Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Samsung. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Samsung,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Samsung. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Samsung, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702)

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702) Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95823w pet (8806092806702)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung BESPOKE Jet Stick VS 20A95823W Stacja czyszcząca All-in-One, obfita moc i sprawność, silnik o mocy do 580 W, nawet do 60 minut pracy bez ładowania, wyrafinowany design NAJWAŻNIEJSZE cechy Moc silnika: 580 W Moc ssąca: 210 W Poziom hałasu: 86 dBa wariant wyświetlacza: LCD pojemność pojemnika na kurz: 0,5l rodzaj baterii: Li-ion Czas ładowania: 3,5 h Czas pracy na baterii: 60 minut Napięcie: 25,2 V Odłączana bateria Filtr na wylocie: Fine Dust Filter automatycznie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz jednocześnie Stacja czyszcząca All-in-One Stacja All-in-One jest zintegrowaną z odkurzaczem BESPOKE Jet stacją czyszczącą i ładującą.

  samoczynnie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika Air Pulse™ powoduje, iż pojemnik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wydobywania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.

  Ciesz się czystym powietrzem wolnym od kurzu i alergenów, dzięki dwóm systemom filtracji. Wielowarstwowy system filtracji na poziomie do 99,999% Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu gwarantuje absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* znikomego kurzu i alergenów, a specjalny filtr w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.

  Dzięki odkurzaczowi BESPOKE Jet precyzyjnie odkurzysz i usuniesz zanieczyszczenia z pojemnika na skażenia jednym kliknięciem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Bezustanna moc ssąca Nowy silnik HexaJet Czyść przeróżne typy podłóg z maksymalną mocą ssania.

  Silnik HexaJet wytwarza dużą moc aż do 580W*. Z kolei aerodynamiczna kompozycja systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja produktywnie lokalizuje drobne cząsteczki kurzu.

  duża moc i sprawność Silnik o mocy do 580 W* Sprzątaj jeszcze skuteczniej, ciesząc się idealnymi efektami sprzątania. Nowy silnik HexaJet, to połączenie technice silnika Digital Inverter, struktury heksagonu z wirnikiem i wiatrakiem 3D.

  dzięki temu odkurzacz jest o 47% lżejszy**, a jego moc to aż do 580W**, co wydajne i komfortowe sprzątanie, które pozwala starannie odkurzać jednocześnie twarde podłogi jak i miękkie dywany. Arcytrudna moc ssąca i czystsze powietrze Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje znikome cząsteczki kurzu. 24% lżejsza budowa, która zezwala na sprzątnie bez wysiłku Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza.

  Jego lekka kompozycja gwarantuje maksymalną wygodę używania oraz obniża obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej* w sytuacji tradycyjnych odkurzaczy Samsung.

  teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Posprzątasz całe mieszkanie choćby do 60 minut pracy bez ładowania Bateria w odkurzaczu BESPOKE Jet pozwala na odkurzanie choćby do 60 minut bez ładowania*, a dzięki jej wymiennej konstrukcji, możesz przedłużyć czas odkurzania aż do 120 minut, korzystając z drugiej baterii**.Jej wysoka jakość sprawia, iż utrzymuje choćby 70% skuteczności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie***.

  Łatwo opróżnij i utrzymaj w czystości Filtry i pojemnik na kurz, które można umyć pod bieżącą wodą Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o objętości 0,5 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc za każdym razem może być czysty i świeży*.

  Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, żeby wysypać kurz. Wystarczy rzut oka i wiesz co się dzieje Cyfrowy wyświetlacz LCD Kontroluj i konserwuj odkurzacz w sposób bardziej instynktowny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka starczy, aby sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Wyświetlacz pokazuje ostrzeżenia o problemach i proponuje możliwe rozwiązania, a podczas ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Elektroszczotka Jet Dual Ciesz się perfekcyjnym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera wielkie cząteczki kurzu* z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie ułatwia czyszczenie dywanów, obracając się z prędkością 4000 obr/min**. Głowica obrotowa 180° z łatwością zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz wystarczy jedno kliknięcie.

  profesjonalne czyszczenie twardych podłóg Elektroszczotka Slim Action Smukła i najlżejsza elektroszczotka Slim Action wyśmienicie pasuje do odkurzania podłóg, w tym ciasnych przestrzeni pod meblami. Śladowe rozmiary upraszczają manewrowanie i pozwolą odkurzyć pod szafką czy kanapą, bez k


Odkurzacz SAMSUNG BESPOKE Jet AI VS28C9784QK/GE

Odkurzacz SAMSUNG BESPOKE Jet AI VS28C9784QK/GE Najniższa Cena Online

Odkurzacz SAMSUNG BESPOKE Jet AI VS28C9784QK/GE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz SAMSUNG BESPOKE Jet AI VS28C9784QK/GE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najsilniejsze ssanie do tej porydoświadcz efektywnego czyszczenia z ekstremalną mocą ssaniawysoka efektywność czyszczenia dzięki mocy ssania do 280 w*potężny silnik hexajet ma postępową konstrukcję, która optymalizuje przepływ powietrza i wydajność.

  dzięki czemu jest kompaktowy i lekki** z mocą ssania do 280 w*.* na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z normą iec62885-2, punkt 5.8. Mierzone na wlocie narzędzia niezmotoryzowanego, gdy pojemnik na kurz jest pusty, z włączonym trybem strumienia i w pełni naładowanym akumulatorem o dużej objętości.

  moc ssania może się różnić w zależności od rzeczywistego stosowania. ** silnik vs9000: 205g. Nowy silnik: 150g.dzisiaj możesz sprzątać do 100 minut* na jednym akumulatorzenasza najpotężniejsza bateria. Czyść bez przerwy dzięki dużej objętości akumulatora.

  wystarcza na ciągłe sprzątanie do 100 minut* lub np. Intensywne odkurzanie dywanów do 20 minut**. Baterię można jeszcze wymienić na załączoną lekką baterię, która zagwarantuje do 60 minut*** dopełniającego czasu sprzątania.

  lekki akumulator może być również używany do łatwiejszego codziennego czyszczenia przy mniejszej wadze.* podany czas stosowania jest oparty na akumulatorze o szerokiej obszerności (3970 mah) przy najniższym poziomie mocy bez ssawki z napędem.

  wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego wykorzystywania. ** podany czas używania jest oparty na akumulatorze o obfitej obszerności (3970 mah) przy maksymalnym poziomie mocy z podłączonymi szczotkami i rurkami.

  wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego wykorzystywania. *** podany czas wykorzystywania dotyczy lekkiej baterii o objętości 2200 mah przy najniższym poziomie mocy bez ssawki z napędem. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego używania.łatwiejsze czyszczenie, opróżnianie i ładowanie dzięki technice ai ze stacją dokującą clean stationumieść odkurzacz w stacji dokującej clean station,automatycznie opróżnić pojemnik na kurz po zakończeniu sprzątania.

  dzięki technice air pulse pojemn

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Tristar. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz bespoke jet plus pro extra vs20b95973b/ge marki Samsung

Odkurzacz bespoke jet plus pro extra vs20b95973b/ge marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz bespoke jet plus pro extra vs20b95973b/ge marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bespoke jet plus pro extra vs20b95973b/ge marki Samsung
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy samsung vs20b95973b/ge bespoke jet plus pro extraz filtrem zmywalny filtr, mikrofiltr, cyklonowy, o pojemności 0,5 l, o maxymalnym czasie pracy do 120 min. Głośność pracy odkurzacza: od 86 do 90 db.

  odkurzacz dodatkowo funkcje: regulacja mocy, samoczyszczenie, typu 2w1, wskaźnik naładowania akumulatora, parkowanie pionowe


Samsung Bespoke jet plus vs20b95843w/ge odkurzacz bezprzewodowy

Samsung Bespoke jet plus vs20b95843w/ge odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Samsung Bespoke jet plus vs20b95843w/ge odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Bespoke jet plus vs20b95843w/ge odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy samsung bespoke jet plus vs20b95843w/ge.stacja czyszcząca all-in-one automatycznie usuwa zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technologia air pulse zasysa skażenia do worka znajdującego się w stacji, na dodatek ruch obrotowy likwiduje z niego do 99% włosów dzięki technice air spin edge. Zatrzymuje do 99,999% znikomego pyłu w trakcie opróżniania oraz automatycznie zamyka pokrywę pojemnika na kurz.skuteczne i wygodne odkurzanie z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym. Lekki,solidny silnik hexajet ma innowacyjną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i sprawność.technologia jet cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przepływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Gwarantuje w dodatku higieniczną czystość zatrzymując choćby niewielkie cząsteczki kurzu. Pojemny akumulator zapewnia nawet 60 minut odkurzania.cały pojemnik na kurz o objętości 0,5l wraz z systemem filtracji jest w pełni zmywalny, co pozwala na utrzymywanie go w czystości i świeżości.

Bespoke Jet Plus complete extra VS20B95943N/GE Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG

Bespoke Jet Plus complete extra VS20B95943N/GE Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG Najniższa Cena Online

Bespoke Jet Plus complete extra VS20B95943N/GE Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bespoke Jet Plus complete extra VS20B95943N/GE Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy bespoke jet plus complete extra vs20b95943n/ge.stacja czyszcząca all-in-one samoczynnie likwiduje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika air pulse zasysa zanieczyszczenia do worka znajdującego się w stacji, w dodatku ruch obrotowy likwiduje z niego do 99% włosów dzięki technice air spin edge. Zatrzymuje do 99,999% drobnego pyłu podczas opróżniania i samoczynnie zamyka pokrywę pojemnika na kurz.skuteczne i komfortowe odkurzanie z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym. Lekki,potężny silnik hexajet ma innowacyjną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i efektywność.technologia jet cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przepływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Zapewnia jeszcze higieniczną czystość zatrzymując nawet drobne cząsteczki kurzu. Pojemny akumulator zagwarantuje choćby 60 minut odkurzania. Po upływie tego czasu można wymienić baterię na zapasową, by wydłużyć czas odkurzania ażdo 120 minut.cały pojemnik na kurz o objętości 0,5l wraz z systemem filtracji jest w pełni zmywalny, co pozwala na utrzymywanie go w czystości i świeżości.

Samsung Odkurzacz jet 95 pro extra vs20c9557tk ge

Samsung Odkurzacz jet 95 pro extra vs20c9557tk ge Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet 95 pro extra vs20c9557tk ge - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet 95 pro extra vs20c9557tk ge
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  moc technologii, lekkość odkurzania vs20c9557tk/ge jet 95 pro extralekkość i wygoda odkurzanialekki silnik i budowaskuteczne i komfortowe odkurzanie z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym. Lekki*,mocny silnik hexajet ma progresywną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i sprawność.*silnik vs9000:205 g.

  nowy silnik:109 g.wysoka moc ssąca silnik hexajetmocny silnik hexajet o mocy do 580 w** stwarza moc ssącą do 210 w*** gwarantując wysoką produktywność na różnorodnych rodzajach powierzchni. Trwałość i niezawodność silnika hexa jet potwierdza 10-letnia gwarancja****.pokaźna moc ssąca* na podstawie wewnętrznych testów, zgodnie z normą iec60335-1 cl.10.

  ** na podstawie wewnętrznych testów, zgodnie z normą iec62885-2 cl.5.8. Pomiar dokonany przy użyciu charakterystycznej końcówki, pustym pojemniku na kurz, trybie jet i w pełni naładowanej baterii o szerokiej pojemności.

  wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków wykorzystywania. *** dziesięcioletnia gwarancja obejmuje tylko silnik digital inverter.bez utraty mocytechnologia jet cycloneczyste powietrze i bezustannie wysoka moc ssąca.

  technologia jet cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przeływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Zagwarantuje na dodatek higieniczną czystość zatrzymując nawet znikome cząsteczki kurzu.system filtracjiodkurzanie przychylne alergikom higieniczna filtracja, która zatrzymuje do 99,999 kurzu i alergenów*wydmuchuje czyste powietrze dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji, który zatrzymuje do 99,999%* kurzu** i alergenów pochodzących od zwierząt domowych***.

  główny cyklon oddziela obfite cząsteczki kurzu z zassanego poprzez odkurzacz powietrza, które są wychwytywane przez metalową kratkę filtra. Następnie jet cyclone i mikrofiltr wyłapują niepokaźne cząsteczki kurzu.

  wreszcie, filtr ultra nieznacznego pyłu zatrzymuje mikropyły** i alergeny zwierząt domowych***. Wszystkie części i filtry nadają się do mycia pod bieżącą wodą, by można było utrzyma

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Vorwerk. Ranking TOP10 modeli

VS20C8527TB/GE Jet 85 Pro Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG

VS20C8527TB/GE Jet 85 Pro Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG Najniższa Cena Online

VS20C8527TB/GE Jet 85 Pro Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: VS20C8527TB/GE Jet 85 Pro Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  vs20c8527tb/ge jet 85 prosilne i dokładne czyszczeniezaawansowana sprawność czyszczeniabłyskawiczne czyszczenie podłóg przy pomocy sprawnego i lekkiego odkurzacza. Silnik hexajet motor™ generuje moc ssania do 210 w*. Aerodynamicznie zaprojektowany system napowietrzania optymalizuje na dodatek przepływ powietrza, a multicyklonowy filtr powietrza minimalizuje ucieczkę niedużych cząstek pyłu. Ponadto odkurzacz jest prosty w obsłudze i zwrotny.* na podstawie wewnętrznych testów względem normy 62885-2 cl.5.8. Testowano w trybie jet na wejściu ssawki bez silnika, z pustym pojemnikiem na kurz i w pełni naładowanym akumulatorem. Wyniki mogą się różnić w zależności od zastosowania.duża moc ssania, niepokaźna waga silnik hexajet™czyść swój dom wydajniej i bez wysiłku dzięki silnemu ssaniu. Lekki*,konkretny silnik hexajet™ jest objęty 10-letnią gwarancją na silnik z cyfrowym inwerterem**. Silnik obraca się z niesamowitą szybkością 135 000 obr./min. Skutkiem jest pełna moc do 580 w*** i moc ssania do 210 w****.* silnik vs9000: 205 gramów, nowy silnik: 109 gramów. ** 10-letnia gwarancja dotyczy wyłącznie cyfrowych silników inwerterowych sprzedawanych od stycznia 2023 r. Z wyłączeniem kosztów pracy. Zobacz pełny regulamin online. *** na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z normą iec60335-1 cl.10. *** na podstawie testów wewnętrznych, zgodnie z normą iec62885-2 cl.5.8. Mierzono w trybie jet na wejściu osprzętu niezmotoryzowanego i przy w całości naładowanym akumulatorze. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego zastosowania.ekstremalne ssanie i czyste powietrze dzięki systemowi cyklonowemudoświadcz czystego powietrza i arcytrudnej mocy ssania dzięki wydajnej multicyklonowej strukturze jet cyclone. Optymalna droga powietrza obniża opór powietrza w pojemniku na kurz. Cyklon składa się z 9 cyklonów z łącznie 27 punktami zasilania powietrzem, co zapewnia minimalną utratę mocy ssania. W dodatku system zagwarantuje również minimalizację wydostawania się nieznacznych cząstek pyłu.fi

Samsung Bespoke jet plus pro extra vs20b95973w/ge odkurzacz bezprzewodowy (8806095109060)

Samsung Bespoke jet plus pro extra vs20b95973w/ge odkurzacz bezprzewodowy (8806095109060) Najniższa Cena Online

Samsung Bespoke jet plus pro extra vs20b95973w/ge odkurzacz bezprzewodowy (8806095109060) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Bespoke jet plus pro extra vs20b95973w/ge odkurzacz bezprzewodowy (8806095109060)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy bespoke jet plus pro extra vs20b95973w/ge.stacja czyszcząca all-in-one automatycznie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technika air pulse zasysa zanieczyszczenia do worka znajdującego się w stacji, ponadto ruch obrotowy usuwa z niego do 99% włosów dzięki technice air spin edge. Zatrzymuje do 99,999% śladowego pyłu podczas opróżniania, a także automatycznie zamyka pokrywę pojemnika na kurz. Proste oczyszczanie twardych powierzchni za pomocą lepszej końcówki mopującej z dodatkowym natryskiem.skuteczne i wygodne odkurzanie z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym. Lekki,potężny silnik hexajet ma innowacyjną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i wydajność.technologia jet cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przepływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Gwarantuje w dodatku higieniczną czystość zatrzymując nawet niepokaźne cząsteczki kurzu. Pojemny akumulator zagwarantuje choćby 60 minut odkurzania. Po upływie tego czasu można wymienić baterię na zapasową, by wydłużyć czas odkurzania ażdo 120 minut.cały pojemnik na kurz o pojemności 0,5l wraz z systemem filtracji jest w pełni zmywalny, co pozwala na utrzymywanie go w czystości i świeżości.

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: SAMSUNG JET 70 easy VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA wykorzystywanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane parametry
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i mobilny co pozwala wygodnie nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W efektywnie odkurzy każdy rodzaj podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut skuteczna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw lokalizuje aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush idealnie sprawdza się do twardych powierzchni, wyłapując choćby drobny kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Wydajny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze większa moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* gwarantuje wydajne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter i aerodynamiczna budowa odpowiadają za trafny przepływ powietrza. Bezustanną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje trafna ścieżka powietrza. Znikome cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, by zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, iż z łatwością zlikwidujesz skażenia z twardych powierzchni, a także miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszelkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Zobacz, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyróznione funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Przejrzyj przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technologicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie pozwalające skutecznie zbierać wszelkie zanieczyszczenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala prosto manewrować i dotrzeć również do rogów pokoju. Aby wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, starczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter sprawność i trwałość
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W formuje moc ssącą do 150 watów. To gwarantuje wysoką skuteczność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Skuteczna bateria ma objętość 3000 mAh, co zezwala na pracę do 40 minut*.
  *przekazany czas pracy dotyczy niewiele znaczącego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zastosowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który namierza aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe wykorzystywanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Prosto wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, średni i typowy pozwolą Ci łatwo wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj pokaźniejszej mocy, a zlikwidujesz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, wystarczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, typ wybranej szczotki albo wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy oraz filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz zawiera się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Starczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu komfortowo wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą wyeliminować zabrudzenia w dodatku w trudno dostępnych miejscach. Możesz go ponadto zastosować jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno przystępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa zanieczyszczenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy łatwo nim manewrować? nieznaczny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Ponadto jest bezprzewodowy, dzięki temu jest niezwykle przenośny i umożliwia płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz ma baterię litowo-jonową o napięciu, która zagwarantuje mu bardzo długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  technologiczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe białe. Ranking TOP10 modeli

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95843w complete

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95843w complete Najniższa Cena Online

Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95843w complete - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Odkurzacz jet bespoke vs20a95843w complete
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:biały;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:4 tryby pracy (eco, standard, max i auto), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nietrudne wyjmowanie szczotki na rolce, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-czarny;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:4;Maksymalny czas pracy:60 minut;Moc wejściowa:580 W;Napięcie akumulatora:0 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:86 dB;Regulacja mocy ssania:tak;seria:Bespoke Jet;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:2,7 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:30 cm;rozmiary - szerokość:30 cm;wymiary - wysokość:116,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, podstawka na akcesoria, stacja czyszcząca;Szczotki, ssawki:2 elektroszczotki, rozciągliwa szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Samsung opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Samsung cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Samsung,
 • odkurzacze bezprzewodowe Samsung jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung, odkurzacz bezprzewodowy Samsung cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Samsung, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *