi nawet w znacznym mieszkaniu! aby naładować urządzenie, użyj wchodzącego w skład zestawu adaptera. Istnieje także możliwość odłączenia akumulatora, jeśli zajdzie taka potrzeba.

  bezawaryjny sojusznik w walce z brudem Za sprawne i niezawodne działanie odkurzacza odpowiada wysokiej klasy silnik BLDC, który pracuje z szybkością choćby 120 000 rpm i uwydatnia się mocą 450 W. To właśnie dzięki niemu urządzenie może zapewnić moc ssania na poziomie około 150 W.

  w wyniku czego podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością! Pożegnaj kurz, włosy, sierść i ukryte we włóknach dywanu okruchy – P7 Flex szybko sobie z nimi poradzi. Skuteczna filtracja Co jeszcze sprawia, że odkurzacz P7 Flex tak korzystnie radzi sobie z brudem? Urządzenie wykorzystuje 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, za pomocą którego sprawnie eliminuje nawet wyjątkowo niewielkie cząsteczki kurzu.

  Na uwagę zasługuje także 0,65-litrowy zbiornik na odpady, który dzięki zastosowaniu antybakteryjnego tworzywa z jonami Ag+ zapobiega mnożeniu się zarazków i wtórnemu skażeniu. Wymienne szczotki w pakiecie Chcesz jeszcze lepiej zadbać o porządek w każdym zakamarku? Do zestawu dołączono kilka funkcjonalnych akcesoriów, które Ci w tym pomogą!

  Mniejsza elektryczna szczotka pozwoli Ci na przykład dokładnie wyczyścić materac, a szczotka 2 w 1 rewelacyjnie nada się na przykład do odkurzania zasłon i tapicerek. Do dyspozycji masz także szczotkę szczelinową, dzięki której bez trudu posprzątasz wgłębienia w fotelach czy sofach.

  W pakiecie Odkurzacz Szczotka 2 w 1 do tapicerek Szczotka szczelinowa Elektryczna szczotka do materacy Stacja do przechowywania Adapter zasilania Dodatkowy wałek firma Midea Model P7 Flex odcień Czarny Moc 450 W Moc ssania 150 W Siła ssania 25 000 Pa Akumulator 29,6 V, 2500 mAh, odłączany Tryby pracy 3 Czas pracy Ok.

  10 / 20 / 70 min (w zależności od wybranego trybu) Filtr HEPA objętość zbiornika na kurz 0,65 l Długość rury 64 cm Szczotka EBT19 Waga 2,3 kg rozmiary 278 x 237 x 1180 mm


Midea MBC1780BB

Midea MBC1780BB Najniższa Cena Online

Midea MBC1780BB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MBC1780BB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy Midea B7+ MBC1780BB

  Szukasz odkurzacza workowego, który Cię nie zawiedzie? Postaw na Midea B7+! Urządzenie eksponuje się mocą choćby 800 W i pracuje zaskakująco cicho - jego poziom głośności wynosi tylko około 68 dB. Artykuł proponuje także wysokiej klasy filtr HEPA i jest niezwykle wygodny w obsłudze. W skład zestawu wchodzi także kilka wymiennych szczotek, a także 3 wielkie worki na kurz o obszerności 3 l.

  skuteczny i cichy

  Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada innowacyjny silnik, który pozwala uzyskać moc ssania sięgającą 200 W. Dzięki temu B7+ doskonale radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią. Artykuł wykorzystuje też filtr HEPA, który uniemożliwia wtórnemu skażeniu i sprawia, że możesz zapomnieć o nieprzyjemnym zapachu w trakcie odkurzania. Co więcej, mimo swoich imponujących możliwości odkurzacz pracuje wyjątkowo cicho.

  dopełniające szczotki w komplecie

  Ułatw sobie sprzątanie trudno przystępnych zakamarków. Starczy, że skorzystasz z wymiennych szczotek załączonych do zestawu! Szczotka szczelinowa pomoże Ci w odkurzaniu wgłębień w fotelach, kolista szczotka świetnie nada się na przykład do czyszczenia tapicerek, a za pomocą małej szczotki turbo błyskawicznie pozbędziesz się sierści czy włosów. Do dyspozycji masz także szczotkę do parkietów.

  Szczotka do podłóg klasy premium

  Spraw, że podłogi w Twoim domu będą idealnie czyste. Odkurzacz B7+ eksponuje się nie tylko imponującą mocą, ale też specjalnie zaprojektowaną szczotką, która rewelacyjnie spełni oczekiwania zwłaszcza na dywanach. Za jej pomocą bez trudu pozbędziesz się ukrytych w ich włóknach okruchów, kurzu czy zaplątanych włosów. Postaw na sprawdzone rozwiązania i ciesz się czystym mieszkaniem!

  Jeszcze więcej udogodnień

  Odkurzacz B7+ jest nad wyraz prosty w obsłudze. Wytrzymałe kółka ułatwiają manewrowanie urządzeniem, a 90-centymetrowa rura, sprężysty wąż i aż 9-metrowy przewód obszerniejszą swobodę ruchów i pozwalają bezproblemowo dosięgać do trudno przystępnych miejsc. Wygodne przechowywanie wchodzących w skład zestawu akcesoriów zezwala na przednia pokrywa urządzenia. Odkurzacz oferujesamoczynne zwijanie kabla.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Szczotka szczelinowa
  • krągła szczotka
  • Szczotka do parkietów
  • drobna szczotka turbo
  • Worek na kurz (3 l) x3
  Specyfikacja:

Midea M6

Midea M6 Najniższa Cena Online

Midea M6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Midea M6

  Zajmij się czymś miłym i pozwól robotowi Midea M6 posprzątać podłogi w Twoim domu za Ciebie! Urządzenie uwydatnia się siłą ssania 2000 Pa i zostało zaopatrzone w szczotkę w kształcie litery V, a także dwie szczotki boczne, dzięki czemu perfekcyjnie radzi sobie z brudem. Wykorzystuje nowoczesną nawigację LiDAR i zapewnia czas pracy do 180 minut. Ma także specjalnie zaprojektowany zbiornik na wodę i kurz 2 w 1, który zezwala na nie tylko odkurzanie, lecz też mycie podłóg. Robot jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa, możesz w dodatku kontrolować go przy pomocy aplikacji.

  progresywny system nawigacji

  Robot sprzątający Midea M6 wyśmienicie odszuka się w Twoim domu. Obsługuje zaawansowany system nawigacji LiDAR, dzięki któremu inteligentnie skanuje pomieszczenia, formuje ich skrupulatne mapy i planuje trasy sprzątania w taki sposób,precyzyjnie wyczyścić wszystkie powierzchnie w jak najkrótszym czasie. Co więcej, urządzenie lokalizuje przeszkody i bezproblemowo je omija. Nie obawiaj się, że z czymś się zderzy! Robot może także zapamiętać choćby kilka map pięter.

  skuteczne sprzątanie

  Miej pewność, iż Twoja podłoga będzie lśnić czystością. Robot M6 porusza się tam i z powrotem po trasie w zarysie zygzaka, dzięki temu skrupulatnie czyści całą powierzchnię - nie obawiaj się, że coś pominie! Urządzenie zostałozaopatrzone w specjalnie zaprojektowany pojemnik 2 w 1, który obejmuje zbiornik na kurz o obszerności 600 ml oraz zbiornik na wodę o obszerności 250 ml. Ma także zastosowany filtr HEPA E10. Wszystko to powoduje, iż robot może wydajnie odkurzać i myć podłogę w tym samym czasie!

  Twój pomocnik w walce z brudem

  Wygraj walkę z brudem. Robot sprzątający M6 został wyposażony w sprawny silnik BLDC i zagwarantuje siłę ssania sięgającą 2000 Pa. Otrzymał też dwie szczotki boczne i specjalnie zaprojektowaną szczotkę główną w zarysie litery V. Dzięki temu bezproblemowo usuwa kurz, okruchy, a choćby włosy! Poradzi sobie w dodatku z sierścią, co oznacza, iż przyda się opiekunom zwierząt domowych. Co więcej, do dyspozycji masz kilka trybów odkurzania. Robot możeautomatycznie rozszerzać siłę ssania na dywanach, żeby jeszcze lepiej likwidować ukryte w ich włóknach skażenia.

  Rozprawi się z plamami

  Ciesz się czystą, lśniącą podłogą. Robot sprzątający Midea M6 proponuje funkcję mopowania i pozwala wybierać spomiędzy 4 poziomów wody, możesz więc przypasować jego pracę do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia powierzchni. Bez problemu poradzi sobie choćby z wyjątkowo uporczywymi plamami! Urządzenie znakomicie sprawdzi się na przeróżnego typu podłogach - od płytek po panele. Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać szerokiego wysiłku!

  efektywny akumulator

  Midea M6 zaskoczy Cię w dodatku długim czasem pracy. Robot został wyekwipowany w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 3350 mAh. Dzięki temu może bezustannie sprzątać nawet poprzez 180 minut! To oznacza, iż fantastycznie sprawdzi się jednocześnie w mniejszych mieszkaniach, jak i w wielkich domach. Co więcej, gdy akumulator będzie już bliski rozładowania, urządzenie samoczynnie powróci do stacji ładującej, aby się naładować.

  Nic nie stanie mu na przeszkodzie

  Co jeszcze sprawia, iż robot M6 może luźno, a zarazem bezpiecznie poruszać się po pomieszczeniach? Urządzenie zostało wyekwipowane w szereg inteligentnych czujników, dzięki którym nie grozi mu zderzenie z meblami ani upadek ze schodów. Możestarannie sprzątać w narożnikach i wzdłuż krawędzi. Dodatkowo bez problemu pokonuje przeszkody o wysokości do 2 cm - z łatwością poradzi sobie z progami i dywanami. Nie musisz ciągle za nim chodzić i go pilnować!

  Jeszcze komfortowojsza obsługa

  Zależy Ci na dodatkowych możliwościach? Wypróbuj gratisową aplikację MSmartHome! Za jej pomocą możesz między innymi dopasować poziom wody i siłę ssania, ustawić harmonogram pracy lub wybrać obszar, który ma zostać posprzątany poprzez robota. Nie chcesz, by urządzenie miało dostęp do jakiegoś pomieszczenia, na przykład do pokoju dziecka? Stwórz wirtualną ścianę albo strefę zakazaną! Robot jest też kompatybilny z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa, co pozwala kontrolować go przy użyciu komend głosowych - nie musisz nawet ruszać się z miejsca!

  W pakiecie
  • Robot sprzątający
  • Stacja ładująca
  • przewód zasilający
  • Nakładka mopująca
  • Uchwyt na nakładkę mopującą
  • Filtr
  • Szczotka boczna x2
  • Szczotka główna
  • Zbiornik na wodę i kurz 2 w 1
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Midea M7

Midea M7 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe MPM Product o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Midea M7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Midea M7

  produkt od Midea to urządzenie 2w1. Oferuje funkcję odkurzania i mycia powierzchni, zezwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W i moc ssania do 4000 Pa umożliwiają wydajną eliminację różnorodnego rodzaju zanieczyszczeń - od kurzu po sierść i włosy. Technika laserowa LDS wytwarza staranną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 pokonuje na dodatek przeszkody o wysokości do 20 mm i potrafi pracować do 150 minut na jednym naładowaniu - to wystarczająco dużo, by odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2. Co więcej, zbiornik na kurz robota można myć pod bieżącą wodą.

  Powierzchnie wolne od kurzu i plam

  M7 dokładnie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz również samodzielnie ustawić liczba dozowanej wody na poziomie od Low do High w zależności od typu czyszczonej powierzchni. Nie obawiaj się zacieków ani uszkodzenia czyszczonej podłogi!

  produktywny w walce z brudem

  Urządzenie ma silnik bezszczotkowy Nidec o mocy 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy na rynku! wyposażono go również w nowe oprogramowanie i algorytmy, dla rozszerzenia efektywności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz również zmieniać moc ssania, wybierając spośród trybów takich jak Silent, Soft, standard i Max.

  zwiększa moc podczas czyszczenia dywanu

  Urządzenie samoczynnie zwiększa moc ssania do maksymalnej wartości,precyzyjnie usunąć kurz zalegający we włóknach dywanu. Budowa szczotki w kształcie litery V uniemożliwia wplątywaniu się włosów, spełni oczekiwania jeszcze w trakcie czyszczenia delikatnych powierzchni. Dodatkowo szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię bezbłędnie czystą.

  System laserowej nawigacji LDS

  Robot wykorzystuje nawigację LDS, która zezwala na utworzenie dokładnego planu mieszkania. Na skutek czego urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej przez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Ponadto M7 może też pracować w ciemności.

  Inteligentne czujniki

  wykorzystanie czujników antykolizyjnych pozwala M7 omijać przeszkody i swobodnie poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, że robot spadnie ze schodów albo będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli w trakcie czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie samodzielnie znajdzie stację ładującą, żeby odnowić energię.

  Kontroluj pracę M7 zdalnie

  Aplikacja pozwoli Ci zastosować pełen potencjał M7. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia lub rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje także plan kilku pięter, więc spełni oczekiwania w większych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, aby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest też kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go za pomocą komend głosowych.

  W zestawie
  • Robot sprzątający
  • Szczotki boczne x2
  • Nakładka mopująca
  • Stacja ładowania
  • Filtr HEPA
  • przewód zasilania
  • Zbiornik na kurz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Przewodnik prędki Start
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja


Midea M3L

Midea M3L Najniższa Cena Online

Midea M3L - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea M3L
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  M3l
  znaczna moc ssąca 1200 pa & 2 poziomy mocy ssania

  • przeróżne typy powierzchni
  • Przedni wałek szczotkujący
  • Odkurzanie miejscowe
  • Odkurzanie krawędzi
  • Planowanie czasu pracy
  • Anty-kolizyjny
  • Smukły profil
  • Wspina się na przeszkody
  • Długi czas pracy
  • Samo-ładujacy
  • Pojemny zbiornik
  • 1 przycisk opróżniania zbiornika

  przeróżne rodzaje powierzchni
  Odkurza parkiet, płytki, laminat, dywan z niedługim włosiem.

  Odkurzanie miejscowe

  powiększa moc ssania (zdalne sterowanie) kiedy niezbędna jest dodatkowa siła odkurzania.

  Odkurzanie krawędzi
  Utrzymuje podłogę wolną od brudu choćby wzdłuż listwy.

  Pilot zdalnego sterowania
  Steruj robotem na określonym obszarze lub ustal czas pracy.

  Anty-kolizyjny
  Dostrzega przeszkody i dopasowuje kierunek pracy w odpowiednim czasie aby uniknąć kolizji.

  Smukły profil
  Wysokość: 80mm
  Wjedzie pod sofę, łóżko i mebel.

  Umie się wspinać
  Wjedzie na przeszkodę do 22 mm wysokości.

  Długi czas pracy

  Czas pracy: 90-100 min (aż do kolejnego ładowania).

  Sam się naładuje
  samoczynnie wraca do bazy ładującej, kiedy poziom baterii jest niski.

  Pojemny zbiornik 800ml
  prosto pomieści tygodniowy kurz oszczędzając twój czas na czyszczenie.

  Przedni wałek szczotkujący dla ulepszonego efektu odkurzania dywanów.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Midea opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Midea cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Midea,
 • odkurzacze domowe Midea jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Midea, odkurzacz domowy Midea cena, opinie o odkurzaczach domowych Midea, ranking odkurzaczy domowych Midea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *